Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Cross po lyžařských tratích

22.9.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Cross po lyžařských tratích
  • datum konání: 22.9.2018
  • zobrazeno již 751x
  • místo konání: Areál Hory u České Třebové
  • GPS: 49.8966003N, 16.4197036E

Sociální sítě

Místo konání

areál SKI Hory Česká Třebová
10:00 - start 1. kategorie
12:00 - start hlavního závodu

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin (nejpozději 15 minut před startem kategorie)

Startovné

50 Kč - dospělí
30 Kč - žactvo, dorost a lidový běh

Popis tratě

běží se po lyžařských tratích
trať 4 km tvoří dva okruhy o délce 3 a 1 km
trať 6 km tvoří 2 okruhy o délce 3 km
trať 9 km tvoří 3 okruhy o délce 3 km
lidový běh okruh 1 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Voleský
tel.: 603 495 061

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

gebesan@centrum.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.9.2017Cross po lyžařských tratích229
24.9.2016Cross po lyžařských tratích235
26.9.2015Cross po lyžařských tratích299
27.9.2014Cross po lyžařských tratích290
28.9.2013Cross po lyžařských tratích251
22.9.2012Cross po lyžařských tratích178
24.9.2011Cross po lyžařských tratích224
25.9.2010Cross po lyžařských tratích266
26.9.2009Cross po lyžařských tratích170
27.9.2008Cross po lyžařských tratích169
29.9.2007Cross po lyžařských tratích196
23.9.2006Cross po lyžařských tratích231
24.9.2005Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry188
25.9.2004Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry237
27.9.2003Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročník205
6.10.20023. ročník, Kros po lyžařských tratích267
29.9.2001Cross po lyžařských tratích, Česká Třebová-Hory277
24.9.2000Cross po lyžařských tratích276

Statistika závodu Cross po lyžařských tratích

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 4188

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šafář Jaroslav5116
Vacek Martin6916
Sadílek Ota4615
Jirásková Eva6413
Smoláková Alexandra9813
Šimůnek Jan8213
Smoláková Valérie9312
Bielčik Jindřich4012
Gregora Filip0212
Keprtová Miloslava4812
Stránský Aleš6012
Smolák Petr9412
Marek Jiří4312
Stránská Michaela9711
Dušková Lenka8011
Smoláková Dominika0011
Černá Kristýna9311
Hofmanová Veronika7810
Smoláková Jiřina6910
Šimůnek Jan4910
Klaclová Šárka9310
Hronek Jaroslav9110
Čáp Bohuslav5110
Stránská Adéla9110
Šimůnková Pavla7710
Čerenkova Petra999
Šimůnek Jan039
Borek Viktor049
Červ Miloslav509
Borková Agáta029
Pavel Jan959
Preislerová Agáta Nela099
Mlynář Vojtěch989
Šebek Michal849
Gregorová Michaela049
Brusenbauchová Nela089
Limburská Eliška999
Buriánek Tomáš899
Krunčík Pavel858
Nechvíl Petr918
Horáček Michal758
Sejkorová Lenka638
Matyášová Jana658
Smolák Bedřich038
Vytlačilová Lenka848
Kebrle Milan758
Dudková Kateřina888
Vondra Vojtěch988
Kessnerová Martina768
Sontáková Lenka918

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2013 a mladší (trať 0,1 km - louka)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1128Sedláček JakubOrel Žatčany1300:00:17-
2C12106Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:00:17-
3C1444Pivko VojtěchOrel Obřany1300:00:24-
4C19115Skalický Štěpán-1500:00:41-
5C11182Horáček FilipČeská Třebová1300:01:07-
Děvčata r. 2013 a mladší (trať 0,1 km - louka)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1324Valíková KláraOrel Česká Třebová1300:00:22-
2D1581Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:24-
3D1643Štulpová VilemínaOrel - Obřany1500:00:33-
4D1760Grec JohanaOrel Vyškov1600:00:36-
5D1825Valíková AnežkaOrel Česká Třebová1500:00:39-
6D11094Vobořilová Zuzana-1600:00:41-
Chlapci r. 2011-2012 (trať 0,5 km - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2586Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:02:52-
2C2717Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:02:56-
3C2870Holoch MatějOrel Vyškov1100:02:57-
4C2962Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:02:57-
5C21061Grec JosefOrel Vyškov1100:03:05-
6C21220Valík František-1100:03:17-
7C21463Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:03:21-
8C216100Jabůrek DavidOrel Vyškov1100:03:33-
9C219116Skalický VítOrel Dolní Čermná1200:04:02-
10C22345Štulpa MaxOrel Obřany1200:05:59-
Děvčata r. 2011-2012 (trať 0,5 km - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D213118Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:03:18-
2D21576Skalická NelaActivity Lanškroun1100:03:24-
3D21746Burianová EliškaOrel Obřany1200:03:48-
4D218120Havlíčková SabinaOrel Vyškov1200:03:59-
5D22229Severová AntonieOrel Žatčany1200:05:24-
Nejmladší žáci I r. 2009-2010 (trať 0,8 km - červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M14102Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:17110,12
2M1641Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:03:3196,29
3M1890Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:3493,59
4M1918Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:03:3593,31
5M11138Provazník RafaelOrel Vyškov1000:03:4187,41
6M11393Halas HynekOrel Šitbořice1000:03:4385,42
7M114104Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:03:4582,90
8M116105Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:03:5970,11
9M11764Skalický PetrDejvice1000:04:1554,68
10M11834Lauterbach DavidOrel Žatčany0900:05:083,54
11M11927Sedláček VáclavOrel Žatčany1000:05:163,00
Nejmladší žákyně I r. 2009-2010 (trať 0,5 km - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1116Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:37103,82
2Z12109Hladká LeontýnaOrel Židenice1000:02:4198,50
3Z1331Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:4297,68
4Z1458Tomanová MajaOrel Vyškov1000:02:5186,28
5Z1635Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:02:5482,73
6Z111108Štechová ZuzanaOrel Dolní Dobrouč0900:03:1358,72
7Z12021Pirklová TerezaOrel Česká Třebová1000:04:103,00
8Z12126Sýkorová SimonaOrel Žatčany0900:04:173,00
Nejmladší žáci II r. 2007-2008 (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M22111Horák TomášOrel Sylůvky0800:04:03101,22
2M2495Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:04:0599,84
3M257Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:04:0698,94
4M27110Hladký TadeášOrel Židenice0800:04:1888,67
5M2940Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:04:2087,31
6M21142Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:04:2186,52
7M22233Lauterbach MatyasOrel Žatčany0800:04:5162,25
8M22937Provazník GabrielOrel Vyškov0700:05:0748,40
9M241101Jabůrek RadimOrel Vyškov0800:06:243,00
Nejmladší žákyně II r. 2007-2008 (trať 0,8 km - červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2159Tomanová StelaOrel Vyškov0700:03:02105,23
2Z2268Steklá BarboraTJ Svitavy0800:03:03104,22
3Z2315Petrová ŠtěpánkaIscarex Junior Team ČT0700:03:1690,54
4Z2580Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:03:2580,74
5Z279Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:03:3273,32
6Z21014Urbánková EvaAK Moravská Třebová0800:03:3866,75
7Z21287Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:4163,41
8Z21575Skalická NikolActivity Lanškroun0700:03:5646,91
9Z22011Králová VeronikaOrel Žatčany0700:05:383,00
Mladší žáci r. 2005-2006 (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3167Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:08:14109,40
2M3296Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:08:4298,45
3M3466Seidl LukášSK Dobruška0500:08:5892,15
4M352Kamarád VítSK Svratka0500:09:0988,07
5M3123Hromádko MatějSK Svratka0500:11:1240,47
Mladší žákyně r. 2005-2006 (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z385Brázdová TerezaSK Svratka0600:04:19101,50
2Z310119Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:20100,54
3Z3121Řezníčková ZuzanaSK Svratka0600:04:2497,95
4Z31574Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:3390,83
5Z31632Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:04:3688,18
6Z32410Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:04:5474,60
7Z32654Miková JulieOrel Obřany0600:05:0070,18
8Z32799Janischová NikolActivity Lanškroun0600:05:0466,76
9Z33512Kalvodová EliškaOrel Žatčany0500:05:2451,80
Starší žáci r. 2003-2004 (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4172Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:13:33106,36
2M428Hurych JanTJ Lokomotiva Česká Třebová0400:13:33106,29
3M43107Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:14:5387,35
4M4479Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:16:4959,67
Starší žákyně r. 2003-2004 (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z436Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:08:47110,21
2Z464Sádovská AnežkaSK Svratka0400:09:15100,12
3Z4785Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:09:4489,67
4Z4888Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:09:4689,29
5Z49122Havlíčková TerezaOrel Vyškov0400:10:2574,89
6Z41084Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:10:3073,40
7Z41173Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:11:0162,09
8Z41313Harvánková MagdaOrel Žatčany0300:12:1734,87
Dorostenci r. 2001-2002 (trať 4 km - fialová + hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5197Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:15:36110,83
2M5289Gregora FilipActivity Lanškroun0200:16:5594,91
3M53125Kovář LukášOB Loko Česká Třebová0100:16:5894,26
4M5447Tichý MiroslavOrel Brno-Obřany0100:22:5222,57
5M5649Fojt OndřejOrel Brno-Obřany0100:25:063,00
6M5848Limburský JanOrel Brno Obřany0100:29:063,00
Dorostenky r. 2001-2002 (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5578Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:17:49106,04
2Z5692Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:18:5693,96
Junioři 18-19 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ5135Moravec JakubOrel Orlice9900:28:16105,10
2MJ991Halas PavelOrel Šitbořice9900:29:4494,90
Juniorky 18-19 let (trať 4 km - fialová + hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5128Maráková BlankaOrel Židenice0000:23:15122,34
2ZJ750Limburská EliškaOrel Brno-Obřany9900:29:0577,66
Muži A 20-39 let (trať 9 km - 3x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1146Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:36:26106,43
2MA3141Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:37:18101,88
3MA7144Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:39:1391,69
4MA8103Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:39:2290,87
5MA1722Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:50:1533,04
Muži B 40-49 let (trať 9 km - 3x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2156Hejl RadekLetohrad7200:36:27104,80
2MB4123Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:3598,71
3MB5138Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:38:0096,49
4MB636Adamec MilanOrel Vyškov7700:39:0490,81
5MB9131Borovec AlexandrChoceň7600:39:5885,93
6MB1057Toman IgorOrel Vyškov7200:40:4881,53
7MB11132Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:41:0679,88
8MB1251Šerák MartinOrel - Obřany7800:41:5175,88
9MB13127Dvořák PavelČeská Třebová7500:43:0069,73
10MB14113Horák PetrOrel Silůvky7600:43:4765,49
11MB15117Vebr MichalČeská Třebová7800:46:4749,46
12MB16114Skalický MartinOrel Dolní Čermná7700:49:1636,12
13MB18142Hladký JiříOrel Židenice7500:50:5427,36
14MB1971Vacek JiříDlouhá Třebová7700:51:0926,10
15MB2039Provazník ZdeněkOrel Vyškov7400:52:0920,70
Muži C 50-59 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1124Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:25:07111,55
2MC2155Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:26:4199,83
3MC498Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:28:1088,62
4MC10147Hruban JanČeská Třebová6600:30:0774,10
5MC11149Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:30:1872,72
6MC12137Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:30:1972,58
7MC1355Mika IvoOrel Obřany Brno6600:30:3370,73
8MC2965Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:37:1220,84
Muži D 60 let a starší (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD8161Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:29:25107,71
2MD16157Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:31:0796,50
3MD17130Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:31:1495,79
4MD18139Nosek MiroslavOrel Židenice5500:32:3586,99
5MD2153Brtník JiříOrel Obřany5200:34:3473,98
6MD25121Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:35:5165,58
7MD38151Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:42:1723,52
8MD40148Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:43:03110,48
9MD41152Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:44:54102,35
10MD42133Maixner VáclavOrel Čebín4100:48:2187,17
Ženy A 20-34 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA22158Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:35:16113,12
2ZA24136Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:35:40110,97
3ZA39150Voleská ŠárkaÚstí nad Orlicí9400:42:1775,91
Ženy B 35-44 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3134Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:04108,21
2ZB7162Nováková BarboraSokol Kunvald8300:29:02101,64
3ZB15112Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:30:4390,15
4ZB19153Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:32:5974,66
5ZB2030Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:34:3363,90
6ZB23126Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:35:1758,96
7ZB26140Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:36:2151,67
8ZB2752Maryšlerová MonikaOrel Obřany7400:36:2551,15
9ZB3056Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:37:2544,38
10ZB32129Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:38:0739,62
11ZB3383Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:39:3030,12
12ZB3419Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:39:5327,46
13ZB3523Koubová MarcelaRybník8000:39:5826,95
14ZB36143Hladká KláraOrel Židenice7800:41:4215,02
15ZB3777Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:42:1411,45
Ženy C 45 let a starší (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6145Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:28:24124,15
2ZC14154Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:30:37110,41
3ZC28159Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:36:31137,07
4ZC3169Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:37:5365,43
5ZC43160Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:53:0862,93
Lidový běh (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB124Tomek JiříOrel Židenice9700:03:34-
2LB327Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:04:04-
3LB69Hronek JaroslavOrel Obřany9100:04:07-
4LB1314Grec PavelOrel Vyškov8000:04:27-
5LB1428Křístel MartinBrno9000:04:30-
6LB1722Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:04:38-
7LB1819Jabůrek RadimOrel Vyškov7500:04:39-
8LB1913Grec RadkaOrel Vyškov8400:04:43-
9LB2010Fojt LeošOrel Obřany5700:04:47-
10LB2129Havlíčková MarkétaOrel Vyškov7800:04:49-
11LB2221Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:04:51-
12LB2530Provazník RafaelOrel Vyškov1000:04:58-
13LB2823Spargel LadislavOrel Židenice7300:05:07-
14LB302Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:05:12-
15LB317Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:05:13-
16LB326Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:05:13-
17LB333Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:05:13-
18LB3417Halas PavelOrel Šitbořice6800:05:21-
19LB3620Jabůrková JitkaOrel Vyškov7900:05:40-
20LB3715Holoch PetrOrel Vyškov7700:05:43-
21LB3818Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:05:53-
22LB3911Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:06:04-
23LB401Luža TomášOrel Žatčany7400:06:16-
24LB428Lauterbach DavidOrel Žatčany7600:06:43-
25LB434Dokoupilová ZdenkaOrel Žatčany6400:06:51-
26LB4426Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:06:53-
27LB4525Hejl Tomáš-1000:06:54-
28LB4616Lachmanová VěraDejvice7300:07:06-
29LB475Severová KateřinaOrel Žatčany8100:07:14-
30LB4812Miková RenataOrel Obřany7200:07:57-
Trať 0,1 km - louka
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1128Sedláček JakubOrel Žatčany1300:00:17-
2C12106Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:00:17-
1D1324Valíková KláraOrel Česká Třebová1300:00:22-
3C1444Pivko VojtěchOrel Obřany1300:00:24-
2D1581Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:24-
3D1643Štulpová VilemínaOrel - Obřany1500:00:33-
4D1760Grec JohanaOrel Vyškov1600:00:36-
5D1825Valíková AnežkaOrel Česká Třebová1500:00:39-
4C19115Skalický Štěpán-1500:00:41-
6D11094Vobořilová Zuzana-1600:00:41-
5C11182Horáček FilipČeská Třebová1300:01:07-
Trať 0,5 km - modrá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1116Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:37103,82
2Z12109Hladká LeontýnaOrel Židenice1000:02:4198,50
3Z1331Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:4297,68
4Z1458Tomanová MajaOrel Vyškov1000:02:5186,28
1C2586Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:02:52-
5Z1635Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:02:5482,73
2C2717Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:02:56-
3C2870Holoch MatějOrel Vyškov1100:02:57-
4C2962Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:02:57-
5C21061Grec JosefOrel Vyškov1100:03:05-
6Z111108Štechová ZuzanaOrel Dolní Dobrouč0900:03:1358,72
6C21220Valík František-1100:03:17-
1D213118Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:03:18-
7C21463Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:03:21-
2D21576Skalická NelaActivity Lanškroun1100:03:24-
8C216100Jabůrek DavidOrel Vyškov1100:03:33-
3D21746Burianová EliškaOrel Obřany1200:03:48-
4D218120Havlíčková SabinaOrel Vyškov1200:03:59-
9C219116Skalický VítOrel Dolní Čermná1200:04:02-
7Z12021Pirklová TerezaOrel Česká Třebová1000:04:103,00
8Z12126Sýkorová SimonaOrel Žatčany0900:04:173,00
5D22229Severová AntonieOrel Žatčany1200:05:24-
10C22345Štulpa MaxOrel Obřany1200:05:59-
Trať 0,8 km - červená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2159Tomanová StelaOrel Vyškov0700:03:02105,23
2Z2268Steklá BarboraTJ Svitavy0800:03:03104,22
3Z2315Petrová ŠtěpánkaIscarex Junior Team ČT0700:03:1690,54
1M14102Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:17110,12
4Z2580Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:03:2580,74
2M1641Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:03:3196,29
5Z279Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:03:3273,32
3M1890Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:3493,59
4M1918Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:03:3593,31
6Z21014Urbánková EvaAK Moravská Třebová0800:03:3866,75
5M11138Provazník RafaelOrel Vyškov1000:03:4187,41
7Z21287Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:4163,41
6M11393Halas HynekOrel Šitbořice1000:03:4385,42
7M114104Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:03:4582,90
8Z21575Skalická NikolActivity Lanškroun0700:03:5646,91
8M116105Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:03:5970,11
9M11764Skalický PetrDejvice1000:04:1554,68
10M11834Lauterbach DavidOrel Žatčany0900:05:083,54
11M11927Sedláček VáclavOrel Žatčany1000:05:163,00
9Z22011Králová VeronikaOrel Žatčany0700:05:383,00
Trať 1 km - hnědá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB124Tomek JiříOrel Židenice9700:03:34-
1M22111Horák TomášOrel Sylůvky0800:04:03101,22
2LB327Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:04:04-
2M2495Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:04:0599,84
3M257Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:04:0698,94
3LB69Hronek JaroslavOrel Obřany9100:04:07-
4M27110Hladký TadeášOrel Židenice0800:04:1888,67
1Z385Brázdová TerezaSK Svratka0600:04:19101,50
5M2940Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:04:2087,31
2Z310119Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:20100,54
6M21142Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:04:2186,52
3Z3121Řezníčková ZuzanaSK Svratka0600:04:2497,95
4LB1314Grec PavelOrel Vyškov8000:04:27-
5LB1428Křístel MartinBrno9000:04:30-
4Z31574Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:3390,83
5Z31632Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:04:3688,18
6LB1722Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:04:38-
7LB1819Jabůrek RadimOrel Vyškov7500:04:39-
8LB1913Grec RadkaOrel Vyškov8400:04:43-
9LB2010Fojt LeošOrel Obřany5700:04:47-
10LB2129Havlíčková MarkétaOrel Vyškov7800:04:49-
7M22233Lauterbach MatyasOrel Žatčany0800:04:5162,25
11LB2221Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:04:51-
6Z32410Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:04:5474,60
12LB2530Provazník RafaelOrel Vyškov1000:04:58-
7Z32654Miková JulieOrel Obřany0600:05:0070,18
8Z32799Janischová NikolActivity Lanškroun0600:05:0466,76
13LB2823Spargel LadislavOrel Židenice7300:05:07-
8M22937Provazník GabrielOrel Vyškov0700:05:0748,40
14LB302Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:05:12-
15LB317Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:05:13-
16LB326Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:05:13-
17LB333Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:05:13-
18LB3417Halas PavelOrel Šitbořice6800:05:21-
9Z33512Kalvodová EliškaOrel Žatčany0500:05:2451,80
19LB3620Jabůrková JitkaOrel Vyškov7900:05:40-
20LB3715Holoch PetrOrel Vyškov7700:05:43-
21LB3818Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:05:53-
22LB3911Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:06:04-
23LB401Luža TomášOrel Žatčany7400:06:16-
9M241101Jabůrek RadimOrel Vyškov0800:06:243,00
24LB428Lauterbach DavidOrel Žatčany7600:06:43-
25LB434Dokoupilová ZdenkaOrel Žatčany6400:06:51-
26LB4426Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:06:53-
27LB4525Hejl Tomáš-1000:06:54-
28LB4616Lachmanová VěraDejvice7300:07:06-
29LB475Severová KateřinaOrel Žatčany8100:07:14-
30LB4812Miková RenataOrel Obřany7200:07:57-
Trať 2 km - zelená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3167Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:08:14109,40
2M3296Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:08:4298,45
1Z436Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:08:47110,21
3M3466Seidl LukášSK Dobruška0500:08:5892,15
4M352Kamarád VítSK Svratka0500:09:0988,07
2Z464Sádovská AnežkaSK Svratka0400:09:15100,12
3Z4785Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:09:4489,67
4Z4888Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:09:4689,29
5Z49122Havlíčková TerezaOrel Vyškov0400:10:2574,89
6Z41084Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:10:3073,40
7Z41173Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:11:0162,09
5M3123Hromádko MatějSK Svratka0500:11:1240,47
8Z41313Harvánková MagdaOrel Žatčany0300:12:1734,87
Trať 3 km - fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4172Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:13:33106,36
2M428Hurych JanTJ Lokomotiva Česká Třebová0400:13:33106,29
3M43107Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:14:5387,35
4M4479Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:16:4959,67
1Z5578Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:17:49106,04
2Z5692Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:18:5693,96
Trať 4 km - fialová + hnědá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5197Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:15:36110,83
2M5289Gregora FilipActivity Lanškroun0200:16:5594,91
3M53125Kovář LukášOB Loko Česká Třebová0100:16:5894,26
4M5447Tichý MiroslavOrel Brno-Obřany0100:22:5222,57
1ZJ5128Maráková BlankaOrel Židenice0000:23:15122,34
5M5649Fojt OndřejOrel Brno-Obřany0100:25:063,00
2ZJ750Limburská EliškaOrel Brno-Obřany9900:29:0577,66
6M5848Limburský JanOrel Brno Obřany0100:29:063,00
Trať 6 km - 2x fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1124Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:25:07111,55
2MC2155Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:26:4199,83
1ZB3134Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:04108,21
3MC498Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:28:1088,62
1MJ5135Moravec JakubOrel Orlice9900:28:16105,10
1ZC6145Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:28:24124,15
2ZB7162Nováková BarboraSokol Kunvald8300:29:02101,64
1MD8161Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:29:25107,71
2MJ991Halas PavelOrel Šitbořice9900:29:4494,90
4MC10147Hruban JanČeská Třebová6600:30:0774,10
5MC11149Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:30:1872,72
6MC12137Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:30:1972,58
7MC1355Mika IvoOrel Obřany Brno6600:30:3370,73
2ZC14154Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:30:37110,41
3ZB15112Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:30:4390,15
2MD16157Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:31:0796,50
3MD17130Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:31:1495,79
4MD18139Nosek MiroslavOrel Židenice5500:32:3586,99
4ZB19153Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:32:5974,66
5ZB2030Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:34:3363,90
5MD2153Brtník JiříOrel Obřany5200:34:3473,98
1ZA22158Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:35:16113,12
6ZB23126Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:35:1758,96
2ZA24136Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:35:40110,97
6MD25121Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:35:5165,58
7ZB26140Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:36:2151,67
8ZB2752Maryšlerová MonikaOrel Obřany7400:36:2551,15
3ZC28159Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:36:31137,07
8MC2965Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:37:1220,84
9ZB3056Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:37:2544,38
4ZC3169Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:37:5365,43
10ZB32129Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:38:0739,62
11ZB3383Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:39:3030,12
12ZB3419Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:39:5327,46
13ZB3523Koubová MarcelaRybník8000:39:5826,95
14ZB36143Hladká KláraOrel Židenice7800:41:4215,02
15ZB3777Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:42:1411,45
7MD38151Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:42:1723,52
3ZA39150Voleská ŠárkaÚstí nad Orlicí9400:42:1775,91
8MD40148Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:43:03110,48
9MD41152Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:44:54102,35
10MD42133Maixner VáclavOrel Čebín4100:48:2187,17
5ZC43160Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:53:0862,93
Trať 9 km - 3x fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1146Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:36:26106,43
1MB2156Hejl RadekLetohrad7200:36:27104,80
2MA3141Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:37:18101,88
2MB4123Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:3598,71
3MB5138Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:38:0096,49
4MB636Adamec MilanOrel Vyškov7700:39:0490,81
3MA7144Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:39:1391,69
4MA8103Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:39:2290,87
5MB9131Borovec AlexandrChoceň7600:39:5885,93
6MB1057Toman IgorOrel Vyškov7200:40:4881,53
7MB11132Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:41:0679,88
8MB1251Šerák MartinOrel - Obřany7800:41:5175,88
9MB13127Dvořák PavelČeská Třebová7500:43:0069,73
10MB14113Horák PetrOrel Silůvky7600:43:4765,49
11MB15117Vebr MichalČeská Třebová7800:46:4749,46
12MB16114Skalický MartinOrel Dolní Čermná7700:49:1636,12
5MA1722Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:50:1533,04
13MB18142Hladký JiříOrel Židenice7500:50:5427,36
14MB1971Vacek JiříDlouhá Třebová7700:51:0926,10
15MB2039Provazník ZdeněkOrel Vyškov7400:52:0920,70
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1146Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:36:26101,57
2MB2156Hejl RadekLetohrad7200:36:27101,52
3MA3141Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:37:1896,91
4MB4123Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:3595,32
5MB5138Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:38:0093,07
6MB636Adamec MilanOrel Vyškov7700:39:0487,29
7MA7144Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:39:1386,47
8MA8103Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:39:2285,62
9MB9131Borovec AlexandrChoceň7600:39:5882,33
10MB1057Toman IgorOrel Vyškov7200:40:4877,85
11MB11132Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:41:0676,18
12MB1251Šerák MartinOrel - Obřany7800:41:5172,11
13MB13127Dvořák PavelČeská Třebová7500:43:0065,85
14MB14113Horák PetrOrel Silůvky7600:43:4761,54
15MB15117Vebr MichalČeská Třebová7800:46:4745,25
16MB16114Skalický MartinOrel Dolní Čermná7700:49:1631,68
17MA1722Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:50:1526,35
18MB18142Hladký JiříOrel Židenice7500:50:5422,77
19MB1971Vacek JiříDlouhá Třebová7700:51:0921,49
20MB2039Provazník ZdeněkOrel Vyškov7400:52:0916,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3134Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:04103,02
2ZC6145Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:28:24100,71
3ZB7162Nováková BarboraSokol Kunvald8300:29:0296,27
4ZC14154Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:30:3785,14
5ZB15112Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:30:4384,47
6ZB19153Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:32:5968,56
7ZB2030Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:34:3357,51
8ZA22158Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:35:1652,53
9ZB23126Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:35:1752,44
10ZA24136Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:35:4049,68
11ZB26140Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:36:2144,94
12ZB2752Maryšlerová MonikaOrel Obřany7400:36:2544,41
13ZC28159Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:36:3143,76
14ZB3056Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:37:2537,46
15ZC3169Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:37:5334,16
16ZB32129Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:38:0732,57
17ZB3383Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:39:3022,81
18ZB3419Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:39:5320,08
19ZB3523Koubová MarcelaRybník8000:39:5819,56
20ZB36143Hladká KláraOrel Židenice7800:41:427,31
21ZB3777Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:42:143,64
22ZA39150Voleská ŠárkaÚstí nad Orlicí9400:42:173,25
23ZC43160Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:53:083,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód