Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Dobroučským krajem

2.6.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dobroučským krajem
  • datum konání: 2.6.2018
  • zobrazeno již 860x
  • místo konání: Sportovní areál Dolní Dobrouč
  • GPS: 49.99252N, 16.5E
  • pořadatel: OREL Dolní Dobrouč

Sociální sítě

Místo konání

Sportovní areál Dolní Dobrouč
9:30 - 11:45 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

dospělí 80 Kč
děti zdarma

Popis tratě

Délka: 10,3 km a méně
Tratě jsou členité a vedou převážně po loukách, lesních a polních cestách v okolí obce.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Špinler
tel. 603 314 261

Internetové stránky

http://www.bdk.orlicko.cz

E-mailová adresa

petr.spinler@cs-tech.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
3.6.2017Běh Dobroučským krajem463
18.6.2016Běh Dobroučským krajem431
6.6.2015Běh Dobroučským krajem406
7.6.2014Běh Dobroučským krajem382
22.6.2013Běh Dobroučským krajem268
2.6.2012Běh Dobroučským krajem - MČR veteránů v krosu333
4.6.2011Běh Dobroučským krajem277
5.6.2010Běh Dobroučským krajem - Cena GELADRINK258
6.6.2009Běh Dobroučským krajem234
7.6.2008Běh Dobroučským krajem217

Statistika závodu Běh Dobroučským krajem

  • ročníků: 11
  • závodníků na všech ročnících: 3269

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borková Agáta0211
Borek Petr7011
Borek Viktor0411
Vacek Martin6910
Matějíček Šimon0810
Matyášová Jana659
Plíva Vojtěch879
Sejkorová Lenka639
Mlynář Vlastimil649
Dostálek Petr679
Kubíčková Adéla059
Mlynář Marek079
Marhold Petr789
Bielčik Jindřich409
Mlynář Tomáš028
Keprtová Miloslava488
Dušek Jakub038
Horáček Michal758
Mlynář Vojtěch988
Kubíček Tomáš088
Jakubec Filip028
Sadílek Ota468
Jirásková Eva648
Kubišta Oto538
Nechvílová Miroslava608
Krátká Hana957
Krátký František437
Limburský Jan017
Krejčířová Inka087
Mlynářová Eliška077
Živný Marek917
Kalous Petr777
Hrdina Pavel887
Brychta Jakub087
Maříková Zuzana977
Suchodol Ondřej077
Kapounová Kristýna017
Plíva Martin097
Mikysková Svatava037
Šimůnková Zdena587
Bednářová Martina087
Gregorová Michaela047
Tomíšek Jindřich397
Černá Markéta707
Krupička Miroslav537
Gregora Filip027
Pecháček Ondřej087
Krátká Anna697
Jansová Denisa027
Mlynář Petr717

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1171Šenkýř DavidOrel Silůvky1300:00:01-
2C1352Šeda AntonínSruby1300:00:02-
3C1523Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:00:03-
4C1759Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:04-
5C1918Šváb VojtěchDolní Dobrouč1400:00:05-
6C11164Kaplan MaxSruby1400:00:06-
7C11335Jasanský MichalDolní Dobrouč1400:00:07-
8C11548Klement DanielLanškroun1500:00:08-
9C11762Halas MatějOrel Vyškov1300:00:09-
10C11911Pivko VojtěchOrel Obřany1300:00:10-
11C12173Kubín AlexLanškroun1400:00:11-
12C12375Formánek MartinVerměřovice1500:00:12-
13C1255Štěch JosefOrel Dolní Dobrouč1400:00:13-
14C12712Pivko JakubOrel Obřany1500:00:14-
15C12950Matějíček TadeášOrel Dolní Dobrouč1500:00:15-
16C13121Stránský HubertDolní Dobrouč1500:00:16-
17C1333Horák František VáclavDolní Dobrouč1600:00:17-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1128Doležalová LucieOrel Vyškov1300:00:01-
2D1340Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:02-
3D1558Marková JolanaDolní Dobrouč1300:00:03-
4D1722Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:04-
5D1949Vacková LindaDolní Dobrouč1400:00:05-
6D11169Jirásková LilianaBBB Team1300:00:06-
7D11361Kožnarová JitkaŽamberk1300:00:07-
8D11543Štěchová KarolínaHorní Libchavy1400:00:08-
9D11753Jiskrová NikolaJanov1400:00:09-
10D11925Řeháková MarkétaDolní Dobrouč1300:00:10-
11D12170Dufková MarieAC Pardubice1300:00:11-
12D12314Šolcová MarkétaDolní Dobrouč1500:00:12-
13D12510Štulpová VilemínaOrel Obřany1500:00:13-
14D1272Horáková Marie AnnaDolní Dobrouč1400:00:14-
15D12913Dušková TerezaDolní Dobrouč1500:00:15-
16D13151Bednářová MagdalenaDolní Dobrouč1600:00:16-
17D13378Hanušová ErikaKUS Jablonné1600:00:17-
-D1-60Marková BeátaDolní Dobrouč16DNF-
Chlapci 6-7 let (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2146Ducháček MatějSokol Řetová1100:00:01-
2C236Svojanovský MiroslavRudoltice1100:00:02-
3C2545Brusenbauch AlanISCAREX junior team Česká Třebová1100:00:03-
4C2715Holoch MatějOrel Vyškov1100:00:04-
5C298Zejda MatyášOrel Obřany1100:00:05-
6C21137Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:00:06-
7C21324Řehák JaroslavDolní Dobrouč1100:00:07-
8C2157Hrubčík PetrRudoltice1100:00:08-
9C21727Kouba RadimISCAREX junior team Česká Třebová1100:00:09-
10C21938Strnad JanTJ Spartak Letohrad1100:00:10-
11C22142Štěch MatějHorní Libchavy1200:00:11-
12C22332Zykan OliverTJ Nové Město na Moravě1200:00:12-
13C22534Jasanský MatyášDolní Dobrouč1100:00:13-
14C22719Kreidl JanOrel Židenice1200:00:14-
15C22944Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná1100:00:15-
16C23131Jabůrek DavidOrel Vyškov1100:00:16-
17C23379Bystroň DavidŽamberk1200:00:17-
18C23577Krištof VojtěchAtletika Polička1200:00:18-
19C23666Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:00:19-
20C23736Suchodol KryštofTJ Spartak Letohrad1100:00:20-
21C2384Štěch JakubOrel Dolní Dobrouč1200:00:21-
22C23920Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:00:22-
23C24017Šváb PetrDolní Dobrouč1100:00:23-
24C24133Dušek AdamKB Letohrad1200:00:24-
25C2429Stulpa MaxOrel Obřany1200:00:25-
Děvčata 6-7 let (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2155Němcová NatálieTJ JISKRA Litomyšl1100:00:01-
2D2363Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:00:02-
3D2547Faltusová KristinaLetohrad1100:00:03-
4D2716Holochová AnnaOrel Vyškov1200:00:04-
5D2939Luxová NikoletaLetohrad1200:00:05-
6D21154Jiskrová AdélaJanov1200:00:06-
7D21326Hegerová TerezaAtletika Jablonné n. O.1100:00:07-
8D21567Nováková AlisaSOKOL Kunvald1200:00:08-
9D21780Havlíčková SabinaOrel Vyškov1200:00:09-
10D21941Plívová MarkétaOrel Dolní Dobrouč1100:00:10-
11D22168Špatenková LindaLanškroun1200:00:11-
12D22372Kubínová NatálieLanškroun1100:00:12-
13D22574Formánková AnežkaVerměřovice1200:00:13-
14D2271Horáková EliškaDolní Dobrouč1200:00:14-
15D22976Formánková LolaVerměřovice1200:00:15-
16D23156Broulíková AlžbětaČeská Třebová1200:00:16-
17D23357Broulíková AmálieČeská Třebová1200:00:17-
Nejmladší žáci I (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11123Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:00:59103,33
2M1236Kreidl VáclavOrel Židenice0900:01:00100,00
3M1399Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:0196,67
3M1354Čapek MatyášOrel Vyškov0900:01:0196,67
5M15166Mikula MatyášNoutonice0900:01:0486,67
6M17140Šítek VojtěchTJ Spartak Letohrad0900:01:0583,33
7M1966Veselý JanTJ Spartak Letohrad1000:01:0680,00
7M1920Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:0680,00
9M111161Rybička DominikISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:0776,67
10M113112Zářecký MarekISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:0873,33
11M11529Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:01:0970,00
12M11878Rous MartinSokol Klášterec0900:01:1066,67
12M11864Veselý JakubTJ Spartak Letohrad1000:01:1066,67
14M12147Macháček DanielOrel Dolní Čermná0900:01:1163,33
14M12142Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:01:1163,33
16M12422Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:1260,00
16M12477Kristejn JiříSokol Klášterec0900:01:1260,00
18M12693Provazník RafaelOrel Vyškov1000:01:1356,67
19M12830Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:01:1453,33
20M129125Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:1550,00
20M129104Švercl DominikDolní Dobrouč0900:01:1550,00
22M13224Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:1646,67
23M13468Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad1000:01:1743,33
24M13831Kounek JakubPohořelice1000:01:2033,33
25M14132Kounek MatějPohořelice1000:01:2130,00
26M14221Stránský MikulášDolní Dobrouč1000:01:2226,67
27M144120Skalický PetrSK Kotlářka1000:01:2323,33
27M14481Költö TobiasSpartak Letohrad1000:01:2323,33
29M14652Doležal AdamOrel Vyškov1000:01:313,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1544Koubová ElenISCAREX Junior Team Č.Třebová0900:01:04104,08
2Z17137Svobodová KláraTJ Spartak Letohrad0900:01:05101,02
3Z111106Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:0794,90
4Z11363Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:0891,84
5Z115105Dejdarová TerezaISCAREX Junior Team Č.Třebová1000:01:0988,78
5Z115136Urbanová AnnaTJ Spartak Letohrad0900:01:0988,78
7Z1187Kroupová DominikaOrel Obřany1000:01:1085,71
8Z12133Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:01:1182,65
9Z12670Vaníčková ŠtěpánkaTJ Spartak Letohrad1000:01:1376,53
10Z12987Tomanová MajaOrel Vyškov1000:01:1570,41
11Z13234Kopecká ValerieAtletika Dobruška0900:01:1667,35
12Z1341Štěchová ZuzanaOrel Dolní Dobrouč0900:01:1764,29
13Z1362Stránská ViktorieDolní Dobrouč0900:01:1958,16
13Z13671Prchalová MagdalénaTJ Spartak Letohrad1000:01:1958,16
15Z138139Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:01:2055,10
15Z13840Jůzová AlžbětaDolní Dobrouč0900:01:2055,10
17Z142138Koutníková RozálieTJ Spartak Letohrad0900:01:2248,98
18Z147115Dorazilová KristýnaOrel Vyškov0900:01:3315,31
19Z148121Nováková DenisaSOKOL Kunvald1000:01:366,12
20Z14967Kopecká KláraTJ Spartak Letohrad1000:01:443,00
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21157Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:03:33102,17
2M22163Krištof JanAtletika Polička0700:03:35100,31
3M23162Šenkýř DominikOrel Silůvky0800:03:3897,52
4M2425Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:4194,74
5M2541Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:03:4690,09
6M2712Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:03:5284,52
7M21062Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:03:5878,95
8M211109Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:03:5978,02
8M21126Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:5978,02
10M213122Řehák MarekISCAREX junior team Česká Třebová0700:04:0176,16
11M214148Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:04:0572,45
12M215152Jansa MatějTJ Spartak Letohrad0800:04:0671,52
13M216151Strnad VítTJ Spartak Letohrad0800:04:0869,66
14M21813Šolc AntonínDolní Dobrouč0800:04:0968,73
15M222156Suchodol OndřejTJ Spartak Letohrad0700:04:2058,51
16M22357Pevný KryštofOrel Vyškov0700:04:2256,66
16M22394Faltus MarekLetohrad0700:04:2256,66
18M226103Švercl JiříDolní Dobrouč0800:04:3643,65
18M226149Křivka AdamTJ Spartak Letohrad0800:04:3643,65
20M228146Šedivý EliášTJ Spartak Letohrad0800:04:3742,72
21M23091Provazník GabrielOrel Vyškov0700:04:4337,15
22M232164Háp MatoušAtletika Polička0800:04:4634,37
23M236147Moravec VojtěchTJ Spartak Letohrad0800:04:5922,29
24M2386Závodský MarekDolní Dobrouč0800:05:0714,86
25M24055Jabůrek RadimOrel Vyškov0800:05:184,64
Nejmladší žákyně II (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2184Tomanová StelaOrel Vyškov0700:02:06101,57
2Z22165Steklá BarboraTJ Svitavy0800:02:07100,00
3Z23110Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior Team Č.Třebová0700:02:0898,43
4Z24155Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0700:02:1292,13
5Z2597Matějková Viktoria ElaLubník0700:02:1488,98
6Z2688Brusenbauchová NelaISCAREX Junior Team Č.Třebová0800:02:2079,53
7Z2716Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:02:2374,80
8Z28153Bártová NicolTJ Spartak Letohrad0700:02:2571,65
9Z298Zejdová KateřinaOrel Obřany0800:02:2768,50
10Z21035Kreidlová VeronikaOrel Židenice0700:02:2866,93
10Z210144Vaníčková BarboraTJ Spartak Letohrad0800:02:2866,93
12Z21227Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:02:3162,20
13Z213143Grossmanlová LucieTJ Spartak Letohrad0800:02:3260,63
14Z214145Faltusová EmaTJ Spartak Letohrad0800:02:3555,91
15Z21573Kvačková VikySokol Klášterec0800:02:3752,76
16Z216142Štruncová EllaTJ Spartak Letohrad0800:02:3851,18
17Z217102Šedová KamilaAC Vysoké Mýto0800:02:3949,61
18Z218169Mlynářová EliškaDolní Dobrouč0700:02:4244,88
19Z219111Broulíková AnežkaISCAREX Junior Team Č.Třebová0800:02:4540,16
20Z220154Vrdová DanielaTJ Spartak Letohrad0700:02:5032,28
21Z221113Kaplanová KarolínaSruby0700:02:5327,56
22Z22243Vomáčková ZuzanaTrstěnice0800:02:5425,98
23Z2234Janďourková MarkétaDolní Dobrouč0700:02:5524,41
24Z224100Bednářová MartinaDolní Dobrouč0800:02:5622,83
25Z2255Nová MajdaDolní Dobrouč0800:02:5721,26
26Z226141Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:03:067,09
Mladší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31119Bureš JosefISCAREX junior team Česká Třebová0600:06:00103,28
2M3350Seidl LukášAtletika Dobruška0500:06:06100,00
3M34118Štantejský MatějISCAREX junior team Česká Třebová0500:06:1296,72
4M3848Macháček AdamOrel Dolní Čermná0600:06:4578,69
5M39124Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:06:4777,60
6M310126Mikyska FilipTJ Spartak Letohrad0600:06:4976,50
7M314127Barvínek DanielTJ Spartak Letohrad0600:07:0468,31
8M31746Zykan PatrikOrel Nové Město na Moravě0500:07:1860,66
9M31856Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:07:2556,83
10M319128Doleček VojtěchTJ Spartak Letohrad0600:07:3153,55
-M3-65Halas VojtěchOrel Vyškov05DNF-
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3695Hamplová TerezaActivity Lanškroun0500:03:47105,43
2Z38134Lánová TerezaTJ Spartak Letohrad0600:03:5697,71
3Z3996Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:03:5796,86
4Z316135Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0600:04:0887,43
5Z31979Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:04:1383,14
6Z320108Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:1581,43
7Z321132Kožnarová JulieTJ Spartak Letohrad0600:04:1779,71
8Z32598Kohlová Aneta LiaDolní Dobrouč0500:04:2672,00
9Z328114Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:04:3762,57
10Z331129Dočekalová TerezaTJ Spartak Letohrad0600:04:4456,57
11Z33338Jůzová AnnaDolní Dobrouč0600:04:4853,14
12Z33439Káralová LenkaDolní Dobrouč0600:04:5051,43
13Z335131Hovadová AnetaTJ Spartak Letohrad0600:04:5249,71
14Z337159Kalvodová EliškaOrel Žatčany0500:05:0241,14
15Z33928Šolcová VeronikaDolní Dobrouč0600:05:1232,57
-Z3-53Kumpoštová AndreaISCAREX Junior Team Č.Třebová05DNF-
Starší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M42167Vacek MichalISCAREX junior team Česká Třebová0400:06:05114,09
2M4711Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:06:4295,25
3M411170Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:06:5190,66
Starší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4589Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:06:18108,61
2Z46101Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:06:32101,52
3Z41258Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:06:5589,87
4Z41349Macháčková PetraOrel Dolní Čermná0400:06:5987,85
5Z415168Dvořáková EmaISCAREX Česká Třebová0400:07:0684,30
6Z416158Hrubá KláraTJ Spartak Letohrad0400:07:0982,78
7Z420116Halasová AnnaOrel Vyškov0300:07:3370,63
8Z42160Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:07:4067,09
9Z422107Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:07:5658,99
10Z423171Havlíčková TerezaOrel Vyškov0400:08:0852,91
11Z424117Veselá AnetaOrel Vyškov0300:08:3837,72
12Z425160Harvánková MagdaOrel Žatčany0300:08:5131,14
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51495Kaplan VojtěchŠedivec0100:11:30122,93
2M52499Boháč BonifácVencl tým Ústí nad Orlicí0100:12:17110,86
3M539Limburský JanOrel Obřany0100:15:1166,21
4M54500Šolc VojtěchDolní Dobrouč0200:15:1664,93
5M5810Fojt OndřejOrel Obřany0100:18:0721,04
Dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z55498Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:15:34115,66
2Z56496Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:17:1296,32
3Z57493Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:17:5488,03
4Z59497Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:18:5376,38
5Z510494Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:18:5675,79
Junioři 18-19 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ5338Simon JakubPolička0000:38:19105,72
2MJ7353Holubář PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí0000:38:47103,35
3MJ14234Pešava JanJablonné0000:41:1490,93
4MJ16320Halas PavelOrel Šitbořice9900:42:0486,70
5MJ36348Moravec JakubOrel Orlice9900:51:1340,31
Juniorky 18-19 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ11312Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:55:34100,00
Muži A 20-39 let (trať 10,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1242Hrdina PavelAK Perná8800:40:52108,26
2MA2205Soural LukášOrel Židenice8200:43:2096,69
3MA3246Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:43:4195,05
4MA6260Moravec MartinOrel Orlice8400:44:2092,00
5MA7204Juránek StanislavOrel Židenice8700:45:2586,92
6MA8237Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:46:2682,15
7MA9201Zejda JiříOrel Obřany8500:47:0179,41
8MA12241Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:47:4276,20
9MA14231Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:48:3671,98
10MA15236Moravec JiříOrel Orlice - JM Team9600:48:4771,12
11MA16258Kapalčík ŠimonMistrovice9500:48:5670,42
12MA21228Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:50:1364,39
13MA24222Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:50:3962,36
14MA25202Štěpánek RadekOrel Obřany9700:51:1759,39
15MA40208Šítek MichalCelné7901:00:0118,42
16MA43211Kremeň MartinSvitavy9401:00:5014,58
17MA44233Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9001:01:1112,94
18MA51207Kouba TomášSokol Česká Třebová8001:04:133,00
19MA53257Padalík OndřejLetohrad8401:12:043,00
-MA-252Křeček JiříEleven Run Team98DNF-
Muži B 40-49 let (trať 10,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4209Adamec MilanOrel Vyškov7700:43:53105,42
2MB5239Hejl RadekLetohrad7200:44:07104,38
3MB10238Kocur LukášOrel Šitbořice7700:47:1990,20
4MB11261Malátek AntonínPardubice7700:47:3189,31
5MB17215Toman IgorOrel Vyškov7200:48:5782,95
6MB19262Horák PetrOrel Silůvky7600:49:3580,15
7MB22221Dvořák PavelČeská Třebová7500:50:2176,75
8MB23245Mařík Jiří3D Fitness Race Team7200:50:3275,93
9MB26227Jurajda PavelLetohrad7400:52:0668,99
10MB27240Jirout BohumilTisová 129 Gomango7300:52:4366,25
11MB28235Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:53:2763,00
12MB30217Hampl AloisOstrov7000:54:5656,42
13MB34216Toman ZdeněkDolní Dobrouč7100:57:0347,04
14MB35226Simon PetrPolička7200:57:4044,30
15MB36220Halas PetrOrel Vyškov7300:58:1841,50
16MB37224Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:58:4539,50
17MB38247Fabiánek BronislavOrel Dolní Čermná7200:59:1837,06
18MB39214Provazník ZdeněkOrel Vyškov7400:59:3236,03
19MB41225Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:00:0533,59
20MB42212Vacek JiříDlouhá Třebová7701:00:1033,22
21MB45218Němec RadekLitomyšl7701:01:5825,24
22MB46251Vaňous MartinÚstí nad Orlicí6901:02:4022,13
23MB47249Langer MartinÚstí nad Orlicí7601:03:2618,73
24MB48255Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:03:3518,07
25MB54210Weiter RomanOrel Vyškov7501:14:383,00
Muži C 50-59 let (trať 10,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC13254Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:48:23102,83
2MC18230Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:49:0899,77
3MC20232Dostálek PetrMy Od Kopřivy6700:49:4397,40
4MC29206Skyba MartinOrel Židenice6200:53:4580,96
5MC31256Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:55:4872,61
6MC32250Hruban JanČeská Třebová6600:56:1071,11
7MC33243Novotný Luděk3D Fitness Race Team6200:56:3769,28
8MC49248Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5901:03:5339,66
9MC50203Šeda PetrNAA Ústí nad Orlicí6101:04:0438,92
10MC52219Skalický MiroslavVysoké Mýto6701:10:5011,34
11MC55213Kunc JosefOrel Vyškov6001:18:513,00
12MC56223Krátký JosefHvězda Pardubice6501:25:423,00
-MC-244Liška PavelFort SMC Ústí nad Orlicí63DNF-
-MC-253Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč64DNF-
Muži D 60-69 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2345Siegel JosefChoceň5800:35:57115,30
2MD10337Šolc VítězslavBKL Machov5700:39:4795,60
3MD13340Dostál LadislavMoravská Třebová5600:41:0389,10
4MD18336Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:42:4280,62
5MD19302Nosek MiroslavOrel Židenice5500:42:5279,76
6MD22341Tempír FrantišekSokol Štíty4900:43:1178,14
7MD24334Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:44:0273,77
8MD25331Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:44:1572,66
9MD29356Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:45:5564,09
10MD34329Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov5400:50:0342,86
11MD41358Juránek StanislavOrel Starý Lískovec5600:54:0322,31
12MD46309Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:59:233,00
-MD-301Divácký PřemyslOrel Židenice49DNF-
Muži E 70 let a starší (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9327Krátký FrantišekKrálíky4300:39:37130,52
2ME30360Leszkow PetrMK Hlinsko4400:46:43100,14
3ME40314Bubeník JiříOrel Vyškov4400:53:5569,34
4ME44355Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:56:0660,00
5ME45362Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:57:1854,87
6ME47352Bielčik JindřichLichkov4000:59:3145,38
7ME52303Holý JosefOrel Židenice4101:11:563,00
Ženy A 20-34 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1354Vévodová MartinaAK Perná9000:34:17115,18
2ZA3308Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:36:10105,03
3ZA12305Zachariášová AliceOrel Židenice8700:40:5179,78
4ZA27317Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:44:5957,50
5ZA33310Rudišarová MartinaTJ Sokol Senohraby8400:48:4037,65
6ZA42350Macková MarkétaOrel Kuřim8700:54:207,10
Ženy B 35-44 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4313Nováková BarboraSokol Kunvald8300:36:57111,16
2ZB6323Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:38:30103,24
3ZB15363Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:41:5785,60
4ZB17318Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:42:3982,03
5ZB20351Veselá KateřinaAZAS Dolní Čermná7900:42:5880,41
6ZB21346Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:43:0579,81
7ZB23349Barnetová MonikaLetohrad8100:43:4476,49
8ZB26307Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:44:2972,66
9ZB28333Hocková ZuzanaTJ Sokol Pohořelice8200:45:3966,70
10ZB32315Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:47:1058,94
11ZB35311Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:50:4740,46
12ZB38306Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:51:5135,01
13ZB39324Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:52:3831,01
14ZB48328Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7501:00:173,00
15ZB50359Vaňková PavlaÚstí nad Orlicí7601:03:393,00
-ZB-361Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí76DNF-
Ženy C 45-54 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC8342Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:39:16114,44
2ZC11325Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:40:40107,82
3ZC31316Šedová Jana7300:47:0277,74
4ZC43344Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:55:4236,78
5ZC51357Langerová ViolaÚstí nad Orlicí7301:03:403,00
Ženy D 55 let a starší (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD37339Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:51:14119,36
2ZD49326Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:02:1380,64
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1128Doležalová LucieOrel Vyškov1300:00:01-
1C1171Šenkýř DavidOrel Silůvky1300:00:01-
2C1352Šeda AntonínSruby1300:00:02-
2D1340Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:02-
3C1523Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:00:03-
3D1558Marková JolanaDolní Dobrouč1300:00:03-
4C1759Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:04-
4D1722Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:04-
5C1918Šváb VojtěchDolní Dobrouč1400:00:05-
5D1949Vacková LindaDolní Dobrouč1400:00:05-
6C11164Kaplan MaxSruby1400:00:06-
6D11169Jirásková LilianaBBB Team1300:00:06-
7C11335Jasanský MichalDolní Dobrouč1400:00:07-
7D11361Kožnarová JitkaŽamberk1300:00:07-
8C11548Klement DanielLanškroun1500:00:08-
8D11543Štěchová KarolínaHorní Libchavy1400:00:08-
9C11762Halas MatějOrel Vyškov1300:00:09-
9D11753Jiskrová NikolaJanov1400:00:09-
10C11911Pivko VojtěchOrel Obřany1300:00:10-
10D11925Řeháková MarkétaDolní Dobrouč1300:00:10-
11D12170Dufková MarieAC Pardubice1300:00:11-
11C12173Kubín AlexLanškroun1400:00:11-
12D12314Šolcová MarkétaDolní Dobrouč1500:00:12-
12C12375Formánek MartinVerměřovice1500:00:12-
13D12510Štulpová VilemínaOrel Obřany1500:00:13-
13C1255Štěch JosefOrel Dolní Dobrouč1400:00:13-
14D1272Horáková Marie AnnaDolní Dobrouč1400:00:14-
14C12712Pivko JakubOrel Obřany1500:00:14-
15C12950Matějíček TadeášOrel Dolní Dobrouč1500:00:15-
15D12913Dušková TerezaDolní Dobrouč1500:00:15-
16D13151Bednářová MagdalenaDolní Dobrouč1600:00:16-
16C13121Stránský HubertDolní Dobrouč1500:00:16-
17D13378Hanušová ErikaKUS Jablonné1600:00:17-
17C1333Horák František VáclavDolní Dobrouč1600:00:17-
Trať 0,12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2155Němcová NatálieTJ JISKRA Litomyšl1100:00:01-
1C2146Ducháček MatějSokol Řetová1100:00:01-
2C236Svojanovský MiroslavRudoltice1100:00:02-
2D2363Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:00:02-
3C2545Brusenbauch AlanISCAREX junior team Česká Třebová1100:00:03-
3D2547Faltusová KristinaLetohrad1100:00:03-
4D2716Holochová AnnaOrel Vyškov1200:00:04-
4C2715Holoch MatějOrel Vyškov1100:00:04-
5D2939Luxová NikoletaLetohrad1200:00:05-
5C298Zejda MatyášOrel Obřany1100:00:05-
6D21154Jiskrová AdélaJanov1200:00:06-
6C21137Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:00:06-
7C21324Řehák JaroslavDolní Dobrouč1100:00:07-
7D21326Hegerová TerezaAtletika Jablonné n. O.1100:00:07-
8C2157Hrubčík PetrRudoltice1100:00:08-
8D21567Nováková AlisaSOKOL Kunvald1200:00:08-
9D21780Havlíčková SabinaOrel Vyškov1200:00:09-
9C21727Kouba RadimISCAREX junior team Česká Třebová1100:00:09-
10C21938Strnad JanTJ Spartak Letohrad1100:00:10-
10D21941Plívová MarkétaOrel Dolní Dobrouč1100:00:10-
11D22168Špatenková LindaLanškroun1200:00:11-
11C22142Štěch MatějHorní Libchavy1200:00:11-
12C22332Zykan OliverTJ Nové Město na Moravě1200:00:12-
12D22372Kubínová NatálieLanškroun1100:00:12-
13C22534Jasanský MatyášDolní Dobrouč1100:00:13-
13D22574Formánková AnežkaVerměřovice1200:00:13-
14C22719Kreidl JanOrel Židenice1200:00:14-
14D2271Horáková EliškaDolní Dobrouč1200:00:14-
15D22976Formánková LolaVerměřovice1200:00:15-
15C22944Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná1100:00:15-
16C23131Jabůrek DavidOrel Vyškov1100:00:16-
16D23156Broulíková AlžbětaČeská Třebová1200:00:16-
17D23357Broulíková AmálieČeská Třebová1200:00:17-
17C23379Bystroň DavidŽamberk1200:00:17-
18C23577Krištof VojtěchAtletika Polička1200:00:18-
19C23666Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:00:19-
20C23736Suchodol KryštofTJ Spartak Letohrad1100:00:20-
21C2384Štěch JakubOrel Dolní Dobrouč1200:00:21-
22C23920Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:00:22-
23C24017Šváb PetrDolní Dobrouč1100:00:23-
24C24133Dušek AdamKB Letohrad1200:00:24-
25C2429Stulpa MaxOrel Obřany1200:00:25-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11123Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:00:59103,33
2M1236Kreidl VáclavOrel Židenice0900:01:00100,00
3M1399Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:0196,67
3M1354Čapek MatyášOrel Vyškov0900:01:0196,67
5M15166Mikula MatyášNoutonice0900:01:0486,67
1Z1544Koubová ElenISCAREX Junior Team Č.Třebová0900:01:04104,08
6M17140Šítek VojtěchTJ Spartak Letohrad0900:01:0583,33
2Z17137Svobodová KláraTJ Spartak Letohrad0900:01:05101,02
7M1920Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:0680,00
7M1966Veselý JanTJ Spartak Letohrad1000:01:0680,00
3Z111106Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:0794,90
9M111161Rybička DominikISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:0776,67
10M113112Zářecký MarekISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:0873,33
4Z11363Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:0891,84
5Z115105Dejdarová TerezaISCAREX Junior Team Č.Třebová1000:01:0988,78
5Z115136Urbanová AnnaTJ Spartak Letohrad0900:01:0988,78
11M11529Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:01:0970,00
7Z1187Kroupová DominikaOrel Obřany1000:01:1085,71
12M11878Rous MartinSokol Klášterec0900:01:1066,67
12M11864Veselý JakubTJ Spartak Letohrad1000:01:1066,67
14M12147Macháček DanielOrel Dolní Čermná0900:01:1163,33
14M12142Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:01:1163,33
8Z12133Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:01:1182,65
16M12477Kristejn JiříSokol Klášterec0900:01:1260,00
16M12422Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:1260,00
9Z12670Vaníčková ŠtěpánkaTJ Spartak Letohrad1000:01:1376,53
18M12693Provazník RafaelOrel Vyškov1000:01:1356,67
19M12830Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:01:1453,33
20M129104Švercl DominikDolní Dobrouč0900:01:1550,00
20M129125Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:1550,00
10Z12987Tomanová MajaOrel Vyškov1000:01:1570,41
22M13224Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:1646,67
11Z13234Kopecká ValerieAtletika Dobruška0900:01:1667,35
12Z1341Štěchová ZuzanaOrel Dolní Dobrouč0900:01:1764,29
23M13468Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad1000:01:1743,33
13Z1362Stránská ViktorieDolní Dobrouč0900:01:1958,16
13Z13671Prchalová MagdalénaTJ Spartak Letohrad1000:01:1958,16
15Z138139Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:01:2055,10
24M13831Kounek JakubPohořelice1000:01:2033,33
15Z13840Jůzová AlžbětaDolní Dobrouč0900:01:2055,10
25M14132Kounek MatějPohořelice1000:01:2130,00
17Z142138Koutníková RozálieTJ Spartak Letohrad0900:01:2248,98
26M14221Stránský MikulášDolní Dobrouč1000:01:2226,67
27M14481Költö TobiasSpartak Letohrad1000:01:2323,33
27M144120Skalický PetrSK Kotlářka1000:01:2323,33
29M14652Doležal AdamOrel Vyškov1000:01:313,00
18Z147115Dorazilová KristýnaOrel Vyškov0900:01:3315,31
19Z148121Nováková DenisaSOKOL Kunvald1000:01:366,12
20Z14967Kopecká KláraTJ Spartak Letohrad1000:01:443,00
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2184Tomanová StelaOrel Vyškov0700:02:06101,57
2Z22165Steklá BarboraTJ Svitavy0800:02:07100,00
3Z23110Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior Team Č.Třebová0700:02:0898,43
4Z24155Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0700:02:1292,13
5Z2597Matějková Viktoria ElaLubník0700:02:1488,98
6Z2688Brusenbauchová NelaISCAREX Junior Team Č.Třebová0800:02:2079,53
7Z2716Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:02:2374,80
8Z28153Bártová NicolTJ Spartak Letohrad0700:02:2571,65
9Z298Zejdová KateřinaOrel Obřany0800:02:2768,50
10Z21035Kreidlová VeronikaOrel Židenice0700:02:2866,93
10Z210144Vaníčková BarboraTJ Spartak Letohrad0800:02:2866,93
12Z21227Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:02:3162,20
13Z213143Grossmanlová LucieTJ Spartak Letohrad0800:02:3260,63
14Z214145Faltusová EmaTJ Spartak Letohrad0800:02:3555,91
15Z21573Kvačková VikySokol Klášterec0800:02:3752,76
16Z216142Štruncová EllaTJ Spartak Letohrad0800:02:3851,18
17Z217102Šedová KamilaAC Vysoké Mýto0800:02:3949,61
18Z218169Mlynářová EliškaDolní Dobrouč0700:02:4244,88
19Z219111Broulíková AnežkaISCAREX Junior Team Č.Třebová0800:02:4540,16
20Z220154Vrdová DanielaTJ Spartak Letohrad0700:02:5032,28
21Z221113Kaplanová KarolínaSruby0700:02:5327,56
22Z22243Vomáčková ZuzanaTrstěnice0800:02:5425,98
23Z2234Janďourková MarkétaDolní Dobrouč0700:02:5524,41
24Z224100Bednářová MartinaDolní Dobrouč0800:02:5622,83
25Z2255Nová MajdaDolní Dobrouč0800:02:5721,26
26Z226141Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:03:067,09
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21157Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:03:33102,17
2M22163Krištof JanAtletika Polička0700:03:35100,31
3M23162Šenkýř DominikOrel Silůvky0800:03:3897,52
4M2425Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:4194,74
5M2541Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:03:4690,09
1Z3695Hamplová TerezaActivity Lanškroun0500:03:47105,43
6M2712Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:03:5284,52
2Z38134Lánová TerezaTJ Spartak Letohrad0600:03:5697,71
3Z3996Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:03:5796,86
7M21062Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:03:5878,95
8M21126Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:5978,02
8M211109Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:03:5978,02
10M213122Řehák MarekISCAREX junior team Česká Třebová0700:04:0176,16
11M214148Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:04:0572,45
12M215152Jansa MatějTJ Spartak Letohrad0800:04:0671,52
13M216151Strnad VítTJ Spartak Letohrad0800:04:0869,66
4Z316135Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0600:04:0887,43
14M21813Šolc AntonínDolní Dobrouč0800:04:0968,73
5Z31979Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:04:1383,14
6Z320108Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:1581,43
7Z321132Kožnarová JulieTJ Spartak Letohrad0600:04:1779,71
15M222156Suchodol OndřejTJ Spartak Letohrad0700:04:2058,51
16M22394Faltus MarekLetohrad0700:04:2256,66
16M22357Pevný KryštofOrel Vyškov0700:04:2256,66
8Z32598Kohlová Aneta LiaDolní Dobrouč0500:04:2672,00
18M226149Křivka AdamTJ Spartak Letohrad0800:04:3643,65
18M226103Švercl JiříDolní Dobrouč0800:04:3643,65
9Z328114Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:04:3762,57
20M228146Šedivý EliášTJ Spartak Letohrad0800:04:3742,72
21M23091Provazník GabrielOrel Vyškov0700:04:4337,15
10Z331129Dočekalová TerezaTJ Spartak Letohrad0600:04:4456,57
22M232164Háp MatoušAtletika Polička0800:04:4634,37
11Z33338Jůzová AnnaDolní Dobrouč0600:04:4853,14
12Z33439Káralová LenkaDolní Dobrouč0600:04:5051,43
13Z335131Hovadová AnetaTJ Spartak Letohrad0600:04:5249,71
23M236147Moravec VojtěchTJ Spartak Letohrad0800:04:5922,29
14Z337159Kalvodová EliškaOrel Žatčany0500:05:0241,14
24M2386Závodský MarekDolní Dobrouč0800:05:0714,86
15Z33928Šolcová VeronikaDolní Dobrouč0600:05:1232,57
25M24055Jabůrek RadimOrel Vyškov0800:05:184,64
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31119Bureš JosefISCAREX junior team Česká Třebová0600:06:00103,28
1M42167Vacek MichalISCAREX junior team Česká Třebová0400:06:05114,09
2M3350Seidl LukášAtletika Dobruška0500:06:06100,00
3M34118Štantejský MatějISCAREX junior team Česká Třebová0500:06:1296,72
1Z4589Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:06:18108,61
2Z46101Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:06:32101,52
2M4711Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:06:4295,25
4M3848Macháček AdamOrel Dolní Čermná0600:06:4578,69
5M39124Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:06:4777,60
6M310126Mikyska FilipTJ Spartak Letohrad0600:06:4976,50
3M411170Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:06:5190,66
3Z41258Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:06:5589,87
4Z41349Macháčková PetraOrel Dolní Čermná0400:06:5987,85
7M314127Barvínek DanielTJ Spartak Letohrad0600:07:0468,31
5Z415168Dvořáková EmaISCAREX Česká Třebová0400:07:0684,30
6Z416158Hrubá KláraTJ Spartak Letohrad0400:07:0982,78
8M31746Zykan PatrikOrel Nové Město na Moravě0500:07:1860,66
9M31856Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:07:2556,83
10M319128Doleček VojtěchTJ Spartak Letohrad0600:07:3153,55
7Z420116Halasová AnnaOrel Vyškov0300:07:3370,63
8Z42160Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:07:4067,09
9Z422107Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:07:5658,99
10Z423171Havlíčková TerezaOrel Vyškov0400:08:0852,91
11Z424117Veselá AnetaOrel Vyškov0300:08:3837,72
12Z425160Harvánková MagdaOrel Žatčany0300:08:5131,14
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51495Kaplan VojtěchŠedivec0100:11:30122,93
2M52499Boháč BonifácVencl tým Ústí nad Orlicí0100:12:17110,86
3M539Limburský JanOrel Obřany0100:15:1166,21
4M54500Šolc VojtěchDolní Dobrouč0200:15:1664,93
1Z55498Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:15:34115,66
2Z56496Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:17:1296,32
3Z57493Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:17:5488,03
5M5810Fojt OndřejOrel Obřany0100:18:0721,04
4Z59497Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:18:5376,38
5Z510494Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:18:5675,79
1ZJ11312Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:55:34100,00
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1354Vévodová MartinaAK Perná9000:34:17115,18
1MD2345Siegel JosefChoceň5800:35:57115,30
2ZA3308Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:36:10105,03
1ZB4313Nováková BarboraSokol Kunvald8300:36:57111,16
1MJ5338Simon JakubPolička0000:38:19105,72
2ZB6323Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:38:30103,24
2MJ7353Holubář PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí0000:38:47103,35
1ZC8342Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:39:16114,44
1ME9327Krátký FrantišekKrálíky4300:39:37130,52
2MD10337Šolc VítězslavBKL Machov5700:39:4795,60
2ZC11325Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:40:40107,82
3ZA12305Zachariášová AliceOrel Židenice8700:40:5179,78
3MD13340Dostál LadislavMoravská Třebová5600:41:0389,10
3MJ14234Pešava JanJablonné0000:41:1490,93
3ZB15363Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:41:5785,60
4MJ16320Halas PavelOrel Šitbořice9900:42:0486,70
4ZB17318Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:42:3982,03
4MD18336Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:42:4280,62
5MD19302Nosek MiroslavOrel Židenice5500:42:5279,76
5ZB20351Veselá KateřinaAZAS Dolní Čermná7900:42:5880,41
6ZB21346Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:43:0579,81
6MD22341Tempír FrantišekSokol Štíty4900:43:1178,14
7ZB23349Barnetová MonikaLetohrad8100:43:4476,49
7MD24334Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:44:0273,77
8MD25331Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:44:1572,66
8ZB26307Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:44:2972,66
4ZA27317Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:44:5957,50
9ZB28333Hocková ZuzanaTJ Sokol Pohořelice8200:45:3966,70
9MD29356Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:45:5564,09
2ME30360Leszkow PetrMK Hlinsko4400:46:43100,14
3ZC31316Šedová Jana7300:47:0277,74
10ZB32315Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:47:1058,94
5ZA33310Rudišarová MartinaTJ Sokol Senohraby8400:48:4037,65
10MD34329Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov5400:50:0342,86
11ZB35311Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:50:4740,46
5MJ36348Moravec JakubOrel Orlice9900:51:1340,31
1ZD37339Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:51:14119,36
12ZB38306Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:51:5135,01
13ZB39324Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:52:3831,01
3ME40314Bubeník JiříOrel Vyškov4400:53:5569,34
11MD41358Juránek StanislavOrel Starý Lískovec5600:54:0322,31
6ZA42350Macková MarkétaOrel Kuřim8700:54:207,10
4ZC43344Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:55:4236,78
4ME44355Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:56:0660,00
5ME45362Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:57:1854,87
12MD46309Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:59:233,00
6ME47352Bielčik JindřichLichkov4000:59:3145,38
14ZB48328Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7501:00:173,00
2ZD49326Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:02:1380,64
15ZB50359Vaňková PavlaÚstí nad Orlicí7601:03:393,00
5ZC51357Langerová ViolaÚstí nad Orlicí7301:03:403,00
7ME52303Holý JosefOrel Židenice4101:11:563,00
Trať 10,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1242Hrdina PavelAK Perná8800:40:52108,26
2MA2205Soural LukášOrel Židenice8200:43:2096,69
3MA3246Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:43:4195,05
1MB4209Adamec MilanOrel Vyškov7700:43:53105,42
2MB5239Hejl RadekLetohrad7200:44:07104,38
4MA6260Moravec MartinOrel Orlice8400:44:2092,00
5MA7204Juránek StanislavOrel Židenice8700:45:2586,92
6MA8237Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:46:2682,15
7MA9201Zejda JiříOrel Obřany8500:47:0179,41
3MB10238Kocur LukášOrel Šitbořice7700:47:1990,20
4MB11261Malátek AntonínPardubice7700:47:3189,31
8MA12241Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:47:4276,20
1MC13254Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:48:23102,83
9MA14231Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:48:3671,98
10MA15236Moravec JiříOrel Orlice - JM Team9600:48:4771,12
11MA16258Kapalčík ŠimonMistrovice9500:48:5670,42
5MB17215Toman IgorOrel Vyškov7200:48:5782,95
2MC18230Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:49:0899,77
6MB19262Horák PetrOrel Silůvky7600:49:3580,15
3MC20232Dostálek PetrMy Od Kopřivy6700:49:4397,40
12MA21228Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:50:1364,39
7MB22221Dvořák PavelČeská Třebová7500:50:2176,75
8MB23245Mařík Jiří3D Fitness Race Team7200:50:3275,93
13MA24222Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:50:3962,36
14MA25202Štěpánek RadekOrel Obřany9700:51:1759,39
9MB26227Jurajda PavelLetohrad7400:52:0668,99
10MB27240Jirout BohumilTisová 129 Gomango7300:52:4366,25
11MB28235Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:53:2763,00
4MC29206Skyba MartinOrel Židenice6200:53:4580,96
12MB30217Hampl AloisOstrov7000:54:5656,42
5MC31256Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:55:4872,61
6MC32250Hruban JanČeská Třebová6600:56:1071,11
7MC33243Novotný Luděk3D Fitness Race Team6200:56:3769,28
13MB34216Toman ZdeněkDolní Dobrouč7100:57:0347,04
14MB35226Simon PetrPolička7200:57:4044,30
15MB36220Halas PetrOrel Vyškov7300:58:1841,50
16MB37224Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:58:4539,50
17MB38247Fabiánek BronislavOrel Dolní Čermná7200:59:1837,06
18MB39214Provazník ZdeněkOrel Vyškov7400:59:3236,03
15MA40208Šítek MichalCelné7901:00:0118,42
19MB41225Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:00:0533,59
20MB42212Vacek JiříDlouhá Třebová7701:00:1033,22
16MA43211Kremeň MartinSvitavy9401:00:5014,58
17MA44233Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9001:01:1112,94
21MB45218Němec RadekLitomyšl7701:01:5825,24
22MB46251Vaňous MartinÚstí nad Orlicí6901:02:4022,13
23MB47249Langer MartinÚstí nad Orlicí7601:03:2618,73
24MB48255Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:03:3518,07
8MC49248Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5901:03:5339,66
9MC50203Šeda PetrNAA Ústí nad Orlicí6101:04:0438,92
18MA51207Kouba TomášSokol Česká Třebová8001:04:133,00
10MC52219Skalický MiroslavVysoké Mýto6701:10:5011,34
19MA53257Padalík OndřejLetohrad8401:12:043,00
25MB54210Weiter RomanOrel Vyškov7501:14:383,00
11MC55213Kunc JosefOrel Vyškov6001:18:513,00
12MC56223Krátký JosefHvězda Pardubice6501:25:423,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1242Hrdina PavelAK Perná8800:40:52108,26
2MA2205Soural LukášOrel Židenice8200:43:2096,69
3MA3246Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:43:4195,05
4MB4209Adamec MilanOrel Vyškov7700:43:5394,11
5MB5239Hejl RadekLetohrad7200:44:0793,01
6MA6260Moravec MartinOrel Orlice8400:44:2092,00
7MA7204Juránek StanislavOrel Židenice8700:45:2586,92
8MA8237Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:46:2682,15
9MA9201Zejda JiříOrel Obřany8500:47:0179,41
10MB10238Kocur LukášOrel Šitbořice7700:47:1978,00
11MB11261Malátek AntonínPardubice7700:47:3177,06
12MA12241Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:47:4276,20
13MC13254Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:48:2373,00
14MA14231Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:48:3671,98
15MA15236Moravec JiříOrel Orlice - JM Team9600:48:4771,12
16MA16258Kapalčík ŠimonMistrovice9500:48:5670,42
17MB17215Toman IgorOrel Vyškov7200:48:5770,34
18MC18230Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:49:0869,48
19MB19262Horák PetrOrel Silůvky7600:49:3567,37
20MC20232Dostálek PetrMy Od Kopřivy6700:49:4366,74
21MA21228Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:50:1364,39
22MB22221Dvořák PavelČeská Třebová7500:50:2163,77
23MB23245Mařík Jiří3D Fitness Race Team7200:50:3262,91
24MA24222Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:50:3962,36
25MA25202Štěpánek RadekOrel Obřany9700:51:1759,39
26MB26227Jurajda PavelLetohrad7400:52:0655,56
27MB27240Jirout BohumilTisová 129 Gomango7300:52:4352,67
28MB28235Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:53:2749,22
29MC29206Skyba MartinOrel Židenice6200:53:4547,82
30MB30217Hampl AloisOstrov7000:54:5642,27
31MC31256Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:55:4838,20
32MC32250Hruban JanČeská Třebová6600:56:1036,48
33MC33243Novotný Luděk3D Fitness Race Team6200:56:3734,37
34MB34216Toman ZdeněkDolní Dobrouč7100:57:0332,33
35MB35226Simon PetrPolička7200:57:4029,44
36MB36220Halas PetrOrel Vyškov7300:58:1826,47
37MB37224Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:58:4524,36
38MB38247Fabiánek BronislavOrel Dolní Čermná7200:59:1821,78
39MB39214Provazník ZdeněkOrel Vyškov7400:59:3220,68
40MA40208Šítek MichalCelné7901:00:0118,42
41MB41225Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:00:0518,10
42MB42212Vacek JiříDlouhá Třebová7701:00:1017,71
43MA43211Kremeň MartinSvitavy9401:00:5014,58
44MA44233Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9001:01:1112,94
45MB45218Němec RadekLitomyšl7701:01:589,27
46MB46251Vaňous MartinÚstí nad Orlicí6901:02:405,98
47MB47249Langer MartinÚstí nad Orlicí7601:03:263,00
48MB48255Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:03:353,00
49MC49248Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5901:03:533,00
50MC50203Šeda PetrNAA Ústí nad Orlicí6101:04:043,00
51MA51207Kouba TomášSokol Česká Třebová8001:04:133,00
52MC52219Skalický MiroslavVysoké Mýto6701:10:503,00
53MA53257Padalík OndřejLetohrad8401:12:043,00
54MB54210Weiter RomanOrel Vyškov7501:14:383,00
55MC55213Kunc JosefOrel Vyškov6001:18:513,00
56MC56223Krátký JosefHvězda Pardubice6501:25:423,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1354Vévodová MartinaAK Perná9000:34:17108,47
2ZA3308Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:36:1097,95
3ZB4313Nováková BarboraSokol Kunvald8300:36:5793,58
4ZB6323Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:38:3084,92
5ZC8342Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:39:1680,63
6ZC11325Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:40:4072,81
7ZA12305Zachariášová AliceOrel Židenice8700:40:5171,79
8ZB15363Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:41:5765,64
9ZB17318Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:42:3961,73
10ZB20351Veselá KateřinaAZAS Dolní Čermná7900:42:5859,96
11ZB21346Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:43:0559,31
12ZB23349Barnetová MonikaLetohrad8100:43:4455,68
13ZB26307Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:44:2951,49
14ZA27317Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:44:5948,70
15ZB28333Hocková ZuzanaTJ Sokol Pohořelice8200:45:3944,97
16ZC31316Šedová Jana7300:47:0237,24
17ZB32315Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:47:1036,50
18ZA33310Rudišarová MartinaTJ Sokol Senohraby8400:48:4028,12
19ZB35311Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:50:4716,29
20ZD37339Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:51:1413,78
21ZB38306Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:51:5110,34
22ZB39324Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:52:385,96
23ZA42350Macková MarkétaOrel Kuřim8700:54:203,00
24ZC43344Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:55:423,00
25ZB48328Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7501:00:173,00
26ZD49326Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:02:133,00
27ZB50359Vaňková PavlaÚstí nad Orlicí7601:03:393,00
28ZC51357Langerová ViolaÚstí nad Orlicí7301:03:403,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Všechno super až jen najednu věc bohužel. 58 min po startu hlavního závodu už není v cíli ani voda ale pouze bílé víno které je v tu chvíli k blití.
Chajda6
Organizace,značení trati,skromné startovné i s konzumací,ceny až do pátého místa,tombola.Hodně "muziky".Všechno chválím.Jen iont.nápoj chyběl..
antony.m

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód