Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Václava Čevony

13.6.2018, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Václava Čevony
  • datum konání: 13.6.2018
  • zobrazeno již 481x
  • místo konání: Ústí nad Orlicí, atletický stadion
  • GPS: 49.97855N, 16.38813E
  • pořadatel: Jiskra Ústí nad Orlicí, oddíl atletiky

Sociální sítě

Místo konání

atletický stadion, Ústí nad Orlicí
18:15 hodin

Přihlášky

na místě od 16:45 do 17:30 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 3 km
závod na tartanové dráze

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Eva Hüblová
tel. 605 183 844

E-mailová adresa

eva.hublova@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pešava JanTJ Jablonné nad Orlicí0000:08:43111,29
2MA22Záveský FilipAC Moravská Slavia Brno, spolek9300:08:46105,29
3MA33Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:08:48104,51
4MA44Kučera LadislavČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s7600:09:13110,47
5MA55Kostecký JanTJ Šumperk, z.s.9100:09:2790,20
6MA66Vítek JanHvězda Pardubice z.s.0100:09:3094,59
7MA77Havran JanČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s9300:09:3089,18
8MA88Bílek DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:09:3194,12
9MA99Horák JakubHvězda Pardubice z.s.0200:09:4090,91
10MA1010Fliedr TomášATLETIKA Polička, spolek7600:09:44100,05
11MA1111Moravec MartinTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.8400:09:4683,01
12MA1212Boháč BonifácTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0100:10:0183,25
13MA1313Kavička PetrHvězda Pardubice z.s.0200:10:0382,49
14MA1418Řemínek MatějAC Choceň, spolek8600:10:1074,26
15MA1514Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:10:1589,49
16MA1616Gregora JanACTIVITY Lanškroun0000:10:2475,04
17MA1719Vacek MartinČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s6900:10:2685,68
18MA1815Radiměřský KarelATLETIKA Polička, spolek8700:10:3166,39
19MA1917Fliedr JiříATLETIKA Polička, spolek8000:10:3365,79
20MA2120Stránský AlešČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s6000:10:40117,38
21MA2321Krunčík PavelSportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.8500:10:4660,73
22MA2522Vacek MichalČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0400:11:2851,99
23MA2723Siegel JosefAC Choceň, spolek5800:11:35107,69
24MA2824Boháč PankrácTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0600:11:3947,74
25MA3025Šolc VítězslavBKL Machov5700:12:0998,15
26MA3326Kubišta OtoČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s5300:12:2494,16
27MA3527Hruban JanČeská Třebová6600:12:4182,62
28MA3628Mlynář PetrDolní Dobrouč7100:12:5135,72
29MA3729Vacek JiříDlouhá Třebová7700:12:5235,48
30MA3830Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:13:2277,91
31MA3931Goldbach VáclavSportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.5000:13:4072,93
32MA4132Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:14:3956,67
33MA4333Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:16:12107,04
34MA4434Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:17:2392,96
Ženy (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2035Pulgretová KateřinaTJ Nové Město na Moravě z.s.9900:10:37106,32
2ZA2236Hynková VeronikaAC Pardubice0200:10:43104,48
3ZA2437Nováková BarboraSokol Kunvald8300:10:56110,92
4ZA2638Dušková LindaHvězda Pardubice z.s.0100:11:3389,19
5ZA2939Matyášová JanaSilvita Ústí nad Orlicí6500:11:49104,42
6ZA3140Bojanovská AlenaTJ Nové Město na Moravě z.s.7500:12:1289,08
7ZA3241Krátká AnnaHvězda Pardubice z.s.6900:12:2195,58
8ZA3442Hronová MarkétaAtletika Chrudim, z.s.9000:12:36100,00
9ZA4043Pešlová IvanaTJ Svitavy, z. s.6300:14:10110,06
10ZA4244Keprtová MiloslavaČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s4800:15:4089,94
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pešava JanTJ Jablonné nad Orlicí0000:08:43111,29
2MA22Záveský FilipAC Moravská Slavia Brno, spolek9300:08:46105,29
3MA33Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:08:48104,51
4MA44Kučera LadislavČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s7600:09:13110,47
5MA55Kostecký JanTJ Šumperk, z.s.9100:09:2790,20
6MA66Vítek JanHvězda Pardubice z.s.0100:09:3094,59
7MA77Havran JanČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s9300:09:3089,18
8MA88Bílek DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:09:3194,12
9MA99Horák JakubHvězda Pardubice z.s.0200:09:4090,91
10MA1010Fliedr TomášATLETIKA Polička, spolek7600:09:44100,05
11MA1111Moravec MartinTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.8400:09:4683,01
12MA1212Boháč BonifácTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0100:10:0183,25
13MA1313Kavička PetrHvězda Pardubice z.s.0200:10:0382,49
14MA1418Řemínek MatějAC Choceň, spolek8600:10:1074,26
15MA1514Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:10:1589,49
16MA1616Gregora JanACTIVITY Lanškroun0000:10:2475,04
17MA1719Vacek MartinČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s6900:10:2685,68
18MA1815Radiměřský KarelATLETIKA Polička, spolek8700:10:3166,39
19MA1917Fliedr JiříATLETIKA Polička, spolek8000:10:3365,79
1ZA2035Pulgretová KateřinaTJ Nové Město na Moravě z.s.9900:10:37106,32
20MA2120Stránský AlešČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s6000:10:40117,38
2ZA2236Hynková VeronikaAC Pardubice0200:10:43104,48
21MA2321Krunčík PavelSportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.8500:10:4660,73
3ZA2437Nováková BarboraSokol Kunvald8300:10:56110,92
22MA2522Vacek MichalČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0400:11:2851,99
4ZA2638Dušková LindaHvězda Pardubice z.s.0100:11:3389,19
23MA2723Siegel JosefAC Choceň, spolek5800:11:35107,69
24MA2824Boháč PankrácTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0600:11:3947,74
5ZA2939Matyášová JanaSilvita Ústí nad Orlicí6500:11:49104,42
25MA3025Šolc VítězslavBKL Machov5700:12:0998,15
6ZA3140Bojanovská AlenaTJ Nové Město na Moravě z.s.7500:12:1289,08
7ZA3241Krátká AnnaHvězda Pardubice z.s.6900:12:2195,58
26MA3326Kubišta OtoČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s5300:12:2494,16
8ZA3442Hronová MarkétaAtletika Chrudim, z.s.9000:12:36100,00
27MA3527Hruban JanČeská Třebová6600:12:4182,62
28MA3628Mlynář PetrDolní Dobrouč7100:12:5135,72
29MA3729Vacek JiříDlouhá Třebová7700:12:5235,48
30MA3830Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:13:2277,91
31MA3931Goldbach VáclavSportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.5000:13:4072,93
9ZA4043Pešlová IvanaTJ Svitavy, z. s.6300:14:10110,06
32MA4132Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:14:3956,67
10ZA4244Keprtová MiloslavaČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s4800:15:4089,94
33MA4333Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:16:12107,04
34MA4434Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:17:2392,96
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pešava JanTJ Jablonné nad Orlicí0000:08:43100,98
2MA22Záveský FilipAC Moravská Slavia Brno, spolek9300:08:4699,91
3MA33Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:08:4899,11
4MA44Kučera LadislavČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s7600:09:1389,50
5MA55Kostecký JanTJ Šumperk, z.s.9100:09:2784,41
6MA66Vítek JanHvězda Pardubice z.s.0100:09:3083,37
7MA77Havran JanČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s9300:09:3083,36
8MA88Bílek DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:09:3182,87
9MA99Horák JakubHvězda Pardubice z.s.0200:09:4079,49
10MA1010Fliedr TomášATLETIKA Polička, spolek7600:09:4477,93
11MA1111Moravec MartinTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.8400:09:4677,02
12MA1212Boháč BonifácTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0100:10:0171,40
13MA1313Kavička PetrHvězda Pardubice z.s.0200:10:0370,61
14MA1418Řemínek MatějAC Choceň, spolek8600:10:1068,02
15MA1514Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:10:1566,20
16MA1616Gregora JanACTIVITY Lanškroun0000:10:2462,75
17MA1719Vacek MartinČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s6900:10:2661,97
18MA1815Radiměřský KarelATLETIKA Polička, spolek8700:10:3159,93
19MA1917Fliedr JiříATLETIKA Polička, spolek8000:10:3359,32
20MA2120Stránský AlešČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s6000:10:4056,64
21MA2321Krunčík PavelSportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.8500:10:4654,12
22MA2522Vacek MichalČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0400:11:2838,43
23MA2723Siegel JosefAC Choceň, spolek5800:11:3535,71
24MA2824Boháč PankrácTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0600:11:3933,95
25MA3025Šolc VítězslavBKL Machov5700:12:0922,60
26MA3326Kubišta OtoČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s5300:12:2417,12
27MA3527Hruban JanČeská Třebová6600:12:4110,32
28MA3628Mlynář PetrDolní Dobrouč7100:12:516,49
29MA3729Vacek JiříDlouhá Třebová7700:12:526,22
30MA3830Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:13:223,00
31MA3931Goldbach VáclavSportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.5000:13:403,00
32MA4132Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:14:393,00
33MA4333Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:16:123,00
34MA4434Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:17:233,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2035Pulgretová KateřinaTJ Nové Město na Moravě z.s.9900:10:37102,59
2ZA2236Hynková VeronikaAC Pardubice0200:10:43100,72
3ZA2437Nováková BarboraSokol Kunvald8300:10:5696,70
4ZA2638Dušková LindaHvězda Pardubice z.s.0100:11:3385,13
5ZA2939Matyášová JanaSilvita Ústí nad Orlicí6500:11:4980,10
6ZA3140Bojanovská AlenaTJ Nové Město na Moravě z.s.7500:12:1273,22
7ZA3241Krátká AnnaHvězda Pardubice z.s.6900:12:2170,17
8ZA3442Hronová MarkétaAtletika Chrudim, z.s.9000:12:3665,52
9ZA4043Pešlová IvanaTJ Svitavy, z. s.6300:14:1036,34
10ZA4244Keprtová MiloslavaČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s4800:15:408,41

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód