Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Hejšovinu

30.9.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Hejšovinu
  • datum konání: 30.9.2018
  • zobrazeno již 507x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.9.2017Běh na Hejšovinu62
25.9.2016Běh na Hejšovinu78
27.9.2015Běh na Hejšovinu87
28.9.2014Běh na Hejšovinu91
29.9.2013Běh na Hejšovinu94
30.9.2012Běh na Hejšovinu107
28.9.2011Běh na Hejšovinu, MČR veteránů v běhu do vrchu161
26.9.2010Běh na Hejšovinu98
27.9.2009Běh na Hejšovinu106
28.9.2008Běh na Hejšovinu72
25.9.2005Lhota u Machova - Běh na Hejšovinu60
30.9.2001Běh na Hejšovinu62
24.9.2000Běh na Hejšovinu56

Statistika závodu Běh na Hejšovinu

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 1134

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šrůtek David8013
Beran Jan8312
Javůrek Jiří4811
Tichý Pavel6311
Šrůtek Stanislav5811
Pechek František5310
Ulich Petr6810
Vraštilová Miloslava5610
Jirka Jan8310
Hájková Renata7510
Vacarda Vladimír5910
Pohl Jan7610
Němec Miloš5910
Krejsa Václav529
Mazač Jaroslav689
Hejnyš Miroslav609
Metelková Táňa729
Doucha Jiří719
Štolfa Martin748
Paulů Blanka548
Scholz Vladimír798
Nečas Josef588
Trnovský Miloslav657
Petr Jiří747
Metelka Josef447
Sejkorová Lenka637
Stránský Aleš607
Žák Jiří717
Klampflová Eva647
Rücker Jakub887
Cipl František517
Kollertová Eva837
Jirásková Eva647
Friede Jan777
Keprtová Miloslava487
Zelený Luděk616
Šesták Karel716
Valenta Michal626
Beranová Anna916
Šolc Vítězslav576
Rücker Oldřich556
Šmída Oldřich486
Sadílek Jan676
Plný David936
Tučný Jan476
Marek František416
Jelínek Karel516
Klampflová Hana936
Polej Jiří716
Buriánek Roman655

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3847Moravec JanJM Team Letohrad0200:42:31105
2MJ4546Moravec JakubJM Team Letohrad9900:43:3893
Muži A (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA129Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:33:27105
2MA248Plný DavidEnervit9300:33:4193
3MA354Nápravník JanRtyně v Podkrkonoší8700:34:2381
4MA437Šolc VítězslavRedpoint9100:34:2572
5MA726Turek Martin-8000:36:0166
6MA1059Štolfa ŠtěpánSKI Police9800:36:4860
7MA123Rücker JakubBonbon Machov8800:36:5857
8MA1352Moravec JiříJM Team Letohrad9600:37:1154
9MA1453Kocian PavelSKP Maják9000:37:2051
10MA1656Čech DanielNáchod9300:37:2348
11MA2079Hornych MiroslavSKI Police8000:38:5245
12MA2275Jirka JanAC Náchod8300:39:0142
13MA2662Scholz VladimírPila Machov7900:39:5939
14MA2751Hanousek JakubPolice nad Metují9100:40:0936
15MA2961Hejl DušanSKI Police8400:40:2333
16MA3076Šrůtek DavidBKL Machov8000:40:4130
17MA3439Nápravník JakubTJ Maratonstav Úpice8700:41:4027
18MA4119Petrányi RadoslavBonbon Praha8600:42:5624
19MA4360Krecbach JakubAdr Rock9100:43:0321
20MA4633Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:5518
21MA558Jandáček TomášBěh za mír a lásku9300:46:5515
Muži B (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB544Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:35:10105
2MB62Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:35:3293
3MB825Doucha JiříHvězda Pardubice7100:36:1781
4MB1173Moskva RomanPasivity Žamberk7500:36:5572
5MB1842Záruba JanSix Monkeys7700:37:4666
6MB2180Malátek AntonínPardubice7700:38:5560
7MB2567Jedlička MichalOK Slavia HK7300:39:5057
8MB2849Friede JanWikov Hronov7700:40:1554
9MB3177Hornych VáclavPolice nad Metují7800:41:0751
10MB6165Kubasa JiříMaratonstav Úpice7700:48:4748
-MB-36Šesták KarelKasper Swix Team Trutnov71DNF-
Muži C (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1564Ulich PetrMT Dobruška6800:37:22105
2MC1757Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:37:3393
3MC1940Buřil FrantišekVidochov6600:38:0381
4MC2434Jakoubek RomanTrutnov6700:39:4972
5MC3924Vacarda VladimírEleven Run Team5900:42:3466
6MC4069Čada TomášRedpoint6400:42:4860
7MC4774Zelený LuděkDomažďár6100:44:1857
8MC5072Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:45:0654
9MC5438Soukup MilanTJ Znojmo6400:45:5151
10MC5722Slamiak StanislavBonbon6200:47:1448
11MC6612Němec MilošBonbon5900:50:0445
12MC7023Sadílek JanBonbon6700:51:4442
13MC7355Poláček JanNáchod6800:53:4339
Muži D (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD354Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:05105
2MD371Flegl VlastimilBrtev5300:42:3093
3MD446Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:43:2081
4MD5213Šolc VítězslavBKL Machov5700:45:3272
5MD7610Cipl FrantišekBonbon5101:00:4666
6MD799Krejsa VáclavBonbon5202:11:0060
Muži E (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME327Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:41:08105
2ME5121Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:45:3193
3ME585Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:48:0781
4ME6341Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:49:0772
5ME7115Metelka JosefSKI Police4400:52:2766
6ME7714Tučný JanMK Pardubice4701:06:1660
Juniorky (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5630Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:46:57105
2ZJ5950Plná NatálieBKL Machov0400:48:1893
3ZJ6066Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice0400:48:4581
Ženy A (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3658Beranová AnnaSKI Police9100:42:21105
2ZA4211Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:43:0193
3ZA4843Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:44:4381
4ZA4971Zeisková MarkétaNáchod9800:44:5872
5ZA5327Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:45:4066
6ZA7845Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:09:4160
Ženy B (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3370Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:41:26105
2ZB6232Tylšová DanielaTriatlon Trutnov7800:48:5193
3ZB6535Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:49:4481
4ZB6768Bryksí BarboraBKL Machov7900:50:2572
5ZB6878Hornychová MarieSKI Police8000:50:4466
6ZB7263Kollertová EvaMT Dobruška8300:52:2860
7ZB7420Bařtipánová IvanaBonbon7400:56:2457
Ženy C (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC928Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:36:28105
2ZC2316Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:39:1093
3ZC6417Strnádková JanaDolní Kalná7100:49:1881
Ženy D (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6918Vlachynská LibušeTurbomošt Lhota6200:50:46105
2ZD7531Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:57:2793
Trať 8 km, 480 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA129Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:33:27105
2MA248Plný DavidEnervit9300:33:4193
3MA354Nápravník JanRtyně v Podkrkonoší8700:34:2381
4MA437Šolc VítězslavRedpoint9100:34:2572
1MB544Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:35:10105
2MB62Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:35:3293
5MA726Turek Martin-8000:36:0166
3MB825Doucha JiříHvězda Pardubice7100:36:1781
1ZC928Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:36:28105
6MA1059Štolfa ŠtěpánSKI Police9800:36:4860
4MB1173Moskva RomanPasivity Žamberk7500:36:5572
7MA123Rücker JakubBonbon Machov8800:36:5857
8MA1352Moravec JiříJM Team Letohrad9600:37:1154
9MA1453Kocian PavelSKP Maják9000:37:2051
1MC1564Ulich PetrMT Dobruška6800:37:22105
10MA1656Čech DanielNáchod9300:37:2348
2MC1757Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:37:3393
5MB1842Záruba JanSix Monkeys7700:37:4666
3MC1940Buřil FrantišekVidochov6600:38:0381
11MA2079Hornych MiroslavSKI Police8000:38:5245
6MB2180Malátek AntonínPardubice7700:38:5560
12MA2275Jirka JanAC Náchod8300:39:0142
2ZC2316Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:39:1093
4MC2434Jakoubek RomanTrutnov6700:39:4972
7MB2567Jedlička MichalOK Slavia HK7300:39:5057
13MA2662Scholz VladimírPila Machov7900:39:5939
14MA2751Hanousek JakubPolice nad Metují9100:40:0936
8MB2849Friede JanWikov Hronov7700:40:1554
15MA2961Hejl DušanSKI Police8400:40:2333
16MA3076Šrůtek DavidBKL Machov8000:40:4130
9MB3177Hornych VáclavPolice nad Metují7800:41:0751
1ME327Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:41:08105
1ZB3370Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:41:26105
17MA3439Nápravník JakubTJ Maratonstav Úpice8700:41:4027
1MD354Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:05105
1ZA3658Beranová AnnaSKI Police9100:42:21105
2MD371Flegl VlastimilBrtev5300:42:3093
1MJ3847Moravec JanJM Team Letohrad0200:42:31105
5MC3924Vacarda VladimírEleven Run Team5900:42:3466
6MC4069Čada TomášRedpoint6400:42:4860
18MA4119Petrányi RadoslavBonbon Praha8600:42:5624
2ZA4211Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:43:0193
19MA4360Krecbach JakubAdr Rock9100:43:0321
3MD446Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:43:2081
2MJ4546Moravec JakubJM Team Letohrad9900:43:3893
20MA4633Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:5518
7MC4774Zelený LuděkDomažďár6100:44:1857
3ZA4843Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:44:4381
4ZA4971Zeisková MarkétaNáchod9800:44:5872
8MC5072Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:45:0654
2ME5121Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:45:3193
4MD5213Šolc VítězslavBKL Machov5700:45:3272
5ZA5327Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:45:4066
9MC5438Soukup MilanTJ Znojmo6400:45:5151
21MA558Jandáček TomášBěh za mír a lásku9300:46:5515
1ZJ5630Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:46:57105
10MC5722Slamiak StanislavBonbon6200:47:1448
3ME585Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:48:0781
2ZJ5950Plná NatálieBKL Machov0400:48:1893
3ZJ6066Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice0400:48:4581
10MB6165Kubasa JiříMaratonstav Úpice7700:48:4748
2ZB6232Tylšová DanielaTriatlon Trutnov7800:48:5193
4ME6341Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:49:0772
3ZC6417Strnádková JanaDolní Kalná7100:49:1881
3ZB6535Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:49:4481
11MC6612Němec MilošBonbon5900:50:0445
4ZB6768Bryksí BarboraBKL Machov7900:50:2572
5ZB6878Hornychová MarieSKI Police8000:50:4466
1ZD6918Vlachynská LibušeTurbomošt Lhota6200:50:46105
12MC7023Sadílek JanBonbon6700:51:4442
5ME7115Metelka JosefSKI Police4400:52:2766
6ZB7263Kollertová EvaMT Dobruška8300:52:2860
13MC7355Poláček JanNáchod6800:53:4339
7ZB7420Bařtipánová IvanaBonbon7400:56:2457
2ZD7531Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:57:2793
5MD7610Cipl FrantišekBonbon5101:00:4666
6ME7714Tučný JanMK Pardubice4701:06:1660
6ZA7845Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:09:4160
6MD799Krejsa VáclavBonbon5202:11:0060
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA129Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:33:27105
2MA248Plný DavidEnervit9300:33:4193
3MA354Nápravník JanRtyně v Podkrkonoší8700:34:2381
4MA437Šolc VítězslavRedpoint9100:34:2572
5MB544Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:35:1066
6MB62Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:35:3260
7MA726Turek Martin-8000:36:0157
8MB825Doucha JiříHvězda Pardubice7100:36:1754
9MA1059Štolfa ŠtěpánSKI Police9800:36:4851
10MB1173Moskva RomanPasivity Žamberk7500:36:5548
11MA123Rücker JakubBonbon Machov8800:36:5845
12MA1352Moravec JiříJM Team Letohrad9600:37:1142
13MA1453Kocian PavelSKP Maják9000:37:2039
14MC1564Ulich PetrMT Dobruška6800:37:2236
15MA1656Čech DanielNáchod9300:37:2333
16MC1757Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:37:3330
17MB1842Záruba JanSix Monkeys7700:37:4627
18MC1940Buřil FrantišekVidochov6600:38:0324
19MA2079Hornych MiroslavSKI Police8000:38:5221
20MB2180Malátek AntonínPardubice7700:38:5518
21MA2275Jirka JanAC Náchod8300:39:0115
22MC2434Jakoubek RomanTrutnov6700:39:4912
23MB2567Jedlička MichalOK Slavia HK7300:39:509
24MA2662Scholz VladimírPila Machov7900:39:596
25MA2751Hanousek JakubPolice nad Metují9100:40:093
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC928Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:36:28105
2ZC2316Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:39:1093
3ZB3370Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:41:2681
4ZA3658Beranová AnnaSKI Police9100:42:2172
5ZA4211Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:43:0166
6ZA4843Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:44:4360
7ZA4971Zeisková MarkétaNáchod9800:44:5857
8ZA5327Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:45:4054
9ZJ5630Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:46:5751
10ZJ5950Plná NatálieBKL Machov0400:48:1848
11ZJ6066Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice0400:48:4545
12ZB6232Tylšová DanielaTriatlon Trutnov7800:48:5142
13ZC6417Strnádková JanaDolní Kalná7100:49:1839
14ZB6535Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:49:4436
15ZB6768Bryksí BarboraBKL Machov7900:50:2533
16ZB6878Hornychová MarieSKI Police8000:50:4430
17ZD6918Vlachynská LibušeTurbomošt Lhota6200:50:4627
18ZB7263Kollertová EvaMT Dobruška8300:52:2824
19ZB7420Bařtipánová IvanaBonbon7400:56:2421
20ZD7531Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:57:2718
21ZA7845Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:09:4115

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 50%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
90%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód