hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Knířovský běh

9.6.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Knířovský běh
  • datum konání: 9.6.2018
  • zobrazeno již 794x
  • místo konání: Knířov u Vysokého Mýta
  • GPS: 49.92657N, 16.14458E
  • pořadatel: Orel Vysoké Mýto

Sociální sítě

Místo konání

Knířov (ves 3 km od Vysokého Mýta směr Luže, Proseč)
od 9:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:oo hod. (do 9:15 pro nejmladší žactvo)

Startovné

dospělí 50 Kč

Popis tratě

Délka: 6,5 km a méně
asfaltové a lesní cesty ve zvlněném terénu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Smolák
tel. 731 897 217
Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

smolak.petr@email.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.6.2017Knířovský běh193
11.6.2016Knířovský běh216
20.6.2015Knířovský běh229
28.6.2014Knířovský běh213
15.6.2013Knířovský běh192
16.6.2012Knířovský běh182
18.6.2011Knířovský běh161
19.6.2010Knířovský běh141
27.6.2009Knířovský běh151
31.5.2008Knířovský běh121
16.6.2007Knířovský běh104
10.6.2006Knířovský běh134
4.6.2005Knířovský běh112
12.6.2004Knířovský běh51

Statistika závodu Knířovský běh

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 2200

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek Jiří4313
Kopecký Libor5610
Šafář Jaroslav5110
Gregora Filip0210
Smoláková Alexandra9810
Smoláková Dominika0010
Nechvílová Miroslava609
Boháč Pankrác069
Šimůnková Pavla779
Smoláková Valérie939
Sadílek Ota469
Šimůnek Jan039
Jirásková Eva649
Smolák Šimon089
Šimůnek Jan829
Kopecký Jan909
Smolák Bedřich039
Nechvíl Petr919
Boháč Bonifác019
Smolák Petr949
Borek Petr708
Stránský Aleš608
Brychta Jakub088
Borek Viktor048
Marhold Luboš778
Tomíšek Jindřich398
Bielčik Jindřich408
Šimůnek Jan498
Vacek Martin698
Stránská Michaela978
Gregorová Michaela048
Kouřil Karel727
Borková Agáta027
Gregora Jakub987
Razým Jan577
Keprtová Miloslava487
Siegel Josef587
Kubišta Oto537
Buriánek Roman657
Jiskrová Anežka967
Gregorová Monika007
Vaňková Eva677
Štanclová Eliška947
Mlynář Vojtěch987
Štyndl Miroslav577
Sejkorová Lenka637
Limburský Jan017
Zachař Jiří727
Vondra Vojtěch987
Svatoš Otakar347

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2013 let a mladší (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11076Šenkýř DavidOrel Silůvky1300:00:33-
2C12555Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:00:40-
3C1281Vaculík ŠtěpánVysoké Mýto1300:00:43-
4C129132Kajzrlík DanielChoceň1300:00:44-
5C130178Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:00:44-
6C13174Kaplan MaxSruby1400:00:45-
7C13258Martinovský VojtěchVysoké Mýto1400:00:49-
8C13390Halas MatějOrel Vyškov1300:00:50-
9C13496Pivko VojtěchOrel Obřany1300:00:52-
10C137174Houdek TobiášChoceň1400:00:56-
11C1383Machata VojtěchVysoké Mýto1400:00:58-
12C139133Kajzrlík TomášChoceň1400:01:01-
13C14045Štěch JosefOrel Dolní Dobrouč1400:01:07-
14C14195Pivko JakubOrel Obřany1500:01:15-

Děvčata r. 2013 let a mladší (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D122129Doležalová LucieOrel Vyškov1300:00:38-
2D12727Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:40-
3D135118Fišerová AdélaVysoké Mýto1300:00:52-
4D136160Ducková AnnaVysoké Mýto1300:00:55-
5D14272Grec JohanaOrel Vyškov1600:01:55-
6D143173Houdková EmílieChoceň1600:02:36-

Chlapci r. 2011-12 (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2120Novák TadeášKnířov1100:00:30-
2C2281Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:00:31-
3C2399Zejda MatyášOrel Brno-Obřany1100:00:31-
4C24184Šraut BohumírVysoké Mýto1100:00:32-
5C2673Grec JosefOrel Vyškov1100:00:32-
6C278Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:33-
7C2916Sabolčik SamuelZámrsk1200:00:33-
8C21143Jabůrek DavidOrel Vyškov1100:00:34-
9C212141Kořínek JáchymSokol Vysoké Mýto1100:00:35-
10C2132Vaculík VojtěchVysoké Mýto1100:00:36-
11C21515Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:00:36-
12C21746Štěch JakubOrel Dolní Dobrouč1200:00:37-
13C218175Krištof VojtěchAtletika Polička1200:00:37-
14C22033Kreidl JanOrel Židenice1200:00:38-
15C223153Pavlíček KryštofTJ Jablonné nad Orlicí1200:00:38-

Děvčata r. 2011-12 (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D25187Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:00:32-
2D2891Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:00:33-
3D21471Křížková TerezaVysoké Mýto1100:00:36-
4D21666Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:37-
5D21839Bartošová LenkaVysoké Mýto1200:00:37-
6D22097Burianová EliškaOrel Obřany1200:00:38-
7D22498Jonášová KláraOrel Obřany1200:00:39-
8D225120Nováková AlisaSokol Kunvald1200:00:40-

Nejmladší žáci I r. 2009-10 (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M18140Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:07106,55
2M11232Kreidl VáclavOrel Židenice0900:03:1499,31
3M11662Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:03:1994,14
4M123167Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:03:3181,72
5M124179Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:03:3280,69
6M12525Provazník RafaelOrel Vyškov1000:03:3478,62
7M12640Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:3577,59
8M130137Baier DanielVysoké Mýto0900:03:5457,93
9M13217Skalický PetrSK Kolářka Praha1000:04:0249,66
10M134147Miler ŠtěpánVysoké Mýto1000:04:0942,41
11M137100Fojt LukášOrel Brno-Obřany0900:04:2327,93
12M139128Doležal AdamOrel Vyškov1000:04:428,28

Nejmladší žákyně I r. 2009-10 (trať 0,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1111Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:47101,31
2Z12116Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:4899,81
3Z1350Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:01:4898,88
4Z144Zelinková VeronikaISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:4898,51
5Z15150Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:01:5683,58
6Z1649Krejčí MagdalénaAK M.Třebová1000:01:5781,90
7Z1728Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:5881,16
8Z1847Štěchová ZuzanaOrel Dolní Dobrouč0900:02:0566,79
9Z1992Dorazilová KristýnaOREL Vyškov0900:02:2038,81
10Z11083Kořínková LucieAtletika Žamberk1000:02:2333,21
11Z11118Sabolčiková NelaZámrsk1000:02:2922,01
12Z112121Nováková DenisaSokol Kunvald1000:02:3314,55
13Z11338Bartošová MartinaOrel Vysoké Mýto1000:02:393,36

Nejmladší žáci II r. 2007-08 (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21138Šenkýř DominikOrel Silůvky0800:02:55101,14
2M2264Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:02:56100,00
3M2351Morávek JindřichAC Vysoké Mýto0700:02:5798,86
4M24182Krištof JanAtletika Polička0700:02:5897,73
5M2652Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:03:0490,91
6M21070Křížek TomášVysoké Mýto0800:03:1182,95
7M21353Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:03:1578,41
8M21524Pevný KryštofOrel Vyškov0700:03:1776,14
9M21629Brychta JakubCerekvice n. Loučnou0800:03:1973,86
10M21860Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:03:2072,73
11M227145MILER MatyášVysoké Mýto0800:03:4445,45
12M228136Baier DominikVysoké Mýto0800:03:4840,91
13M231181Háp MatoušAtletika Polička0800:03:5730,68
14M23544Jabůrek RadimOrel Vyškov0800:04:1015,91
15M238102Fojt VojtěchOrel Brno-Obřany0700:04:413,00

Nejmladší žákyně II r. 2007-08 (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z25170Steklá BarboraTJ Svitavy0800:03:03102,87
2Z27123Matějková Viktoria ElaLubník0700:03:0699,64
3Z2941Petrová ŠtěpánkaIscarex Junior Team ČT0700:03:0897,49
4Z21131Kreidlová VeronikaOrel Židenice0700:03:1392,10
5Z21336Jančaříková KarolínaOrel Židenice0800:03:1589,95
6Z218122Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:03:2084,56
7Z22080Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:2381,33
8Z221101Zejdová KateřinaOrel Brno Obřany0800:03:2678,10
9Z222177Taušová AnetaOrel Vyškov0800:03:3073,79
10Z229176Kučerová MarkétaOrel Vyškov0800:03:5250,09
11Z233139Kaplanová KarolínaSruby0700:04:0832,85
12Z23659Cejpová AndreaVysoké Mýto0800:04:1426,39

Mladší žáci r. 2005-06 (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31156Seidl LukášAtletika Dobruška0500:05:24101,94
2M3261Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:05:25101,63
3M3337Jančařík TomášOrel Židenice0500:05:3396,43
4M3412Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:05:4887,26
5M3993Halas VojtěchOrel Vyškov0500:10:113,00

Mladší žákyně r. 2005-06 (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3521Hamplová TerezaActivity Lanškroun0500:06:09112,69
2Z36206Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:06:27103,55
3Z37103Miková JulieOrel Obřany0600:07:0683,76
4Z38188Kořínková PetraAtletika Žamberk0600:08:4235,03

Starší žáci r. 2003-04 (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M42162Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:09:08107,04
2M43186Bukáček MarekAtletika Polička0400:09:24101,41
3M44207Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:09:5291,55
4M45183Kapoun JanAtletika Polička0300:10:1284,51
5M41365Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:11:0565,85
6M422143Miler AdamVysoké Mýto0400:12:0644,37
7M431204Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:13:1021,83

Starší žákyně r. 2003-04 (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4875Šedová TerezaCykloklub Bendl Vysoké Mýto0300:10:40110,09
2Z41277Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:10:59104,45
3Z42194Halasová AnnaOrel Vyškov0300:12:0385,46
4Z42784Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:12:3875,07

Dorostenci r. 2001-02 (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M510197Kaplan VojtěchŠedivec0100:23:59118,80
2M52542Gregora FilipActivity Lanškroun0200:26:3998,66
3M538263Moravec JanOrel Orlice0200:28:4782,54
4M585104Limburský JanOrel Brno Obřany0100:36:2424,99
5M592105Fojt OndřejOrel Brno-Obřany0100:38:585,60

Dorostenky r. 2001-02 (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z516130Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:11:15116,91
2Z524205Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:12:1999,55
3Z532163Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:13:1883,54

Junioři 18-19 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ29264Moravec JakubOrel Orlice9900:27:26104,34
2MJ37230Simon JakubPolička0000:28:3995,66

Juniorky 18-19 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ97164Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:40:34100,00

Muži A 20-39 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1245Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:21:10110,59
2MA3271Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:22:4895,97
3MA4221Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:23:0593,44
4MA6201Juránek StanislavOrel Židenice8700:23:1991,35
5MA8249Šutera JosefAtletika Polička7900:23:4188,07
6MA9246Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:23:5386,28
7MA12111Zejda JiříOrel Brno Obřany8500:24:1782,70
8MA13258Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:24:1882,55
9MA14225Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:24:2381,80
10MA15236Novák DavidSalomon / Suunto9800:24:2481,66
11MA17226Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:24:3180,61
12MA19256Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:25:0275,99
13MA22112Štěpánek RadekOrel Obřany9700:25:4869,13
14MA31244Stratílek VojtěchOrel Vysoké Mýto9300:27:4751,38
15MA32268Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:4851,23
16MA47229Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:29:3734,97
17MA637Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:32:0812,45
18MA66254Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:32:338,72
19MA7457Martinovský LukášVysoké Mýto8100:34:403,00
20MA76199Grec PavelOrel Vyškov8000:34:423,00
21MA105274Dubišar LadislavLitomyšl8500:43:433,00

Muži B 40-49 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2222Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:21:27111,24
2MB526Adamec MilanOrel Vyškov7700:23:1295,84
3MB7224Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:23:3292,91
4MB18191Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:24:4582,20
5MB23234Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:26:1569,01
6MB24180Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:26:3066,81
7MB28267Jirout BohumilGoMango Hogner Hradec Králové7300:27:0761,38
8MB33151Kroulík RadekDžbánov7700:27:5853,90
9MB3622Hampl AloisOstrov7000:28:2949,35
10MB41247Kalousek Jan-7100:29:0544,07
11MB42255Kalánek JiříCerekvice7800:29:1442,75
12MB43253Halas PetrOrel Vyškov7300:29:2241,58
13MB45228Simon PetrPolička7200:29:3339,97
14MB50220Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:0036,01
15MB5123Provazník ZdeněkOrel Vyškov7400:30:0635,13
16MB55185Tauš PetrOrel Vyškov7600:30:4529,41
17MB57231Vacek JiříDlouhá Třebová7700:31:0726,18
18MB5982Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:31:3522,07
19MB60232Němec RadekLitomyšl7700:31:4520,61
20MB73168Šenkýř PetrOrel Silůvky7400:34:163,00
21MB84218Šafr JiříVysoké Mýto7700:36:233,00
22MB86161Weiter RomanOrel Vyškov7500:36:543,00

Muži C 50-59 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC11223Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:24:06108,35
2MC16227Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:24:28105,43
3MC27165Jančařík PetrAAC Brno - Orel Židenice6800:26:5386,22
4MC30208Skyba MartinOrel Židenice6200:27:3780,38
5MC40260Hruban JanČeská Třebová6600:29:0069,38
6MC54110Mika IvoOrel Obřany Brno6600:30:4455,60
7MC7719Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:34:5322,60
8MC106166Kunc JosefOrel Vyškov6000:43:523,00

Muži D 60-69 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD20262Siegel JosefAC Choceň5800:25:14117,55
2MD35115Šolc VítězslavBKL Machov5700:28:1196,22
3MD46202Ráb PavelČeská Třebová5200:29:3486,22
4MD49203Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:29:5783,45
5MD56209Nosek MiroslavOrel Židenice5500:30:5776,22
6MD58190Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:31:2073,45
7MD67250Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:32:3464,56
8MD71189Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:33:5255,13
9MD9967Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:40:396,09

Muži E 70 let a starší (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME62257Leszkow PetrMK Hlinsko4400:31:55125,78
2ME90273Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:38:1990,84
3ME93155Bubeník JiříOrel Vyškov4400:39:4183,38
4ME98194Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:40:3678,38
5ME101193Hruša ZdeněkJirčany4600:41:1375,01
6ME103266Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:42:1469,46
7ME104214Holý JosefOrel Židenice4100:43:2063,46
8ME107195Maixner VáclavOrel Čebín4100:45:5549,36

Ženy A 20-34 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA48272Hronová MarkétaAtletika Chrudim9000:29:46107,20
2ZA53215Hubková KateřinaChoceň8400:30:36101,80
3ZA64241Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:32:1691,00

Ženy B 35-44 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB26119Nováková BarboraSokol Kunvald8300:26:41113,87
2ZB39270Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:28:5498,41
3ZB52192Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:30:2687,72
4ZB6134Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:31:5277,72
5ZB65113Svobodová MartinaOrel Obřany7500:32:1974,58
6ZB72154Škařoupková IvanaOrel Vyškov7400:34:0662,14
7ZB80114Maryšlerová MonikaOrel Obřany7400:35:3252,14
8ZB81217Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:35:5249,82
9ZB8230Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:36:0048,89
10ZB87211Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:36:5842,14
11ZB88169Walczysko HanaBrno7700:37:1040,75
12ZB899Koubová MarcelaRybník8000:37:4237,03
13ZB91152Kroulíková PetraDžbánov7800:38:3830,52
14ZB96219Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:40:3117,38

Ženy C 45-54 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC21261Jančaříková LenkaOrel Židenice7000:25:45114,71
2ZC34243Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:28:0897,56
3ZC44248Rolečková EvaVysoké Mýto7100:29:3087,73
4ZC68242Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:32:5463,26
5ZC69238Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:33:0961,46
6ZC70196Slabáková LenkaOrel Židenice6600:33:3957,87
7ZC83276Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:36:1539,16
8ZC100277Vaňková EvaOREL Vysoké Mýto6700:41:103,78

Ženy D 55 let a starší (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD75200Hellerová HanaHradec Králové6100:34:41101,44
2ZD78171Málková AnnaOrel Vyškov6300:34:5799,85
3ZD79216Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:35:0998,71
4ZD94269Sekyrová JanaSvitavy6300:40:0370,64
5ZD95265Opravilová IvanaVysoké Mýto5700:40:0870,17
6ZD102210Jurošková MilušeOrel Židenice5800:41:3761,67
7ZD108142Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:46:0935,71
8ZD109159Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:47:3727,31
9ZD110131Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:50:2211,56

Lidový běh (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB135Tomek JiříOrel Židenice9700:08:52-
2LB6259Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:10:30-
3LB7251Kaplan PetrŠedivec7200:10:34-
4LB9124Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:10:42-
5LB10237Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:10:48-
6LB11125Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:10:52-
7LB14235Šraut BohumírVysoké Mýto7500:11:10-
8LB1563Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:11:14-
9LB17108Hronek JaroslavOrel Brno Obřany9100:11:20-
10LB18233Simon MichalPolička0200:11:22-
11LB19134Kajzrlík AlešChoceň8100:11:28-
12LB2078Jabůrek RadimOrel Vyškov0800:12:02-
13LB2369Křížek TomášVysoké Mýto0800:12:12-
14LB2556Štěch OndřejDolní Dobrouč8100:12:25-
15LB26198Grec RadkaOrel Vyškov8400:12:30-
16LB2868Křížek JiříVysoké Mýto7100:12:41-
17LB29107Fojt LeošOrel Brno-Obřany5700:13:04-
18LB30275Zejda MatyášOrel Brno-Obřany1100:13:05-
19LB3385Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:13:20-
20LB34239Zejdová KateřinaOrel Brno Obřany0800:13:22-
20LB34240Kreidlová VeronikaOrel Židenice0700:13:22-
22LB36146Milerová VěraVysoké Mýto7800:13:50-
23LB37149Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:14:05-
24LB38213Spargel LadislavOrel Židenice7300:14:10-
25LB3914Stodolová Eliška-8300:14:22-
26LB4088Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:14:25-
27LB4154Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:14:43-
28LB42127Doležal PavelOrel Vyškov8400:14:47-
29LB43126Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:14:51-
30LB446Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:14:52-
30LB445Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:14:52-
32LB4689Burešová HanaČeská Třebová6500:14:54-
33LB4779Jabůrková JitkaOrel Vyškov7900:15:17-
34LB48212Sedláček PavelOrel Židenice5300:15:41-
35LB49117Kaplanová KarolínaSruby0700:15:58-
36LB5048Štěchová JanaOrel Dolní Dobrouč7900:16:26-
37LB5186Brusenbauchová HanaČeská Třebová4500:16:43-
38LB52106Zejdová EvaOrel Brno Obřany8300:16:51-
39LB53109Miková RenataOrel Brno Obřany7200:19:35-
40LB54135Baierová LucieVysoké Mýto8000:19:36-
41LB55252Halasová JanaOrel Vyškov7500:21:58-

Trať 0,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2120Novák TadeášKnířov1100:00:30-
2C2281Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:00:31-
3C2399Zejda MatyášOrel Brno-Obřany1100:00:31-
4C24184Šraut BohumírVysoké Mýto1100:00:32-
1D25187Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:00:32-
5C2673Grec JosefOrel Vyškov1100:00:32-
6C278Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:33-
2D2891Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:00:33-
7C2916Sabolčik SamuelZámrsk1200:00:33-
1C11076Šenkýř DavidOrel Silůvky1300:00:33-
8C21143Jabůrek DavidOrel Vyškov1100:00:34-
9C212141Kořínek JáchymSokol Vysoké Mýto1100:00:35-
10C2132Vaculík VojtěchVysoké Mýto1100:00:36-
3D21471Křížková TerezaVysoké Mýto1100:00:36-
11C21515Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:00:36-
4D21666Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:37-
12C21746Štěch JakubOrel Dolní Dobrouč1200:00:37-
5D21839Bartošová LenkaVysoké Mýto1200:00:37-
13C218175Krištof VojtěchAtletika Polička1200:00:37-
6D22097Burianová EliškaOrel Obřany1200:00:38-
14C22033Kreidl JanOrel Židenice1200:00:38-
1D122129Doležalová LucieOrel Vyškov1300:00:38-
15C223153Pavlíček KryštofTJ Jablonné nad Orlicí1200:00:38-
7D22498Jonášová KláraOrel Obřany1200:00:39-
8D225120Nováková AlisaSokol Kunvald1200:00:40-
2C12555Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:00:40-
2D12727Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:40-
3C1281Vaculík ŠtěpánVysoké Mýto1300:00:43-
4C129132Kajzrlík DanielChoceň1300:00:44-
5C130178Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:00:44-
6C13174Kaplan MaxSruby1400:00:45-
7C13258Martinovský VojtěchVysoké Mýto1400:00:49-
8C13390Halas MatějOrel Vyškov1300:00:50-
9C13496Pivko VojtěchOrel Obřany1300:00:52-
3D135118Fišerová AdélaVysoké Mýto1300:00:52-
4D136160Ducková AnnaVysoké Mýto1300:00:55-
10C137174Houdek TobiášChoceň1400:00:56-
11C1383Machata VojtěchVysoké Mýto1400:00:58-
12C139133Kajzrlík TomášChoceň1400:01:01-
13C14045Štěch JosefOrel Dolní Dobrouč1400:01:07-
14C14195Pivko JakubOrel Obřany1500:01:15-
5D14272Grec JohanaOrel Vyškov1600:01:55-
6D143173Houdková EmílieChoceň1600:02:36-

Trať 0,45 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1111Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:47101,31
2Z12116Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:4899,81
3Z1350Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:01:4898,88
4Z144Zelinková VeronikaISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:4898,51
5Z15150Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:01:5683,58
6Z1649Krejčí MagdalénaAK M.Třebová1000:01:5781,90
7Z1728Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:5881,16
8Z1847Štěchová ZuzanaOrel Dolní Dobrouč0900:02:0566,79
9Z1992Dorazilová KristýnaOREL Vyškov0900:02:2038,81
10Z11083Kořínková LucieAtletika Žamberk1000:02:2333,21
11Z11118Sabolčiková NelaZámrsk1000:02:2922,01
12Z112121Nováková DenisaSokol Kunvald1000:02:3314,55
13Z11338Bartošová MartinaOrel Vysoké Mýto1000:02:393,36

Trať 0,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21138Šenkýř DominikOrel Silůvky0800:02:55101,14
2M2264Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:02:56100,00
3M2351Morávek JindřichAC Vysoké Mýto0700:02:5798,86
4M24182Krištof JanAtletika Polička0700:02:5897,73
1Z25170Steklá BarboraTJ Svitavy0800:03:03102,87
5M2652Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:03:0490,91
2Z27123Matějková Viktoria ElaLubník0700:03:0699,64
1M18140Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:07106,55
3Z2941Petrová ŠtěpánkaIscarex Junior Team ČT0700:03:0897,49
6M21070Křížek TomášVysoké Mýto0800:03:1182,95
4Z21131Kreidlová VeronikaOrel Židenice0700:03:1392,10
2M11232Kreidl VáclavOrel Židenice0900:03:1499,31
7M21353Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:03:1578,41
5Z21336Jančaříková KarolínaOrel Židenice0800:03:1589,95
8M21524Pevný KryštofOrel Vyškov0700:03:1776,14
9M21629Brychta JakubCerekvice n. Loučnou0800:03:1973,86
3M11662Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:03:1994,14
6Z218122Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:03:2084,56
10M21860Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:03:2072,73
7Z22080Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:2381,33
8Z221101Zejdová KateřinaOrel Brno Obřany0800:03:2678,10
9Z222177Taušová AnetaOrel Vyškov0800:03:3073,79
4M123167Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:03:3181,72
5M124179Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:03:3280,69
6M12525Provazník RafaelOrel Vyškov1000:03:3478,62
7M12640Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:3577,59
11M227145MILER MatyášVysoké Mýto0800:03:4445,45
12M228136Baier DominikVysoké Mýto0800:03:4840,91
10Z229176Kučerová MarkétaOrel Vyškov0800:03:5250,09
8M130137Baier DanielVysoké Mýto0900:03:5457,93
13M231181Háp MatoušAtletika Polička0800:03:5730,68
9M13217Skalický PetrSK Kolářka Praha1000:04:0249,66
11Z233139Kaplanová KarolínaSruby0700:04:0832,85
10M134147Miler ŠtěpánVysoké Mýto1000:04:0942,41
14M23544Jabůrek RadimOrel Vyškov0800:04:1015,91
12Z23659Cejpová AndreaVysoké Mýto0800:04:1426,39
11M137100Fojt LukášOrel Brno-Obřany0900:04:2327,93
15M238102Fojt VojtěchOrel Brno-Obřany0700:04:413,00
12M139128Doležal AdamOrel Vyškov1000:04:428,28

Trať 1,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31156Seidl LukášAtletika Dobruška0500:05:24101,94
2M3261Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:05:25101,63
3M3337Jančařík TomášOrel Židenice0500:05:3396,43
4M3412Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:05:4887,26
1Z3521Hamplová TerezaActivity Lanškroun0500:06:09112,69
2Z36206Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:06:27103,55
3Z37103Miková JulieOrel Obřany0600:07:0683,76
4Z38188Kořínková PetraAtletika Žamberk0600:08:4235,03
5M3993Halas VojtěchOrel Vyškov0500:10:113,00

Trať 2,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB135Tomek JiříOrel Židenice9700:08:52-
1M42162Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:09:08107,04
2M43186Bukáček MarekAtletika Polička0400:09:24101,41
3M44207Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:09:5291,55
4M45183Kapoun JanAtletika Polička0300:10:1284,51
2LB6259Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:10:30-
3LB7251Kaplan PetrŠedivec7200:10:34-
1Z4875Šedová TerezaCykloklub Bendl Vysoké Mýto0300:10:40110,09
4LB9124Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:10:42-
5LB10237Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:10:48-
6LB11125Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:10:52-
2Z41277Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:10:59104,45
5M41365Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:11:0565,85
7LB14235Šraut BohumírVysoké Mýto7500:11:10-
8LB1563Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:11:14-
1Z516130Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:11:15116,91
9LB17108Hronek JaroslavOrel Brno Obřany9100:11:20-
10LB18233Simon MichalPolička0200:11:22-
11LB19134Kajzrlík AlešChoceň8100:11:28-
12LB2078Jabůrek RadimOrel Vyškov0800:12:02-
3Z42194Halasová AnnaOrel Vyškov0300:12:0385,46
6M422143Miler AdamVysoké Mýto0400:12:0644,37
13LB2369Křížek TomášVysoké Mýto0800:12:12-
2Z524205Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:12:1999,55
14LB2556Štěch OndřejDolní Dobrouč8100:12:25-
15LB26198Grec RadkaOrel Vyškov8400:12:30-
4Z42784Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:12:3875,07
16LB2868Křížek JiříVysoké Mýto7100:12:41-
17LB29107Fojt LeošOrel Brno-Obřany5700:13:04-
18LB30275Zejda MatyášOrel Brno-Obřany1100:13:05-
7M431204Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:13:1021,83
3Z532163Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:13:1883,54
19LB3385Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:13:20-
20LB34239Zejdová KateřinaOrel Brno Obřany0800:13:22-
20LB34240Kreidlová VeronikaOrel Židenice0700:13:22-
22LB36146Milerová VěraVysoké Mýto7800:13:50-
23LB37149Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:14:05-
24LB38213Spargel LadislavOrel Židenice7300:14:10-
25LB3914Stodolová Eliška-8300:14:22-
26LB4088Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:14:25-
27LB4154Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:14:43-
28LB42127Doležal PavelOrel Vyškov8400:14:47-
29LB43126Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:14:51-
30LB446Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:14:52-
30LB445Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:14:52-
32LB4689Burešová HanaČeská Třebová6500:14:54-
33LB4779Jabůrková JitkaOrel Vyškov7900:15:17-
34LB48212Sedláček PavelOrel Židenice5300:15:41-
35LB49117Kaplanová KarolínaSruby0700:15:58-
36LB5048Štěchová JanaOrel Dolní Dobrouč7900:16:26-
37LB5186Brusenbauchová HanaČeská Třebová4500:16:43-
38LB52106Zejdová EvaOrel Brno Obřany8300:16:51-
39LB53109Miková RenataOrel Brno Obřany7200:19:35-
40LB54135Baierová LucieVysoké Mýto8000:19:36-
41LB55252Halasová JanaOrel Vyškov7500:21:58-

Trať 6,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1245Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:21:10110,59
1MB2222Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:21:27111,24
2MA3271Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:22:4895,97
3MA4221Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:23:0593,44
2MB526Adamec MilanOrel Vyškov7700:23:1295,84
4MA6201Juránek StanislavOrel Židenice8700:23:1991,35
3MB7224Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:23:3292,91
5MA8249Šutera JosefAtletika Polička7900:23:4188,07
6MA9246Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:23:5386,28
1M510197Kaplan VojtěchŠedivec0100:23:59118,80
1MC11223Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:24:06108,35
7MA12111Zejda JiříOrel Brno Obřany8500:24:1782,70
8MA13258Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:24:1882,55
9MA14225Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:24:2381,80
10MA15236Novák DavidSalomon / Suunto9800:24:2481,66
2MC16227Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:24:28105,43
11MA17226Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:24:3180,61
4MB18191Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:24:4582,20
12MA19256Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:25:0275,99
1MD20262Siegel JosefAC Choceň5800:25:14117,55
1ZC21261Jančaříková LenkaOrel Židenice7000:25:45114,71
13MA22112Štěpánek RadekOrel Obřany9700:25:4869,13
5MB23234Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:26:1569,01
6MB24180Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:26:3066,81
2M52542Gregora FilipActivity Lanškroun0200:26:3998,66
1ZB26119Nováková BarboraSokol Kunvald8300:26:41113,87
3MC27165Jančařík PetrAAC Brno - Orel Židenice6800:26:5386,22
7MB28267Jirout BohumilGoMango Hogner Hradec Králové7300:27:0761,38
1MJ29264Moravec JakubOrel Orlice9900:27:26104,34
4MC30208Skyba MartinOrel Židenice6200:27:3780,38
14MA31244Stratílek VojtěchOrel Vysoké Mýto9300:27:4751,38
15MA32268Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:4851,23
8MB33151Kroulík RadekDžbánov7700:27:5853,90
2ZC34243Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:28:0897,56
2MD35115Šolc VítězslavBKL Machov5700:28:1196,22
9MB3622Hampl AloisOstrov7000:28:2949,35
2MJ37230Simon JakubPolička0000:28:3995,66
3M538263Moravec JanOrel Orlice0200:28:4782,54
2ZB39270Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:28:5498,41
5MC40260Hruban JanČeská Třebová6600:29:0069,38
10MB41247Kalousek Jan-7100:29:0544,07
11MB42255Kalánek JiříCerekvice7800:29:1442,75
12MB43253Halas PetrOrel Vyškov7300:29:2241,58
3ZC44248Rolečková EvaVysoké Mýto7100:29:3087,73
13MB45228Simon PetrPolička7200:29:3339,97
3MD46202Ráb PavelČeská Třebová5200:29:3486,22
16MA47229Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:29:3734,97
1ZA48272Hronová MarkétaAtletika Chrudim9000:29:46107,20
4MD49203Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:29:5783,45
14MB50220Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:0036,01
15MB5123Provazník ZdeněkOrel Vyškov7400:30:0635,13
3ZB52192Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:30:2687,72
2ZA53215Hubková KateřinaChoceň8400:30:36101,80
6MC54110Mika IvoOrel Obřany Brno6600:30:4455,60
16MB55185Tauš PetrOrel Vyškov7600:30:4529,41
5MD56209Nosek MiroslavOrel Židenice5500:30:5776,22
17MB57231Vacek JiříDlouhá Třebová7700:31:0726,18
6MD58190Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:31:2073,45
18MB5982Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:31:3522,07
19MB60232Němec RadekLitomyšl7700:31:4520,61
4ZB6134Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:31:5277,72
1ME62257Leszkow PetrMK Hlinsko4400:31:55125,78
17MA637Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:32:0812,45
3ZA64241Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:32:1691,00
5ZB65113Svobodová MartinaOrel Obřany7500:32:1974,58
18MA66254Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:32:338,72
7MD67250Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:32:3464,56
4ZC68242Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:32:5463,26
5ZC69238Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:33:0961,46
6ZC70196Slabáková LenkaOrel Židenice6600:33:3957,87
8MD71189Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:33:5255,13
6ZB72154Škařoupková IvanaOrel Vyškov7400:34:0662,14
20MB73168Šenkýř PetrOrel Silůvky7400:34:163,00
19MA7457Martinovský LukášVysoké Mýto8100:34:403,00
1ZD75200Hellerová HanaHradec Králové6100:34:41101,44
20MA76199Grec PavelOrel Vyškov8000:34:423,00
7MC7719Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:34:5322,60
2ZD78171Málková AnnaOrel Vyškov6300:34:5799,85
3ZD79216Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:35:0998,71
7ZB80114Maryšlerová MonikaOrel Obřany7400:35:3252,14
8ZB81217Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:35:5249,82
9ZB8230Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:36:0048,89
7ZC83276Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:36:1539,16
21MB84218Šafr JiříVysoké Mýto7700:36:233,00
4M585104Limburský JanOrel Brno Obřany0100:36:2424,99
22MB86161Weiter RomanOrel Vyškov7500:36:543,00
10ZB87211Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:36:5842,14
11ZB88169Walczysko HanaBrno7700:37:1040,75
12ZB899Koubová MarcelaRybník8000:37:4237,03
2ME90273Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:38:1990,84
13ZB91152Kroulíková PetraDžbánov7800:38:3830,52
5M592105Fojt OndřejOrel Brno-Obřany0100:38:585,60
3ME93155Bubeník JiříOrel Vyškov4400:39:4183,38
4ZD94269Sekyrová JanaSvitavy6300:40:0370,64
5ZD95265Opravilová IvanaVysoké Mýto5700:40:0870,17
14ZB96219Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:40:3117,38
1ZJ97164Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:40:34100,00
4ME98194Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:40:3678,38
9MD9967Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:40:396,09
8ZC100277Vaňková EvaOREL Vysoké Mýto6700:41:103,78
5ME101193Hruša ZdeněkJirčany4600:41:1375,01
6ZD102210Jurošková MilušeOrel Židenice5800:41:3761,67
6ME103266Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:42:1469,46
7ME104214Holý JosefOrel Židenice4100:43:2063,46
21MA105274Dubišar LadislavLitomyšl8500:43:433,00
8MC106166Kunc JosefOrel Vyškov6000:43:523,00
8ME107195Maixner VáclavOrel Čebín4100:45:5549,36
7ZD108142Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:46:0935,71
8ZD109159Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:47:3727,31
9ZD110131Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:50:2211,56

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1245Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:21:10105,86
2MB2222Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:21:27103,26
3MA3271Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:22:4890,88
4MA4221Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:23:0588,28
5MB526Adamec MilanOrel Vyškov7700:23:1287,21
6MA6201Juránek StanislavOrel Židenice8700:23:1986,14
7MB7224Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:23:3284,15
8MA8249Šutera JosefAtletika Polička7900:23:4182,78
9MA9246Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:23:5380,94
10M510197Kaplan VojtěchŠedivec0100:23:5980,03
11MC11223Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:24:0678,96
12MA12111Zejda JiříOrel Brno Obřany8500:24:1777,27
13MA13258Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:24:1877,12
14MA14225Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:24:2376,36
15MA15236Novák DavidSalomon / Suunto9800:24:2476,20
16MC16227Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:24:2875,59
17MA17226Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:24:3175,13
18MB18191Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:24:4572,99
19MA19256Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:25:0270,39
20MD20262Siegel JosefAC Choceň5800:25:1468,56
21MA22112Štěpánek RadekOrel Obřany9700:25:4863,36
22MB23234Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:26:1559,24
23MB24180Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:26:3056,94
24M52542Gregora FilipActivity Lanškroun0200:26:3955,57
25MC27165Jančařík PetrAAC Brno - Orel Židenice6800:26:5353,43
26MB28267Jirout BohumilGoMango Hogner Hradec Králové7300:27:0751,29
27MJ29264Moravec JakubOrel Orlice9900:27:2648,38
28MC30208Skyba MartinOrel Židenice6200:27:3746,70
29MA31244Stratílek VojtěchOrel Vysoké Mýto9300:27:4745,17
30MA32268Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:4845,02
31MB33151Kroulík RadekDžbánov7700:27:5843,49
32MD35115Šolc VítězslavBKL Machov5700:28:1141,50
33MB3622Hampl AloisOstrov7000:28:2938,75
34MJ37230Simon JakubPolička0000:28:3937,22
35M538263Moravec JanOrel Orlice0200:28:4736,00
36MC40260Hruban JanČeská Třebová6600:29:0034,01
37MB41247Kalousek Jan-7100:29:0533,25
38MB42255Kalánek JiříCerekvice7800:29:1431,87
39MB43253Halas PetrOrel Vyškov7300:29:2230,65
40MB45228Simon PetrPolička7200:29:3328,97
41MD46202Ráb PavelČeská Třebová5200:29:3428,82
42MA47229Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:29:3728,36
43MD49203Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:29:5725,30
44MB50220Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:0024,84
45MB5123Provazník ZdeněkOrel Vyškov7400:30:0623,92
46MC54110Mika IvoOrel Obřany Brno6600:30:4418,11
47MB55185Tauš PetrOrel Vyškov7600:30:4517,96
48MD56209Nosek MiroslavOrel Židenice5500:30:5716,13
49MB57231Vacek JiříDlouhá Třebová7700:31:0714,60
50MD58190Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:31:2012,61
51MB5982Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:31:3510,32
52MB60232Němec RadekLitomyšl7700:31:458,79
53ME62257Leszkow PetrMK Hlinsko4400:31:557,26
54MA637Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:32:085,27
55MA66254Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:32:333,00
56MD67250Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:32:343,00
57MD71189Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:33:523,00
58MB73168Šenkýř PetrOrel Silůvky7400:34:163,00
59MA7457Martinovský LukášVysoké Mýto8100:34:403,00
60MA76199Grec PavelOrel Vyškov8000:34:423,00
61MC7719Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:34:533,00
62MB84218Šafr JiříVysoké Mýto7700:36:233,00
63M585104Limburský JanOrel Brno Obřany0100:36:243,00
64MB86161Weiter RomanOrel Vyškov7500:36:543,00
65ME90273Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:38:193,00
66M592105Fojt OndřejOrel Brno-Obřany0100:38:583,00
67ME93155Bubeník JiříOrel Vyškov4400:39:413,00
68ME98194Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:40:363,00
69MD9967Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:40:393,00
70ME101193Hruša ZdeněkJirčany4600:41:133,00
71ME103266Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:42:143,00
72ME104214Holý JosefOrel Židenice4100:43:203,00
73MA105274Dubišar LadislavLitomyšl8500:43:433,00
74MC106166Kunc JosefOrel Vyškov6000:43:523,00
75ME107195Maixner VáclavOrel Čebín4100:45:553,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC21261Jančaříková LenkaOrel Židenice7000:25:45108,23
2ZB26119Nováková BarboraSokol Kunvald8300:26:41101,28
3ZC34243Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:28:0890,48
4ZB39270Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:28:5484,77
5ZC44248Rolečková EvaVysoké Mýto7100:29:3080,31
6ZA48272Hronová MarkétaAtletika Chrudim9000:29:4678,32
7ZB52192Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:30:2673,36
8ZA53215Hubková KateřinaChoceň8400:30:3672,11
9ZB6134Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:31:5262,68
10ZA64241Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:32:1659,70
11ZB65113Svobodová MartinaOrel Obřany7500:32:1959,33
12ZC68242Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:32:5454,99
13ZC69238Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:33:0953,12
14ZC70196Slabáková LenkaOrel Židenice6600:33:3949,40
15ZB72154Škařoupková IvanaOrel Vyškov7400:34:0646,05
16ZD75200Hellerová HanaHradec Králové6100:34:4141,79
17ZD78171Málková AnnaOrel Vyškov6300:34:5739,72
18ZD79216Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:35:0938,23
19ZB80114Maryšlerová MonikaOrel Obřany7400:35:3235,37
20ZB81217Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:35:5232,89
21ZB8230Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:36:0031,90
22ZC83276Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:36:1530,04
23ZB87211Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:36:5824,70
24ZB88169Walczysko HanaBrno7700:37:1023,21
25ZB899Koubová MarcelaRybník8000:37:4219,24
26ZB91152Kroulíková PetraDžbánov7800:38:3812,29
27ZD94269Sekyrová JanaSvitavy6300:40:033,00
28ZD95265Opravilová IvanaVysoké Mýto5700:40:083,00
29ZB96219Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:40:313,00
30ZJ97164Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:40:343,00
31ZC100277Vaňková EvaOREL Vysoké Mýto6700:41:103,00
32ZD102210Jurošková MilušeOrel Židenice5800:41:373,00
33ZD108142Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:46:093,00
34ZD109159Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:47:373,00
35ZD110131Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:50:223,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 88%
Zvolená trasa závodu: 98%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 98%
Zpracování výsledků: 93%
Ceny vítězům: 97%
Celkový dojem ze závodu: 93%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

Díky za krásný den. Bylo to super. Borci z Čermné
jampb

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód