Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Píďův běh Vrchlabí - Strážné

13.5.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Píďův běh Vrchlabí - Strážné
  • datum konání: 13.5.2018
  • zobrazeno již 548x
  • pořadatel: Vrchaři Vrchlabí

Sociální sítě

Místo konání

Kulturní dům Střelnice Vrchlabí
10:00 hodin

Přihlášky

Na níže uvedený email – uzávěrka 12. 5. ve 20:00 hodin nebo v den závodu na místě od 8:00 do 9:40 hodin.

Startovné

předem přihlášení 80 Kč
registrace na místě 100 Kč

Popis tratě

Délka: 6,8 km
Převýšení: +432/-113 m
Povrch tratě: 90% zpevněné lesní a polní cesty, 10% asfalt

Ceny pro vítěze

První tři v jednotlivých kategoriích budou odměněni medailí a věcnou cenou.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Hana Klampflová
tel. 607 201 388

Propozice závodu ve formátu PDF.

Trasa závodu

E-mailová adresa

hanaklampflova@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,8 km, 432 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ865Volák Ondřej0000:34:2170
2MJ2313Čermák JiříAC Turnov0200:38:0362
Muži A (trať 6,8 km, 432 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA261Berka RadimKozákov Vrchlabí8200:31:4670
2MA35Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:31:4962
3MA447Štantejský MichalRAIDLIGHT Team8400:31:5654
4MA723Hruška JanKasper Swix Team8900:34:1348
5MA1210Turek Martinzakisova-skolabehu.cz8000:35:1344
6MA1380Wachtl VojtěchSUNSKI Academy Šp. Ml.8600:35:1440
7MA1746Kalkus JanROYAL BAY tým9000:36:3938
8MA2071Sedlák RóbertKILPI RACING team8500:37:0536
9MA2677Holas MartinUndead Groowy team8500:39:4534
10MA383Bánský JaroslavVrchaři Vrchlabí8000:41:5832
11MA3921Kábrt LukášVrchaři Vrchlabí8500:42:2530
12MA4334Novotný JiříK.R.N.A.P.8500:42:4528
13MA4457Jaroš Josef8200:42:5226
14MA5132Königsmark KarelVrchaři Vrchlabí9000:45:0624
15MA527Šidlík TomášTJ Slovan Šp. Mlýn9300:45:4322
16MA5456Svatoň JiříSK CECHOVKA Hořice8500:46:0620
17MA5555Gabriel Jakub9300:46:2518
18MA5735Novák DavidK.R.N.A.P.8800:47:0316
19MA5836Dušek LiborSklípek Vrchlabí8300:47:0414
20MA6033Kolisko JanK.R.N.A.P.9000:47:3212
21MA6574Kulhánek JanSC Alemannia Fuchsberg8000:48:3510
22MA7230Klampfl MilanVrchaři Vrchlabí9100:54:058
23MA731Kejklíček PetrVrchaři Vrchlabí8100:54:396
24MA7442Votoček Josef8700:55:154
Muži B (trať 6,8 km, 432 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB124Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:31:3670
2MB551Horák OndřejFORTEX Mor. Beroun7500:32:0962
3MB649Cupák MartinLO Spartak Vrchlabí7100:33:2154
4MB939Žák Jiřízakisova-skolabehu.cz7100:34:2748
5MB1170Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:34:5844
6MB1926Záruba JanSix Monkeys7700:36:5940
7MB2128Hak TomášVítězná7800:37:2238
8MB2219Wallenfels JiříSokol Královské Vino7200:37:3436
9MB2514Čermák JiříStaněk sport Turnov7400:39:2334
10MB2843Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:40:0932
11MB2917Rozsypal VladislavSTS Chvojkovice Brod7000:40:1130
12MB3072Kubasa JiříTJ MARATONSTAV Úpice7700:40:3428
13MB3652Šesták KarelKasper Swix Team TU7100:41:4526
14MB638Jüptner PetrAC Alemania Fuchsberg7800:48:1724
15MB6663Blažek MartinRýchory7100:48:4422
16MB6967Klingr Miloš7600:51:4020
17MB7554Kosina Stanislav7700:55:2718
Muži C (trať 6,8 km, 432 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1544Vacarda VladimírELEVEN RUN Team5900:35:4070
2MC1620Buřil FrantišekVidochov6600:36:3962
3MC3129Mazač JaroslavWikov Hronov6800:40:4354
4MC3453Vanta JosefTRICLUB Dobruška6200:41:2448
5MC3558Koutník LumírAO Spartak Vrchlabí6700:41:3544
6MC3718Veselý PavelAlcaton HSK Horní Rokytnice6600:41:5440
7MC4978Tichý PavelAC Náchod6300:44:5038
8MC6479Farský IvoH2O Hrádeček6400:48:2436
Muži D (trať 6,8 km, 432 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1025Smrčka MilošBK Říčany5400:34:3970
2MD2450Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec n. N.5500:39:1862
3MD4076Vejnar JosefČeský SKI Vysoké n. J.5700:42:2854
4MD412Šolc VítězslavBKL Machov5700:42:3248
5MD4512Pechek FrantišekTJ MARATONSTAV Úpice5300:43:0744
6MD4762Antoš JiříSokol Roprachtice5700:43:3140
7MD4837Šrůtek StanislavTJ MARATONSTAV Úpice5800:44:0938
8MD566Brunclík IvoTJ Slovan Šp. Mlýn5800:46:3736
9MD6145Jelínek KarelPSK OLYMP Praha5100:47:5134
10MD704Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:52:0032
Muži E (trať 6,8 km, 432 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3338Šmída OldřichTJ MARATONSTAV Úpice4800:40:5570
2ME5068Kadavý JanJablonec n. N.4700:45:0662
3ME5340Javůrek JiříTJ MARATONSTAV Úpice4800:45:5154
4ME5922Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4800:47:3248
5ME7860Groh StanislavAC Vrchlabí4601:09:4044
Juniorky (trať 6,8 km, 432 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ7173Kubasová LeonaTJ MARATONSTAV Úpice0400:52:2070
Ženy A (trať 6,8 km, 432 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4211Solánská JanaTJ MARATONSTAV Úpice8500:42:3770
Ženy B (trať 6,8 km, 432 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1427Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:35:2870
2ZB2766Hájková RenataTJ MARATONSTAV Úpice7500:39:5662
3ZB4615Čermáková JitkaStaněk sport Turnov7500:43:2454
4ZB6769Dohnalová MonikaPecka7400:48:5748
Ženy C (trať 6,8 km, 432 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1816Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:36:3970
2ZC6268Strnádková JanaDolní Kalná7100:48:0362
3ZC6875Háková MichaelaSokol Valteřice7100:49:4954
4ZC7631Hauschková DagmarSpartak Police n. M.6500:56:3948
Ženy D (trať 6,8 km, 432 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3241Paulů BlankaTJ MARATONSTAV Úpice5400:40:5370
2ZD779Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5601:04:4662
Trať 6,8 km, 432 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB124Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:31:3670
1MA261Berka RadimKozákov Vrchlabí8200:31:4670
2MA35Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:31:4962
3MA447Štantejský MichalRAIDLIGHT Team8400:31:5654
2MB551Horák OndřejFORTEX Mor. Beroun7500:32:0962
3MB649Cupák MartinLO Spartak Vrchlabí7100:33:2154
4MA723Hruška JanKasper Swix Team8900:34:1348
1MJ865Volák Ondřej0000:34:2170
4MB939Žák Jiřízakisova-skolabehu.cz7100:34:2748
1MD1025Smrčka MilošBK Říčany5400:34:3970
5MB1170Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:34:5844
5MA1210Turek Martinzakisova-skolabehu.cz8000:35:1344
6MA1380Wachtl VojtěchSUNSKI Academy Šp. Ml.8600:35:1440
1ZB1427Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:35:2870
1MC1544Vacarda VladimírELEVEN RUN Team5900:35:4070
2MC1620Buřil FrantišekVidochov6600:36:3962
7MA1746Kalkus JanROYAL BAY tým9000:36:3938
1ZC1816Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:36:3970
6MB1926Záruba JanSix Monkeys7700:36:5940
8MA2071Sedlák RóbertKILPI RACING team8500:37:0536
7MB2128Hak TomášVítězná7800:37:2238
8MB2219Wallenfels JiříSokol Královské Vino7200:37:3436
2MJ2313Čermák JiříAC Turnov0200:38:0362
2MD2450Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec n. N.5500:39:1862
9MB2514Čermák JiříStaněk sport Turnov7400:39:2334
9MA2677Holas MartinUndead Groowy team8500:39:4534
2ZB2766Hájková RenataTJ MARATONSTAV Úpice7500:39:5662
10MB2843Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:40:0932
11MB2917Rozsypal VladislavSTS Chvojkovice Brod7000:40:1130
12MB3072Kubasa JiříTJ MARATONSTAV Úpice7700:40:3428
3MC3129Mazač JaroslavWikov Hronov6800:40:4354
1ZD3241Paulů BlankaTJ MARATONSTAV Úpice5400:40:5370
1ME3338Šmída OldřichTJ MARATONSTAV Úpice4800:40:5570
4MC3453Vanta JosefTRICLUB Dobruška6200:41:2448
5MC3558Koutník LumírAO Spartak Vrchlabí6700:41:3544
13MB3652Šesták KarelKasper Swix Team TU7100:41:4526
6MC3718Veselý PavelAlcaton HSK Horní Rokytnice6600:41:5440
10MA383Bánský JaroslavVrchaři Vrchlabí8000:41:5832
11MA3921Kábrt LukášVrchaři Vrchlabí8500:42:2530
3MD4076Vejnar JosefČeský SKI Vysoké n. J.5700:42:2854
4MD412Šolc VítězslavBKL Machov5700:42:3248
1ZA4211Solánská JanaTJ MARATONSTAV Úpice8500:42:3770
12MA4334Novotný JiříK.R.N.A.P.8500:42:4528
13MA4457Jaroš Josef8200:42:5226
5MD4512Pechek FrantišekTJ MARATONSTAV Úpice5300:43:0744
3ZB4615Čermáková JitkaStaněk sport Turnov7500:43:2454
6MD4762Antoš JiříSokol Roprachtice5700:43:3140
7MD4837Šrůtek StanislavTJ MARATONSTAV Úpice5800:44:0938
7MC4978Tichý PavelAC Náchod6300:44:5038
2ME5068Kadavý JanJablonec n. N.4700:45:0662
14MA5132Königsmark KarelVrchaři Vrchlabí9000:45:0624
15MA527Šidlík TomášTJ Slovan Šp. Mlýn9300:45:4322
3ME5340Javůrek JiříTJ MARATONSTAV Úpice4800:45:5154
16MA5456Svatoň JiříSK CECHOVKA Hořice8500:46:0620
17MA5555Gabriel Jakub9300:46:2518
8MD566Brunclík IvoTJ Slovan Šp. Mlýn5800:46:3736
18MA5735Novák DavidK.R.N.A.P.8800:47:0316
19MA5836Dušek LiborSklípek Vrchlabí8300:47:0414
4ME5922Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4800:47:3248
20MA6033Kolisko JanK.R.N.A.P.9000:47:3212
9MD6145Jelínek KarelPSK OLYMP Praha5100:47:5134
2ZC6268Strnádková JanaDolní Kalná7100:48:0362
14MB638Jüptner PetrAC Alemania Fuchsberg7800:48:1724
8MC6479Farský IvoH2O Hrádeček6400:48:2436
21MA6574Kulhánek JanSC Alemannia Fuchsberg8000:48:3510
15MB6663Blažek MartinRýchory7100:48:4422
4ZB6769Dohnalová MonikaPecka7400:48:5748
3ZC6875Háková MichaelaSokol Valteřice7100:49:4954
16MB6967Klingr Miloš7600:51:4020
10MD704Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:52:0032
1ZJ7173Kubasová LeonaTJ MARATONSTAV Úpice0400:52:2070
22MA7230Klampfl MilanVrchaři Vrchlabí9100:54:058
23MA731Kejklíček PetrVrchaři Vrchlabí8100:54:396
24MA7442Votoček Josef8700:55:154
17MB7554Kosina Stanislav7700:55:2718
4ZC7631Hauschková DagmarSpartak Police n. M.6500:56:3948
2ZD779Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5601:04:4662
5ME7860Groh StanislavAC Vrchlabí4601:09:4044
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB124Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:31:3670
2MA261Berka RadimKozákov Vrchlabí8200:31:4662
3MA35Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:31:4954
4MA447Štantejský MichalRAIDLIGHT Team8400:31:5648
5MB551Horák OndřejFORTEX Mor. Beroun7500:32:0944
6MB649Cupák MartinLO Spartak Vrchlabí7100:33:2140
7MA723Hruška JanKasper Swix Team8900:34:1338
8MJ865Volák Ondřej0000:34:2136
9MB939Žák Jiřízakisova-skolabehu.cz7100:34:2734
10MD1025Smrčka MilošBK Říčany5400:34:3932
11MB1170Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:34:5830
12MA1210Turek Martinzakisova-skolabehu.cz8000:35:1328
13MA1380Wachtl VojtěchSUNSKI Academy Šp. Ml.8600:35:1426
14MC1544Vacarda VladimírELEVEN RUN Team5900:35:4024
15MC1620Buřil FrantišekVidochov6600:36:3922
16MA1746Kalkus JanROYAL BAY tým9000:36:3920
17MB1926Záruba JanSix Monkeys7700:36:5918
18MA2071Sedlák RóbertKILPI RACING team8500:37:0516
19MB2128Hak TomášVítězná7800:37:2214
20MB2219Wallenfels JiříSokol Královské Vino7200:37:3412
21MJ2313Čermák JiříAC Turnov0200:38:0310
22MD2450Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec n. N.5500:39:188
23MB2514Čermák JiříStaněk sport Turnov7400:39:236
24MA2677Holas MartinUndead Groowy team8500:39:454
25MB2843Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:40:092
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1427Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:35:2870
2ZC1816Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:36:3962
3ZB2766Hájková RenataTJ MARATONSTAV Úpice7500:39:5654
4ZD3241Paulů BlankaTJ MARATONSTAV Úpice5400:40:5348
5ZA4211Solánská JanaTJ MARATONSTAV Úpice8500:42:3744
6ZB4615Čermáková JitkaStaněk sport Turnov7500:43:2440
7ZC6268Strnádková JanaDolní Kalná7100:48:0338
8ZB6769Dohnalová MonikaPecka7400:48:5736
9ZC6875Háková MichaelaSokol Valteřice7100:49:4934
10ZJ7173Kubasová LeonaTJ MARATONSTAV Úpice0400:52:2032
11ZC7631Hauschková DagmarSpartak Police n. M.6500:56:3930
12ZD779Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5601:04:4628

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Skvěle připravený závod, velký dík organizátorům!
jmaja
Zapomněl jsem poděkovat pořadatelům za úspěšnou akci. Moc se mi to líbilo a děkuji. A vy ostatní – přiďte pobejt! stojí to za to.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód