Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch

25.8.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch
  • datum konání: 25.8.2018
  • zobrazeno již 735x
  • místo konání: Jablonné nad Orlicí, areál koupaliště
  • GPS: 50.0273381N, 16.6090556E
  • pořadatel: Atletika Jablonná nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Jablonné nad Orlicí, areál koupaliště, ulice Hradisková (směr Orličky)
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 do 9:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 10,1 km
Převýšení: 545 m
převážně lesní a polní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

horskybeh@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ584Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:43:26118,92
2MJ255Dostálek VojtěchLetohrad0200:49:5292,10
3MJ2849Veselý JaroslavKB Letohrad0300:50:3788,98
4MJ2989Vondráček JakubKB LETOHRAD0300:51:1186,61
5MJ4375Moravec JanJM Team Letohrad0200:56:1465,56
Juniorky 19 let a mladší (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5461Motlová LucieLíšnice0200:58:29107,57
2ZJ5541Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:58:36107,18
3ZJ6651Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0101:05:1685,25
4ZJ7872Kubasová LeonaTJ MARATONSTAV Úpice0401:10:5666,60
Muži A 20-39 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1110Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:41103,95
2MA2102Nožka RadekSK Veská9000:42:4698,85
3MA352Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:43:0797,20
4MA685Kubíček JanTJ JISKRA Litomyšl8700:44:0392,81
5MA759Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:44:2391,25
6MA947Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:44:4189,84
7MA1053Turek Martin-8000:45:2186,70
8MA1373Moravec JiříJM Team Letohrad9600:46:3980,59
9MA1532Zocián PavelSKP Maják9000:47:0378,70
10MA1944Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:0274,08
11MA2186Závodní LukášTýniště nad Orlicí7900:48:2072,67
12MA227Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:48:2172,59
13MA2745Svoboda JanJablonné8500:50:2662,79
14MA3865Dvořáček JanTRAILRUN.CZ RUNSPORT.CZ7900:54:1944,53
15MA5177Havlásek PetrBrno8100:57:5927,28
16MA6056Černohous PavelJBL Jablonné nad Orlicí Standa Tým7901:00:5813,25
Muži B 40-49 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB468Hejl RadekLetohrad7200:43:08106,17
2MB828Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:3999,35
3MB1122Záruba JanSix Monkeys7700:45:4494,48
4MB1255Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:46:0692,83
5MB17118Malátek AntonínPardubice7700:47:2287,14
6MB2418Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí6900:49:0979,13
7MB3915Pešta MartinBakako Nová Paka7800:54:5453,29
8MB4269Filip JiříJamné nad Orlicí7200:56:1147,52
9MB464Mikula DavidJablonne7600:56:5644,15
10MB4774Simon PetrPolička7400:57:1842,50
11MB4962Mikyska MichalJBL Jablonné nad Orlicí Standa Tým7400:57:3741,08
12MB5366Kocourek LubomírTRAILRUN.CZ RUNSPORT.CZ7400:58:2237,71
13MB59106Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:00:4626,93
14MB6850Žemlička MiloslavVčelákov7101:06:103,00
15MB7978Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7701:10:573,00
Muži C 50-59 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1482Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:47:01101,73
2MC1614Buřil FrantišekVidochov6600:47:15100,75
3MC1825Vacarda VladimírEleven Run Team5900:48:0197,52
4MC2387Moravčík ZdeněkTRISPORTSHOP6200:48:4594,42
5MC3299Hanuš PetrChládek a Tintěra Pce6400:52:3178,54
6MC3524Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:53:1575,45
7MC3634Mrklovský PetrKK E Zátopka Kopřivnice6600:53:3773,90
8MC4031Skalický JosefActivity Lanškroun6200:55:3465,68
9MC5683Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:58:4352,40
10MC6967Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pce5901:06:5517,82
11MC71103Valach PetrLPU Pardubice6501:07:4314,44
Muži D 60-69 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3719Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:06104,79
2MD413Gombita JosefMost5800:55:5098,54
3MD4439Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:56:2196,67
4MD509Ráb PavelČeská Třebová5200:57:5591,02
5MD5727Šolc VítězslavBKL Machov5700:59:2485,67
6MD61113Kobliha MilanLRS Vyškov5701:01:4477,25
7MD6229Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:02:2474,84
8MD73120Štěpánek KvidoJablonné5701:07:5155,18
9MD8237Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5801:15:1028,78
10MD83105Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:19:3812,66
Muži E 70 let a starší (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3417Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:38115,72
2ME5212Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:58:1396,17
3ME5823Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:00:3188,12
4ME6571Leszkow PetrMK Hlinsko4401:03:0978,90
5ME7548Šponar JosefSokol Žamberk4701:09:2956,72
6ME7620Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:10:1054,33
7ME7798Vodička JanMK Radslavice4501:10:3952,64
8ME85114Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:21:3414,41
9ME8610Tučný JanMK Pardubice4701:21:5912,95
10ME8780Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:22:3111,09
11ME8821Klima JanÚstí nad Orlicí4701:22:4810,10
Ženy A 20-34 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2633Kalousová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:50:00111,30
2ZA3338Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:52:35101,55
3ZA4543Běloušková KristinaProseč8900:56:2487,15
4ZA74107Valachová MartinaOK Lokomotiva Pardubice9001:09:1038,97
5ZA8163Mikysková TerezaSKITRI Jablonné9701:13:4721,54
6ZA8970Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:28:273,00
Ženy B 35-44 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2088Stružková Švestková HanaRačí Údolí8300:48:03122,84
2ZB3058Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:51:45109,20
3ZB646Dostálková LenkaLetohrad7701:02:5667,96
4ZB72109Jarešová RadmilaJablonné7601:07:4850,02
5ZB8426Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:20:243,56
Ženy C 45-54 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3142Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:52:14118,06
2ZC4811Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:57:3099,71
3ZC6313Strnádková JanaDolní Kalná7101:02:3182,24
4ZC7040Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:07:1965,52
Ženy D 55 let a starší (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD67111Dvořáková EvaProstějov5501:05:45107,75
2ZD8035Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:11:0392,25
Trať 10,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1110Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:41103,95
2MA2102Nožka RadekSK Veská9000:42:4698,85
3MA352Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:43:0797,20
1MB468Hejl RadekLetohrad7200:43:08106,17
1MJ584Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:43:26118,92
4MA685Kubíček JanTJ JISKRA Litomyšl8700:44:0392,81
5MA759Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:44:2391,25
2MB828Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:3999,35
6MA947Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:44:4189,84
7MA1053Turek Martin-8000:45:2186,70
3MB1122Záruba JanSix Monkeys7700:45:4494,48
4MB1255Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:46:0692,83
8MA1373Moravec JiříJM Team Letohrad9600:46:3980,59
1MC1482Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:47:01101,73
9MA1532Zocián PavelSKP Maják9000:47:0378,70
2MC1614Buřil FrantišekVidochov6600:47:15100,75
5MB17118Malátek AntonínPardubice7700:47:2287,14
3MC1825Vacarda VladimírEleven Run Team5900:48:0197,52
10MA1944Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:0274,08
1ZB2088Stružková Švestková HanaRačí Údolí8300:48:03122,84
11MA2186Závodní LukášTýniště nad Orlicí7900:48:2072,67
12MA227Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:48:2172,59
4MC2387Moravčík ZdeněkTRISPORTSHOP6200:48:4594,42
6MB2418Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí6900:49:0979,13
2MJ255Dostálek VojtěchLetohrad0200:49:5292,10
1ZA2633Kalousová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:50:00111,30
13MA2745Svoboda JanJablonné8500:50:2662,79
3MJ2849Veselý JaroslavKB Letohrad0300:50:3788,98
4MJ2989Vondráček JakubKB LETOHRAD0300:51:1186,61
2ZB3058Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:51:45109,20
1ZC3142Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:52:14118,06
5MC3299Hanuš PetrChládek a Tintěra Pce6400:52:3178,54
2ZA3338Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:52:35101,55
1ME3417Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:38115,72
6MC3524Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:53:1575,45
7MC3634Mrklovský PetrKK E Zátopka Kopřivnice6600:53:3773,90
1MD3719Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:06104,79
14MA3865Dvořáček JanTRAILRUN.CZ RUNSPORT.CZ7900:54:1944,53
7MB3915Pešta MartinBakako Nová Paka7800:54:5453,29
8MC4031Skalický JosefActivity Lanškroun6200:55:3465,68
2MD413Gombita JosefMost5800:55:5098,54
8MB4269Filip JiříJamné nad Orlicí7200:56:1147,52
5MJ4375Moravec JanJM Team Letohrad0200:56:1465,56
3MD4439Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:56:2196,67
3ZA4543Běloušková KristinaProseč8900:56:2487,15
9MB464Mikula DavidJablonne7600:56:5644,15
10MB4774Simon PetrPolička7400:57:1842,50
2ZC4811Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:57:3099,71
11MB4962Mikyska MichalJBL Jablonné nad Orlicí Standa Tým7400:57:3741,08
4MD509Ráb PavelČeská Třebová5200:57:5591,02
15MA5177Havlásek PetrBrno8100:57:5927,28
2ME5212Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:58:1396,17
12MB5366Kocourek LubomírTRAILRUN.CZ RUNSPORT.CZ7400:58:2237,71
1ZJ5461Motlová LucieLíšnice0200:58:29107,57
2ZJ5541Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:58:36107,18
9MC5683Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:58:4352,40
5MD5727Šolc VítězslavBKL Machov5700:59:2485,67
3ME5823Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:00:3188,12
13MB59106Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:00:4626,93
16MA6056Černohous PavelJBL Jablonné nad Orlicí Standa Tým7901:00:5813,25
6MD61113Kobliha MilanLRS Vyškov5701:01:4477,25
7MD6229Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:02:2474,84
3ZC6313Strnádková JanaDolní Kalná7101:02:3182,24
3ZB646Dostálková LenkaLetohrad7701:02:5667,96
4ME6571Leszkow PetrMK Hlinsko4401:03:0978,90
3ZJ6651Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0101:05:1685,25
1ZD67111Dvořáková EvaProstějov5501:05:45107,75
14MB6850Žemlička MiloslavVčelákov7101:06:103,00
10MC6967Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pce5901:06:5517,82
4ZC7040Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:07:1965,52
11MC71103Valach PetrLPU Pardubice6501:07:4314,44
4ZB72109Jarešová RadmilaJablonné7601:07:4850,02
8MD73120Štěpánek KvidoJablonné5701:07:5155,18
4ZA74107Valachová MartinaOK Lokomotiva Pardubice9001:09:1038,97
5ME7548Šponar JosefSokol Žamberk4701:09:2956,72
6ME7620Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:10:1054,33
7ME7798Vodička JanMK Radslavice4501:10:3952,64
4ZJ7872Kubasová LeonaTJ MARATONSTAV Úpice0401:10:5666,60
15MB7978Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7701:10:573,00
2ZD8035Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:11:0392,25
5ZA8163Mikysková TerezaSKITRI Jablonné9701:13:4721,54
9MD8237Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5801:15:1028,78
10MD83105Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:19:3812,66
5ZB8426Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:20:243,56
8ME85114Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:21:3414,41
9ME8610Tučný JanMK Pardubice4701:21:5912,95
10ME8780Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:22:3111,09
11ME8821Klima JanÚstí nad Orlicí4701:22:4810,10
6ZA8970Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:28:273,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1110Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:41103,95
2MA2102Nožka RadekSK Veská9000:42:4698,85
3MA352Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:43:0797,20
4MB468Hejl RadekLetohrad7200:43:0897,13
5MJ584Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:43:2695,71
6MA685Kubíček JanTJ JISKRA Litomyšl8700:44:0392,81
7MA759Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:44:2391,25
8MB828Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:3989,99
9MA947Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:44:4189,84
10MA1053Turek Martin-8000:45:2186,70
11MB1122Záruba JanSix Monkeys7700:45:4484,90
12MB1255Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:46:0683,17
13MA1373Moravec JiříJM Team Letohrad9600:46:3980,59
14MC1482Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:47:0178,86
15MA1532Zocián PavelSKP Maják9000:47:0378,70
16MC1614Buřil FrantišekVidochov6600:47:1577,76
17MB17118Malátek AntonínPardubice7700:47:2277,21
18MC1825Vacarda VladimírEleven Run Team5900:48:0174,16
19MA1944Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:0274,08
20MA2186Závodní LukášTýniště nad Orlicí7900:48:2072,67
21MA227Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:48:2172,59
22MC2387Moravčík ZdeněkTRISPORTSHOP6200:48:4570,71
23MB2418Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí6900:49:0968,83
24MJ255Dostálek VojtěchLetohrad0200:49:5265,46
25MA2745Svoboda JanJablonné8500:50:2662,79
26MJ2849Veselý JaroslavKB Letohrad0300:50:3761,93
27MJ2989Vondráček JakubKB LETOHRAD0300:51:1159,26
28MC3299Hanuš PetrChládek a Tintěra Pce6400:52:3152,99
29ME3417Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:3852,44
30MC3524Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:53:1549,54
31MC3634Mrklovský PetrKK E Zátopka Kopřivnice6600:53:3747,82
32MD3719Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:0645,54
33MA3865Dvořáček JanTRAILRUN.CZ RUNSPORT.CZ7900:54:1944,53
34MB3915Pešta MartinBakako Nová Paka7800:54:5441,78
35MC4031Skalický JosefActivity Lanškroun6200:55:3438,65
36MD413Gombita JosefMost5800:55:5037,39
37MB4269Filip JiříJamné nad Orlicí7200:56:1135,75
38MJ4375Moravec JanJM Team Letohrad0200:56:1435,51
39MD4439Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:56:2134,96
40MB464Mikula DavidJablonne7600:56:5632,22
41MB4774Simon PetrPolička7400:57:1830,49
42MB4962Mikyska MichalJBL Jablonné nad Orlicí Standa Tým7400:57:3729,00
43MD509Ráb PavelČeská Třebová5200:57:5527,59
44MA5177Havlásek PetrBrno8100:57:5927,28
45ME5212Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:58:1326,18
46MB5366Kocourek LubomírTRAILRUN.CZ RUNSPORT.CZ7400:58:2225,48
47MC5683Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:58:4323,83
48MD5727Šolc VítězslavBKL Machov5700:59:2420,62
49ME5823Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:00:3115,36
50MB59106Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:00:4614,19
51MA6056Černohous PavelJBL Jablonné nad Orlicí Standa Tým7901:00:5813,25
52MD61113Kobliha MilanLRS Vyškov5701:01:449,64
53MD6229Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:02:246,51
54ME6571Leszkow PetrMK Hlinsko4401:03:093,00
55MB6850Žemlička MiloslavVčelákov7101:06:103,00
56MC6967Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pce5901:06:553,00
57MC71103Valach PetrLPU Pardubice6501:07:433,00
58MD73120Štěpánek KvidoJablonné5701:07:513,00
59ME7548Šponar JosefSokol Žamberk4701:09:293,00
60ME7620Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:10:103,00
61ME7798Vodička JanMK Radslavice4501:10:393,00
62MB7978Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7701:10:573,00
63MD8237Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5801:15:103,00
64MD83105Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:19:383,00
65ME85114Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:21:343,00
66ME8610Tučný JanMK Pardubice4701:21:593,00
67ME8780Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:22:313,00
68ME8821Klima JanÚstí nad Orlicí4701:22:483,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2088Stružková Švestková HanaRačí Údolí8300:48:03107,54
2ZA2633Kalousová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:50:0099,73
3ZB3058Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:51:4592,72
4ZC3142Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:52:1490,79
5ZA3338Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:52:3589,39
6ZA4543Běloušková KristinaProseč8900:56:2474,10
7ZC4811Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:57:3069,69
8ZJ5461Motlová LucieLíšnice0200:58:2965,75
9ZJ5541Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:58:3665,29
10ZC6313Strnádková JanaDolní Kalná7101:02:3149,60
11ZB646Dostálková LenkaLetohrad7701:02:5647,93
12ZJ6651Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0101:05:1638,58
13ZD67111Dvořáková EvaProstějov5501:05:4536,65
14ZC7040Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:07:1930,37
15ZB72109Jarešová RadmilaJablonné7601:07:4828,44
16ZA74107Valachová MartinaOK Lokomotiva Pardubice9001:09:1022,96
17ZJ7872Kubasová LeonaTJ MARATONSTAV Úpice0401:10:5615,89
18ZD8035Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:11:0315,42
19ZA8163Mikysková TerezaSKITRI Jablonné9701:13:474,47
20ZB8426Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:20:243,00
21ZA8970Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:28:273,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

super!
stepanek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód