Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Výprachtice - Buková hora

26.8.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 26.8.2018
  • zobrazeno již 738x
  • místo konání: Výprachtice
  • GPS: 49.9872794N, 16.6632167E

Sociální sítě

Místo konání

Výprachtice, školní hřiště
11:00 hodin (děti a mládež od 9:00)

Přihlášky

7:30 - 10:45 v budově ZŠ Výprachtice
(děti a mládež do 8:45)

Startovné

80 Kč dospělí, 40 Kč děti a mládež

Popis tratě

Délka: 7,0 km
Převýšení 373 m
lesní a horské cesty
(děti a mládež různé trasy dle věku)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Tomáš Daněk, Ph.D.
tel. 774 114 421

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

danek.tomas@post.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 1758

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5320
Sadílek Ota4619
Stránský Aleš6017
Bielčik Jindřich4015
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan4914
Jirásková Eva6414
Novotná Eva4813
Javůrek Jiří4813
Svatoš Otakar3413
Vacek Martin6913
Zdeněk Bílý5912
Dostálek Petr6712
Pross David7512
Šimůnek Jan8212
Keprtová Miloslava4811
Šalplachta Jindřich4711
Merta Jaroslav3511
Dušková Lenka8010
Sadílek Václav5010
Žák Jiří7110
Tempír František4910
Mannlová Jana8010
Špacír Ladislav5510
Fajfr František7210
Kalousek Jan4110
Šrutek Stanislav589
Kebrle Milan759
Vítek Miroslav729
Ožana Václav649
Vodička Jan459
Pechek František539
Šilar Tomáš638
Tučný Jan478
Kolínek František568
Stránská Adéla918
Mertová Michaela768
Šmída Oldřich488
Šafář Jaroslav518
Jorová Ludmila628
Krupička Robert788
Krňávek Vojtěch548
Marek Dalimil608
Šesták Karel717
Zapalač Martin867
Červ Miloslav507
Hofmanová Veronika787
Horáček Michal757
Mazač Jaroslav687
Heger Vojtěch747

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškoláci r. 2013 a mladší (trať 0,13 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1243Ehl FrantišekSKI Skuhrov nad Bělou1400:00:53-
2C1441Kubín AlexLanškroun1400:01:07-
3C1552Grosskopf Jan-1400:01:11-
4C1716Vacek MartinDlouhá Třebová1500:01:27-
5C1854Skalický Jakub-1500:01:37-
6C1918Vaníček VláďaZajčín1500:01:49-
Předškolačky r. 2013 a mladší (trať 0,13 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1127Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:50-
2D1255Motlová Mia-1300:00:53-
3D1529Brzobohatá JohannaZábřeh1400:01:11-
-D1-13Hegerová Markéta-14DNF-
Chlapci r. 2011-2012 (trať 0,22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C212Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:58-
2C2234Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:59-
3C2332Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:00-
4C2450Dresler LukášHorní Heřmanice1100:01:03-
5C2659Fajfr Šimon-1200:01:04-
6C2758Fajfr Jakub-1200:01:06-
7C2812Heger JakubVýprachtice1100:01:07-
8C21151Grosskopf Robin-1200:01:23-
9C21236Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:01:25-
Děvčata r. 2011-2012 (trať 0,22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2445Skalická NelaLanškroun1100:01:03-
2D2946Krejčová AnetaLetohrad1100:01:11-
3D21025Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:01:12-
Nejmladší žáci r. 2009-2010 (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1114Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:42112,27
2M1310Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:01:4999,39
3M1557Fajfr Matěj-0900:01:5588,34
4M1842Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:0079,14
5M1920Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:02:0177,30
6M11028Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:02:1060,74
7M11261Hála MikulášLanškroun0900:02:405,52
8M11363Štěpánek LukášVýprachtice0900:03:303,00
Nejmladší žákyně I r. 2009-2010 (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z121Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:47108,93
2Z1437Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:01:52100,00
3Z167Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:01:5791,07
4Z1740Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:5987,50
5Z11138Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:02:2148,21
Nejmladší žáci II r. 2007-2008 (trať 0,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2426Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:25101,61
2M2519Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:03:26100,65
3M2711Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:03:2997,74
4M21230Rašner JiříTJ Šumperk0800:03:3790,00
5M21349Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:03:4087,10
6M21535Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:4681,29
7M2203Machač PatrikSokol Valašské Meziříčí0700:03:5572,58
Nejmladší žákyně II r. 2007-2008 (trať 0,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2539Steklá BarboraTJ Svitavy0800:03:26104,74
2Z2108Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:03:3299,05
3Z2116Petrová ŠtěpánkaIscarex Junior Team ČT0700:03:3596,21
4Z21447Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:03:4190,52
5Z21733Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:4982,94
6Z21822Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:03:5181,04
7Z21931Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:03:5280,09
8Z22144Skalická NikolActivity Lanškroun0700:04:0072,51
9Z22315Schönová AdélaVýprachtice0800:04:2053,55
10Z22462Štěpánková LucieVýprachtice0700:07:203,00
Mladší žáci r. 2005-2006 (trať 0,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M315Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:03:04112,56
2M3253Seidl LukášAtletika Dobruška0500:03:15101,36
3M3960Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:03:3086,08
Mladší žákyně r. 2005-2006 (trať 0,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3348Moskvová AgátaKB Letohrad0500:03:20111,02
2Z374Hamplová TerezaActivity Lanškroun0500:03:29102,52
3Z31521Chaloupková Petra-0500:03:4686,46
4Z32223Chaloupková Anna-0500:04:0271,34
Starší žáci r. 2003-2004 (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4117Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:06:02119,90
2M429Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:06:11115,42
3M4456Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:5364,68
Starší žákyně r. 2003-2004 (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4324Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:06:31100,00
Junioři 16-19 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2460Simon JakubPolička0000:38:08100,00
2MJ3243Moravec JanJM Team Letohrad0200:39:30100,00
Juniorky 16-19 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3938Bímanová EliškaOlfin Car Ski team Trutnov0500:40:20121,56
2ZJ4653Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:42:24112,41
3ZJ6049Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:52:5366,03
4ZJ649Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:56:5947,89
Muži A 20-39 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA267Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:31:02105,16
2MA446Buryška TomášRUN SPORT TEAM8800:31:5699,51
3MA531Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:32:3695,33
4MA845Moravec JiříJM Team Letohrad9600:33:5686,96
5MA1241Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:34:4781,62
6MA143Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:35:4575,55
7MA3734Dvořáček JanTrailrun.cz/Runsport.cz7900:40:1147,72
8MA3816Hála FilipPodkováři EU8500:40:1547,30
9MA5415Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:46:298,16
Muži B 40-49 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB168Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:30:08108,88
2MB347Hejl RadekLetohrad7200:31:3899,37
3MB620Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:5091,75
4MB721Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:33:3187,42
5MB1036Záruba JanSix Monkeys7700:34:2481,82
6MB1164Janů LiborŠumperk7800:34:4679,49
7MB1611Moskva RomanPasivity Žamberk7500:36:1370,30
8MB1719Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:36:1470,19
9MB1814Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:36:3867,65
10MB2222Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7100:37:4660,47
11MB3550Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:39:5946,41
12MB4259Simon PetrPolička7200:41:3036,79
12MB4233Kocourek LubomírTRAILRUN.CZ RUNSPORT.CZ7400:41:3036,79
14MB558Vacek JiříDlouhá Třebová7700:46:553,00
15MB6310Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:56:423,00
Muži C 50-59 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC935Buřil FrantišekVidochov6600:34:13110,46
2MC1940Vacarda VladimírEleven Run Team5900:36:5595,51
3MC2129Mück ArnoštHranice5900:37:1194,03
4MC2923Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:39:0183,87
5MC3163Skalický JosefActivity Lanškroun Farma Žichlínek6200:39:2981,29
6MC3337Mrklovský PetrAK E. Zátopka Kopřivnice6600:39:3181,10
7MC4056Hruban JanČeská Třebová6600:41:2370,76
8MC487Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:4463,29
9MC4927Valenta MichalPrales Tužín6200:44:2054,42
10MC5128Tomečka LiborHranice6200:45:1849,07
11MC5266Šilar TomášSK Staročernsko6300:45:2648,33
Muži D 60-69 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1552Siegel JosefChoceň5800:36:11107,48
2MD2354Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:37:4798,97
3MD2732Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:38:4893,56
4MD3430Flegl VlastimilBrtev5300:39:3989,03
5MD362Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:0187,08
6MD4112Gombita JosefMost5800:41:2879,37
7MD5948Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:51:2026,87
Muži E 70 let a starší (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME264Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:38:34128,66
2ME536Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:46:0795,07
3ME5839Šponar JosefSokol Žamberk4700:50:2176,26
4ME6224Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:53:2762,56
5ME6518Tučný JanMK Pardubice4701:00:4330,20
Ženy A 20-34 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4451Prachařová RenátaDolní Čermná9000:41:42142,39
2ZA6744Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:04:0857,61
Ženy B 35-44 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1265Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:34:47111,70
2ZB2025Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:37:0499,34
3ZB2855Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:38:5988,96
4ZB4713Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:42:3269,74
Ženy C 45-54 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2542Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:38:33115,87
2ZC4558Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:42:0898,75
3ZC5017Strnádková JanaDolní Kalná7100:44:5685,38
4ZC5661Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:48:0770,17
5ZC5762Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:49:1764,60
Ženy D 55 let a starší (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3026Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:21147,07
2ZD615Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:53:2692,34
3ZD6657Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:01:3660,60
4ZD681Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:07:0639,22
Trať 0,13 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1127Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:50-
1C1243Ehl FrantišekSKI Skuhrov nad Bělou1400:00:53-
2D1255Motlová Mia-1300:00:53-
2C1441Kubín AlexLanškroun1400:01:07-
3D1529Brzobohatá JohannaZábřeh1400:01:11-
3C1552Grosskopf Jan-1400:01:11-
4C1716Vacek MartinDlouhá Třebová1500:01:27-
5C1854Skalický Jakub-1500:01:37-
6C1918Vaníček VláďaZajčín1500:01:49-
Trať 0,22 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C212Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:58-
2C2234Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:59-
3C2332Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:00-
4C2450Dresler LukášHorní Heřmanice1100:01:03-
1D2445Skalická NelaLanškroun1100:01:03-
5C2659Fajfr Šimon-1200:01:04-
6C2758Fajfr Jakub-1200:01:06-
7C2812Heger JakubVýprachtice1100:01:07-
2D2946Krejčová AnetaLetohrad1100:01:11-
3D21025Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:01:12-
8C21151Grosskopf Robin-1200:01:23-
9C21236Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:01:25-
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1114Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:42112,27
1Z121Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:47108,93
2M1310Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:01:4999,39
2Z1437Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:01:52100,00
3M1557Fajfr Matěj-0900:01:5588,34
3Z167Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:01:5791,07
4Z1740Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:5987,50
4M1842Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:0079,14
5M1920Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:02:0177,30
6M11028Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:02:1060,74
5Z11138Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:02:2148,21
7M11261Hála MikulášLanškroun0900:02:405,52
8M11363Štěpánek LukášVýprachtice0900:03:303,00
Trať 0,85 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M315Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:03:04112,56
2M3253Seidl LukášAtletika Dobruška0500:03:15101,36
1Z3348Moskvová AgátaKB Letohrad0500:03:20111,02
1M2426Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:25101,61
2M2519Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:03:26100,65
1Z2539Steklá BarboraTJ Svitavy0800:03:26104,74
3M2711Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:03:2997,74
2Z374Hamplová TerezaActivity Lanškroun0500:03:29102,52
3M3960Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:03:3086,08
2Z2108Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:03:3299,05
3Z2116Petrová ŠtěpánkaIscarex Junior Team ČT0700:03:3596,21
4M21230Rašner JiříTJ Šumperk0800:03:3790,00
5M21349Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:03:4087,10
4Z21447Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:03:4190,52
3Z31521Chaloupková Petra-0500:03:4686,46
6M21535Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:4681,29
5Z21733Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:4982,94
6Z21822Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:03:5181,04
7Z21931Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:03:5280,09
7M2203Machač PatrikSokol Valašské Meziříčí0700:03:5572,58
8Z22144Skalická NikolActivity Lanškroun0700:04:0072,51
4Z32223Chaloupková Anna-0500:04:0271,34
9Z22315Schönová AdélaVýprachtice0800:04:2053,55
10Z22462Štěpánková LucieVýprachtice0700:07:203,00
Trať 1,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4117Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:06:02119,90
2M429Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:06:11115,42
1Z4324Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:06:31100,00
3M4456Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:5364,68
Trať 7 km, 373 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB168Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:30:08108,88
1MA267Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:31:02105,16
2MB347Hejl RadekLetohrad7200:31:3899,37
2MA446Buryška TomášRUN SPORT TEAM8800:31:5699,51
3MA531Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:32:3695,33
3MB620Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:5091,75
4MB721Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:33:3187,42
4MA845Moravec JiříJM Team Letohrad9600:33:5686,96
1MC935Buřil FrantišekVidochov6600:34:13110,46
5MB1036Záruba JanSix Monkeys7700:34:2481,82
6MB1164Janů LiborŠumperk7800:34:4679,49
5MA1241Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:34:4781,62
1ZB1265Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:34:47111,70
6MA143Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:35:4575,55
1MD1552Siegel JosefChoceň5800:36:11107,48
7MB1611Moskva RomanPasivity Žamberk7500:36:1370,30
8MB1719Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:36:1470,19
9MB1814Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:36:3867,65
2MC1940Vacarda VladimírEleven Run Team5900:36:5595,51
2ZB2025Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:37:0499,34
3MC2129Mück ArnoštHranice5900:37:1194,03
10MB2222Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7100:37:4660,47
2MD2354Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:37:4798,97
1MJ2460Simon JakubPolička0000:38:08100,00
1ZC2542Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:38:33115,87
1ME264Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:38:34128,66
3MD2732Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:38:4893,56
3ZB2855Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:38:5988,96
4MC2923Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:39:0183,87
1ZD3026Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:21147,07
5MC3163Skalický JosefActivity Lanškroun Farma Žichlínek6200:39:2981,29
2MJ3243Moravec JanJM Team Letohrad0200:39:30100,00
6MC3337Mrklovský PetrAK E. Zátopka Kopřivnice6600:39:3181,10
4MD3430Flegl VlastimilBrtev5300:39:3989,03
11MB3550Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:39:5946,41
5MD362Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:0187,08
7MA3734Dvořáček JanTrailrun.cz/Runsport.cz7900:40:1147,72
8MA3816Hála FilipPodkováři EU8500:40:1547,30
1ZJ3938Bímanová EliškaOlfin Car Ski team Trutnov0500:40:20121,56
7MC4056Hruban JanČeská Třebová6600:41:2370,76
6MD4112Gombita JosefMost5800:41:2879,37
12MB4233Kocourek LubomírTRAILRUN.CZ RUNSPORT.CZ7400:41:3036,79
12MB4259Simon PetrPolička7200:41:3036,79
1ZA4451Prachařová RenátaDolní Čermná9000:41:42142,39
2ZC4558Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:42:0898,75
2ZJ4653Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:42:24112,41
4ZB4713Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:42:3269,74
8MC487Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:4463,29
9MC4927Valenta MichalPrales Tužín6200:44:2054,42
3ZC5017Strnádková JanaDolní Kalná7100:44:5685,38
10MC5128Tomečka LiborHranice6200:45:1849,07
11MC5266Šilar TomášSK Staročernsko6300:45:2648,33
2ME536Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:46:0795,07
9MA5415Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:46:298,16
14MB558Vacek JiříDlouhá Třebová7700:46:553,00
4ZC5661Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:48:0770,17
5ZC5762Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:49:1764,60
3ME5839Šponar JosefSokol Žamberk4700:50:2176,26
7MD5948Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:51:2026,87
3ZJ6049Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:52:5366,03
2ZD615Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:53:2692,34
4ME6224Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:53:2762,56
15MB6310Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:56:423,00
4ZJ649Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:56:5947,89
5ME6518Tučný JanMK Pardubice4701:00:4330,20
3ZD6657Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:01:3660,60
2ZA6744Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:04:0857,61
4ZD681Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:07:0639,22
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB168Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:30:08105,17
2MA267Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:31:0299,35
3MB347Hejl RadekLetohrad7200:31:3895,47
4MA446Buryška TomášRUN SPORT TEAM8800:31:5693,53
5MA531Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:32:3689,22
6MB620Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:5087,72
7MB721Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:33:3183,30
8MA845Moravec JiříJM Team Letohrad9600:33:5680,60
9MC935Buřil FrantišekVidochov6600:34:1378,77
10MB1036Záruba JanSix Monkeys7700:34:2477,59
11MB1164Janů LiborŠumperk7800:34:4675,22
12MA1241Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:34:4775,11
13MA143Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:35:4568,86
14MD1552Siegel JosefChoceň5800:36:1166,06
15MB1611Moskva RomanPasivity Žamberk7500:36:1365,84
16MB1719Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:36:1465,73
17MB1814Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:36:3863,15
18MC1940Vacarda VladimírEleven Run Team5900:36:5561,31
19MC2129Mück ArnoštHranice5900:37:1159,59
20MB2222Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7100:37:4655,82
21MD2354Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:37:4755,71
22MJ2460Simon JakubPolička0000:38:0853,45
23ME264Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:38:3450,70
24MD2732Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:38:4849,14
25MC2923Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:39:0147,74
26MC3163Skalický JosefActivity Lanškroun Farma Žichlínek6200:39:2944,72
27MJ3243Moravec JanJM Team Letohrad0200:39:3044,61
28MC3337Mrklovský PetrAK E. Zátopka Kopřivnice6600:39:3144,50
29MD3430Flegl VlastimilBrtev5300:39:3943,64
30MB3550Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:39:5941,49
31MD362Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:0141,27
32MA3734Dvořáček JanTrailrun.cz/Runsport.cz7900:40:1140,19
33MA3816Hála FilipPodkováři EU8500:40:1539,76
34MC4056Hruban JanČeská Třebová6600:41:2332,44
35MD4112Gombita JosefMost5800:41:2831,90
36MB4233Kocourek LubomírTRAILRUN.CZ RUNSPORT.CZ7400:41:3031,68
36MB4259Simon PetrPolička7200:41:3031,68
38MC487Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:4423,71
39MC4927Valenta MichalPrales Tužín6200:44:2013,36
40MC5128Tomečka LiborHranice6200:45:187,11
41MC5266Šilar TomášSK Staročernsko6300:45:266,25
42ME536Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:46:073,00
43MA5415Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:46:293,00
44MB558Vacek JiříDlouhá Třebová7700:46:553,00
45ME5839Šponar JosefSokol Žamberk4700:50:213,00
46MD5948Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:51:203,00
47ME6224Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:53:273,00
48MB6310Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:56:423,00
49ME6518Tučný JanMK Pardubice4701:00:433,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1265Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:34:47110,96
2ZB2025Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:37:0498,55
3ZC2542Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:38:3390,49
4ZB2855Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:38:5988,13
5ZD3026Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:2186,14
6ZJ3938Bímanová EliškaOlfin Car Ski team Trutnov0500:40:2080,80
7ZA4451Prachařová RenátaDolní Čermná9000:41:4273,37
8ZC4558Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:42:0871,01
9ZJ4653Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:42:2469,57
10ZB4713Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:42:3268,84
11ZC5017Strnádková JanaDolní Kalná7100:44:5655,80
12ZC5661Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:48:0738,50
13ZC5762Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:49:1732,16
14ZJ6049Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:52:5312,59
15ZD615Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:53:269,60
16ZJ649Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:56:593,00
17ZD6657Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:01:363,00
18ZA6744Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:04:083,00
19ZD681Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:07:063,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód