Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

2.9.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 2.9.2018
  • zobrazeno již 438x
  • pořadatel: SPS Sázava

Sociální sítě

Místo konání

OÚ Sázava u Lanškrouna
9:30 hodin

Přihlášky

do 9:00 hodin na hřišti v Sázavě

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 7,9 km
Převýšení: 375 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Malátek
tel.723 629 402

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

malatek.jiri@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek67
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 1969

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4626
Stránský Aleš6020
Vacek Martin6919
Šimůnek Jan4919
Bielčik Jindřich4019
Jirásková Eva6418
Svatoš Otakar3416
Krsek Miroslav4916
Novotná Eva4815
Šafář Jaroslav5115
Pechek František5314
Keprtová Miloslava4814
Stránský Tomáš6514
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan8214
Zdeněk Bílý5913
Žák Jiří7113
Zajíc Jan5313
Dostálek Petr6713
Sadílek Václav5013
Dušková Lenka8013
Ožana Václav6412
Merta Jaroslav3512
Mannlová Jana8012
Wendlig Miroslav5312
Rys Jaromír6412
Krsek Jaroslav5112
Horáček Michal7511
Vraštilová Miloslava5611
Havran Miroslav3711
Volf Břetislav5211
Tučný Jan4710
Vítek Miroslav7210
Matyášová Jana6510
Doležal Martin7010
Král Josef4010
Šrutek Stanislav5810
Novotný Jiří4510
Ehrig Rudolf489
Javůrek Jiří489
Špacír Ladislav559
Čechal Milan599
Stránská Adéla919
Marek Dalimil609
Mertová Michaela768
Paulů Blanka548
Jorová Ludmila628
Vytlačilová Lenka848
Krupička Miroslav538
Čechal Jaroslav618

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2544Moravec JanJM Team Letohrad0200:44:2335
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4147Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:48:2435
2ZJ5663Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:00:2031
Muži A 20-39 let (trať 7,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA122Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:34:0535
2MA351Jor MartinRunsport team8700:35:2931
3MA745Moravec JiříJM Team Letohrad9600:37:5327
4MA824Turek Martin-8000:38:1324
5MA1125Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:40:0122
6MA1269Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:40:2120
7MA2049Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:42:4719
8MA2316Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:44:0318
9MA2941Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:44:5317
10MA3265Minář MartinActivity Lanškroun8400:45:1116
11MA4659Škeřík FilipTJ Sokol Jehnědí8600:51:1415
Muži B 40-49 let (trať 7,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB220Hejl RadekLetohrad7200:35:1235
2MB430Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:36:2431
3MB637Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:3927
4MB1066Moskva RomanPasivity Žamberk7500:39:2324
5MB1321Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:41:0822
6MB3013Doležal MartinSPS Sázava7000:45:0620
7MB3317Simon PetrPolička7200:45:3319
8MB3442Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:45:4318
9MB3671Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:46:2117
10MB3848Vebr MichalČeská Třebová7800:46:2816
11MB4832Vacek JiříDlouhá Třebová7700:51:5015
12MB5862Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:00:2314
Muži C 50-59 let (trať 7,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC518Jančík BořekSVARTES Hořice6400:36:2935
2MC940Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:3031
3MC1434Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:41:1827
4MC1812Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:42:1924
5MC1953Vanta JosefTriclub Dobruška6200:42:3922
6MC2433Skalický JosefActivity Lanškroun6200:44:1920
7MC2768Hruban JanČeská Třebová6600:44:3419
8MC377Valenta MichalPrales Tužín6200:46:2518
9MC3967Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:46:3517
Muži D 60-69 let (trať 7,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1539Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:41:4535
2MD283Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:4531
3MD3115Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:45:0927
4MD4219Šolc VítězslavBKL Machov5700:48:5024
5MD4527Kobliha MilanLRS Vyškov5700:50:4622
6MD5528Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:00:1320
7MD5764Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:00:2219
Muži E 70 let a starší (trať 7,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME225Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:43:4535
2ME542Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:58:0731
3ME6055Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:05:3027
4ME614Tučný JanMK Pardubice4701:06:4724
Ženy A 20-34 let (trať 7,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2614Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:44:3135
2ZA4370Paďourová RenataTJ Žichlínek8700:50:1531
3ZA4958Šilarová PetraActivity Lanškroun8700:52:4027
4ZA6446Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:11:0024
Ženy B 35-44 let (trať 7,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1629Nováková BarboraSokol Kunvald8300:42:0935
2ZB4461Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:3631
3ZB4750Richtrová HanaRun Sport Team8200:51:1727
4ZB5936Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:03:4824
Ženy C 45-54 let (trať 7,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1731Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:42:1335
2ZC3556Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:45:5631
3ZC4052Strnádková JanaDolní Kalná7100:48:2027
4ZC5060Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:54:3724
Ženy D 55 let a starší (trať 7,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD216Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:43:2335
2ZD5135Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:55:2231
3ZD5226Dvořáková EvaProstějov5500:56:2127
4ZD5338Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:58:0624
5ZD6254Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:07:5222
6ZD638Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:10:0120
7ZD659Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:15:0219
Trať 7,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA122Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:34:0535
1MB220Hejl RadekLetohrad7200:35:1235
2MA351Jor MartinRunsport team8700:35:2931
2MB430Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:36:2431
1MC518Jančík BořekSVARTES Hořice6400:36:2935
3MB637Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:3927
3MA745Moravec JiříJM Team Letohrad9600:37:5327
4MA824Turek Martin-8000:38:1324
2MC940Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:3031
4MB1066Moskva RomanPasivity Žamberk7500:39:2324
5MA1125Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:40:0122
6MA1269Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:40:2120
5MB1321Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:41:0822
3MC1434Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:41:1827
1MD1539Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:41:4535
1ZB1629Nováková BarboraSokol Kunvald8300:42:0935
1ZC1731Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:42:1335
4MC1812Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:42:1924
5MC1953Vanta JosefTriclub Dobruška6200:42:3922
7MA2049Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:42:4719
1ZD216Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:43:2335
1ME225Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:43:4535
8MA2316Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:44:0318
6MC2433Skalický JosefActivity Lanškroun6200:44:1920
1MJ2544Moravec JanJM Team Letohrad0200:44:2335
1ZA2614Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:44:3135
7MC2768Hruban JanČeská Třebová6600:44:3419
2MD283Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:4531
9MA2941Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:44:5317
6MB3013Doležal MartinSPS Sázava7000:45:0620
3MD3115Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:45:0927
10MA3265Minář MartinActivity Lanškroun8400:45:1116
7MB3317Simon PetrPolička7200:45:3319
8MB3442Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:45:4318
2ZC3556Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:45:5631
9MB3671Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:46:2117
8MC377Valenta MichalPrales Tužín6200:46:2518
10MB3848Vebr MichalČeská Třebová7800:46:2816
9MC3967Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:46:3517
3ZC4052Strnádková JanaDolní Kalná7100:48:2027
1ZJ4147Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:48:2435
4MD4219Šolc VítězslavBKL Machov5700:48:5024
2ZA4370Paďourová RenataTJ Žichlínek8700:50:1531
2ZB4461Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:3631
5MD4527Kobliha MilanLRS Vyškov5700:50:4622
11MA4659Škeřík FilipTJ Sokol Jehnědí8600:51:1415
3ZB4750Richtrová HanaRun Sport Team8200:51:1727
11MB4832Vacek JiříDlouhá Třebová7700:51:5015
3ZA4958Šilarová PetraActivity Lanškroun8700:52:4027
4ZC5060Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:54:3724
2ZD5135Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:55:2231
3ZD5226Dvořáková EvaProstějov5500:56:2127
4ZD5338Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:58:0624
2ME542Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:58:0731
6MD5528Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:00:1320
2ZJ5663Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:00:2031
7MD5764Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:00:2219
12MB5862Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:00:2314
4ZB5936Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:03:4824
3ME6055Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:05:3027
4ME614Tučný JanMK Pardubice4701:06:4724
5ZD6254Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:07:5222
6ZD638Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:10:0120
4ZA6446Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:11:0024
7ZD659Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:15:0219
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA122Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:34:0535
2MB220Hejl RadekLetohrad7200:35:1231
3MA351Jor MartinRunsport team8700:35:2927
4MB430Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:36:2424
5MC518Jančík BořekSVARTES Hořice6400:36:2922
6MB637Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:3920
7MA745Moravec JiříJM Team Letohrad9600:37:5319
8MA824Turek Martin-8000:38:1318
9MC940Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:3017
10MB1066Moskva RomanPasivity Žamberk7500:39:2316
11MA1125Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:40:0115
12MA1269Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:40:2114
13MB1321Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:41:0813
14MC1434Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:41:1812
15MD1539Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:41:4511
16MC1812Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:42:1910
17MC1953Vanta JosefTriclub Dobruška6200:42:399
18MA2049Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:42:478
19ME225Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:43:457
20MA2316Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:44:036
21MC2433Skalický JosefActivity Lanškroun6200:44:195
22MJ2544Moravec JanJM Team Letohrad0200:44:234
23MC2768Hruban JanČeská Třebová6600:44:343
24MD283Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:452
25MA2941Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:44:531

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód