Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

2. Zemská míle

15.6.2018, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: 2. Zemská míle
  • datum konání: 15.6.2018
  • zobrazeno již 337x
  • místo konání: Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
  • GPS: 49.91747N, 16.60225E
  • pořadatel: Activity Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

Stadion R. Šebrleho, Lanškroun
19:00 - 20:30 hodin

Přihlášky

na místě od 17:30 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 1 míle a méně
Povrch: tartan

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

info@lenzo.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.9.20184. Zemská míle147
24.8.20183. Zemská míle110
13.4.20181. Zemská míle173
30.9.20174. Zemská míle139
25.8.20173. Zemská míle160
16.6.20172. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141
7.4.20171. Zemská míle126
8.10.20164. Zemská míle139
26.8.20163. Zemská míle125
17.6.20162. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD131
8.4.20161. Zemská míle156
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
28.8.20153. Zemská míle161
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
10.4.20151. Zemská míle152
19.9.20144. Zemská míle - vyhlášení162
29.8.20143. Zemská míle170
6.6.20142. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD135
28.3.20141. Zemská míle179
4.10.20134. Zemská míle105
20.9.20133. Zemská míle106
7.6.20132. Zemská míle (noční závod)120
19.4.20131. Zemská míle91
2.11.2012Zemská míle51

Statistika závodu 2. Zemská míle

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 3282

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0423
Vetchý Kryštof0423
Kumpošt Radovan0822
Bielčik Jindřich4022
Kumpoštová Andrea0522
Borek Petr7021
Vetchá Rozálie0721
Resler Filip0921
Krátký Luboš6221
Borková Agáta0221
Černá Markéta7021
Keprtová Miloslava4821
Radiměřský Karel8720
Sejkorová Lenka6320
Kačerovský Michal6920
Serbousková Sára0420
Pirklová Markéta7920
Vebr Dominik0319
Pirkl Vít1019
Gregora Lukáš0818
Dušková Žaneta0918
Gregora Filip0217
Hanáková Klára0217
Slánská Daniela0516
Gregorová Anna1016
Sadílek Jakub0516
Sedláček Roman6416
Jirásková Apolena1116
Dušková Tereza0716
Krátká Hana9516
Hájková Zuzana0816
Topinka Tobiáš1016
Gregorová Jana1116
Skalický Vojtěch0315
Dušek Petr1115
Mannlová Jana8015
Jadrný Tomáš0415
Kubeš David7515
Gregorová Eliška1215
Scheuer Jan6614
Kubišta Oto5314
Borková Adéla7514
Hamplová Tereza0514
Hepnarová Stela0914
Sadílek Filip0814
Gregorová Michaela0414
Bis Marek0714
Dufková Marie1314
Kubešová Klára0614
Sedláčková Hedvika6614

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C219Brusenbauch AlanISCAREX Junior team ČT1100:00:29106,60
2C22259Svojanovský Miroslav-1100:00:30100,82
3C2431Kouba RadimISCAREX Junior team ČT1100:00:3192,59
4C27250Dušek PetrHorní Třešňovec1100:00:3473,48
5C210231Resler MikulášLanškroun1100:00:3566,47
6C211242Ficner Tomáš-1100:00:3561,99
7C213130Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná1100:00:3753,55
8C2146Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:3750,97
9C216110Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:00:3940,63
10C218155Hrubčík David-1300:00:463,00
11C221205Novák Hynek-1600:01:413,00
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D23233Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:00:31110,30
2D25190Skalická NelaLanškroun1100:00:3395,83
3D26257Kalábová NatálieAK Moravská Třebová1100:00:3393,87
4D28200Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1100:00:3489,59
5D29206Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:00:3487,08
6D21223Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:3678,58
7D215202Špatenková LindaLanškroun1200:00:3767,94
8D217100Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:4146,92
9D219203Dufková MarieAC Pardubice1300:00:513,00
10D220126Jirásková Kateřina-1600:01:393,00
Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M110244Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:17104,23
2M1132Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:01:1999,04
3M114112Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:2096,73
4M125255Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:01:2487,12
5M127129Veselý JanKB Letohrad1000:01:2485,58
6M128189Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:2585,12
7M132107Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:2680,54
8M13329Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:01:2779,42
9M135125Veselý JakubKB Letohrad1000:01:2875,79
10M142111Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:3656,35
Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11611Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:21102,46
2Z119251Dušková ŽanetaAtletika TJ Lanškroun0900:01:2299,97
3Z121113Svobodová KláraKB Letohrad0900:01:2397,57
4Z124238Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:2395,30
5Z13025Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:01:2591,63
6Z1315Fliedrová AdélaF-Bike klub Sádek1000:01:2689,16
7Z137213Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:3078,70
8Z139104Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:3176,01
9Z140144Kodytková NelaZŠ Dobrovského1000:01:3468,95
10Z141106Přichystalová LucieActivity Lanškroun0900:01:3665,39
11Z144199Mačátová SáraElektroinstalace Mačát Lanškroun1000:01:3761,30
12Z146208Nováková Barbora-0900:01:5321,25
Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M22245Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:11103,65
2M2415Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:13100,28
3M25207Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:01:1496,07
4M26197Zajíček VojtěchAtletika TJ Lanškroun0800:01:1593,86
5M2810Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:1692,25
6M29253Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:1691,06
7M2127Mareš VítAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:1982,71
8M217260Škrach Adam-0800:01:2178,03
9M218229Valenta LukášAtletika TJ Lanškroun0700:01:2275,79
10M220241Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:2274,35
11M222235Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:2370,84
12M229210Mačát Jakub-0800:01:2567,35
Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21234Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:11105,68
2Z2328Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:12100,72
3Z27183Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:1593,60
4Z211109Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:1982,99
5Z2151Součková NikolAK Moravská Třebová0700:01:2079,17
6Z2238Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:2370,31
7Z226252Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:2468,98
8Z234127Dušková TerezaHorní Třešňovec0700:01:2858,84
9Z236132Vyhnálková LucieZŠ Dobrovského0700:01:2954,96
10Z238258Lerchová ŠtěpánkaActivity Lanškroun0800:01:3149,34
11Z243228Kodytková LucieZŠ Dobrovského0800:01:3634,58
12Z245194Vyhnálková AnnaZŠ Dobrovského0700:01:4413,50
Mladší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M34254Seidl LukášAtletika Dobruška0500:02:38100,97
2M35145Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:02:3999,83
3M36134Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:3999,21
4M312108Topinka JonášActivity Lanškroun0500:02:4888,33
4M312243Jirásek Kryštof-0600:02:4888,33
Mladší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z37128Dolečková LucieAK Moravská Třebová0500:02:41103,21
2Z3813Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:42101,69
3Z311121Hamplová TerezaActivity Lanškroun0500:02:4795,10
4Z315131Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:02:5586,33
5Z31727Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:02:5882,00
6Z319198Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:03:1067,54
Starší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41230Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:02:26112,66
2M43237Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:32105,30
3M41421Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:5082,04
Starší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4219Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:28113,71
2Z49105Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:02:4493,76
3Z41030Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT0400:02:4592,53
4Z416256Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:02:5579,78
5Z418232Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:03:0072,85
Dorostenci (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5131068Moravec JanJM Team Letohrad0200:05:50100,00
Dorostenky (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5361066Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:06:54100,00
Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ41045Kolomý AdamLanškroun0000:05:32100,00
Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA21057Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:20107,24
2MA61013Richtr Michal-8100:05:3398,83
3MA71091Novák MartinRudoltice8300:05:4293,92
4MA91041Vaníček MartinPocemkamdeš8400:05:4591,94
5MA121046Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:05:4989,72
6MA151128Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:5287,33
7MA241022Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:1871,72
Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11097Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:04:56117,55
2MB51015Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:05:3394,50
3MB81098Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:4487,95
4MB101037Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:4587,09
5MB111081Kapoun PetrAtletika Polička7500:05:4686,56
6MB141083Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:5183,26
7MB161101Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:0077,68
8MB171127Simon PetrPolička7200:06:0475,46
9MB191058Hampl AloisOstrov7000:06:0574,57
10MB211010Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:1370,05
11MB251043Vebr MichalČeská Třebová7800:06:2065,79
12MB281099Němec RadekLitomyšl7700:06:2661,86
13MB331073Netolický OndřejLanškroun7300:06:4252,12
Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC31042Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:05:23116,14
2MC181024Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:06:0592,59
3MC201129Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:0791,27
Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD261051Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:22104,13
2MD321111Dostál LadislavMoravská Třebová5600:06:3895,87
Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA271116Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:06:24115,19
2ZA311078Spilková KláraBJB Vysoké Mýto9600:06:37108,60
3ZA391070Báčová Magdaléna-9100:07:4576,21
Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB221011Vebrová MonikaČeská Třebová7900:06:15105,14
2ZB291107Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:2699,19
3ZB301009Honsová HanaActivity Lanškroun7900:06:3395,66
4ZB341087Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:06:4490,00
5ZB351004Richtrová HanaRun Sport Team8200:06:4887,63
6ZB411093Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:1442,90
Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC231030Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:16113,02
2ZC381014Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:07:0886,98
Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD371088Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:07:06123,64
2ZD401031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:50105,42
3ZD421040Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:1370,94
Trať 0,161 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C219Brusenbauch AlanISCAREX Junior team ČT1100:00:29106,60
2C22259Svojanovský Miroslav-1100:00:30100,82
1D23233Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:00:31110,30
3C2431Kouba RadimISCAREX Junior team ČT1100:00:3192,59
2D25190Skalická NelaLanškroun1100:00:3395,83
3D26257Kalábová NatálieAK Moravská Třebová1100:00:3393,87
4C27250Dušek PetrHorní Třešňovec1100:00:3473,48
4D28200Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1100:00:3489,59
5D29206Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:00:3487,08
5C210231Resler MikulášLanškroun1100:00:3566,47
6C211242Ficner Tomáš-1100:00:3561,99
6D21223Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:3678,58
7C213130Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná1100:00:3753,55
8C2146Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:3750,97
7D215202Špatenková LindaLanškroun1200:00:3767,94
9C216110Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:00:3940,63
8D217100Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:4146,92
10C218155Hrubčík David-1300:00:463,00
9D219203Dufková MarieAC Pardubice1300:00:513,00
10D220126Jirásková Kateřina-1600:01:393,00
11C221205Novák Hynek-1600:01:413,00
Trať 0,402 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21234Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:11105,68
1M22245Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:11103,65
2Z2328Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:12100,72
2M2415Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:13100,28
3M25207Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:01:1496,07
4M26197Zajíček VojtěchAtletika TJ Lanškroun0800:01:1593,86
3Z27183Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:1593,60
5M2810Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:1692,25
6M29253Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:1691,06
1M110244Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:17104,23
4Z211109Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:1982,99
7M2127Mareš VítAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:1982,71
2M1132Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:01:1999,04
3M114112Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:2096,73
5Z2151Součková NikolAK Moravská Třebová0700:01:2079,17
1Z11611Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:21102,46
8M217260Škrach Adam-0800:01:2178,03
9M218229Valenta LukášAtletika TJ Lanškroun0700:01:2275,79
2Z119251Dušková ŽanetaAtletika TJ Lanškroun0900:01:2299,97
10M220241Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:2274,35
3Z121113Svobodová KláraKB Letohrad0900:01:2397,57
11M222235Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:2370,84
6Z2238Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:2370,31
4Z124238Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:2395,30
4M125255Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:01:2487,12
7Z226252Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:2468,98
5M127129Veselý JanKB Letohrad1000:01:2485,58
6M128189Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:2585,12
12M229210Mačát Jakub-0800:01:2567,35
5Z13025Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:01:2591,63
6Z1315Fliedrová AdélaF-Bike klub Sádek1000:01:2689,16
7M132107Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:2680,54
8M13329Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:01:2779,42
8Z234127Dušková TerezaHorní Třešňovec0700:01:2858,84
9M135125Veselý JakubKB Letohrad1000:01:2875,79
9Z236132Vyhnálková LucieZŠ Dobrovského0700:01:2954,96
7Z137213Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:3078,70
10Z238258Lerchová ŠtěpánkaActivity Lanškroun0800:01:3149,34
8Z139104Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:3176,01
9Z140144Kodytková NelaZŠ Dobrovského1000:01:3468,95
10Z141106Přichystalová LucieActivity Lanškroun0900:01:3665,39
10M142111Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:3656,35
11Z243228Kodytková LucieZŠ Dobrovského0800:01:3634,58
11Z144199Mačátová SáraElektroinstalace Mačát Lanškroun1000:01:3761,30
12Z245194Vyhnálková AnnaZŠ Dobrovského0700:01:4413,50
12Z146208Nováková Barbora-0900:01:5321,25
Trať 0,805 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41230Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:02:26112,66
1Z4219Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:28113,71
2M43237Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:32105,30
1M34254Seidl LukášAtletika Dobruška0500:02:38100,97
2M35145Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:02:3999,83
3M36134Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:3999,21
1Z37128Dolečková LucieAK Moravská Třebová0500:02:41103,21
2Z3813Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:42101,69
2Z49105Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:02:4493,76
3Z41030Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT0400:02:4592,53
3Z311121Hamplová TerezaActivity Lanškroun0500:02:4795,10
4M312243Jirásek Kryštof-0600:02:4888,33
4M312108Topinka JonášActivity Lanškroun0500:02:4888,33
3M41421Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:5082,04
4Z315131Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:02:5586,33
4Z416256Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:02:5579,78
5Z31727Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:02:5882,00
5Z418232Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:03:0072,85
6Z319198Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:03:1067,54
Trať 1,609 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11097Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:04:56117,55
1MA21057Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:20107,24
1MC31042Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:05:23116,14
1MJ41045Kolomý AdamLanškroun0000:05:32100,00
2MB51015Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:05:3394,50
2MA61013Richtr Michal-8100:05:3398,83
3MA71091Novák MartinRudoltice8300:05:4293,92
3MB81098Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:4487,95
4MA91041Vaníček MartinPocemkamdeš8400:05:4591,94
4MB101037Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:4587,09
5MB111081Kapoun PetrAtletika Polička7500:05:4686,56
5MA121046Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:05:4989,72
1M5131068Moravec JanJM Team Letohrad0200:05:50100,00
6MB141083Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:5183,26
6MA151128Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:5287,33
7MB161101Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:0077,68
8MB171127Simon PetrPolička7200:06:0475,46
2MC181024Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:06:0592,59
9MB191058Hampl AloisOstrov7000:06:0574,57
3MC201129Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:0791,27
10MB211010Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:1370,05
1ZB221011Vebrová MonikaČeská Třebová7900:06:15105,14
1ZC231030Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:16113,02
7MA241022Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:1871,72
11MB251043Vebr MichalČeská Třebová7800:06:2065,79
1MD261051Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:22104,13
1ZA271116Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:06:24115,19
12MB281099Němec RadekLitomyšl7700:06:2661,86
2ZB291107Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:2699,19
3ZB301009Honsová HanaActivity Lanškroun7900:06:3395,66
2ZA311078Spilková KláraBJB Vysoké Mýto9600:06:37108,60
2MD321111Dostál LadislavMoravská Třebová5600:06:3895,87
13MB331073Netolický OndřejLanškroun7300:06:4252,12
4ZB341087Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:06:4490,00
5ZB351004Richtrová HanaRun Sport Team8200:06:4887,63
1Z5361066Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:06:54100,00
1ZD371088Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:07:06123,64
2ZC381014Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:07:0886,98
3ZA391070Báčová Magdaléna-9100:07:4576,21
2ZD401031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:50105,42
6ZB411093Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:1442,90
3ZD421040Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:1370,94
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11097Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:04:56110,92
2MA21057Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:2095,79
3MC31042Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:05:2393,28
4MJ41045Kolomý AdamLanškroun0000:05:3287,80
5MB51015Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:05:3387,05
6MA61013Richtr Michal-8100:05:3386,88
7MA71091Novák MartinRudoltice8300:05:4281,68
8MB81098Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:4480,26
9MA91041Vaníček MartinPocemkamdeš8400:05:4579,58
10MB101037Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:4579,36
11MB111081Kapoun PetrAtletika Polička7500:05:4678,82
12MA121046Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:05:4977,22
13M5131068Moravec JanJM Team Letohrad0200:05:5076,58
14MB141083Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:5175,40
15MA151128Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:5274,69
16MB161101Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:0069,61
17MB171127Simon PetrPolička7200:06:0467,31
18MC181024Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:06:0566,81
19MB191058Hampl AloisOstrov7000:06:0566,39
20MC201129Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:0765,32
21MB211010Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:1361,71
22MA241022Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:1858,15
23MB251043Vebr MichalČeská Třebová7800:06:2057,29
24MD261051Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:2255,85
25MB281099Němec RadekLitomyšl7700:06:2653,22
26MD321111Dostál LadislavMoravská Třebová5600:06:3845,56
27MB331073Netolický OndřejLanškroun7300:06:4243,13
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB221011Vebrová MonikaČeská Třebová7900:06:15101,80
2ZC231030Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:16101,21
3ZA271116Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:06:2496,99
4ZB291107Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:2695,75
5ZB301009Honsová HanaActivity Lanškroun7900:06:3392,16
6ZA311078Spilková KláraBJB Vysoké Mýto9600:06:3789,75
7ZB341087Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:06:4486,40
8ZB351004Richtrová HanaRun Sport Team8200:06:4883,99
9Z5361066Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:06:5481,15
10ZD371088Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:07:0674,60
11ZC381014Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:07:0873,53
12ZA391070Báčová Magdaléna-9100:07:4554,17
13ZD401031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:5051,31
14ZB411093Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:1438,49
15ZD421040Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:137,25

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód