Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Hvězdu

14.7.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Hvězdu
  • datum konání: 14.7.2018
  • zobrazeno již 678x
  • pořadatel: SKI Police nad Metují

Sociální sítě

Místo konání

Masarykovo náměstí v Polici nad Metují
13:00 hodin

Přihlášky

radnice v Polici nad Metují od 12:00 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 8,9 km (juniorky a muži nad 80 let - 5 km)
převážně terén (jen cca 3,5 km dlažba a asfalt), převýšení 250 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaroslav Mazač
Tel. 605 901 133

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

jmaja@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.7.2017Běh na Hvězdu161
16.7.2016Běh na Hvězdu163
11.7.2015Běh na Hvězdu179
12.7.2014Běh na Hvězdu128
13.7.2013Police nad Metují - Hvězda140
14.7.2012Běh na Hvězdu88
16.7.2011Běh na Hvězdu184
10.7.2010Police nad Metují - Hvězda156
11.7.2009Běh na Hvězdu94
12.7.2008Běh na Hvězdu (MČR veteránů)226
14.7.2007Police nad Metují - Hvězda125
15.7.2006Police nad Metují - Hvězda119
16.7.2005Police nad Metují - Hvězda109
10.7.2004Police nad Metují - Hvězda99
12.7.2003Police nad Metují - Hvězda132
13.7.2002Police nad Metují - Hvězda109
14.7.2001Běh na Hvězdu96
15.7.2000Běh na Hvězdu87
17.7.1999Police nad Metují - Hvězda145
18.7.1998Police nad Metují - Hvězda113
16.8.1997Police nad Metují - Hvězda152
13.7.1996Police nad Metují - Hvězda98
9.7.1995Police nad Metují - Hvězda106

Statistika závodu Běh na Hvězdu

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 3009

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Beran Jan8319
Šrutek Stanislav5819
Hejnyš Miroslav6019
Javůrek Jiří4819
Pechek František5319
Pohl Jan7617
Jirásková Eva6417
Polej Jiří7116
Šesták Karel7116
Stránský Aleš6015
Kvapil Vojtěch4815
Šír Václav4815
Marek František4115
Šimůnek Jan4914
Linhart Miloš4414
Hájková Renata7514
Hanušová Lenka7913
Zelený Luděk6113
Nečas Josef5813
Vraštilová Miloslava5613
Brunclík Ivo5813
Bém František2712
Pechek Petr8312
Kolář Radek6912
Kubrová Dagmar6312
Kubr Václav5512
Jirka Jan8312
Paulů Blanka5412
Šrůtek David8012
Pechková Jana8512
Čipera Radek6412
Vacek Miroslav7711
Groh Stanislav4611
Rücker Oldřich5511
Tichý Pavel6311
Vacková Hana5611
Tučný Jan4711
Šmída Oldřich4811
Havlíček Zdeněk3511
Klimeš Bedřich5611
Binar Luboš6611
Soukup Jiří2711
Trejbal Karel5111
Svatoš Otakar3410
Brýdl Pavel8010
Vašíček Martin7110
Vaš Matěj8310
Tůmová Eva6910
Šimůnek Jan8210
Hejl Dušan8410

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ698Volák OndřejSKI Police nad Metují0000:39:4270
2MJ218Blauciak MaciejZabkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN (PL)0200:44:15-
3MJ3352Jansa TomášSKI Police nad Metují0000:46:0962
4MJ4266Moravec JakubJM Team Letohrad9900:47:5254
5MJ525Kulda JiříHOCK0200:48:4548
6MJ57161Štolfa ŠimonSKI Police nad Metují0300:49:1044
7MJ65114Jurkowski AleksanderPolsko0000:50:10-
8MJ837Kornas FranciszekZabkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN (PL)0800:52:05-
9MJ94158Šolc JanSKI Police nad Metují0400:54:1140
10MJ10167Moravec JanJM Team Letohrad0200:55:2238
11MJ11555Hornych OldřichSKI Police nad Metují0901:01:0036
12MJ116156Meier JakubWikov Hronov0501:01:1834
13MJ14110Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:13:1632
Muži A (trať 8,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1113Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují9500:34:5070
2MA2109Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:35:4462
3MA3122Štantejský MichalRaidlight TEAM8400:37:5254
4MA8157Šolc VítězslavREDPOINT Teplice nad Metují9100:41:3948
5MA960Beran JanSKI Police nad Metují8300:41:5344
6MA12151Honzíček MichalKRB Chrudim8800:42:2740
7MA1371Moravec JiříJM Team Letohrad9600:42:5738
8MA15141Jelen PavelHvězda Pardubice z.s.9100:43:0836
9MA17147Rücker JakubBONBON Machov8800:43:3134
10MA18154Ďoubal JanCCK8600:43:3232
11MA19126Souček JiříTTT9300:43:3930
12MA20160Štolfa ŠtěpánSKI Police nad Metují9800:43:5728
13MA24132Dufka VladislavČervený Kostelec9100:44:4226
14MA2679Jirka JanAC Náchod8300:44:4624
15MA29129Kábrt DanielSokol Studnice9800:45:0022
16MA31173Nývlt JiříTrutnov8900:45:0320
17MA4412Hanousek JakubPolice nad Metují9100:47:5918
18MA46136Mašek PetrAO Spartak Vrchlabí7900:48:1616
19MA49159Hejl DušanSKI Police nad Metují8400:48:2714
20MA5399Čapek HonzaAstratex8200:48:4712
21MA56142Šrůtek DavidBKL Machov8000:49:0710
22MA62172Horák JanHKO Police nad Metují8700:49:528
23MA9134Roško VilémWikov Hronov8100:53:286
24MA114125Nádhera JiříHradec Králové9301:00:534
25MA126174Černý AlešJeřičky7901:05:162
26MA12925Křepelka KarelPro radost8701:06:442
27MA13020Lech MichalStrzegomska dwanactka (PL)8001:07:11-
Muži B (trať 8,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB443Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:38:5870
2MB5119Penc OndřejCyklo Tony7700:39:1862
3MB14116Malátek AntonínPardubice7700:43:0454
4MB22155Svoboda OndřejOK Slavia Hradec Králové7600:44:2348
5MB2375Kocanda IvoIKstav Červený Kostelec7000:44:3844
6MB27176Pohl JanSKI Police nad Metují7600:44:4840
7MB28178Moskva RomanPasivity Žamberk7500:44:5938
8MB34150Vít PavelVella Náchod7100:46:1136
9MB3588Záruba JanSIX Monkies7700:47:0734
10MB3680Kubasa JiříMARATONSTAV Úpice7700:47:1032
11MB37165Friede JanWikov7700:47:1730
12MB386Ticháček JanDěčín7400:47:2028
13MB41149Schejbal JanRunsport team7600:47:4126
14MB4386Bergmann DavidHradec Králové7400:47:5424
15MB5027Krtička MichalWikov Hronov7300:48:4022
16MB60100Volák PavelUlita Hobra Orienteering Broumov7000:49:3520
17MB64103Šesták KarelKasper Swix Team7100:50:0218
18MB6813Zoubek ZdeněkLučany nad Nisou6900:50:1916
19MB7226Souček VladimírTJ Červený Kostelec7300:50:5414
20MB73120Vašíček RomanRadvanice7400:50:5512
21MB7441Stuchlík MichalWikov Hronov7400:50:5610
22MB75102Vacek MiroslavLTC Bukovice7700:51:098
23MB76175Kalousek Jan-7100:51:136
24MB79144Pohl MartinSKI Police nad Metují7800:51:454
25MB8089Pešta MartinBakako Nová Paka7800:51:482
26MB8232Šilar MartinTrutnov7600:52:022
27MB85105Kollert LukášHasiči Velká Ledhuje7700:52:312
28MB9253Gult MartinWikov Hronov7500:53:312
29MB9930Ptáček MilošWikov Hronov7000:55:132
30MB102152Smrček PavelDeníčky7200:55:282
31MB1124Suchenia DanielPolsko7101:00:14-
32MB1289Kornaš MarcinZabkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN (PL)7801:06:11-
33MB13022Kozlowski MarekBIEGAMDLAZDROWIA.PL7101:07:11-
Muži C (trať 8,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1061Jančík BořekSVARTES Hořice6400:42:0170
2MC16107Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:1962
3MC3090Buřil FrantišekVidochov6600:45:0254
4MC3272Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:45:4048
5MC4751Koutník LumírAO Spartak Vrchlabí6700:48:1844
6MC51130Novotný MilanOK 99 Hradec Králové6500:48:4340
7MC54121Čipera RadekSK Radvanice6400:48:5938
8MC67117Sláma MartinSportvisio HK6800:50:1536
9MC69104Ševčík PavelZombie Opava6100:50:2134
10MC70148Zelený LuděkDomaŽďár6100:50:4432
11MC89177Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:53:1730
12MC96124Nádhera PetrHK6700:54:5028
13MC9785Tonda TondaDAK Dobrošov6200:54:5726
14MC10492Elich JiříApache Loko Trutnov6400:56:3024
15MC10744Hejnyš MiroslavSKI Police nad Metují6000:57:3522
16MC108140Werner OldřichWikov Hronov6400:57:5720
17MC113143Bílý ZdeněkSKP HVĚZDA Pardubice5901:00:3818
18MC11964Vanta JosefTRI Klub Dobruška6201:01:4616
Muži D (trať 8,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2514Siegel JosefChoceň5800:44:4570
2MD55146Krupička MiroslavSKI Police nad Metují5300:49:0062
3MD5896Šrůtek StanislavTJ MARATONSTAV Úpice5800:49:2254
4MD7158Nečas JosefÚpice5800:50:4948
5MD7865Šolc VítězslavBKL Machov5700:51:2744
6MD8493Pechek FrantišekTJ MARATONSTAV Úpice5300:52:2140
7MD9047Bříza VladimírKRB Chrudim5100:53:2338
8MD10957Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:58:3736
9MD12748Bajer MilanCafebajer5501:05:2834
10MD13433Cipl FrantišekBONBON Praha5101:08:2632
11MD13797Sponar JanTesla Brno5001:10:2130
12MD13982Kunrt MiroslavTJ LiGA 100 Olomouc4901:11:1028
13MD14063Gloser JiříGLOR5601:12:0826
Muži E (trať 8,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6195Šmída OldřichTJ MARATONSTAV Úpice4800:49:4370
2ME9573Javůrek JiříMARATONSTAV Úpice4800:54:3062
3ME9877Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:55:1054
4ME14228Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4801:14:3848
5ME143123Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:15:3044
6ME14735Groh StanislavAC Vrchlabí4601:31:2340
Muži F (trať 5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži G (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MG1091Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:27:20-
Juniorky (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ118Metelková MichaelaOK99 HK0500:26:5670
2ZJ240Bímanová EliškaOlfin Car Ski team Trutnov0500:28:1062
3ZJ338Meierová BáraWikov Hronov0200:29:5754
4ZJ4139Plná NatálieBKL Machov0400:30:2548
5ZJ5118Rückerová AnežkaBKL Machov0700:31:0844
6ZJ645Ducháčová EmaBKL Machov0600:31:4340
7ZJ754Gultová AnetaWikov Hronov0600:32:0138
8ZJ881Kubasová LeonaMARATONSTAV Úpice0400:33:1536
9ZJ946Kubečková VendulaBKL Machov0400:37:4034
Ženy A (trať 8,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA7108Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:40:2570
2ZA401Luštincová LucieLusti skialp team9300:47:3862
3ZA45134Zeisková MarkétaNáchod9800:48:1054
4ZA4894Solánská JanaTJ MARATONSTAV Úpice8500:48:2348
5ZA59164Beranová AnnaSKI Police nad Metují9100:49:3244
6ZA77171Dvořáková MarcelaOlfin Car Ski team Trutnov8500:51:1640
7ZA105112Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:56:3338
8ZA106135Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:57:0636
9ZA136127Kůstková AndreaZlín8801:10:1934
10ZA14470Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:16:4332
Ženy B (trať 8,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB393Hájková RenataTJ MARATONSTAV Úpice7500:47:2470
2ZB66133Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:50:1362
3ZB81169Brumlichová RomanaMedvědí doupě Hronov7600:51:5054
4ZB8815Duffová IvanaTJ MARATONSTAV Úpice8100:53:0648
5ZB9337Pešinová JitkaSKI Police nad Metují7700:53:5644
6ZB100153Myslivcová DenisaDeníčky7700:55:2140
7ZB110162Moravcová DanaBezděkov nad Metují7400:59:1038
8ZB117170Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:01:1936
9ZB12056Hornychová MarieSKI Police nad Metují8001:02:3534
10ZB121167Bryksí BarboraBKL Machov7901:03:1532
11ZB12387Závodní JanaTýniště nad Orlicí8201:04:2030
12ZB13019Lach-Papciak KatarzynaBIEGAMDLAZDROWIA.PL7801:07:11-
12ZB13023Lech AgnieszkaStrzegomska dwanactka (PL)7801:07:11-
Ženy C (trať 8,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1117Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:42:2170
2ZC63131Novotná PetraOK 99 Hradec Králové6600:49:5562
3ZC86145Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:52:4354
4ZC87128Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:53:0548
5ZC103106Flašarová LenkaNáchod7200:56:1944
6ZC11129Šefcová EvaSKI Police nad Metují6400:59:5540
7ZC11862Strnádková JanaDolní Kalná7101:01:4338
8ZC12142Malá DagmarPolice nad Metují7301:03:1536
9ZC12449Gloserová AlenaŽeny v běhu6901:04:2134
Ženy D (trať 8,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD12536Grohová JaroslavaVrchlabí5101:04:2670
2ZD135138Hellerová HanaHradec Králové6101:10:0462
3ZD13874Friebelová EvaMARATONSTAV Úpice6201:10:3954
4ZD14576Vraštilová MiloslavaMARATONSTAV Úpice5601:17:0348
5ZD146137Šternerová HanaHradec Králové6301:21:2444
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ118Metelková MichaelaOK99 HK0500:26:5670
2ZJ240Bímanová EliškaOlfin Car Ski team Trutnov0500:28:1062
3ZJ338Meierová BáraWikov Hronov0200:29:5754
4ZJ4139Plná NatálieBKL Machov0400:30:2548
5ZJ5118Rückerová AnežkaBKL Machov0700:31:0844
6ZJ645Ducháčová EmaBKL Machov0600:31:4340
7ZJ754Gultová AnetaWikov Hronov0600:32:0138
8ZJ881Kubasová LeonaMARATONSTAV Úpice0400:33:1536
9ZJ946Kubečková VendulaBKL Machov0400:37:4034
1MG1091Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:27:20-
Trať 8,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1113Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují9500:34:5070
2MA2109Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:35:4462
3MA3122Štantejský MichalRaidlight TEAM8400:37:5254
1MB443Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:38:5870
2MB5119Penc OndřejCyklo Tony7700:39:1862
1MJ698Volák OndřejSKI Police nad Metují0000:39:4270
1ZA7108Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:40:2570
4MA8157Šolc VítězslavREDPOINT Teplice nad Metují9100:41:3948
5MA960Beran JanSKI Police nad Metují8300:41:5344
1MC1061Jančík BořekSVARTES Hořice6400:42:0170
1ZC1117Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:42:2170
6MA12151Honzíček MichalKRB Chrudim8800:42:2740
7MA1371Moravec JiříJM Team Letohrad9600:42:5738
3MB14116Malátek AntonínPardubice7700:43:0454
8MA15141Jelen PavelHvězda Pardubice z.s.9100:43:0836
2MC16107Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:1962
9MA17147Rücker JakubBONBON Machov8800:43:3134
10MA18154Ďoubal JanCCK8600:43:3232
11MA19126Souček JiříTTT9300:43:3930
12MA20160Štolfa ŠtěpánSKI Police nad Metují9800:43:5728
2MJ218Blauciak MaciejZabkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN (PL)0200:44:15-
4MB22155Svoboda OndřejOK Slavia Hradec Králové7600:44:2348
5MB2375Kocanda IvoIKstav Červený Kostelec7000:44:3844
13MA24132Dufka VladislavČervený Kostelec9100:44:4226
1MD2514Siegel JosefChoceň5800:44:4570
14MA2679Jirka JanAC Náchod8300:44:4624
6MB27176Pohl JanSKI Police nad Metují7600:44:4840
7MB28178Moskva RomanPasivity Žamberk7500:44:5938
15MA29129Kábrt DanielSokol Studnice9800:45:0022
3MC3090Buřil FrantišekVidochov6600:45:0254
16MA31173Nývlt JiříTrutnov8900:45:0320
4MC3272Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:45:4048
3MJ3352Jansa TomášSKI Police nad Metují0000:46:0962
8MB34150Vít PavelVella Náchod7100:46:1136
9MB3588Záruba JanSIX Monkies7700:47:0734
10MB3680Kubasa JiříMARATONSTAV Úpice7700:47:1032
11MB37165Friede JanWikov7700:47:1730
12MB386Ticháček JanDěčín7400:47:2028
1ZB393Hájková RenataTJ MARATONSTAV Úpice7500:47:2470
2ZA401Luštincová LucieLusti skialp team9300:47:3862
13MB41149Schejbal JanRunsport team7600:47:4126
4MJ4266Moravec JakubJM Team Letohrad9900:47:5254
14MB4386Bergmann DavidHradec Králové7400:47:5424
17MA4412Hanousek JakubPolice nad Metují9100:47:5918
3ZA45134Zeisková MarkétaNáchod9800:48:1054
18MA46136Mašek PetrAO Spartak Vrchlabí7900:48:1616
5MC4751Koutník LumírAO Spartak Vrchlabí6700:48:1844
4ZA4894Solánská JanaTJ MARATONSTAV Úpice8500:48:2348
19MA49159Hejl DušanSKI Police nad Metují8400:48:2714
15MB5027Krtička MichalWikov Hronov7300:48:4022
6MC51130Novotný MilanOK 99 Hradec Králové6500:48:4340
5MJ525Kulda JiříHOCK0200:48:4548
20MA5399Čapek HonzaAstratex8200:48:4712
7MC54121Čipera RadekSK Radvanice6400:48:5938
2MD55146Krupička MiroslavSKI Police nad Metují5300:49:0062
21MA56142Šrůtek DavidBKL Machov8000:49:0710
6MJ57161Štolfa ŠimonSKI Police nad Metují0300:49:1044
3MD5896Šrůtek StanislavTJ MARATONSTAV Úpice5800:49:2254
5ZA59164Beranová AnnaSKI Police nad Metují9100:49:3244
16MB60100Volák PavelUlita Hobra Orienteering Broumov7000:49:3520
1ME6195Šmída OldřichTJ MARATONSTAV Úpice4800:49:4370
22MA62172Horák JanHKO Police nad Metují8700:49:528
2ZC63131Novotná PetraOK 99 Hradec Králové6600:49:5562
17MB64103Šesták KarelKasper Swix Team7100:50:0218
7MJ65114Jurkowski AleksanderPolsko0000:50:10-
2ZB66133Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:50:1362
8MC67117Sláma MartinSportvisio HK6800:50:1536
18MB6813Zoubek ZdeněkLučany nad Nisou6900:50:1916
9MC69104Ševčík PavelZombie Opava6100:50:2134
10MC70148Zelený LuděkDomaŽďár6100:50:4432
4MD7158Nečas JosefÚpice5800:50:4948
19MB7226Souček VladimírTJ Červený Kostelec7300:50:5414
20MB73120Vašíček RomanRadvanice7400:50:5512
21MB7441Stuchlík MichalWikov Hronov7400:50:5610
22MB75102Vacek MiroslavLTC Bukovice7700:51:098
23MB76175Kalousek Jan-7100:51:136
6ZA77171Dvořáková MarcelaOlfin Car Ski team Trutnov8500:51:1640
5MD7865Šolc VítězslavBKL Machov5700:51:2744
24MB79144Pohl MartinSKI Police nad Metují7800:51:454
25MB8089Pešta MartinBakako Nová Paka7800:51:482
3ZB81169Brumlichová RomanaMedvědí doupě Hronov7600:51:5054
26MB8232Šilar MartinTrutnov7600:52:022
8MJ837Kornas FranciszekZabkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN (PL)0800:52:05-
6MD8493Pechek FrantišekTJ MARATONSTAV Úpice5300:52:2140
27MB85105Kollert LukášHasiči Velká Ledhuje7700:52:312
3ZC86145Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:52:4354
4ZC87128Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:53:0548
4ZB8815Duffová IvanaTJ MARATONSTAV Úpice8100:53:0648
11MC89177Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:53:1730
7MD9047Bříza VladimírKRB Chrudim5100:53:2338
23MA9134Roško VilémWikov Hronov8100:53:286
28MB9253Gult MartinWikov Hronov7500:53:312
5ZB9337Pešinová JitkaSKI Police nad Metují7700:53:5644
9MJ94158Šolc JanSKI Police nad Metují0400:54:1140
2ME9573Javůrek JiříMARATONSTAV Úpice4800:54:3062
12MC96124Nádhera PetrHK6700:54:5028
13MC9785Tonda TondaDAK Dobrošov6200:54:5726
3ME9877Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:55:1054
29MB9930Ptáček MilošWikov Hronov7000:55:132
6ZB100153Myslivcová DenisaDeníčky7700:55:2140
10MJ10167Moravec JanJM Team Letohrad0200:55:2238
30MB102152Smrček PavelDeníčky7200:55:282
5ZC103106Flašarová LenkaNáchod7200:56:1944
14MC10492Elich JiříApache Loko Trutnov6400:56:3024
7ZA105112Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:56:3338
8ZA106135Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:57:0636
15MC10744Hejnyš MiroslavSKI Police nad Metují6000:57:3522
16MC108140Werner OldřichWikov Hronov6400:57:5720
8MD10957Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:58:3736
7ZB110162Moravcová DanaBezděkov nad Metují7400:59:1038
6ZC11129Šefcová EvaSKI Police nad Metují6400:59:5540
31MB1124Suchenia DanielPolsko7101:00:14-
17MC113143Bílý ZdeněkSKP HVĚZDA Pardubice5901:00:3818
24MA114125Nádhera JiříHradec Králové9301:00:534
11MJ11555Hornych OldřichSKI Police nad Metují0901:01:0036
12MJ116156Meier JakubWikov Hronov0501:01:1834
8ZB117170Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:01:1936
7ZC11862Strnádková JanaDolní Kalná7101:01:4338
18MC11964Vanta JosefTRI Klub Dobruška6201:01:4616
9ZB12056Hornychová MarieSKI Police nad Metují8001:02:3534
10ZB121167Bryksí BarboraBKL Machov7901:03:1532
8ZC12142Malá DagmarPolice nad Metují7301:03:1536
11ZB12387Závodní JanaTýniště nad Orlicí8201:04:2030
9ZC12449Gloserová AlenaŽeny v běhu6901:04:2134
1ZD12536Grohová JaroslavaVrchlabí5101:04:2670
25MA126174Černý AlešJeřičky7901:05:162
9MD12748Bajer MilanCafebajer5501:05:2834
32MB1289Kornaš MarcinZabkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN (PL)7801:06:11-
26MA12925Křepelka KarelPro radost8701:06:442
12ZB13023Lech AgnieszkaStrzegomska dwanactka (PL)7801:07:11-
12ZB13019Lach-Papciak KatarzynaBIEGAMDLAZDROWIA.PL7801:07:11-
27MA13020Lech MichalStrzegomska dwanactka (PL)8001:07:11-
33MB13022Kozlowski MarekBIEGAMDLAZDROWIA.PL7101:07:11-
10MD13433Cipl FrantišekBONBON Praha5101:08:2632
2ZD135138Hellerová HanaHradec Králové6101:10:0462
9ZA136127Kůstková AndreaZlín8801:10:1934
11MD13797Sponar JanTesla Brno5001:10:2130
3ZD13874Friebelová EvaMARATONSTAV Úpice6201:10:3954
12MD13982Kunrt MiroslavTJ LiGA 100 Olomouc4901:11:1028
13MD14063Gloser JiříGLOR5601:12:0826
13MJ14110Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:13:1632
4ME14228Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4801:14:3848
5ME143123Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:15:3044
10ZA14470Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:16:4332
4ZD14576Vraštilová MiloslavaMARATONSTAV Úpice5601:17:0348
5ZD146137Šternerová HanaHradec Králové6301:21:2444
6ME14735Groh StanislavAC Vrchlabí4601:31:2340
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1113Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují9500:34:5070
2MA2109Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:35:4462
3MA3122Štantejský MichalRaidlight TEAM8400:37:5254
4MB443Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:38:5848
5MB5119Penc OndřejCyklo Tony7700:39:1844
6MJ698Volák OndřejSKI Police nad Metují0000:39:4240
7MA8157Šolc VítězslavREDPOINT Teplice nad Metují9100:41:3938
8MA960Beran JanSKI Police nad Metují8300:41:5336
9MC1061Jančík BořekSVARTES Hořice6400:42:0134
10MA12151Honzíček MichalKRB Chrudim8800:42:2732
11MA1371Moravec JiříJM Team Letohrad9600:42:5730
12MB14116Malátek AntonínPardubice7700:43:0428
13MA15141Jelen PavelHvězda Pardubice z.s.9100:43:0826
14MC16107Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:1924
15MA17147Rücker JakubBONBON Machov8800:43:3122
16MA18154Ďoubal JanCCK8600:43:3220
17MA19126Souček JiříTTT9300:43:3918
18MA20160Štolfa ŠtěpánSKI Police nad Metují9800:43:5716
19MB22155Svoboda OndřejOK Slavia Hradec Králové7600:44:2314
20MB2375Kocanda IvoIKstav Červený Kostelec7000:44:3812
21MA24132Dufka VladislavČervený Kostelec9100:44:4210
22MD2514Siegel JosefChoceň5800:44:458
23MA2679Jirka JanAC Náchod8300:44:466
24MB27176Pohl JanSKI Police nad Metují7600:44:484
25MB28178Moskva RomanPasivity Žamberk7500:44:592
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA7108Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:40:2570
2ZC1117Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:42:2162
3ZB393Hájková RenataTJ MARATONSTAV Úpice7500:47:2454
4ZA401Luštincová LucieLusti skialp team9300:47:3848
5ZA45134Zeisková MarkétaNáchod9800:48:1044
6ZA4894Solánská JanaTJ MARATONSTAV Úpice8500:48:2340
7ZA59164Beranová AnnaSKI Police nad Metují9100:49:3238
8ZC63131Novotná PetraOK 99 Hradec Králové6600:49:5536
9ZB66133Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:50:1334
10ZA77171Dvořáková MarcelaOlfin Car Ski team Trutnov8500:51:1632
11ZB81169Brumlichová RomanaMedvědí doupě Hronov7600:51:5030
12ZC86145Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:52:4328
13ZC87128Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:53:0526
14ZB8815Duffová IvanaTJ MARATONSTAV Úpice8100:53:0624
15ZB9337Pešinová JitkaSKI Police nad Metují7700:53:5622
16ZB100153Myslivcová DenisaDeníčky7700:55:2120
17ZC103106Flašarová LenkaNáchod7200:56:1918
18ZA105112Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:56:3316
19ZA106135Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:57:0614
20ZB110162Moravcová DanaBezděkov nad Metují7400:59:1012
21ZC11129Šefcová EvaSKI Police nad Metují6400:59:5510
22ZB117170Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:01:198
23ZC11862Strnádková JanaDolní Kalná7101:01:436
24ZB12056Hornychová MarieSKI Police nad Metují8001:02:354
25ZB121167Bryksí BarboraBKL Machov7901:03:152
25ZC12142Malá DagmarPolice nad Metují7301:03:152

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód