Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch

25.8.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch
  • datum konání: 25.8.2018
  • zobrazeno již 735x
  • místo konání: Jablonné nad Orlicí, areál koupaliště
  • GPS: 50.0273381N, 16.6090556E
  • pořadatel: Atletika Jablonná nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Jablonné nad Orlicí, areál koupaliště, ulice Hradisková (směr Orličky)
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 do 9:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 10,1 km
Převýšení: 545 m
převážně lesní a polní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

horskybeh@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.9.2020Horský čtvrtmaraton Jablonné - Suchý vrch-
8.9.2019Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch64

Statistika závodu Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch

  • ročníků: 3
  • závodníků na všech ročnících: 64

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Tlapák Jaroslav872
Kubasa Jiří772
Jarešová Radmila762
Gombita Josef582
Vodička Jan452
Grätz Luděk582
Šmída Oldřich482
Borek Petr702
Šír Václav482
Šrůtek Stanislav582
Vondráček Jakub032
Tučný Jan472
Jirásková Eva642
Buřil František662
Hanuš Petr642
Černohous Pavel792
Matyášová Jana652
Dvořák Pavel822
Záruba Jan772
Kubíček Jan872
Pecháček Miroslav482
Sejkorová Lenka632
Bílý Zdeněk592
Mikyska Michal742
Filip Jiří722
Sedláček Roman642
Dryml Mojmír862
Hejl Radek722
Malátek Antonín772
Kubasová Leona042

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ584Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:43:26118,92
2MJ255Dostálek VojtěchLetohrad0200:49:5292,10
3MJ2849Veselý JaroslavKB Letohrad0300:50:3788,98
4MJ2989Vondráček JakubKB LETOHRAD0300:51:1186,61
5MJ4375Moravec JanJM Team Letohrad0200:56:1465,56
Juniorky 19 let a mladší (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5461Motlová LucieLíšnice0200:58:29107,57
2ZJ5541Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:58:36107,18
3ZJ6651Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0101:05:1685,25
4ZJ7872Kubasová LeonaTJ MARATONSTAV Úpice0401:10:5666,60
Muži A 20-39 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1110Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:41103,95
2MA2102Nožka RadekSK Veská9000:42:4698,85
3MA352Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:43:0797,20
4MA685Kubíček JanTJ JISKRA Litomyšl8700:44:0392,81
5MA759Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:44:2391,25
6MA947Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:44:4189,84
7MA1053Turek Martin-8000:45:2186,70
8MA1373Moravec JiříJM Team Letohrad9600:46:3980,59
9MA1532Zocián PavelSKP Maják9000:47:0378,70
10MA1944Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:0274,08
11MA2186Závodní LukášTýniště nad Orlicí7900:48:2072,67
12MA227Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:48:2172,59
13MA2745Svoboda JanJablonné8500:50:2662,79
14MA3865Dvořáček JanTRAILRUN.CZ RUNSPORT.CZ7900:54:1944,53
15MA5177Havlásek PetrBrno8100:57:5927,28
16MA6056Černohous PavelJBL Jablonné nad Orlicí Standa Tým7901:00:5813,25
Muži B 40-49 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB468Hejl RadekLetohrad7200:43:08106,17
2MB828Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:3999,35
3MB1122Záruba JanSix Monkeys7700:45:4494,48
4MB1255Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:46:0692,83
5MB17118Malátek AntonínPardubice7700:47:2287,14
6MB2418Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí6900:49:0979,13
7MB3915Pešta MartinBakako Nová Paka7800:54:5453,29
8MB4269Filip JiříJamné nad Orlicí7200:56:1147,52
9MB464Mikula DavidJablonne7600:56:5644,15
10MB4774Simon PetrPolička7400:57:1842,50
11MB4962Mikyska MichalJBL Jablonné nad Orlicí Standa Tým7400:57:3741,08
12MB5366Kocourek LubomírTRAILRUN.CZ RUNSPORT.CZ7400:58:2237,71
13MB59106Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:00:4626,93
14MB6850Žemlička MiloslavVčelákov7101:06:103,00
15MB7978Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7701:10:573,00
Muži C 50-59 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1482Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:47:01101,73
2MC1614Buřil FrantišekVidochov6600:47:15100,75
3MC1825Vacarda VladimírEleven Run Team5900:48:0197,52
4MC2387Moravčík ZdeněkTRISPORTSHOP6200:48:4594,42
5MC3299Hanuš PetrChládek a Tintěra Pce6400:52:3178,54
6MC3524Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:53:1575,45
7MC3634Mrklovský PetrKK E Zátopka Kopřivnice6600:53:3773,90
8MC4031Skalický JosefActivity Lanškroun6200:55:3465,68
9MC5683Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:58:4352,40
10MC6967Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pce5901:06:5517,82
11MC71103Valach PetrLPU Pardubice6501:07:4314,44
Muži D 60-69 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3719Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:06104,79
2MD413Gombita JosefMost5800:55:5098,54
3MD4439Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:56:2196,67
4MD509Ráb PavelČeská Třebová5200:57:5591,02
5MD5727Šolc VítězslavBKL Machov5700:59:2485,67
6MD61113Kobliha MilanLRS Vyškov5701:01:4477,25
7MD6229Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:02:2474,84
8MD73120Štěpánek KvidoJablonné5701:07:5155,18
9MD8237Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5801:15:1028,78
10MD83105Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:19:3812,66
Muži E 70 let a starší (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3417Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:38115,72
2ME5212Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:58:1396,17
3ME5823Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:00:3188,12
4ME6571Leszkow PetrMK Hlinsko4401:03:0978,90
5ME7548Šponar JosefSokol Žamberk4701:09:2956,72
6ME7620Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:10:1054,33
7ME7798Vodička JanMK Radslavice4501:10:3952,64
8ME85114Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:21:3414,41
9ME8610Tučný JanMK Pardubice4701:21:5912,95
10ME8780Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:22:3111,09
11ME8821Klima JanÚstí nad Orlicí4701:22:4810,10
Ženy A 20-34 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2633Kalousová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:50:00111,30
2ZA3338Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:52:35101,55
3ZA4543Běloušková KristinaProseč8900:56:2487,15
4ZA74107Valachová MartinaOK Lokomotiva Pardubice9001:09:1038,97
5ZA8163Mikysková TerezaSKITRI Jablonné9701:13:4721,54
6ZA8970Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:28:273,00
Ženy B 35-44 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2088Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:48:03122,84
2ZB3058Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:51:45109,20
3ZB646Dostálková LenkaLetohrad7701:02:5667,96
4ZB72109Jarešová RadmilaJablonné7601:07:4850,02
5ZB8426Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:20:243,56
Ženy C 45-54 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3142Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:52:14118,06
2ZC4811Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:57:3099,71
3ZC6313Strnádková JanaDolní Kalná7101:02:3182,24
4ZC7040Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:07:1965,52
Ženy D 55 let a starší (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD67111Dvořáková EvaProstějov5501:05:45107,75
2ZD8035Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:11:0392,25
Trať 10,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1110Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:41103,95
2MA2102Nožka RadekSK Veská9000:42:4698,85
3MA352Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:43:0797,20
1MB468Hejl RadekLetohrad7200:43:08106,17
1MJ584Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:43:26118,92
4MA685Kubíček JanTJ JISKRA Litomyšl8700:44:0392,81
5MA759Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:44:2391,25
2MB828Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:3999,35
6MA947Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:44:4189,84
7MA1053Turek Martin-8000:45:2186,70
3MB1122Záruba JanSix Monkeys7700:45:4494,48
4MB1255Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:46:0692,83
8MA1373Moravec JiříJM Team Letohrad9600:46:3980,59
1MC1482Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:47:01101,73
9MA1532Zocián PavelSKP Maják9000:47:0378,70
2MC1614Buřil FrantišekVidochov6600:47:15100,75
5MB17118Malátek AntonínPardubice7700:47:2287,14
3MC1825Vacarda VladimírEleven Run Team5900:48:0197,52
10MA1944Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:0274,08
1ZB2088Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:48:03122,84
11MA2186Závodní LukášTýniště nad Orlicí7900:48:2072,67
12MA227Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:48:2172,59
4MC2387Moravčík ZdeněkTRISPORTSHOP6200:48:4594,42
6MB2418Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí6900:49:0979,13
2MJ255Dostálek VojtěchLetohrad0200:49:5292,10
1ZA2633Kalousová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:50:00111,30
13MA2745Svoboda JanJablonné8500:50:2662,79
3MJ2849Veselý JaroslavKB Letohrad0300:50:3788,98
4MJ2989Vondráček JakubKB LETOHRAD0300:51:1186,61
2ZB3058Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:51:45109,20
1ZC3142Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:52:14118,06
5MC3299Hanuš PetrChládek a Tintěra Pce6400:52:3178,54
2ZA3338Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:52:35101,55
1ME3417Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:38115,72
6MC3524Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:53:1575,45
7MC3634Mrklovský PetrKK E Zátopka Kopřivnice6600:53:3773,90
1MD3719Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:06104,79
14MA3865Dvořáček JanTRAILRUN.CZ RUNSPORT.CZ7900:54:1944,53
7MB3915Pešta MartinBakako Nová Paka7800:54:5453,29
8MC4031Skalický JosefActivity Lanškroun6200:55:3465,68
2MD413Gombita JosefMost5800:55:5098,54
8MB4269Filip JiříJamné nad Orlicí7200:56:1147,52
5MJ4375Moravec JanJM Team Letohrad0200:56:1465,56
3MD4439Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:56:2196,67
3ZA4543Běloušková KristinaProseč8900:56:2487,15
9MB464Mikula DavidJablonne7600:56:5644,15
10MB4774Simon PetrPolička7400:57:1842,50
2ZC4811Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:57:3099,71
11MB4962Mikyska MichalJBL Jablonné nad Orlicí Standa Tým7400:57:3741,08
4MD509Ráb PavelČeská Třebová5200:57:5591,02
15MA5177Havlásek PetrBrno8100:57:5927,28
2ME5212Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:58:1396,17
12MB5366Kocourek LubomírTRAILRUN.CZ RUNSPORT.CZ7400:58:2237,71
1ZJ5461Motlová LucieLíšnice0200:58:29107,57
2ZJ5541Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:58:36107,18
9MC5683Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:58:4352,40
5MD5727Šolc VítězslavBKL Machov5700:59:2485,67
3ME5823Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:00:3188,12
13MB59106Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:00:4626,93
16MA6056Černohous PavelJBL Jablonné nad Orlicí Standa Tým7901:00:5813,25
6MD61113Kobliha MilanLRS Vyškov5701:01:4477,25
7MD6229Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:02:2474,84
3ZC6313Strnádková JanaDolní Kalná7101:02:3182,24
3ZB646Dostálková LenkaLetohrad7701:02:5667,96
4ME6571Leszkow PetrMK Hlinsko4401:03:0978,90
3ZJ6651Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0101:05:1685,25
1ZD67111Dvořáková EvaProstějov5501:05:45107,75
14MB6850Žemlička MiloslavVčelákov7101:06:103,00
10MC6967Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pce5901:06:5517,82
4ZC7040Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:07:1965,52
11MC71103Valach PetrLPU Pardubice6501:07:4314,44
4ZB72109Jarešová RadmilaJablonné7601:07:4850,02
8MD73120Štěpánek KvidoJablonné5701:07:5155,18
4ZA74107Valachová MartinaOK Lokomotiva Pardubice9001:09:1038,97
5ME7548Šponar JosefSokol Žamberk4701:09:2956,72
6ME7620Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:10:1054,33
7ME7798Vodička JanMK Radslavice4501:10:3952,64
4ZJ7872Kubasová LeonaTJ MARATONSTAV Úpice0401:10:5666,60
15MB7978Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7701:10:573,00
2ZD8035Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:11:0392,25
5ZA8163Mikysková TerezaSKITRI Jablonné9701:13:4721,54
9MD8237Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5801:15:1028,78
10MD83105Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:19:3812,66
5ZB8426Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:20:243,56
8ME85114Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:21:3414,41
9ME8610Tučný JanMK Pardubice4701:21:5912,95
10ME8780Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:22:3111,09
11ME8821Klima JanÚstí nad Orlicí4701:22:4810,10
6ZA8970Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:28:273,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1110Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:41103,95
2MA2102Nožka RadekSK Veská9000:42:4698,85
3MA352Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:43:0797,20
4MB468Hejl RadekLetohrad7200:43:0897,13
5MJ584Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:43:2695,71
6MA685Kubíček JanTJ JISKRA Litomyšl8700:44:0392,81
7MA759Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:44:2391,25
8MB828Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:3989,99
9MA947Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:44:4189,84
10MA1053Turek Martin-8000:45:2186,70
11MB1122Záruba JanSix Monkeys7700:45:4484,90
12MB1255Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:46:0683,17
13MA1373Moravec JiříJM Team Letohrad9600:46:3980,59
14MC1482Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:47:0178,86
15MA1532Zocián PavelSKP Maják9000:47:0378,70
16MC1614Buřil FrantišekVidochov6600:47:1577,76
17MB17118Malátek AntonínPardubice7700:47:2277,21
18MC1825Vacarda VladimírEleven Run Team5900:48:0174,16
19MA1944Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:0274,08
20MA2186Závodní LukášTýniště nad Orlicí7900:48:2072,67
21MA227Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:48:2172,59
22MC2387Moravčík ZdeněkTRISPORTSHOP6200:48:4570,71
23MB2418Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí6900:49:0968,83
24MJ255Dostálek VojtěchLetohrad0200:49:5265,46
25MA2745Svoboda JanJablonné8500:50:2662,79
26MJ2849Veselý JaroslavKB Letohrad0300:50:3761,93
27MJ2989Vondráček JakubKB LETOHRAD0300:51:1159,26
28MC3299Hanuš PetrChládek a Tintěra Pce6400:52:3152,99
29ME3417Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:3852,44
30MC3524Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:53:1549,54
31MC3634Mrklovský PetrKK E Zátopka Kopřivnice6600:53:3747,82
32MD3719Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:0645,54
33MA3865Dvořáček JanTRAILRUN.CZ RUNSPORT.CZ7900:54:1944,53
34MB3915Pešta MartinBakako Nová Paka7800:54:5441,78
35MC4031Skalický JosefActivity Lanškroun6200:55:3438,65
36MD413Gombita JosefMost5800:55:5037,39
37MB4269Filip JiříJamné nad Orlicí7200:56:1135,75
38MJ4375Moravec JanJM Team Letohrad0200:56:1435,51
39MD4439Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:56:2134,96
40MB464Mikula DavidJablonne7600:56:5632,22
41MB4774Simon PetrPolička7400:57:1830,49
42MB4962Mikyska MichalJBL Jablonné nad Orlicí Standa Tým7400:57:3729,00
43MD509Ráb PavelČeská Třebová5200:57:5527,59
44MA5177Havlásek PetrBrno8100:57:5927,28
45ME5212Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:58:1326,18
46MB5366Kocourek LubomírTRAILRUN.CZ RUNSPORT.CZ7400:58:2225,48
47MC5683Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:58:4323,83
48MD5727Šolc VítězslavBKL Machov5700:59:2420,62
49ME5823Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:00:3115,36
50MB59106Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:00:4614,19
51MA6056Černohous PavelJBL Jablonné nad Orlicí Standa Tým7901:00:5813,25
52MD61113Kobliha MilanLRS Vyškov5701:01:449,64
53MD6229Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:02:246,51
54ME6571Leszkow PetrMK Hlinsko4401:03:093,00
55MB6850Žemlička MiloslavVčelákov7101:06:103,00
56MC6967Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pce5901:06:553,00
57MC71103Valach PetrLPU Pardubice6501:07:433,00
58MD73120Štěpánek KvidoJablonné5701:07:513,00
59ME7548Šponar JosefSokol Žamberk4701:09:293,00
60ME7620Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:10:103,00
61ME7798Vodička JanMK Radslavice4501:10:393,00
62MB7978Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7701:10:573,00
63MD8237Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5801:15:103,00
64MD83105Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:19:383,00
65ME85114Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:21:343,00
66ME8610Tučný JanMK Pardubice4701:21:593,00
67ME8780Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:22:313,00
68ME8821Klima JanÚstí nad Orlicí4701:22:483,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2088Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:48:03107,54
2ZA2633Kalousová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:50:0099,73
3ZB3058Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:51:4592,72
4ZC3142Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:52:1490,79
5ZA3338Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:52:3589,39
6ZA4543Běloušková KristinaProseč8900:56:2474,10
7ZC4811Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:57:3069,69
8ZJ5461Motlová LucieLíšnice0200:58:2965,75
9ZJ5541Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:58:3665,29
10ZC6313Strnádková JanaDolní Kalná7101:02:3149,60
11ZB646Dostálková LenkaLetohrad7701:02:5647,93
12ZJ6651Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0101:05:1638,58
13ZD67111Dvořáková EvaProstějov5501:05:4536,65
14ZC7040Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:07:1930,37
15ZB72109Jarešová RadmilaJablonné7601:07:4828,44
16ZA74107Valachová MartinaOK Lokomotiva Pardubice9001:09:1022,96
17ZJ7872Kubasová LeonaTJ MARATONSTAV Úpice0401:10:5615,89
18ZD8035Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:11:0315,42
19ZA8163Mikysková TerezaSKITRI Jablonné9701:13:474,47
20ZB8426Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:20:243,00
21ZA8970Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:28:273,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

super!
stepanek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód