Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Strážný - nahoru a dolů

1.9.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Strážný - nahoru a dolů
  • datum konání: 1.9.2018
  • zobrazeno již 422x
  • pořadatel: Orel Jednota Dolní Dobrouč

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Dolní Dobrouč
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 12 km a méně
Převýšení: 450 m a méně
Trasa vede od startu (366 m n. m.) po místní asfaltové cestě kolem Malovy lípy, dále po polní a lesní cestě do Kubova dolu, pokračuje stoupáním po louce Hutperkem a po lesní cestě k Havířským dírám a na vrchol Strážného (584 m n. m.), odkud se lesem nad Horákovou kaplí sbíhá znovu do Kubova dolu k absolvování druhého okruhu nebo běhu do cíle v místě startu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Vlastimil Mlynář
tel. 724 288 255

Internetové stránky

https://strazny.webnode.cz/propozice/

E-mailová adresa

mlynar7@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1318Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:27:1835
2MJ3325Moravec JanOrel Orlice / JM Team Letohrad0200:33:5531
3MJ10315Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:39:0227
4MJ17324Limburský JanOrel Obřany0100:45:5924
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ11316Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:39:2635
2ZJ16305Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:45:5231
3ZJ21306Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:47:5527
Muži A 20-39 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1255Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:45:3735
2MA2216Soural LukášOrel Židenice8200:46:4331
2MA2246Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:46:4331
4MA4249Šilar ZdeněkRunsport team8100:47:2024
5MA6206Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:49:0022
6MA8244Moravec JiříOrel Orlice / JM Team Letohrad9600:49:4720
7MA10226Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:51:0819
8MA12212Hochman ZdeněkOrel Blučina / SK ICA8500:51:4218
9MA14239Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:52:1917
10MA15221Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:53:0216
11MA18220Turek Martin-8000:54:3815
12MA21217Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:55:0314
13MA30250Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:00:0613
-MA-230Štěpánek RadekOrel Obřany / RSFK98DNF-
Muži B 40-49 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5240Hejl RadekLetohrad7200:48:2835
2MB7202Adamec MilanOrel Vyškov7700:49:3231
3MB9209Kocur LukášOrel Šitbořice7700:50:3827
4MB17257Bogdał PawełMiedzygorze7600:54:07-
5MB19218Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:54:5224
6MB20248Vítek RobertLetohrad7800:54:5422
7MB22238Bureš MartinČeská Třebová7400:55:0720
8MB32207Pešta MartinBakako Nová Paka7801:00:3719
9MB34214Toman ZdeněkDolní Dobrouč7101:02:3318
10MB39213Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:05:5617
11MB42253Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:06:3416
12MB47222Vacek JiříDlouhá Třebová7701:14:1215
Muži C 50-59 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC13236Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:51:5535
2MC16208Buřil FrantišekVidochov6600:53:4331
3MC24219Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:56:2727
4MC26210Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:57:3324
5MC27247Mück ArnoštHranice5900:58:3322
6MC28205Zálešák JosefOrel Vyškov6700:59:3520
7MC29254Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:00:0019
8MC31241Skalický JosefActivity Lanškroun6201:00:0818
9MC37227Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:03:2317
10MC44237Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5901:12:2016
11MC52204Kunc JosefOrel Vyškov6001:58:3815
Muži D 60-69 let (trať 7,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2317Siegel JosefChoceň5800:32:2135
2MD4302Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:34:0131
3MD6320Bláha Milan-5700:34:1527
4MD7312Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:34:4424
5MD8308Flegl VlastimilBrtev5300:36:0422
6MD9327Kobliha MilanLRS Vyškov5700:38:3320
7MD12310Nosek MiroslavOrel Židenice5500:39:5019
8MD14323Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:41:5718
9MD18313Juránek StanislavOrel Starý Lískovec5600:46:5517
10MD23311Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:51:5216
11MD26328Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:59:5615
Muži E 70 let a starší (trať 7,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5303Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:34:1435
2ME13309Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:40:0531
3ME19307Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:47:2927
4ME22329Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:50:3424
5ME24301Tučný JanMK Pardubice4700:52:5222
Ženy A 20-34 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA33211Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:02:0835
2ZA36215Langhammerová AnežkaOrel Židenice9401:03:1031
3ZA40232Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:06:1827
4ZA41243Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9701:06:3324
5ZA45256Leszczynska DominikaMiedzygorze8401:12:34-
Ženy B 35-44 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB11245Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:51:3535
2ZB23242Nováková BarboraSokol Kunvald8300:55:5631
3ZB43251Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:09:4527
4ZB46228Svobodová MartinaOrel Obřany / RSFK7501:12:4524
5ZB48231Maryšlerová MonikaOrel Obřany / RSFK7401:16:5622
6ZB49201Pazderová AlenaVysoké Mýto7501:19:4420
-ZB-234Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová80DNF-
Ženy C 45-54 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC25225Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:57:1535
2ZC35233Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:02:5531
3ZC38252Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:04:1027
4ZC50224Slabáková LenkaOrel Židenice6601:30:1224
5ZC51203Skřivánková DanaOrel Vyškov6701:58:3722
Ženy D 55 let a starší (trať 7,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD15326Dvořáková EvaProstějov5500:43:2335
2ZD19331Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:47:2931
3ZD25314Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:56:1427
Lidový běh - ŽENY (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LBZ5404Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:13:57-
2LBZ11414Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:15:12-
3LBZ12411Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9800:16:32-
Lidový běh - MUŽI (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LBM1405Tomek JiříOrel Židenice9700:10:02-
2LBM2409Hronek JaroslavOrel Brno Obřany9100:11:45-
3LBM3407Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:11:51-
4LBM4401Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:13:10-
5LBM6412Michek JiříDašice / Velké Koloděje8500:14:10-
6LBM7408Fojt LeošOrel Brno-Obřany5700:14:12-
7LBM8413Bednář Jakub JáchymDašice / Pardubice9900:14:15-
8LBM9403Spargel LadislavOrel Židenice7300:14:28-
9LBM10402Kresta RomanOrel Židenice6500:15:06-
10LBM13406Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:17:46-
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LBM1405Tomek JiříOrel Židenice9700:10:02-
2LBM2409Hronek JaroslavOrel Brno Obřany9100:11:45-
3LBM3407Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:11:51-
4LBM4401Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:13:10-
1LBZ5404Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:13:57-
5LBM6412Michek JiříDašice / Velké Koloděje8500:14:10-
6LBM7408Fojt LeošOrel Brno-Obřany5700:14:12-
7LBM8413Bednář Jakub JáchymDašice / Pardubice9900:14:15-
8LBM9403Spargel LadislavOrel Židenice7300:14:28-
9LBM10402Kresta RomanOrel Židenice6500:15:06-
2LBZ11414Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:15:12-
3LBZ12411Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9800:16:32-
10LBM13406Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:17:46-
Trať 7,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1318Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:27:1835
1MD2317Siegel JosefChoceň5800:32:2135
2MJ3325Moravec JanOrel Orlice / JM Team Letohrad0200:33:5531
2MD4302Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:34:0131
1ME5303Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:34:1435
3MD6320Bláha Milan-5700:34:1527
4MD7312Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:34:4424
5MD8308Flegl VlastimilBrtev5300:36:0422
6MD9327Kobliha MilanLRS Vyškov5700:38:3320
3MJ10315Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:39:0227
1ZJ11316Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:39:2635
7MD12310Nosek MiroslavOrel Židenice5500:39:5019
2ME13309Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:40:0531
8MD14323Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:41:5718
1ZD15326Dvořáková EvaProstějov5500:43:2335
2ZJ16305Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:45:5231
4MJ17324Limburský JanOrel Obřany0100:45:5924
9MD18313Juránek StanislavOrel Starý Lískovec5600:46:5517
3ME19307Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:47:2927
2ZD19331Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:47:2931
3ZJ21306Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:47:5527
4ME22329Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:50:3424
10MD23311Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:51:5216
5ME24301Tučný JanMK Pardubice4700:52:5222
3ZD25314Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:56:1427
11MD26328Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:59:5615
Trať 12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1255Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:45:3735
2MA2216Soural LukášOrel Židenice8200:46:4331
2MA2246Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:46:4331
4MA4249Šilar ZdeněkRunsport team8100:47:2024
1MB5240Hejl RadekLetohrad7200:48:2835
5MA6206Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:49:0022
2MB7202Adamec MilanOrel Vyškov7700:49:3231
6MA8244Moravec JiříOrel Orlice / JM Team Letohrad9600:49:4720
3MB9209Kocur LukášOrel Šitbořice7700:50:3827
7MA10226Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:51:0819
1ZB11245Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:51:3535
8MA12212Hochman ZdeněkOrel Blučina / SK ICA8500:51:4218
1MC13236Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:51:5535
9MA14239Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:52:1917
10MA15221Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:53:0216
2MC16208Buřil FrantišekVidochov6600:53:4331
4MB17257Bogdał PawełMiedzygorze7600:54:07-
11MA18220Turek Martin-8000:54:3815
5MB19218Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:54:5224
6MB20248Vítek RobertLetohrad7800:54:5422
12MA21217Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:55:0314
7MB22238Bureš MartinČeská Třebová7400:55:0720
2ZB23242Nováková BarboraSokol Kunvald8300:55:5631
3MC24219Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:56:2727
1ZC25225Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:57:1535
4MC26210Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:57:3324
5MC27247Mück ArnoštHranice5900:58:3322
6MC28205Zálešák JosefOrel Vyškov6700:59:3520
7MC29254Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:00:0019
13MA30250Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:00:0613
8MC31241Skalický JosefActivity Lanškroun6201:00:0818
8MB32207Pešta MartinBakako Nová Paka7801:00:3719
1ZA33211Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:02:0835
9MB34214Toman ZdeněkDolní Dobrouč7101:02:3318
2ZC35233Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:02:5531
2ZA36215Langhammerová AnežkaOrel Židenice9401:03:1031
9MC37227Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:03:2317
3ZC38252Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:04:1027
10MB39213Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:05:5617
3ZA40232Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:06:1827
4ZA41243Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9701:06:3324
11MB42253Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:06:3416
3ZB43251Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:09:4527
10MC44237Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5901:12:2016
5ZA45256Leszczynska DominikaMiedzygorze8401:12:34-
4ZB46228Svobodová MartinaOrel Obřany / RSFK7501:12:4524
12MB47222Vacek JiříDlouhá Třebová7701:14:1215
5ZB48231Maryšlerová MonikaOrel Obřany / RSFK7401:16:5622
6ZB49201Pazderová AlenaVysoké Mýto7501:19:4420
4ZC50224Slabáková LenkaOrel Židenice6601:30:1224
5ZC51203Skřivánková DanaOrel Vyškov6701:58:3722
11MC52204Kunc JosefOrel Vyškov6001:58:3815
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1255Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:45:3735
2MA2216Soural LukášOrel Židenice8200:46:4331
2MA2246Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:46:4331
4MA4249Šilar ZdeněkRunsport team8100:47:2024
5MB5240Hejl RadekLetohrad7200:48:2822
6MA6206Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:49:0020
7MB7202Adamec MilanOrel Vyškov7700:49:3219
8MA8244Moravec JiříOrel Orlice / JM Team Letohrad9600:49:4718
9MB9209Kocur LukášOrel Šitbořice7700:50:3817
10MA10226Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:51:0816
11MA12212Hochman ZdeněkOrel Blučina / SK ICA8500:51:4215
12MC13236Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:51:5514
13MA14239Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:52:1913
14MA15221Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:53:0212
15MC16208Buřil FrantišekVidochov6600:53:4311
16MA18220Turek Martin-8000:54:3810
17MB19218Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:54:529
18MB20248Vítek RobertLetohrad7800:54:548
19MA21217Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:55:037
20MB22238Bureš MartinČeská Třebová7400:55:076
21MC24219Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:56:275
22MC26210Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:57:334
23MC27247Mück ArnoštHranice5900:58:333
24MC28205Zálešák JosefOrel Vyškov6700:59:352
25MC29254Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:00:001
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB11245Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:51:3535
2ZB23242Nováková BarboraSokol Kunvald8300:55:5631
3ZC25225Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:57:1527
4ZA33211Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:02:0824
5ZC35233Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:02:5522
6ZA36215Langhammerová AnežkaOrel Židenice9401:03:1020
7ZC38252Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:04:1019
8ZA40232Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:06:1818
9ZA41243Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9701:06:3317
10ZB43251Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:09:4516
11ZB46228Svobodová MartinaOrel Obřany / RSFK7501:12:4515
12ZB48231Maryšlerová MonikaOrel Obřany / RSFK7401:16:5614
13ZB49201Pazderová AlenaVysoké Mýto7501:19:4413
14ZC50224Slabáková LenkaOrel Židenice6601:30:1212
15ZC51203Skřivánková DanaOrel Vyškov6701:58:3711

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Ztráty a nálezy : 2 deštníky a jedna sportovní bunda, kdo postrádá? Jsou nalezené u mě
mlynar7
Super jako každý rok :
mordreaud

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód