hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh přes Červený vrch

17.6.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh přes Červený vrch
  • datum konání: 17.6.2018
  • zobrazeno již 811x
  • místo konání: Dolní Čermná
  • GPS: 49.97694N, 16.56106E
  • pořadatel: AZAS Dolní Čermná

Sociální sítě

Místo konání

Areál zdraví a sportu Dolní Čermná
od 10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

Děti: 30 Kč
Dospělí: 60 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kateřina Veselá
tel. 605 475 695

Propozice závodu ve formátu JPG

Internetové stránky

http://www.azas.cz

E-mailová adresa

areal@dolni-cermna.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1112Klein RadimSK Štíty1300:00:01-
2C1311Kyšperka VáclavOrel Dolní Čermná1300:00:01-
3C155Faltus FrantišekSokol Klášterec nad Orlicí1300:00:01-
4C1731Hrubčík David-1300:00:01-
5C1913Kubín AlexLanškroun1400:00:01-
6C11125Buřval Alex-1400:00:01-
7C11315Mareš DominikOrel Dolní Čermná1300:00:01-
8C11510Svoboda TobiášHasiči Dolní Čermná1400:00:01-
9C11729Diblík VojtěchŽichlínek1300:00:01-
10C11934Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:01-
11C12118Kujínek OliverBrandýs nad Labem1500:00:01-
12C1234Marek Lukáš-1600:00:01-
13C1253Skalický Štěpán-1500:00:01-
14C1272Vitouch Martin-1500:00:01-
-C1-8Vacek MartinDlouhá Třebová15DNF-

Děvčata 5 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D117Bedrníčková NikolaOrel Dolní Čermná1300:00:01-
2D139Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:01-
3D1516Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:01-
4D1736Hejlová EllaLetohrad1300:00:01-
5D1935Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:00:01-
6D11114Knápková RozálieXCT Horní Heřmanice1300:00:01-
7D11320Pecháčková Agáta-1400:00:01-
8D11522Beranová TerezaLanškroun1300:00:01-
9D11737Dufková MarieAC Pardubice1300:00:01-
10D11927Vyskočilová Patricie-1300:00:01-
11D12117Macháčková Kristýna-1400:00:01-
12D1231Lešikarová Eliška-1600:00:01-
13D12528Bělašková Kateřina-1500:00:01-
14D12733Hrabčuková Nela-1500:00:01-
15D12921Šebrlová Klára-1500:00:01-
16D13023Hrdinová Eliška-1600:00:01-
17D13124Svobodová NelaAZAS Dolní Čermná1600:00:01-
18D13219Pecháčková Viktorie-1400:00:01-
19D13326Řeháková Valentina-1600:00:01-
20D1346Ešpandrová Tereza-1500:00:01-
21D13532Kyšperková BarboraOrel Dolní Čermná1600:00:01-
22D13630Zamecová SofieDolní Čermná1700:00:01-

Chlapci 6-7 let (trať 0,65 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21136Svojanovský Miroslav-1100:02:18-
2C214112Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:02:20-
3C228107Stříbrný JiříSDH Petrovice1100:02:29-
4C23434Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:02:36-
5C24071Dušek Petr-1100:02:42-
6C24138Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná1100:02:44-
7C242119Buřval Sebastian-1200:02:47-
8C24374Svoboda MatyášHasiči Dolní Čermná1200:02:48-
9C2466Chovanec Oliver-1200:02:49-
10C251100Šebrle Jan-1100:02:56-
11C25999Šebrle Filip-1200:03:22-
12C2647Skalický VítDolní Čermná1200:03:34-
13C265122Šindelka Jakub-1200:03:34-
14C270203Hrabčuk Matěj-1200:03:57-

Děvčata 6-7 let (trať 0,65 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D23378Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:02:35-
2D23693Faltusová KristinaLetohrad1100:02:38-
3D238102Skalická NelaLanškroun1100:02:41-
4D23911Kuřová MagdalénaSDH Žichlínek1100:02:41-
5D26077Kyšperková AnežkaOrel Dolní Čermná1100:03:23-
6D26142Vávrová MarkétaOrel Dolní Čermná1200:03:28-
7D26212Vyčítalová Eliška-1100:03:30-
8D26753Regentová AliceSDH Dolní Čermná1200:03:46-
9D268204Souralová Veronika-1200:03:51-
10D269124Bělašková Klára-1200:03:56-

Nejmladší žáci I (trať 0,65 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1189Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:02:04109,36
2M1268Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:02:1297,53
3M1658Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:02:1593,11
4M172Veselý JanBiatlon Letohrad1000:02:1691,96
5M1830Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:02:1790,45
6M1992Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:02:1789,85
7M11075Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:02:1888,31
8M11265Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:1987,45
9M113207Fajfr Aleš-0900:02:1986,94
10M1151Veselý JakubKlub biatlonu Letohrad1000:02:2084,74
11M1189Macháček FilipOrel Dolní Čermná0900:02:2282,04
12M11983Mareš DanielOrel Dolní Čermná0900:02:2479,76
13M12187Macháček DanielOrel Dolní Čermná0900:02:2577,70
14M12476Fišer JanK. D. Petrovice1000:02:2774,16
15M12685Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:02:2872,40
16M127104Oláh Tomáš-0900:02:2971,69
17M131205Soural Adam-1000:02:3266,09
18M13213Bambušek Jakub-1000:02:3365,04
19M137125Költö TobiasTJ Spartak Letohrad1000:02:3955,43
20M14420Tomek Matyáš-1000:02:4841,81
21M150127Diblík JanŽichlínek1000:02:5236,11
22M15214Skála František-0900:02:5629,96
23M15441Regent MatějSDH Dolní Čermná0900:03:0515,64
24M15621Dušek Vincenc-1000:03:0613,70
25M15782Mareš AntonínOrel Dolní Čermná1000:03:107,99

Nejmladší žákyně I (trať 0,65 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1344Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:02:13100,79
2Z1435Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:13100,45
3Z1573Dušková ŽanetaAtletika TJ Lanškroun0900:02:1498,76
4Z11695Svobodová KláraKlub biatlonu Letohrad0900:02:2089,77
5Z11739Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:02:2189,39
6Z12054Kubová KláraTJ Spartak Letohrad0900:02:2484,12
7Z12266Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:02:2582,89
8Z12361Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:02:2582,24
9Z12517Pavléková Kamila-0900:02:2878,49
10Z12957Tlapáková Naděžda-0900:02:3076,14
11Z13046Krejčí MagdalénaAK M.Třebová1000:02:3173,33
12Z13580Knápková AnežkaXCT Horní Heřmanice1000:02:3863,84
13Z14531Faltusová ŠtěpánkaT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí1000:02:4847,94
14Z147133Šantrůčková AdélaSokol Lukavice0900:02:5045,88
15Z148108Stříbrná KristýnaSDH Petrovice1000:02:5045,22
16Z1498Macháčková AdélaOrel Dolní Čermná1000:02:5144,47
17Z153110Kořínková LucieAtletika Žamberk1000:03:0326,56
18Z15545Krejčí JolanaAK Moravská Třebová1000:03:0522,25
19Z15856Melicharová Eliška-0900:03:1211,75
20Z16310Vitouchová Amálie-0900:03:303,00
21Z166120Vyskočilová Mia-1000:03:343,00

Nejmladší žáci II (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21279Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:04:27102,15
2M218201Zajíček VojtěchAtletika TJ Lanškroun0800:04:3199,01
3M21963Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:04:3198,84
4M22059Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:04:3298,62
5M22369Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:04:3695,56
6M22650Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:04:3993,44
7M22943Vávra PetrOrel Dolní Čermná0700:04:4688,13
8M23394Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:04:5382,66
9M23537Škrach Adam-0800:04:5879,21
10M24367Brychta JakubCerekvice n. Loučnou0800:05:0971,04
11M24784Mareš MatějOrel Dolní Čermná0700:05:1963,27
12M25919Pejchar Matyáš-0800:06:3110,09
13M26418Duspiva Dominik-0800:07:383,00

Nejmladší žákyně II (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21181Steklá BarboraTJ Svitavy0800:04:26103,78
2Z21764Petrová ŠtěpánkaIscarex Junior Team ČT0700:04:31100,05
3Z22498Matějková Viktoria ElaAtletika Svitavy0700:04:3696,17
4Z23262Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:5383,88
5Z236113Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:04:5880,10
6Z24291Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:05:0872,65
7Z24627Štelcikova Kateřina-0700:05:1666,44
8Z248101Skalická NikolActivity Lanškroun0700:05:2659,00
9Z25032Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:05:2957,12
10Z252202Lešikarová AdélaKD Petrovice0700:05:3950,05
11Z2534Škaredová Karolína-0700:05:4049,08
12Z25472Dušková Tereza-0700:05:4743,64
13Z25515Dušková Pavla-0700:05:5636,80
14Z256132Kaplanová KarolínaSruby0700:06:1027,08
15Z2585Křemenáková Marie-0800:06:2813,32
16Z26133Kopecká BarboraT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí0800:06:493,00
17Z26316Kuřová EliškaSDH Žichlínek0800:07:103,00
18Z26540Hejzlarová TerezaSDH Dolní Čermná0800:10:153,00

Mladší žáci (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M32116Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:04:08104,43
2M33115Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:1599,36
3M3560Seidl LukášAtletika Dobruška0500:04:1996,21
4M3670Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:2095,06
5M37130Šantrůček ŠtěpánFK Lukavice0500:04:2194,62
6M31323Motl Jan-0500:04:2789,29
7M322206Fajfr MarekOB Žamberk0600:04:3384,67
8M33986Macháček AdamOrel Dolní Čermná0600:05:0361,52
9M34424Skalický Jan-0500:05:0956,65
10M36025Synek Tibor-0600:06:353,00
11M36222Pavlék Jiří-0600:06:543,00

Mladší žákyně (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31049Dolečková LucieAK Moravská Třebová0500:04:24104,79
2Z31597Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:30100,26
3Z325117Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:04:3794,95
4Z32855Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0600:04:4688,75
5Z330126Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:4688,30
6Z334106Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:5780,47
7Z34096Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:05:0474,71
8Z357103Oláhová Tereza-0600:06:1026,04

Starší žáci (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4147Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:04:06106,65
2M4448Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:1698,86
3M4851Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:04:2294,49
4M41428Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:2989,09
5M431208Heger Tadeáš-0400:04:4972,85
6M45126Janek Matyáš-0400:05:3238,87

Starší žákyně (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z49131Šedová TerezaCykloklub Bendl Vysoké Mýto0300:04:23104,15
2Z416114Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:04:3099,09
3Z421109Stříbrná EliškaSDH Petrovice0400:04:3396,75
4Z42788Macháčková PetraOrel Dolní Čermná0400:04:4389,23
5Z43790Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:04:5877,96
6Z438111Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:05:0175,82
7Z441105Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:05:0771,86
8Z445121Hájková Zuzana-0300:05:1168,51
9Z4493Škaredová Kristýna-0400:05:2756,83

Dorostenci (trať 1,95 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51129Kaplan VojtěchŠedivec0100:05:53105,84
2M5252Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:05:59102,36
3M53128Gregora FilipActivity Lanškroun0200:06:1991,79
4M54200Moravec JanJM Team Letohrad0200:06:5869,96

Dorostenky (trať 1,95 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z55118Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:07:13118,63
2Z5629Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:08:4281,37

Junioři 18-19 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ15164Moravec JanJM Team Letohrad0200:22:52100,00
2MJ43134Flos JaroslavDD Dolní Čermná9800:31:38-

Juniorky 18-19 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ19157Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:23:37117,05
2ZJ27162Moravcová DenisaLetohrad9900:26:2795,13
3ZJ30146Lešikarová MarkétaKD Petrovice9900:27:2487,82
4ZJ38181Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:29:2971,63

Muži A 20-39 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1332Hrdina PavelAK Perná8800:35:07106,47
2MA3326Toman RadekAFK Kornice8700:36:4797,23
3MA4340Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:36:5896,30
4MA11346Kapalčík ŠimonMistrovice9500:40:1578,19
5MA18313Špaček MartinFitness Kopidlno8500:43:5657,87
6MA21302Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:45:1450,71
7MA22329Beran ZdeněkXCT.cz8000:45:3948,42
8MA23305Svoboda JanHasiči Dolní Čermná8400:46:3043,72
9MA32334Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:48:4531,26
10MA35304Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:49:3926,33
11MA40336Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:50:1622,98
12MA42307Kiptchego Kirvi KemboiKenya National Team9100:51:2716,46
13MA46338Šebesta Ondřej-9000:58:463,00

Muži B 40-49 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2314Hejl RadekLetohrad7200:36:17106,13
2MB5322Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:3299,46
3MB7324Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:38:2994,41
4MB8349Malátek AntonínPardubice7700:39:1490,36
5MB9345Moskva RomanPasivity Žamberk7500:39:5386,88
6MB12312Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:40:2683,97
7MB13325Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:41:3677,71
8MB14315Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:41:5276,27
9MB16400Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:43:2368,17
10MB17318Strnad Tomáš3D Fitnes Race Team6900:43:3267,43
11MB24335Simon PetrPolička7200:46:4150,59
12MB25319Fabiánek BronislavTJ Orel Dolní Čermná7200:46:4150,52
13MB27342Polák TomášČerti Kunčina7200:47:4045,27
14MB28330Vebr MichalČeská Třebová7800:47:5344,15
15MB33341Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:49:0238,01
16MB36301Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:4134,56
17MB37303Vávra JiříOrel Dolní Čermná7700:49:5433,35
18MB39306Fišer MartinKD Petrovice7200:50:1131,84
19MB41343Vacek JiříDlouhá Třebová7700:50:5328,10
20MB44309Němec RadekLitomyšl7700:54:318,67
21MB45339Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7200:54:358,31
22MB47331Kosek Miroslav-6901:01:223,00
23MB48310Oláh Robert-7401:01:593,00

Muži C 50-59 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC6321Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:18109,79
2MC10333Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:40:01101,19
3MC15317Suchodol Josef3D Fitness Race Team6700:42:2889,02
4MC19327Hruban JanČeská Třebová6600:44:1780,04
5MC20328Štaigl JindřichŠneci v běhu6600:44:4977,39
6MC26183Mareš PetrOrel Dolní Čermná6400:47:1665,21
7MC29344Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:48:0061,57
8MC30316Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:48:0661,06
9MC31337Bílý ZdeněkChalupáři Dolní Čermná5900:48:3358,84
10MC34347Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:49:0456,30
11MC38311Zpěvák JiříAZAS Dolní Čermná6700:49:5552,01
12MC43323Nastoupil PetrAZAS Dolní Čermná6300:51:4642,84
13MC49320Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5901:08:333,00

Muži D 60-69 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6149Šolc VítězslavBKL Machov5700:21:18102,91
2MD8168Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:21:4399,01
3MD9159Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:21:4998,07
4MD10177Dostál LadislavMoravská Třebová5600:22:0296,10
5MD12167Ráb PavelČeská Třebová5200:22:0695,48
6MD21156Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:24:5369,64
7MD23161Moravec JaroslavOrel Orlice5800:25:2564,78
8MD25154Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:1157,61

Muži E 70 let a starší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4163Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:21:08136,00
2ME31180Šponar JosefSokol Žamberk - orientační běh4700:27:2687,06
3ME37155Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:28:4476,94
4ME39152Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:29:5368,09
5ME41153Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:30:1964,69
6ME48170Sadílek OtaActivity - Runsport4600:34:5029,62

Ženy A 20-34 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1172Vévodová MartinaAK Perná9000:18:58121,51
2ZA7150Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:3796,64
3ZA17151Prachařová Renáta-9000:23:1181,84
4ZA18147Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:23:3777,84
5ZA28179Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná9300:26:2751,10
5ZA28178Uhrová AliceSRTG Česká Třebová9000:26:2751,10
7ZA36182Tmějová Lenka-9600:28:4130,21
8ZA40139Masopustová TerezaKD Petrovice9600:30:0017,69
9ZA45176Šebestová Nela-9600:33:343,00

Ženy B 35-44 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2137Jiroušková JanaPrestige Cycling Team Česká Třebová7900:19:12111,27
2ZB3158Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:47105,54
3ZB11171Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:22:0383,20
4ZB13160Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:2679,53
5ZB14142Veselá KateřinaAZAS Dolní Čermná7900:22:3378,36
6ZB16141Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:22:5874,18
7ZB32165Čápová KateřinaŠneci v běhu8300:27:3528,91
8ZB33140Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:27:4926,48
9ZB34136Koubová MarcelaRybník8000:28:1721,94
10ZB35175Stodolová EliškaChoceň8300:28:1921,66
11ZB42135Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:513,00
12ZB46138Fišerová PavlaKD Petrovice8300:34:423,00
13ZB47145Lešikarová ŠtěpánkaKD Petrovice7600:34:423,00

Ženy C 45-54 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5174Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:21:09121,22
2ZC20144Šedová Jana-7300:24:3192,74
3ZC22148Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:25:1886,04

Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD24169Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:25:30118,72
2ZD26173Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:26112,05
3ZD44166Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:32:2769,23
4ZD49143Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:36:4538,68

Trať 0,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1112Klein RadimSK Štíty1300:00:01-
1D117Bedrníčková NikolaOrel Dolní Čermná1300:00:01-
2D139Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:01-
2C1311Kyšperka VáclavOrel Dolní Čermná1300:00:01-
3C155Faltus FrantišekSokol Klášterec nad Orlicí1300:00:01-
3D1516Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:01-
4C1731Hrubčík David-1300:00:01-
4D1736Hejlová EllaLetohrad1300:00:01-
5D1935Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:00:01-
5C1913Kubín AlexLanškroun1400:00:01-
6D11114Knápková RozálieXCT Horní Heřmanice1300:00:01-
6C11125Buřval Alex-1400:00:01-
7C11315Mareš DominikOrel Dolní Čermná1300:00:01-
7D11320Pecháčková Agáta-1400:00:01-
8D11522Beranová TerezaLanškroun1300:00:01-
8C11510Svoboda TobiášHasiči Dolní Čermná1400:00:01-
9D11737Dufková MarieAC Pardubice1300:00:01-
9C11729Diblík VojtěchŽichlínek1300:00:01-
10D11927Vyskočilová Patricie-1300:00:01-
10C11934Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:01-
11C12118Kujínek OliverBrandýs nad Labem1500:00:01-
11D12117Macháčková Kristýna-1400:00:01-
12C1234Marek Lukáš-1600:00:01-
12D1231Lešikarová Eliška-1600:00:01-
13D12528Bělašková Kateřina-1500:00:01-
13C1253Skalický Štěpán-1500:00:01-
14D12733Hrabčuková Nela-1500:00:01-
14C1272Vitouch Martin-1500:00:01-
15D12921Šebrlová Klára-1500:00:01-
16D13023Hrdinová Eliška-1600:00:01-
17D13124Svobodová NelaAZAS Dolní Čermná1600:00:01-
18D13219Pecháčková Viktorie-1400:00:01-
19D13326Řeháková Valentina-1600:00:01-
20D1346Ešpandrová Tereza-1500:00:01-
21D13532Kyšperková BarboraOrel Dolní Čermná1600:00:01-
22D13630Zamecová SofieDolní Čermná1700:00:01-

Trať 0,65 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1189Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:02:04109,36
2M1268Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:02:1297,53
1Z1344Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:02:13100,79
2Z1435Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:13100,45
3Z1573Dušková ŽanetaAtletika TJ Lanškroun0900:02:1498,76
3M1658Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:02:1593,11
4M172Veselý JanBiatlon Letohrad1000:02:1691,96
5M1830Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:02:1790,45
6M1992Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:02:1789,85
7M11075Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:02:1888,31
1C21136Svojanovský Miroslav-1100:02:18-
8M11265Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:1987,45
9M113207Fajfr Aleš-0900:02:1986,94
2C214112Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:02:20-
10M1151Veselý JakubKlub biatlonu Letohrad1000:02:2084,74
4Z11695Svobodová KláraKlub biatlonu Letohrad0900:02:2089,77
5Z11739Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:02:2189,39
11M1189Macháček FilipOrel Dolní Čermná0900:02:2282,04
12M11983Mareš DanielOrel Dolní Čermná0900:02:2479,76
6Z12054Kubová KláraTJ Spartak Letohrad0900:02:2484,12
13M12187Macháček DanielOrel Dolní Čermná0900:02:2577,70
7Z12266Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:02:2582,89
8Z12361Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:02:2582,24
14M12476Fišer JanK. D. Petrovice1000:02:2774,16
9Z12517Pavléková Kamila-0900:02:2878,49
15M12685Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:02:2872,40
16M127104Oláh Tomáš-0900:02:2971,69
3C228107Stříbrný JiříSDH Petrovice1100:02:29-
10Z12957Tlapáková Naděžda-0900:02:3076,14
11Z13046Krejčí MagdalénaAK M.Třebová1000:02:3173,33
17M131205Soural Adam-1000:02:3266,09
18M13213Bambušek Jakub-1000:02:3365,04
1D23378Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:02:35-
4C23434Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:02:36-
12Z13580Knápková AnežkaXCT Horní Heřmanice1000:02:3863,84
2D23693Faltusová KristinaLetohrad1100:02:38-
19M137125Költö TobiasTJ Spartak Letohrad1000:02:3955,43
3D238102Skalická NelaLanškroun1100:02:41-
4D23911Kuřová MagdalénaSDH Žichlínek1100:02:41-
5C24071Dušek Petr-1100:02:42-
6C24138Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná1100:02:44-
7C242119Buřval Sebastian-1200:02:47-
8C24374Svoboda MatyášHasiči Dolní Čermná1200:02:48-
20M14420Tomek Matyáš-1000:02:4841,81
13Z14531Faltusová ŠtěpánkaT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí1000:02:4847,94
9C2466Chovanec Oliver-1200:02:49-
14Z147133Šantrůčková AdélaSokol Lukavice0900:02:5045,88
15Z148108Stříbrná KristýnaSDH Petrovice1000:02:5045,22
16Z1498Macháčková AdélaOrel Dolní Čermná1000:02:5144,47
21M150127Diblík JanŽichlínek1000:02:5236,11
10C251100Šebrle Jan-1100:02:56-
22M15214Skála František-0900:02:5629,96
17Z153110Kořínková LucieAtletika Žamberk1000:03:0326,56
23M15441Regent MatějSDH Dolní Čermná0900:03:0515,64
18Z15545Krejčí JolanaAK Moravská Třebová1000:03:0522,25
24M15621Dušek Vincenc-1000:03:0613,70
25M15782Mareš AntonínOrel Dolní Čermná1000:03:107,99
19Z15856Melicharová Eliška-0900:03:1211,75
11C25999Šebrle Filip-1200:03:22-
5D26077Kyšperková AnežkaOrel Dolní Čermná1100:03:23-
6D26142Vávrová MarkétaOrel Dolní Čermná1200:03:28-
7D26212Vyčítalová Eliška-1100:03:30-
20Z16310Vitouchová Amálie-0900:03:303,00
12C2647Skalický VítDolní Čermná1200:03:34-
13C265122Šindelka Jakub-1200:03:34-
21Z166120Vyskočilová Mia-1000:03:343,00
8D26753Regentová AliceSDH Dolní Čermná1200:03:46-
9D268204Souralová Veronika-1200:03:51-
10D269124Bělašková Klára-1200:03:56-
14C270203Hrabčuk Matěj-1200:03:57-

Trať 1,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4147Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:04:06106,65
1M32116Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:04:08104,43
2M33115Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:1599,36
2M4448Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:1698,86
3M3560Seidl LukášAtletika Dobruška0500:04:1996,21
4M3670Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:2095,06
5M37130Šantrůček ŠtěpánFK Lukavice0500:04:2194,62
3M4851Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:04:2294,49
1Z49131Šedová TerezaCykloklub Bendl Vysoké Mýto0300:04:23104,15
1Z31049Dolečková LucieAK Moravská Třebová0500:04:24104,79
1Z21181Steklá BarboraTJ Svitavy0800:04:26103,78
1M21279Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:04:27102,15
6M31323Motl Jan-0500:04:2789,29
4M41428Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:2989,09
2Z31597Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:30100,26
2Z416114Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:04:3099,09
2Z21764Petrová ŠtěpánkaIscarex Junior Team ČT0700:04:31100,05
2M218201Zajíček VojtěchAtletika TJ Lanškroun0800:04:3199,01
3M21963Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:04:3198,84
4M22059Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:04:3298,62
3Z421109Stříbrná EliškaSDH Petrovice0400:04:3396,75
7M322206Fajfr MarekOB Žamberk0600:04:3384,67
5M22369Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:04:3695,56
3Z22498Matějková Viktoria ElaAtletika Svitavy0700:04:3696,17
3Z325117Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:04:3794,95
6M22650Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:04:3993,44
4Z42788Macháčková PetraOrel Dolní Čermná0400:04:4389,23
4Z32855Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0600:04:4688,75
7M22943Vávra PetrOrel Dolní Čermná0700:04:4688,13
5Z330126Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:4688,30
5M431208Heger Tadeáš-0400:04:4972,85
4Z23262Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:5383,88
8M23394Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:04:5382,66
6Z334106Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:5780,47
9M23537Škrach Adam-0800:04:5879,21
5Z236113Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:04:5880,10
5Z43790Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:04:5877,96
6Z438111Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:05:0175,82
8M33986Macháček AdamOrel Dolní Čermná0600:05:0361,52
7Z34096Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:05:0474,71
7Z441105Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:05:0771,86
6Z24291Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:05:0872,65
10M24367Brychta JakubCerekvice n. Loučnou0800:05:0971,04
9M34424Skalický Jan-0500:05:0956,65
8Z445121Hájková Zuzana-0300:05:1168,51
7Z24627Štelcikova Kateřina-0700:05:1666,44
11M24784Mareš MatějOrel Dolní Čermná0700:05:1963,27
8Z248101Skalická NikolActivity Lanškroun0700:05:2659,00
9Z4493Škaredová Kristýna-0400:05:2756,83
9Z25032Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:05:2957,12
6M45126Janek Matyáš-0400:05:3238,87
10Z252202Lešikarová AdélaKD Petrovice0700:05:3950,05
11Z2534Škaredová Karolína-0700:05:4049,08
12Z25472Dušková Tereza-0700:05:4743,64
13Z25515Dušková Pavla-0700:05:5636,80
14Z256132Kaplanová KarolínaSruby0700:06:1027,08
8Z357103Oláhová Tereza-0600:06:1026,04
15Z2585Křemenáková Marie-0800:06:2813,32
12M25919Pejchar Matyáš-0800:06:3110,09
10M36025Synek Tibor-0600:06:353,00
16Z26133Kopecká BarboraT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí0800:06:493,00
11M36222Pavlék Jiří-0600:06:543,00
17Z26316Kuřová EliškaSDH Žichlínek0800:07:103,00
13M26418Duspiva Dominik-0800:07:383,00
18Z26540Hejzlarová TerezaSDH Dolní Čermná0800:10:153,00

Trať 1,95 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51129Kaplan VojtěchŠedivec0100:05:53105,84
2M5252Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:05:59102,36
3M53128Gregora FilipActivity Lanškroun0200:06:1991,79
4M54200Moravec JanJM Team Letohrad0200:06:5869,96
1Z55118Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:07:13118,63
2Z5629Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:08:4281,37

Trať 5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1172Vévodová MartinaAK Perná9000:18:58121,51
1ZB2137Jiroušková JanaPrestige Cycling Team Česká Třebová7900:19:12111,27
2ZB3158Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:47105,54
1ME4163Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:21:08136,00
1ZC5174Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:21:09121,22
1MD6149Šolc VítězslavBKL Machov5700:21:18102,91
2ZA7150Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:3796,64
2MD8168Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:21:4399,01
3MD9159Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:21:4998,07
4MD10177Dostál LadislavMoravská Třebová5600:22:0296,10
3ZB11171Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:22:0383,20
5MD12167Ráb PavelČeská Třebová5200:22:0695,48
4ZB13160Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:2679,53
5ZB14142Veselá KateřinaAZAS Dolní Čermná7900:22:3378,36
1MJ15164Moravec JanJM Team Letohrad0200:22:52100,00
6ZB16141Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:22:5874,18
3ZA17151Prachařová Renáta-9000:23:1181,84
4ZA18147Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:23:3777,84
1ZJ19157Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:23:37117,05
2ZC20144Šedová Jana-7300:24:3192,74
6MD21156Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:24:5369,64
3ZC22148Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:25:1886,04
7MD23161Moravec JaroslavOrel Orlice5800:25:2564,78
1ZD24169Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:25:30118,72
8MD25154Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:1157,61
2ZD26173Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:26112,05
2ZJ27162Moravcová DenisaLetohrad9900:26:2795,13
5ZA28178Uhrová AliceSRTG Česká Třebová9000:26:2751,10
5ZA28179Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná9300:26:2751,10
3ZJ30146Lešikarová MarkétaKD Petrovice9900:27:2487,82
2ME31180Šponar JosefSokol Žamberk - orientační běh4700:27:2687,06
7ZB32165Čápová KateřinaŠneci v běhu8300:27:3528,91
8ZB33140Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:27:4926,48
9ZB34136Koubová MarcelaRybník8000:28:1721,94
10ZB35175Stodolová EliškaChoceň8300:28:1921,66
7ZA36182Tmějová Lenka-9600:28:4130,21
3ME37155Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:28:4476,94
4ZJ38181Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:29:2971,63
4ME39152Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:29:5368,09
8ZA40139Masopustová TerezaKD Petrovice9600:30:0017,69
5ME41153Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:30:1964,69
11ZB42135Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:513,00
2MJ43134Flos JaroslavDD Dolní Čermná9800:31:38-
3ZD44166Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:32:2769,23
9ZA45176Šebestová Nela-9600:33:343,00
12ZB46138Fišerová PavlaKD Petrovice8300:34:423,00
13ZB47145Lešikarová ŠtěpánkaKD Petrovice7600:34:423,00
6ME48170Sadílek OtaActivity - Runsport4600:34:5029,62
4ZD49143Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:36:4538,68

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1332Hrdina PavelAK Perná8800:35:07106,47
1MB2314Hejl RadekLetohrad7200:36:17106,13
2MA3326Toman RadekAFK Kornice8700:36:4797,23
3MA4340Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:36:5896,30
2MB5322Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:3299,46
1MC6321Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:18109,79
3MB7324Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:38:2994,41
4MB8349Malátek AntonínPardubice7700:39:1490,36
5MB9345Moskva RomanPasivity Žamberk7500:39:5386,88
2MC10333Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:40:01101,19
4MA11346Kapalčík ŠimonMistrovice9500:40:1578,19
6MB12312Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:40:2683,97
7MB13325Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:41:3677,71
8MB14315Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:41:5276,27
3MC15317Suchodol Josef3D Fitness Race Team6700:42:2889,02
9MB16400Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:43:2368,17
10MB17318Strnad Tomáš3D Fitnes Race Team6900:43:3267,43
5MA18313Špaček MartinFitness Kopidlno8500:43:5657,87
4MC19327Hruban JanČeská Třebová6600:44:1780,04
5MC20328Štaigl JindřichŠneci v běhu6600:44:4977,39
6MA21302Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:45:1450,71
7MA22329Beran ZdeněkXCT.cz8000:45:3948,42
8MA23305Svoboda JanHasiči Dolní Čermná8400:46:3043,72
11MB24335Simon PetrPolička7200:46:4150,59
12MB25319Fabiánek BronislavTJ Orel Dolní Čermná7200:46:4150,52
6MC26183Mareš PetrOrel Dolní Čermná6400:47:1665,21
13MB27342Polák TomášČerti Kunčina7200:47:4045,27
14MB28330Vebr MichalČeská Třebová7800:47:5344,15
7MC29344Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:48:0061,57
8MC30316Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:48:0661,06
9MC31337Bílý ZdeněkChalupáři Dolní Čermná5900:48:3358,84
9MA32334Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:48:4531,26
15MB33341Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:49:0238,01
10MC34347Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:49:0456,30
10MA35304Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:49:3926,33
16MB36301Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:4134,56
17MB37303Vávra JiříOrel Dolní Čermná7700:49:5433,35
11MC38311Zpěvák JiříAZAS Dolní Čermná6700:49:5552,01
18MB39306Fišer MartinKD Petrovice7200:50:1131,84
11MA40336Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:50:1622,98
19MB41343Vacek JiříDlouhá Třebová7700:50:5328,10
12MA42307Kiptchego Kirvi KemboiKenya National Team9100:51:2716,46
12MC43323Nastoupil PetrAZAS Dolní Čermná6300:51:4642,84
20MB44309Němec RadekLitomyšl7700:54:318,67
21MB45339Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7200:54:358,31
13MA46338Šebesta Ondřej-9000:58:463,00
22MB47331Kosek Miroslav-6901:01:223,00
23MB48310Oláh Robert-7401:01:593,00
13MC49320Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5901:08:333,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1332Hrdina PavelAK Perná8800:35:07105,27
2MB2314Hejl RadekLetohrad7200:36:1798,76
3MA3326Toman RadekAFK Kornice8700:36:4795,97
4MA4340Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:36:5895,03
5MB5322Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:3291,84
6MC6321Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:1887,63
7MB7324Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:38:2986,60
8MB8349Malátek AntonínPardubice7700:39:1482,39
9MB9345Moskva RomanPasivity Žamberk7500:39:5378,78
10MC10333Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:40:0178,03
11MA11346Kapalčík ŠimonMistrovice9500:40:1576,81
12MB12312Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:40:2675,77
13MB13325Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:41:3669,26
14MB14315Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:41:5267,77
15MC15317Suchodol Josef3D Fitness Race Team6700:42:2864,44
16MB16400Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:43:2359,36
17MB17318Strnad Tomáš3D Fitnes Race Team6900:43:3258,59
18MA18313Špaček MartinFitness Kopidlno8500:43:5656,37
19MC19327Hruban JanČeská Třebová6600:44:1754,41
20MC20328Štaigl JindřichŠneci v běhu6600:44:4951,45
21MA21302Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:45:1449,16
22MA22329Beran ZdeněkXCT.cz8000:45:3946,86
23MA23305Svoboda JanHasiči Dolní Čermná8400:46:3042,13
24MB24335Simon PetrPolička7200:46:4141,12
25MB25319Fabiánek BronislavTJ Orel Dolní Čermná7200:46:4141,05
26MC26183Mareš PetrOrel Dolní Čermná6400:47:1637,86
27MB27342Polák TomášČerti Kunčina7200:47:4035,59
28MB28330Vebr MichalČeská Třebová7800:47:5334,43
29MC29344Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:48:0033,79
30MC30316Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:48:0633,23
31MC31337Bílý ZdeněkChalupáři Dolní Čermná5900:48:3330,74
32MA32334Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:48:4529,58
33MB33341Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:49:0228,06
34MC34347Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:49:0427,91
35MA35304Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:49:3924,63
36MB36301Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:4124,48
37MB37303Vávra JiříOrel Dolní Čermná7700:49:5423,22
38MC38311Zpěvák JiříAZAS Dolní Čermná6700:49:5523,12
39MB39306Fišer MartinKD Petrovice7200:50:1121,66
40MA40336Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:50:1621,25
41MB41343Vacek JiříDlouhá Třebová7700:50:5317,77
42MA42307Kiptchego Kirvi KemboiKenya National Team9100:51:2714,69
43MC43323Nastoupil PetrAZAS Dolní Čermná6300:51:4612,88
44MB44309Němec RadekLitomyšl7700:54:313,00
45MB45339Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7200:54:353,00
46MA46338Šebesta Ondřej-9000:58:463,00
47MB47331Kosek Miroslav-6901:01:223,00
48MB48310Oláh Robert-7401:01:593,00
49MC49320Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5901:08:333,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1172Vévodová MartinaAK Perná9000:18:58103,59
2ZB2137Jiroušková JanaPrestige Cycling Team Česká Třebová7900:19:12101,22
3ZB3158Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:4795,19
4ZC5174Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:21:0981,11
5ZA7150Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:3776,22
6ZB11171Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:22:0371,66
7ZB13160Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:2667,79
8ZB14142Veselá KateřinaAZAS Dolní Čermná7900:22:3366,56
9ZB16141Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:22:5862,16
10ZA17151Prachařová Renáta-9000:23:1159,94
11ZA18147Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:23:3755,53
12ZJ19157Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:23:3755,47
13ZC20144Šedová Jana-7300:24:3146,24
14ZC22148Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:25:1838,05
15ZD24169Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:25:3036,01
16ZD26173Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:2626,29
17ZJ27162Moravcová DenisaLetohrad9900:26:2726,16
18ZA28179Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná9300:26:2726,10
18ZA28178Uhrová AliceSRTG Česká Třebová9000:26:2726,10
20ZJ30146Lešikarová MarkétaKD Petrovice9900:27:2416,39
21ZB32165Čápová KateřinaŠneci v běhu8300:27:3514,48
22ZB33140Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:27:4911,93
23ZB34136Koubová MarcelaRybník8000:28:177,14
24ZB35175Stodolová EliškaChoceň8300:28:196,85
25ZA36182Tmějová Lenka-9600:28:413,11
26ZJ38181Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:29:293,00
27ZA40139Masopustová TerezaKD Petrovice9600:30:003,00
28ZB42135Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:513,00
29ZD44166Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:32:273,00
30ZA45176Šebestová Nela-9600:33:343,00
31ZB46138Fišerová PavlaKD Petrovice8300:34:423,00
32ZB47145Lešikarová ŠtěpánkaKD Petrovice7600:34:423,00
33ZD49143Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:36:453,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód