Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubická pětka na dráze

1.7.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická pětka na dráze
  • datum konání: 1.7.2018
  • zobrazeno již 604x
  • místo konání: Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle
  • GPS: 50.02205N, 15.7643E
  • pořadatel: Atletický klub Hvězda Pardubice, z.s.

Sociální sítě

Místo konání

Městský atletický stadión Dukla, Pardubice
od 10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 9:00 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 5 km
Atletická dráha - Polytan

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Zajíc
tel. 724 172 882

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.atletika-pardubice.cz

E-mailová adresa

hvezda-pardubice@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:17:01100,26
2M22Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:17:03100,00
3M33Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:17:03102,91
4M44Uchytil MilanKPA Pardubice7400:17:0499,73
5M55Hejl RadekLetohrad7200:17:1996,90
6M66Rohlík VáclavAC Pardubice8000:17:2498,93
7M77Mocek TomášAC Pardubice7900:17:2898,15
8M88Šimák JanHradec Králové8300:17:2898,03
9M99Paleček OndřejOK Lokomotiva Pardubice0100:17:33138,85
10M1010Malátek AntonínPardubice7700:18:1885,38
11M1111Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:2986,44
12M1312Jirák RomanBřehy u Přelouče7500:19:3969,38
13M1413Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:19:4568,32
14M1514Kalousek Jan-7100:20:4057,47
15M1615Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:20:42118,14
16M1716Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:20:49108,74
17M1917Šolc VítězslavBKL Machov5700:21:15111,00
18M2018Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:21:1850,07
19M2219Hruban JanČeská Třebová6600:21:34110,59
20M2320Novák JakubPřelouč8300:21:3650,31
21M2421Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:21:44106,61
22M2522Kružík JanKolín7500:22:2237,47
23M3023Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:24:2882,39
24M3324Leszkow PetrMK Hlinsko4400:24:47131,91
25M3525Bednář JosefPočáply5000:25:1974,78
26M3626Hančík RadovanDevínská Nová Ves7400:25:243,00
27M3727Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:25:2873,45
28M3928Horák LeošCafe Bajer Pardubice6400:26:0271,26
29M4029Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:26:5752,41
30M4130Zamastil AlexVysoké Mýto0200:28:0542,04
31M4231Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:30:1994,37
32M4332Krátký JosefHvězda Pardubice6500:32:3114,25
33M4433Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:33:2173,73
34M4634Doleček FrantišekAtletika Stará Boleslav4300:35:4957,06
Ženy (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z121Nováková BarboraSokol Kunvald8300:19:14117,83
2Z182Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:21:07106,79
3Z213Vebrová MonikaČeská Třebová7900:21:2597,15
4Z264Horáková JanaCafé Bajer Pardubice7100:22:3693,21
5Z275Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:4185,01
6Z286Kičinová ErikaCafé Bajer Pardubice9100:23:44101,09
7Z297Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:23:5998,91
8Z318Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:24:42100,00
9Z329Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:24:46124,73
10Z3410Hellerová HanaHradec Králové6100:25:07122,21
11Z3811Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:25:5554,38
12Z4512Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:34:5353,05
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:17:01100,26
2M22Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:17:03100,00
3M33Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:17:03102,91
4M44Uchytil MilanKPA Pardubice7400:17:0499,73
5M55Hejl RadekLetohrad7200:17:1996,90
6M66Rohlík VáclavAC Pardubice8000:17:2498,93
7M77Mocek TomášAC Pardubice7900:17:2898,15
8M88Šimák JanHradec Králové8300:17:2898,03
9M99Paleček OndřejOK Lokomotiva Pardubice0100:17:33138,85
10M1010Malátek AntonínPardubice7700:18:1885,38
11M1111Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:2986,44
1Z121Nováková BarboraSokol Kunvald8300:19:14117,83
12M1312Jirák RomanBřehy u Přelouče7500:19:3969,38
13M1413Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:19:4568,32
14M1514Kalousek Jan-7100:20:4057,47
15M1615Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:20:42118,14
16M1716Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:20:49108,74
2Z182Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:21:07106,79
17M1917Šolc VítězslavBKL Machov5700:21:15111,00
18M2018Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:21:1850,07
3Z213Vebrová MonikaČeská Třebová7900:21:2597,15
19M2219Hruban JanČeská Třebová6600:21:34110,59
20M2320Novák JakubPřelouč8300:21:3650,31
21M2421Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:21:44106,61
22M2522Kružík JanKolín7500:22:2237,47
4Z264Horáková JanaCafé Bajer Pardubice7100:22:3693,21
5Z275Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:4185,01
6Z286Kičinová ErikaCafé Bajer Pardubice9100:23:44101,09
7Z297Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:23:5998,91
23M3023Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:24:2882,39
8Z318Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:24:42100,00
9Z329Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:24:46124,73
24M3324Leszkow PetrMK Hlinsko4400:24:47131,91
10Z3410Hellerová HanaHradec Králové6100:25:07122,21
25M3525Bednář JosefPočáply5000:25:1974,78
26M3626Hančík RadovanDevínská Nová Ves7400:25:243,00
27M3727Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:25:2873,45
11Z3811Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:25:5554,38
28M3928Horák LeošCafe Bajer Pardubice6400:26:0271,26
29M4029Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:26:5752,41
30M4130Zamastil AlexVysoké Mýto0200:28:0542,04
31M4231Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:30:1994,37
32M4332Krátký JosefHvězda Pardubice6500:32:3114,25
33M4433Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:33:2173,73
12Z4512Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:34:5353,05
34M4634Doleček FrantišekAtletika Stará Boleslav4300:35:4957,06
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:17:01100,20
2M22Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:17:0399,94
3M33Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:17:0399,87
4M44Uchytil MilanKPA Pardubice7400:17:0499,67
5M55Hejl RadekLetohrad7200:17:1996,83
6M66Rohlík VáclavAC Pardubice8000:17:2495,83
7M77Mocek TomášAC Pardubice7900:17:2895,03
8M88Šimák JanHradec Králové8300:17:2894,91
9M99Paleček OndřejOK Lokomotiva Pardubice0100:17:3394,05
10M1010Malátek AntonínPardubice7700:18:1885,31
11M1111Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:2983,14
12M1312Jirák RomanBřehy u Přelouče7500:19:3969,31
13M1413Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:19:4568,24
14M1514Kalousek Jan-7100:20:4057,38
15M1615Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:20:4257,01
16M1716Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:20:4955,57
17M1917Šolc VítězslavBKL Machov5700:21:1550,65
18M2018Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:21:1849,99
19M2219Hruban JanČeská Třebová6600:21:3446,93
20M2320Novák JakubPřelouč8300:21:3646,45
21M2421Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:21:4444,86
22M2522Kružík JanKolín7500:22:2237,38
23M3023Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:24:2812,89
24M3324Leszkow PetrMK Hlinsko4400:24:479,11
25M3525Bednář JosefPočáply5000:25:193,00
26M3626Hančík RadovanDevínská Nová Ves7400:25:243,00
27M3727Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:25:283,00
28M3928Horák LeošCafe Bajer Pardubice6400:26:023,00
29M4029Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:26:573,00
30M4130Zamastil AlexVysoké Mýto0200:28:053,00
31M4231Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:30:193,00
32M4332Krátký JosefHvězda Pardubice6500:32:313,00
33M4433Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:33:213,00
34M4634Doleček FrantišekAtletika Stará Boleslav4300:35:493,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z121Nováková BarboraSokol Kunvald8300:19:14113,20
2Z182Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:21:0794,81
3Z213Vebrová MonikaČeská Třebová7900:21:2591,99
4Z264Horáková JanaCafé Bajer Pardubice7100:22:3680,40
5Z275Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:4179,54
6Z286Kičinová ErikaCafé Bajer Pardubice9100:23:4469,42
7Z297Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:23:5966,90
8Z318Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:24:4259,94
9Z329Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:24:4659,42
10Z3410Hellerová HanaHradec Králové6100:25:0755,95
11Z3811Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:25:5548,12
12Z4512Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:34:533,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód