Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh za břehem

18.3.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh za břehem
  • datum konání: 18.3.2018
  • zobrazeno již 650x
  • místo konání: Zábřeh, Gymnázium
  • GPS: 49.8809322N, 16.8769283E
  • pořadatel: Atletika Zábřeh

Sociální sítě

Místo konání

Zábřeh, Gymnázium
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 do 9:45 hodin

Startovné

50 Kč (děti zdarma)

Popis tratě

Délka: 7,05 km
Převýšení: 38 m
rovina, 1 mírné stoupání, převážně asfalt, zčásti šotolina

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Mgr. Josef Zika
tel. 731 709 288

Internetové stránky

http://www.atletika-zabreh.cz

E-mailová adresa

zika71@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ537Jílek OndřejKVS Šumperk9900:24:56115,46
2MJ2358Holec RadekKN Project9900:27:4694,49
3MJ3053Janák JanZábřeh9900:28:2290,05
4MJ36276Hobler Jan-0000:28:5785,73
5MJ44274Patterman ProkopKVS Šumperk0300:29:3980,55
6MJ54124Hecl FrantišekKVS Šumperk0200:30:1576,11
7MJ56271Stryk Štěpán-0300:30:1775,86
8MJ68275Krč MatějKVS Šumperk0100:31:0969,45
9MJ80272Moravec JanJM TEAM LETOHRAD0200:32:2759,83
10MJ9324Moravec JakubJM Team Letohrad9900:33:4250,58
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ102305Ottová MichaelaTriatlon Šumperk0300:34:21113,43
2ZJ132302Pazderníková LenkaAtletika Zábřeh0300:37:3995,50
3ZJ133233Nemeškalová Simona-0100:38:2891,07
4ZJ142304Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:41:2275,32
-ZJ-301Gieselová IvaTJ Šumperk04DNF-
Muži A 20-39 let (trať 7,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Kostecký JanTJ Šumperk9100:23:52101,98
2MA214Hének PetrAK Drnovice8700:24:0799,91
3MA344Křivohlávek TomášNový Malín9500:24:2098,11
4MA418Haltmar MiroslavAK Štemberk9500:24:3296,45
5MA650Jílek DavidRun for lupus8700:25:0891,47
6MA721Řemínek MatějAC Choceň8600:25:1191,06
7MA1022Hýbl JaroslavDimex Kosov9300:25:3687,60
8MA116Bernard MikulášTJ Šumperk9800:25:5385,25
9MA1215Směšný JanV12 Team9100:26:2381,10
10MA138Smolicha TomášNový Malín9500:26:2780,55
11MA1736Jílek JakubKVS Šumperk9200:26:4578,06
12MA197Pumprla RostislavSK Salith sport 8500:27:2572,53
13MA203Voženílek MartinLibina8300:27:3770,87
14MA2156Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:27:3970,59
15MA224Rajnošek ZdeněkKVS Šumperk8500:27:4370,04
16MA2546Sléžka MichalAtletika Zábřeh8300:27:5168,93
17MA2857Březina VojtěchSPEEDO8600:28:1066,31
18MA3042Hoplíček OndřejExtreme Obstacle Runners9100:28:2264,65
19MA329Motl LiborHněvkov8400:28:4361,74
20MA3330Kramář MichalTJ Sokol Janov9500:28:4960,91
21MA3851Přemyslovský JanŠumperk8500:29:0358,98
22MA46114Ženčák JakubŠumperk8800:29:4453,31
23MA4726Knápek JanKK Club8600:29:4553,17
24MA4810Vepřek MartinKolšov9000:29:4752,89
25MA5123Strakoš JaroslavZábřeh8600:30:0250,82
26MA5231Benda OndřejRun Magazine Team8300:30:0949,85
27MA5847Přibyl JosefExtreme Obstacle Runners8200:30:2148,19
28MA640Kubíček JosefKK Club9100:30:5343,77
29MA6535Sedláček JiříŠumperk7900:30:5543,49
30MA7441Lolek MichalTJ Sokol Troubelice8800:31:4736,30
31MA7933Mazák LukášSokol Hrabenov8600:32:1332,70
32MA8116Kamlar MarekSRTG Šumperk7900:32:3429,80
33MA8229Nákonečný DavidSRTG Šumperk8600:32:3729,38
34MA8420Kubíček MarekFenix Ski Team Jeseník8700:32:4328,55
35MA8743Kříž Tomᚊumperk8300:32:5027,59
36MA8832Rousek JiříRun for lupus8500:32:5327,17
37MA9552Roháček Vít-8100:33:5219,01
38MA9645Žižlavský JakubDívčí Sen8900:33:5518,60
39MA9760Pecha LadislavRockplast Rovensko8800:33:5918,05
40MA9934Majstršín JiříZábřeh8700:34:0816,80
41MA10754Pernica Josef-7900:34:4511,68
42MA11212Vykoukal PavelSRTG Šumperk9000:35:285,74
43MA11855Suchánek PetrSulko8200:36:133,00
44MA12019Bílek Michal-9500:36:313,00
45MA12225Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov8600:36:423,00
46MA12459Chamlar LukášN.H.C.8800:36:533,00
47MA12528Kulhaj Václav-8700:36:553,00
48MA12848Šnajdr Filip-8600:37:163,00
48MA12849Klimeš Jan-9000:37:163,00
50MA13140Pohl Petr-8900:37:273,00
51MA13511Hotový Adam-8400:38:363,00
52MA13739Březina Libor-8700:38:583,00
53MA14038Bartošek StanislavZábřeh9000:39:563,00
Muži B 40-49 let (trať 7,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB8139Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlilcí7200:25:27102,88
2MB9132Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:25:32102,24
3MB14136Vogel MichalŠumperk7600:26:2994,88
4MB15135Procházka MarekTJ Šumperk7400:26:3594,10
5MB16126Zákravský MichalŠumperk7400:26:4393,07
6MB18152Frydrych TomášZábřeh7700:26:5791,27
7MB26128Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:27:5483,91
8MB29131Žouželka TomášZábřeh7600:28:1381,45
9MB34124Hecl MilošKVS Šumperk7600:28:5176,55
10MB35123Patterman PavelKVS Šumperk7300:28:5576,03
11MB42130Kamlar PavelZábřeh7800:29:3471,00
12MB43158Novotný TomášSulko7200:29:3670,74
13MB44129Planička RobertBikesport Mohelnice7600:29:3970,35
14MB49137Doležal MilanHoral Šumperk7200:29:4869,19
15MB53127Mach MartinSRTG Šumperk7400:30:1465,83
16MB54145Bartoš AntonínSKP Šumperk7300:30:1565,71
17MB57134Stryk MartinKVS Šumperk7500:30:1965,19
18MB59153Václavík PavelOknoplast Šumperk7800:30:2264,80
19MB6244Křivohlávek PavelNový Malín7000:30:3962,61
20MB63133Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:30:5061,19
21MB66141Kessler JiříŠtědrý Běh7300:30:5960,03
22MB70154Badal StanislavSKP Šumperk7800:31:2656,54
23MB73146Kabourek TomášSKP Šumperk7700:31:3755,12
24MB75138Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko7400:31:5153,31
25MB85147Vašíček JiříSokol Dubicko7300:32:4746,08
26MB89155Ozorovský KarolZábřeh7600:33:1642,34
27MB90157Šimek VladimírDOLS Šumperk7500:33:2441,31
28MB91150Herynek JiříRovensko7400:33:3440,02
29MB92151Janů MarekRovensko7500:33:3639,76
30MB94144Horníček Mojmír-7600:33:4838,21
31MB103142Giesel LiborSKP Šumperk7300:34:2733,18
32MB105156Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:34:3332,40
33MB108149Konrád JosefHoral Šumperk7800:34:4830,46
34MB109143Vacek JiříDlouhá Třebová7700:34:5030,21
35MB110140Berka RobertSRTG Šumperk7200:34:5529,56
Muži C 50-59 let (trať 7,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC24195Kostecký JanPars nova6500:27:49103,15
2MC27195Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:27:59101,97
3MC37194Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:28:5994,89
4MC40192Knápek LubomírLK Šumperk5900:29:0893,83
5MC50204Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:29:4988,99
6MC59199Dostál JiříLiga 100 Olomouc6400:30:2285,10
7MC61200Fistr MiroslavDolomiten Šumperk6800:30:2984,27
8MC66202Šmíd FrantišekSFT Šumperk6000:30:5980,74
9MC71201Souček JanŠumperk6500:31:2777,43
10MC78198Fleischmann JanJesusforyou6700:31:5873,78
11MC112193Vondruška BohuslavŠumperk6300:35:2849,01
12MC115206Květoň VladimírKVS Šumperk6800:35:4047,59
13MC120193Novotný PetrZábřeh6700:36:3141,58
14MC136205Waniek PetrWaniek-květiny6200:38:4425,89
15MC141203Kratochvíl Miroslav-6600:39:5817,16
Muži D 60-69 let (trať 7,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD76242Sporek MiroslavLoučná5400:31:52105,72
2MD77243Smolicha JosefNový Malín5600:31:53105,62
3MD106244Batěk MiroslavHrabičín5400:34:4088,65
4MD147245Pikal KarelKVS Olomouc4900:45:3921,69
Muži E 70 let a starší (trať 7,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME148261Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:47:29100,00
Ženy A 20-34 let (trať 7,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA40327Trojáková MartinaExtreme Obstacle Runners9000:29:08117,82
2ZA85325Drábková VeronikaSRTG Šumperk9600:32:4795,00
3ZA98330Křížová TerezaŠumperk8700:34:0287,18
4ZA104323Strakošová VendulaZábřeh9000:34:3184,16
5ZA119322Ženčáková Barbora-8800:36:2772,07
6ZA126331Václavíková MichaelaOknoplast Šumperk8500:37:0568,11
7ZA127328Habigerová RadkaKVS Šumperk9500:37:1267,38
8ZA128324Horká BarboraSRTG Šumperk9400:37:1666,96
9ZA137329Homolová Barbora-8900:38:5856,33
10ZA144326Jílková KristýnaRun for lupus9300:42:1336,01
11ZA145332Nýdecká AlexandraN.H.C.9100:42:5132,05
12ZA149333Paclíková KateřinaN.H.C.9100:47:543,00
Ženy B 35-44 let (trať 7,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB39344Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:06112,86
2ZB72348Grozmanová LucieŠumperk8300:31:3097,43
3ZB83345Kesslerová SylvaŠtědrý Běh7500:32:4289,71
4ZB100355Šimková MarkétaDOLS Šumperk7700:34:0980,39
5ZB101354Tylová ŽanetaDOLS Šumperk7400:34:1080,28
6ZB114342Lounová MarkétaOTTLENS7600:35:3471,28
7ZB116347Daňková VladěnaŠumperk8100:35:4570,10
8ZB117352Šimková EvaZábřeh8200:35:5069,56
9ZB122343Stromková VlastaKVS Šumperk7600:36:4263,99
10ZB134349Malá Kateřina-7800:38:3551,88
11ZB146351Kunčarová Lenka-7500:43:3719,51
Ženy C 45-54 let (trať 7,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC69350Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:31:13126,55
2ZC111353Ottová LenkaOTTLENS7000:35:23103,40
3ZC143346Smolichová JanaRun for lupus7100:41:2370,06
Ženy D 55 let a starší (trať 7,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD139382Vojáčková BlankaNový Malín6100:39:19100,00
Trať 7,05 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Kostecký JanTJ Šumperk9100:23:52101,98
2MA214Hének PetrAK Drnovice8700:24:0799,91
3MA344Křivohlávek TomášNový Malín9500:24:2098,11
4MA418Haltmar MiroslavAK Štemberk9500:24:3296,45
1MJ537Jílek OndřejKVS Šumperk9900:24:56115,46
5MA650Jílek DavidRun for lupus8700:25:0891,47
6MA721Řemínek MatějAC Choceň8600:25:1191,06
1MB8139Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlilcí7200:25:27102,88
2MB9132Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:25:32102,24
7MA1022Hýbl JaroslavDimex Kosov9300:25:3687,60
8MA116Bernard MikulášTJ Šumperk9800:25:5385,25
9MA1215Směšný JanV12 Team9100:26:2381,10
10MA138Smolicha TomášNový Malín9500:26:2780,55
3MB14136Vogel MichalŠumperk7600:26:2994,88
4MB15135Procházka MarekTJ Šumperk7400:26:3594,10
5MB16126Zákravský MichalŠumperk7400:26:4393,07
11MA1736Jílek JakubKVS Šumperk9200:26:4578,06
6MB18152Frydrych TomášZábřeh7700:26:5791,27
12MA197Pumprla RostislavSK Salith sport 8500:27:2572,53
13MA203Voženílek MartinLibina8300:27:3770,87
14MA2156Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:27:3970,59
15MA224Rajnošek ZdeněkKVS Šumperk8500:27:4370,04
2MJ2358Holec RadekKN Project9900:27:4694,49
1MC24195Kostecký JanPars nova6500:27:49103,15
16MA2546Sléžka MichalAtletika Zábřeh8300:27:5168,93
7MB26128Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:27:5483,91
2MC27195Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:27:59101,97
17MA2857Březina VojtěchSPEEDO8600:28:1066,31
8MB29131Žouželka TomášZábřeh7600:28:1381,45
18MA3042Hoplíček OndřejExtreme Obstacle Runners9100:28:2264,65
3MJ3053Janák JanZábřeh9900:28:2290,05
19MA329Motl LiborHněvkov8400:28:4361,74
20MA3330Kramář MichalTJ Sokol Janov9500:28:4960,91
9MB34124Hecl MilošKVS Šumperk7600:28:5176,55
10MB35123Patterman PavelKVS Šumperk7300:28:5576,03
4MJ36276Hobler Jan-0000:28:5785,73
3MC37194Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:28:5994,89
21MA3851Přemyslovský JanŠumperk8500:29:0358,98
1ZB39344Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:06112,86
4MC40192Knápek LubomírLK Šumperk5900:29:0893,83
1ZA40327Trojáková MartinaExtreme Obstacle Runners9000:29:08117,82
11MB42130Kamlar PavelZábřeh7800:29:3471,00
12MB43158Novotný TomášSulko7200:29:3670,74
13MB44129Planička RobertBikesport Mohelnice7600:29:3970,35
5MJ44274Patterman ProkopKVS Šumperk0300:29:3980,55
22MA46114Ženčák JakubŠumperk8800:29:4453,31
23MA4726Knápek JanKK Club8600:29:4553,17
24MA4810Vepřek MartinKolšov9000:29:4752,89
14MB49137Doležal MilanHoral Šumperk7200:29:4869,19
5MC50204Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:29:4988,99
25MA5123Strakoš JaroslavZábřeh8600:30:0250,82
26MA5231Benda OndřejRun Magazine Team8300:30:0949,85
15MB53127Mach MartinSRTG Šumperk7400:30:1465,83
16MB54145Bartoš AntonínSKP Šumperk7300:30:1565,71
6MJ54124Hecl FrantišekKVS Šumperk0200:30:1576,11
7MJ56271Stryk Štěpán-0300:30:1775,86
17MB57134Stryk MartinKVS Šumperk7500:30:1965,19
27MA5847Přibyl JosefExtreme Obstacle Runners8200:30:2148,19
18MB59153Václavík PavelOknoplast Šumperk7800:30:2264,80
6MC59199Dostál JiříLiga 100 Olomouc6400:30:2285,10
7MC61200Fistr MiroslavDolomiten Šumperk6800:30:2984,27
19MB6244Křivohlávek PavelNový Malín7000:30:3962,61
20MB63133Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:30:5061,19
28MA640Kubíček JosefKK Club9100:30:5343,77
29MA6535Sedláček JiříŠumperk7900:30:5543,49
21MB66141Kessler JiříŠtědrý Běh7300:30:5960,03
8MC66202Šmíd FrantišekSFT Šumperk6000:30:5980,74
8MJ68275Krč MatějKVS Šumperk0100:31:0969,45
1ZC69350Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:31:13126,55
22MB70154Badal StanislavSKP Šumperk7800:31:2656,54
9MC71201Souček JanŠumperk6500:31:2777,43
2ZB72348Grozmanová LucieŠumperk8300:31:3097,43
23MB73146Kabourek TomášSKP Šumperk7700:31:3755,12
30MA7441Lolek MichalTJ Sokol Troubelice8800:31:4736,30
24MB75138Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko7400:31:5153,31
1MD76242Sporek MiroslavLoučná5400:31:52105,72
2MD77243Smolicha JosefNový Malín5600:31:53105,62
10MC78198Fleischmann JanJesusforyou6700:31:5873,78
31MA7933Mazák LukášSokol Hrabenov8600:32:1332,70
9MJ80272Moravec JanJM TEAM LETOHRAD0200:32:2759,83
32MA8116Kamlar MarekSRTG Šumperk7900:32:3429,80
33MA8229Nákonečný DavidSRTG Šumperk8600:32:3729,38
3ZB83345Kesslerová SylvaŠtědrý Běh7500:32:4289,71
34MA8420Kubíček MarekFenix Ski Team Jeseník8700:32:4328,55
25MB85147Vašíček JiříSokol Dubicko7300:32:4746,08
2ZA85325Drábková VeronikaSRTG Šumperk9600:32:4795,00
35MA8743Kříž Tomᚊumperk8300:32:5027,59
36MA8832Rousek JiříRun for lupus8500:32:5327,17
26MB89155Ozorovský KarolZábřeh7600:33:1642,34
27MB90157Šimek VladimírDOLS Šumperk7500:33:2441,31
28MB91150Herynek JiříRovensko7400:33:3440,02
29MB92151Janů MarekRovensko7500:33:3639,76
10MJ9324Moravec JakubJM Team Letohrad9900:33:4250,58
30MB94144Horníček Mojmír-7600:33:4838,21
37MA9552Roháček Vít-8100:33:5219,01
38MA9645Žižlavský JakubDívčí Sen8900:33:5518,60
39MA9760Pecha LadislavRockplast Rovensko8800:33:5918,05
3ZA98330Křížová TerezaŠumperk8700:34:0287,18
40MA9934Majstršín JiříZábřeh8700:34:0816,80
4ZB100355Šimková MarkétaDOLS Šumperk7700:34:0980,39
5ZB101354Tylová ŽanetaDOLS Šumperk7400:34:1080,28
1ZJ102305Ottová MichaelaTriatlon Šumperk0300:34:21113,43
31MB103142Giesel LiborSKP Šumperk7300:34:2733,18
4ZA104323Strakošová VendulaZábřeh9000:34:3184,16
32MB105156Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:34:3332,40
3MD106244Batěk MiroslavHrabičín5400:34:4088,65
41MA10754Pernica Josef-7900:34:4511,68
33MB108149Konrád JosefHoral Šumperk7800:34:4830,46
34MB109143Vacek JiříDlouhá Třebová7700:34:5030,21
35MB110140Berka RobertSRTG Šumperk7200:34:5529,56
2ZC111353Ottová LenkaOTTLENS7000:35:23103,40
42MA11212Vykoukal PavelSRTG Šumperk9000:35:285,74
11MC112193Vondruška BohuslavŠumperk6300:35:2849,01
6ZB114342Lounová MarkétaOTTLENS7600:35:3471,28
12MC115206Květoň VladimírKVS Šumperk6800:35:4047,59
7ZB116347Daňková VladěnaŠumperk8100:35:4570,10
8ZB117352Šimková EvaZábřeh8200:35:5069,56
43MA11855Suchánek PetrSulko8200:36:133,00
5ZA119322Ženčáková Barbora-8800:36:2772,07
44MA12019Bílek Michal-9500:36:313,00
13MC120193Novotný PetrZábřeh6700:36:3141,58
9ZB122343Stromková VlastaKVS Šumperk7600:36:4263,99
45MA12225Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov8600:36:423,00
46MA12459Chamlar LukášN.H.C.8800:36:533,00
47MA12528Kulhaj Václav-8700:36:553,00
6ZA126331Václavíková MichaelaOknoplast Šumperk8500:37:0568,11
7ZA127328Habigerová RadkaKVS Šumperk9500:37:1267,38
8ZA128324Horká BarboraSRTG Šumperk9400:37:1666,96
48MA12849Klimeš Jan-9000:37:163,00
48MA12848Šnajdr Filip-8600:37:163,00
50MA13140Pohl Petr-8900:37:273,00
2ZJ132302Pazderníková LenkaAtletika Zábřeh0300:37:3995,50
3ZJ133233Nemeškalová Simona-0100:38:2891,07
10ZB134349Malá Kateřina-7800:38:3551,88
51MA13511Hotový Adam-8400:38:363,00
14MC136205Waniek PetrWaniek-květiny6200:38:4425,89
9ZA137329Homolová Barbora-8900:38:5856,33
52MA13739Březina Libor-8700:38:583,00
1ZD139382Vojáčková BlankaNový Malín6100:39:19100,00
53MA14038Bartošek StanislavZábřeh9000:39:563,00
15MC141203Kratochvíl Miroslav-6600:39:5817,16
4ZJ142304Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:41:2275,32
3ZC143346Smolichová JanaRun for lupus7100:41:2370,06
10ZA144326Jílková KristýnaRun for lupus9300:42:1336,01
11ZA145332Nýdecká AlexandraN.H.C.9100:42:5132,05
11ZB146351Kunčarová Lenka-7500:43:3719,51
4MD147245Pikal KarelKVS Olomouc4900:45:3921,69
1ME148261Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:47:29100,00
12ZA149333Paclíková KateřinaN.H.C.9100:47:543,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Kostecký JanTJ Šumperk9100:23:52101,98
2MA214Hének PetrAK Drnovice8700:24:0799,91
3MA344Křivohlávek TomášNový Malín9500:24:2098,11
4MA418Haltmar MiroslavAK Štemberk9500:24:3296,45
5MJ537Jílek OndřejKVS Šumperk9900:24:5693,13
6MA650Jílek DavidRun for lupus8700:25:0891,47
7MA721Řemínek MatějAC Choceň8600:25:1191,06
8MB8139Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlilcí7200:25:2788,85
9MB9132Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:25:3288,15
10MA1022Hýbl JaroslavDimex Kosov9300:25:3687,60
11MA116Bernard MikulášTJ Šumperk9800:25:5385,25
12MA1215Směšný JanV12 Team9100:26:2381,10
13MA138Smolicha TomášNový Malín9500:26:2780,55
14MB14136Vogel MichalŠumperk7600:26:2980,27
15MB15135Procházka MarekTJ Šumperk7400:26:3579,44
16MB16126Zákravský MichalŠumperk7400:26:4378,34
17MA1736Jílek JakubKVS Šumperk9200:26:4578,06
18MB18152Frydrych TomášZábřeh7700:26:5776,40
19MA197Pumprla RostislavSK Salith sport 8500:27:2572,53
20MA203Voženílek MartinLibina8300:27:3770,87
21MA2156Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:27:3970,59
22MA224Rajnošek ZdeněkKVS Šumperk8500:27:4370,04
23MJ2358Holec RadekKN Project9900:27:4669,62
24MC24195Kostecký JanPars nova6500:27:4969,21
25MA2546Sléžka MichalAtletika Zábřeh8300:27:5168,93
26MB26128Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:27:5468,52
27MC27195Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:27:5967,83
28MA2857Březina VojtěchSPEEDO8600:28:1066,31
29MB29131Žouželka TomášZábřeh7600:28:1365,89
30MA3042Hoplíček OndřejExtreme Obstacle Runners9100:28:2264,65
30MJ3053Janák JanZábřeh9900:28:2264,65
32MA329Motl LiborHněvkov8400:28:4361,74
33MA3330Kramář MichalTJ Sokol Janov9500:28:4960,91
34MB34124Hecl MilošKVS Šumperk7600:28:5160,64
35MB35123Patterman PavelKVS Šumperk7300:28:5560,08
36MJ36276Hobler Jan-0000:28:5759,81
37MC37194Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:28:5959,53
38MA3851Přemyslovský JanŠumperk8500:29:0358,98
39MC40192Knápek LubomírLK Šumperk5900:29:0858,29
40MB42130Kamlar PavelZábřeh7800:29:3454,69
41MB43158Novotný TomášSulko7200:29:3654,41
42MB44129Planička RobertBikesport Mohelnice7600:29:3954,00
42MJ44274Patterman ProkopKVS Šumperk0300:29:3954,00
44MA46114Ženčák JakubŠumperk8800:29:4453,31
45MA4726Knápek JanKK Club8600:29:4553,17
46MA4810Vepřek MartinKolšov9000:29:4752,89
47MB49137Doležal MilanHoral Šumperk7200:29:4852,75
48MC50204Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:29:4952,62
49MA5123Strakoš JaroslavZábřeh8600:30:0250,82
50MA5231Benda OndřejRun Magazine Team8300:30:0949,85
51MB53127Mach MartinSRTG Šumperk7400:30:1449,16
52MB54145Bartoš AntonínSKP Šumperk7300:30:1549,02
52MJ54124Hecl FrantišekKVS Šumperk0200:30:1549,02
54MJ56271Stryk Štěpán-0300:30:1748,74
55MB57134Stryk MartinKVS Šumperk7500:30:1948,47
56MA5847Přibyl JosefExtreme Obstacle Runners8200:30:2148,19
57MB59153Václavík PavelOknoplast Šumperk7800:30:2248,05
57MC59199Dostál JiříLiga 100 Olomouc6400:30:2248,05
59MC61200Fistr MiroslavDolomiten Šumperk6800:30:2947,08
60MB6244Křivohlávek PavelNový Malín7000:30:3945,70
61MB63133Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:30:5044,18
62MA640Kubíček JosefKK Club9100:30:5343,77
63MA6535Sedláček JiříŠumperk7900:30:5543,49
64MC66202Šmíd FrantišekSFT Šumperk6000:30:5942,94
64MB66141Kessler JiříŠtědrý Běh7300:30:5942,94
66MJ68275Krč MatějKVS Šumperk0100:31:0941,55
67MB70154Badal StanislavSKP Šumperk7800:31:2639,20
68MC71201Souček JanŠumperk6500:31:2739,06
69MB73146Kabourek TomášSKP Šumperk7700:31:3737,68
70MA7441Lolek MichalTJ Sokol Troubelice8800:31:4736,30
71MB75138Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko7400:31:5135,75
72MD76242Sporek MiroslavLoučná5400:31:5235,61
73MD77243Smolicha JosefNový Malín5600:31:5335,47
74MC78198Fleischmann JanJesusforyou6700:31:5834,78
75MA7933Mazák LukášSokol Hrabenov8600:32:1332,70
76MJ80272Moravec JanJM TEAM LETOHRAD0200:32:2730,77
77MA8116Kamlar MarekSRTG Šumperk7900:32:3429,80
78MA8229Nákonečný DavidSRTG Šumperk8600:32:3729,38
79MA8420Kubíček MarekFenix Ski Team Jeseník8700:32:4328,55
80MB85147Vašíček JiříSokol Dubicko7300:32:4728,00
81MA8743Kříž Tomᚊumperk8300:32:5027,59
82MA8832Rousek JiříRun for lupus8500:32:5327,17
83MB89155Ozorovský KarolZábřeh7600:33:1623,99
84MB90157Šimek VladimírDOLS Šumperk7500:33:2422,89
85MB91150Herynek JiříRovensko7400:33:3421,50
86MB92151Janů MarekRovensko7500:33:3621,23
87MJ9324Moravec JakubJM Team Letohrad9900:33:4220,40
88MB94144Horníček Mojmír-7600:33:4819,57
89MA9552Roháček Vít-8100:33:5219,01
90MA9645Žižlavský JakubDívčí Sen8900:33:5518,60
91MA9760Pecha LadislavRockplast Rovensko8800:33:5918,05
92MA9934Majstršín JiříZábřeh8700:34:0816,80
93MB103142Giesel LiborSKP Šumperk7300:34:2714,17
94MB105156Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:34:3313,34
95MD106244Batěk MiroslavHrabičín5400:34:4012,38
96MA10754Pernica Josef-7900:34:4511,68
97MB108149Konrád JosefHoral Šumperk7800:34:4811,27
98MB109143Vacek JiříDlouhá Třebová7700:34:5010,99
99MB110140Berka RobertSRTG Šumperk7200:34:5510,30
100MC112193Vondruška BohuslavŠumperk6300:35:285,74
100MA11212Vykoukal PavelSRTG Šumperk9000:35:285,74
102MC115206Květoň VladimírKVS Šumperk6800:35:404,08
103MA11855Suchánek PetrSulko8200:36:133,00
104MA12019Bílek Michal-9500:36:313,00
104MC120193Novotný PetrZábřeh6700:36:313,00
106MA12225Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov8600:36:423,00
107MA12459Chamlar LukášN.H.C.8800:36:533,00
108MA12528Kulhaj Václav-8700:36:553,00
109MA12849Klimeš Jan-9000:37:163,00
109MA12848Šnajdr Filip-8600:37:163,00
111MA13140Pohl Petr-8900:37:273,00
112MA13511Hotový Adam-8400:38:363,00
113MC136205Waniek PetrWaniek-květiny6200:38:443,00
114MA13739Březina Libor-8700:38:583,00
115MA14038Bartošek StanislavZábřeh9000:39:563,00
116MC141203Kratochvíl Miroslav-6600:39:583,00
117MD147245Pikal KarelKVS Olomouc4900:45:393,00
118ME148261Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:47:293,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB39344Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:06104,81
2ZA40327Trojáková MartinaExtreme Obstacle Runners9000:29:08104,58
3ZC69350Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:31:1390,61
4ZB72348Grozmanová LucieŠumperk8300:31:3088,71
5ZB83345Kesslerová SylvaŠtědrý Běh7500:32:4280,66
6ZA85325Drábková VeronikaSRTG Šumperk9600:32:4780,10
7ZA98330Křížová TerezaŠumperk8700:34:0271,72
8ZB100355Šimková MarkétaDOLS Šumperk7700:34:0970,93
9ZB101354Tylová ŽanetaDOLS Šumperk7400:34:1070,82
10ZJ102305Ottová MichaelaTriatlon Šumperk0300:34:2169,59
11ZA104323Strakošová VendulaZábřeh9000:34:3168,47
12ZC111353Ottová LenkaOTTLENS7000:35:2362,66
13ZB114342Lounová MarkétaOTTLENS7600:35:3461,43
14ZB116347Daňková VladěnaŠumperk8100:35:4560,20
15ZB117352Šimková EvaZábřeh8200:35:5059,64
16ZA119322Ženčáková Barbora-8800:36:2755,51
17ZB122343Stromková VlastaKVS Šumperk7600:36:4253,83
18ZA126331Václavíková MichaelaOknoplast Šumperk8500:37:0551,26
19ZA127328Habigerová RadkaKVS Šumperk9500:37:1250,48
20ZA128324Horká BarboraSRTG Šumperk9400:37:1650,03
21ZJ132302Pazderníková LenkaAtletika Zábřeh0300:37:3947,46
22ZJ133233Nemeškalová Simona-0100:38:2841,98
23ZB134349Malá Kateřina-7800:38:3541,20
24ZA137329Homolová Barbora-8900:38:5838,62
25ZD139382Vojáčková BlankaNový Malín6100:39:1936,28
26ZJ142304Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:41:2222,53
27ZC143346Smolichová JanaRun for lupus7100:41:2322,41
28ZA144326Jílková KristýnaRun for lupus9300:42:1316,83
29ZA145332Nýdecká AlexandraN.H.C.9100:42:5112,58
30ZB146351Kunčarová Lenka-7500:43:377,43
31ZA149333Paclíková KateřinaN.H.C.9100:47:543,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód