Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sokolský půlmaraton

20.10.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Sokolský půlmaraton
  • datum konání: 20.10.2018
  • zobrazeno již 704x
  • místo konání: Kunvald, sokolovna
  • GPS: 50.12822N, 16.5008E
  • pořadatel: Sokol Kunvald

Sociální sítě

Místo konání

Sokolovna Kunvald
11:00 hodin

Přihlášky

na místě od 9:00 do 10:40 hodin

Startovné

200 Kč - do 12. 10. 2018 (přihláška na níže uvedeném webu)
250 Kč - na místě

Popis tratě

Délka: 21,097 km
Převýšení: 600 m
Povrch: asfalt

Ceny pro vítěze

věcné, dle kategorií

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Eduard Štumpf
tel.: 606 626 715

Plakát závodu ve formátu JPG

Plakát závodu koloběžek ve formátu JPG

Internetové stránky

http://sokol-kunvald.wz.cz

E-mailová adresa

sokol.kunvald@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8701:18:55100,39
2MA225Šilar ZdeněkRun Sport team8101:19:0599,97
3MA327Stejskal JakubSkiAlp Dolní Morava9501:19:1399,63
4MA416Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8401:19:5897,74
5MA736Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8101:28:0577,21
6MA810Štumpf EduardTJ Sokol Kunvald8001:28:3675,90
7MA1122Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7901:30:1371,81
8MA1214Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:30:3570,88
9MA1426Koblížek MiroslavKOB Ústí nad Orlicí9201:33:1164,31
10MA166Moravec PavelTC Dobruška8001:33:5762,37
11MA1830Špaček MartinFitness Kopidlno8501:34:4260,47
12MA2821Chaloupka JanMladkov Široký Důl9001:44:3535,47
13MA354Holovský JakubŽamberk8602:09:473,00
Muži B 40-49 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB515Borovec AlexandrChoceň7601:25:53106,68
2MB923Mařík Jiří3D Fitness race team7201:28:5999,70
3MB1312Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7201:31:4193,62
4MB179Strnad Tomáš3D Fitness race team6901:34:2487,51
5MB1918Capoušek Mirek3D Fitness race team7001:35:1085,78
6MB2237Roleček MilanPěčín7601:39:2976,06
7MB235Koreček RichardPiletice7601:39:5075,28
Muži C 50-59 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC632Krejčí JaromírSki klub Pastviny6601:27:56113,74
2MC2011Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6801:36:5494,75
3MC2119Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:38:2691,50
4MC2529Jindra JiříDolní Kunvald6201:39:5588,36
5MC297Nádhera Petr-6701:45:0777,35
6MC3238Morávek Ivan-6501:51:1864,25
Muži D 60 let a starší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD262Fikejs VladimírTJ Sokol Žamberk5701:39:59100,00
Ženy A 34 let a mladší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2713Černá KristýnaKlub Biatlon Nové Město na Moravě9301:42:07114,70
2ZA303Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:46:30106,74
3ZA3434Fojtiková PavlaTýn nad Vltavou8402:02:0278,56
4ZA3631Vlhová Kateřina-8902:29:4828,17
Ženy B 35-44 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1033Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8301:29:34116,44
2ZB1517Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:33:20108,72
3ZB3135Lauterbachová LucieLíšnice8101:49:5274,84
4ZB3328Králová PavlaChoceň - Lhota8101:56:2061,58
Ženy C 45 let a starší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2424Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:39:52154,99
2ZC378Nádherová HanaHradec Králové6802:55:3645,01
Čtvrtmaraton (trať 10,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1CT16Hejl RadekLetohrad7200:39:50-
2CT222Vencl JiříVencl Servis7400:42:55-
3CT311Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:43:46-
4CT49Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad0300:45:05-
5CT513Vondráček JakubBiatlon Letohrad0300:45:08-
6CT616Doleček RomanLíšnice7900:46:52-
7CT77Rozprým JiříŽamberk7700:47:22-
8CT819Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:48:21-
9CT915Novotná Dora-9700:48:34-
10CT1014Novotný Luděk3D Fitness Race Team6200:49:27-
11CT111Motlová LucieKB Letohrad0200:49:43-
12CT124Veselá KateřinaAZAS Dolní Čermná7900:50:18-
13CT133Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:51:00-
14CT1420Hruban JanČeská Třebová6600:52:14-
15CT155Živný Marek3D Fitness Race Team9100:52:42-
16CT1612Jirčík Miroslav3D Fitness Race Team7600:53:54-
17CT1721Hájek MartinŽamberk0100:54:28-
18CT1810Burešová KarolínaTJ Spartak Letohrad0300:56:25-
18CT182Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:56:25-
20CT2017Suchancová Vladimíraneregistrována8600:58:08-
21CT2118Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:02:49-
22CT228Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5901:08:32-
23CT2323Kopecká Romana-6801:11:40-
Koloběžky - MUŽI (trať 21,096 km - KOLOBĚŽKY)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1KM119Švéda JakubKostka racing team9400:49:10-
2KM214Chmelík JiříKoloběžci Pardubice7900:51:10-
3KM315Maixner RadovanKoloběžci Pardubice7300:51:12-
4KM43Dytrt AlešTJ Sokol Kunvald6600:52:50-
5KM510Žemlík BoleslavBKG9100:54:12-
6KM65Mandelík LadislavBKG9200:54:13-
7KM718Ondruška VladimírBKG7600:56:15-
8KM811Talacko AlešTJ Sokol Kunvald8900:56:45-
9KM92Drapáč Radek-7300:57:28-
10KM1021Beneš Martin-0000:58:40-
11KM117Pytela VlastimilBKG7100:59:08-
12KM1222Kopecký AlešYedoo Team9501:00:02-
13KM1312Trejtnar Dominik-9401:00:35-
14KM156Mihulka MartinTJ Sokol Kunvald7901:06:54-
15KM194Freudl VladimírMimoň Kunvlad8601:19:50-
16KM209Tobiška JaroslavMimoň Kunvlad7901:26:09-
Koloběžky - ŽENY (trať 21,096 km - KOLOBĚŽKY)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1KZ1420Killarová DenisaKostka racing team9601:01:07-
2KZ1613Trejtnarová Radka-7301:09:29-
3KZ1716Veselá Daniela-8401:10:19-
4KZ1817Venclová Veselá PavlaVencl servis7901:18:05-
Trať 10,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1CT16Hejl RadekLetohrad7200:39:50-
2CT222Vencl JiříVencl Servis7400:42:55-
3CT311Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:43:46-
4CT49Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad0300:45:05-
5CT513Vondráček JakubBiatlon Letohrad0300:45:08-
6CT616Doleček RomanLíšnice7900:46:52-
7CT77Rozprým JiříŽamberk7700:47:22-
8CT819Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:48:21-
9CT915Novotná Dora-9700:48:34-
10CT1014Novotný Luděk3D Fitness Race Team6200:49:27-
11CT111Motlová LucieKB Letohrad0200:49:43-
12CT124Veselá KateřinaAZAS Dolní Čermná7900:50:18-
13CT133Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:51:00-
14CT1420Hruban JanČeská Třebová6600:52:14-
15CT155Živný Marek3D Fitness Race Team9100:52:42-
16CT1612Jirčík Miroslav3D Fitness Race Team7600:53:54-
17CT1721Hájek MartinŽamberk0100:54:28-
18CT1810Burešová KarolínaTJ Spartak Letohrad0300:56:25-
18CT182Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:56:25-
20CT2017Suchancová Vladimíraneregistrována8600:58:08-
21CT2118Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:02:49-
22CT228Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5901:08:32-
23CT2323Kopecká Romana-6801:11:40-
Trať 21,096 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8701:18:55100,39
2MA225Šilar ZdeněkRun Sport team8101:19:0599,97
3MA327Stejskal JakubSkiAlp Dolní Morava9501:19:1399,63
4MA416Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8401:19:5897,74
1MB515Borovec AlexandrChoceň7601:25:53106,68
1MC632Krejčí JaromírSki klub Pastviny6601:27:56113,74
5MA736Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8101:28:0577,21
6MA810Štumpf EduardTJ Sokol Kunvald8001:28:3675,90
2MB923Mařík Jiří3D Fitness race team7201:28:5999,70
1ZB1033Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8301:29:34116,44
7MA1122Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7901:30:1371,81
8MA1214Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:30:3570,88
3MB1312Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7201:31:4193,62
9MA1426Koblížek MiroslavKOB Ústí nad Orlicí9201:33:1164,31
2ZB1517Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:33:20108,72
10MA166Moravec PavelTC Dobruška8001:33:5762,37
4MB179Strnad Tomáš3D Fitness race team6901:34:2487,51
11MA1830Špaček MartinFitness Kopidlno8501:34:4260,47
5MB1918Capoušek Mirek3D Fitness race team7001:35:1085,78
2MC2011Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6801:36:5494,75
3MC2119Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:38:2691,50
6MB2237Roleček MilanPěčín7601:39:2976,06
7MB235Koreček RichardPiletice7601:39:5075,28
1ZC2424Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:39:52154,99
4MC2529Jindra JiříDolní Kunvald6201:39:5588,36
1MD262Fikejs VladimírTJ Sokol Žamberk5701:39:59100,00
1ZA2713Černá KristýnaKlub Biatlon Nové Město na Moravě9301:42:07114,70
12MA2821Chaloupka JanMladkov Široký Důl9001:44:3535,47
5MC297Nádhera Petr-6701:45:0777,35
2ZA303Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:46:30106,74
3ZB3135Lauterbachová LucieLíšnice8101:49:5274,84
6MC3238Morávek Ivan-6501:51:1864,25
4ZB3328Králová PavlaChoceň - Lhota8101:56:2061,58
3ZA3434Fojtiková PavlaTýn nad Vltavou8402:02:0278,56
13MA354Holovský JakubŽamberk8602:09:473,00
4ZA3631Vlhová Kateřina-8902:29:4828,17
2ZC378Nádherová HanaHradec Králové6802:55:3645,01
Trať 21,096 km - KOLOBĚŽKY
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1KM119Švéda JakubKostka racing team9400:49:10-
2KM214Chmelík JiříKoloběžci Pardubice7900:51:10-
3KM315Maixner RadovanKoloběžci Pardubice7300:51:12-
4KM43Dytrt AlešTJ Sokol Kunvald6600:52:50-
5KM510Žemlík BoleslavBKG9100:54:12-
6KM65Mandelík LadislavBKG9200:54:13-
7KM718Ondruška VladimírBKG7600:56:15-
8KM811Talacko AlešTJ Sokol Kunvald8900:56:45-
9KM92Drapáč Radek-7300:57:28-
10KM1021Beneš Martin-0000:58:40-
11KM117Pytela VlastimilBKG7100:59:08-
12KM1222Kopecký AlešYedoo Team9501:00:02-
13KM1312Trejtnar Dominik-9401:00:35-
1KZ1420Killarová DenisaKostka racing team9601:01:07-
14KM156Mihulka MartinTJ Sokol Kunvald7901:06:54-
2KZ1613Trejtnarová Radka-7301:09:29-
3KZ1716Veselá Daniela-8401:10:19-
4KZ1817Venclová Veselá PavlaVencl servis7901:18:05-
15KM194Freudl VladimírMimoň Kunvlad8601:19:50-
16KM209Tobiška JaroslavMimoň Kunvlad7901:26:09-
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8701:18:55100,39
2MA225Šilar ZdeněkRun Sport team8101:19:0599,97
3MA327Stejskal JakubSkiAlp Dolní Morava9501:19:1399,63
4MA416Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8401:19:5897,74
5MB515Borovec AlexandrChoceň7601:25:5382,77
6MC632Krejčí JaromírSki klub Pastviny6601:27:5677,59
7MA736Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8101:28:0577,21
8MA810Štumpf EduardTJ Sokol Kunvald8001:28:3675,90
9MB923Mařík Jiří3D Fitness race team7201:28:5974,93
10MA1122Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7901:30:1371,81
11MA1214Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:30:3570,88
12MB1312Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7201:31:4168,10
13MA1426Koblížek MiroslavKOB Ústí nad Orlicí9201:33:1164,31
14MA166Moravec PavelTC Dobruška8001:33:5762,37
15MB179Strnad Tomáš3D Fitness race team6901:34:2461,23
16MA1830Špaček MartinFitness Kopidlno8501:34:4260,47
17MB1918Capoušek Mirek3D Fitness race team7001:35:1059,29
18MC2011Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6801:36:5454,91
19MC2119Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:38:2651,03
20MB2237Roleček MilanPěčín7601:39:2948,37
21MB235Koreček RichardPiletice7601:39:5047,49
22MC2529Jindra JiříDolní Kunvald6201:39:5547,28
23MD262Fikejs VladimírTJ Sokol Žamberk5701:39:5947,11
24MA2821Chaloupka JanMladkov Široký Důl9001:44:3535,47
25MC297Nádhera Petr-6701:45:0734,12
26MC3238Morávek Ivan-6501:51:1818,49
27MA354Holovský JakubŽamberk8602:09:473,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1033Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8301:29:34109,95
2ZB1517Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:33:20101,96
3ZC2424Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:39:5288,09
4ZA2713Černá KristýnaKlub Biatlon Nové Město na Moravě9301:42:0783,32
5ZA303Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:46:3074,02
6ZB3135Lauterbachová LucieLíšnice8101:49:5266,87
7ZB3328Králová PavlaChoceň - Lhota8101:56:2053,15
8ZA3434Fojtiková PavlaTýn nad Vltavou8402:02:0241,06
9ZA3631Vlhová Kateřina-8902:29:483,00
10ZC378Nádherová HanaHradec Králové6802:55:363,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód