Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd

2.6.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd
  • datum konání: 2.6.2018
  • zobrazeno již 352x
  • pořadatel: Viking Jilemnice a SWSL Lučany nad Nisou

Sociální sítě

Místo konání

Hodkovice nad Mohelkou, náměstí
11 hodin

Přihlášky

na místě od 9 do 10:30 hodin

Startovné

na místě 200 Kč (150 při přihlášení předem)

Popis tratě

Délka: 12,8 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Roman Koucký
tel. 602 265 857

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.behnajested.cz

E-mailová adresa

roman.koucky@fiammcomponents.com

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,2 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1166Bříza MatějLIAZ Jablonec0100:33:40105
2MJ2167Plášil MatějSokol Senohrady9900:35:2293
Muži A (trať 14,2 km, 790 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA26Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8601:01:40105
2MA440Třešňák RadimLiberec8401:03:1793
3MA1424Oppitz TomášLiberec8301:12:1381
4MA157Clemenz SilvioJonsdorf7901:12:29-
5MA162Smolík JanTJ Sokol Přísnotice9101:13:1272
6MA1749Buchtík AlešABND Racing Team8201:13:4666
7MA2831Šimůnek MatějTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou8701:18:0860
8MA3333Grosman Tomáš-9101:25:2157
Muži B (trať 14,2 km, 790 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB110Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:58:24105
2MB334Rektor AntonínModřany7501:02:0093
3MB516Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:05:0381
4MB735Záruba JanSix Monkeys7701:06:4372
5MB1054Farář Martinveselejší Farář7701:10:4466
6MB1129Oberländer JanSokol Senohraby7501:11:0560
7MB1238Walter ZdeněkZahrádky7201:11:1557
8MB2123Čermák JiříStaněk Sport Turnov7401:15:1654
9MB239Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7101:15:5251
10MB241Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště7201:16:1048
11MB2730Holinka JanSport Paudera7001:16:5745
12MB3212Pešta MartinBakako Nová Paka7801:24:4642
13MB3452Kaplan ViktorJablonec nad Nisou7401:26:2139
Muži C (trať 14,2 km, 790 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC134Vacarda VladimírEleven Run Team5901:12:10105
2MC1917Krostack BerndPSV Zittau6401:14:52-
3MC208Veselý PavelAlcaton HSK Horní Rokytnice6601:15:0193
4MC3020Vanta JosefTriclub Dobruška6201:19:3081
5MC3137Bednář PavelŠNECI na MAX6801:22:0872
6MC353Jakš MartinJablonec nad Nisou6601:27:0866
7MC3639Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:27:5060
Muži D (trať 8,2 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3168Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:36:39105
2MD5113Gombita JosefMost5800:38:1293
3MD6163Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:39:0881
4MD7120Flegl VlastimilBrtev5300:39:5872
5MD9170Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:45:5466
Muži E (trať 8,2 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4165Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:37:49105
2ME8134Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:44:3393
Juniorky (trať 8,2 km, 420 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 14,2 km, 790 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2251Preislerová KarolínaENERVIT Team9401:15:25105
2ZA2513Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9101:16:1593
3ZA2650Weissová Gabriela-9101:16:4581
4ZA3832Vojteková Michaela-9701:39:1172
Ženy B (trať 14,2 km, 790 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB847Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7501:08:33105
2ZB953Kocumová ZuzanaFenix Ski Team Jeseník7901:09:5693
3ZB1844Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:14:4081
4ZB2922Čermáková JitkaStaněk Sport Turnov7501:18:2272
Ženy C (trať 14,2 km, 790 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC648Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:06:13105
2ZC3719Strnádková JanaDolní Kalná7101:36:2493
Ženy D (trať 8,2 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD10132Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:01:08105
Trať 8,2 km, 420 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1166Bříza MatějLIAZ Jablonec0100:33:40105
2MJ2167Plášil MatějSokol Senohrady9900:35:2293
1MD3168Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:36:39105
1ME4165Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:37:49105
2MD5113Gombita JosefMost5800:38:1293
3MD6163Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:39:0881
4MD7120Flegl VlastimilBrtev5300:39:5872
2ME8134Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:44:3393
5MD9170Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:45:5466
1ZD10132Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:01:08105
Trať 14,2 km, 790 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB110Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:58:24105
1MA26Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8601:01:40105
2MB334Rektor AntonínModřany7501:02:0093
2MA440Třešňák RadimLiberec8401:03:1793
3MB516Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:05:0381
1ZC648Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:06:13105
4MB735Záruba JanSix Monkeys7701:06:4372
1ZB847Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7501:08:33105
2ZB953Kocumová ZuzanaFenix Ski Team Jeseník7901:09:5693
5MB1054Farář Martinveselejší Farář7701:10:4466
6MB1129Oberländer JanSokol Senohraby7501:11:0560
7MB1238Walter ZdeněkZahrádky7201:11:1557
1MC134Vacarda VladimírEleven Run Team5901:12:10105
3MA1424Oppitz TomášLiberec8301:12:1381
4MA157Clemenz SilvioJonsdorf7901:12:29-
5MA162Smolík JanTJ Sokol Přísnotice9101:13:1272
6MA1749Buchtík AlešABND Racing Team8201:13:4666
3ZB1844Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:14:4081
2MC1917Krostack BerndPSV Zittau6401:14:52-
3MC208Veselý PavelAlcaton HSK Horní Rokytnice6601:15:0193
8MB2123Čermák JiříStaněk Sport Turnov7401:15:1654
1ZA2251Preislerová KarolínaENERVIT Team9401:15:25105
9MB239Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7101:15:5251
10MB241Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště7201:16:1048
2ZA2513Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9101:16:1593
3ZA2650Weissová Gabriela-9101:16:4581
11MB2730Holinka JanSport Paudera7001:16:5745
7MA2831Šimůnek MatějTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou8701:18:0860
4ZB2922Čermáková JitkaStaněk Sport Turnov7501:18:2272
4MC3020Vanta JosefTriclub Dobruška6201:19:3081
5MC3137Bednář PavelŠNECI na MAX6801:22:0872
12MB3212Pešta MartinBakako Nová Paka7801:24:4642
8MA3333Grosman Tomáš-9101:25:2157
13MB3452Kaplan ViktorJablonec nad Nisou7401:26:2139
6MC353Jakš MartinJablonec nad Nisou6601:27:0866
7MC3639Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:27:5060
2ZC3719Strnádková JanaDolní Kalná7101:36:2493
4ZA3832Vojteková Michaela-9701:39:1172
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB110Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:58:24105
2MA26Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8601:01:4093
3MB334Rektor AntonínModřany7501:02:0081
4MA440Třešňák RadimLiberec8401:03:1772
5MB516Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:05:0366
6MB735Záruba JanSix Monkeys7701:06:4360
7MB1054Farář Martinveselejší Farář7701:10:4457
8MB1129Oberländer JanSokol Senohraby7501:11:0554
9MB1238Walter ZdeněkZahrádky7201:11:1551
10MC134Vacarda VladimírEleven Run Team5901:12:1048
11MA1424Oppitz TomášLiberec8301:12:1345
12MA162Smolík JanTJ Sokol Přísnotice9101:13:1242
13MA1749Buchtík AlešABND Racing Team8201:13:4639
14MC208Veselý PavelAlcaton HSK Horní Rokytnice6601:15:0136
15MB2123Čermák JiříStaněk Sport Turnov7401:15:1633
16MB239Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7101:15:5230
17MB241Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště7201:16:1027
18MB2730Holinka JanSport Paudera7001:16:5724
19MA2831Šimůnek MatějTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou8701:18:0821
20MC3020Vanta JosefTriclub Dobruška6201:19:3018
21MC3137Bednář PavelŠNECI na MAX6801:22:0815
22MB3212Pešta MartinBakako Nová Paka7801:24:4612
23MA3333Grosman Tomáš-9101:25:219
24MB3452Kaplan ViktorJablonec nad Nisou7401:26:216
25MC353Jakš MartinJablonec nad Nisou6601:27:083
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC648Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:06:13105
2ZB847Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7501:08:3393
3ZB953Kocumová ZuzanaFenix Ski Team Jeseník7901:09:5681
4ZB1844Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:14:4072
5ZA2251Preislerová KarolínaENERVIT Team9401:15:2566
6ZA2513Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9101:16:1560
7ZA2650Weissová Gabriela-9101:16:4557
8ZB2922Čermáková JitkaStaněk Sport Turnov7501:18:2254
9ZC3719Strnádková JanaDolní Kalná7101:36:2451
10ZA3832Vojteková Michaela-9701:39:1148

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

..nejsou to nahodou vysledky z lonska ? (jsou) :-P
turekm
Mels pravdu Martine, byly to lonske vysledky... Diky! Opraveno...
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód