Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Svatý Hostýn, MČR veteránů

18.8.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Svatý Hostýn, MČR veteránů
  • datum konání: 18.8.2018
  • zobrazeno již 627x
  • pořadatel: Orel Bystřice pod Hostýnem

Sociální sítě

Místo konání

náměstí TGM v Bystřici p. H.
13:00 hodin

Přihlášky

online ZDE
nebo na místě v den startu při prezentaci v budově společenského domu Sušil ulice Fryčajova od 10 do 12 hodin

Startovné

150 Kč nebo 6 € pro přihlášené elektronicky
na místě 180 Kč nebo 8 €
za nevrácení čipu sankce 500 Kč, nebo 20 €.
V ceně startovného teplá strava.

Popis tratě

Délka: 5 km
Převýšení: 422 m
Povrch: silnice, lesní a turistické cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Novák
tel. 737 273 893

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.behnasvatyhostyn.cz

E-mailová adresa

novakarel@centrum.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ22261Čmelík Martin-0100:27:0170
2MJ27107Omelka Tomáš---0400:27:1862
3MJ44213Gajdůšek AdamZlín0000:28:4854
4MJ47153Šana Ondřej-0100:29:0748
5MJ65193Moravec JakubOrel Orlice9900:30:3444
6MJ89194Moravec JanOrel Letohrad0200:32:1640
7MJ10484Jakubec ŠtěpánOrel Bystřice pod Hostýnem0500:33:0738
8MJ126244Verner MartinSK Alexovice0400:34:5536
9MJ13664Krutilek Ondřej---0300:35:3634
10MJ152252Vytlačil Jan-0200:36:3732
11MJ188123Limburský JanOrel Obřany0100:39:4030
12MJ216138Bulička VojtěchAK Kroměříž1000:44:3528
13MJ246256Tvarůžka Ml. TomášKroměříž0801:06:1226
Muži A (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2260Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:23:2470
2MA354Hečko MartinValachbajk team8700:24:2662
3MA5180Otevřel VítColumbia Montrail8800:24:5354
4MA624Velička Ondřejwww.ultramaratonec.cz8300:25:0148
5MA828Turek Martin-8000:25:1744
6MA912Hochman ZdeněkOrel Blučina / SK ICA8500:25:2540
7MA1044Raška DanielTJ Slezan Frýdek-Místek9600:25:3038
8MA1525Juránek StanislavOrel Židenice8700:26:3536
9MA16236Minařík TomášValachbajk team8100:26:4434
10MA1753Koudelka LukášAK Drnovice/Orel Vyškov8300:26:4632
11MA19238Janda Jakub-9100:26:5030
12MA2355Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:27:0328
13MA2435Tlapák Jaroslav---8700:27:0526
14MA26232Škuca Zbyněk-8700:27:1724
15MA31241Adámek Pavel-9000:27:4222
16MA3423Barot JosefTJ Slavkov pod Hostýnem8200:28:1220
17MA357Švihálek JiříLázně Chvalčov8400:28:1418
18MA36101Kawulok MartinHrádek ve Slezsku8400:28:1616
19MA42234Žaloudík Jiří-8600:28:3614
20MA45209Ščotka DavidZlín8000:28:4912
21MA51178Kubáň CtiborHavřice7900:29:1410
22MA54242Juránek ŠtěpánOrel školy Brno 19000:29:288
23MA55170Ocásek MichalSchodaři Krnov8800:29:346
24MA64215Misař TomášM.T.D.E.8500:30:294
25MA66133Čunek JiříValašské Meziříčí8700:30:412
26MA68237Zlámal Roman-9800:30:452
27MA7093Ševčík Adam1.LF9400:30:522
28MA73171Jadrníček MichalViktoria Squash Brno8900:30:562
29MA7461Bauer MichalOstrava8200:30:572
30MA76228Ďurec Márioklub9300:31:022
31MA7966Bartoň Martin---8700:31:232
32MA8242Malý OndřejBC Bruiser Kroměříž8500:31:412
33MA84219Otáhal Lucian-8000:31:562
34MA86202Kajaba RenéVsetínské šelmy9200:32:012
35MA94233Sporek Jakub-8200:32:302
36MA99235Sýkora Lukáš-9000:32:452
37MA101137Krupa LubošLubíci9800:32:592
38MA107148Müller Ondřej#hostynky8500:33:222
39MA11285Pavlíček Radek---8800:33:382
40MA117201Pěsničák RostislavVsetínské šelmy9200:33:592
41MA11887Jelínek MilanOrel Bystřice pod Hostýnem7900:34:002
42MA120140Vácha Štěpán-9100:34:022
43MA12817Rys RudolfSuperhuman9100:34:582
44MA138183Chrenko JurajAK Baník Prievidza8900:35:48-
45MA145154Šana Radek-9600:36:202
46MA148151Duda LadislavŘíkovice8100:36:242
47MA14980Mazač Jan---8000:36:252
48MA150116Dobeš David-8000:36:322
49MA152162Kovář Pavel-8200:36:372
50MA155208Hošťálek JanLipová9800:36:382
51MA16056Hejník Jan---8000:37:092
52MA162167Pálka RomanBystřice pod Hostýnem9300:37:102
53MA164155Sobotka JanCvrčci Pohled9000:37:152
54MA174223Krajcar IvoKOB Směr Kroměříž9500:37:592
55MA18036Hronek JaroslavOrel Obřany9100:38:372
56MA184100Gerla Jaromír---9300:39:082
57MA18650Mareš Filip---8000:39:232
57MA186168Pálka PetrBystřice pod Hostýnem9800:39:232
59MA19910Kumžák Jakub---9100:41:312
60MA218192Zmrhal VladimírUherské Hradiště8500:44:592
61MA230218Králík Ml. Marián-9800:47:272
Muži B (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB198Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:22:2170
2MB4240Vítek Miroslav-7200:24:4462
3MB751Adamec MilanOrel Vyškov7700:25:0854
4MB11246Záruba Jan-7700:25:4248
5MB129Král VítězslavTJ Sokol Královské Vinohrady7600:26:1244
6MB1494Malý JanEleven Run Team7300:26:2540
7MB20264Daněk JiříUherské Hradiště7600:26:5838
8MB21166Novotný JiříKladníky7700:26:5936
9MB25224Sehnal TomášKHB Radegast7300:27:0734
10MB28113Slánský René---7200:27:2432
11MB30197Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:27:3330
12MB32143Bačo RadomírOrel Valašské Klobouky7600:28:0028
13MB41149Čáp OndřejSK Dobruška7400:28:3426
14MB4530Chrudina Robert-7300:28:4924
15MB49203Šesták KarelKasper Swix team Trutnov7100:29:1022
16MB5021Dřímal MiroslavMaraton tym Pavla Novaka7600:29:1220
17MB6149Ocásek Zbyněk---7700:30:1718
18MB71177Olša MartinSAKO Bystřice pod Hostýnem7600:30:5316
18MB71119Jedziniak Michal-7400:30:5316
20MB75102Horák ČestmírPřerov - Předmostí7100:30:5912
21MB78179Hamrský JarekAD Team7600:31:2110
22MB85152Šana Radek-7200:31:588
23MB9088Plhoň JakubKČT OB Bystřice p.H.7800:32:176
24MB91132Kaňovský PetrAC Moravská Slavia Brno7600:32:184
25MB96258Pol PavelDR.A.CY.7400:32:332
26MB102255Tvarůžka TomášKroměříž7200:33:022
27MB106200Frankovič JanListopaďák.cz7600:33:162
28MB110156Kubičík DavidSSC Otrokovice7200:33:352
29MB11126Rapčan LukášDRACY Team7800:33:362
30MB11389Sypták JiříHranice7400:33:402
31MB121108Navrátil MichalDR.A.CY.7400:34:112
32MB122118Novotný Marek-7600:34:142
33MB123135Tauš PetrOrel Vyškov7600:34:232
34MB126245Vizner MarekSK Alexovice7200:34:552
35MB129176Majda RóbertFEI STU Bratislava7700:35:01-
36MB139220Sedláček GambaAuto Gamba6900:35:552
37MB1404Provazník ZdeněkOrel Vyškov7400:35:562
38MB141229Jaroněk MartinFreerun Zlín6900:36:102
39MB144221Zápeca MiroslavValachytour7800:36:182
40MB1475Bombik TomasTomBike7400:36:232
41MB15676Pokluda OndřejMattoni Freerun Zlín / SP6900:36:452
42MB158115Kurfürst Pavel-7800:37:032
43MB16063Dostal PavelDRACY7000:37:092
44MB16582Hradil PetrBystřice pod Hostýnem7100:37:172
45MB167184Machala JiříBystřice pod Hostýnem7500:37:372
46MB173195Vybíral JakubČervený Hrádek7500:37:552
47MB17696Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:38:092
48MB193251Bambušek PetrLoučka u Valašského Meziříčí7200:40:112
49MB19465Krutilek Petr---7700:40:232
50MB19658Jiříček Jaromír---7400:40:442
51MB200127Skýpala KarelTJ Sokol Frenštát6900:41:502
52MB20919Kaňka JanČeský běžecký klub7400:43:332
53MB217134Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:44:502
54MB220161Weiter RomanOrel Vyškov7500:45:132
55MB221122Spargel LadislavOrel Židenice7300:45:192
56MB230217Králík Marian-7200:47:272
Muži C (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC13136Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:26:2070
2MC18158Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:26:4962
3MC29126Buřil FrantišekVidochov6600:27:3254
4MC37121Szebesta PavelBurik Running Team6800:28:2148
5MC38188Mück ArnoštHranice5900:28:2444
6MC39216Matouch BronislavJISVA Zlín6500:28:2640
7MC4092Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:28:3038
8MC4874Jančařík PetrAAC Brno - Orel Židenice6800:29:0936
9MC53212Řezáč VěroslavŘSC Olomouc6500:29:1934
10MC5660Jelínek ZbyněkTJ Liga 100 Olomouc6300:29:3532
11MC60204Martynek VladislavSKI Mosty5900:30:1430
12MC6983Zemánek PetrDr.a.cy.6800:30:4728
13MC77199Zálešák JosefOrel Vyškov6700:31:1826
14MC81187Ševčík PavelZombie Opava6100:31:3724
15MC88106Skalický JosefActivity Lanškroun Farma Žichlínek6200:32:1422
16MC91205Slowioczek RomanMK Seitl Ostrava5900:32:1820
17MC95248Vrba PavelBystřice6800:32:3118
18MC11437Groš ŠtefanS.K.Valašského Království6100:33:4316
19MC130163Mika IvoOrel Obřany6600:35:0214
20MC132189Tomečka Libor-6200:35:1812
21MC13391Bruger JiříKopřivnice6400:35:2010
22MC135160Cicha Walter-6200:35:35-
23MC146263Sýkora JosefValašská Polanka6300:36:228
24MC16357Ždych JaroslavZIVA6200:37:116
25MC1706Daněk IvoMattoni Freerun Zlín6700:37:464
26MC18246Březina LadislavMK Seitl Ostrava6100:38:422
27MC19532Kresta RomanOrel Židenice6500:40:362
28MC202125Freitinger Pavel-6400:42:092
29MC21233Kunc JosefOrel Vyškov6000:44:082
Muži D (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4381Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:28:4270
2MD59239Krupička Miroslav-5300:29:5962
3MD6229Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:30:2254
4MD63185Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:30:2448
5MD80169Flegl VlastimilBrtev5300:31:3244
6MD83207Gombita JosefMost5800:31:5440
7MD97141Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:32:3738
8MD98157Januška IvanŠanov5800:32:4336
9MD10034Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:32:5734
10MD10447Švihel MiroslavBS Slopné5800:33:0732
11MD108144Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:33:2830
12MD125130Kobliha MilanLRS Vyškov5700:34:4328
13MD141172Nosek MiroslavOrel Židenice - MS Brno5500:36:1026
14MD151104Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:36:3624
15MD157175Martínek VladimírBystřice pod Hostýnem5600:36:4622
16MD168225Přívětivý Miroslav-5300:37:3920
17MD17173Doležal JiříRožnov pod Radhoštěm5400:37:5118
18MD172214Prokop JiříBěhy Zlín5600:37:5216
19MD190190Petřek ZdenekSokol Bohuňovice5800:39:4514
20MD204243Juránek StanislavOrel Starý Lískovec5600:42:2912
21MD210114Kopeček IvanAC Moravská Slavia Brno4900:43:4010
Muži E (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME57186Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:29:3970
2ME124165Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:34:4062
3ME18143Trombik EmilČeský Těšín4600:38:3854
4ME19216Jašek PavelTJ liga 100 Olomouc4500:40:0048
5ME20131Vodička JanMK Radslavice4500:41:5844
6ME20518Lanta JiříMaratonstav Úpice, Orel Úpice4400:42:4540
7ME2073Řezáč IvoAK Chemopetrol Litvínov4100:43:2238
8ME21168Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:44:0736
9ME21440Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:44:2534
10ME222211Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:45:2832
11ME22652Peška AntonínKČT OB Holešov4800:46:4630
12ME227182Tučný JanMK Pardubice4700:46:5528
13ME234103Holý JosefOrel Židenice4100:48:5026
14ME243262Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:59:0624
15ME244210Březina JiříSK Přerov3901:02:2922
Juniorky (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ134150Belaníková AnnaAK Olomouc0200:35:2470
2ZJ17595Malá SáraLSK Lomnice nad Popelkou0300:38:0562
3ZJ178253Tvarůžková Barbora-0100:38:2354
4ZJ188173Kreidlová VerunkaOrel Židenice0700:39:4048
5ZJ208249Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:43:2744
6ZJ215250Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:44:3140
7ZJ239117Dobešová Veronika-0800:52:0738
Ženy A (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA8770Brázdová VeronikaSykora Running9000:32:1270
2ZA103181Otevřelová KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:33:0662
3ZA143222Sichálková JanaPUNK Team8800:36:1754
4ZA15245Zachariášová AliceOrel Židenice8700:36:3748
5ZA18369Baroňová Petra---8800:38:4444
6ZA18567Bednaříková Andrea---9000:39:1640
7ZA191198Michalčíková TamarŽopy9200:39:5538
8ZA206231Chiprianovová Pavla-8700:42:4836
9ZA219191Pavelková MarcelaUherské Hradiště9200:45:0034
10ZA223230Heřmánková VeronikaFreerun Zlín8400:45:4532
11ZA233226Drábková Kateřina-8400:48:1030
12ZA235206Blümelová IvaKolín8800:49:1128
13ZA23727Hošťálková Jitka---8800:50:2826
Ženy B (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB33128Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:0870
2ZB67196Bednarčíková HanaKrnov7800:30:4462
3ZB93174Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:32:2054
4ZB13159Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:35:0948
5ZB159120Svobodová MartinaOrel Obřany7500:37:0744
6ZB20341Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:42:1740
7ZB224109Nevělíková Iveta---7500:45:5738
8ZB22577Pokludová KateřinaMattoni Freerun Zlín7500:46:1636
9ZB22811Kotasová JanaMattoni free run7600:46:5834
10ZB2381Zemčíková VeronikaMattoni FreeRun Zlín7700:50:5432
Ženy C (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5275Jančaříková LenkaAAC Brno - Orel Židenice7000:29:1670
2ZC57227Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:29:3962
3ZC10999Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:33:3054
4ZC13772Slabáková LenkaOrel - Židenice6600:35:3948
5ZC16690Brugerová MartinaKopřivnice7300:37:2644
6ZC169247Kadeřábková-Březinová Vanda-7300:37:4240
7ZC19722Hégrová IvonaValím Valím Hostěrádky6900:41:1438
8ZC22915Solařová EvaSolario Team7000:47:2636
9ZC23697Skřivánková DanaOrel Vyškov, LRS Vyškov6700:50:0134
10ZC240142Fučíková HanaOrel Obřany6700:52:2732
11ZC245164Miková RenataOrel Obřany7201:04:3730
12ZC246254Tvarůžková RenátaKroměříž7101:06:1228
Ženy D (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD11479Hynštová MarieAK Drnovice5700:33:4370
2ZD116146Martincová IvanaAC Moravská Slavia Brno6300:33:5262
3ZD118139Škubalová Jana-6100:34:0054
4ZD177129Dvořáková EvaProstějov5500:38:1748
5ZD17978Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5200:38:3644
6ZD198112Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno6000:41:2740
7ZD212145Dvořáčková DagmarAC Moravská Slavia5000:44:0838
8ZD232110Ročňáková MiloslavaM tým Zvole4500:47:5136
9ZD241147Cupalová EvaSokol Bučovice4700:53:1534
10ZD24248Hrozová MilenaOREL Vyškov5300:55:3732
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB198Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:22:2170
1MA2260Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:23:2470
2MA354Hečko MartinValachbajk team8700:24:2662
2MB4240Vítek Miroslav-7200:24:4462
3MA5180Otevřel VítColumbia Montrail8800:24:5354
4MA624Velička Ondřejwww.ultramaratonec.cz8300:25:0148
3MB751Adamec MilanOrel Vyškov7700:25:0854
5MA828Turek Martin-8000:25:1744
6MA912Hochman ZdeněkOrel Blučina / SK ICA8500:25:2540
7MA1044Raška DanielTJ Slezan Frýdek-Místek9600:25:3038
4MB11246Záruba Jan-7700:25:4248
5MB129Král VítězslavTJ Sokol Královské Vinohrady7600:26:1244
1MC13136Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:26:2070
6MB1494Malý JanEleven Run Team7300:26:2540
8MA1525Juránek StanislavOrel Židenice8700:26:3536
9MA16236Minařík TomášValachbajk team8100:26:4434
10MA1753Koudelka LukášAK Drnovice/Orel Vyškov8300:26:4632
2MC18158Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:26:4962
11MA19238Janda Jakub-9100:26:5030
7MB20264Daněk JiříUherské Hradiště7600:26:5838
8MB21166Novotný JiříKladníky7700:26:5936
1MJ22261Čmelík Martin-0100:27:0170
12MA2355Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:27:0328
13MA2435Tlapák Jaroslav---8700:27:0526
9MB25224Sehnal TomášKHB Radegast7300:27:0734
14MA26232Škuca Zbyněk-8700:27:1724
2MJ27107Omelka Tomáš---0400:27:1862
10MB28113Slánský René---7200:27:2432
3MC29126Buřil FrantišekVidochov6600:27:3254
11MB30197Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:27:3330
15MA31241Adámek Pavel-9000:27:4222
12MB32143Bačo RadomírOrel Valašské Klobouky7600:28:0028
1ZB33128Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:0870
16MA3423Barot JosefTJ Slavkov pod Hostýnem8200:28:1220
17MA357Švihálek JiříLázně Chvalčov8400:28:1418
18MA36101Kawulok MartinHrádek ve Slezsku8400:28:1616
4MC37121Szebesta PavelBurik Running Team6800:28:2148
5MC38188Mück ArnoštHranice5900:28:2444
6MC39216Matouch BronislavJISVA Zlín6500:28:2640
7MC4092Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:28:3038
13MB41149Čáp OndřejSK Dobruška7400:28:3426
19MA42234Žaloudík Jiří-8600:28:3614
1MD4381Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:28:4270
3MJ44213Gajdůšek AdamZlín0000:28:4854
20MA45209Ščotka DavidZlín8000:28:4912
14MB4530Chrudina Robert-7300:28:4924
4MJ47153Šana Ondřej-0100:29:0748
8MC4874Jančařík PetrAAC Brno - Orel Židenice6800:29:0936
15MB49203Šesták KarelKasper Swix team Trutnov7100:29:1022
16MB5021Dřímal MiroslavMaraton tym Pavla Novaka7600:29:1220
21MA51178Kubáň CtiborHavřice7900:29:1410
1ZC5275Jančaříková LenkaAAC Brno - Orel Židenice7000:29:1670
9MC53212Řezáč VěroslavŘSC Olomouc6500:29:1934
22MA54242Juránek ŠtěpánOrel školy Brno 19000:29:288
23MA55170Ocásek MichalSchodaři Krnov8800:29:346
10MC5660Jelínek ZbyněkTJ Liga 100 Olomouc6300:29:3532
2ZC57227Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:29:3962
1ME57186Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:29:3970
2MD59239Krupička Miroslav-5300:29:5962
11MC60204Martynek VladislavSKI Mosty5900:30:1430
17MB6149Ocásek Zbyněk---7700:30:1718
3MD6229Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:30:2254
4MD63185Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:30:2448
24MA64215Misař TomášM.T.D.E.8500:30:294
5MJ65193Moravec JakubOrel Orlice9900:30:3444
25MA66133Čunek JiříValašské Meziříčí8700:30:412
2ZB67196Bednarčíková HanaKrnov7800:30:4462
26MA68237Zlámal Roman-9800:30:452
12MC6983Zemánek PetrDr.a.cy.6800:30:4728
27MA7093Ševčík Adam1.LF9400:30:522
18MB71177Olša MartinSAKO Bystřice pod Hostýnem7600:30:5316
18MB71119Jedziniak Michal-7400:30:5316
28MA73171Jadrníček MichalViktoria Squash Brno8900:30:562
29MA7461Bauer MichalOstrava8200:30:572
20MB75102Horák ČestmírPřerov - Předmostí7100:30:5912
30MA76228Ďurec Márioklub9300:31:022
13MC77199Zálešák JosefOrel Vyškov6700:31:1826
21MB78179Hamrský JarekAD Team7600:31:2110
31MA7966Bartoň Martin---8700:31:232
5MD80169Flegl VlastimilBrtev5300:31:3244
14MC81187Ševčík PavelZombie Opava6100:31:3724
32MA8242Malý OndřejBC Bruiser Kroměříž8500:31:412
6MD83207Gombita JosefMost5800:31:5440
33MA84219Otáhal Lucian-8000:31:562
22MB85152Šana Radek-7200:31:588
34MA86202Kajaba RenéVsetínské šelmy9200:32:012
1ZA8770Brázdová VeronikaSykora Running9000:32:1270
15MC88106Skalický JosefActivity Lanškroun Farma Žichlínek6200:32:1422
6MJ89194Moravec JanOrel Letohrad0200:32:1640
23MB9088Plhoň JakubKČT OB Bystřice p.H.7800:32:176
24MB91132Kaňovský PetrAC Moravská Slavia Brno7600:32:184
16MC91205Slowioczek RomanMK Seitl Ostrava5900:32:1820
3ZB93174Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:32:2054
35MA94233Sporek Jakub-8200:32:302
17MC95248Vrba PavelBystřice6800:32:3118
25MB96258Pol PavelDR.A.CY.7400:32:332
7MD97141Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:32:3738
8MD98157Januška IvanŠanov5800:32:4336
36MA99235Sýkora Lukáš-9000:32:452
9MD10034Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:32:5734
37MA101137Krupa LubošLubíci9800:32:592
26MB102255Tvarůžka TomášKroměříž7200:33:022
2ZA103181Otevřelová KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:33:0662
10MD10447Švihel MiroslavBS Slopné5800:33:0732
7MJ10484Jakubec ŠtěpánOrel Bystřice pod Hostýnem0500:33:0738
27MB106200Frankovič JanListopaďák.cz7600:33:162
38MA107148Müller Ondřej#hostynky8500:33:222
11MD108144Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:33:2830
3ZC10999Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:33:3054
28MB110156Kubičík DavidSSC Otrokovice7200:33:352
29MB11126Rapčan LukášDRACY Team7800:33:362
39MA11285Pavlíček Radek---8800:33:382
30MB11389Sypták JiříHranice7400:33:402
1ZD11479Hynštová MarieAK Drnovice5700:33:4370
18MC11437Groš ŠtefanS.K.Valašského Království6100:33:4316
2ZD116146Martincová IvanaAC Moravská Slavia Brno6300:33:5262
40MA117201Pěsničák RostislavVsetínské šelmy9200:33:592
3ZD118139Škubalová Jana-6100:34:0054
41MA11887Jelínek MilanOrel Bystřice pod Hostýnem7900:34:002
42MA120140Vácha Štěpán-9100:34:022
31MB121108Navrátil MichalDR.A.CY.7400:34:112
32MB122118Novotný Marek-7600:34:142
33MB123135Tauš PetrOrel Vyškov7600:34:232
2ME124165Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:34:4062
12MD125130Kobliha MilanLRS Vyškov5700:34:4328
8MJ126244Verner MartinSK Alexovice0400:34:5536
34MB126245Vizner MarekSK Alexovice7200:34:552
43MA12817Rys RudolfSuperhuman9100:34:582
35MB129176Majda RóbertFEI STU Bratislava7700:35:01-
19MC130163Mika IvoOrel Obřany6600:35:0214
4ZB13159Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:35:0948
20MC132189Tomečka Libor-6200:35:1812
21MC13391Bruger JiříKopřivnice6400:35:2010
1ZJ134150Belaníková AnnaAK Olomouc0200:35:2470
22MC135160Cicha Walter-6200:35:35-
9MJ13664Krutilek Ondřej---0300:35:3634
4ZC13772Slabáková LenkaOrel - Židenice6600:35:3948
44MA138183Chrenko JurajAK Baník Prievidza8900:35:48-
36MB139220Sedláček GambaAuto Gamba6900:35:552
37MB1404Provazník ZdeněkOrel Vyškov7400:35:562
38MB141229Jaroněk MartinFreerun Zlín6900:36:102
13MD141172Nosek MiroslavOrel Židenice - MS Brno5500:36:1026
3ZA143222Sichálková JanaPUNK Team8800:36:1754
39MB144221Zápeca MiroslavValachytour7800:36:182
45MA145154Šana Radek-9600:36:202
23MC146263Sýkora JosefValašská Polanka6300:36:228
40MB1475Bombik TomasTomBike7400:36:232
46MA148151Duda LadislavŘíkovice8100:36:242
47MA14980Mazač Jan---8000:36:252
48MA150116Dobeš David-8000:36:322
14MD151104Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:36:3624
4ZA15245Zachariášová AliceOrel Židenice8700:36:3748
10MJ152252Vytlačil Jan-0200:36:3732
49MA152162Kovář Pavel-8200:36:372
50MA155208Hošťálek JanLipová9800:36:382
41MB15676Pokluda OndřejMattoni Freerun Zlín / SP6900:36:452
15MD157175Martínek VladimírBystřice pod Hostýnem5600:36:4622
42MB158115Kurfürst Pavel-7800:37:032
5ZB159120Svobodová MartinaOrel Obřany7500:37:0744
43MB16063Dostal PavelDRACY7000:37:092
51MA16056Hejník Jan---8000:37:092
52MA162167Pálka RomanBystřice pod Hostýnem9300:37:102
24MC16357Ždych JaroslavZIVA6200:37:116
53MA164155Sobotka JanCvrčci Pohled9000:37:152
44MB16582Hradil PetrBystřice pod Hostýnem7100:37:172
5ZC16690Brugerová MartinaKopřivnice7300:37:2644
45MB167184Machala JiříBystřice pod Hostýnem7500:37:372
16MD168225Přívětivý Miroslav-5300:37:3920
6ZC169247Kadeřábková-Březinová Vanda-7300:37:4240
25MC1706Daněk IvoMattoni Freerun Zlín6700:37:464
17MD17173Doležal JiříRožnov pod Radhoštěm5400:37:5118
18MD172214Prokop JiříBěhy Zlín5600:37:5216
46MB173195Vybíral JakubČervený Hrádek7500:37:552
54MA174223Krajcar IvoKOB Směr Kroměříž9500:37:592
2ZJ17595Malá SáraLSK Lomnice nad Popelkou0300:38:0562
47MB17696Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:38:092
4ZD177129Dvořáková EvaProstějov5500:38:1748
3ZJ178253Tvarůžková Barbora-0100:38:2354
5ZD17978Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5200:38:3644
55MA18036Hronek JaroslavOrel Obřany9100:38:372
3ME18143Trombik EmilČeský Těšín4600:38:3854
26MC18246Březina LadislavMK Seitl Ostrava6100:38:422
5ZA18369Baroňová Petra---8800:38:4444
56MA184100Gerla Jaromír---9300:39:082
6ZA18567Bednaříková Andrea---9000:39:1640
57MA186168Pálka PetrBystřice pod Hostýnem9800:39:232
57MA18650Mareš Filip---8000:39:232
4ZJ188173Kreidlová VerunkaOrel Židenice0700:39:4048
11MJ188123Limburský JanOrel Obřany0100:39:4030
19MD190190Petřek ZdenekSokol Bohuňovice5800:39:4514
7ZA191198Michalčíková TamarŽopy9200:39:5538
4ME19216Jašek PavelTJ liga 100 Olomouc4500:40:0048
48MB193251Bambušek PetrLoučka u Valašského Meziříčí7200:40:112
49MB19465Krutilek Petr---7700:40:232
27MC19532Kresta RomanOrel Židenice6500:40:362
50MB19658Jiříček Jaromír---7400:40:442
7ZC19722Hégrová IvonaValím Valím Hostěrádky6900:41:1438
6ZD198112Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno6000:41:2740
59MA19910Kumžák Jakub---9100:41:312
51MB200127Skýpala KarelTJ Sokol Frenštát6900:41:502
5ME20131Vodička JanMK Radslavice4500:41:5844
28MC202125Freitinger Pavel-6400:42:092
6ZB20341Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:42:1740
20MD204243Juránek StanislavOrel Starý Lískovec5600:42:2912
6ME20518Lanta JiříMaratonstav Úpice, Orel Úpice4400:42:4540
8ZA206231Chiprianovová Pavla-8700:42:4836
7ME2073Řezáč IvoAK Chemopetrol Litvínov4100:43:2238
5ZJ208249Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:43:2744
52MB20919Kaňka JanČeský běžecký klub7400:43:332
21MD210114Kopeček IvanAC Moravská Slavia Brno4900:43:4010
8ME21168Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:44:0736
29MC21233Kunc JosefOrel Vyškov6000:44:082
7ZD212145Dvořáčková DagmarAC Moravská Slavia5000:44:0838
9ME21440Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:44:2534
6ZJ215250Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:44:3140
12MJ216138Bulička VojtěchAK Kroměříž1000:44:3528
53MB217134Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:44:502
60MA218192Zmrhal VladimírUherské Hradiště8500:44:592
9ZA219191Pavelková MarcelaUherské Hradiště9200:45:0034
54MB220161Weiter RomanOrel Vyškov7500:45:132
55MB221122Spargel LadislavOrel Židenice7300:45:192
10ME222211Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:45:2832
10ZA223230Heřmánková VeronikaFreerun Zlín8400:45:4532
7ZB224109Nevělíková Iveta---7500:45:5738
8ZB22577Pokludová KateřinaMattoni Freerun Zlín7500:46:1636
11ME22652Peška AntonínKČT OB Holešov4800:46:4630
12ME227182Tučný JanMK Pardubice4700:46:5528
9ZB22811Kotasová JanaMattoni free run7600:46:5834
8ZC22915Solařová EvaSolario Team7000:47:2636
61MA230218Králík Ml. Marián-9800:47:272
56MB230217Králík Marian-7200:47:272
8ZD232110Ročňáková MiloslavaM tým Zvole4500:47:5136
11ZA233226Drábková Kateřina-8400:48:1030
13ME234103Holý JosefOrel Židenice4100:48:5026
12ZA235206Blümelová IvaKolín8800:49:1128
9ZC23697Skřivánková DanaOrel Vyškov, LRS Vyškov6700:50:0134
13ZA23727Hošťálková Jitka---8800:50:2826
10ZB2381Zemčíková VeronikaMattoni FreeRun Zlín7700:50:5432
7ZJ239117Dobešová Veronika-0800:52:0738
10ZC240142Fučíková HanaOrel Obřany6700:52:2732
9ZD241147Cupalová EvaSokol Bučovice4700:53:1534
10ZD24248Hrozová MilenaOREL Vyškov5300:55:3732
14ME243262Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:59:0624
15ME244210Březina JiříSK Přerov3901:02:2922
11ZC245164Miková RenataOrel Obřany7201:04:3730
12ZC246254Tvarůžková RenátaKroměříž7101:06:1228
13MJ246256Tvarůžka Ml. TomášKroměříž0801:06:1226
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB198Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:22:2170
2MA2260Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:23:2462
3MA354Hečko MartinValachbajk team8700:24:2654
4MB4240Vítek Miroslav-7200:24:4448
5MA5180Otevřel VítColumbia Montrail8800:24:5344
6MA624Velička Ondřejwww.ultramaratonec.cz8300:25:0140
7MB751Adamec MilanOrel Vyškov7700:25:0838
8MA828Turek Martin-8000:25:1736
9MA912Hochman ZdeněkOrel Blučina / SK ICA8500:25:2534
10MA1044Raška DanielTJ Slezan Frýdek-Místek9600:25:3032
11MB11246Záruba Jan-7700:25:4230
12MB129Král VítězslavTJ Sokol Královské Vinohrady7600:26:1228
13MC13136Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:26:2026
14MB1494Malý JanEleven Run Team7300:26:2524
15MA1525Juránek StanislavOrel Židenice8700:26:3522
16MA16236Minařík TomášValachbajk team8100:26:4420
17MA1753Koudelka LukášAK Drnovice/Orel Vyškov8300:26:4618
18MC18158Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:26:4916
19MA19238Janda Jakub-9100:26:5014
20MB20264Daněk JiříUherské Hradiště7600:26:5812
21MB21166Novotný JiříKladníky7700:26:5910
22MJ22261Čmelík Martin-0100:27:018
23MA2355Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:27:036
24MA2435Tlapák Jaroslav---8700:27:054
25MB25224Sehnal TomášKHB Radegast7300:27:072
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB33128Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:0870
2ZC5275Jančaříková LenkaAAC Brno - Orel Židenice7000:29:1662
3ZC57227Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:29:3954
4ZB67196Bednarčíková HanaKrnov7800:30:4448
5ZA8770Brázdová VeronikaSykora Running9000:32:1244
6ZB93174Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:32:2040
7ZA103181Otevřelová KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:33:0638
8ZC10999Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:33:3036
9ZD11479Hynštová MarieAK Drnovice5700:33:4334
10ZD116146Martincová IvanaAC Moravská Slavia Brno6300:33:5232
11ZD118139Škubalová Jana-6100:34:0030
12ZB13159Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:35:0928
13ZJ134150Belaníková AnnaAK Olomouc0200:35:2426
14ZC13772Slabáková LenkaOrel - Židenice6600:35:3924
15ZA143222Sichálková JanaPUNK Team8800:36:1722
16ZA15245Zachariášová AliceOrel Židenice8700:36:3720
17ZB159120Svobodová MartinaOrel Obřany7500:37:0718
18ZC16690Brugerová MartinaKopřivnice7300:37:2616
19ZC169247Kadeřábková-Březinová Vanda-7300:37:4214
20ZJ17595Malá SáraLSK Lomnice nad Popelkou0300:38:0512
21ZD177129Dvořáková EvaProstějov5500:38:1710
22ZJ178253Tvarůžková Barbora-0100:38:238
23ZD17978Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5200:38:366
24ZA18369Baroňová Petra---8800:38:444
25ZA18567Bednaříková Andrea---9000:39:162

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód