Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do vrchu na Andrlův chlum

6.1.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do vrchu na Andrlův chlum
  • datum konání: 6.1.2018
  • zobrazeno již 377x

Sociální sítě

Místo konání

restaurace Mendrik, Ústí nad Orlicí
od 10:00 hodin, start je intervalový po 1 minutě, běží se v 2-3 členných skupinkách

Přihlášky

od 9:00 do 9:45 v tělocvičně VÚB (naproti hotelu Avion)

Startovné

dospělí a veteráni 50,- Kč, junioři a žactvo 20,-Kč

Popis tratě

měří necelé 2 km a vede od místa startu u restaurace Mendrik až na Andrlův Chlum, kde je u chaty KČT cíl závodu /všichni musí potom seběhnout zpět ke startu/. Převýšení 222 m, start ve výšce 337 m n. m., cíl ve výšce 559 m n. m. Upozorňujeme všechny startující, že se několikrát přebíhá silnice Ústí nad Orlicí - Litomyšl za plného automobilového provozu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

E-mailová adresa

eva.hublova@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.1.2017Běh do vrchu na Andrlův chlum50
9.1.2016Běh do vrchu na Andrlův chlum111
3.1.2015Běh do vrchu na Andrlův chlum138
4.1.2014Běh do vrchu na Andrlův chlum132
5.1.2013Běh do vrchu na Andrlův chlum68
7.1.2012Běh do vrchu na Andrlův chlum68
8.1.2011Běh do vrchu na Andrlův chlum62
9.1.2010Běh do vrchu na Andrlův chlum41
3.1.2009Běh do vrchu na Andrlův chlum54
5.1.2008Běh do vrchu na Andrlův chlum79
6.1.2007Běh do vrchu na Andrlův chlum95
7.1.2006Běh do vrchu na Andrlův chlum84
8.1.2005Běh do vrchu na Andrlův chlum107
3.1.2004Běh do vrchu na Andrlův chlum100
4.1.2003Běh do vrchu na Andrlův chlum97
5.1.2002Běh do vrchu na Andrlův chlum69
6.1.2001Běh do vrchu na Andrlův chlum108
8.1.2000Andrlův chlum, 27. ročník102
9.1.1999Běh do vrchu na Andrlův chlum, 26.ročník115

Statistika závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1680

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Zajíc Jan5318
Sadílek Ota4617
Krupička Miroslav5316
Keprtová Miloslava4815
Červ Miloslav5015
Stránský Aleš6014
Šimůnek Jan8214
Svatoš Otakar3413
Bielčik Jindřich4013
Šebek Michal8413
Kalousek Jan4112
Soukup Jiří2712
Kubelka Tomáš9312
Doleček Josef7912
Mannlová Jana8012
Pilgr Bohuslav5112
Hübl Radek8812
Pilgr Luděk7612
Šafář Jaroslav5111
Vacek Martin6911
Havran Miroslav3711
Kubelka Petr9510
Valter Pavel5210
Matyášová Jana6510
Kratochvíl Miloš7510
Šimůnková Pavla779
Novotný Jiří459
Nechvíl Petr919
Dobšíček Pavel809
Vytlačilová Lenka849
Zajíc Jakub899
Jadrný Lubomír739
Razým Jan578
Siegel Josef868
Čechal Jaroslav618
Stránská Adéla918
Jirásková Eva648
Kopecký Libor567
Kolář Radim697
Nemšák Miroslav697
Sejkorová Lenka637
Novák Jiří807
Jirásková Bára917
Hrdina Jaroslav477
Koblížek Kamil807
Marhold Luboš777
Marhold Petr787
Kebrle Milan757
Mertová Michaela767
Sontáková Lenka917

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4496Bílek DavidVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:10:12-
2M419128Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:11:49-
3M43488Bukáček MarekAtletika Polička0400:13:19-
4M438126Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:13:30-
5M439131Fejfar LukášVPU0300:13:32-
6M440105Nechuta MarekBike Freaks Holice0700:13:34-
7M44189Kapoun JanAtletika Polička0300:13:37-
8M473102Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:16:01-
9M497183Špárlinek JanKerhatice0600:19:32-
10M498146Gombar DanTJ Jiskra Ústí nad Orlicí1000:19:36-
11M4101139Endyš OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí1100:19:40-
12M4105184Špárlinek VojtěchKerhatice1100:21:17-
13M4111140Šimek MartinTJ Jiskra Ústí nad Orlicí1100:25:38-
14M4112175Novák AntonínTJ Jiskra Ústí nad Orlicí1400:29:14-
14M4112143Vítek JakubTJ Jiskra Fotbal1300:29:14-
16M4115144Vítek AlešTJ Jiskra Fotbal1100:29:37-
17M4117170Jukl AntonínTJ Jiskra Ústí nad Orlicí1100:35:24-
18M4118162Kuhn KryštofTJ Jiskra Ústí nad Orlicí1300:35:57-
Dorostenci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M510103Verner JanHokejbal ČT0100:11:11-
2M51371Kadrmas MarekSlatina0000:11:36-
3M521180Velinský VojtěchUO0000:11:57-
4M52270Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:12:04-
5M528156Kditek JonášKOB UO0100:12:36-
6M532108Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:13:03-
7M54799Hynek MartinPasivity Žamberk0100:13:59-
Muži A 20-39 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1136Stejskal JakubSkialp Dolní Morava9500:10:00-
2MA2133Kubelka TomášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:10:01-
3MA369Herda JanSKP Nymburk8300:10:08-
4MA556Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:10:26-
5MA6158Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:10:38-
6MA768Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:10:56-
7MA9107Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:11:01-
8MA12154Fátor JanKOB Dobruška7900:11:32-
9MA17148Kramář MichalTJ Sokol Janov9500:11:43-
10MA2084Radiměřský KarelAtletika Polička8700:11:52-
11MA25188Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:12:23-
12MA2677Trejtnar MichalKunvald9200:12:29-
13MA3183Slabý JanTvoje Máma9000:13:02-
14MA42127Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:13:39-
15MA44121Kolář MichalTRIALRUN.CZ8600:13:41-
16MA46119Dvořáček JanTRIALRUN.CZ7900:13:59-
17MA48137Beneš MichalRunSport8300:14:03-
18MA49167Doležal LukášHK Dolní Dobrouč8200:14:12-
19MA53155Mikulecký TomášPHO Tyršovar8500:14:29-
20MA61149Pirkl VlastaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9700:15:01-
21MA6398Kubizňák JiříCrossfit Matějka9000:15:03-
22MA64141Ježek OndřejSynové Výčepu8500:15:16-
23MA65122Grunta PřemyslTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9000:15:18-
24MA78174Novák JiříHasiči Ústí nad Orlicí8000:16:15-
25MA82135Šuster FrantišekČeská Třebová8300:16:25-
26MA8580Krosnář MartinLukavice9200:16:39-
27MA87115Matějka PetrJen Blbni Team8900:17:03-
28MA8976Vencl JanVencl Tým Ústí nad Orlicí9500:17:27-
29MA92138Polák PetrTJ Chvojkovice-Brod8600:18:33-
30MA9494Zajíc JakubTJ Sokol Kolín8900:19:05-
31MA102147Kovář CtiradSTS Chvojkovice Brod8600:19:58-
32MA118173Jukl DušanUO8100:35:57-
Muži B 40-49 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB15125Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:11:39-
2MB16117Procházka MichalCC Choceň7700:11:42-
3MB2379Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:12:05-
4MB24118Maťátko JanRunSport7800:12:09-
5MB3082Lux PetrTvoje Máma7600:12:56-
6MB33165Jirout BohumilGOMANGO7300:13:11-
7MB4361Dvořák PavelČeská Třebová7500:13:40-
8MB51166Pospíšil TomášGENARO7800:14:24-
9MB55186Pražák TomášHylváty7100:14:36-
10MB56161Kuhn JanUO7600:14:43-
11MB58112Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:14:50-
12MB59189Kaňovský PetrAC Moravská Slavia Brno7600:14:54-
13MB7787Kapoun PetrAtletika Polička7500:16:13-
14MB86101Němec RadekTJ Jiskra Litomyšl7700:16:51-
15MB93134Vacek JiříDlouhá Třebová7700:19:03-
16MB105182Šparlinek MarcelKerhatice7700:21:17-
Muži C 50-59 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1175Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:11:25-
2MC1465Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:11:38-
3MC1886Vacarda VladimírEleven Run Team5900:11:47-
4MC27124Mařáček FrantišekK6500:12:36-
5MC35142Hruban JanČeská Třebová6600:13:22-
6MC54100Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:14:34-
7MC84179Mutinský ViktorKOB UO6500:16:37-
Muži D 60 let a starší (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD36116Krupička MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5300:13:27-
2MD5054Hájek FrantišekFGT Stolany4900:14:17-
3MD5264Ráb PavelČeská Třebová5200:14:24-
4MD6985Červ MiloslavAtletika Polička5000:15:39-
5MD88168Holeček StanislavHarekrišna Jeseníky5500:17:13-
6MD99164Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:19:38-
7MD100181Dušek JanTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5100:19:39-
8MD11093Zajíc JanHvězda Pardubice5300:24:30-
9MD121150Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:40:52-
10MD12291Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:42:39-
Ženy A 16-34 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA873Stránská AdélaISCAREX ČT / INOV-89100:10:57-
2ZA45185Kalousová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:46-
3ZA62151Hronová MarkétaCZECH TRI K. TEAM9000:15:03-
4ZA70113Čížová BarboraJen Blbni Team9600:15:44-
5ZA7567Rábová MartinaČeská Třebová9200:16:05-
6ZA96110Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0100:19:26-
7ZA10381Špinlerová RůženaNekoř9500:20:29-
8ZA107123Turcanu EcaterinaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:22:59-
Ženy B 35-44 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB29104Nováková BarboraSokol Kunvald8300:12:53-
2ZB6658Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:15:25-
3ZB68153Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:15:38-
4ZB72129Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:15:56-
5ZB79169Jarešová RadmilaJablonné7600:16:20-
6ZB83109Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:16:34-
7ZB95157Koditková IlonaKOB UO7600:19:25-
8ZB112145Vítková MichalaUO8300:29:14-
Ženy C 45 let a starší (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3795Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:13:30-
2ZC6057Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:15:00-
3ZC81178Šedová JanaSruby7300:16:22-
4ZC9155Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:17:56-
5ZC10459Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:21:09-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1136Stejskal JakubSkialp Dolní Morava9500:10:00-
2MA2133Kubelka TomášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:10:01-
3MA369Herda JanSKP Nymburk8300:10:08-
1M4496Bílek DavidVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:10:12-
4MA556Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:10:26-
5MA6158Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:10:38-
6MA768Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:10:56-
1ZA873Stránská AdélaISCAREX ČT / INOV-89100:10:57-
7MA9107Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:11:01-
1M510103Verner JanHokejbal ČT0100:11:11-
1MC1175Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:11:25-
8MA12154Fátor JanKOB Dobruška7900:11:32-
2M51371Kadrmas MarekSlatina0000:11:36-
2MC1465Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:11:38-
1MB15125Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:11:39-
2MB16117Procházka MichalCC Choceň7700:11:42-
9MA17148Kramář MichalTJ Sokol Janov9500:11:43-
3MC1886Vacarda VladimírEleven Run Team5900:11:47-
2M419128Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:11:49-
10MA2084Radiměřský KarelAtletika Polička8700:11:52-
3M521180Velinský VojtěchUO0000:11:57-
4M52270Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:12:04-
3MB2379Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:12:05-
4MB24118Maťátko JanRunSport7800:12:09-
11MA25188Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:12:23-
12MA2677Trejtnar MichalKunvald9200:12:29-
4MC27124Mařáček FrantišekK6500:12:36-
5M528156Kditek JonášKOB UO0100:12:36-
1ZB29104Nováková BarboraSokol Kunvald8300:12:53-
5MB3082Lux PetrTvoje Máma7600:12:56-
13MA3183Slabý JanTvoje Máma9000:13:02-
6M532108Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:13:03-
6MB33165Jirout BohumilGOMANGO7300:13:11-
3M43488Bukáček MarekAtletika Polička0400:13:19-
5MC35142Hruban JanČeská Třebová6600:13:22-
1MD36116Krupička MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5300:13:27-
1ZC3795Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:13:30-
4M438126Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:13:30-
5M439131Fejfar LukášVPU0300:13:32-
6M440105Nechuta MarekBike Freaks Holice0700:13:34-
7M44189Kapoun JanAtletika Polička0300:13:37-
14MA42127Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:13:39-
7MB4361Dvořák PavelČeská Třebová7500:13:40-
15MA44121Kolář MichalTRIALRUN.CZ8600:13:41-
2ZA45185Kalousová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:46-
16MA46119Dvořáček JanTRIALRUN.CZ7900:13:59-
7M54799Hynek MartinPasivity Žamberk0100:13:59-
17MA48137Beneš MichalRunSport8300:14:03-
18MA49167Doležal LukášHK Dolní Dobrouč8200:14:12-
2MD5054Hájek FrantišekFGT Stolany4900:14:17-
8MB51166Pospíšil TomášGENARO7800:14:24-
3MD5264Ráb PavelČeská Třebová5200:14:24-
19MA53155Mikulecký TomášPHO Tyršovar8500:14:29-
6MC54100Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:14:34-
9MB55186Pražák TomášHylváty7100:14:36-
10MB56161Kuhn JanUO7600:14:43-
1Z457120Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:14:44-
11MB58112Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:14:50-
12MB59189Kaňovský PetrAC Moravská Slavia Brno7600:14:54-
2ZC6057Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:15:00-
20MA61149Pirkl VlastaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9700:15:01-
3ZA62151Hronová MarkétaCZECH TRI K. TEAM9000:15:03-
21MA6398Kubizňák JiříCrossfit Matějka9000:15:03-
22MA64141Ježek OndřejSynové Výčepu8500:15:16-
23MA65122Grunta PřemyslTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9000:15:18-
2ZB6658Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:15:25-
2Z467132Fejfarová TerezaVPU0300:15:33-
3ZB68153Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:15:38-
4MD6985Červ MiloslavAtletika Polička5000:15:39-
4ZA70113Čížová BarboraJen Blbni Team9600:15:44-
3Z471111Brožková TerezaKOB Ústí nad Orlicí0400:15:50-
4ZB72129Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:15:56-
8M473102Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:16:01-
4Z47463Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:16:04-
5ZA7567Rábová MartinaČeská Třebová9200:16:05-
5Z476114Matějková Viktoria ElaJen Blbni Team0700:16:13-
13MB7787Kapoun PetrAtletika Polička7500:16:13-
24MA78174Novák JiříHasiči Ústí nad Orlicí8000:16:15-
5ZB79169Jarešová RadmilaJablonné7600:16:20-
6Z480152Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:16:21-
3ZC81178Šedová JanaSruby7300:16:22-
25MA82135Šuster FrantišekČeská Třebová8300:16:25-
6ZB83109Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:16:34-
7MC84179Mutinský ViktorKOB UO6500:16:37-
26MA8580Krosnář MartinLukavice9200:16:39-
14MB86101Němec RadekTJ Jiskra Litomyšl7700:16:51-
27MA87115Matějka PetrJen Blbni Team8900:17:03-
5MD88168Holeček StanislavHarekrišna Jeseníky5500:17:13-
28MA8976Vencl JanVencl Tým Ústí nad Orlicí9500:17:27-
7Z490106Nechutová VendulaBike Freaks Holice0500:17:45-
4ZC9155Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:17:56-
29MA92138Polák PetrTJ Chvojkovice-Brod8600:18:33-
15MB93134Vacek JiříDlouhá Třebová7700:19:03-
30MA9494Zajíc JakubTJ Sokol Kolín8900:19:05-
7ZB95157Koditková IlonaKOB UO7600:19:25-
6ZA96110Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0100:19:26-
9M497183Špárlinek JanKerhatice0600:19:32-
10M498146Gombar DanTJ Jiskra Ústí nad Orlicí1000:19:36-
6MD99164Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:19:38-
7MD100181Dušek JanTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5100:19:39-
11M4101139Endyš OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí1100:19:40-
31MA102147Kovář CtiradSTS Chvojkovice Brod8600:19:58-
7ZA10381Špinlerová RůženaNekoř9500:20:29-
5ZC10459Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:21:09-
12M4105184Špárlinek VojtěchKerhatice1100:21:17-
16MB105182Šparlinek MarcelKerhatice7700:21:17-
8ZA107123Turcanu EcaterinaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:22:59-
8Z4108163Kuhnová BarboraTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:23:16-
9Z4109176Nováková EllenTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:23:21-
8MD11093Zajíc JanHvězda Pardubice5300:24:30-
13M4111140Šimek MartinTJ Jiskra Ústí nad Orlicí1100:25:38-
8ZB112145Vítková MichalaUO8300:29:14-
14M4112175Novák AntonínTJ Jiskra Ústí nad Orlicí1400:29:14-
14M4112143Vítek JakubTJ Jiskra Fotbal1300:29:14-
16M4115144Vítek AlešTJ Jiskra Fotbal1100:29:37-
10Z4116172Juklová VendulaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:35:15-
17M4117170Jukl AntonínTJ Jiskra Ústí nad Orlicí1100:35:24-
18M4118162Kuhn KryštofTJ Jiskra Ústí nad Orlicí1300:35:57-
32MA118173Jukl DušanUO8100:35:57-
11Z4118171Juklová ValerieTJ Jiskra Ústí nad Orlicí1400:35:57-
9MD121150Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:40:52-
10MD12291Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:42:39-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 83%
Zvolená trasa závodu: 93%
Značení závodu: 47%
Vyhlášení výsledků: 65%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 83%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
82%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód