hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh na Velký Javorník

12.5.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Velký Javorník
  • datum konání: 12.5.2018
  • zobrazeno již 679x
  • pořadatel: PJR Frenštát

Sociální sítě

Místo konání

Lyžařský areál Jiřího Rašky, Frenštát pod Radhoštěm

Přihlášky

na místě od 7:00 do 9:45 hodin

Startovné

dospělí 100 Kč, žáci a dorost 50 Kč

Popis tratě

Délka: 10,2 km
Převýšení: 564 m

Ceny pro vítěze

První tři závodníci v jednotlivých kategoriích obdrží poháry a diplomy.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šrubař
tel. 556 831 423

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

jan.srubar@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.5.2017Běh na Velký Javorník87
14.5.2016Běh na Velký Javorník93
16.5.2015Běh na Velký Javorník94
17.5.2014Běh na Velký Javorník88
18.5.2013Běh na Velký Javorník144
12.5.2012Běh na Velký Javorník118
15.5.2011Běh na Velký Javorník120
16.5.2009Běh na Velký Javorník129
17.5.2008Běh na Velký Javorník125
12.5.2007Frenštát pod Radhoštěm - Běh na Velký Javorník106
14.5.2006Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník108
18.6.2005Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník101
16.5.2004Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník130
17.5.2003Běh na Velký Javorník104
19.5.2002Běh na Velký Javorník119
12.5.2001Běh na Velký Javorník149
11.6.2000Běh na Velký Javorník105
30.5.1999Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník129
31.5.1998Frenštát p. R. - Velký Javorník110
31.5.1997Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník65
1.6.1996Frenštát pod Radhoštěch - Velký Javorník85
3.6.1995Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník64

Statistika závodu Běh na Velký Javorník

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 2373

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Tučný Jan4720
Groš Štefan6119
Zátopek Jiří6016
Přívětivý Miroslav5315
Vodička Jan4514
Szebesta Pavel6814
Špacír Ladislav5513
Kolínek František5613
Škapa Marek7112
Volný Jaromír3512
Melčák Tomáš7512
Šokalová Ludmila5612
Šnevajs Radomír6312
Baláž Roman6512
Šír Václav4811
Jirásková Eva6411
Kvita Josef5111
Oškera Oldřich2311
Jelínek Petr5211
Balko Peter4411
Tončík Petr7111
Šimůnek Jan4911
Tománek Pavel5511
Vraštilová Miloslava5611
Bitala Václav7710
Šimůnek Jan8210
Vlček Tomáš8010
Žák Jiří7110
Keprtová Miloslava4810
Černý Vladimír5210
Krejčí Lukáš769
Wálek Bronislav579
Piskoř Karel389
Pechek František539
Suchánek Lukáš799
Leszkow Petr448
Gaman Jaroslav358
Filipec Petr848
Marek Dalimil608
Bednařík Jiří458
Horáček Michal758
Stránský Aleš608
Kaleta Daniel827
Kebrle Milan757
Kubíček František467
Zoubek Zdeněk697
Harabiš Zbyněk657
Svatoš Otakar347
Dobiáš Jaroslav637
Fejgl Zdeněk427

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 14.05.2018, 13:08
  • zobrazeno již 566x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2018 - 33. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ92Špaček DavidFrenštát p. R0100:47:05105,00
2MJ1686Šrobák PetrAO SVČ Rožnov0100:49:3393,00
3MJ2123Bříza MatějLIAZ Jablonec0100:52:0081,00
4MJ2341Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:53:0372,00
5MJ2846Pavlica VojtěchŠSK Rožnov0600:53:5066,00
6MJ4265Kváš JanBH Ski Team z.s. Frýdlant n. O.0000:56:0960,00
7MJ6774Tarana Jan AdamMattoni Freerun Frýdek – Místek9901:03:5457,00
8MJ6945Matušík MatyᚊSK Rožnov0601:03:5854,00
9MJ8917Jarolím JáchymTT Klíč Morávka0401:14:0451,00
10MJ9118Jarolím MatoušTT Klíč Morávka0601:14:3848,00
11MJ9498Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:17:1445,00

Muži A (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA292Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:50105,00
2MA455Ambros Jakub, Ing.AK EZ Kopřivnice8700:45:1493,00
3MA559Dobiáš OndřejKopřivnice9700:45:5181,00
4MA61Škuca ZbyněkFrenštát p. R.8700:46:0772,00
5MA733Škoda KristiánCK Continental Frenštát p. R.9000:46:2466,00
6MA819Flaša DavidVEGAN RUNNER 100%8900:46:4760,00
7MA1240Moravec JiříJM Team9600:48:2157,00
8MA1360Filipec Petrpro dřeň na dřeň8400:48:3754,00
9MA1524Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:49:0251,00
10MA2082Blažek JaroslavFortex SKI Moravský Beroun8800:51:2848,00
11MA2411Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:53:0545,00
12MA2576Jašek RadovanPartyja8000:53:1942,00
13MA2643Pokluda Jiří, Ing.PJR Frenštát p. R.7900:53:3139,00
14MA339Bernard AdamFrenštát p. R.8400:54:2636,00
15MA3453Bordovský TomášFrenštát8700:54:4033,00
16MA3771Badač MartinTOBI sport Frenštát p. R.9000:55:0730,00
17MA4193Brož OndraOndego kennel8400:55:5627,00
18MA477Zemánek Miroslav, Ing., Ph.D.Bořitov7900:57:1624,00
19MA5535Florys JakubMorski Koń8301:00:0921,00
20MA5773Brtva PavelFrenštát9401:00:1918,00
21MA6391Grec StanislavKateřinice9301:03:0015,00
22MA6462Čtvrtečka RomanNový Jičín8401:03:1812,00
23MA6527Makový Roman, DiS.Trojanovice8401:03:209,00
24MA7356Fagan NeilZtracená team7901:05:186,00
25MA7475Bombera JiříMěstečko Trnávka8501:05:253,00
26MA7690Moravčik Petr, Ing.Rožnov p. R.8101:06:403,00
27MA8288Suchánek LukášKHB Radegast7901:12:003,00

Muži B (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB116Vagenknecht FrantišekAster team Jičín7700:42:16105,00
2MB383Kovář RomanLiga 100 Olomouc7700:43:4193,00
3MB108Žák Jiří, Ing.www.zakisova-skolabehu.cz7100:47:1081,00
4MB1421Záruba JanPraha 27700:48:4772,00
5MB2963Chrudina Robert, Mgr.Ostrava7300:53:5266,00
6MB4336Mičkal JiříValašská Bystřice7800:56:2260,00
7MB4484Rada MartinJeštěd SkyRace7400:56:3357,00
8MB4820Schwarz OndřejPJR Frenštát7700:57:5654,00
9MB496Čížek Petr, Ing.OB TJ Spartak Adamov7100:58:0751,00
10MB5330Jašek RomanAO - Kobeřice7300:59:3948,00
11MB5431Maliňák Tomáš, Ing.Rožnovská kavárna7100:59:5845,00
12MB5922Pešta MartinBakako Nová Paka7801:00:3942,00
13MB6151Vomlela JanKulhající angličtináři7501:02:2139,00
14MB6681Kubenka LukášBěhající varhaníci7501:03:2336,00
15MB6866Slíva PavelPomalé šípy Kopřivnice7101:03:5733,00
16MB7067Rybář AndrejL. A. Ryby7201:04:1730,00
17MB8470Žídek RomanPustá Polom7701:12:2627,00
18MB8558Kika JiříZtracená team7801:13:0624,00

Muži C (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1115Buřil FrantišekVidochov6600:47:58105,00
2MC1780Rýdl Pavel, Ing.Studénka6700:49:4693,00
3MC1854Szebesta PavelBurik RunningTeam6800:50:2481,00
4MC1950Baláž RomanBaláž EXTRÉME – TEAM Ostrava6500:50:5472,00
5MC3194Lipina TomášMK Seitl Ostrava6600:54:1766,00
6MC3272Frank PavelTJ Granitol Moravský Beroun6800:54:1960,00
7MC3549Zátopek JiříAK EZ Kopřívnice6000:54:4657,00
8MC3647Vinklárek Jiří, Ing.TJ Rožnov p. R.6100:54:5454,00
9MC3942Harabiš ZbyněkTitan Trilife Frenštát6500:55:2751,00
10MC45102Collen MalcolmTeam GB, Ostrava6000:56:5448,00
11MC6079Krupa LubomírLubíci6101:02:1545,00
12MC6226Šelepa RudolfFrenštát p. R.6401:02:4542,00
13MC7289Sýkora JosefValašská Polanka6301:04:4639,00
14MC8638Cimprich MarcelŠenov6601:13:2036,00
15MC9297Pecha VladanPepa Team Frýdek – Místek6501:15:4533,00

Muži D (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3099Kolínek FrantišekAK Perná5600:54:13105,00
2MD4028Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:55:4793,00
3MD463Gombita JosefMost5800:57:0881,00
4MD5613Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:00:1372,00
5MD7752Kvita JosefPJR Frenštát p. R.5101:07:0566,00
6MD8348Neradil JiříFrenštát p. R.4901:12:1460,00
7MD9034Doležal Jiří, Ing.Rožnov p. R5401:14:2857,00

Muži E (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2714Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:53:33105,00
2ME9725Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:27:3393,00

Juniorky (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5029Marszalková Tereza1. běžecký Jablunkov0100:59:12105,00

Ženy A (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5169Šlachtová IvanaTOBI sport Frenštát p. R.8500:59:14105,00
2ZA7178Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:04:2793,00
3ZA8010Trojáčková LenkaFrenštát p. R.8501:08:1481,00
4ZA9561Filipecová EvaPro dřeň na dřeň8701:17:4972,00
5ZA9839Vindušková JiřinaJM Team9801:28:0766,00
6ZA1004Brtvová Nikola, Mgr.Báječné ženy v běhu9101:33:0160,00
7ZA1015Suková PetraBáječné ženy v běhu8801:33:0257,00

Ženy B (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2295Delingerová MarieFortex SKI Moravský Beroun7600:52:18105,00
2ZB58100Kolínková HanaAK Perná7401:00:2993,00
3ZB8164Mazáčová Martina, Ing.Příbor7701:09:4981,00
4ZB8837Cimprichová JanaŠenov7401:13:5572,00
5ZB9357Fagan PavlínaZtracená team7901:16:1466,00

Ženy C (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3844Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:55:20105,00
2ZC7577Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:05:5393,00
3ZC7968Rybářová LudmilaL. A. Ryby7201:08:0881,00

Ženy D (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD52101Mališová Karla, Ing.USK Praha6000:59:33105,00
2ZD7896Šokalová LudmilaStaříč5601:07:3593,00
3ZD8787Kuchařová LibušeMK SEITL Ostrava6201:13:4781,00
4ZD9632Procházková Irena, Ing.TJ Háje5701:21:4872,00
5ZD9912Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5601:29:1566,00

Trať 10,2 km, 564 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB116Vagenknecht FrantišekAster team Jičín7700:42:16105,00
1MA292Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:50105,00
2MB383Kovář RomanLiga 100 Olomouc7700:43:4193,00
2MA455Ambros Jakub, Ing.AK EZ Kopřivnice8700:45:1493,00
3MA559Dobiáš OndřejKopřivnice9700:45:5181,00
4MA61Škuca ZbyněkFrenštát p. R.8700:46:0772,00
5MA733Škoda KristiánCK Continental Frenštát p. R.9000:46:2466,00
6MA819Flaša DavidVEGAN RUNNER 100%8900:46:4760,00
1MJ92Špaček DavidFrenštát p. R0100:47:05105,00
3MB108Žák Jiří, Ing.www.zakisova-skolabehu.cz7100:47:1081,00
1MC1115Buřil FrantišekVidochov6600:47:58105,00
7MA1240Moravec JiříJM Team9600:48:2157,00
8MA1360Filipec Petrpro dřeň na dřeň8400:48:3754,00
4MB1421Záruba JanPraha 27700:48:4772,00
9MA1524Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:49:0251,00
2MJ1686Šrobák PetrAO SVČ Rožnov0100:49:3393,00
2MC1780Rýdl Pavel, Ing.Studénka6700:49:4693,00
3MC1854Szebesta PavelBurik RunningTeam6800:50:2481,00
4MC1950Baláž RomanBaláž EXTRÉME – TEAM Ostrava6500:50:5472,00
10MA2082Blažek JaroslavFortex SKI Moravský Beroun8800:51:2848,00
3MJ2123Bříza MatějLIAZ Jablonec0100:52:0081,00
1ZB2295Delingerová MarieFortex SKI Moravský Beroun7600:52:18105,00
4MJ2341Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:53:0372,00
11MA2411Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:53:0545,00
12MA2576Jašek RadovanPartyja8000:53:1942,00
13MA2643Pokluda Jiří, Ing.PJR Frenštát p. R.7900:53:3139,00
1ME2714Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:53:33105,00
5MJ2846Pavlica VojtěchŠSK Rožnov0600:53:5066,00
5MB2963Chrudina Robert, Mgr.Ostrava7300:53:5266,00
1MD3099Kolínek FrantišekAK Perná5600:54:13105,00
5MC3194Lipina TomášMK Seitl Ostrava6600:54:1766,00
6MC3272Frank PavelTJ Granitol Moravský Beroun6800:54:1960,00
14MA339Bernard AdamFrenštát p. R.8400:54:2636,00
15MA3453Bordovský TomášFrenštát8700:54:4033,00
7MC3549Zátopek JiříAK EZ Kopřívnice6000:54:4657,00
8MC3647Vinklárek Jiří, Ing.TJ Rožnov p. R.6100:54:5454,00
16MA3771Badač MartinTOBI sport Frenštát p. R.9000:55:0730,00
1ZC3844Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:55:20105,00
9MC3942Harabiš ZbyněkTitan Trilife Frenštát6500:55:2751,00
2MD4028Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:55:4793,00
17MA4193Brož OndraOndego kennel8400:55:5627,00
6MJ4265Kváš JanBH Ski Team z.s. Frýdlant n. O.0000:56:0960,00
6MB4336Mičkal JiříValašská Bystřice7800:56:2260,00
7MB4484Rada MartinJeštěd SkyRace7400:56:3357,00
10MC45102Collen MalcolmTeam GB, Ostrava6000:56:5448,00
3MD463Gombita JosefMost5800:57:0881,00
18MA477Zemánek Miroslav, Ing., Ph.D.Bořitov7900:57:1624,00
8MB4820Schwarz OndřejPJR Frenštát7700:57:5654,00
9MB496Čížek Petr, Ing.OB TJ Spartak Adamov7100:58:0751,00
1ZJ5029Marszalková Tereza1. běžecký Jablunkov0100:59:12105,00
1ZA5169Šlachtová IvanaTOBI sport Frenštát p. R.8500:59:14105,00
1ZD52101Mališová Karla, Ing.USK Praha6000:59:33105,00
10MB5330Jašek RomanAO - Kobeřice7300:59:3948,00
11MB5431Maliňák Tomáš, Ing.Rožnovská kavárna7100:59:5845,00
19MA5535Florys JakubMorski Koń8301:00:0921,00
4MD5613Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:00:1372,00
20MA5773Brtva PavelFrenštát9401:00:1918,00
2ZB58100Kolínková HanaAK Perná7401:00:2993,00
12MB5922Pešta MartinBakako Nová Paka7801:00:3942,00
11MC6079Krupa LubomírLubíci6101:02:1545,00
13MB6151Vomlela JanKulhající angličtináři7501:02:2139,00
12MC6226Šelepa RudolfFrenštát p. R.6401:02:4542,00
21MA6391Grec StanislavKateřinice9301:03:0015,00
22MA6462Čtvrtečka RomanNový Jičín8401:03:1812,00
23MA6527Makový Roman, DiS.Trojanovice8401:03:209,00
14MB6681Kubenka LukášBěhající varhaníci7501:03:2336,00
7MJ6774Tarana Jan AdamMattoni Freerun Frýdek – Místek9901:03:5457,00
15MB6866Slíva PavelPomalé šípy Kopřivnice7101:03:5733,00
8MJ6945Matušík MatyᚊSK Rožnov0601:03:5854,00
16MB7067Rybář AndrejL. A. Ryby7201:04:1730,00
2ZA7178Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:04:2793,00
13MC7289Sýkora JosefValašská Polanka6301:04:4639,00
24MA7356Fagan NeilZtracená team7901:05:186,00
25MA7475Bombera JiříMěstečko Trnávka8501:05:253,00
2ZC7577Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:05:5393,00
26MA7690Moravčik Petr, Ing.Rožnov p. R.8101:06:403,00
5MD7752Kvita JosefPJR Frenštát p. R.5101:07:0566,00
2ZD7896Šokalová LudmilaStaříč5601:07:3593,00
3ZC7968Rybářová LudmilaL. A. Ryby7201:08:0881,00
3ZA8010Trojáčková LenkaFrenštát p. R.8501:08:1481,00
3ZB8164Mazáčová Martina, Ing.Příbor7701:09:4981,00
27MA8288Suchánek LukášKHB Radegast7901:12:003,00
6MD8348Neradil JiříFrenštát p. R.4901:12:1460,00
17MB8470Žídek RomanPustá Polom7701:12:2627,00
18MB8558Kika JiříZtracená team7801:13:0624,00
14MC8638Cimprich MarcelŠenov6601:13:2036,00
3ZD8787Kuchařová LibušeMK SEITL Ostrava6201:13:4781,00
4ZB8837Cimprichová JanaŠenov7401:13:5572,00
9MJ8917Jarolím JáchymTT Klíč Morávka0401:14:0451,00
7MD9034Doležal Jiří, Ing.Rožnov p. R5401:14:2857,00
10MJ9118Jarolím MatoušTT Klíč Morávka0601:14:3848,00
15MC9297Pecha VladanPepa Team Frýdek – Místek6501:15:4533,00
5ZB9357Fagan PavlínaZtracená team7901:16:1466,00
11MJ9498Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:17:1445,00
4ZA9561Filipecová EvaPro dřeň na dřeň8701:17:4972,00
4ZD9632Procházková Irena, Ing.TJ Háje5701:21:4872,00
2ME9725Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:27:3393,00
5ZA9839Vindušková JiřinaJM Team9801:28:0766,00
5ZD9912Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5601:29:1566,00
6ZA1004Brtvová Nikola, Mgr.Báječné ženy v běhu9101:33:0160,00
7ZA1015Suková PetraBáječné ženy v běhu8801:33:0257,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB116Vagenknecht FrantišekAster team Jičín7700:42:16105,00
2MA292Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:5093,00
3MB383Kovář RomanLiga 100 Olomouc7700:43:4181,00
4MA455Ambros Jakub, Ing.AK EZ Kopřivnice8700:45:1472,00
5MA559Dobiáš OndřejKopřivnice9700:45:5166,00
6MA61Škuca ZbyněkFrenštát p. R.8700:46:0760,00
7MA733Škoda KristiánCK Continental Frenštát p. R.9000:46:2457,00
8MA819Flaša DavidVEGAN RUNNER 100%8900:46:4754,00
9MJ92Špaček DavidFrenštát p. R0100:47:0551,00
10MB108Žák Jiří, Ing.www.zakisova-skolabehu.cz7100:47:1048,00
11MC1115Buřil FrantišekVidochov6600:47:5845,00
12MA1240Moravec JiříJM Team9600:48:2142,00
13MA1360Filipec Petrpro dřeň na dřeň8400:48:3739,00
14MB1421Záruba JanPraha 27700:48:4736,00
15MA1524Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:49:0233,00
16MJ1686Šrobák PetrAO SVČ Rožnov0100:49:3330,00
17MC1780Rýdl Pavel, Ing.Studénka6700:49:4627,00
18MC1854Szebesta PavelBurik RunningTeam6800:50:2424,00
19MC1950Baláž RomanBaláž EXTRÉME – TEAM Ostrava6500:50:5421,00
20MA2082Blažek JaroslavFortex SKI Moravský Beroun8800:51:2818,00
21MJ2123Bříza MatějLIAZ Jablonec0100:52:0015,00
22MJ2341Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:53:0312,00
23MA2411Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:53:059,00
24MA2576Jašek RadovanPartyja8000:53:196,00
25MA2643Pokluda Jiří, Ing.PJR Frenštát p. R.7900:53:313,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2295Delingerová MarieFortex SKI Moravský Beroun7600:52:18105,00
2ZC3844Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:55:2093,00
3ZJ5029Marszalková Tereza1. běžecký Jablunkov0100:59:1281,00
4ZA5169Šlachtová IvanaTOBI sport Frenštát p. R.8500:59:1472,00
5ZD52101Mališová Karla, Ing.USK Praha6000:59:3366,00
6ZB58100Kolínková HanaAK Perná7401:00:2960,00
7ZA7178Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:04:2757,00
8ZC7577Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:05:5354,00
9ZD7896Šokalová LudmilaStaříč5601:07:3551,00
10ZC7968Rybářová LudmilaL. A. Ryby7201:08:0848,00
11ZA8010Trojáčková LenkaFrenštát p. R.8501:08:1445,00
12ZB8164Mazáčová Martina, Ing.Příbor7701:09:4942,00
13ZD8787Kuchařová LibušeMK SEITL Ostrava6201:13:4739,00
14ZB8837Cimprichová JanaŠenov7401:13:5536,00
15ZB9357Fagan PavlínaZtracená team7901:16:1433,00
16ZA9561Filipecová EvaPro dřeň na dřeň8701:17:4930,00
17ZD9632Procházková Irena, Ing.TJ Háje5701:21:4827,00
18ZA9839Vindušková JiřinaJM Team9801:28:0724,00
19ZD9912Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5601:29:1521,00
20ZA1004Brtvová Nikola, Mgr.Báječné ženy v běhu9101:33:0118,00
21ZA1015Suková PetraBáječné ženy v běhu8801:33:0215,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód