Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

5. Pekelný kilometr

29.8.2018, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 5. Pekelný kilometr
  • datum konání: 29.8.2018
  • zobrazeno již 656x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
první start nejmladší kategorie: 18:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 20:15 hodin

Přihlášky

na místě od 17:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 1 km
Převýšení: 150 m
běh do sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 822

E-mailová adresa

simunkova@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C211Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:00:28-
2C2313Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:29-
3C243Machač LukášSokol Valašské Meziříčí1100:00:30-
4C2611Valík František-1100:00:34-
5C287Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:00:37-
6C2136Bernard Jakub-1300:00:43-
7C21418Dobroucký Jakub-1400:00:46-
8C21623Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:00:47-
9C21815Petráž JiříČeská Třebová1400:00:57-
10C2198Flídr NikolasČeská Třebová1400:01:04-
11C22022Bečička JindřichČeská Třebová - Parník1400:01:08-
12C2219Michal Matěj-1500:01:11-
13C22424Vytlačil Matějneregistrován1500:01:19-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D222Skalická NelaLanškroun1100:00:29-
2D2510Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:00:31-
3D2714Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:35-
4D294Broulíková Amálie-1200:00:39-
5D21021Bečičková HelenaČeská Třebová - Parník1200:00:39-
6D21112Jadrná ValentýnaÚstí nad Orlicí1200:00:40-
7D2125Broulíková Alžběta-1200:00:42-
8D21516Haniková EmaČeská Třebová1300:00:47-
9D21720Valíková KláraČeská Třebová1300:00:55-
10D22217Dufková MarieAC Pardubice1300:01:14-
11D22319Valíková Anežka-1500:01:15-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1530Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:16-
2M1147Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:25-
3M11832Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:28-
4M11920Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:01:30-
5M12113Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:01:30-
6M12327Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:32-
7M12425Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:34-
8M1259Bezděk VojtěchISCAREX Česká Třebová0900:01:35-
9M12612Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:01:35-
10M1288Skalický PetrDejvice1000:01:38-
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11511Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:25-
2Z11617Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:01:26-
3Z12010Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:30-
4Z12221Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:01:31-
5Z12718Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:38-
6Z13219Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:52-
7Z1336Bernardová Marie Barbora-0900:02:10-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2116Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:07-
2M2328Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:01:13-
3M245Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:16-
4M2726Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:16-
5M2814Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:01:17-
6M2172Machač PatrikSokol Valašské Meziříčí0700:01:26-
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2215Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:08-
2Z2524Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:16-
3Z2922Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:01:18-
4Z2104Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:21-
5Z21123Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:21-
6Z21229Petrová ŠtěpánkaIscarex Junior Team ČT0700:01:22-
7Z21331Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:25-
8Z2291Lánová AnetaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:01:40-
9Z2303Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:46-
10Z23133Cvrčková RosarieAtletika Polička0800:01:46-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M321Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:03:24-
2M3511König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:03:38-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3610Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:47-
2Z389Moskvová AgátaKB Letohrad0500:03:54-
3Z3105Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:12-
4Z3127Brátová NelaDolní Újezd0600:05:30-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M413Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:02:50-
2M448Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:30-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4312Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:03:26-
2Z476Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:53-
3Z492Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:03:55-
4Z4114Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:04:52-
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5555Tlustoš PavelLVV0200:05:54-
2M51812Hájek MartinŽamberk0100:06:58-
3M53440Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:08:24-
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z52334Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:07:10-
2Z54250Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:09:46-
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ723Simon JakubPolička0000:06:01-
2MJ1226Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:06:27-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:05:25-
2MA22Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:05:36-
3MA917Novák JosefHorní Čermná9700:06:02-
4MA1053Řemínek MatějAC Choceň8600:06:06-
5MA1110Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:24-
6MA1421Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:40-
7MA1545Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:42-
8MA2254Švec MartinVK Choceň8700:07:06-
9MA2941Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:55-
10MA3852Klusoň OldřichDannyho smečka8000:08:42-
11MA3936Friml Jiří-9700:08:47-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB327Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:41-
2MB848Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:01-
3MB1328Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:29-
4MB1649Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:06:45-
5MB1716Dvořák PavelČeská Třebová7500:06:52-
6MB2122Simon PetrPolička7200:07:01-
7MB2544Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:29-
8MB2643Vebr MichalČeská Třebová7800:07:36-
9MB2832Škop JiříDětské ZOO7400:07:51-
10MB3051Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:07:58-
11MB3137Svoboda LudvíkSRTG Česká Třebová7300:08:02-
12MB3511Vacek JiříDlouhá Třebová7700:08:24-
13MB369Němec RadekLitomyšl7700:08:26-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC415Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:52-
2MC61Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:05:57-
3MC2035Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:07:01-
4MC2420Hruban JanČeská Třebová6600:07:12-
5MC408Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:09:10-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4519Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:09:56-
2MD4829Červ MiloslavAtletika Polička5000:10:31-
3MD537Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:12:31-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME496Sadílek OtaActivity - Runsport4600:10:32-
2ME5518Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:22:35-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3331Gregorová Lucia-8700:08:17-
2ZA3725Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:27-
3ZA4746Švestková AnetaSRTG Česká Třebová9200:10:15-
4ZA5424Vytlačilová AnetaČeská Třebová9500:13:20-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB323Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:15-
2ZB4330Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:49-
3ZB4438Svobodová RenataSRTG Česká Třebová7600:09:56-
4ZB5114Kosárová PetraDětské ZOO7800:11:09-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1933Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:59-
2ZC2742Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:40-
3ZC4639Zavřelová OlgaSRTG Česká Třebová7200:10:04-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD414Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:12-
2ZD5047Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:53-
3ZD5213Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:15-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C211Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:00:28-
1D222Skalická NelaLanškroun1100:00:29-
2C2313Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:29-
3C243Machač LukášSokol Valašské Meziříčí1100:00:30-
2D2510Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:00:31-
4C2611Valík František-1100:00:34-
3D2714Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:35-
5C287Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:00:37-
4D294Broulíková Amálie-1200:00:39-
5D21021Bečičková HelenaČeská Třebová - Parník1200:00:39-
6D21112Jadrná ValentýnaÚstí nad Orlicí1200:00:40-
7D2125Broulíková Alžběta-1200:00:42-
6C2136Bernard Jakub-1300:00:43-
7C21418Dobroucký Jakub-1400:00:46-
8D21516Haniková EmaČeská Třebová1300:00:47-
8C21623Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:00:47-
9D21720Valíková KláraČeská Třebová1300:00:55-
9C21815Petráž JiříČeská Třebová1400:00:57-
10C2198Flídr NikolasČeská Třebová1400:01:04-
11C22022Bečička JindřichČeská Třebová - Parník1400:01:08-
12C2219Michal Matěj-1500:01:11-
10D22217Dufková MarieAC Pardubice1300:01:14-
11D22319Valíková Anežka-1500:01:15-
13C22424Vytlačil Matějneregistrován1500:01:19-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2116Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:07-
1Z2215Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:08-
2M2328Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:01:13-
3M245Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:16-
1M1530Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:16-
2Z2524Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:16-
4M2726Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:16-
5M2814Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:01:17-
3Z2922Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:01:18-
4Z2104Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:21-
5Z21123Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:21-
6Z21229Petrová ŠtěpánkaIscarex Junior Team ČT0700:01:22-
7Z21331Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:25-
2M1147Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:25-
1Z11511Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:25-
2Z11617Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:01:26-
6M2172Machač PatrikSokol Valašské Meziříčí0700:01:26-
3M11832Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:28-
4M11920Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:01:30-
3Z12010Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:30-
5M12113Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:01:30-
4Z12221Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:01:31-
6M12327Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:32-
7M12425Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:34-
8M1259Bezděk VojtěchISCAREX Česká Třebová0900:01:35-
9M12612Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:01:35-
5Z12718Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:38-
10M1288Skalický PetrDejvice1000:01:38-
8Z2291Lánová AnetaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:01:40-
9Z2303Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:46-
10Z23133Cvrčková RosarieAtletika Polička0800:01:46-
6Z13219Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:52-
7Z1336Bernardová Marie Barbora-0900:02:10-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:05:25-
2MA22Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:05:36-
1MB327Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:41-
1MC415Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:52-
1M5555Tlustoš PavelLVV0200:05:54-
2MC61Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:05:57-
1MJ723Simon JakubPolička0000:06:01-
2MB848Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:01-
3MA917Novák JosefHorní Čermná9700:06:02-
4MA1053Řemínek MatějAC Choceň8600:06:06-
5MA1110Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:24-
2MJ1226Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:06:27-
3MB1328Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:29-
6MA1421Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:40-
7MA1545Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:42-
4MB1649Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:06:45-
5MB1716Dvořák PavelČeská Třebová7500:06:52-
2M51812Hájek MartinŽamberk0100:06:58-
1ZC1933Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:59-
3MC2035Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:07:01-
6MB2122Simon PetrPolička7200:07:01-
8MA2254Švec MartinVK Choceň8700:07:06-
1Z52334Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:07:10-
4MC2420Hruban JanČeská Třebová6600:07:12-
7MB2544Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:29-
8MB2643Vebr MichalČeská Třebová7800:07:36-
2ZC2742Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:40-
9MB2832Škop JiříDětské ZOO7400:07:51-
9MA2941Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:55-
10MB3051Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:07:58-
11MB3137Svoboda LudvíkSRTG Česká Třebová7300:08:02-
1ZB323Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:15-
1ZA3331Gregorová Lucia-8700:08:17-
3M53440Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:08:24-
12MB3511Vacek JiříDlouhá Třebová7700:08:24-
13MB369Němec RadekLitomyšl7700:08:26-
2ZA3725Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:27-
10MA3852Klusoň OldřichDannyho smečka8000:08:42-
11MA3936Friml Jiří-9700:08:47-
5MC408Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:09:10-
1ZD414Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:12-
2Z54250Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:09:46-
2ZB4330Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:49-
3ZB4438Svobodová RenataSRTG Česká Třebová7600:09:56-
1MD4519Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:09:56-
3ZC4639Zavřelová OlgaSRTG Česká Třebová7200:10:04-
3ZA4746Švestková AnetaSRTG Česká Třebová9200:10:15-
2MD4829Červ MiloslavAtletika Polička5000:10:31-
1ME496Sadílek OtaActivity - Runsport4600:10:32-
2ZD5047Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:53-
4ZB5114Kosárová PetraDětské ZOO7800:11:09-
3ZD5213Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:15-
3MD537Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:12:31-
4ZA5424Vytlačilová AnetaČeská Třebová9500:13:20-
2ME5518Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:22:35-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód