Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jarní hodinovka na dráze

11.4.2018, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Jarní hodinovka na dráze
  • datum konání: 11.4.2018
  • zobrazeno již 563x
  • místo konání: Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle
  • GPS: 50.02204N, 15.76418E
  • pořadatel: Hvězda Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Městský atletický stadión Dukla, Pardubice
16:30 - 18:00 hodin

Přihlášky

na místě od 15:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

1 hodina na dráze

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

RNDr. Jan Zajíc, CSc.
tel. 466 304 881

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.atletika-pardubice.cz

E-mailová adresa

hvezda-pardubice@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať hodinovka)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Dymák PavelHvězda Pardubice8716 531,00 m109,36
2MA26Dryml MojmírHvězda Pardubice8615 922,00 m101,65
3MA31Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7615 784,00 m111,10
4MA44Doucha JiříHvězda Pardubice7115 569,00 m108,22
5MA53Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8714 922,00 m88,99
6MA66Řemínek MatějAC Choceň8614 517,00 m83,86
7MA78Veselský PavelRovný8914 268,00 m80,70
8MA82Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7513 510,00 m80,68
9MA97Šimonek PavelHvězda Pardubice6613 210,00 m107,26
10MA117Novák JaroslavČeský Krumlov6412 800,00 m100,83
11MA139Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5912 231,00 m91,90
12MA143Hruban JanČeská Třebová6612 200,00 m91,42
13MA152Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5012 088,00 m100,70
14MA1611Marek TomášBrzdy Horní Čermná8512 035,00 m52,42
15MA171Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5112 004,00 m99,30
16MA1810Borek PetrBrzdy Horní Čermná7011 200,00 m49,79
17MA195Krátký JosefHvězda Pardubice659 066,00 m42,25
Ženy (trať hodinovka)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA104Krátká AnnaHvězda Pardubice6912 871,00 m100,00
2ZA128Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8412 559,00 m100,00
Trať hodinovka
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Dymák PavelHvězda Pardubice8716 531,00 m109,36
2MA26Dryml MojmírHvězda Pardubice8615 922,00 m101,65
3MA31Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7615 784,00 m111,10
4MA44Doucha JiříHvězda Pardubice7115 569,00 m108,22
5MA53Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8714 922,00 m88,99
6MA66Řemínek MatějAC Choceň8614 517,00 m83,86
7MA78Veselský PavelRovný8914 268,00 m80,70
8MA82Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7513 510,00 m80,68
9MA97Šimonek PavelHvězda Pardubice6613 210,00 m107,26
1ZA104Krátká AnnaHvězda Pardubice6912 871,00 m100,00
10MA117Novák JaroslavČeský Krumlov6412 800,00 m100,83
2ZA128Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8412 559,00 m100,00
11MA139Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5912 231,00 m91,90
12MA143Hruban JanČeská Třebová6612 200,00 m91,42
13MA152Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5012 088,00 m100,70
14MA1611Marek TomášBrzdy Horní Čermná8512 035,00 m52,42
15MA171Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5112 004,00 m99,30
16MA1810Borek PetrBrzdy Horní Čermná7011 200,00 m49,79
17MA195Krátký JosefHvězda Pardubice659 066,00 m42,25
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Dymák PavelHvězda Pardubice8716531,00 m105,62
2MA26Dryml MojmírHvězda Pardubice8615922,00 m98,05
3MA31Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7615784,00 m96,33
4MA44Doucha JiříHvězda Pardubice7115569,00 m93,66
5MA53Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8714922,00 m85,61
6MA66Řemínek MatějAC Choceň8614517,00 m80,57
7MA78Veselský PavelRovný8914268,00 m77,47
8MA82Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7513510,00 m68,05
9MA97Šimonek PavelHvězda Pardubice6613210,00 m64,31
10MA117Novák JaroslavČeský Krumlov6412800,00 m59,21
11MA139Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5912231,00 m52,14
12MA143Hruban JanČeská Třebová6612200,00 m51,75
13MA152Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5012088,00 m50,36
14MA1611Marek TomášBrzdy Horní Čermná8512035,00 m49,70
15MA171Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5112004,00 m49,31
16MA1810Borek PetrBrzdy Horní Čermná7011200,00 m39,31
17MA195Krátký JosefHvězda Pardubice659066,00 m12,77
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA104Krátká AnnaHvězda Pardubice6912871,00 m102,45
2ZA128Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8412559,00 m97,55

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 70%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód