Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kuňku - 5.9.2018

5.9.2018, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kuňku - 5.9.2018
  • datum konání: 5.9.2018
  • zobrazeno již 496x
  • místo konání: Loděnice Pardubice
  • GPS: 50.0485647N, 15.7848106E

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA3127Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:43:42115,46
2MA566Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:45:52106,31
3MA9159Moravec JakubJM Team Letohrad9900:49:20113,98
4MA1454Kremeň MartinSvitavy9400:52:3178,23
5MA15132Uher TomášVegan Sport Club8500:54:1071,26
6MA18170Moravec JanJM Team Letohrad0200:56:4586,02
7MA21192Horák RadekPardubice8000:59:2049,44
Muži B 40-49 let (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1130Vokolek MichalAC Pardubice7200:41:33107,02
2MB260Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:41:59105,01
3MB462Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:45:3987,98
4MB6172Dařbuján LukášPardubice7700:46:4482,94
5MB12131Číhař TomášChvojenec7000:50:5663,44
6MB19162Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:58:4527,13
7MB2061Novotný JiříUNO Srch7100:59:0825,35
8MB25107Kříž JanPardubice7101:03:037,16
9MB34149Kubias OndřejPardubice7401:12:533,00
Muži C 50 let a starší (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC7195Hanuš PetrCHT Pardubice6400:48:08103,52
2MC859Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:48:35101,68
3MC11196Prchal PavelGP Kolín5900:50:1694,81
4MC16200Nádhera PetrHradec Králové6700:55:0175,42
5MC17155Fibich ZdeněkBK Pardubice5200:55:12115,44
6MC2357Ryzner JanPřelouč5901:00:4252,22
7MC24147Bednář JosefPočáply5001:00:4696,82
8MC26152Leszkow PetrMK Hlinsko4401:03:17122,60
9MC27156Leszkow JosefMK Hlinsko5101:03:2987,74
10MC2856Bajer MilanCafe Bajer5501:04:0285,90
11MC30128Kalhous RomanVěčný vývoj5901:07:1825,27
12MC31169Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:09:0469,07
13MC3282Sýkora AntonínVP ČR5101:11:5159,77
14MC33150Jelínek MatějČernilov4201:12:3596,53
15MC36148Tučný JanMK Pardubice4701:18:1080,88
Ženy (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA10168Nováková BarboraSokol Kunvald8300:50:05117,66
2ZA13137Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:51:51149,93
3ZA22171Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:59:4782,34
4ZA2980Hellerová HanaHradec Králové6101:04:51111,78
5ZA3551Šternerová HanaHradec Králové6301:12:5888,22
6ZA37139Nádherová HanaHradec Králové6801:26:2150,07
Trať 11 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1130Vokolek MichalAC Pardubice7200:41:33107,02
2MB260Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:41:59105,01
1MA3127Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:43:42115,46
3MB462Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:45:3987,98
2MA566Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:45:52106,31
4MB6172Dařbuján LukášPardubice7700:46:4482,94
1MC7195Hanuš PetrCHT Pardubice6400:48:08103,52
2MC859Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:48:35101,68
3MA9159Moravec JakubJM Team Letohrad9900:49:20113,98
1ZA10168Nováková BarboraSokol Kunvald8300:50:05117,66
3MC11196Prchal PavelGP Kolín5900:50:1694,81
5MB12131Číhař TomášChvojenec7000:50:5663,44
2ZA13137Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:51:51149,93
4MA1454Kremeň MartinSvitavy9400:52:3178,23
5MA15132Uher TomášVegan Sport Club8500:54:1071,26
4MC16200Nádhera PetrHradec Králové6700:55:0175,42
5MC17155Fibich ZdeněkBK Pardubice5200:55:12115,44
6MA18170Moravec JanJM Team Letohrad0200:56:4586,02
6MB19162Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:58:4527,13
7MB2061Novotný JiříUNO Srch7100:59:0825,35
7MA21192Horák RadekPardubice8000:59:2049,44
3ZA22171Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:59:4782,34
6MC2357Ryzner JanPřelouč5901:00:4252,22
7MC24147Bednář JosefPočáply5001:00:4696,82
8MB25107Kříž JanPardubice7101:03:037,16
8MC26152Leszkow PetrMK Hlinsko4401:03:17122,60
9MC27156Leszkow JosefMK Hlinsko5101:03:2987,74
10MC2856Bajer MilanCafe Bajer5501:04:0285,90
4ZA2980Hellerová HanaHradec Králové6101:04:51111,78
11MC30128Kalhous RomanVěčný vývoj5901:07:1825,27
12MC31169Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:09:0469,07
13MC3282Sýkora AntonínVP ČR5101:11:5159,77
14MC33150Jelínek MatějČernilov4201:12:3596,53
9MB34149Kubias OndřejPardubice7401:12:533,00
5ZA3551Šternerová HanaHradec Králové6301:12:5888,22
15MC36148Tučný JanMK Pardubice4701:18:1080,88
6ZA37139Nádherová HanaHradec Králové6801:26:2150,07
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1130Vokolek MichalAC Pardubice7200:41:33104,06
2MB260Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:41:59102,02
3MA3127Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:43:4293,92
4MB462Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:45:3984,73
5MA566Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:45:5283,70
6MB6172Dařbuján LukášPardubice7700:46:4479,62
7MC7195Hanuš PetrCHT Pardubice6400:48:0873,02
8MC859Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:48:3570,89
9MA9159Moravec JakubJM Team Letohrad9900:49:2067,36
10MC11196Prchal PavelGP Kolín5900:50:1662,96
11MB12131Číhař TomášChvojenec7000:50:5659,81
12MA1454Kremeň MartinSvitavy9400:52:3152,34
13MA15132Uher TomášVegan Sport Club8500:54:1044,56
14MC16200Nádhera PetrHradec Králové6700:55:0140,56
15MC17155Fibich ZdeněkBK Pardubice5200:55:1239,69
16MA18170Moravec JanJM Team Letohrad0200:56:4532,38
17MB19162Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:58:4522,95
18MB2061Novotný JiříUNO Srch7100:59:0821,14
19MA21192Horák RadekPardubice8000:59:2020,20
20MC2357Ryzner JanPřelouč5901:00:4213,75
21MC24147Bednář JosefPočáply5001:00:4613,44
22MB25107Kříž JanPardubice7101:03:033,00
23MC26152Leszkow PetrMK Hlinsko4401:03:173,00
24MC27156Leszkow JosefMK Hlinsko5101:03:293,00
25MC2856Bajer MilanCafe Bajer5501:04:023,00
26MC30128Kalhous RomanVěčný vývoj5901:07:183,00
27MC31169Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:09:043,00
28MC3282Sýkora AntonínVP ČR5101:11:513,00
29MC33150Jelínek MatějČernilov4201:12:353,00
30MB34149Kubias OndřejPardubice7401:12:533,00
31MC36148Tučný JanMK Pardubice4701:18:103,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA10168Nováková BarboraSokol Kunvald8300:50:05114,18
2ZA13137Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:51:51107,63
3ZA22171Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:59:4778,19
4ZA2980Hellerová HanaHradec Králové6101:04:5159,39
5ZA3551Šternerová HanaHradec Králové6301:12:5829,28
6ZA37139Nádherová HanaHradec Králové6801:26:213,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód