Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Slopenská desítka

16.9.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Slopenská desítka
  • datum konání: 16.9.2018
  • zobrazeno již 384x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ642Vabroušek FilipAK Zlín9900:41:5835
2MJ2330Sýkora KarelSykora running9900:45:5131
3MJ4657Milička RadekSlawex runners0000:49:1227
4MJ86115Kutálek Jiří-9900:57:1124
5MJ10963Duchoň Jan-0101:03:2622
Muži A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Hečko MartinValachbajk team8700:39:3435
2MA251Višněvský AndrejSCMT9100:39:5831
3MA491Zvonek MilanZvonek Sport Val. Klobouk8400:41:0827
4MA7113Sedláček Jan-8700:42:1524
5MA864Barot JosefTJ Slavkov pod Hostýnem8200:42:2822
6MA1333Matula DominikMattoni Freerun Zlín9400:43:2020
7MA1582Vaculík MichalŠtítná nad Vláří8200:43:3319
8MA1771Kalousek JiříZvonek Sport8100:43:5218
9MA20124Jedlička DaliborSSK Vítkovice9100:45:2917
10MA23114Tomanec FilipKHS Zlín8700:45:5116
10MA2346Tláskal Jan---8300:45:5116
12MA3189Dubčák PavelZlín8600:46:5514
13MA3235Umlauf Jiří---9400:47:0213
14MA3367Švach ŠtěpánBS Slopné9500:47:0312
15MA3490Misař TomášM.T.D.E.8500:47:0511
16MA3570Zbranek VáclavValach Bajk Team8100:47:3410
17MA36102Zvonek JanZvonek Sport9200:47:519
18MA3731Bečica Petr-9000:48:018
19MA38117Kráčalík FrantišekSK Újezd9800:48:037
20MA4193Holčák MichalZVONEK Sport Valašské Klo8900:48:306
21MA4285Sporek JakubHolešov8200:48:385
22MA4543Kopp MilanSykora running8500:49:054
23MA5476Janku Roman---8600:51:053
24MA5565Švach ŠimonBS Slopné9800:51:112
25MA594Švihel RadomírBS Slopné8800:52:251
26MA65111Sýkora LukášAK Olomouc9000:53:371
27MA66108Halberštádt Karel-9400:53:391
28MA70101Macek MartinEasy fitness Zlín8200:54:211
29MA88128Čech Martin-7900:57:211
30MA95116Khain PavelSK Sokolská Street7900:59:311
31MA9962Duchoň Jakub-9801:01:301
32MA101110Knotek MartinSlawex runners8801:02:101
33MA103120Smíšek Vítězslav-7901:02:491
34MA10766Homola Stanislav-9301:03:151
35MA121129Šíma Milan-8301:12:081
36MA1243Nevělík CyrilOtrokovice8401:12:231
37MA12647Růžička RadimPoupátka7901:12:381
Muži B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB337Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:40:4735
2MB5106Janečka SvatoplukCyklogat Malenovice7200:41:5031
3MB994Lavička DavidGhost Team7300:42:3427
4MB1152Chmela MarekPrakšice7400:43:1024
5MB12105Pražan JanTRIMILL CykloTeam7800:43:1722
6MB1639Záruba JanSix Monkeys7700:43:4320
7MB1854Slánský RenéBěhatlon Valašské Klobouky7200:44:3119
8MB1998Zvonek LukášMattoni FreeRun Zlín7500:44:5518
9MB2178Ohnůtek ZdeněkLucoklima Running Team7500:45:4617
10MB22127Ředina MilanMK Prostějov7100:45:4916
11MB2673Kábela JanSP Malenovice7800:46:1315
12MB285Pavlis IvanBK Lysá pod Makytou7700:46:33-
13MB3081Brada LukášSkaštice7800:46:4814
14MB48107Borský PetrJISVA Zlín7200:49:2813
15MB5340Pešta MartinBakako Nová Paka7800:50:5612
16MB5655Čtvrtlík JaroslavKolex Valašské Klobouky7200:51:1511
17MB5774Vláčilík ZdeněkSP Malenovice7700:51:4410
18MB6059Kepka JiříBaskeťáci Vsetín6900:52:509
19MB6172Tvarůžka TomášKroměříž7200:52:538
20MB6395Růžička Pavel-7800:53:127
21MB6926Pokluda OndřejSP Malenovice6900:54:126
22MB7019Slavík TomášTPE Obeciny7600:54:215
23MB7353Švach PetrPedro Team6900:54:254
24MB75125Reičičiar JurajDolnolhotský triatlon7500:54:37-
25MB7960Pavelka AlešValachiarun.cz7600:54:563
26MB809Mana JiříTenistrenér Zlín7500:55:152
27MB83123Kurfürst Pavel---7800:56:191
28MB9248Valerián Radim-7500:58:061
29MB94119Zeman FilipMattoni FreeRun Zlín7800:59:051
30MB9797Kubičík DavidSSC Otrokovice7201:01:211
31MB98103Jaroněk MartinMattoni Freerun Zlín6901:01:271
32MB11875Vidlář PetrSP Malenovice7101:09:151
33MB119122Michna Romansourozenci s.r.o.7701:10:431
34MB1231Šimoník RomanSport klub Kopec7701:12:161
35MB128112Kadlec Martin---7501:19:291
Muži C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1038Buřil FrantišekVidochov6600:42:5335
2MC1434Matouch BronislavJSVA Zlín6500:43:2531
3MC2723Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:46:2827
4MC297Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:46:4524
5MC4483Benda JaroslavMH bike - někdy prostě mu6600:48:4922
6MC49118Pšenica JúliusMalenovice6700:49:3120
7MC5068Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:49:4019
8MC6222Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:53:0018
9MC6741Fojtík PetrZVONEK SPORT Valašské Klo6400:54:0617
10MC7299Vopařil JiříJISVA Zlín6400:54:2216
11MC8125Bruger JiříKopřivnice6400:55:2615
12MC8715Vanta JosefTriclub Dobruška6200:57:1314
13MC90109Sýkora Josef-6300:57:3313
14MC10650Višněvský LadislavQuort Team Zlín6201:03:1312
15MC11136Freitinger Pavel-6401:06:3511
16MC11261Duchoň Josef-6401:06:4910
Muži D (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4012Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:48:1535
2MD4714Švihel MiroslavBS Slopné5800:49:2231
3MD5821Dorušek PavelKlenoty Slavičín5400:51:5327
4MD7680Kobliha MilanLRS Vyškov5700:54:4024
Muži E (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4217Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:48:3835
Juniorky (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ10413Šmotková Veronika-9901:02:5135
Ženy A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5192Zvonková SilvieZvonek Sport Val. Klobouk8500:49:4135
2ZA5227Brázdová VeronikaSykora Running9000:49:5131
3ZA6711Skoupá Vendula---8500:54:0627
4ZA7477Chromeková HelenaSlawex runners8600:54:3124
5ZA8284Muchová BarboraVsetín8500:55:4422
6ZA8556Otavová JanaSlawex runners8500:57:0220
7ZA10545Machalíčková DominikaPro Verču Vaňkovou9601:02:5219
8ZA10769Končitíková Klára-9001:03:1518
9ZA110100Macek IvetaEasy fitness Zlin8701:06:1317
10ZA121126Šimová ZuzanaSKÁJ team9801:12:0816
Ženy B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB398Žaludková Jana-7500:48:1235
2ZB6428Sýkorová MáriaSykora running7900:53:17-
3ZB766Pavlisová IvanaBK Lysá7700:54:40-
4ZB8420Zichová MiroslavaSlavičín8100:56:4331
5ZB9158Málková EvaSlawex runners8200:57:5227
6ZB10010Manová MartinaVelký Ořechov - ALCINA7601:01:3224
7ZB10288Havranová LeonaVsetín7401:02:2322
8ZB11386Zavadilová MarcelaTJ Sokol Jablůnka - Pržno7801:07:0120
9ZB11744Vaxtková VeronikaSK Újezd7701:08:5719
10ZB1242Nevělíková IvetaOtrokovice7501:12:2318
11ZB12996Zemčíková VeronikaMattoni Freerun Zlín7701:21:3817
Ženy C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC7824Brugerová MartinaKopřivnice7300:54:4435
2ZC8916Strnádková JanaDolní Kalná7100:57:2431
3ZC96104Sichálková TamaraMattoni Freerun Zlín7301:01:1727
4ZC114121Koutková Petrasourozenci s.r.o.7301:07:2024
5ZC11629Solařová EvaSolario Team7001:08:3922
6ZC12087Kovářová Martina-7101:10:5820
7ZC12732Bednarská Blankasportguides team Rožnov6601:15:5619
Ženy D (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD9379Dvořáková EvaProstějov5500:58:4635
2ZD11549Višněvská PavlaQuort Team Zlín6301:08:2831
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Hečko MartinValachbajk team8700:39:3435
2MA251Višněvský AndrejSCMT9100:39:5831
1MB337Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:40:4735
3MA491Zvonek MilanZvonek Sport Val. Klobouk8400:41:0827
2MB5106Janečka SvatoplukCyklogat Malenovice7200:41:5031
1MJ642Vabroušek FilipAK Zlín9900:41:5835
4MA7113Sedláček Jan-8700:42:1524
5MA864Barot JosefTJ Slavkov pod Hostýnem8200:42:2822
3MB994Lavička DavidGhost Team7300:42:3427
1MC1038Buřil FrantišekVidochov6600:42:5335
4MB1152Chmela MarekPrakšice7400:43:1024
5MB12105Pražan JanTRIMILL CykloTeam7800:43:1722
6MA1333Matula DominikMattoni Freerun Zlín9400:43:2020
2MC1434Matouch BronislavJSVA Zlín6500:43:2531
7MA1582Vaculík MichalŠtítná nad Vláří8200:43:3319
6MB1639Záruba JanSix Monkeys7700:43:4320
8MA1771Kalousek JiříZvonek Sport8100:43:5218
7MB1854Slánský RenéBěhatlon Valašské Klobouky7200:44:3119
8MB1998Zvonek LukášMattoni FreeRun Zlín7500:44:5518
9MA20124Jedlička DaliborSSK Vítkovice9100:45:2917
9MB2178Ohnůtek ZdeněkLucoklima Running Team7500:45:4617
10MB22127Ředina MilanMK Prostějov7100:45:4916
10MA23114Tomanec FilipKHS Zlín8700:45:5116
2MJ2330Sýkora KarelSykora running9900:45:5131
10MA2346Tláskal Jan---8300:45:5116
11MB2673Kábela JanSP Malenovice7800:46:1315
3MC2723Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:46:2827
12MB285Pavlis IvanBK Lysá pod Makytou7700:46:33-
4MC297Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:46:4524
13MB3081Brada LukášSkaštice7800:46:4814
12MA3189Dubčák PavelZlín8600:46:5514
13MA3235Umlauf Jiří---9400:47:0213
14MA3367Švach ŠtěpánBS Slopné9500:47:0312
15MA3490Misař TomášM.T.D.E.8500:47:0511
16MA3570Zbranek VáclavValach Bajk Team8100:47:3410
17MA36102Zvonek JanZvonek Sport9200:47:519
18MA3731Bečica Petr-9000:48:018
19MA38117Kráčalík FrantišekSK Újezd9800:48:037
1ZB398Žaludková Jana-7500:48:1235
1MD4012Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:48:1535
20MA4193Holčák MichalZVONEK Sport Valašské Klo8900:48:306
21MA4285Sporek JakubHolešov8200:48:385
1ME4217Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:48:3835
5MC4483Benda JaroslavMH bike - někdy prostě mu6600:48:4922
22MA4543Kopp MilanSykora running8500:49:054
3MJ4657Milička RadekSlawex runners0000:49:1227
2MD4714Švihel MiroslavBS Slopné5800:49:2231
14MB48107Borský PetrJISVA Zlín7200:49:2813
6MC49118Pšenica JúliusMalenovice6700:49:3120
7MC5068Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:49:4019
1ZA5192Zvonková SilvieZvonek Sport Val. Klobouk8500:49:4135
2ZA5227Brázdová VeronikaSykora Running9000:49:5131
15MB5340Pešta MartinBakako Nová Paka7800:50:5612
23MA5476Janku Roman---8600:51:053
24MA5565Švach ŠimonBS Slopné9800:51:112
16MB5655Čtvrtlík JaroslavKolex Valašské Klobouky7200:51:1511
17MB5774Vláčilík ZdeněkSP Malenovice7700:51:4410
3MD5821Dorušek PavelKlenoty Slavičín5400:51:5327
25MA594Švihel RadomírBS Slopné8800:52:251
18MB6059Kepka JiříBaskeťáci Vsetín6900:52:509
19MB6172Tvarůžka TomášKroměříž7200:52:538
8MC6222Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:53:0018
20MB6395Růžička Pavel-7800:53:127
2ZB6428Sýkorová MáriaSykora running7900:53:17-
26MA65111Sýkora LukášAK Olomouc9000:53:371
27MA66108Halberštádt Karel-9400:53:391
9MC6741Fojtík PetrZVONEK SPORT Valašské Klo6400:54:0617
3ZA6711Skoupá Vendula---8500:54:0627
21MB6926Pokluda OndřejSP Malenovice6900:54:126
22MB7019Slavík TomášTPE Obeciny7600:54:215
28MA70101Macek MartinEasy fitness Zlín8200:54:211
10MC7299Vopařil JiříJISVA Zlín6400:54:2216
23MB7353Švach PetrPedro Team6900:54:254
4ZA7477Chromeková HelenaSlawex runners8600:54:3124
24MB75125Reičičiar JurajDolnolhotský triatlon7500:54:37-
3ZB766Pavlisová IvanaBK Lysá7700:54:40-
4MD7680Kobliha MilanLRS Vyškov5700:54:4024
1ZC7824Brugerová MartinaKopřivnice7300:54:4435
25MB7960Pavelka AlešValachiarun.cz7600:54:563
26MB809Mana JiříTenistrenér Zlín7500:55:152
11MC8125Bruger JiříKopřivnice6400:55:2615
5ZA8284Muchová BarboraVsetín8500:55:4422
27MB83123Kurfürst Pavel---7800:56:191
4ZB8420Zichová MiroslavaSlavičín8100:56:4331
6ZA8556Otavová JanaSlawex runners8500:57:0220
4MJ86115Kutálek Jiří-9900:57:1124
12MC8715Vanta JosefTriclub Dobruška6200:57:1314
29MA88128Čech Martin-7900:57:211
2ZC8916Strnádková JanaDolní Kalná7100:57:2431
13MC90109Sýkora Josef-6300:57:3313
5ZB9158Málková EvaSlawex runners8200:57:5227
28MB9248Valerián Radim-7500:58:061
1ZD9379Dvořáková EvaProstějov5500:58:4635
29MB94119Zeman FilipMattoni FreeRun Zlín7800:59:051
30MA95116Khain PavelSK Sokolská Street7900:59:311
3ZC96104Sichálková TamaraMattoni Freerun Zlín7301:01:1727
30MB9797Kubičík DavidSSC Otrokovice7201:01:211
31MB98103Jaroněk MartinMattoni Freerun Zlín6901:01:271
31MA9962Duchoň Jakub-9801:01:301
6ZB10010Manová MartinaVelký Ořechov - ALCINA7601:01:3224
32MA101110Knotek MartinSlawex runners8801:02:101
7ZB10288Havranová LeonaVsetín7401:02:2322
33MA103120Smíšek Vítězslav-7901:02:491
1ZJ10413Šmotková Veronika-9901:02:5135
7ZA10545Machalíčková DominikaPro Verču Vaňkovou9601:02:5219
14MC10650Višněvský LadislavQuort Team Zlín6201:03:1312
34MA10766Homola Stanislav-9301:03:151
8ZA10769Končitíková Klára-9001:03:1518
5MJ10963Duchoň Jan-0101:03:2622
9ZA110100Macek IvetaEasy fitness Zlin8701:06:1317
15MC11136Freitinger Pavel-6401:06:3511
16MC11261Duchoň Josef-6401:06:4910
8ZB11386Zavadilová MarcelaTJ Sokol Jablůnka - Pržno7801:07:0120
4ZC114121Koutková Petrasourozenci s.r.o.7301:07:2024
2ZD11549Višněvská PavlaQuort Team Zlín6301:08:2831
5ZC11629Solařová EvaSolario Team7001:08:3922
9ZB11744Vaxtková VeronikaSK Újezd7701:08:5719
32MB11875Vidlář PetrSP Malenovice7101:09:151
33MB119122Michna Romansourozenci s.r.o.7701:10:431
6ZC12087Kovářová Martina-7101:10:5820
10ZA121126Šimová ZuzanaSKÁJ team9801:12:0816
35MA121129Šíma Milan-8301:12:081
34MB1231Šimoník RomanSport klub Kopec7701:12:161
10ZB1242Nevělíková IvetaOtrokovice7501:12:2318
36MA1243Nevělík CyrilOtrokovice8401:12:231
37MA12647Růžička RadimPoupátka7901:12:381
7ZC12732Bednarská Blankasportguides team Rožnov6601:15:5619
35MB128112Kadlec Martin---7501:19:291
11ZB12996Zemčíková VeronikaMattoni Freerun Zlín7701:21:3817
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Hečko MartinValachbajk team8700:39:3435
2MA251Višněvský AndrejSCMT9100:39:5831
3MB337Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:40:4727
4MA491Zvonek MilanZvonek Sport Val. Klobouk8400:41:0824
5MB5106Janečka SvatoplukCyklogat Malenovice7200:41:5022
6MJ642Vabroušek FilipAK Zlín9900:41:5820
7MA7113Sedláček Jan-8700:42:1519
8MA864Barot JosefTJ Slavkov pod Hostýnem8200:42:2818
9MB994Lavička DavidGhost Team7300:42:3417
10MC1038Buřil FrantišekVidochov6600:42:5316
11MB1152Chmela MarekPrakšice7400:43:1015
12MB12105Pražan JanTRIMILL CykloTeam7800:43:1714
13MA1333Matula DominikMattoni Freerun Zlín9400:43:2013
14MC1434Matouch BronislavJSVA Zlín6500:43:2512
15MA1582Vaculík MichalŠtítná nad Vláří8200:43:3311
16MB1639Záruba JanSix Monkeys7700:43:4310
17MA1771Kalousek JiříZvonek Sport8100:43:529
18MB1854Slánský RenéBěhatlon Valašské Klobouky7200:44:318
19MB1998Zvonek LukášMattoni FreeRun Zlín7500:44:557
20MA20124Jedlička DaliborSSK Vítkovice9100:45:296
21MB2178Ohnůtek ZdeněkLucoklima Running Team7500:45:465
22MB22127Ředina MilanMK Prostějov7100:45:494
23MA2346Tláskal Jan---8300:45:513
23MJ2330Sýkora KarelSykora running9900:45:513
23MA23114Tomanec FilipKHS Zlín8700:45:513
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB398Žaludková Jana-7500:48:1235
2ZA5192Zvonková SilvieZvonek Sport Val. Klobouk8500:49:4131
3ZA5227Brázdová VeronikaSykora Running9000:49:5127
4ZA6711Skoupá Vendula---8500:54:0624
5ZA7477Chromeková HelenaSlawex runners8600:54:3122
6ZC7824Brugerová MartinaKopřivnice7300:54:4420
7ZA8284Muchová BarboraVsetín8500:55:4419
8ZB8420Zichová MiroslavaSlavičín8100:56:4318
9ZA8556Otavová JanaSlawex runners8500:57:0217
10ZC8916Strnádková JanaDolní Kalná7100:57:2416
11ZB9158Málková EvaSlawex runners8200:57:5215
12ZD9379Dvořáková EvaProstějov5500:58:4614
13ZC96104Sichálková TamaraMattoni Freerun Zlín7301:01:1713
14ZB10010Manová MartinaVelký Ořechov - ALCINA7601:01:3212
15ZB10288Havranová LeonaVsetín7401:02:2311
16ZJ10413Šmotková Veronika-9901:02:5110
17ZA10545Machalíčková DominikaPro Verču Vaňkovou9601:02:529
18ZA10769Končitíková Klára-9001:03:158
19ZA110100Macek IvetaEasy fitness Zlin8701:06:137
20ZB11386Zavadilová MarcelaTJ Sokol Jablůnka - Pržno7801:07:016
21ZC114121Koutková Petrasourozenci s.r.o.7301:07:205
22ZD11549Višněvská PavlaQuort Team Zlín6301:08:284
23ZC11629Solařová EvaSolario Team7001:08:393
24ZB11744Vaxtková VeronikaSK Újezd7701:08:572
25ZC12087Kovářová Martina-7101:10:581

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód