Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Javorkou

21.4.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Javorkou
  • datum konání: 21.4.2018
  • zobrazeno již 832x
  • místo konání: Česká Třebová, park Javorka
  • GPS: 49.8990422N, 16.4370706E
  • pořadatel: ČTBK ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, park Javorka
9:30 - 11:30 hodin

Přihlášky

8:30 - 11:00

Startovné

50,- Kč, lidový běh 20,- Kč

Popis tratě

Délka: 6 km a méně
zvlněná okruhová trať po parkových cestách, šotolina, dlažba

Kategorie a časový rozpis

žákyně r. 11-12, 350 m - 9:30
žáci r. 11-12, 350 m - 9:35
žákyně r. 09-10, 450 m - 9:40
žáci r. 09-10, 450 m - 9:45
žákyně r. 07-08, 900 m - 9:50
žáci r. 07-08, 900 m - 10:00
chlapci r. 2013 a ml., 200 m - 10:10
dívky r. 2013 a ml., 200 m - 10:15
žákyně ml., r. 05-06, 1200 m - 10:20
žákyně st., r. 03-04, 1200 m - 10:20
dorostenky, r. 01-02, 1200 m - 10:20
žáci ml., 05-06, 1200 m - 10:20
žáci st., 03-04, 2400 m - 10:30
dorostenci, 01-02, 2400 m - 10:30
I. blok vyhlášení výsledků - 11:00
hlavní závod, 6000 m - 11:30
lidový běh, 2400 m - 12:10
II. blok vyhlášení výsledků - 12:30

Ceny pro vítěze

věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Aleš Stránský
tel. 724 213 134

E-mailová adresa

ales.stransky@vda.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.4.2017Běh Javorkou252
23.4.2016Běh Javorkou257
25.4.2015Běh Javorkou256
26.4.2014Běh Javorkou233
27.4.2013Běh Javorkou248
28.4.2012Běh Javorkou243
30.4.2011Běh Javorkou280
2.5.2010Běh Javorkou298
3.5.2009Běh Javorkou311
4.5.2008Běh Javorkou294
6.5.2007Běh Javorkou255
7.5.2006Běh Javorkou320
23.4.2005Běh Javorkou305
2.5.2004Běh Javorkou333
4.5.2003Běh Javorkou291
21.4.2002Běh Javorkou298
22.4.2001Běh Javorkou260
30.4.2000Běh Javorkou 2000206
1.5.1999Běh Javorkou159
1.5.1998Javorka 98 4. ročník25
1.5.1997Javorka 97 3. ročník49
1.5.1996Javorka 96 2. ročník5

Statistika závodu Běh Javorkou

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 5178

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6921
Keprtová Miloslava4821
Hübl Radek8819
Stránská Adéla9117
Vondra Vojtěch9817
Sadílek Ota4617
Jirásková Eva6416
Horáček Michal7516
Nechvíl Petr9115
Kalous Petr7715
Šimůnek Jan8215
Šimůnek Jan4914
Stránská Michaela9714
Červ Miloslav5014
Bielčik Jindřich4013
Razým Jan5713
Matyášová Jana6513
Ducháček Bedřich5913
Borek Petr7012
Kebrle Milan7512
Záveský Filip9312
Dušková Lenka8012
Vytlačilová Lenka8412
Borek Viktor0412
Borková Agáta0212
Neruda Miroslav5611
Černá Kristýna9311
Smolák Petr9411
Čechal Jaroslav6111
Šimůnek Jan0311
Frydrychová Eliška0111
Smoláková Alexandra9811
Sontáková Lenka9111
Smoláková Valérie9311
Šafář Jaroslav5111
Mannlová Jana8011
Gregora Filip0211
Klášterecký Tomáš8111
Martincová Kristýna9310
Dostálek Petr6710
Zajíc Jan5310
Moravec Martin8410
Hajzlerová Jana6610
Sejkorová Lenka6310
Jirásková Bára9110
Krňávek Vojtěch5410
Friš Jan9510
Dobšíček Pavel8010
Smoláková Jiřina6910
Klaclová Šárka9310

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C12208Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:42-
2C16242Kaplan MaxSruby1400:00:47-
3C18166Grubhoffer DanielPolička1400:00:52-
4C112271Hartman TomášÚstí nad Orlicí1400:00:59-
5C113205Dušek Tomáš-1500:00:59-
6C114265Flídr NikolasČeská Třebová1400:01:10-
7C115228Kebrle TobiášISCAREX Česká Třebová1400:01:12-
8C117257Vacek MartinDlouhá Třebová1500:01:15-
9C118174Fliedr TomášF-BIKE klub Sádek1300:01:19-
10C120234Horáček FilipČeská Třebová1300:01:25-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11158Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:39-
2D13119Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:44-
3D14235Barvínková EliškaLetohrad1300:00:45-
4D15246Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:00:45-
5D17216Přibylová BeátaLanškroun1300:00:48-
6D19233Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:55-
7D110260Dufková MarieAC Pardubice1300:00:57-
8D111179Tapušíková Viktorie-1400:00:59-
9D116200Zemková EmaCTB Brandýs nad Orlicí1500:01:14-
10D119283Michalčíková AlžbětaČeské Budějovice1500:01:22-
-D1-135Kristenová LucieISCAREX Česká Třebová13DNF-
Chlapci 6-7 let (trať 0,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21151Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:15-
2C22167Grubhoffer NicolasPolička1100:01:17-
3C23128Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:01:17-
4C28170Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:30-
5C210112Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná1100:01:32-
6C211181Hyška VáclavMŠ Praha - Vinoř1200:01:34-
7C212226Stečínský MartinOpatov1200:01:34-
8C214143Kolbábek Kryštof-1200:01:34-
9C215104Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:01:38-
Děvčata 6-7 let (trať 0,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D24146Faltusová Kristina-1100:01:22-
2D25141Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:23-
3D26145Krejčová AnetaLetohrad1100:01:27-
4D27133Simonová Kristýna-1100:01:29-
5D29169Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1100:01:30-
6D213231Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:01:34-
7D216114Králová DenisaMalé Svatoňovice1200:01:45-
8D217204Dušková Tereza-1200:01:52-
9D218155Broulíková Amálie-1200:01:57-
10D219156Broulíková Alžběta-1200:01:58-
Nejmladší žáci I (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11147Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:21107,02
2M12219Brychta DavidCerekvice0900:01:2597,50
3M13118Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:2695,48
4M14194Bezděk VojtěchISCAREX Česká Třebová0900:01:2791,95
5M18110Veselý JanKlub biatlonu Letohrad1000:01:3084,68
6M19127Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:01:3183,82
7M111148Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:3183,05
8M112115Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:3279,81
9M113111Veselý JakubKlub biatlonu Letohrad1000:01:3378,25
10M115198Hübl ŠtěpánČeská Třebová0900:01:3866,69
11M118172Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:4159,10
12M119220Škrabánek DominikSKB Česká Třebová1000:01:4354,62
13M120126Miškolci TadeášSRTG Česká Třebová1000:01:4452,82
14M122113Prokopec MartinAtletika Žamberk1000:01:4549,82
15M123212Klumpar TadeášSemanín1000:01:4744,70
16M124122Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:4939,38
17M125125Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:5038,06
18M126103Skalický PetrSK Kolářka Praha1000:01:5036,76
Nejmladší žákyně I (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z15134Zelinková VeronikaISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:28102,24
2Z16131Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:2999,59
3Z17154Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:3098,17
4Z110132Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:3196,61
5Z114129Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:3490,51
6Z116164Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:3977,69
7Z117175Fliedrová AdélaF Bike klub Sádek1000:01:4075,31
8Z121227Stečínský BarboraOpatov0900:01:4466,57
9Z127178Stojanová SimonaSRTG Česká Třebová1000:01:5445,24
10Z128177Stojanová NicolSRTG Česká Třebová1000:01:5638,91
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21229Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:03:15101,58
2M23140Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:03:1799,74
3M24101Mazura TomášČeská Třebová0700:03:1898,67
4M26173Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:03:2295,26
5M27168Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:03:2493,13
6M28159Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:03:2789,85
7M29102Hýbl LukášČeská Třebová0700:03:2789,34
8M210120Zajíček VojtěchAtletika TJ Lanškroun0800:03:3087,08
9M211203Černý AdamISCAREX junior team Česká Třebová0800:03:3186,18
10M213171Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:3384,12
11M215262Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:03:3977,38
12M216163Dostál Vojtěch-0800:03:4076,90
13M227245Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:04:1243,60
Nejmladší žákyně II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z22224Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:03:16107,50
2Z25180Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:03:21101,71
3Z212144Matějková Viktoria ElaLubník0700:03:3390,78
4Z214152Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:3984,91
5Z217121Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:03:4380,25
6Z218197Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:4677,45
7Z219123Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:03:4776,15
8Z220244Šedová KamilaAC Vysoké Mýto0800:03:4974,52
9Z221211Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:03:4974,15
10Z222259Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:03:5469,68
11Z223193Lánová AnetaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:03:5469,16
12Z224183Dudychová MichaelaVysoké Mýto0800:03:5865,73
13Z225218Chládková ViolaLanškroun0700:03:5964,72
14Z226157Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:04:0954,42
15Z228264Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:04:3430,00
16Z229136Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:04:4717,36
Mladší žáci (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31223Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:03:57104,85
2M33186Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:04:0498,92
3M34182Dudycha JakubAC Vysoké Mýto0500:04:0896,23
4M35254Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:0995,16
5M38137Seidl LukášAtletika Dobruška0500:04:2383,57
6M311209Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:04:3077,35
7M313165Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT0500:04:3573,23
8M316207Akak OndraAtletika Žamberk0500:04:4465,78
9M317269Kovář ŠtěpánSKB Česká Třebová0600:04:4664,41
10M318273Špajs PetrSKB Česká Třebová0500:04:4863,21
11M320270Očenáš JakubSKB Česká Třebová0500:04:4962,41
12M322268Kovář ŠimonSKB Česká Třebová0600:04:5061,63
Mladší žákyně (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z310213Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:04:29106,55
2Z314263Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:37100,83
3Z319253Zahálková LucieISCAREX Junior team ČT0500:04:4892,62
4Z321199Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:4991,97
Starší žáci (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41184Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:08:01111,26
2M43238Bukáček MarekAtletika Polička0400:08:3896,71
3M45256Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:08:5092,02
4M47237Kapoun JanAtletika Polička0300:09:1183,82
5M415274Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:10:5542,83
Starší žákyně (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z42185Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:04:02110,74
2Z46243Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:04:2096,07
3Z49249Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:04:2493,19
4Z412240Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:04:3187,60
5Z415267Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:04:3882,17
6Z423239Němcová AdélaAtletika Polička0400:04:5866,37
Dorostenci (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M52187Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:08:27105,62
2M54251Vondra JanFbK OT0200:08:4698,36
3M56202Gregora FilipActivity Lanškroun0200:08:5296,02
Dorostenky (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z57201Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:04:23123,06
2Z524294Hrdličková Cecílie-0200:05:0296,39
3Z525275Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:2680,56
4Z526281Hnátnická ZuzanaOB Žamberk0100:05:3077,26
Junioři 18-19 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ30280Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:25:56100,00
Juniorky 18-19 let (trať 6 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1300Friš JanTJ Dukla Praha9500:18:31103,53
2MA2336Hübl RadekRunsport team / Salomon team8800:18:50100,16
3MA3295Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:19:1296,31
4MA6339Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:21:0875,76
5MA8250Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:21:3371,36
6MA10306Kalousek JiříČervená Voda9500:21:5467,71
7MA12338Šutera JosefAtletika Polička7900:22:2162,87
8MA13330Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:22:4957,91
9MA16347Kramář MichalTJ Sokol Janov9500:23:1753,06
10MA21337Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:24:2241,42
11MA44329Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:29:363,00
12MA58248Šilar TomášBrzdy Horní Čermná9100:34:193,00
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4293Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:19:35110,19
2MB5325Hejl RadekLetohrad7200:20:5796,90
3MB7176Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:21:2292,91
4MB9124Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:4589,16
5MB18324Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:23:4669,57
6MB25266Dvořák PavelČeská Třebová7500:24:5957,86
7MB26222Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:25:1255,74
8MB32344Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:26:1944,89
9MB36328Kalousek Jan-7100:26:4640,56
10MB41142Němec RadekLitomyšl7700:28:3622,76
11MB43255Vacek JiříDlouhá Třebová7700:29:1316,79
12MB49348Šabata Petr-7400:30:363,28
13MB50276Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:373,20
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC15106Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:23:09104,23
2MC17349Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:4599,23
3MC20191Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:24:0496,54
4MC23284Dostálek PetrMy od kopřivy6700:24:3192,75
5MC24350Hanuš PetrCHT Pardubice6400:24:5589,32
6MC34335Hruban JanČeská Třebová6600:26:3375,56
7MC56331Křivohlávek Miroslav-6700:33:4414,77
8MC57105Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:33:5213,62
Muži D 60-69 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD29326Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:25:49104,70
2MD33322Dostál LadislavMoravská Třebová5600:26:25100,19
3MD37334Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:27:0695,10
4MD38107Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:27:2392,92
5MD42299Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:28:4682,46
6MD46323Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:29:4774,72
Muži E 70 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME61308Jelínek MatějČernilov4200:36:53104,06
2ME62327Bielčik JindřichElma Tým4000:38:2495,94
Ženy A 20-34 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA11221Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:55109,86
2ZA14314Kalousová EliškaAK Alymp Brno9800:22:52101,65
3ZA22312Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:24:2388,49
4ZA27225Černá KristýnaSK Nové Město na Moravě9300:25:1580,95
5ZA35311Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:4468,08
6ZA48247Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:30:1537,61
7ZA51282Michalčíková SandraČeské Budějovice8700:31:3026,74
8ZA52319Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:32:1120,70
9ZA60340Kristková MarkétaLanškroun8400:35:233,00
Ženy B 35-44 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB19332Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:59119,42
2ZB39261Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:2893,14
3ZB40206Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:28:1487,44
4ZB53236Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:32:4253,80
5ZB54214Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:33:0650,77
6ZB59153Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:34:4538,30
Ženy C 45-54 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC28321Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:39111,29
2ZC31320Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:26:15106,91
3ZC45316Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:4081,80
4ZC47241Šedová JanaSruby7300:29:5779,68
Ženy D 55 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD55108Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:33:14128,76
2ZD63309Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:39:5794,09
3ZD64109Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:43:1477,14
4ZD65307Jelínková MagdalenaČernilov4500:43:2576,23
Lidový běh (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB8258Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:09:19-
2LB9192Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:09:19-
3LB10232Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:10:07-
4LB11298Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:10:27-
5LB12303Šedová TerezaSruby0300:10:29-
6LB13291Veselý JanBiatlon Letohrad1000:10:39-
7LB14363Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:10:47-
8LB16354Kopecký Michael-0600:11:08-
9LB17296Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:11:21-
10LB18297Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:11:21-
11LB19343Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:11:31-
12LB20342Marková HanaSimír8200:11:49-
13LB21358Marek Simon Michal-7900:11:50-
14LB22116Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:11:53-
15LB23353Slezák Pepa-0700:12:10-
16LB24149Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:12:36-
17LB25138Zelinková VeronikaISCAREX junior team Česká Třebová0900:12:36-
18LB26117Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:12:37-
19LB27139Zelinka MichalSpartan Svitavy7300:12:37-
20LB28160Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:12:50-
21LB29292Veselý JakubBiatlon Letohrad1000:13:16-
22LB30286Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:13:25-
23LB31285Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:13:26-
24LB32317Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:13:26-
25LB33287Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:13:27-
26LB34351Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:13:44-
27LB35333Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:13:44-
28LB36318Brychta DavidCerekvice0900:14:15-
29LB37272Vacek JiříDlouhá Třebová7700:14:15-
30LB38277Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:14:19-
31LB39278Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:14:20-
32LB40362Hruban JanČeská Třebová6600:14:50-
33LB41360Scheuer JanActivity Lanškroun6600:14:51-
34LB42305Šedová Kamila-0800:15:03-
35LB43290Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná1100:15:04-
36LB44313Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:15:16-
37LB45315Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:15:16-
38LB46162Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:15:24-
39LB47288Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:16:14-
40LB48346Kubeš Filip-0600:16:26-
41LB49345Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:16:27-
42LB50252Rybičková Denisa-0900:16:30-
43LB51161Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:16:32-
44LB52150Rybička Tomáš-8000:16:33-
45LB53352Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:16:36-
46LB54355Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:16:39-
47LB55365Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:16:44-
48LB56364Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:16:44-
49LB57359Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:16:46-
50LB58357Kašková Kate-1400:17:51-
51LB59361Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:17:51-
52LB60341Kristková MarkétaLanškroun8400:18:17-
53LB61310Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:19:13-
54LB62304Kaplan MaxSruby1400:20:01-
55LB63302Šedová JanaSruby7300:21:14-
56LB64301Šedová MarieSruby4900:21:14-
-LB-279Borek PetrBrzdy Horní Čermná70DNF-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11158Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:39-
1C12208Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:42-
2D13119Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:44-
3D14235Barvínková EliškaLetohrad1300:00:45-
4D15246Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:00:45-
2C16242Kaplan MaxSruby1400:00:47-
5D17216Přibylová BeátaLanškroun1300:00:48-
3C18166Grubhoffer DanielPolička1400:00:52-
6D19233Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:55-
7D110260Dufková MarieAC Pardubice1300:00:57-
8D111179Tapušíková Viktorie-1400:00:59-
4C112271Hartman TomášÚstí nad Orlicí1400:00:59-
5C113205Dušek Tomáš-1500:00:59-
6C114265Flídr NikolasČeská Třebová1400:01:10-
7C115228Kebrle TobiášISCAREX Česká Třebová1400:01:12-
9D116200Zemková EmaCTB Brandýs nad Orlicí1500:01:14-
8C117257Vacek MartinDlouhá Třebová1500:01:15-
9C118174Fliedr TomášF-BIKE klub Sádek1300:01:19-
10D119283Michalčíková AlžbětaČeské Budějovice1500:01:22-
10C120234Horáček FilipČeská Třebová1300:01:25-
Trať 0,35 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21151Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:15-
2C22167Grubhoffer NicolasPolička1100:01:17-
3C23128Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:01:17-
1D24146Faltusová Kristina-1100:01:22-
2D25141Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:23-
3D26145Krejčová AnetaLetohrad1100:01:27-
4D27133Simonová Kristýna-1100:01:29-
4C28170Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:30-
5D29169Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1100:01:30-
5C210112Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná1100:01:32-
6C211181Hyška VáclavMŠ Praha - Vinoř1200:01:34-
7C212226Stečínský MartinOpatov1200:01:34-
6D213231Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:01:34-
8C214143Kolbábek Kryštof-1200:01:34-
9C215104Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:01:38-
7D216114Králová DenisaMalé Svatoňovice1200:01:45-
8D217204Dušková Tereza-1200:01:52-
9D218155Broulíková Amálie-1200:01:57-
10D219156Broulíková Alžběta-1200:01:58-
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11147Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:21107,02
2M12219Brychta DavidCerekvice0900:01:2597,50
3M13118Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:2695,48
4M14194Bezděk VojtěchISCAREX Česká Třebová0900:01:2791,95
1Z15134Zelinková VeronikaISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:28102,24
2Z16131Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:2999,59
3Z17154Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:3098,17
5M18110Veselý JanKlub biatlonu Letohrad1000:01:3084,68
6M19127Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:01:3183,82
4Z110132Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:3196,61
7M111148Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:3183,05
8M112115Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:3279,81
9M113111Veselý JakubKlub biatlonu Letohrad1000:01:3378,25
5Z114129Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:3490,51
10M115198Hübl ŠtěpánČeská Třebová0900:01:3866,69
6Z116164Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:3977,69
7Z117175Fliedrová AdélaF Bike klub Sádek1000:01:4075,31
11M118172Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:4159,10
12M119220Škrabánek DominikSKB Česká Třebová1000:01:4354,62
13M120126Miškolci TadeášSRTG Česká Třebová1000:01:4452,82
8Z121227Stečínský BarboraOpatov0900:01:4466,57
14M122113Prokopec MartinAtletika Žamberk1000:01:4549,82
15M123212Klumpar TadeášSemanín1000:01:4744,70
16M124122Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:4939,38
17M125125Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:5038,06
18M126103Skalický PetrSK Kolářka Praha1000:01:5036,76
9Z127178Stojanová SimonaSRTG Česká Třebová1000:01:5445,24
10Z128177Stojanová NicolSRTG Česká Třebová1000:01:5638,91
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21229Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:03:15101,58
1Z22224Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:03:16107,50
2M23140Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:03:1799,74
3M24101Mazura TomášČeská Třebová0700:03:1898,67
2Z25180Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:03:21101,71
4M26173Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:03:2295,26
5M27168Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:03:2493,13
6M28159Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:03:2789,85
7M29102Hýbl LukášČeská Třebová0700:03:2789,34
8M210120Zajíček VojtěchAtletika TJ Lanškroun0800:03:3087,08
9M211203Černý AdamISCAREX junior team Česká Třebová0800:03:3186,18
3Z212144Matějková Viktoria ElaLubník0700:03:3390,78
10M213171Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:3384,12
4Z214152Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:3984,91
11M215262Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:03:3977,38
12M216163Dostál Vojtěch-0800:03:4076,90
5Z217121Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:03:4380,25
6Z218197Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:4677,45
7Z219123Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:03:4776,15
8Z220244Šedová KamilaAC Vysoké Mýto0800:03:4974,52
9Z221211Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:03:4974,15
10Z222259Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:03:5469,68
11Z223193Lánová AnetaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:03:5469,16
12Z224183Dudychová MichaelaVysoké Mýto0800:03:5865,73
13Z225218Chládková ViolaLanškroun0700:03:5964,72
14Z226157Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:04:0954,42
13M227245Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:04:1243,60
15Z228264Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:04:3430,00
16Z229136Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:04:4717,36
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31223Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:03:57104,85
1Z42185Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:04:02110,74
2M33186Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:04:0498,92
3M34182Dudycha JakubAC Vysoké Mýto0500:04:0896,23
4M35254Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:0995,16
2Z46243Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:04:2096,07
1Z57201Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:04:23123,06
5M38137Seidl LukášAtletika Dobruška0500:04:2383,57
3Z49249Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:04:2493,19
1Z310213Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:04:29106,55
6M311209Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:04:3077,35
4Z412240Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:04:3187,60
7M313165Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT0500:04:3573,23
2Z314263Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:37100,83
5Z415267Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:04:3882,17
8M316207Akak OndraAtletika Žamberk0500:04:4465,78
9M317269Kovář ŠtěpánSKB Česká Třebová0600:04:4664,41
10M318273Špajs PetrSKB Česká Třebová0500:04:4863,21
3Z319253Zahálková LucieISCAREX Junior team ČT0500:04:4892,62
11M320270Očenáš JakubSKB Česká Třebová0500:04:4962,41
4Z321199Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:4991,97
12M322268Kovář ŠimonSKB Česká Třebová0600:04:5061,63
6Z423239Němcová AdélaAtletika Polička0400:04:5866,37
2Z524294Hrdličková Cecílie-0200:05:0296,39
3Z525275Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:2680,56
4Z526281Hnátnická ZuzanaOB Žamberk0100:05:3077,26
Trať 2,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41184Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:08:01111,26
1M52187Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:08:27105,62
2M43238Bukáček MarekAtletika Polička0400:08:3896,71
2M54251Vondra JanFbK OT0200:08:4698,36
3M45256Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:08:5092,02
3M56202Gregora FilipActivity Lanškroun0200:08:5296,02
4M47237Kapoun JanAtletika Polička0300:09:1183,82
1LB8258Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:09:19-
2LB9192Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:09:19-
3LB10232Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:10:07-
4LB11298Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:10:27-
5LB12303Šedová TerezaSruby0300:10:29-
6LB13291Veselý JanBiatlon Letohrad1000:10:39-
7LB14363Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:10:47-
5M415274Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:10:5542,83
8LB16354Kopecký Michael-0600:11:08-
9LB17296Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:11:21-
10LB18297Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:11:21-
11LB19343Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:11:31-
12LB20342Marková HanaSimír8200:11:49-
13LB21358Marek Simon Michal-7900:11:50-
14LB22116Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:11:53-
15LB23353Slezák Pepa-0700:12:10-
16LB24149Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:12:36-
17LB25138Zelinková VeronikaISCAREX junior team Česká Třebová0900:12:36-
18LB26117Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:12:37-
19LB27139Zelinka MichalSpartan Svitavy7300:12:37-
20LB28160Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:12:50-
21LB29292Veselý JakubBiatlon Letohrad1000:13:16-
22LB30286Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:13:25-
23LB31285Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:13:26-
24LB32317Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:13:26-
25LB33287Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:13:27-
26LB34351Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:13:44-
27LB35333Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:13:44-
28LB36318Brychta DavidCerekvice0900:14:15-
29LB37272Vacek JiříDlouhá Třebová7700:14:15-
30LB38277Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:14:19-
31LB39278Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:14:20-
32LB40362Hruban JanČeská Třebová6600:14:50-
33LB41360Scheuer JanActivity Lanškroun6600:14:51-
34LB42305Šedová Kamila-0800:15:03-
35LB43290Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná1100:15:04-
36LB44313Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:15:16-
37LB45315Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:15:16-
38LB46162Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:15:24-
39LB47288Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:16:14-
40LB48346Kubeš Filip-0600:16:26-
41LB49345Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:16:27-
42LB50252Rybičková Denisa-0900:16:30-
43LB51161Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:16:32-
44LB52150Rybička Tomáš-8000:16:33-
45LB53352Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:16:36-
46LB54355Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:16:39-
47LB55365Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:16:44-
48LB56364Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:16:44-
49LB57359Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:16:46-
50LB58357Kašková Kate-1400:17:51-
51LB59361Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:17:51-
52LB60341Kristková MarkétaLanškroun8400:18:17-
53LB61310Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:19:13-
54LB62304Kaplan MaxSruby1400:20:01-
55LB63302Šedová JanaSruby7300:21:14-
56LB64301Šedová MarieSruby4900:21:14-
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1300Friš JanTJ Dukla Praha9500:18:31103,53
2MA2336Hübl RadekRunsport team / Salomon team8800:18:50100,16
3MA3295Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:19:1296,31
1MB4293Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:19:35110,19
2MB5325Hejl RadekLetohrad7200:20:5796,90
4MA6339Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:21:0875,76
3MB7176Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:21:2292,91
5MA8250Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:21:3371,36
4MB9124Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:4589,16
6MA10306Kalousek JiříČervená Voda9500:21:5467,71
1ZA11221Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:55109,86
7MA12338Šutera JosefAtletika Polička7900:22:2162,87
8MA13330Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:22:4957,91
2ZA14314Kalousová EliškaAK Alymp Brno9800:22:52101,65
1MC15106Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:23:09104,23
9MA16347Kramář MichalTJ Sokol Janov9500:23:1753,06
2MC17349Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:4599,23
5MB18324Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:23:4669,57
1ZB19332Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:59119,42
3MC20191Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:24:0496,54
10MA21337Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:24:2241,42
3ZA22312Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:24:2388,49
4MC23284Dostálek PetrMy od kopřivy6700:24:3192,75
5MC24350Hanuš PetrCHT Pardubice6400:24:5589,32
6MB25266Dvořák PavelČeská Třebová7500:24:5957,86
7MB26222Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:25:1255,74
4ZA27225Černá KristýnaSK Nové Město na Moravě9300:25:1580,95
1ZC28321Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:39111,29
1MD29326Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:25:49104,70
1MJ30280Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:25:56100,00
2ZC31320Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:26:15106,91
8MB32344Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:26:1944,89
2MD33322Dostál LadislavMoravská Třebová5600:26:25100,19
6MC34335Hruban JanČeská Třebová6600:26:3375,56
5ZA35311Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:4468,08
9MB36328Kalousek Jan-7100:26:4640,56
3MD37334Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:27:0695,10
4MD38107Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:27:2392,92
2ZB39261Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:2893,14
3ZB40206Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:28:1487,44
10MB41142Němec RadekLitomyšl7700:28:3622,76
5MD42299Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:28:4682,46
11MB43255Vacek JiříDlouhá Třebová7700:29:1316,79
11MA44329Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:29:363,00
3ZC45316Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:4081,80
6MD46323Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:29:4774,72
4ZC47241Šedová JanaSruby7300:29:5779,68
6ZA48247Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:30:1537,61
12MB49348Šabata Petr-7400:30:363,28
13MB50276Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:373,20
7ZA51282Michalčíková SandraČeské Budějovice8700:31:3026,74
8ZA52319Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:32:1120,70
4ZB53236Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:32:4253,80
5ZB54214Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:33:0650,77
1ZD55108Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:33:14128,76
7MC56331Křivohlávek Miroslav-6700:33:4414,77
8MC57105Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:33:5213,62
12MA58248Šilar TomášBrzdy Horní Čermná9100:34:193,00
6ZB59153Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:34:4538,30
9ZA60340Kristková MarkétaLanškroun8400:35:233,00
1ME61308Jelínek MatějČernilov4200:36:53104,06
2ME62327Bielčik JindřichElma Tým4000:38:2495,94
2ZD63309Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:39:5794,09
3ZD64109Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:43:1477,14
4ZD65307Jelínková MagdalenaČernilov4500:43:2576,23
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1300Friš JanTJ Dukla Praha9500:18:31103,53
2MA2336Hübl RadekRunsport team / Salomon team8800:18:50100,16
3MA3295Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:19:1296,31
4MB4293Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:19:3592,28
5MB5325Hejl RadekLetohrad7200:20:5777,73
6MA6339Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:21:0875,76
7MB7176Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:21:2273,36
8MA8250Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:21:3371,36
9MB9124Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:4569,26
10MA10306Kalousek JiříČervená Voda9500:21:5467,71
11MA12338Šutera JosefAtletika Polička7900:22:2162,87
12MA13330Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:22:4957,91
13MC15106Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:23:0954,37
14MA16347Kramář MichalTJ Sokol Janov9500:23:1753,06
15MC17349Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:4548,09
16MB18324Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:23:4647,82
17MC20191Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:24:0444,71
18MA21337Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:24:2241,42
19MC23284Dostálek PetrMy od kopřivy6700:24:3139,96
20MC24350Hanuš PetrCHT Pardubice6400:24:5535,66
21MB25266Dvořák PavelČeská Třebová7500:24:5935,01
22MB26222Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:25:1232,68
23MD29326Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:25:4926,04
24MJ30280Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:25:5624,82
25MB32344Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:26:1920,82
26MD33322Dostál LadislavMoravská Třebová5600:26:2519,71
27MC34335Hruban JanČeská Třebová6600:26:3318,39
28MB36328Kalousek Jan-7100:26:4616,07
29MD37334Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:27:0612,57
30MD38107Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:27:239,51
31MB41142Němec RadekLitomyšl7700:28:363,00
32MD42299Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:28:463,00
33MB43255Vacek JiříDlouhá Třebová7700:29:133,00
34MA44329Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:29:363,00
35MD46323Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:29:473,00
36MB49348Šabata Petr-7400:30:363,00
37MB50276Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:373,00
38MC56331Křivohlávek Miroslav-6700:33:443,00
39MC57105Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:33:523,00
40MA58248Šilar TomášBrzdy Horní Čermná9100:34:193,00
41ME61308Jelínek MatějČernilov4200:36:533,00
42ME62327Bielčik JindřichElma Tým4000:38:243,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA11221Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:55108,76
2ZA14314Kalousová EliškaAK Alymp Brno9800:22:52100,51
3ZB19332Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:5990,73
4ZA22312Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:24:2387,28
5ZA27225Černá KristýnaSK Nové Město na Moravě9300:25:1579,69
6ZC28321Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:3976,16
7ZC31320Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:26:1570,97
8ZA35311Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:4466,75
9ZB39261Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:2860,28
10ZB40206Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:28:1453,67
11ZC45316Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:4041,17
12ZC47241Šedová JanaSruby7300:29:5738,66
13ZA48247Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:30:1536,10
14ZA51282Michalčíková SandraČeské Budějovice8700:31:3025,17
15ZA52319Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:32:1119,10
16ZB53236Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:32:4214,69
17ZB54214Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:33:0611,17
18ZD55108Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:33:1410,06
19ZB59153Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:34:453,00
20ZA60340Kristková MarkétaLanškroun8400:35:233,00
21ZD63309Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:39:573,00
22ZD64109Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:43:143,00
23ZD65307Jelínková MagdalenaČernilov4500:43:253,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Dobrý den. Tento závod mi nebyl připočítán do celkového vyhodnocení poháru. Mám mít již vyhodnocené 2 závody. Děkuji za opravu. Magdalena Jelínková
tar.anta
opraveno
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód