Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Velká cena Zadova, kvalifikace na ME

26.5.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Velká cena Zadova, kvalifikace na ME
  • datum konání: 26.5.2018
  • zobrazeno již 772x
  • pořadatel: PSK Olymp Praha

Sociální sítě

Místo konání

Zadov, Lyžařský areál U Horejšů
od 13:30 hodin

Přihlášky

Podávají jednotlivci na webových stránkách www.behdovrchu.com, a to do pátku 25. 5. 2018 do 24:00 hod., případně na místě startu od 12:00 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 11 km a méně
Trať závodu je okruhová, vedená částečně po lyžařských sjezdovkách a částečně po lesních cestách. Trať je profilově i technicky náročná a svými parametry odpovídá světovým či evropským šampionátům.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Linhart
mobil: 723 304 588

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.behdovrchu.com

E-mailová adresa

jin.linhart@post.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
27.5.2017VC Zadova, MČR veteránů80
21.5.2016VC Zadova v běhu do vrchu21
6.6.2015Velká cena Zadova34
7.6.2014Velká cena Zadova - kvalifikace na ME66
17.8.2013Velká cena Zadova, kvalifikace na MS, nahoru a dolů76
30.4.2011Velká cena Zadova46
2.5.2009Velká cena Zadova62
18.8.2007Velká cena Zadova, kvalifikace MS119
19.6.2004Velká cena Zadova, MČR veteránů122
24.6.2000Velká Cena Zadova55

Statistika závodu Velká cena Zadova, kvalifikace na ME

  • ročníků: 11
  • závodníků na všech ročnících: 681

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vraštilová Miloslava569
Šimurda Martin727
Jirásková Eva646
Turek Martin806
Dokulilová Ludmila625
Pechek František535
Valíček Radek745
Valíček Václav505
Les Josef475
Vacarda Vladimír594
Šimůnek Jan494
Vaněk Petr614
Černý Vladimír524
Stránský Aleš604
Jelínek Karel514
Šrůtek Stanislav584
Paulů Blanka544
Milesová Iva774
Žák Jiří714
Řehoř František703
Janový Petr453
Petrou Jan643
Lichý Tomáš943
Fričková Pavla823
Flegl Vlastimil533
Plecháček Jiří443
Pechková Šárka563
Jirásková Bára913
Vanta Josef623
Friček Martin793
Šatra Alois583
Tischler Josef003
Voják Jiří883
Šír Václav483
Havlová Pavla823
Svatoš Otakar343
Kolínek František563
Havlíčková Barbora003
Královec Jiří513
Ožana Václav643
Stránská Adéla913
Ulich Petr683
Herda Jan833
Rus Zdeněk523
Kovář Jáchym963
Stránská Michaela973
Metelka Josef443
Pechek Petr833
Westrmaier Jiří533
Neubauer Ludvík493

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,91 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1166Požár BorekBěžecký klub F-C Kadaň0000:38:07105
2MJ2146Jílek OndřejAtletika Šumperk9900:38:3193
3MJ3140Foller DavidVSK Univerzita Brno9900:39:0681
4MJ6138Dryák VojtěchTJ Lokomotiva Beroun0100:40:4472
5MJ11163Vondrášek DavidTriatlet Karlovy Vary9900:42:3066
6MJ15191Bříza MatějLIAZ Jablonec0100:45:4960
7MJ16158Skalička JanSK Sporting Příbram0000:45:5057
8MJ17154Liščák MarekKB St. Město pod Landštejnem0100:45:5154
9MJ18142Hojdekr JanPSK Olymp Praha, z.s.0100:46:5151
10MJ204Dvořák MatějHvězda Pardubice0000:47:3648
11MJ26152Plášil MatějTJ Sokol Senohraby9900:50:1645
Muži A (trať 11,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Janů JanHvězda Pardubice, z.s.9300:48:22105
2MA2190Pavlišta VítAC Slovan Liberec / Silvini Madshus Team8500:49:0293
3MA3186Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:49:2481
4MA4180Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:50:2072
5MA5182Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:50:5166
6MA62Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:52:5060
7MA73Hladík PavelHvězda Pardubice, z.s.9600:53:1357
8MA8173Šacl JiříHvězda Pardubice9400:55:2854
9MA9178Turek MartinŽAKIS TEAM8001:02:3251
10MA12167Procházka JiříAtletika Klatovy9601:08:4948
Muži B (trať 11,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB10181Suda JosefSK Přimda7801:05:24105
2MB11176Liška MilošTriathlon Lipno7101:07:2893
3MB13179Fürbach MartinStrakonice7501:09:5981
4MB14185Oberländer JanTJ Sokol Senohraby7501:15:1572
Muži C (trať 7,91 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC8161Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:47105
2MC14171Petrou JanSKI klub Velešín6400:45:4793
3MC19145Zikmund ZdenekGlede ski team Jičín6700:46:5681
4MC24177Vanta JosefTriklub Dobruška6200:49:3772
5MC28153Slamiak StanislavBONBON6200:59:3066
Muži D (trať 7,91 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD9150Smrčka MilošBK Říčany5400:42:00105
2MD22172Šatra AloisTatran Velké Hydčice5800:47:5093
3MD25127Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:5681
4MD27124Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:53:4572
Muži E (trať 4,14 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME10128Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:24:31105
2ME15148Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:29:5093
Juniorky (trať 4,14 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1151Štiglerová SylvieSSK Vítkovice9900:21:36105
2ZJ2137Stýblová BáraCZE9900:21:5893
3ZJ4159Havlíčková BarboraSK 4 Dvory ČB0000:22:1981
4ZJ5192Zvolánková LucieSK Aritma Praha0200:22:3772
5ZJ6123Šamanová SimonaTJ Lokomotiva Beroun z.s.0000:22:5066
6ZJ7188Marszalková TerezaTJ TŽ Třinec0100:23:0760
7ZJ8139Placatková BáraSK Sporting Příbram0000:23:2557
8ZJ9144Zikmundová AnitaUSK Praha0000:24:0054
9ZJ11183Šibravová EliškaAC Slovan Liberec0200:25:0051
10ZJ17155Jindrová EliškaSk Čtyři Dvory ČB0100:35:3748
Ženy A (trať 7,91 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4175Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:39:49105
2ZA7169Maršánová LucieHvězda Pardubice z.s.9000:40:4693
3ZA12147Krchová ZuzanaPSK Olymp Praha, z.s.9000:42:3181
Ženy B (trať 7,91 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5170Schorná Matyášová PavlaCZE8000:40:22105
2ZB10160Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:42:0593
3ZB13162Gregorová KamilaPSK Olymp Praha, z.s.8100:45:4481
4ZB21149Milesová IvaPSK Olymp Praha, z.s.7700:47:4972
5ZB23141Šibravová LenkaPSK Olymp Praha, z.s.8200:48:5866
Ženy C (trať 4,14 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3164Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:21:59105
2ZC12165Strnádková JanaDolní Kalná7100:28:0093
3ZC14168Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:0781
Ženy D (trať 4,14 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD13200Vlachynská LibušeTurbomošt6200:28:09105
2ZD16174Procházková IrenaTJ Háje5700:34:1193
3ZD18122Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5600:38:0981
Trať 4,14 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1151Štiglerová SylvieSSK Vítkovice9900:21:36105
2ZJ2137Stýblová BáraCZE9900:21:5893
1ZC3164Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:21:59105
3ZJ4159Havlíčková BarboraSK 4 Dvory ČB0000:22:1981
4ZJ5192Zvolánková LucieSK Aritma Praha0200:22:3772
5ZJ6123Šamanová SimonaTJ Lokomotiva Beroun z.s.0000:22:5066
6ZJ7188Marszalková TerezaTJ TŽ Třinec0100:23:0760
7ZJ8139Placatková BáraSK Sporting Příbram0000:23:2557
8ZJ9144Zikmundová AnitaUSK Praha0000:24:0054
1ME10128Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:24:31105
9ZJ11183Šibravová EliškaAC Slovan Liberec0200:25:0051
2ZC12165Strnádková JanaDolní Kalná7100:28:0093
1ZD13200Vlachynská LibušeTurbomošt6200:28:09105
3ZC14168Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:0781
2ME15148Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:29:5093
2ZD16174Procházková IrenaTJ Háje5700:34:1193
10ZJ17155Jindrová EliškaSk Čtyři Dvory ČB0100:35:3748
3ZD18122Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5600:38:0981
Trať 7,91 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1166Požár BorekBěžecký klub F-C Kadaň0000:38:07105
2MJ2146Jílek OndřejAtletika Šumperk9900:38:3193
3MJ3140Foller DavidVSK Univerzita Brno9900:39:0681
1ZA4175Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:39:49105
1ZB5170Schorná Matyášová PavlaCZE8000:40:22105
4MJ6138Dryák VojtěchTJ Lokomotiva Beroun0100:40:4472
2ZA7169Maršánová LucieHvězda Pardubice z.s.9000:40:4693
1MC8161Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:47105
1MD9150Smrčka MilošBK Říčany5400:42:00105
2ZB10160Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:42:0593
5MJ11163Vondrášek DavidTriatlet Karlovy Vary9900:42:3066
3ZA12147Krchová ZuzanaPSK Olymp Praha, z.s.9000:42:3181
3ZB13162Gregorová KamilaPSK Olymp Praha, z.s.8100:45:4481
2MC14171Petrou JanSKI klub Velešín6400:45:4793
6MJ15191Bříza MatějLIAZ Jablonec0100:45:4960
7MJ16158Skalička JanSK Sporting Příbram0000:45:5057
8MJ17154Liščák MarekKB St. Město pod Landštejnem0100:45:5154
9MJ18142Hojdekr JanPSK Olymp Praha, z.s.0100:46:5151
3MC19145Zikmund ZdenekGlede ski team Jičín6700:46:5681
10MJ204Dvořák MatějHvězda Pardubice0000:47:3648
4ZB21149Milesová IvaPSK Olymp Praha, z.s.7700:47:4972
2MD22172Šatra AloisTatran Velké Hydčice5800:47:5093
5ZB23141Šibravová LenkaPSK Olymp Praha, z.s.8200:48:5866
4MC24177Vanta JosefTriklub Dobruška6200:49:3772
3MD25127Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:5681
11MJ26152Plášil MatějTJ Sokol Senohraby9900:50:1645
4MD27124Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:53:4572
5MC28153Slamiak StanislavBONBON6200:59:3066
Trať 11,05 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Janů JanHvězda Pardubice, z.s.9300:48:22105
2MA2190Pavlišta VítAC Slovan Liberec / Silvini Madshus Team8500:49:0293
3MA3186Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:49:2481
4MA4180Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:50:2072
5MA5182Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:50:5166
6MA62Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:52:5060
7MA73Hladík PavelHvězda Pardubice, z.s.9600:53:1357
8MA8173Šacl JiříHvězda Pardubice9400:55:2854
9MA9178Turek MartinŽAKIS TEAM8001:02:3251
1MB10181Suda JosefSK Přimda7801:05:24105
2MB11176Liška MilošTriathlon Lipno7101:07:2893
10MA12167Procházka JiříAtletika Klatovy9601:08:4948
3MB13179Fürbach MartinStrakonice7501:09:5981
4MB14185Oberländer JanTJ Sokol Senohraby7501:15:1572
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Janů JanHvězda Pardubice, z.s.9300:48:22105
2MA2190Pavlišta VítAC Slovan Liberec / Silvini Madshus Team8500:49:0293
3MA3186Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:49:2481
4MA4180Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:50:2072
5MA5182Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:50:5166
6MA62Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:52:5060
7MA73Hladík PavelHvězda Pardubice, z.s.9600:53:1357
8MA8173Šacl JiříHvězda Pardubice9400:55:2854
9MA9178Turek MartinŽAKIS TEAM8001:02:3251
10MB10181Suda JosefSK Přimda7801:05:2448
11MB11176Liška MilošTriathlon Lipno7101:07:2845
12MA12167Procházka JiříAtletika Klatovy9601:08:4942
13MB13179Fürbach MartinStrakonice7501:09:5939
14MB14185Oberländer JanTJ Sokol Senohraby7501:15:1536
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4175Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:39:49105
2ZB5170Schorná Matyášová PavlaCZE8000:40:2293
3ZA7169Maršánová LucieHvězda Pardubice z.s.9000:40:4681
4ZB10160Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:42:0572
5ZA12147Krchová ZuzanaPSK Olymp Praha, z.s.9000:42:3166
6ZB13162Gregorová KamilaPSK Olymp Praha, z.s.8100:45:4460
7ZB21149Milesová IvaPSK Olymp Praha, z.s.7700:47:4957
8ZB23141Šibravová LenkaPSK Olymp Praha, z.s.8200:48:5854

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód