Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Okolo Výhonu

30.6.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Okolo Výhonu
  • datum konání: 30.6.2018
  • zobrazeno již 637x
  • pořadatel: Tomáš Klášterecký

Sociální sítě

Místo konání

Židlochovice, Náměstí Míru
10:30 hodin

Přihlášky

do úterý, 26. 6. za snížené startovné, prostřednictvím přihlašovacího formuláře na www.behynavyhon.cz, nebo v místě startu. Uzávěrka přihlášek na místě do půl hodiny před startem.

Startovné

závodníci přihlášení do 26. 6. 100 Kč, přihláška na místě 150 Kč

Popis tratě

Délka: 5,6 km
Převýšení: 280 m
Trať rovnoměrně stoupá z Náměstí Míru v Židlochovicích k Akátové věži na hřebenu kopce Výhon. Ve vrcholových partiích závodníci absolvují tři stejné okruhy s parametry 900 m a převýšení 50 m nahoru a dolů. Po třetím oběhnutí rozhledny následuje rovnoměrné klesání zpět do cíle na Náměstí Míru v Židlochovicích. Podklad: 1300 m asfalt, 4300 m polní cesty a terén.

Ceny pro vítěze

První tři závodníci ve všech kategoriích hlavního závodu, věcné ceny dle možností pořadatele. Lidový běh - první muž a žena bez rozdílu věku, první tři rodinné týmy dle součtu časů tří nejrychlejších členů týmu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tomáš Klášterecký
tel. 778 151 439

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

https://www.behynavyhon.cz/

E-mailová adresa

behynavyhon@gmail.com

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ759Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:24:5335
2MJ1134Moravec JakubJM Team Letohrad9900:26:2031
3MJ3250Novotný Tomáš-0300:31:5427
4MJ3955Bulička VojtěchAK Kroměříž1000:34:1424
5MJ4745Marčík JaroslavŽidlochovice0400:37:2122
Muži A (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA332Moravec JiříJM Team Letohrad9600:23:2835
2MA554Přikryl RomanFklidu8800:24:1431
3MA1241Petřík Tomᚎidlochovice8700:27:0127
4MA1438Lorenc MarekMěnín8700:27:2024
5MA1542Čejka MichalStřelice8500:27:3722
6MA163Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:4120
7MA175Cibulka RadekRakvice9100:28:0119
8MA2444Matal JakubHrušovany u Brna9200:29:4718
9MA2728Benčík RobertRun Magazine Team8200:30:5017
10MA2815Engliš AntonínEnglišovi8000:31:0216
11MA346Závodník PetrBlučina9700:32:2115
12MA3857Kapavík RadimŽidlochovice8500:33:3314
13MA4435Holešísnký MiroslavKatastrofa Břeclav8100:36:0313
Muži B (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB156Vintrlík MartinKřepice7700:22:4035
2MB212Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:22:5431
3MB427Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:23:3327
4MB648Záruba JanSix Monkeys7700:24:2324
5MB921Květon JiříOrel Židlochovice7300:25:5622
6MB1952Bednář ZbyněkTišnov - Jamné7300:28:2920
7MB221Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:28:5019
8MB2316Lenoch VítězslavSK Bobrava7500:29:1518
9MB2961Kubuš MarekMoravany7800:31:2217
10MB3017Cechmeister BohumilSokol Přísnotice7400:31:2816
11MB3158Súkeník MilanRajhrad7000:31:4715
12MB4123Nadymáček VladimírProstějov7500:35:0114
Muži C (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži D (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1346Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:27:1135
2MD2013Gombita JosefMost5800:28:3831
3MD2131Nováček JosefSDH Čučice5800:28:4227
4MD2610Januška IvanŠanov5800:30:2524
5MD3643Petřek ZdeněkSokol Bohuňovice5800:33:0822
Muži E (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1847Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:28:2035
Juniorky (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA853Ožanová ZuzanaFklidu9100:25:4335
2ZA3318Přikrylová LenkaFklidu9800:31:5731
3ZA4120Malá Barbora-8700:35:0127
4ZA4833Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9800:44:4024
Ženy B (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB252Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:30:2035
2ZB3511Střílková IvanaMěnín7900:32:4931
3ZB4014Šestáková KláraŽidlochovice7800:34:1627
4ZB4525Hrstková IvaSanasport7600:36:1524
Ženy C (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1040Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:26:0435
2ZC3751Loučková DanaMěnín 4127100:33:3131
3ZC4360Szokeová JanaBrno6500:35:3827
4ZC4649Kunčarová Alena-7200:36:2224
Ženy D (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Lidový běh (trať 1,8 km, 170 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1202Kaňovský PetrAC Moravská Slavia Brno7600:09:39-
2LB2219Hanek ŠtěpánHankovi0500:09:56-
3LB3218Hanek KryštofHankovi0500:09:59-
4LB4203Kantor JanPizza La Vita8600:10:06-
5LB5230Vlašánek TobiášPraha0900:10:53-
6LB6227Dušek VojtaPraha 90800:11:23-
7LB7229Vlašánek MatyášPraha1000:12:23-
8LB8225Dušek RomanPraha 97500:12:50-
9LB9204Střílek TomášMěnín STK na Dálku1000:13:42-
10LB10220Hanek VladimírŽidlochovice7600:13:50-
11LB11217Hanková AnežkaŽidlochovice0900:14:35-
12LB12206Střílková KarolínaMěnín STK na Dálku0900:15:39-
13LB13228Vlašánek OndřejPraha7900:15:50-
14LB14223Buličková JarmilaZ kroměřížské hvězdy8000:17:55-
15LB15224Dušek KryštofPraha 91200:18:29-
16LB16226Dušková RadkaPraha 97600:18:32-
17LB17221Bulička TomášZ kroměřížské hvězdy1100:18:36-
18LB18222Kvasnička RadekZ kroměřížské hvězdy7700:18:37-
19LB19214Kladník JakubSídliště Družba1700:18:51-
20LB20215Sedláčková TeréziaSídliště Družba8700:18:52-
21LB21216Kladivík DušanSídliště Družba8800:18:53-
22LB22205Střílek MilanMěnín STK na Dálku7900:19:47-
23LB23200Petríková KateřinaŽidlochovice8900:20:10-
24LB24201Čejková MichaelaStřelice9000:20:11-
25LB25211Engliš AnnaEnglišovi8400:21:50-
26LB26212Engliš LilienEnglišovi1400:21:51-
27LB27213Engliš NatálieEnglišovi1300:21:51-
28LB28231Vintrlíková JanaKřepice 2828200:23:55-
29LB29210Siváková IvanaTyršova Židlochovice7800:30:18-
30LB30209Sivák VladimírTyršova Židlochovice8700:30:19-
31LB31208Sivák ŠimonTyršova Židlochovice1700:30:19-
32LB32207Siváková NatáliaTyršova Židlochovice1500:30:19-
Trať 1,8 km, 170 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1202Kaňovský PetrAC Moravská Slavia Brno7600:09:39-
2LB2219Hanek ŠtěpánHankovi0500:09:56-
3LB3218Hanek KryštofHankovi0500:09:59-
4LB4203Kantor JanPizza La Vita8600:10:06-
5LB5230Vlašánek TobiášPraha0900:10:53-
6LB6227Dušek VojtaPraha 90800:11:23-
7LB7229Vlašánek MatyášPraha1000:12:23-
8LB8225Dušek RomanPraha 97500:12:50-
9LB9204Střílek TomášMěnín STK na Dálku1000:13:42-
10LB10220Hanek VladimírŽidlochovice7600:13:50-
11LB11217Hanková AnežkaŽidlochovice0900:14:35-
12LB12206Střílková KarolínaMěnín STK na Dálku0900:15:39-
13LB13228Vlašánek OndřejPraha7900:15:50-
14LB14223Buličková JarmilaZ kroměřížské hvězdy8000:17:55-
15LB15224Dušek KryštofPraha 91200:18:29-
16LB16226Dušková RadkaPraha 97600:18:32-
17LB17221Bulička TomášZ kroměřížské hvězdy1100:18:36-
18LB18222Kvasnička RadekZ kroměřížské hvězdy7700:18:37-
19LB19214Kladník JakubSídliště Družba1700:18:51-
20LB20215Sedláčková TeréziaSídliště Družba8700:18:52-
21LB21216Kladivík DušanSídliště Družba8800:18:53-
22LB22205Střílek MilanMěnín STK na Dálku7900:19:47-
23LB23200Petríková KateřinaŽidlochovice8900:20:10-
24LB24201Čejková MichaelaStřelice9000:20:11-
25LB25211Engliš AnnaEnglišovi8400:21:50-
26LB26212Engliš LilienEnglišovi1400:21:51-
27LB27213Engliš NatálieEnglišovi1300:21:51-
28LB28231Vintrlíková JanaKřepice 2828200:23:55-
29LB29210Siváková IvanaTyršova Židlochovice7800:30:18-
30LB30209Sivák VladimírTyršova Židlochovice8700:30:19-
31LB31208Sivák ŠimonTyršova Židlochovice1700:30:19-
32LB32207Siváková NatáliaTyršova Židlochovice1500:30:19-
Trať 5,6 km, 280 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB156Vintrlík MartinKřepice7700:22:4035
2MB212Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:22:5431
1MA332Moravec JiříJM Team Letohrad9600:23:2835
3MB427Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:23:3327
2MA554Přikryl RomanFklidu8800:24:1431
4MB648Záruba JanSix Monkeys7700:24:2324
1MJ759Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:24:5335
1ZA853Ožanová ZuzanaFklidu9100:25:4335
5MB921Květon JiříOrel Židlochovice7300:25:5622
1ZC1040Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:26:0435
2MJ1134Moravec JakubJM Team Letohrad9900:26:2031
3MA1241Petřík Tomᚎidlochovice8700:27:0127
1MD1346Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:27:1135
4MA1438Lorenc MarekMěnín8700:27:2024
5MA1542Čejka MichalStřelice8500:27:3722
6MA163Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:4120
7MA175Cibulka RadekRakvice9100:28:0119
1ME1847Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:28:2035
6MB1952Bednář ZbyněkTišnov - Jamné7300:28:2920
2MD2013Gombita JosefMost5800:28:3831
3MD2131Nováček JosefSDH Čučice5800:28:4227
7MB221Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:28:5019
8MB2316Lenoch VítězslavSK Bobrava7500:29:1518
8MA2444Matal JakubHrušovany u Brna9200:29:4718
1ZB252Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:30:2035
4MD2610Januška IvanŠanov5800:30:2524
9MA2728Benčík RobertRun Magazine Team8200:30:5017
10MA2815Engliš AntonínEnglišovi8000:31:0216
9MB2961Kubuš MarekMoravany7800:31:2217
10MB3017Cechmeister BohumilSokol Přísnotice7400:31:2816
11MB3158Súkeník MilanRajhrad7000:31:4715
3MJ3250Novotný Tomáš-0300:31:5427
2ZA3318Přikrylová LenkaFklidu9800:31:5731
11MA346Závodník PetrBlučina9700:32:2115
2ZB3511Střílková IvanaMěnín7900:32:4931
5MD3643Petřek ZdeněkSokol Bohuňovice5800:33:0822
2ZC3751Loučková DanaMěnín 4127100:33:3131
12MA3857Kapavík RadimŽidlochovice8500:33:3314
4MJ3955Bulička VojtěchAK Kroměříž1000:34:1424
3ZB4014Šestáková KláraŽidlochovice7800:34:1627
3ZA4120Malá Barbora-8700:35:0127
12MB4123Nadymáček VladimírProstějov7500:35:0114
3ZC4360Szokeová JanaBrno6500:35:3827
13MA4435Holešísnký MiroslavKatastrofa Břeclav8100:36:0313
4ZB4525Hrstková IvaSanasport7600:36:1524
4ZC4649Kunčarová Alena-7200:36:2224
5MJ4745Marčík JaroslavŽidlochovice0400:37:2122
4ZA4833Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9800:44:4024
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB156Vintrlík MartinKřepice7700:22:4035
2MB212Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:22:5431
3MA332Moravec JiříJM Team Letohrad9600:23:2827
4MB427Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:23:3324
5MA554Přikryl RomanFklidu8800:24:1422
6MB648Záruba JanSix Monkeys7700:24:2320
7MJ759Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:24:5319
8MB921Květon JiříOrel Židlochovice7300:25:5618
9MJ1134Moravec JakubJM Team Letohrad9900:26:2017
10MA1241Petřík Tomᚎidlochovice8700:27:0116
11MD1346Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:27:1115
12MA1438Lorenc MarekMěnín8700:27:2014
13MA1542Čejka MichalStřelice8500:27:3713
14MA163Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:4112
15MA175Cibulka RadekRakvice9100:28:0111
16ME1847Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:28:2010
17MB1952Bednář ZbyněkTišnov - Jamné7300:28:299
18MD2013Gombita JosefMost5800:28:388
19MD2131Nováček JosefSDH Čučice5800:28:427
20MB221Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:28:506
21MB2316Lenoch VítězslavSK Bobrava7500:29:155
22MA2444Matal JakubHrušovany u Brna9200:29:474
23MD2610Januška IvanŠanov5800:30:253
24MA2728Benčík RobertRun Magazine Team8200:30:502
25MA2815Engliš AntonínEnglišovi8000:31:021
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA853Ožanová ZuzanaFklidu9100:25:4335
2ZC1040Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:26:0431
3ZB252Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:30:2027
4ZA3318Přikrylová LenkaFklidu9800:31:5724
5ZB3511Střílková IvanaMěnín7900:32:4922
6ZC3751Loučková DanaMěnín 4127100:33:3120
7ZB4014Šestáková KláraŽidlochovice7800:34:1619
8ZA4120Malá Barbora-8700:35:0118
9ZC4360Szokeová JanaBrno6500:35:3817
10ZB4525Hrstková IvaSanasport7600:36:1516
11ZC4649Kunčarová Alena-7200:36:2215
12ZA4833Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9800:44:4014

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód