Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Rozálku

27.4.2018, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Rozálku
  • datum konání: 27.4.2018
  • zobrazeno již 762x
  • místo konání: Žamberk
  • GPS: 50.08505N, 16.45717E
  • pořadatel: ANIMO Žamberk

Sociální sítě

Místo konání

Žamberk, u muzea (předškolní děti u kaple sv. Rozálie)
od 17:00 (předškolní děti od 16:15) hodin

Přihlášky

od 15:30 do 17:15 hodin v rozhledně

Startovné

předškolní děti a handicapovaní ZDARMA, žactvo 30 Kč, ostatní 40 Kč

Popis tratě

Délka: 900 m a méně
Povrch: nezpevněné parkové cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ludmila Šlesingrová
tel. 603 876 667

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.animo.zamberk.cz

E-mailová adresa

slesingrova.animo@atlas.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.4.2017Běh na Rozálku198
29.4.2016Běh na Rozálku204
24.4.2015Běh na Rozálku201
25.4.2014Běh na Rozálku194
26.4.2013Běh na Rozálku197
4.5.2012Běh na Rozálku231
6.5.2011Běh na Rozálku191
7.5.2010Běh na Rozálku186
7.5.2009Běh na Rozálku188
2.5.2008Běh na Rozálku174
4.5.2007Běh na Rozálku198
5.5.2006Běh na Rozálku182
6.5.2005Běh na Rozálku137
7.5.2004Běh na Rozálku187
2.5.2003Běh na Rozálku, 5. ročník207
3.5.2002Běh na Rozálku201
4.5.20013. ročník - BĚH NA ROZÁLKU173

Statistika závodu Běh na Rozálku

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 3249

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalous Petr7717
Tobiška Václav4417
Matyášová Jana6517
Sadílek Ota4616
Bielčik Jindřich4016
Keprtová Miloslava4816
Novotný Luděk6215
Nechvíl Petr9114
Mannlová Jana8013
Šafář Jaroslav5113
Svatoš Otakar3413
Šimůnek Jan4913
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Šimůnek Jan8212
Maříková Simona9612
Novotná Dora9712
Šponar Josef4711
Kalousek Jan4111
Tomeš Jaroslav4811
Kebrle Milan7511
Mařík Jiří7211
Jirásková Eva6410
Smolák Petr9410
Moravec Martin849
Volf Břetislav529
Ducháček Bedřich599
Mikyska Tomáš009
Sejkorová Lenka639
Dostálek Petr679
Moravec Jiří969
Řemínek Matěj869
Bubeníček Jiří519
Gregora Filip029
Vondra Vojtěch989
Strnad Adam009
Vařeka Jan969
Exler Ondřej909
Šimůnková Pavla778
Stránská Adéla918
Martincová Kristýna938
Vanický Petr738
Klaclová Šárka938
Skalický Jiří508
Razým Jan578
Stránský Aleš608
Borková Agáta028
Kubelka Tomáš938
Hübl Radek888
Večeře Tomáš908

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M188116Veselý JanKB Letohrad1000:04:16106,93
2M1111115Veselý JakubKB Letohrad1000:04:2996,72
3M111216Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:04:3096,34
4M1130176Pirkl VítIscarex Junior Team Česká Třebová1000:04:3791,20
5M113312Fajfr AlešSokol Žamberk0900:04:4386,44
6M113557Rybička DominikIscarex Junior Team Česká Třebová0900:04:4485,91
7M1145122Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:04:5279,25
8M114747Dušek OndřejLetohrad1000:04:5875,32
9M115368Fousek Samuel1. FC Žamberk0900:05:0073,66
10M115464Brusenbauch AlanIscarex Junior Team Česká Třebová1100:05:0073,20
11M117169Huška Matěj1. FC Žamberk1000:05:2554,52
12M11756Sibera RichardJežci Nekoř1000:05:3546,74
Nejmladší žákyně I (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z112213Zelinková VeronikaIscarex Team Junior Česká Třebová0900:04:34100,87
2Z112561Málková LucieKB Letohrad1000:04:35100,00
3Z112986Koubová ElenIscarex Junior Team Česká Třebová0900:04:3699,13
4Z1132114Svobodová KláraTJ Spartak Letohrad0900:04:4294,76
5Z1157133Fliedrová AdélaF-Bike klub Sádek1000:05:0975,16
6Z115870Dostálová VendulaTJ Sokol Jaroměř1000:05:1074,87
7Z11773Jankovičová DenisaŽamberk0900:05:3953,75
8Z1179184Fišerová BeátaAtletika Česká Třebová1000:05:4151,86
9Z118494Marholdová NikolaChoceň1000:05:5739,99
10Z119090Kopecká MarieŽamberk0900:06:1427,68
11Z119255Rybičková DenisaČeská Třebová0900:06:2023,67
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M247132Knápek ŠimonSpartak Letohrad0700:03:52104,76
2M25817Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:04:0097,66
3M259172Krištof JanAtletika Polička0700:04:0097,58
4M27072Nýdl Matouš1. FC Žamberk0700:04:0593,44
5M27884Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:04:1188,62
6M28234Jansa MatějAtletika Žamberk0800:04:1485,92
7M29415Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:04:2180,26
8M29967Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:04:2278,91
9M2103181Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:04:2477,05
10M210858Řehák MarekIscarex Junior Team Česká Třebová0700:04:2675,44
11M211474Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:04:3171,56
12M211619Martinec VojtěchAtletika Žamberk0800:04:3171,22
13M212095Marhold JanChoceň0800:04:3369,36
14M212329Tobiška VáclavAtletika Žamberk0800:04:3568,35
15M2138123Topinka AdamActivity Lanškroun0700:04:4658,38
16M214227Pachel JiříAtletika Žamberk0800:04:5154,32
17M214349Kraus JanŽamberk0800:04:5154,24
18M214430Jaroš MatějAtletika Žamberk0700:04:5253,90
19M2146173Háp MatoušAtletika Polička0800:04:5650,10
20M216022Martykán RadimAtletika Žamberk0800:05:1336,33
21M21678Sibera VojtěchJežci Nekoř0800:05:2129,06
Nejmladší žákyně II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2101126Kubíčková NinaSPLE0700:04:23103,66
2Z210597Chlupáčová AnežkaSokol Hradec Králové0700:04:25102,17
3Z212663Brusenbauchová NelaIscarex Junior Team Česká Třebová0800:04:3694,17
4Z212873Nýdlová DorotaŽamberk0700:04:3694,02
5Z213780Mikysková DarjaKB Letohrad0800:04:4686,69
6Z21395Čejková KláraIscarex Team Junior Česká Třebová0800:04:4786,01
7Z215924Králová LucieAtletika Žamberk0700:05:1167,99
8Z2161100Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:05:1564,92
9Z216362Šlesingrová NikolaŽamberk0800:05:1663,72
10Z216920Jedličková NelaAtletika Žamberk0700:05:2457,74
11Z218185Kaplanová KarolínaSruby0700:05:5137,55
12Z2189157Charfreitagová DianaŽamberk0800:06:1420,79
Mladší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M35179Suchodol ŠtěpánKB Letohrad0600:03:56104,41
2M36532Akak OndřejAtletika Žamberk0500:04:0398,09
3M36639Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:04:0497,50
4M37311Fajfr MarekOB Žamberk0600:04:0696,09
5M384121Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:1488,94
6M3864Jankovič LiborŽamberk0600:04:1588,44
7M3100162Veselý Ondřej1. FC Žamberk0500:04:2282,11
8M311533Jirčík TomášAtletika Žamberk0600:04:3174,96
9M311752Hájek DominikOB Česká Třebová0600:04:3274,46
10M311826Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:04:3373,63
11M312031Jaroš JosefAtletika Žamberk0600:04:3372,88
12M314023Rýdlo OndřejAtletika Žamberk0600:04:4761,56
13M3141113Bureš Jan1. FC Žamberk0600:04:4761,48
14M317325Malý AdamAtletika Žamberk0600:05:2728,04
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z374182Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:07135,04
2Z317021Kořínková PetraAtletika Žamberk0600:05:2583,28
3Z317299Krejčíková EllaVeselé volno Sezemice0600:05:2781,68
4Z317828Šímová KamilaKVS Žamberk0600:05:4073,19
Starší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M413135Költö Matěj TheoKB Letohrad0300:03:16111,04
2M422171Vacek MichalIscarex Junior Team Česká Třebová0400:03:3196,17
3M423139Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:3592,79
4M424164Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:3791,05
5M42514Gregor JanKB Letohrad0400:03:3790,37
6M432118Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:03:4285,54
7M435119Vondráček JakubTJ Spartak Letohrad0300:03:4583,51
8M436163Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:03:4583,42
9M439117Hermann JakubTJ Spartak Letohrad0300:03:4681,77
10M441110Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0300:03:4781,29
11M442109Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad0300:03:4781,19
12M45540Jedlička LukášAtletika Žamberk0400:03:5969,41
13M485159Cvik Vojtěch1. FC Žamberk0300:04:1454,82
14M498160Dušek Radim1. FC Žamberk0300:04:2247,38
15M4136161Bartoš Jiří1. FC Žamberk0400:04:4524,97
Starší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z428137Serbousková SáraIscarex Junior Team Česká Třebová0400:03:40111,03
2Z45292Šedová TerezaSruby0300:03:5697,28
3Z464138Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:04:0391,69
4Z47181Mikysková SvatavaKB Letohrad0300:04:0589,71
5Z47538Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:04:0887,56
6Z480112Burešová KarolínaTJ Spartak Letohrad0300:04:1284,12
7Z49036Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:04:1878,45
8Z493108Kánská LucieKB Letohrad0400:04:2076,90
9Z4109148Brožková TerezaKOB Ústí nad Orlicí0400:04:2671,31
10Z418793Dušková SimonaChoceň0400:06:123,00
Dorostenci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M516146Dostálek VojtaTJ Spartak Letohrad0200:03:21105,76
2M518178Koditek JonášKOB Ústí nad Orlicí0100:03:2997,80
3M520106Valíček RobertKB Letohrad0100:03:3096,44
4M526107Šuba DaliborKB Letohrad0200:03:3889,07
5M543193Moravec JanOB Sokol Žamberk0200:03:4878,88
6M55737Ahmadu - Suka NicolasAtletika Žamberk0200:04:0067,92
Dorostenky (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z54451Haufová ZuzanaSDH Lukavice0200:03:49104,82
2Z548125Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:53101,23
3Z56182Motlová LucieKB Letohrad0200:04:0193,96
4Z581111Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:04:1384,29
5Z5127149Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0100:04:3664,53
6Z5148187Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:5845,46
Junioři 18-19 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2102Karlík MikulášKB Letohrad9900:03:03102,53
2MJ4103Mikyska TomášKB Letohrad0000:03:0599,71
3MJ5140Urban MatyášSkialp DM0000:03:0797,76
4MJ7145Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:0996,02
5MJ14105Kánský PetrKB Letohrad0000:03:1885,83
6MJ15194Moravec JakubJM Team Letohrad9900:03:1885,29
7MJ17152Holubář PatrikVencl tým UO0000:03:2974,23
Juniorky 18-19 let (trať 0,9 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1165Mlynář VojtěchVencl tým UO9800:02:48112,96
2MA3190Moravec JiříJM Team9600:03:0396,14
3MA6166Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:0890,90
4MA9180Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:03:1187,67
5MA10104Ondřejka JiříKB Letohrad9800:03:1385,33
6MA11154Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:03:1484,33
7MA12186Adamec LukášHoro Č. Třebová8700:03:1682,55
8MA29168Kisiel Jan(neuvedeno)8900:03:4055,03
9MA3077Vařeka JanŽamberk9600:03:4054,92
10MA37153Forman Filip(neuvedeno)9200:03:4648,79
11MA7610Chaloupka JanMladkov-Široký důl9000:04:0824,51
12MA7743Barvínek MartinAtletika Žamberk8000:04:0922,61
13MA7959Živný Marek3D Fitness Race Team9100:04:1120,50
14MA87155Jílek JosefAK Slovan Mor. Třebová8900:04:1615,71
15MA18356Rybička TomášČeská Třebová8000:05:573,00
Muži B 40-49 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB8134Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:03:10113,13
2MB19120Zieterski RobertKlodzko7700:03:3094,03
3MB2150Cieciuch MaciejPolanica Zdroj7500:03:3192,85
4MB27191Doucha JiříHvězda Pardubice7100:03:4084,08
5MB3145Fenik MartinAtletika Žamberk7600:03:4282,11
6MB34144Stříhavka JindřichAC Choceň7100:03:4479,85
7MB40310Strnad Tomáš3D Fitness Žamberk6900:03:4777,29
8MB46158Veselý Jaroslav1. FC Žamberk7400:03:5172,66
9MB53151Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:03:5865,67
10MB54101Krejčík LubošVeselé volno Sezemice7500:03:5965,57
11MB5696Marhold PetrChoceň7800:04:0064,59
12MB6860Jurajda PavelTK Letohrad7400:04:0460,06
13MB7278Hampl AloisOstrov7000:04:0558,98
14MB8983Němec RadekLitomyšl7700:04:1648,44
15MB94188Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:2143,91
16MB106136Vebr MichalČeská Třebová7800:04:2539,28
17MB107170Vacek JiříDlouhá Třebová7700:04:2539,19
18MB11053Hájek RomanOB Česká Třebová7400:04:2836,72
19MB13441Zvoník PetrAtletika Žamberk7200:04:4321,46
20MB150175Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:04:595,81
21MB1562Faltus ÁšekHK Letohrad7400:05:083,00
22MB165124Topinka RomanHZSP7500:05:203,00
23MB1667Sibera RadimJežci Nekoř7300:05:203,00
24MB197312Kalous PetrSK Žamberk7700:07:063,00
Muži C 50-59 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC33131Buriánek RomanIscarex Česká Třebová6500:03:43103,04
2MC38147Dostálek PetrMy od kopřivy6700:03:4699,76
3MC45195Scheuer JanActivity Lanškroun6600:03:4997,19
4MC6787Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:04:0483,98
5MC69185Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:04:0483,80
6MC83311Novotný Luděk3D Fitness Žamberk6200:04:1475,11
Muži D 60-69 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD91169Trejtnar PavelSokol Kunvald5800:04:18100,75
2MD92130Ráb PavelČeská Třebová5200:04:18100,59
3MD9665Šolc VítězslavBKL Machov5700:04:2198,66
4MD103127Kubišta OtoIscarex Junior Team Česká Třebová5300:04:2496,03
5MD123142Bubeníček JiříSkuhrov n.B.5100:04:3588,07
6MD15188Vebr JaroslavŽamberk5500:04:5968,98
7MD155143Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov5400:05:0862,49
8MD18666Dušek JanTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5100:06:0518,28
Muži E 70 let a starší (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME16498Šponar JosefSokol Žamberk4700:05:18110,80
2ME174141Hrobař RudolfSKP Rychnov4700:05:32102,82
3ME18571Dostál VáclavČernožice4200:05:5986,39
4ME193197Pecháček MiroslavOrel - Dolní Čermná4800:06:2570,97
5ME194156Sadílek OtaActivity4600:06:2769,89
6ME19618Bielčik JindřichElma tým4000:06:4161,26
Ženy A 20-34 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA49167Kalousová TerezaVencl tým UO9800:03:53117,12
2ZA97196Venclová AlžbětaOrel - Dolní Čermná9300:04:2294,66
3ZA113129Rábová MartinaČeská Třebová9200:04:3088,22
4ZA176189Vindušková JiřinaJM Team9800:05:3735,51
Ženy B 35-44 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB50177Nováková BarboraSokol Kunvald8300:03:55103,74
2ZB6044Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:04:0098,97
3ZB6342Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:04:0297,29
4ZB1029Mannlová JanaIscarex Team Česká Třebová8000:04:2479,35
5ZB131150Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:04:3867,44
6ZB16275Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:05:1536,01
7ZB180174Pirklová MarkétaIscarex Česká Třebová7900:05:4213,71
8ZB1821Hubálková RadkaHK Letohrad7500:05:563,00
9ZB18846Siberová AlenaDolní Dobrouč8100:06:133,00
Ženy C 45-54 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC61192Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí n. Orlicí6500:04:01122,00
2ZC119183Černá MarkétaIscarex Česká Třebová7000:04:3398,65
3ZC14991Šedová JanaSruby7300:04:5979,36
4ZC15235Vanická BlankaAtletika Žamberk7200:05:0078,99
Ženy D 55 let a starší (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD16854Sejkorová LenkaIscarex Česká Třebová6300:05:24123,20
2ZD19176Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:06:1694,64
3ZD195128Keprtová MiloslavaIscarex Junior Team Česká Třebová4800:06:3982,16
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1165Mlynář VojtěchVencl tým UO9800:02:48112,96
1MJ2102Karlík MikulášKB Letohrad9900:03:03102,53
2MA3190Moravec JiříJM Team9600:03:0396,14
2MJ4103Mikyska TomášKB Letohrad0000:03:0599,71
3MJ5140Urban MatyášSkialp DM0000:03:0797,76
3MA6166Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:0890,90
4MJ7145Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:0996,02
1MB8134Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:03:10113,13
4MA9180Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:03:1187,67
5MA10104Ondřejka JiříKB Letohrad9800:03:1385,33
6MA11154Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:03:1484,33
7MA12186Adamec LukášHoro Č. Třebová8700:03:1682,55
1M413135Költö Matěj TheoKB Letohrad0300:03:16111,04
5MJ14105Kánský PetrKB Letohrad0000:03:1885,83
6MJ15194Moravec JakubJM Team Letohrad9900:03:1885,29
1M516146Dostálek VojtaTJ Spartak Letohrad0200:03:21105,76
7MJ17152Holubář PatrikVencl tým UO0000:03:2974,23
2M518178Koditek JonášKOB Ústí nad Orlicí0100:03:2997,80
2MB19120Zieterski RobertKlodzko7700:03:3094,03
3M520106Valíček RobertKB Letohrad0100:03:3096,44
3MB2150Cieciuch MaciejPolanica Zdroj7500:03:3192,85
2M422171Vacek MichalIscarex Junior Team Česká Třebová0400:03:3196,17
3M423139Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:3592,79
4M424164Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:3791,05
5M42514Gregor JanKB Letohrad0400:03:3790,37
4M526107Šuba DaliborKB Letohrad0200:03:3889,07
4MB27191Doucha JiříHvězda Pardubice7100:03:4084,08
1Z428137Serbousková SáraIscarex Junior Team Česká Třebová0400:03:40111,03
8MA29168Kisiel Jan(neuvedeno)8900:03:4055,03
9MA3077Vařeka JanŽamberk9600:03:4054,92
5MB3145Fenik MartinAtletika Žamberk7600:03:4282,11
6M432118Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:03:4285,54
1MC33131Buriánek RomanIscarex Česká Třebová6500:03:43103,04
6MB34144Stříhavka JindřichAC Choceň7100:03:4479,85
7M435119Vondráček JakubTJ Spartak Letohrad0300:03:4583,51
8M436163Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:03:4583,42
10MA37153Forman Filip(neuvedeno)9200:03:4648,79
2MC38147Dostálek PetrMy od kopřivy6700:03:4699,76
9M439117Hermann JakubTJ Spartak Letohrad0300:03:4681,77
7MB40310Strnad Tomáš3D Fitness Žamberk6900:03:4777,29
10M441110Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0300:03:4781,29
11M442109Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad0300:03:4781,19
5M543193Moravec JanOB Sokol Žamberk0200:03:4878,88
1Z54451Haufová ZuzanaSDH Lukavice0200:03:49104,82
3MC45195Scheuer JanActivity Lanškroun6600:03:4997,19
8MB46158Veselý Jaroslav1. FC Žamberk7400:03:5172,66
1M247132Knápek ŠimonSpartak Letohrad0700:03:52104,76
2Z548125Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:53101,23
1ZA49167Kalousová TerezaVencl tým UO9800:03:53117,12
1ZB50177Nováková BarboraSokol Kunvald8300:03:55103,74
1M35179Suchodol ŠtěpánKB Letohrad0600:03:56104,41
2Z45292Šedová TerezaSruby0300:03:5697,28
9MB53151Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:03:5865,67
10MB54101Krejčík LubošVeselé volno Sezemice7500:03:5965,57
12M45540Jedlička LukášAtletika Žamberk0400:03:5969,41
11MB5696Marhold PetrChoceň7800:04:0064,59
6M55737Ahmadu - Suka NicolasAtletika Žamberk0200:04:0067,92
2M25817Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:04:0097,66
3M259172Krištof JanAtletika Polička0700:04:0097,58
2ZB6044Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:04:0098,97
3Z56182Motlová LucieKB Letohrad0200:04:0193,96
1ZC61192Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí n. Orlicí6500:04:01122,00
3ZB6342Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:04:0297,29
3Z464138Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:04:0391,69
2M36532Akak OndřejAtletika Žamberk0500:04:0398,09
3M36639Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:04:0497,50
4MC6787Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:04:0483,98
12MB6860Jurajda PavelTK Letohrad7400:04:0460,06
5MC69185Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:04:0483,80
4M27072Nýdl Matouš1. FC Žamberk0700:04:0593,44
4Z47181Mikysková SvatavaKB Letohrad0300:04:0589,71
13MB7278Hampl AloisOstrov7000:04:0558,98
4M37311Fajfr MarekOB Žamberk0600:04:0696,09
1Z374182Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:07135,04
5Z47538Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:04:0887,56
11MA7610Chaloupka JanMladkov-Široký důl9000:04:0824,51
12MA7743Barvínek MartinAtletika Žamberk8000:04:0922,61
5M27884Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:04:1188,62
13MA7959Živný Marek3D Fitness Race Team9100:04:1120,50
6Z480112Burešová KarolínaTJ Spartak Letohrad0300:04:1284,12
4Z581111Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:04:1384,29
6M28234Jansa MatějAtletika Žamberk0800:04:1485,92
6MC83311Novotný Luděk3D Fitness Žamberk6200:04:1475,11
5M384121Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:1488,94
13M485159Cvik Vojtěch1. FC Žamberk0300:04:1454,82
6M3864Jankovič LiborŽamberk0600:04:1588,44
14MA87155Jílek JosefAK Slovan Mor. Třebová8900:04:1615,71
1M188116Veselý JanKB Letohrad1000:04:16106,93
14MB8983Němec RadekLitomyšl7700:04:1648,44
7Z49036Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:04:1878,45
1MD91169Trejtnar PavelSokol Kunvald5800:04:18100,75
2MD92130Ráb PavelČeská Třebová5200:04:18100,59
8Z493108Kánská LucieKB Letohrad0400:04:2076,90
15MB94188Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:2143,91
7M29415Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:04:2180,26
3MD9665Šolc VítězslavBKL Machov5700:04:2198,66
2ZA97196Venclová AlžbětaOrel - Dolní Čermná9300:04:2294,66
14M498160Dušek Radim1. FC Žamberk0300:04:2247,38
8M29967Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:04:2278,91
7M3100162Veselý Ondřej1. FC Žamberk0500:04:2282,11
1Z2101126Kubíčková NinaSPLE0700:04:23103,66
4ZB1029Mannlová JanaIscarex Team Česká Třebová8000:04:2479,35
4MD103127Kubišta OtoIscarex Junior Team Česká Třebová5300:04:2496,03
9M2103181Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:04:2477,05
2Z210597Chlupáčová AnežkaSokol Hradec Králové0700:04:25102,17
16MB106136Vebr MichalČeská Třebová7800:04:2539,28
17MB107170Vacek JiříDlouhá Třebová7700:04:2539,19
10M210858Řehák MarekIscarex Junior Team Česká Třebová0700:04:2675,44
9Z4109148Brožková TerezaKOB Ústí nad Orlicí0400:04:2671,31
18MB11053Hájek RomanOB Česká Třebová7400:04:2836,72
2M1111115Veselý JakubKB Letohrad1000:04:2996,72
3M111216Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:04:3096,34
3ZA113129Rábová MartinaČeská Třebová9200:04:3088,22
11M211474Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:04:3171,56
8M311533Jirčík TomášAtletika Žamberk0600:04:3174,96
12M211619Martinec VojtěchAtletika Žamberk0800:04:3171,22
9M311752Hájek DominikOB Česká Třebová0600:04:3274,46
10M311826Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:04:3373,63
2ZC119183Černá MarkétaIscarex Česká Třebová7000:04:3398,65
11M312031Jaroš JosefAtletika Žamberk0600:04:3372,88
13M212095Marhold JanChoceň0800:04:3369,36
1Z112213Zelinková VeronikaIscarex Team Junior Česká Třebová0900:04:34100,87
5MD123142Bubeníček JiříSkuhrov n.B.5100:04:3588,07
14M212329Tobiška VáclavAtletika Žamberk0800:04:3568,35
2Z112561Málková LucieKB Letohrad1000:04:35100,00
3Z212663Brusenbauchová NelaIscarex Junior Team Česká Třebová0800:04:3694,17
5Z5127149Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0100:04:3664,53
4Z212873Nýdlová DorotaŽamberk0700:04:3694,02
3Z112986Koubová ElenIscarex Junior Team Česká Třebová0900:04:3699,13
4M1130176Pirkl VítIscarex Junior Team Česká Třebová1000:04:3791,20
5ZB131150Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:04:3867,44
4Z1132114Svobodová KláraTJ Spartak Letohrad0900:04:4294,76
5M113312Fajfr AlešSokol Žamberk0900:04:4386,44
19MB13441Zvoník PetrAtletika Žamberk7200:04:4321,46
6M113557Rybička DominikIscarex Junior Team Česká Třebová0900:04:4485,91
15M4136161Bartoš Jiří1. FC Žamberk0400:04:4524,97
5Z213780Mikysková DarjaKB Letohrad0800:04:4686,69
15M2138123Topinka AdamActivity Lanškroun0700:04:4658,38
6Z21395Čejková KláraIscarex Team Junior Česká Třebová0800:04:4786,01
12M314023Rýdlo OndřejAtletika Žamberk0600:04:4761,56
13M3141113Bureš Jan1. FC Žamberk0600:04:4761,48
16M214227Pachel JiříAtletika Žamberk0800:04:5154,32
17M214349Kraus JanŽamberk0800:04:5154,24
18M214430Jaroš MatějAtletika Žamberk0700:04:5253,90
7M1145122Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:04:5279,25
19M2146173Háp MatoušAtletika Polička0800:04:5650,10
8M114747Dušek OndřejLetohrad1000:04:5875,32
6Z5148187Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:5845,46
3ZC14991Šedová JanaSruby7300:04:5979,36
20MB150175Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:04:595,81
6MD15188Vebr JaroslavŽamberk5500:04:5968,98
4ZC15235Vanická BlankaAtletika Žamberk7200:05:0078,99
9M115368Fousek Samuel1. FC Žamberk0900:05:0073,66
10M115464Brusenbauch AlanIscarex Junior Team Česká Třebová1100:05:0073,20
7MD155143Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov5400:05:0862,49
21MB1562Faltus ÁšekHK Letohrad7400:05:083,00
5Z1157133Fliedrová AdélaF-Bike klub Sádek1000:05:0975,16
6Z115870Dostálová VendulaTJ Sokol Jaroměř1000:05:1074,87
7Z215924Králová LucieAtletika Žamberk0700:05:1167,99
20M216022Martykán RadimAtletika Žamberk0800:05:1336,33
8Z2161100Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:05:1564,92
6ZB16275Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:05:1536,01
9Z216362Šlesingrová NikolaŽamberk0800:05:1663,72
1ME16498Šponar JosefSokol Žamberk4700:05:18110,80
22MB165124Topinka RomanHZSP7500:05:203,00
23MB1667Sibera RadimJežci Nekoř7300:05:203,00
21M21678Sibera VojtěchJežci Nekoř0800:05:2129,06
1ZD16854Sejkorová LenkaIscarex Česká Třebová6300:05:24123,20
10Z216920Jedličková NelaAtletika Žamberk0700:05:2457,74
2Z317021Kořínková PetraAtletika Žamberk0600:05:2583,28
11M117169Huška Matěj1. FC Žamberk1000:05:2554,52
3Z317299Krejčíková EllaVeselé volno Sezemice0600:05:2781,68
14M317325Malý AdamAtletika Žamberk0600:05:2728,04
2ME174141Hrobař RudolfSKP Rychnov4700:05:32102,82
12M11756Sibera RichardJežci Nekoř1000:05:3546,74
4ZA176189Vindušková JiřinaJM Team9800:05:3735,51
7Z11773Jankovičová DenisaŽamberk0900:05:3953,75
4Z317828Šímová KamilaKVS Žamberk0600:05:4073,19
8Z1179184Fišerová BeátaAtletika Česká Třebová1000:05:4151,86
7ZB180174Pirklová MarkétaIscarex Česká Třebová7900:05:4213,71
11Z218185Kaplanová KarolínaSruby0700:05:5137,55
8ZB1821Hubálková RadkaHK Letohrad7500:05:563,00
15MA18356Rybička TomášČeská Třebová8000:05:573,00
9Z118494Marholdová NikolaChoceň1000:05:5739,99
3ME18571Dostál VáclavČernožice4200:05:5986,39
8MD18666Dušek JanTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5100:06:0518,28
10Z418793Dušková SimonaChoceň0400:06:123,00
9ZB18846Siberová AlenaDolní Dobrouč8100:06:133,00
12Z2189157Charfreitagová DianaŽamberk0800:06:1420,79
10Z119090Kopecká MarieŽamberk0900:06:1427,68
2ZD19176Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:06:1694,64
11Z119255Rybičková DenisaČeská Třebová0900:06:2023,67
4ME193197Pecháček MiroslavOrel - Dolní Čermná4800:06:2570,97
5ME194156Sadílek OtaActivity4600:06:2769,89
3ZD195128Keprtová MiloslavaIscarex Junior Team Česká Třebová4800:06:3982,16
6ME19618Bielčik JindřichElma tým4000:06:4161,26
24MB197312Kalous PetrSK Žamberk7700:07:063,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1165Mlynář VojtěchVencl tým UO9800:02:48110,99
2MJ2102Karlík MikulášKB Letohrad9900:03:0395,01
3MA3190Moravec JiříJM Team9600:03:0394,00
4MJ4103Mikyska TomášKB Letohrad0000:03:0592,08
5MJ5140Urban MatyášSkialp DM0000:03:0790,06
6MA6166Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:0888,71
7MJ7145Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:0988,26
8MB8134Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:03:1086,34
9MA9180Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:03:1185,44
10MA10104Ondřejka JiříKB Letohrad9800:03:1383,08
11MA11154Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:03:1482,06
12MA12186Adamec LukášHoro Č. Třebová8700:03:1680,26
13M413135Költö Matěj TheoKB Letohrad0300:03:1679,81
14MJ14105Kánský PetrKB Letohrad0000:03:1877,67
15MJ15194Moravec JakubJM Team Letohrad9900:03:1877,11
16M516146Dostálek VojtaTJ Spartak Letohrad0200:03:2174,63
17MJ17152Holubář PatrikVencl tým UO0000:03:2965,63
18M518178Koditek JonášKOB Ústí nad Orlicí0100:03:2965,40
19MB19120Zieterski RobertKlodzko7700:03:3064,50
20M520106Valíček RobertKB Letohrad0100:03:3063,83
21MB2150Cieciuch MaciejPolanica Zdroj7500:03:3163,15
22M422171Vacek MichalIscarex Junior Team Česká Třebová0400:03:3162,48
23M423139Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:3558,54
24M424164Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:3756,51
25M42514Gregor JanKB Letohrad0400:03:3755,72
26M526107Šuba DaliborKB Letohrad0200:03:3855,27
27MB27191Doucha JiříHvězda Pardubice7100:03:4053,13
28MA29168Kisiel Jan(neuvedeno)8900:03:4052,46
29MA3077Vařeka JanŽamberk9600:03:4052,35
30MB3145Fenik MartinAtletika Žamberk7600:03:4250,88
31M432118Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:03:4250,09
32MC33131Buriánek RomanIscarex Česká Třebová6500:03:4349,98
33MB34144Stříhavka JindřichAC Choceň7100:03:4448,29
34M435119Vondráček JakubTJ Spartak Letohrad0300:03:4547,73
35M436163Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:03:4547,62
36MA37153Forman Filip(neuvedeno)9200:03:4646,15
37MC38147Dostálek PetrMy od kopřivy6700:03:4645,82
38M439117Hermann JakubTJ Spartak Letohrad0300:03:4645,70
39MB40310Strnad Tomáš3D Fitness Žamberk6900:03:4745,37
40M441110Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0300:03:4745,14
41M442109Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad0300:03:4745,03
42M543193Moravec JanOB Sokol Žamberk0200:03:4843,45
43MC45195Scheuer JanActivity Lanškroun6600:03:4942,55
44MB46158Veselý Jaroslav1. FC Žamberk7400:03:5140,08
45M247132Knápek ŠimonSpartak Letohrad0700:03:5239,85
46M35179Suchodol ŠtěpánKB Letohrad0600:03:5635,35
47MB53151Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:03:5832,08
48MB54101Krejčík LubošVeselé volno Sezemice7500:03:5931,97
49M45540Jedlička LukášAtletika Žamberk0400:03:5931,29
50MB5696Marhold PetrChoceň7800:04:0030,84
51M55737Ahmadu - Suka NicolasAtletika Žamberk0200:04:0030,73
52M25817Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:04:0030,39
53M259172Krištof JanAtletika Polička0700:04:0030,28
54M36532Akak OndřejAtletika Žamberk0500:04:0326,79
55M36639Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:04:0426,00
56MC6787Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:04:0425,78
57MB6860Jurajda PavelTK Letohrad7400:04:0425,67
58MC69185Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:04:0425,55
59M27072Nýdl Matouš1. FC Žamberk0700:04:0524,77
60MB7278Hampl AloisOstrov7000:04:0524,43
61M37311Fajfr MarekOB Žamberk0600:04:0624,09
62MA7610Chaloupka JanMladkov-Široký důl9000:04:0821,61
63MA7743Barvínek MartinAtletika Žamberk8000:04:0919,70
64M27884Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:04:1118,35
65MA7959Živný Marek3D Fitness Race Team9100:04:1117,56
66M28234Jansa MatějAtletika Žamberk0800:04:1414,75
67MC83311Novotný Luděk3D Fitness Žamberk6200:04:1414,52
68M384121Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:1414,41
69M485159Cvik Vojtěch1. FC Žamberk0300:04:1414,30
70M3864Jankovič LiborŽamberk0600:04:1513,73
71MA87155Jílek JosefAK Slovan Mor. Třebová8900:04:1612,72
72M188116Veselý JanKB Letohrad1000:04:1612,61
73MB8983Němec RadekLitomyšl7700:04:1612,38
74MD91169Trejtnar PavelSokol Kunvald5800:04:189,79
75MD92130Ráb PavelČeská Třebová5200:04:189,57
76M29415Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:04:217,20
76MB94188Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:217,20
78MD9665Šolc VítězslavBKL Machov5700:04:216,75
79M498160Dušek Radim1. FC Žamberk0300:04:225,63
80M29967Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:04:225,40
81M3100162Veselý Ondřej1. FC Žamberk0500:04:225,18
82M2103181Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:04:243,00
82MD103127Kubišta OtoIscarex Junior Team Česká Třebová5300:04:243,00
84MB106136Vebr MichalČeská Třebová7800:04:253,00
85MB107170Vacek JiříDlouhá Třebová7700:04:253,00
86M210858Řehák MarekIscarex Junior Team Česká Třebová0700:04:263,00
87MB11053Hájek RomanOB Česká Třebová7400:04:283,00
88M1111115Veselý JakubKB Letohrad1000:04:293,00
89M111216Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:04:303,00
90M211474Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:04:313,00
91M311533Jirčík TomášAtletika Žamberk0600:04:313,00
92M211619Martinec VojtěchAtletika Žamberk0800:04:313,00
93M311752Hájek DominikOB Česká Třebová0600:04:323,00
94M311826Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:04:333,00
95M212095Marhold JanChoceň0800:04:333,00
95M312031Jaroš JosefAtletika Žamberk0600:04:333,00
97M212329Tobiška VáclavAtletika Žamberk0800:04:353,00
97MD123142Bubeníček JiříSkuhrov n.B.5100:04:353,00
99M1130176Pirkl VítIscarex Junior Team Česká Třebová1000:04:373,00
100M113312Fajfr AlešSokol Žamberk0900:04:433,00
101MB13441Zvoník PetrAtletika Žamberk7200:04:433,00
102M113557Rybička DominikIscarex Junior Team Česká Třebová0900:04:443,00
103M4136161Bartoš Jiří1. FC Žamberk0400:04:453,00
104M2138123Topinka AdamActivity Lanškroun0700:04:463,00
105M314023Rýdlo OndřejAtletika Žamberk0600:04:473,00
106M3141113Bureš Jan1. FC Žamberk0600:04:473,00
107M214227Pachel JiříAtletika Žamberk0800:04:513,00
108M214349Kraus JanŽamberk0800:04:513,00
109M214430Jaroš MatějAtletika Žamberk0700:04:523,00
110M1145122Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:04:523,00
111M2146173Háp MatoušAtletika Polička0800:04:563,00
112M114747Dušek OndřejLetohrad1000:04:583,00
113MB150175Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:04:593,00
114MD15188Vebr JaroslavŽamberk5500:04:593,00
115M115368Fousek Samuel1. FC Žamberk0900:05:003,00
116M115464Brusenbauch AlanIscarex Junior Team Česká Třebová1100:05:003,00
117MD155143Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov5400:05:083,00
118MB1562Faltus ÁšekHK Letohrad7400:05:083,00
119M216022Martykán RadimAtletika Žamberk0800:05:133,00
120ME16498Šponar JosefSokol Žamberk4700:05:183,00
121MB165124Topinka RomanHZSP7500:05:203,00
122MB1667Sibera RadimJežci Nekoř7300:05:203,00
123M21678Sibera VojtěchJežci Nekoř0800:05:213,00
124M117169Huška Matěj1. FC Žamberk1000:05:253,00
125M317325Malý AdamAtletika Žamberk0600:05:273,00
126ME174141Hrobař RudolfSKP Rychnov4700:05:323,00
127M11756Sibera RichardJežci Nekoř1000:05:353,00
128MA18356Rybička TomášČeská Třebová8000:05:573,00
129ME18571Dostál VáclavČernožice4200:05:593,00
130MD18666Dušek JanTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5100:06:053,00
131ME193197Pecháček MiroslavOrel - Dolní Čermná4800:06:253,00
132ME194156Sadílek OtaActivity4600:06:273,00
133ME19618Bielčik JindřichElma tým4000:06:413,00
134MB197312Kalous PetrSK Žamberk7700:07:063,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z428137Serbousková SáraIscarex Junior Team Česká Třebová0400:03:40106,17
2Z54451Haufová ZuzanaSDH Lukavice0200:03:4998,77
3Z548125Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:5395,06
4ZA49167Kalousová TerezaVencl tým UO9800:03:5394,71
5ZB50177Nováková BarboraSokol Kunvald8300:03:5593,56
6Z45292Šedová TerezaSruby0300:03:5692,06
7ZB6044Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:04:0088,54
8Z56182Motlová LucieKB Letohrad0200:04:0187,57
8ZC61192Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí n. Orlicí6500:04:0187,57
10ZB6342Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:04:0286,77
11Z464138Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:04:0386,33
12Z47181Mikysková SvatavaKB Letohrad0300:04:0584,30
13Z374182Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:0782,45
14Z47538Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:04:0882,10
15Z480112Burešová KarolínaTJ Spartak Letohrad0300:04:1278,57
16Z581111Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:04:1377,60
17Z49036Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:04:1872,75
18Z493108Kánská LucieKB Letohrad0400:04:2071,16
19ZA97196Venclová AlžbětaOrel - Dolní Čermná9300:04:2269,49
20Z2101126Kubíčková NinaSPLE0700:04:2368,52
21ZB1029Mannlová JanaIscarex Team Česká Třebová8000:04:2467,90
22Z210597Chlupáčová AnežkaSokol Hradec Králové0700:04:2566,75
23Z4109148Brožková TerezaKOB Ústí nad Orlicí0400:04:2665,43
24ZA113129Rábová MartinaČeská Třebová9200:04:3062,26
25ZC119183Černá MarkétaIscarex Česká Třebová7000:04:3359,70
26Z112213Zelinková VeronikaIscarex Team Junior Česká Třebová0900:04:3458,91
27Z112561Málková LucieKB Letohrad1000:04:3557,85
28Z212663Brusenbauchová NelaIscarex Junior Team Česká Třebová0800:04:3657,32
29Z5127149Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0100:04:3657,23
30Z212873Nýdlová DorotaŽamberk0700:04:3657,14
31Z112986Koubová ElenIscarex Junior Team Česká Třebová0900:04:3656,79
32ZB131150Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:04:3855,38
33Z1132114Svobodová KláraTJ Spartak Letohrad0900:04:4251,50
34Z213780Mikysková DarjaKB Letohrad0800:04:4648,50
35Z21395Čejková KláraIscarex Team Junior Česká Třebová0800:04:4747,71
36Z5148187Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:5837,57
37ZC14991Šedová JanaSruby7300:04:5936,68
38ZC15235Vanická BlankaAtletika Žamberk7200:05:0036,24
39Z1157133Fliedrová AdélaF-Bike klub Sádek1000:05:0927,78
40Z115870Dostálová VendulaTJ Sokol Jaroměř1000:05:1027,43
41Z215924Králová LucieAtletika Žamberk0700:05:1126,46
42Z2161100Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:05:1522,84
43ZB16275Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:05:1522,31
44Z216362Šlesingrová NikolaŽamberk0800:05:1621,43
45ZD16854Sejkorová LenkaIscarex Česká Třebová6300:05:2415,08
46Z216920Jedličková NelaAtletika Žamberk0700:05:2414,37
47Z317021Kořínková PetraAtletika Žamberk0600:05:2514,20
48Z317299Krejčíková EllaVeselé volno Sezemice0600:05:2712,08
49ZA176189Vindušková JiřinaJM Team9800:05:373,09
50Z11773Jankovičová DenisaŽamberk0900:05:393,00
51Z317828Šímová KamilaKVS Žamberk0600:05:403,00
52Z1179184Fišerová BeátaAtletika Česká Třebová1000:05:413,00
53ZB180174Pirklová MarkétaIscarex Česká Třebová7900:05:423,00
54Z218185Kaplanová KarolínaSruby0700:05:513,00
55ZB1821Hubálková RadkaHK Letohrad7500:05:563,00
56Z118494Marholdová NikolaChoceň1000:05:573,00
57Z418793Dušková SimonaChoceň0400:06:123,00
58ZB18846Siberová AlenaDolní Dobrouč8100:06:133,00
59Z2189157Charfreitagová DianaŽamberk0800:06:143,00
60Z119090Kopecká MarieŽamberk0900:06:143,00
61ZD19176Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:06:163,00
62Z119255Rybičková DenisaČeská Třebová0900:06:203,00
63ZD195128Keprtová MiloslavaIscarex Junior Team Česká Třebová4800:06:393,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód