hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Jarní půlmaraton

22.4.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jarní půlmaraton
  • datum konání: 22.4.2018
  • zobrazeno již 565x
  • místo konání: Hotel Studánka, Rychnnov nad Kněžnou
  • GPS: 50.1682553N, 16.3201461E
  • pořadatel: Sportvisio, z.s.

Sociální sítě

Místo konání

letovisko Studánka, Rychnov nad Kněžnou
9:45 - 12:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

320 - 490 Kč (dospělí)
30 - 50 Kč (mládež)

Popis tratě

Délka: 21,097 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Mgr. Jana Mílová
tel. 725 970 005

Po konečné telefonické rozmluvě a následném mailu mezi Miloslavem Červem a Janou Mílovou došlo k dohodě o tom, že mládežnické kategorie /žactvo a dorost/ nebudou v rámci Jarního půlmaratónu 22. 4. v Rychnově n. Kněžnou hodnoceny - bodovány - do Poháru Iscarexu mládeže. Věkové rozdělení kategorií není totožné s věkovými kategoriemi Poháru.

Internetové stránky

http://www.sportvisio.cz

E-mailová adresa

jana.milova@sportvisio.cz

Mapa konání závodu

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.4.2017Jarní půlmaraton152

Statistika závodu Jarní půlmaraton

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 152

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Holingerová Eva802
Krunčík Pavel852
Breitrová Petra782
Koucký Jiří792
Kotek František732
Šticha Kamil702
Suchodol Josef672
Sláma Martin682
Šíma Jiří832
Horák Jakub892
Dyckova Sarka822
Kalous Tomáš642
Šilar Zdeněk812
Tomáš Zdeněk712
Macko Milan722
Strnad Tomáš692
Mikešová Jana912
Halamka Petr712
Belobrad Ivan662
Holinger Jiří772
Polický Tomáš842
Dycka Jan802
Sádovská Petra872
Pešina Jan892
Koďous Leoš742
Hanzlová Markéta732
Rychtera Petr832
Kovařík Pavel752
Hrušková Darina752
Kubík Petr662
Capoušek Miroslav702
Růžička Lukáš862

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 29 let a mladší (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA383Petrásek PavelČernilov9001:22:5398,39
2MA4070Vepřek MartinKolšov9001:43:4747,52
3MA62124Novák Tomáš-9701:53:3023,89
4MA70133Simon JakubPolička0001:57:54100,00
5MA75103Horák JakubSRTG Rychnov nad Kněžnou8901:59:0710,22
6MA8611Pešina JanFTC Vysoké Mýto8902:03:353,00
7MA10698Charvát Jan-9602:15:243,00

Muži 30-39 let (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB142Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7901:21:13102,43
2MB247Dryml MojmírHvězda SKP Pardubice8601:22:3399,18
3MB4140Šilar ZdeněkRUN SPORT TEAM8101:24:2294,76
4MB5106Jirásek TomášRunning Stones Praha8301:29:2982,31
5MB7116Zachař František-7901:30:5178,99
6MB1171Myšák TomášHradec Králové8501:35:1368,37
7MB1356Minar Jan-8101:36:1365,94
8MB1437Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8501:36:3864,93
9MB1526Wiedermann Ondřej3D Fitness Race Team8801:36:5164,39
10MB20109Seidl JanSiko koupelny8601:38:0161,55
11MB2314Koníček FilipRychnov n.K.8601:38:2760,49
12MB2431Šíma JiříRychnov nad Kněžnou8301:39:1658,52
13MB25145Pánek Pavel-8601:39:4857,20
14MB28144Veverka TomášRunning Lions8401:40:5254,62
15MB3565Růžička LukášRunsport Team8601:42:1951,07
16MB3795Haas JanKasper Swix Team8401:42:4450,09
17MB45136Netík OndřejBATERCA8401:46:1741,46
18MB5163Kostka Adam-8701:48:1836,55
19MB53104Moravec KarelRunning Stones8301:48:4835,31
20MB552Polický TomášPOLIČÁTKA8401:50:1231,90
21MB56105Kubíček Josef-8101:50:1931,61
22MB6027Rychtera Petr8301:52:3626,06
23MB6113Smola JosefNáchod8001:53:1324,56
24MB6378Koucký JiříAlbrechtice nad Orlicí7901:55:1519,61
25MB6548Švorc OndřejHC Bílý Újezd8501:56:2616,75
26MB6784Fabry Anton-7901:56:4216,08
27MB6836Marschik JanCDL SYSTEM, HOSPUL8001:57:0315,23
28MB7167Stránský TomášM.R.T.8401:58:0512,73
29MB72269Kouba TomášSOKOL Česká Třebová8001:58:1012,55
30MB7440Weisser Jan-8801:58:3011,73
31MB7890Macák Ondra-8701:59:398,90
32MB8612Janočko MiroslavJavorník8302:03:353,00
33MB9462Ješina Ondřej-8002:08:303,00
34MB99125Šigut Martin-7902:12:353,00
35MB10469Tarnóczy MiroslavBEAST Varnsdorf8002:14:343,00
36MB105108Malý Ondřej-7902:15:053,00
37MB10945Grätz Ondřejwww.ranapece.cz8402:16:173,00
38MB11430Dycka JanPodrážek8002:22:213,00
39MB12020Krupička Martin-7902:39:193,00

Muži 40-49 let (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC619Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7101:30:26103,53
2MC817Kovařík Pavel-7501:32:1899,47
3MC9127Tomáš ZdeněkTRIATLON Býšť7101:33:2696,99
4MC1215Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7501:35:4292,08
5MC1722Capoušek Miroslav3D Fitness Race Team7001:37:0988,91
6MC19112Kolář RadekUlita-HobraOrienteering Broumov6901:37:1488,75
7MC2185Sochor Miloš-7801:38:0287,00
8MC2949Strnad Tomáš3D Fitness Race Team6901:41:0280,49
9MC3097Harkabuz Ondrej-7201:41:1080,19
10MC31117Pavúk JozefSPIDER Porubka7201:41:1480,06
11MC3696Slavík JanKačeři Chrudim7601:42:3277,22
12MC38123Mrklovský MiroslavSOKOL Kameničná7201:43:0775,97
13MC4975Macko MilanFT UO-ČT7201:47:4465,92
14MC5038Koďous LeošMOP VOKO7401:47:5565,55
15MC58129Šticha KamilVINAŘI.CZ7001:52:0556,49
16MC5932Marek Dušan7601:52:3155,53
17MC6946Kotek FrantišekIndigo cycling team7301:57:4644,14
18MC73122Urban Jan7401:58:1842,97
19MC80115Vincour PetrNový Bydžov7001:59:5739,38
20MC81138Seneta LiborDvůr Králové7202:00:2238,47
21MC8335Visek DavidKanada7502:01:5934,97
22MC8881Vrša MartinAmatér Polnička7502:04:0830,31
23MC89107Šimerda JiříČestice6902:04:3729,26
24MC92134Simon PetrPolička7202:06:5324,33
25MC9510Halamka PetrSquadra7102:08:3820,51
26MC9723Kaška RadekKostelec n.O.7402:10:0617,35
27MC10192Brejcha Martin-7702:14:018,83
28MC11143Grebennikov BorisEstoy Loco7202:17:563,00
29MC1175Holinger JiříKoldín-Rájec7702:30:313,00

Muži 50-59 let (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1025Jakeš JosefFinbike6501:34:21106,48
2MD2259Brádle PetrDobrá Voda u Hořic6801:38:1098,65
3MD26119Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6801:40:0094,88
4MD3372Suchodol Josef3D Fitness Race Team6701:42:0190,76
5MD3474Sláma MartinSPORTVISIO Team.cz6801:42:0390,69
6MD3941Štaigl JindřichŠneci v běhu6601:43:3187,67
7MD42142Hanuš PetrCHT Pardubice6401:45:0284,57
8MD44143Kalous Tomᚎamberk6401:45:3683,40
9MD4689Gabriel AlešTýniště n.O.6501:46:4581,05
10MD4779Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:47:1879,93
11MD76100Hubáček Pavel-6801:59:1655,37
12MD771Dicá VladimírSlavoj Bečov nad Teplou6001:59:3054,89
13MD9694Parýzek Jiří-6502:09:2034,74
14MD10876Kubík PetrSRTG Choceň6602:16:1220,65
15MD1249Ulč Vratislav-6402:45:343,00
16MD12634Tůma Petr ProkopmetaXtren6802:52:183,00

Muži 60 let a starší (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4166Fikejs Vladimír3D Fitness Race Team5701:44:18114,85
2ME57110Sehnal AdrienDukla Praha5301:50:50103,23
3ME84120Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5102:02:5081,92
4ME90130Golbach VáclavSK Týniště n. O.5002:04:3978,72
5ME98118Pokorný VlastislavŽampach5602:11:1167,12

Ženy 29 let a mladší (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA27141Zeisková MarkétaRajbas Klub Náchod9801:40:15108,40
2ZA4393Mikešová JanaSokol Nová Paka9101:45:1998,74
3ZA91137Zatloukalová KateřinaHO RAKETY Adršpach9302:06:5257,56
4ZA12118Kovaříková Lucie-9902:40:44100,00
5ZA12253Steckerová Beáta-9102:44:063,00
6ZA1238Ulčová Karolína-9802:45:343,00

Ženy 30-39 let (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB16132Nováková BarboraSOKOL Kunvald8301:36:58103,37
2ZB18135Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:37:14102,84
3ZB48126Klinecká JanaMK Hlinsko8101:47:4181,64
4ZB5264Doležalová LibušeNové Město nad Metují8801:48:2392,85
5ZB796Holingerová Evaneregistrována8001:59:4457,20
6ZB9350Šafářová Annarun4fun8002:08:1140,07
7ZB10082Bendlová PetraBendlíci7902:13:4028,93
8ZB1023Sádovská Petra-8702:14:2243,21
9ZB10368Tarnóczy KateřinaBEAST Varnsdorf8202:14:3427,11
10ZB11829Dyckova Sarka-8202:30:563,00

Ženy 40-49 let (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3254Rambová MarcelaAC Gomango Hogner7401:41:4193,79
2ZC5491Breitrová PetraSVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ7801:49:0078,96
3ZC6488Stojanová ŽanetaFunkční trénink Ústí,Třebová7601:56:1364,33
4ZC82101Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7502:00:4855,03
5ZC8524Hanzlová MarkétaSvaz českých bohémů7302:03:32102,99
6ZC107131Smetanová Dana-7002:16:0183,08
7ZC11086Vavřínková Evaneregistrována7602:16:2423,41
8ZC112114Zemanová Gabriela-7502:18:5118,43
9ZC11373Nedeliaková Andrea-7702:21:5112,36
10ZC1157Filingerová RadkaSysleŽije7802:24:147,50
11ZC11660Pluhařová Rut7202:24:1569,94
12ZC119121Kneifelová Jananeregistrována7502:31:273,00

Ženy 50-59 let (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC66128Janečková Jana-6501:56:41113,93
2ZC12580Hannušová DagmarDálkoplazky Liberec6802:51:2626,60

Ženy 60 let a starší (trať 21,096 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Trať 21,096 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB142Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7901:21:13102,43
2MB247Dryml MojmírHvězda SKP Pardubice8601:22:3399,18
1MA383Petrásek PavelČernilov9001:22:5398,39
3MB4140Šilar ZdeněkRUN SPORT TEAM8101:24:2294,76
4MB5106Jirásek TomášRunning Stones Praha8301:29:2982,31
1MC619Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7101:30:26103,53
5MB7116Zachař František-7901:30:5178,99
2MC817Kovařík Pavel-7501:32:1899,47
3MC9127Tomáš ZdeněkTRIATLON Býšť7101:33:2696,99
1MD1025Jakeš JosefFinbike6501:34:21106,48
6MB1171Myšák TomášHradec Králové8501:35:1368,37
4MC1215Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7501:35:4292,08
7MB1356Minar Jan-8101:36:1365,94
8MB1437Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8501:36:3864,93
9MB1526Wiedermann Ondřej3D Fitness Race Team8801:36:5164,39
1ZB16132Nováková BarboraSOKOL Kunvald8301:36:58103,37
5MC1722Capoušek Miroslav3D Fitness Race Team7001:37:0988,91
2ZB18135Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:37:14102,84
6MC19112Kolář RadekUlita-HobraOrienteering Broumov6901:37:1488,75
10MB20109Seidl JanSiko koupelny8601:38:0161,55
7MC2185Sochor Miloš-7801:38:0287,00
2MD2259Brádle PetrDobrá Voda u Hořic6801:38:1098,65
11MB2314Koníček FilipRychnov n.K.8601:38:2760,49
12MB2431Šíma JiříRychnov nad Kněžnou8301:39:1658,52
13MB25145Pánek Pavel-8601:39:4857,20
3MD26119Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6801:40:0094,88
1ZA27141Zeisková MarkétaRajbas Klub Náchod9801:40:15108,40
14MB28144Veverka TomášRunning Lions8401:40:5254,62
8MC2949Strnad Tomáš3D Fitness Race Team6901:41:0280,49
9MC3097Harkabuz Ondrej-7201:41:1080,19
10MC31117Pavúk JozefSPIDER Porubka7201:41:1480,06
1ZC3254Rambová MarcelaAC Gomango Hogner7401:41:4193,79
4MD3372Suchodol Josef3D Fitness Race Team6701:42:0190,76
5MD3474Sláma MartinSPORTVISIO Team.cz6801:42:0390,69
15MB3565Růžička LukášRunsport Team8601:42:1951,07
11MC3696Slavík JanKačeři Chrudim7601:42:3277,22
16MB3795Haas JanKasper Swix Team8401:42:4450,09
12MC38123Mrklovský MiroslavSOKOL Kameničná7201:43:0775,97
6MD3941Štaigl JindřichŠneci v běhu6601:43:3187,67
2MA4070Vepřek MartinKolšov9001:43:4747,52
1ME4166Fikejs Vladimír3D Fitness Race Team5701:44:18114,85
7MD42142Hanuš PetrCHT Pardubice6401:45:0284,57
2ZA4393Mikešová JanaSokol Nová Paka9101:45:1998,74
8MD44143Kalous Tomᚎamberk6401:45:3683,40
17MB45136Netík OndřejBATERCA8401:46:1741,46
9MD4689Gabriel AlešTýniště n.O.6501:46:4581,05
10MD4779Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:47:1879,93
3ZB48126Klinecká JanaMK Hlinsko8101:47:4181,64
13MC4975Macko MilanFT UO-ČT7201:47:4465,92
14MC5038Koďous LeošMOP VOKO7401:47:5565,55
18MB5163Kostka Adam-8701:48:1836,55
4ZB5264Doležalová LibušeNové Město nad Metují8801:48:2392,85
19MB53104Moravec KarelRunning Stones8301:48:4835,31
2ZC5491Breitrová PetraSVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ7801:49:0078,96
20MB552Polický TomášPOLIČÁTKA8401:50:1231,90
21MB56105Kubíček Josef-8101:50:1931,61
2ME57110Sehnal AdrienDukla Praha5301:50:50103,23
15MC58129Šticha KamilVINAŘI.CZ7001:52:0556,49
16MC5932Marek Dušan7601:52:3155,53
22MB6027Rychtera Petr8301:52:3626,06
23MB6113Smola JosefNáchod8001:53:1324,56
3MA62124Novák Tomáš-9701:53:3023,89
24MB6378Koucký JiříAlbrechtice nad Orlicí7901:55:1519,61
3ZC6488Stojanová ŽanetaFunkční trénink Ústí,Třebová7601:56:1364,33
25MB6548Švorc OndřejHC Bílý Újezd8501:56:2616,75
1ZC66128Janečková Jana-6501:56:41113,93
26MB6784Fabry Anton-7901:56:4216,08
27MB6836Marschik JanCDL SYSTEM, HOSPUL8001:57:0315,23
17MC6946Kotek FrantišekIndigo cycling team7301:57:4644,14
4MA70133Simon JakubPolička0001:57:54100,00
28MB7167Stránský TomášM.R.T.8401:58:0512,73
29MB72269Kouba TomášSOKOL Česká Třebová8001:58:1012,55
18MC73122Urban Jan7401:58:1842,97
30MB7440Weisser Jan-8801:58:3011,73
5MA75103Horák JakubSRTG Rychnov nad Kněžnou8901:59:0710,22
11MD76100Hubáček Pavel-6801:59:1655,37
12MD771Dicá VladimírSlavoj Bečov nad Teplou6001:59:3054,89
31MB7890Macák Ondra-8701:59:398,90
5ZB796Holingerová Evaneregistrována8001:59:4457,20
19MC80115Vincour PetrNový Bydžov7001:59:5739,38
20MC81138Seneta LiborDvůr Králové7202:00:2238,47
4ZC82101Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7502:00:4855,03
21MC8335Visek DavidKanada7502:01:5934,97
3ME84120Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5102:02:5081,92
5ZC8524Hanzlová MarkétaSvaz českých bohémů7302:03:32102,99
32MB8612Janočko MiroslavJavorník8302:03:353,00
6MA8611Pešina JanFTC Vysoké Mýto8902:03:353,00
22MC8881Vrša MartinAmatér Polnička7502:04:0830,31
23MC89107Šimerda JiříČestice6902:04:3729,26
4ME90130Golbach VáclavSK Týniště n. O.5002:04:3978,72
3ZA91137Zatloukalová KateřinaHO RAKETY Adršpach9302:06:5257,56
24MC92134Simon PetrPolička7202:06:5324,33
6ZB9350Šafářová Annarun4fun8002:08:1140,07
33MB9462Ješina Ondřej-8002:08:303,00
25MC9510Halamka PetrSquadra7102:08:3820,51
13MD9694Parýzek Jiří-6502:09:2034,74
26MC9723Kaška RadekKostelec n.O.7402:10:0617,35
5ME98118Pokorný VlastislavŽampach5602:11:1167,12
34MB99125Šigut Martin-7902:12:353,00
7ZB10082Bendlová PetraBendlíci7902:13:4028,93
27MC10192Brejcha Martin-7702:14:018,83
8ZB1023Sádovská Petra-8702:14:2243,21
9ZB10368Tarnóczy KateřinaBEAST Varnsdorf8202:14:3427,11
35MB10469Tarnóczy MiroslavBEAST Varnsdorf8002:14:343,00
36MB105108Malý Ondřej-7902:15:053,00
7MA10698Charvát Jan-9602:15:243,00
6ZC107131Smetanová Dana-7002:16:0183,08
14MD10876Kubík PetrSRTG Choceň6602:16:1220,65
37MB10945Grätz Ondřejwww.ranapece.cz8402:16:173,00
7ZC11086Vavřínková Evaneregistrována7602:16:2423,41
28MC11143Grebennikov BorisEstoy Loco7202:17:563,00
8ZC112114Zemanová Gabriela-7502:18:5118,43
9ZC11373Nedeliaková Andrea-7702:21:5112,36
38MB11430Dycka JanPodrážek8002:22:213,00
10ZC1157Filingerová RadkaSysleŽije7802:24:147,50
11ZC11660Pluhařová Rut7202:24:1569,94
29MC1175Holinger JiříKoldín-Rájec7702:30:313,00
10ZB11829Dyckova Sarka-8202:30:563,00
12ZC119121Kneifelová Jananeregistrována7502:31:273,00
39MB12020Krupička Martin-7902:39:193,00
4ZA12118Kovaříková Lucie-9902:40:44100,00
5ZA12253Steckerová Beáta-9102:44:063,00
6ZA1238Ulčová Karolína-9802:45:343,00
15MD1249Ulč Vratislav-6402:45:343,00
2ZC12580Hannušová DagmarDálkoplazky Liberec6802:51:2626,60
16MD12634Tůma Petr ProkopmetaXtren6802:52:183,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB142Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7901:21:13102,43
2MB247Dryml MojmírHvězda SKP Pardubice8601:22:3399,18
3MA383Petrásek PavelČernilov9001:22:5398,39
4MB4140Šilar ZdeněkRUN SPORT TEAM8101:24:2294,76
5MB5106Jirásek TomášRunning Stones Praha8301:29:2982,31
6MC619Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7101:30:2680,01
7MB7116Zachař František-7901:30:5178,99
8MC817Kovařík Pavel-7501:32:1875,47
9MC9127Tomáš ZdeněkTRIATLON Býšť7101:33:2672,69
10MD1025Jakeš JosefFinbike6501:34:2170,47
11MB1171Myšák TomášHradec Králové8501:35:1368,37
12MC1215Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7501:35:4267,19
13MB1356Minar Jan-8101:36:1365,94
14MB1437Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8501:36:3864,93
15MB1526Wiedermann Ondřej3D Fitness Race Team8801:36:5164,39
16MC1722Capoušek Miroslav3D Fitness Race Team7001:37:0963,64
17MC19112Kolář RadekUlita-HobraOrienteering Broumov6901:37:1463,46
18MB20109Seidl JanSiko koupelny8601:38:0161,55
19MC2185Sochor Miloš-7801:38:0261,50
20MD2259Brádle PetrDobrá Voda u Hořic6801:38:1061,18
21MB2314Koníček FilipRychnov n.K.8601:38:2760,49
22MB2431Šíma JiříRychnov nad Kněžnou8301:39:1658,52
23MB25145Pánek Pavel-8601:39:4857,20
24MD26119Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6801:40:0056,71
25MB28144Veverka TomášRunning Lions8401:40:5254,62
26MC2949Strnad Tomáš3D Fitness Race Team6901:41:0254,21
27MC3097Harkabuz Ondrej-7201:41:1053,87
28MC31117Pavúk JozefSPIDER Porubka7201:41:1453,74
29MD3372Suchodol Josef3D Fitness Race Team6701:42:0151,82
30MD3474Sláma MartinSPORTVISIO Team.cz6801:42:0351,75
31MB3565Růžička LukášRunsport Team8601:42:1951,07
32MC3696Slavík JanKačeři Chrudim7601:42:3250,55
33MB3795Haas JanKasper Swix Team8401:42:4450,09
34MC38123Mrklovský MiroslavSOKOL Kameničná7201:43:0749,15
35MD3941Štaigl JindřichŠneci v běhu6601:43:3148,16
36MA4070Vepřek MartinKolšov9001:43:4747,52
37ME4166Fikejs Vladimír3D Fitness Race Team5701:44:1846,28
38MD42142Hanuš PetrCHT Pardubice6401:45:0244,49
39MD44143Kalous Tomᚎamberk6401:45:3643,10
40MB45136Netík OndřejBATERCA8401:46:1741,46
41MD4689Gabriel AlešTýniště n.O.6501:46:4540,31
42MD4779Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:47:1838,98
43MC4975Macko MilanFT UO-ČT7201:47:4437,89
44MC5038Koďous LeošMOP VOKO7401:47:5537,48
45MB5163Kostka Adam-8701:48:1836,55
46MB53104Moravec KarelRunning Stones8301:48:4835,31
47MB552Polický TomášPOLIČÁTKA8401:50:1231,90
48MB56105Kubíček Josef-8101:50:1931,61
49ME57110Sehnal AdrienDukla Praha5301:50:5030,36
50MC58129Šticha KamilVINAŘI.CZ7001:52:0527,34
51MC5932Marek Dušan7601:52:3126,26
52MB6027Rychtera Petr8301:52:3626,06
53MB6113Smola JosefNáchod8001:53:1324,56
54MA62124Novák Tomáš-9701:53:3023,89
55MB6378Koucký JiříAlbrechtice nad Orlicí7901:55:1519,61
56MB6548Švorc OndřejHC Bílý Újezd8501:56:2616,75
57MB6784Fabry Anton-7901:56:4216,08
58MB6836Marschik JanCDL SYSTEM, HOSPUL8001:57:0315,23
59MC6946Kotek FrantišekIndigo cycling team7301:57:4613,51
60MA70133Simon JakubPolička0001:57:5413,17
61MB7167Stránský TomášM.R.T.8401:58:0512,73
62MB72269Kouba TomášSOKOL Česká Třebová8001:58:1012,55
63MC73122Urban Jan7401:58:1812,20
64MB7440Weisser Jan-8801:58:3011,73
65MA75103Horák JakubSRTG Rychnov nad Kněžnou8901:59:0710,22
66MD76100Hubáček Pavel-6801:59:169,85
67MD771Dicá VladimírSlavoj Bečov nad Teplou6001:59:309,28
68MB7890Macák Ondra-8701:59:398,90
69MC80115Vincour PetrNový Bydžov7001:59:578,18
70MC81138Seneta LiborDvůr Králové7202:00:227,16
71MC8335Visek DavidKanada7502:01:593,24
72ME84120Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5102:02:503,00
73MB8612Janočko MiroslavJavorník8302:03:353,00
73MA8611Pešina JanFTC Vysoké Mýto8902:03:353,00
75MC8881Vrša MartinAmatér Polnička7502:04:083,00
76MC89107Šimerda JiříČestice6902:04:373,00
77ME90130Golbach VáclavSK Týniště n. O.5002:04:393,00
78MC92134Simon PetrPolička7202:06:533,00
79MB9462Ješina Ondřej-8002:08:303,00
80MC9510Halamka PetrSquadra7102:08:383,00
81MD9694Parýzek Jiří-6502:09:203,00
82MC9723Kaška RadekKostelec n.O.7402:10:063,00
83ME98118Pokorný VlastislavŽampach5602:11:113,00
84MB99125Šigut Martin-7902:12:353,00
85MC10192Brejcha Martin-7702:14:013,00
86MB10469Tarnóczy MiroslavBEAST Varnsdorf8002:14:343,00
87MB105108Malý Ondřej-7902:15:053,00
88MA10698Charvát Jan-9602:15:243,00
89MD10876Kubík PetrSRTG Choceň6602:16:123,00
90MB10945Grätz Ondřejwww.ranapece.cz8402:16:173,00
91MC11143Grebennikov BorisEstoy Loco7202:17:563,00
92MB11430Dycka JanPodrážek8002:22:213,00
93MC1175Holinger JiříKoldín-Rájec7702:30:313,00
94MB12020Krupička Martin-7902:39:193,00
95MD1249Ulč Vratislav-6402:45:343,00
96MD12634Tůma Petr ProkopmetaXtren6802:52:183,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB16132Nováková BarboraSOKOL Kunvald8301:36:58102,41
2ZB18135Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:37:14101,88
3ZA27141Zeisková MarkétaRajbas Klub Náchod9801:40:1595,71
4ZC3254Rambová MarcelaAC Gomango Hogner7401:41:4192,79
5ZA4393Mikešová JanaSokol Nová Paka9101:45:1985,41
6ZB48126Klinecká JanaMK Hlinsko8101:47:4180,58
7ZB5264Doležalová LibušeNové Město nad Metují8801:48:2379,13
8ZC5491Breitrová PetraSVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ7801:49:0077,88
9ZC6488Stojanová ŽanetaFunkční trénink Ústí,Třebová7601:56:1363,18
10ZC66128Janečková Jana-6501:56:4162,25
11ZB796Holingerová Evaneregistrována8001:59:4456,02
12ZC82101Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7502:00:4853,84
13ZC8524Hanzlová MarkétaSvaz českých bohémů7302:03:3248,26
14ZA91137Zatloukalová KateřinaHO RAKETY Adršpach9302:06:5241,49
15ZB9350Šafářová Annarun4fun8002:08:1138,81
16ZB10082Bendlová PetraBendlíci7902:13:4027,61
17ZB1023Sádovská Petra-8702:14:2226,20
18ZB10368Tarnóczy KateřinaBEAST Varnsdorf8202:14:3425,79
19ZC107131Smetanová Dana-7002:16:0122,83
20ZC11086Vavřínková Evaneregistrována7602:16:2422,07
21ZC112114Zemanová Gabriela-7502:18:5117,06
22ZC11373Nedeliaková Andrea-7702:21:5110,96
23ZC1157Filingerová RadkaSysleŽije7802:24:146,08
24ZC11660Pluhařová Rut7202:24:156,04
25ZB11829Dyckova Sarka-8202:30:563,00
26ZC119121Kneifelová Jananeregistrována7502:31:273,00
27ZA12118Kovaříková Lucie-9902:40:443,00
28ZA12253Steckerová Beáta-9102:44:063,00
29ZA1238Ulčová Karolína-9802:45:343,00
30ZC12580Hannušová DagmarDálkoplazky Liberec6802:51:263,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód