Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Králický Lískovec

15.9.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Králický Lískovec
  • datum konání: 15.9.2018
  • zobrazeno již 686x
  • místo konání: Králíky
  • GPS: 50.0747119N, 16.7755653E
  • pořadatel: LO TJ Jiskra Králíky

Sociální sítě

Místo konání

Chata Amálka, vrch Lískovec, Králíky
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 do 9:30 hodin

Startovné

předžáci/předžákyně (2011 a mladší) zdarma
žactvo + dorost = Kč 30,-
juniorské kategorie + dospělí = Kč 80,-

Popis tratě

Délka: 8 km a méně
Popis terénu tratě: krátké tratě do 3 km - mírný terén okraj města; ostatní tratě v lesním terénu vrchu Lískovec. Mapa trasy závodu bude zveřejněna v místě startu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Beřich Novotný
tel. 737 754 286

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

skiklub.kraliky@centrum.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.9.2019Králický Lískovec-
16.9.2017Králický Lískovec102
19.9.2015Králický Lískovec84
20.9.2014Králický Lískovec82
14.9.2013Králický Lískovec60
15.9.2012Králický Lískovec91
17.9.2011Králický Lískovec85
18.9.2010Králický Lískovec126
19.9.2009Králický Lískovec116
20.9.2008Králický Lískovec78
22.9.2007Králický Lískovec110

Statistika závodu Králický Lískovec

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 934

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Bielčik Jindřich4010
Novotná Michaela019
Borková Agáta029
Borek Petr708
Borek Viktor048
Sadílek Ota468
Gregora Filip028
Matyášová Jana658
Gregorová Michaela047
Derková Martina017
Gregorová Monika007
Marek Jiří436
Mrklovský Miroslav726
Nechvílová Miroslava606
Hejkrlíková Mirka036
Hlaváček Zdeněk546
Vondra Vojtěch986
Hejkrlík Matěj005
Krňávek Vojtěch545
Sejkorová Lenka635
Serbousková Sára045
Bubeníček Jiří515
Volf Břetislav525
Bogdał Roman795
Červ Miloslav505
Skalová Kateřina045
Gregora Zdenek735
Svatoš Otakar345
Šutera Josef795
Krátká Hana955
Gregora Jakub985
Krátký František435
Buriánek Roman655
Hypešová Natálie995
Jirásková Eva645
Grzyb Mateusz994
Hamplová Tereza054
Čerenková Denisa964
Razým Jan574
Borková Adéla754
Stránská Adéla914
Költö Matěj034
Faltusová Kateřina994
Večeř Milan964
Abrahámová Tereza004
Kubišta Oto534
Krejčí Stanislav634
Kačerovský Michal984
Bráblík Michal984
Stříhavková Petra794

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2137Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:39-
2C2336Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:40-
3C2516Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:00:44-
4C2632Černý TadeášTJ Jiskra Králíky1200:00:46-
5C275Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:00:51-
6C2819Faltus FrantišekSokol Klášterec nad Orlicí1300:00:55-
7C2942Vraštil Vojtěch-1200:00:57-
8C21120Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:01:02-
9C212999Flídr NikolasČeská Třebová1400:01:25-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2226Skalická NelaLanškroun1100:00:40-
2D2423Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:43-
3D21025Řezáčová Amálie-1300:00:58-
Nejmladší žáci I (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1127Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:02:09115,01
2M1330Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:02:2393,41
3M153Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:02:2591,58
4M1613Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:02:2887,55
5M1834Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:3083,78
-M1-17Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí12DNF-
Nejmladší žákyně I (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1239Fišarová KláraTJ Dlouhá Třebová0900:02:09117,10
2Z1435Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:2494,89
3Z171Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:02:2988,01
4Z196Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:02:3579,39
5Z11012Zvercová AdélaSokol Klášterec nad Orlicí0900:02:4860,44
6Z11128Fliedrová AdélaF Bike klub Sádek1000:02:5057,41
7Z11214Faltusová ŠtěpánkaT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí1000:02:5648,74
8Z11318Berková NikolaTJ Jiskra Králíky1000:03:1028,88
Nejmladší žáci II (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2131Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:04:40105,67
2M2322Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:04:47100,66
3M2433Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:04:5793,67
4M2529Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:04:5893,08
5M21238Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:05:3070,40
6M21411Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:06:0347,56
7M2162Maleček Šimon-0800:08:443,00
Nejmladší žákyně II (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2741Petrová ŠtěpánkaIscarex Junior Team ČT0700:05:06108,16
2Z284Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:05:2497,04
3Z2921Urbánková EvaAK Moravská Třebová0800:05:2794,80
4Z21124Skalická NikolActivity Lanškroun0700:05:3093,48
5Z21510Kvačková VikySokol Klášterec nad Orlicí0800:06:0471,56
Mladší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M387Zicha JakubSokol Klášterec nad Orlicí0600:18:13100,00
Mladší žákyně (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3215Hamplová TerezaActivity Lanškroun0500:04:45112,86
2Z3640Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:59103,62
3Z3108Suchodolová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0500:05:3083,52
4Z3139Zvercová ZdislavaSokol Klášterec nad Orlicí0500:06:0063,77
Starší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4110Bukáček MarekAtletika Polička0400:12:29106,29
2M425Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:13:0497,15
3M433Hurych JanTJ Lokomotiva Česká Třebová0400:13:0696,56
4M4611Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:16:1148,69
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z448Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:14:05115,64
2Z456Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:15:09101,71
3Z474Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:16:3682,65
Dorostenci (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5290Moravec JanJM Team Letohrad0200:20:49100,00
Dorostenky (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51196Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:26:21100,00
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1514Moravec JakubJM Team Letohrad9900:33:49101,54
2MJ1721Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:34:2198,46
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:28:20101,23
2MA28Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:28:21101,10
3MA415Moravec JiříJM Team Letohrad9600:28:5097,67
4MA617Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:30:1088,36
5MA725Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:30:2486,70
6MA818Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:30:4684,11
7MA924Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:31:1480,93
8MA1019Petr RadekKrálíky8500:31:4477,38
9MA1312Kalousek JiříČervená Voda9500:32:3171,86
10MA1813Pokorný Lukáš-9000:34:5055,56
11MA236Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:38:2630,38
Muži B 40-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB316Hejl RadekLetohrad7200:28:32108,82
2MB54Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:28:56106,07
3MB113Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:32:0485,12
4MB127Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:32:1184,30
5MB2011Vebr MichalČeská Třebová7800:35:4860,14
6MB222Hampl AloisOstrov7000:37:0851,21
7MB241Vacek JiříDlouhá Třebová7700:39:4933,14
Muži C 50-59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1423Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:33:37104,11
2MC165Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:34:09101,00
3MC1920Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:35:1294,89
4MC2122Dostál JiříAMGIS Liga 100 Olomouc6400:36:0689,64
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD9100Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:55142,42
2MD1389Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:50115,47
3MD2391Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:37:3042,10
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME587Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:21:27138,48
2ME1482Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:27:3492,43
3ME1978Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:30:4069,09
4ME2180Bielčik JindřichLichkov4000:32:0957,91
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA685Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:35117,58
2ZA1093Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:25:4582,42
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB184Nováková BarboraSokol Kunvald8300:20:29107,47
2ZB486Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:2498,88
3ZB781Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:21:5893,65
4ZB894Vebrová MonikaČeská Třebová7900:22:3288,28
5ZB1598Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:27:5038,46
6ZB1697Koubová MarcelaRybník8000:28:2333,23
7ZB1895Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:2414,34
8ZB2388Indrová Martina-7900:37:303,00
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC377Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:21:00100,00
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1292Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:26:24117,81
2ZD1799Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:28:50100,97
3ZD2079Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:31:4281,22
4ZD2283Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:32:1078,02
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2137Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:39-
1D2226Skalická NelaLanškroun1100:00:40-
2C2336Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:40-
2D2423Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:43-
3C2516Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:00:44-
4C2632Černý TadeášTJ Jiskra Králíky1200:00:46-
5C275Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:00:51-
6C2819Faltus FrantišekSokol Klášterec nad Orlicí1300:00:55-
7C2942Vraštil Vojtěch-1200:00:57-
3D21025Řezáčová Amálie-1300:00:58-
8C21120Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:01:02-
9C212999Flídr NikolasČeská Třebová1400:01:25-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4110Bukáček MarekAtletika Polička0400:12:29106,29
2M425Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:13:0497,15
3M433Hurych JanTJ Lokomotiva Česká Třebová0400:13:0696,56
1Z448Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:14:05115,64
2Z456Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:15:09101,71
4M4611Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:16:1148,69
3Z474Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:16:3682,65
1M387Zicha JakubSokol Klášterec nad Orlicí0600:18:13100,00
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB184Nováková BarboraSokol Kunvald8300:20:29107,47
1M5290Moravec JanJM Team Letohrad0200:20:49100,00
1ZC377Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:21:00100,00
2ZB486Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:2498,88
1ME587Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:21:27138,48
1ZA685Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:35117,58
3ZB781Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:21:5893,65
4ZB894Vebrová MonikaČeská Třebová7900:22:3288,28
1MD9100Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:55142,42
2ZA1093Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:25:4582,42
1Z51196Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:26:21100,00
1ZD1292Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:26:24117,81
2MD1389Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:50115,47
2ME1482Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:27:3492,43
5ZB1598Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:27:5038,46
6ZB1697Koubová MarcelaRybník8000:28:2333,23
2ZD1799Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:28:50100,97
7ZB1895Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:2414,34
3ME1978Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:30:4069,09
3ZD2079Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:31:4281,22
4ME2180Bielčik JindřichLichkov4000:32:0957,91
4ZD2283Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:32:1078,02
3MD2391Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:37:3042,10
8ZB2388Indrová Martina-7900:37:303,00
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:28:20101,23
2MA28Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:28:21101,10
1MB316Hejl RadekLetohrad7200:28:32108,82
3MA415Moravec JiříJM Team Letohrad9600:28:5097,67
2MB54Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:28:56106,07
4MA617Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:30:1088,36
5MA725Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:30:2486,70
6MA818Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:30:4684,11
7MA924Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:31:1480,93
8MA1019Petr RadekKrálíky8500:31:4477,38
3MB113Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:32:0485,12
4MB127Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:32:1184,30
9MA1312Kalousek JiříČervená Voda9500:32:3171,86
1MC1423Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:33:37104,11
1MJ1514Moravec JakubJM Team Letohrad9900:33:49101,54
2MC165Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:34:09101,00
2MJ1721Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:34:2198,46
10MA1813Pokorný Lukáš-9000:34:5055,56
3MC1920Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:35:1294,89
5MB2011Vebr MichalČeská Třebová7800:35:4860,14
4MC2122Dostál JiříAMGIS Liga 100 Olomouc6400:36:0689,64
6MB222Hampl AloisOstrov7000:37:0851,21
11MA236Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:38:2630,38
7MB241Vacek JiříDlouhá Třebová7700:39:4933,14
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:28:20100,51
2MA28Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:28:21100,38
3MB316Hejl RadekLetohrad7200:28:3299,11
4MA415Moravec JiříJM Team Letohrad9600:28:5096,94
5MB54Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:28:5696,23
6MA617Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:30:1087,59
7MA725Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:30:2485,93
8MA818Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:30:4683,32
9MA924Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:31:1480,13
10MA1019Petr RadekKrálíky8500:31:4476,57
11MB113Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:32:0474,21
12MB127Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:32:1173,35
13MA1312Kalousek JiříČervená Voda9500:32:3171,03
14MC1423Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:33:3763,28
15MJ1514Moravec JakubJM Team Letohrad9900:33:4961,84
16MC165Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:34:0959,52
17MJ1721Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:34:2158,15
18MA1813Pokorný Lukáš-9000:34:5054,67
19MC1920Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:35:1252,14
20MB2011Vebr MichalČeská Třebová7800:35:4847,97
21MC2122Dostál JiříAMGIS Liga 100 Olomouc6400:36:0645,80
22MB222Hampl AloisOstrov7000:37:0838,58
23MA236Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:38:2629,40
24MB241Vacek JiříDlouhá Třebová7700:39:4919,60
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB184Nováková BarboraSokol Kunvald8300:20:29104,51
2ZC377Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:21:0099,70
3ZB486Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:2495,79
4ZA685Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:3594,01
5ZB781Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:21:5890,48
6ZB894Vebrová MonikaČeská Třebová7900:22:3285,03
7ZA1093Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:25:4554,32
8Z51196Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:26:2148,54
9ZD1292Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:26:2448,08
10ZB1598Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:27:5034,44
11ZB1697Koubová MarcelaRybník8000:28:2329,13
12ZD1799Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:28:5024,80
13ZB1895Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:249,95
14ZD2079Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:31:423,00
15ZD2283Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:32:103,00
16ZB2388Indrová Martina-7900:37:303,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód