Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jilemnice - Žalý

22.9.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jilemnice - Žalý
  • datum konání: 22.9.2018
  • zobrazeno již 668x
  • pořadatel: ČKS SKI Jilemnice

Sociální sítě

Místo konání

Jilemnice – náměstí před radnicí
14:00 hodin

Přihlášky

do pátku 21. 9. do 12:00 na https://casomira.ifire.cz
V den závodu na místě za zvýšené startovné od 12:30 do 13:30 hodin.

Startovné

na místě 130 Kč
předem 100 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Převýšení: 565 m
hlavní závod se běží od startu po dlažbě a asfaltu, dále převážně po lesních a polních cestách

Ceny pro vítěze

obdrží první tři ve všech kategoriích.
V absolutním pořadí mužů budou vyplaceny finanční odměny: 1. místo 3 000 Kč, 2. místo 2 000 Kč, 3. místo 1 000 Kč, 4. místo 700 Kč, 5. místo 500 Kč, 6. místo 300 Kč.
V absolutním pořadí žen budou vyplaceny finanční odměny: 1. místo 1 000 Kč, 2. místo 500 Kč, 3. místo 300 Kč.
Finanční odměny ani věcné ceny nebudou vydávány v zastoupení.
Absolutní vítěz získá navíc věčně putovní pohár, který věnoval ČKS SKI Jilemnice.
Vyhlášení výsledků všech kategorií proběhne v 15:30 na Křížovkách.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Stanislav Henych
tel. 606 530 627

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.skijilemnice.cz

E-mailová adresa

henych@intersport.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.9.2017Jilemnice - Žalý105
17.9.2016Jilemnice - Žalý90
19.9.2015Jilemnice - Žalý108
20.9.2014Jilemnice - Žalý107
21.9.2013Jilemnice - Žalý106
22.9.2012Jilemnice - Žalý137
17.9.2011Jilemnice - Žalý147
18.9.2010Jilemnice - Žalý356
26.9.2009Jilemnice - Žalý133
20.9.2008Jilemnice - Žalý135
22.9.2007Jilemnice - Žalý135
23.9.2006Jilemnice - Žalý145
17.9.2005Jilemnice - Žalý143
18.9.2004Jilemnice - Žalý104
18.6.2000Jilemnice - Žalý69
12.7.1997Jilemnice - Žalý62
17.8.1996Jilemnice - Žalý - kvalifikace na MS93
23.9.1995Jilemnice - Žalý74
24.9.1994Jilemnice - Žalý86
25.9.1993Jilemnice - Žalý86
26.9.1992Jilemnice - Žalý123
28.9.1991Jilemnice - Žalý53
20.9.1987Jilemnice - Žalý74
20.9.1986Jilemnice - Žalý116

Statistika závodu Jilemnice - Žalý

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 2787

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Trejbal Karel5119
Javůrek Jiří4818
Kožnar Aleš6616
Paulů Blanka5415
Brunclík Ivo5815
Votoček Filip8414
Šimůnek Jaromír5514
Svoboda Petr6814
Grohová Jaroslava5113
Berka Radim8213
Metelka Josef4413
Vraštilová Miloslava5612
Berka Martin8512
Kynčlová Dagmar7212
Havlíček Zdeněk3512
Tučný Jan4711
Marek František4111
Kynčl Stanislav6410
Flegl Vlastimil8610
Šubrt Jan6810
Flegl Vlastimil5310
Pechek František5310
Klampflová Eva6410
Jelen Petr689
Vacarda Vladimír599
Jelínek Karel519
Dvořák Jiří639
Stuchlík Zdeněk509
Jančík Bořek649
Harcubová Jana689
Koucký Roman639
Veselý Pavel668
Šmída Oldřich488
Kadavý Jan478
Haman Václav818
Augustin František618
Buchar Jan338
Knápek Ladislav618
Šrůtek Stanislav588
Šteinc Ludvík418
Skalický Roman717
Ulich Petr687
Groh Stanislav467
Vaněk Petr617
Miles Petr377
Malý Jan737
Matějka Roman757
Dlab Ladislav707
Novotný Jiří717

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ435Ophoff MikeOlfin car Ski team Trutnov9900:42:47105
2MJ630Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice0000:43:4493
3MJ842Schütz MichaelČKS SKI Jilemnice0000:45:2781
4MJ1021Korbelář JaroslavOlfin car Ski team Trutnov9900:46:5672
5MJ121Adamec MartinOlfin car Ski team Trutnov0100:47:1066
6MJ1831Makovička MilanOlfin car Ski team Trutnov0100:48:5160
7MJ2290Krupka AdamIndičtí běžci0100:49:0857
8MJ23100Chmelík JiříKB Jilemnice0000:49:1454
9MJ2851Škoda OndřejOlfin car Ski team Trutnov0200:50:0051
10MJ2966Vyšanský EduardČKS SKI Jilemnice0000:50:3648
11MJ5294Novák JakubBAKAKO Nová Paka0100:56:2045
12MJ6483Jon VojtěchMladá Boleslav9900:58:4842
13MJ6859Tůma LukášLSK Lomnice nad Popelkou0201:00:0939
Muži A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Fejfar OndřejTJ Spartak Vrchlabí8900:40:01105
2MA215Janata MilanMaratonstav Úpice8500:41:3093
3MA33Berka RadimKozákov8200:42:3481
4MA576Berka MartinKozákov8500:43:2672
5MA7105Kubina MatějHSK Benecko9200:44:5266
6MA202Benák JanŠerlich 8.308200:48:5560
7MA2113Herbs FilipČKS SKI Jilemnice9200:48:5857
8MA2534Matras TomášSK Chrast8000:49:3054
9MA2722Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:49:4651
10MA3024Kraus JakubMrklov9200:50:4748
11MA3380Holas MartinUndet team Liščák8500:51:3545
12MA3647Šebek JiříTady je Fejfarovo8000:52:0442
13MA38104Šimůnek MatějTJ Sparta Rokytnice nad Jizerou8700:52:5739
14MA5455Šubrt JanSokol Horní Sytová9700:56:3136
15MA5662Veselý LukášTady je Fejfarovo8000:57:0833
16MA58106Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:57:4530
17MA6119Kolisko JanK.R.N.A.P.9000:58:0127
18MA7720Königsmark KarelVrchaři Vrchlabí9001:04:0124
19MA7978Šimůnek ŠimonK.R.N.A.P.8901:05:1421
20MA8075Lebloch JanOlfin car Ski team Trutnov7901:05:1918
21MA8114Holaj JiříTady je Fejfarovo8201:06:2415
22MA8386Crha ZdeněkMaraton club Kladno7901:07:3412
23MA8589Veselý JanTady je Fejfarovo7901:09:069
24MA8764Votoček FilipČKS SKI Jilemnice8401:10:016
Muži B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB929Linhart RadekKerda Liberec7600:46:36105
2MB1197Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:47:0993
3MB1385Matějka RomanLSK Lomnice nad Popelkou7500:47:1581
4MB1468Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:47:2472
5MB1560Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:48:1066
6MB16107Kolín JanOK Jilemnice7700:48:3560
7MB1732Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:48:4457
8MB3140Rozsypal VladislavSTS Chvojkovice Brod7000:51:0054
9MB3250Šír VladimírKlub Josefa Buďárka Jilemnice7600:51:1151
10MB42102Havel LukášOlfin car Ski team Trutnov7400:53:4548
11MB43101Škoda AlešOlfin car Ski team Trutnov7500:54:0745
12MB5945Svoboda MarekZumbarda7500:57:5142
13MB6037Pešta MartinBakako Nová Paka7800:57:5739
14MB6592Kuřík MichalTrvalkova školka Studenec7600:59:3236
15MB8496Valdman MilošKruh7801:08:0033
16MB8912Havel TomášTady je Fejfarovo7301:11:4430
Muži C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1916Jančík BořekSvartes Hořice6400:48:54105
2MC246Buřil FrantišekVidochov6600:49:2893
3MC3595Jakoubek RomanTrutnov6700:51:5981
4MC3961Veselý PavelALCATON HSK Horní Rokytnice6600:53:0972
5MC4746Svoboda PetrČKS SKI Jilemnice6800:55:0766
6MC4998Vacarda VladimírEleven Run Team5900:55:2960
7MC5099Karlík MichalOlfin car Ski team Trutnov6400:55:4957
8MC5554Šubrt JanHorní Sytová6800:56:4054
9MC6684Jon JiříBikestars Vrchlabí6800:59:4451
10MC6723Kožnar AlešČKS SKI Jilemnice6600:59:5148
11MC7474Jelen Petr6801:02:0045
Muži D (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4149Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec5500:53:31105
2MD4853Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:0993
3MD518Flegl VlastimilBrtev5300:56:0581
4MD5336Pechek FrantišekTJ Maratonstav5300:56:2872
5MD6377Jakubička TomášTJ Sokol Železný Brod5800:58:2066
6MD7544Stuchlík ZdeněkŠerlich 8.305001:02:2360
7MD9056Trejbal KarelSKP Ml. Boleslav5101:13:1557
Muži E (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4552Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:54:19105
2ME7370Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:01:5093
3ME9258Tučný JanMK Pardubice4701:24:5881
4ME9310Groh StanislavAC Vrchlabí4601:26:0572
Juniorky (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4465Votočková PavlínaČKS SKI Jilemnice9900:54:17105
2ZJ6257Trojanová HanaČKS SKI Jilemnice0000:58:1393
3ZJ7069Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0201:00:5581
4ZJ7648Šimková JaraLSK Lomnice nad Popelkou0001:03:4172
Ženy A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3427Lenčová JanaSG Jablonec9200:51:54105
2ZA7288Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:01:4493
Ženy B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB26103Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:49:32105
2ZB4071Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:53:2493
3ZB4673Stoklasová EvaKasper Swix Team7500:55:0281
4ZB6991Svatá Zdeňka7701:00:3872
5ZB7187Kadlecová MonikaTady je Fejfarovo7701:01:0566
6ZB8272Bártová VáclavaJilemnice8301:07:0960
7ZB8818Khunová HanaTady je Fejfarovo7601:10:3357
Ženy C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3726Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:13105
2ZC7893Strnádková JanaDolní Kalná7101:05:0793
Ženy D (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5781Paulů BlankaMaraton Stav Úpice5400:57:15105
2ZD8611Grohová JaroslavaSpartak Vrchlabí5101:09:4593
3ZD9138Procházková IrenaTJ Háje5701:22:4581
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Fejfar OndřejTJ Spartak Vrchlabí8900:40:01105
2MA215Janata MilanMaratonstav Úpice8500:41:3093
3MA33Berka RadimKozákov8200:42:3481
1MJ435Ophoff MikeOlfin car Ski team Trutnov9900:42:47105
4MA576Berka MartinKozákov8500:43:2672
2MJ630Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice0000:43:4493
5MA7105Kubina MatějHSK Benecko9200:44:5266
3MJ842Schütz MichaelČKS SKI Jilemnice0000:45:2781
1MB929Linhart RadekKerda Liberec7600:46:36105
4MJ1021Korbelář JaroslavOlfin car Ski team Trutnov9900:46:5672
2MB1197Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:47:0993
5MJ121Adamec MartinOlfin car Ski team Trutnov0100:47:1066
3MB1385Matějka RomanLSK Lomnice nad Popelkou7500:47:1581
4MB1468Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:47:2472
5MB1560Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:48:1066
6MB16107Kolín JanOK Jilemnice7700:48:3560
7MB1732Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:48:4457
6MJ1831Makovička MilanOlfin car Ski team Trutnov0100:48:5160
1MC1916Jančík BořekSvartes Hořice6400:48:54105
6MA202Benák JanŠerlich 8.308200:48:5560
7MA2113Herbs FilipČKS SKI Jilemnice9200:48:5857
7MJ2290Krupka AdamIndičtí běžci0100:49:0857
8MJ23100Chmelík JiříKB Jilemnice0000:49:1454
2MC246Buřil FrantišekVidochov6600:49:2893
8MA2534Matras TomášSK Chrast8000:49:3054
1ZB26103Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:49:32105
9MA2722Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:49:4651
9MJ2851Škoda OndřejOlfin car Ski team Trutnov0200:50:0051
10MJ2966Vyšanský EduardČKS SKI Jilemnice0000:50:3648
10MA3024Kraus JakubMrklov9200:50:4748
8MB3140Rozsypal VladislavSTS Chvojkovice Brod7000:51:0054
9MB3250Šír VladimírKlub Josefa Buďárka Jilemnice7600:51:1151
11MA3380Holas MartinUndet team Liščák8500:51:3545
1ZA3427Lenčová JanaSG Jablonec9200:51:54105
3MC3595Jakoubek RomanTrutnov6700:51:5981
12MA3647Šebek JiříTady je Fejfarovo8000:52:0442
1ZC3726Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:13105
13MA38104Šimůnek MatějTJ Sparta Rokytnice nad Jizerou8700:52:5739
4MC3961Veselý PavelALCATON HSK Horní Rokytnice6600:53:0972
2ZB4071Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:53:2493
1MD4149Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec5500:53:31105
10MB42102Havel LukášOlfin car Ski team Trutnov7400:53:4548
11MB43101Škoda AlešOlfin car Ski team Trutnov7500:54:0745
1ZJ4465Votočková PavlínaČKS SKI Jilemnice9900:54:17105
1ME4552Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:54:19105
3ZB4673Stoklasová EvaKasper Swix Team7500:55:0281
5MC4746Svoboda PetrČKS SKI Jilemnice6800:55:0766
2MD4853Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:0993
6MC4998Vacarda VladimírEleven Run Team5900:55:2960
7MC5099Karlík MichalOlfin car Ski team Trutnov6400:55:4957
3MD518Flegl VlastimilBrtev5300:56:0581
11MJ5294Novák JakubBAKAKO Nová Paka0100:56:2045
4MD5336Pechek FrantišekTJ Maratonstav5300:56:2872
14MA5455Šubrt JanSokol Horní Sytová9700:56:3136
8MC5554Šubrt JanHorní Sytová6800:56:4054
15MA5662Veselý LukášTady je Fejfarovo8000:57:0833
1ZD5781Paulů BlankaMaraton Stav Úpice5400:57:15105
16MA58106Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:57:4530
12MB5945Svoboda MarekZumbarda7500:57:5142
13MB6037Pešta MartinBakako Nová Paka7800:57:5739
17MA6119Kolisko JanK.R.N.A.P.9000:58:0127
2ZJ6257Trojanová HanaČKS SKI Jilemnice0000:58:1393
5MD6377Jakubička TomášTJ Sokol Železný Brod5800:58:2066
12MJ6483Jon VojtěchMladá Boleslav9900:58:4842
14MB6592Kuřík MichalTrvalkova školka Studenec7600:59:3236
9MC6684Jon JiříBikestars Vrchlabí6800:59:4451
10MC6723Kožnar AlešČKS SKI Jilemnice6600:59:5148
13MJ6859Tůma LukášLSK Lomnice nad Popelkou0201:00:0939
4ZB6991Svatá Zdeňka7701:00:3872
3ZJ7069Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0201:00:5581
5ZB7187Kadlecová MonikaTady je Fejfarovo7701:01:0566
2ZA7288Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:01:4493
2ME7370Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:01:5093
11MC7474Jelen Petr6801:02:0045
6MD7544Stuchlík ZdeněkŠerlich 8.305001:02:2360
4ZJ7648Šimková JaraLSK Lomnice nad Popelkou0001:03:4172
18MA7720Königsmark KarelVrchaři Vrchlabí9001:04:0124
2ZC7893Strnádková JanaDolní Kalná7101:05:0793
19MA7978Šimůnek ŠimonK.R.N.A.P.8901:05:1421
20MA8075Lebloch JanOlfin car Ski team Trutnov7901:05:1918
21MA8114Holaj JiříTady je Fejfarovo8201:06:2415
6ZB8272Bártová VáclavaJilemnice8301:07:0960
22MA8386Crha ZdeněkMaraton club Kladno7901:07:3412
15MB8496Valdman MilošKruh7801:08:0033
23MA8589Veselý JanTady je Fejfarovo7901:09:069
2ZD8611Grohová JaroslavaSpartak Vrchlabí5101:09:4593
24MA8764Votoček FilipČKS SKI Jilemnice8401:10:016
7ZB8818Khunová HanaTady je Fejfarovo7601:10:3357
16MB8912Havel TomášTady je Fejfarovo7301:11:4430
7MD9056Trejbal KarelSKP Ml. Boleslav5101:13:1557
3ZD9138Procházková IrenaTJ Háje5701:22:4581
3ME9258Tučný JanMK Pardubice4701:24:5881
4ME9310Groh StanislavAC Vrchlabí4601:26:0572
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Fejfar OndřejTJ Spartak Vrchlabí8900:40:01105
2MA215Janata MilanMaratonstav Úpice8500:41:3093
3MA33Berka RadimKozákov8200:42:3481
4MJ435Ophoff MikeOlfin car Ski team Trutnov9900:42:4772
5MA576Berka MartinKozákov8500:43:2666
6MJ630Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice0000:43:4460
7MA7105Kubina MatějHSK Benecko9200:44:5257
8MJ842Schütz MichaelČKS SKI Jilemnice0000:45:2754
9MB929Linhart RadekKerda Liberec7600:46:3651
10MJ1021Korbelář JaroslavOlfin car Ski team Trutnov9900:46:5648
11MB1197Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:47:0945
12MJ121Adamec MartinOlfin car Ski team Trutnov0100:47:1042
13MB1385Matějka RomanLSK Lomnice nad Popelkou7500:47:1539
14MB1468Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:47:2436
15MB1560Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:48:1033
16MB16107Kolín JanOK Jilemnice7700:48:3530
17MB1732Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:48:4427
18MJ1831Makovička MilanOlfin car Ski team Trutnov0100:48:5124
19MC1916Jančík BořekSvartes Hořice6400:48:5421
20MA202Benák JanŠerlich 8.308200:48:5518
21MA2113Herbs FilipČKS SKI Jilemnice9200:48:5815
22MJ2290Krupka AdamIndičtí běžci0100:49:0812
23MJ23100Chmelík JiříKB Jilemnice0000:49:149
24MC246Buřil FrantišekVidochov6600:49:286
25MA2534Matras TomášSK Chrast8000:49:303
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB26103Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:49:32105
2ZA3427Lenčová JanaSG Jablonec9200:51:5493
3ZC3726Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:1381
4ZB4071Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:53:2472
5ZJ4465Votočková PavlínaČKS SKI Jilemnice9900:54:1766
6ZB4673Stoklasová EvaKasper Swix Team7500:55:0260
7ZD5781Paulů BlankaMaraton Stav Úpice5400:57:1557
8ZJ6257Trojanová HanaČKS SKI Jilemnice0000:58:1354
9ZB6991Svatá Zdeňka7701:00:3851
10ZJ7069Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0201:00:5548
11ZB7187Kadlecová MonikaTady je Fejfarovo7701:01:0545
12ZA7288Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:01:4442
13ZJ7648Šimková JaraLSK Lomnice nad Popelkou0001:03:4139
14ZC7893Strnádková JanaDolní Kalná7101:05:0736
15ZB8272Bártová VáclavaJilemnice8301:07:0933
16ZD8611Grohová JaroslavaSpartak Vrchlabí5101:09:4530
17ZB8818Khunová HanaTady je Fejfarovo7601:10:3327
18ZD9138Procházková IrenaTJ Háje5701:22:4524

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód