Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Lochovice - Plešivec

8.7.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Lochovice - Plešivec
  • datum konání: 8.7.2018
  • zobrazeno již 556x
  • pořadatel: AVC ČR 1982 a obce Lochovice a Lhotka

Sociální sítě

Místo konání

Lochovice
11:00 hodin

Přihlášky

online do 18:00 dne 7. července ZDE nebo na místě do 10:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 5,6 km
Převýšení: 370 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Biško
tel. 736 128 099

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

miroslav.bisko@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.7.2017Lochovice - Plešivec171
10.7.2016Lochovice - Plešivec166
5.7.2015Lochovice - Plešivec116
6.7.2014Lochovice - Plešivec149
5.5.2013Lochovice - Plešivec, MČR veteránů, vzpomínka na Ivo Domanského206
6.7.2012Lochovice - Plešivec125
6.7.2011Lochovice - Plešivec151
5.7.2010Lochovice - Plešivec107
5.7.2009Lochovice - Plešivec140
6.7.2008Lochovice - Plešivec126
5.7.2007Lochovice - Plešivec, MČR veteránů207
6.7.2006Lochovice - Plešivec109
8.5.2005Lochovice - Plešivec85
9.5.2004Lochovice - Plešivec98
11.5.2003Lochovice - Plešivec67

Statistika závodu Lochovice - Plešivec

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 2023

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Chochola Petr7716
Chochola Vladimír5016
Mašek Roman6116
Jirásková Eva6415
Mališová Karla6014
Soukup Petr6513
Mikoláš Milan4212
Svobodová Dana5212
Vraštilová Miloslava5612
Mucha Petr4711
Rychecký Tomáš6611
Kuncl František5011
Čapek Antonín4111
Svoboda Jan4310
Pergner Petr6110
Kyselý Petr6410
Turek Jiří6210
Popovová Jaroslava489
Zelinka Miloslav249
Janeček Jaroslav409
Raboch Ivan669
Průša Josef529
Pour Svatopluk529
Pštrossová Marie599
Rendl Josef768
Havlín Antonín558
Doležal Jaromír578
Hlusička Josef388
Krejsa Václav528
Schovánek Petr658
Zeidlerová Jarmila518
Boček Jan907
Gregor Jaroslav517
Beshir Ervin677
Štěpánek Petr657
Pechek František537
Vacarda Vladimír597
Pechek Petr837
Šůcha Václav467
Jelínek Karel517
Chytrý Štěpán887
Šimůnek Jan497
Černý Vladimír527
Vaněk Mikuláš907
Les Josef477
Hofman Vít927
Škrabálek Jan706
Kříž Vladimír586
Kadeřábek Rudolf396
Čech Karel456

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1491Sedláček MiroslavHořovice9900:27:1270
2MJ2293Skalička JanTriklub Příbram0000:28:4062
3MJ30159Kubr LucasAC Laura - Belgie0400:29:29-
4MJ3697Kyncl MarekDoubravan Újezd0200:30:2254
5MJ44194Plášil MatějTJ Sokol Senohraby9900:31:2048
6MJ6398Vokůrka RadekDoubravan Újezd0200:33:1744
7MJ80229Raboch MartinAO Střela Žebrák0300:34:5740
8MJ8996Procházka PetrWalkers0100:35:4638
9MJ97100Uxa LukášURT Beroun0300:36:3036
10MJ129309Pokorný OndřejZahořany0500:39:3334
Muži A (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Pechek PetrKerteam8300:23:5870
2MA27Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:25:3162
3MA3327Vokrouhlík Michal-8300:25:3554
4MA486Černý MartinAC Trial Plzeň9100:25:5348
5MA6171Hradecký JanTriatlon team Příbram8300:26:0244
6MA75Šťastný TomášKerteam7900:26:0940
7MA870Škeřík RobertKerteam7900:26:2538
8MA10212Brotánek JandoJižníAmeriky.cz8000:26:2636
9MA11312Holub VáclavVelosport Valenta8300:26:3934
10MA1289Bonk RomanTriklub Příbram9300:26:4332
11MA15320Keckstein JiříSK Tlustice8900:27:2430
12MA16319Moravec JiříJM Team Letohrad9600:27:3028
13MA1985Franěk OndřejRybářské potřeby Burian9000:27:5526
14MA2187Vlk PavelAuthor Sedláček Příbram9100:28:3124
15MA2584Kulík DavidSK Zahořany8900:28:5922
16MA26168Čermák VratislavNusle8100:29:0120
17MA28164Skála VáclavBěžecký klub České spořitelny8300:29:0618
18MA3276Vosmek LukášVyběhej se / Halex8300:29:4916
19MA33157Hrabák PetrAF Team Plzeň8900:29:5014
20MA4171Škrlant MartinŽebrák7900:31:0512
21MA42160Brych JiříBlaník Strunkovice8800:31:0910
22MA4782Flachs MichalZličín8700:31:398
23MA48191Vladyka Jan-9200:31:446
24MA61248Hofman VítNové Strašecí9200:33:084
25MA6581Petrányi RadoslavBonbon8600:33:262
26MA71233Novotný DavidRsáci8100:34:132
27MA77188Hartman MarekZŠ Nové Strašecí9000:34:462
28MA83326Suchopár VojtěchDobříš9800:35:032
29MA86307Hůla RadekSK Jince8200:35:192
30MA9274Hejl LiborHostomice8200:35:592
31MA96313Blecha JiříBubákovští kocouři9000:36:242
32MA102166Konopásek RadekKrušovice8900:36:512
33MA106241Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:37:132
34MA108316Štekl RadomírZebry Nové Strašecí8200:37:172
35MA11183Sladký LukášVorvani8700:37:422
36MA112306Hanousek JakubPraha 49100:37:472
37MA11573Bělohlávek KarelPodluhy8100:37:592
38MA116330Elsnic JanNové STrašecí8800:38:072
39MA118305Hůla AlešSK Jince8000:38:382
40MA140324Jun TomášZŠ a MŠ Nové Strašecí8900:41:012
41MA14580Škaryd MartinRs fitness8500:41:112
42MA14869Sirůček KamilPřibram7900:41:402
43MA156222Krahulec MarekABK Lochovice8800:43:372
44MA173328Krnanec Jan-8200:47:042
45MA181247Veselý TomášNové Strašecí9200:51:132
Muži B (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB865Král VítězslavRysy7600:26:2570
2MB136Rendl JosefTJ Packa Praha7600:26:5262
3MB17225Záruba JanSix Monkeys7700:27:4354
4MB184Pejša Jansmí být prázdné7500:27:4848
5MB20242Fic MartinSTS Chvojkovice Brod B7400:28:0244
6MB23155Dočkálek LiborSTS Chvojkovice Brod B7300:28:5440
7MB2754Votava MartinKrálův Dvůr7100:29:0538
8MB2960Maleček MartinŽižkovský tygři7500:29:2036
9MB43214Chochola PetrZŠ Nové Strašecí7700:31:1234
10MB45193Oberländer JanTJ Sokol Senohraby7500:31:2232
11MB50218Barášek Aleš4timing.cz7500:31:5830
12MB5151Matula ŠtěpánOlympia Kladno7000:32:0628
13MB64300Svoboda PavelSK Vlaška6900:33:1926
14MB76244Krochot Daniel-7700:34:4324
15MB81199Fousek VlastimilVorvani7800:35:0122
16MB93201Vykysalý PetrLokomotiva Beroun7200:36:0320
17MB95158Plavec HynekD.Dušníky7800:36:2018
18MB10059Pokorný MartinSK Zahořany - ChytreNaDomacnost.cz7400:36:4616
19MB10349Pavlišen AlexandrDrtič Bezděkov6900:36:5614
20MB104308Kořínek IvoLhotka7600:37:0912
21MB105156Vokůrka TomášSK Doubravan Újezd7400:37:1110
22MB114179Sojka KarelZbečno7700:37:538
23MB134303Kubík JiříČernovice7700:39:496
24MB13966Houžvička MilošPříbram7800:41:004
25MB15556Švarc MiloslavStřela Žebrák7200:43:342
26MB18048Leitner JosefPříbram6900:51:072
Muži C (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC24228Raboch IvanStřela Žebrák6600:28:5670
2MC34235Rychecký TomášHH Smíchov6600:30:0862
3MC39223Soukup PetrKovohutě Příbram6500:30:5154
4MC46187Schovánek PetrKrčský les C6500:31:3648
5MC5537Holub JaroslavLiga 100 Praha6200:32:3744
6MC68245Fencl RadekSK Vlaška6500:33:5040
7MC72154Seeman TomášMedicína Praha6800:34:2038
8MC8538Škarda MilanAC Falcon Rokycany6300:35:0936
9MC87170Turek JiříChaloupky6200:35:2134
10MC90304Skála MilanČenkov6000:35:5332
11MC9142Pavlíček JanSTS Chvojkovice-Brod B6600:35:5530
12MC9447Vávra PavelVorvani6800:36:1628
13MC98153Matějovský PavelAVC/MaratonKladno6500:36:3226
14MC101314Slamiak StanislavBonbon6200:36:4924
15MC11340Kyselý PetrTJ Zduchovice6400:37:4922
16MC120196Válek JanPraha 56400:38:4320
17MC12733Butzke PetrKotva Braník5900:39:2418
18MC13399Uxa TomášURT Beroun6500:39:4616
19MC15145Sedláček JaroslavOK Roztoky6800:42:5314
20MC153184Dítě MartinŠtěchovice6800:43:3112
21MC15743Vaněk PetrFitness & Relax Lev Nový Bydžov6600:44:1110
22MC160226Mašek RomanSNB Praha6100:44:338
23MC16434Volný PetrRelax Medvědice5900:45:376
Muži D (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD51Smrčka MilošBK Říčany5400:25:5970
2MD3131Vitásek JosefBuková u Příbrami5800:29:4762
3MD35236Šatra AloisTatran Velké Hydčice5800:30:1954
4MD3817KORYTÁR JÁNAC Falcon ROKYCANY5200:30:4248
5MD5232Vladyka JanAC Praha 18905800:32:1144
6MD5330Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:32:2340
7MD56231Flegl VlastimilBrtev5300:32:3938
8MD67198Brabec MiloslavRokycany5600:33:4536
9MD69177Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:33:5534
10MD7320Sehnal AdrienSC Radotín5300:34:2532
11MD7521Fliegl MiroslavPSK Olymp Praha5400:34:4230
12MD125203Šťástka JiříTURBOMOŠT5800:39:1528
13MD126237Filip KarelNové Strašecí5500:39:1626
14MD135189Chochola VladimírMK Kladno5000:40:1124
15MD14926Šesták JindřichASP5600:42:0122
16MD17122Ge EvženMaratonské vrány5400:46:3820
17MD179230Starý StanislavRoubičkova Lhota5300:50:5118
18MD190227Kučera VilémSlovan Hradišťko5101:13:5116
19MD19118Krejsa VáclavBonbon Praha5201:31:1314
Muži E (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3715Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:30:3070
2ME7014Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:34:1262
3ME88215Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:35:2554
4ME108311Nový BřetislavSABZO Praha4700:37:1748
5ME12313Mucha PetrPraha 84700:38:5844
6ME12411Janový PetrAC-Trial Plzeň4500:39:0440
7ME13612Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:40:2538
8ME159224Pasler JiříKAK Praha4600:44:2036
9ME163172Šůcha VáclavSV Stříbro4600:45:2134
10ME184217Tučný JanMK Pardubice4700:51:3532
11ME187173Štorch BohuslavSezimovo Ústí II4200:59:3230
12ME189220Čapek AntonínAVC Praha4101:02:0428
Juniorky (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ130151Uxová AnettLokomotiva Beroun0000:39:3970
2ZJ167315Šteklová AdélaZebry Nové Strašecí0900:45:5962
3ZJ17892Sedláčková LindaOK Roztoky0000:49:5554
Ženy A (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA7479Povalová Eva-8400:34:2970
2ZA78321Jeřábková JanaPříbram8400:34:4762
3ZA81240Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:35:0154
4ZA98322Hnízdílková LenkaZa hezčí zadeček8600:36:3248
5ZA12178Kroupova PetraPribram8400:38:5444
6ZA122232Kramářová VladimilaRsáci8600:38:5640
7ZA141331Voříšková Klára-8800:41:0338
8ZA14277Houžvičková KateřinaPříbram8400:41:0436
9ZA143250Krátká Jana-9200:41:0634
10ZA158210Krejčí Jitka-8500:44:1432
11ZA167323Kleknerová KristýnaZŠ a MŠ Nové Strašecí9700:45:5930
12ZA173329Matějová Kristýna-8600:47:0428
13ZA182249Šmejkalová KateřinaAerobic dancers Kladno9100:51:2326
14ZA183318Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9800:51:3424
15ZA186238Krahulcová MarkétaLochovice8800:52:4622
Ženy B (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB40219Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:30:5470
2ZB57180Medová IvanaZbečno7700:32:4262
3ZB58195Kubínová Ivana-8000:32:4454
4ZB59234Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:32:5148
5ZB60301Šibravová LenkaKerteam8200:32:5444
6ZB107169Urbanová ZoraPříbram7400:37:1540
7ZB11764Shattuck RadmilaChrastany u Rakovnika7500:38:1238
8ZB13768Kolářová PavlaSK Vlaška7800:40:2936
9ZB144197Bařtipánová IvanaBonbon7400:41:0834
10ZB146302Krejčíková JanaDobříš8200:41:1232
11ZB15263Seemanová JanaSABZO7500:43:1930
12ZB16572Sirůčková JanaPřibram8000:45:3928
13ZB166317Šteklová PetraZebry Nové Strašecí8100:45:5826
14ZB167208Chocholová IvanaZŠ Jince7900:45:5924
15ZB170325Sušická KateřinaZŠ a MŠ Nové strašecí7900:46:0022
16ZB17262Nováková LenkaDobříš7500:46:4020
Ženy C (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4944Řechková SvatavaOxygen Příbram6700:31:5670
2ZC54243Ficová RadkaSTS Chvojkovice Brod B7300:32:3362
3ZC66206Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:33:3854
4ZC7953Třísková Katarína-7100:34:4948
5ZC8352Sedláčková PetraOK Roztoky7000:35:0344
6ZC10850Fraňková MichaelaFraněk Team Vysoká7000:37:1740
7ZC119239Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:38:4138
8ZC12846Turečková JanaTenisový Klub Bohutín6800:39:2936
9ZC131152Trnková ŠtěpánkaSABZO7300:39:4134
10ZC138246Dudášová MonikaSK Vlaška6600:40:3232
11ZC14755Picková JanaChramiště7200:41:2730
12ZC15458Gololobovová BlankaAVC Praha7300:43:3328
13ZC17657Firtova EvaAquapark PB7300:48:2726
Ženy D (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6236Vavrušová HelenaTJ Liga 100 Praha6100:33:1370
2ZD132175Vlachynská LibušeTURBOMOŠT6200:39:4462
3ZD150310Dolejšová JitkaSABZO Praha6000:42:2654
4ZD161211Hořejšová HanaPříbram6000:44:3848
5ZD16235Butzková LudmilaKotva Braník6100:45:0444
6ZD17728Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5600:49:0438
7ZD18823Požgayová JanaBonbon Praha5501:00:1734
Ženy E (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZE17519Svobodová DanaPivovar Zlosyn5200:47:1940
2ZE1858Bartošová MiladaPříbram5300:52:3636
Trať 5,6 km, 370 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Pechek PetrKerteam8300:23:5870
2MA27Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:25:3162
3MA3327Vokrouhlík Michal-8300:25:3554
4MA486Černý MartinAC Trial Plzeň9100:25:5348
1MD51Smrčka MilošBK Říčany5400:25:5970
5MA6171Hradecký JanTriatlon team Příbram8300:26:0244
6MA75Šťastný TomášKerteam7900:26:0940
7MA870Škeřík RobertKerteam7900:26:2538
1MB865Král VítězslavRysy7600:26:2570
8MA10212Brotánek JandoJižníAmeriky.cz8000:26:2636
9MA11312Holub VáclavVelosport Valenta8300:26:3934
10MA1289Bonk RomanTriklub Příbram9300:26:4332
2MB136Rendl JosefTJ Packa Praha7600:26:5262
1MJ1491Sedláček MiroslavHořovice9900:27:1270
11MA15320Keckstein JiříSK Tlustice8900:27:2430
12MA16319Moravec JiříJM Team Letohrad9600:27:3028
3MB17225Záruba JanSix Monkeys7700:27:4354
4MB184Pejša Jansmí být prázdné7500:27:4848
13MA1985Franěk OndřejRybářské potřeby Burian9000:27:5526
5MB20242Fic MartinSTS Chvojkovice Brod B7400:28:0244
14MA2187Vlk PavelAuthor Sedláček Příbram9100:28:3124
2MJ2293Skalička JanTriklub Příbram0000:28:4062
6MB23155Dočkálek LiborSTS Chvojkovice Brod B7300:28:5440
1MC24228Raboch IvanStřela Žebrák6600:28:5670
15MA2584Kulík DavidSK Zahořany8900:28:5922
16MA26168Čermák VratislavNusle8100:29:0120
7MB2754Votava MartinKrálův Dvůr7100:29:0538
17MA28164Skála VáclavBěžecký klub České spořitelny8300:29:0618
8MB2960Maleček MartinŽižkovský tygři7500:29:2036
3MJ30159Kubr LucasAC Laura - Belgie0400:29:29-
2MD3131Vitásek JosefBuková u Příbrami5800:29:4762
18MA3276Vosmek LukášVyběhej se / Halex8300:29:4916
19MA33157Hrabák PetrAF Team Plzeň8900:29:5014
2MC34235Rychecký TomášHH Smíchov6600:30:0862
3MD35236Šatra AloisTatran Velké Hydčice5800:30:1954
4MJ3697Kyncl MarekDoubravan Újezd0200:30:2254
1ME3715Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:30:3070
4MD3817KORYTÁR JÁNAC Falcon ROKYCANY5200:30:4248
3MC39223Soukup PetrKovohutě Příbram6500:30:5154
1ZB40219Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:30:5470
20MA4171Škrlant MartinŽebrák7900:31:0512
21MA42160Brych JiříBlaník Strunkovice8800:31:0910
9MB43214Chochola PetrZŠ Nové Strašecí7700:31:1234
5MJ44194Plášil MatějTJ Sokol Senohraby9900:31:2048
10MB45193Oberländer JanTJ Sokol Senohraby7500:31:2232
4MC46187Schovánek PetrKrčský les C6500:31:3648
22MA4782Flachs MichalZličín8700:31:398
23MA48191Vladyka Jan-9200:31:446
1ZC4944Řechková SvatavaOxygen Příbram6700:31:5670
11MB50218Barášek Aleš4timing.cz7500:31:5830
12MB5151Matula ŠtěpánOlympia Kladno7000:32:0628
5MD5232Vladyka JanAC Praha 18905800:32:1144
6MD5330Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:32:2340
2ZC54243Ficová RadkaSTS Chvojkovice Brod B7300:32:3362
5MC5537Holub JaroslavLiga 100 Praha6200:32:3744
7MD56231Flegl VlastimilBrtev5300:32:3938
2ZB57180Medová IvanaZbečno7700:32:4262
3ZB58195Kubínová Ivana-8000:32:4454
4ZB59234Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:32:5148
5ZB60301Šibravová LenkaKerteam8200:32:5444
24MA61248Hofman VítNové Strašecí9200:33:084
1ZD6236Vavrušová HelenaTJ Liga 100 Praha6100:33:1370
6MJ6398Vokůrka RadekDoubravan Újezd0200:33:1744
13MB64300Svoboda PavelSK Vlaška6900:33:1926
25MA6581Petrányi RadoslavBonbon8600:33:262
3ZC66206Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:33:3854
8MD67198Brabec MiloslavRokycany5600:33:4536
6MC68245Fencl RadekSK Vlaška6500:33:5040
9MD69177Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:33:5534
2ME7014Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:34:1262
26MA71233Novotný DavidRsáci8100:34:132
7MC72154Seeman TomášMedicína Praha6800:34:2038
10MD7320Sehnal AdrienSC Radotín5300:34:2532
1ZA7479Povalová Eva-8400:34:2970
11MD7521Fliegl MiroslavPSK Olymp Praha5400:34:4230
14MB76244Krochot Daniel-7700:34:4324
27MA77188Hartman MarekZŠ Nové Strašecí9000:34:462
2ZA78321Jeřábková JanaPříbram8400:34:4762
4ZC7953Třísková Katarína-7100:34:4948
7MJ80229Raboch MartinAO Střela Žebrák0300:34:5740
15MB81199Fousek VlastimilVorvani7800:35:0122
3ZA81240Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:35:0154
28MA83326Suchopár VojtěchDobříš9800:35:032
5ZC8352Sedláčková PetraOK Roztoky7000:35:0344
8MC8538Škarda MilanAC Falcon Rokycany6300:35:0936
29MA86307Hůla RadekSK Jince8200:35:192
9MC87170Turek JiříChaloupky6200:35:2134
3ME88215Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:35:2554
8MJ8996Procházka PetrWalkers0100:35:4638
10MC90304Skála MilanČenkov6000:35:5332
11MC9142Pavlíček JanSTS Chvojkovice-Brod B6600:35:5530
30MA9274Hejl LiborHostomice8200:35:592
16MB93201Vykysalý PetrLokomotiva Beroun7200:36:0320
12MC9447Vávra PavelVorvani6800:36:1628
17MB95158Plavec HynekD.Dušníky7800:36:2018
31MA96313Blecha JiříBubákovští kocouři9000:36:242
9MJ97100Uxa LukášURT Beroun0300:36:3036
4ZA98322Hnízdílková LenkaZa hezčí zadeček8600:36:3248
13MC98153Matějovský PavelAVC/MaratonKladno6500:36:3226
18MB10059Pokorný MartinSK Zahořany - ChytreNaDomacnost.cz7400:36:4616
14MC101314Slamiak StanislavBonbon6200:36:4924
32MA102166Konopásek RadekKrušovice8900:36:512
19MB10349Pavlišen AlexandrDrtič Bezděkov6900:36:5614
20MB104308Kořínek IvoLhotka7600:37:0912
21MB105156Vokůrka TomášSK Doubravan Újezd7400:37:1110
33MA106241Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:37:132
6ZB107169Urbanová ZoraPříbram7400:37:1540
6ZC10850Fraňková MichaelaFraněk Team Vysoká7000:37:1740
34MA108316Štekl RadomírZebry Nové Strašecí8200:37:172
4ME108311Nový BřetislavSABZO Praha4700:37:1748
35MA11183Sladký LukášVorvani8700:37:422
36MA112306Hanousek JakubPraha 49100:37:472
15MC11340Kyselý PetrTJ Zduchovice6400:37:4922
22MB114179Sojka KarelZbečno7700:37:538
37MA11573Bělohlávek KarelPodluhy8100:37:592
38MA116330Elsnic JanNové STrašecí8800:38:072
7ZB11764Shattuck RadmilaChrastany u Rakovnika7500:38:1238
39MA118305Hůla AlešSK Jince8000:38:382
7ZC119239Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:38:4138
16MC120196Válek JanPraha 56400:38:4320
5ZA12178Kroupova PetraPribram8400:38:5444
6ZA122232Kramářová VladimilaRsáci8600:38:5640
5ME12313Mucha PetrPraha 84700:38:5844
6ME12411Janový PetrAC-Trial Plzeň4500:39:0440
12MD125203Šťástka JiříTURBOMOŠT5800:39:1528
13MD126237Filip KarelNové Strašecí5500:39:1626
17MC12733Butzke PetrKotva Braník5900:39:2418
8ZC12846Turečková JanaTenisový Klub Bohutín6800:39:2936
10MJ129309Pokorný OndřejZahořany0500:39:3334
1ZJ130151Uxová AnettLokomotiva Beroun0000:39:3970
9ZC131152Trnková ŠtěpánkaSABZO7300:39:4134
2ZD132175Vlachynská LibušeTURBOMOŠT6200:39:4462
18MC13399Uxa TomášURT Beroun6500:39:4616
23MB134303Kubík JiříČernovice7700:39:496
14MD135189Chochola VladimírMK Kladno5000:40:1124
7ME13612Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:40:2538
8ZB13768Kolářová PavlaSK Vlaška7800:40:2936
10ZC138246Dudášová MonikaSK Vlaška6600:40:3232
24MB13966Houžvička MilošPříbram7800:41:004
40MA140324Jun TomášZŠ a MŠ Nové Strašecí8900:41:012
7ZA141331Voříšková Klára-8800:41:0338
8ZA14277Houžvičková KateřinaPříbram8400:41:0436
9ZA143250Krátká Jana-9200:41:0634
9ZB144197Bařtipánová IvanaBonbon7400:41:0834
41MA14580Škaryd MartinRs fitness8500:41:112
10ZB146302Krejčíková JanaDobříš8200:41:1232
11ZC14755Picková JanaChramiště7200:41:2730
42MA14869Sirůček KamilPřibram7900:41:402
15MD14926Šesták JindřichASP5600:42:0122
3ZD150310Dolejšová JitkaSABZO Praha6000:42:2654
19MC15145Sedláček JaroslavOK Roztoky6800:42:5314
11ZB15263Seemanová JanaSABZO7500:43:1930
20MC153184Dítě MartinŠtěchovice6800:43:3112
12ZC15458Gololobovová BlankaAVC Praha7300:43:3328
25MB15556Švarc MiloslavStřela Žebrák7200:43:342
43MA156222Krahulec MarekABK Lochovice8800:43:372
21MC15743Vaněk PetrFitness & Relax Lev Nový Bydžov6600:44:1110
10ZA158210Krejčí Jitka-8500:44:1432
8ME159224Pasler JiříKAK Praha4600:44:2036
22MC160226Mašek RomanSNB Praha6100:44:338
4ZD161211Hořejšová HanaPříbram6000:44:3848
5ZD16235Butzková LudmilaKotva Braník6100:45:0444
9ME163172Šůcha VáclavSV Stříbro4600:45:2134
23MC16434Volný PetrRelax Medvědice5900:45:376
12ZB16572Sirůčková JanaPřibram8000:45:3928
13ZB166317Šteklová PetraZebry Nové Strašecí8100:45:5826
2ZJ167315Šteklová AdélaZebry Nové Strašecí0900:45:5962
14ZB167208Chocholová IvanaZŠ Jince7900:45:5924
11ZA167323Kleknerová KristýnaZŠ a MŠ Nové Strašecí9700:45:5930
15ZB170325Sušická KateřinaZŠ a MŠ Nové strašecí7900:46:0022
16MD17122Ge EvženMaratonské vrány5400:46:3820
16ZB17262Nováková LenkaDobříš7500:46:4020
44MA173328Krnanec Jan-8200:47:042
12ZA173329Matějová Kristýna-8600:47:0428
1ZE17519Svobodová DanaPivovar Zlosyn5200:47:1940
13ZC17657Firtova EvaAquapark PB7300:48:2726
6ZD17728Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5600:49:0438
3ZJ17892Sedláčková LindaOK Roztoky0000:49:5554
17MD179230Starý StanislavRoubičkova Lhota5300:50:5118
26MB18048Leitner JosefPříbram6900:51:072
45MA181247Veselý TomášNové Strašecí9200:51:132
13ZA182249Šmejkalová KateřinaAerobic dancers Kladno9100:51:2326
14ZA183318Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9800:51:3424
10ME184217Tučný JanMK Pardubice4700:51:3532
2ZE1858Bartošová MiladaPříbram5300:52:3636
15ZA186238Krahulcová MarkétaLochovice8800:52:4622
11ME187173Štorch BohuslavSezimovo Ústí II4200:59:3230
7ZD18823Požgayová JanaBonbon Praha5501:00:1734
12ME189220Čapek AntonínAVC Praha4101:02:0428
18MD190227Kučera VilémSlovan Hradišťko5101:13:5116
19MD19118Krejsa VáclavBonbon Praha5201:31:1314
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Pechek PetrKerteam8300:23:5870
2MA27Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:25:3162
3MA3327Vokrouhlík Michal-8300:25:3554
4MA486Černý MartinAC Trial Plzeň9100:25:5348
5MD51Smrčka MilošBK Říčany5400:25:5944
6MA6171Hradecký JanTriatlon team Příbram8300:26:0240
7MA75Šťastný TomášKerteam7900:26:0938
8MA870Škeřík RobertKerteam7900:26:2536
8MB865Král VítězslavRysy7600:26:2536
10MA10212Brotánek JandoJižníAmeriky.cz8000:26:2632
11MA11312Holub VáclavVelosport Valenta8300:26:3930
12MA1289Bonk RomanTriklub Příbram9300:26:4328
13MB136Rendl JosefTJ Packa Praha7600:26:5226
14MJ1491Sedláček MiroslavHořovice9900:27:1224
15MA15320Keckstein JiříSK Tlustice8900:27:2422
16MA16319Moravec JiříJM Team Letohrad9600:27:3020
17MB17225Záruba JanSix Monkeys7700:27:4318
18MB184Pejša Jansmí být prázdné7500:27:4816
19MA1985Franěk OndřejRybářské potřeby Burian9000:27:5514
20MB20242Fic MartinSTS Chvojkovice Brod B7400:28:0212
21MA2187Vlk PavelAuthor Sedláček Příbram9100:28:3110
22MJ2293Skalička JanTriklub Příbram0000:28:408
23MB23155Dočkálek LiborSTS Chvojkovice Brod B7300:28:546
24MC24228Raboch IvanStřela Žebrák6600:28:564
25MA2584Kulík DavidSK Zahořany8900:28:592
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB40219Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:30:5470
2ZC4944Řechková SvatavaOxygen Příbram6700:31:5662
3ZC54243Ficová RadkaSTS Chvojkovice Brod B7300:32:3354
4ZB57180Medová IvanaZbečno7700:32:4248
5ZB58195Kubínová Ivana-8000:32:4444
6ZB59234Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:32:5140
7ZB60301Šibravová LenkaKerteam8200:32:5438
8ZD6236Vavrušová HelenaTJ Liga 100 Praha6100:33:1336
9ZC66206Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:33:3834
10ZA7479Povalová Eva-8400:34:2932
11ZA78321Jeřábková JanaPříbram8400:34:4730
12ZC7953Třísková Katarína-7100:34:4928
13ZA81240Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:35:0126
14ZC8352Sedláčková PetraOK Roztoky7000:35:0324
15ZA98322Hnízdílková LenkaZa hezčí zadeček8600:36:3222
16ZB107169Urbanová ZoraPříbram7400:37:1520
17ZC10850Fraňková MichaelaFraněk Team Vysoká7000:37:1718
18ZB11764Shattuck RadmilaChrastany u Rakovnika7500:38:1216
19ZC119239Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:38:4114
20ZA12178Kroupova PetraPribram8400:38:5412
21ZA122232Kramářová VladimilaRsáci8600:38:5610
22ZC12846Turečková JanaTenisový Klub Bohutín6800:39:298
23ZJ130151Uxová AnettLokomotiva Beroun0000:39:396
24ZC131152Trnková ŠtěpánkaSABZO7300:39:414
25ZD132175Vlachynská LibušeTURBOMOŠT6200:39:442

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
92%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód