hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Velká Pardubická cross-country

14.10.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Velká Pardubická cross-country
  • datum konání: 14.10.2017
  • zobrazeno již 846x
  • místo konání: Závodiště Pardubice
  • GPS: 50.02006N, 15.74765E
  • pořadatel: AC Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Pardubické závodiště - Agrofert Park
12:00 hodin

Přihlášky

online ZDE

Prezentace

na místě od 8:30 hodin

Startovné

100 Kč (od 11. 10. 2017 - 200 Kč)

Popis tratě

Délka: 10 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
tel. 777 571 106

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.acpce.cz

E-mailová adresa

ac-pardubice@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.10.2016Barth Velká Pardubická cross-country113
17.10.2015Velká Pardubická cross-country154
18.10.2014Velká Pardubická cross-country62
12.10.2013Velká Pardubická cross-country93
14.10.2012Velká Pardubická Cross-Country115
16.10.2011Velká Pardubická cross-country108
19.10.2008Velká pardubická cross-country125
15.10.2006Velká Pardubická Cross Country125
16.10.2005Velká pardubická cross-country EAA165
17.10.2004Cross country - Pardubice22
19.10.2003Velká pardubická cross-country23
20.10.200233. ročník, Velká pardubická cross country 200259
21.10.200132. ročník, Cross - country Pardubice307

Statistika závodu Velká Pardubická cross-country

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 1471

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Fenclová Marta768
Metelková Táňa728
Krátká Anna697
Jirásko Dušan737
Doležal Stanislav387
Keprtová Miloslava487
Jirásková Eva647
Bajer Milan556
Šternerová Hana636
Matyášová Jana656
Kozáková Denisa796
Červ Miloslav506
Jirásko Lubomír716
Nejedlý Michal695
Jelínková Magdalena455
Pechek František535
Meduna Josef835
Jelínek Matěj425
Vorel Milan405
Kraus Václav645
Šťastný Jaromír305
Mannlová Jana805
Kovář Jáchym965
Mocek Tomáš795
Stránský Aleš605
Krunka Kamil865
Vacková Hana565
Smrčka Miloš545
Novák Pavel815
Fiala Jaroslav385
Kubrová Dagmar634
Leheček Antonín314
Kratochvíl Miloš754
Frydrychová Eliška014
Šimurda Zdeněk564
Hypešová Natálie994
Málek Jaroslav464
Petržílek Zdeněk554
Vašíček Martin714
Nečas Josef584
Kalousek Jan714
Slabihoud Aleš754
Hellerová Hana614
Šůcha Václav464
Kamínková Petra734
Včelák Jan734
Zajíc Jan534
Krátký František434
Bednář Josef504
Olšan Martin874

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1163Doubrava OndřejAC Pardubice0800:01:22-
2M1364Lazarák PatrikZŠ Benešovka0800:01:25-
3M1465Kolík JakubZŠ Studánka0900:01:26-
4M1566Míča TomášAC Pardubice0800:01:27-
5M1967Strnad VítekAC Pardubice0900:01:30-
6M11168Šanda JakubZŠ Benešovka1000:01:32-
7M11369Lazarák PatrikZŠ Benešovka0800:01:33-
8M11470Kohout KarelZŠ Benešovka0800:01:33-
9M11571Šimonek PatrikZŠ Benešovka0800:01:34-
10M11672Jonáš AdamZŠ Benešovka0800:01:34-
11M11773Beděrka MatyášBMX Pardubice0900:01:35-
12M11874Kadaně MatějZŠ Benešovka0900:01:35-
13M11975Kolík JakubZŠ Studánka0900:01:37-
14M12076Čepek JanHVEPA0800:01:38-
15M12277Šimonek PatrikZŠ Benešovka0800:01:39-
16M12378Chýle JonášSPV Pardubice0800:01:40-
17M12479Stříteský JiříAC Pardubice0800:01:41-
18M12680Lebeda VojtěchPardubice0800:01:42-
19M12781Němec VáclavPardubice0900:01:42-
20M13082Bruha MatyášZŠ Benešovka1000:01:46-
21M13283Klusáček JanZŠ Benešovka0900:01:48-
22M13384Ločárek DanielZŠ Benešovka1100:01:49-
23M13485Čepek JanHVEPA0800:01:49-
24M14386Vožnílek AdamZŠ Spořilov1100:01:58-
25M14787Šímák-1100:02:06-
26M15088Hladík JosefZŠ Benešovka1100:02:10-
27M15189xx1100:02:11-
28M15490Netušil JanZŠ Benešovka1000:02:20-
29M15591Elich JakubZŠ Benešovka1300:02:27-

Nejmladší žákyně I (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1237Štěpánková KláraZŠ U Stadionu Chrudim0900:01:24-
2Z1538Ševečková ValerieZŠ Benešovka0800:01:27-
3Z1739Fialová LucieLOKO Trutnov0900:01:28-
4Z1840Šedová KamilaAC Vysoké Mýto0800:01:28-
5Z1941Fenclová HanaPardubice1000:01:30-
6Z11142Kopáčová VeronikaSŽ Svítkov0900:01:32-
7Z12043Ličartovská LucieZŠ Benešovka0800:01:38-
8Z12544Valetová AdélaZŠ Benešovka1000:01:41-
9Z12845Růžičková DorotaZŠ Benešovka0800:01:45-
10Z12946Malinová NatálieZŠ Benešovka0800:01:46-
11Z13147Nejedlá EliškaZŠ Benešovka0900:01:47-
12Z13548Černá StellaOpatovice nad Labem0900:01:49-
13Z13649Seligrová PavlínaOpatovice nad Labem0900:01:50-
14Z13750Nejedlá EliškaZŠ Benešovka0900:01:50-
15Z13851Veverková KarolínaZŠ Benešovka1000:01:52-
16Z13952Tomínová VeronikaZŠ Benešovka1000:01:53-
17Z14053Kuboušková ValerieZŠ Benešovka0900:01:54-
18Z14154Faltejsková KateřinaZŠ Benešovka1000:01:54-
19Z14255Kraftová SofieZŠ Benešovka1000:01:56-
20Z14456Pařízková KristýnaZŠ Benešovka1000:01:59-
21Z14557Lajvrová AdélaZŠ Benešovka1000:02:00-
22Z14658Loubová InaZŠ Benešovka1000:02:04-
23Z14859Vrátná AnelliZŠ Benešovka0800:02:08-
24Z14960Targošová EvaZŠ Bennešova0900:02:09-
25Z15261Holubová TerezaZŠ Studánka1000:02:14-
26Z15362Elichová EsterZŠ Benešovka1000:02:19-

Nejmladší žáci II (trať 0,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2118Němec MichalZŠ Benešovka0600:00:01-
2M2219Holý MartinAC Pardubice0600:00:01-
3M2320Janouch MartinSK NMMET0600:00:01-
4M2421Targoš JanZŠ Benešovka0600:00:01-
5M2522Korbut JanZŠ Benešovka0700:00:01-
6M2623Štěpánek VítekZŠ Chrudim0600:00:01-
7M2724Špaček AdrienZŠ Bnnešovka0700:00:01-
8M2825Růžička MatějZŠ Benešovka0700:00:01-
9M2926Jelínek JaromírKRB Chrudim0600:00:01-
10M21027Pintner MatoušZŠ Benešovka0700:00:01-
11M21128Loub DavidZŠ Benešovka0700:00:01-

Nejmladší žákyně II (trať 0,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21229Hlaváčková AdélaHvězda Pardubice0600:00:01-
2Z21330Piskačová AndreaAC Pardubice0600:00:01-
3Z21431Raušová NellaZŠ Benešovka0700:00:01-
4Z21532Skřivánkova ElenaZŠ Benešovka0700:00:01-
5Z21633Kratochvílová ZuzanaBezděkov0600:00:01-
6Z21734Faltejsková LucieZŠ Benešovka0700:00:01-
7Z21835Ernestová SofieLOKO Trutnov0700:00:01-
-Z2-36Jarešová EliškaZŠ Benešovka06DNF-

Mladší žáci (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3110Janáček TomášSK Ante Žďár n.Sázavou0400:03:32-
1M3111Vařejka KamilSK Ante Žďár n.Sázavou0400:03:32-
3M3312Šeda FrantišekSokol Sruby0400:03:41-
4M3513Chudomel RadekŠAK Pardubice0500:03:48-
5M31014Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:13-
6M31215Kratochvíl MichalBezděkov0400:04:17-

Mladší žákyně (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z341Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:42-
2Z362Ručová SimonaŠAK Pardubice0400:03:57-
3Z373Puchernová TerezaŠAK Pardubice0400:04:01-
4Z384Konstantinovová LenkaAC Pardubice0500:04:05-
5Z395Šimonková DanielaAC Pardubice0500:04:08-
6Z3106Strnadová ElenaAC Pardubice0500:04:13-
7Z3137Gruberová MiriamAC Pardubice0400:04:24-
8Z3148Sádovská AnežkaŠAK Pardubice0500:04:25-
9Z3159Chýlová EliškaPardubice0400:06:38-

Starší žáci (trať 1,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4117Zavřel VítAC Pardubice0300:06:28-

Starší žákyně (trať 1,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4216Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:19-
2Z4393Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:09:25-

Dorostenci (trať 3,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5294Janouch DavidSK NMMET0000:13:40-
2M5395Chudomel VáclavAC Pardubice0100:16:12-
3M5496Takáč MilanCerekvice nad Loučnou0100:16:13-
4M55147Říha JakubAC Pardubice0000:45:19108,86
5M56163Simon Jakub-0000:49:3191,14

Dorostenky (trať 3,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5192Kochová AnnaAC Jičín0100:08:32-

Junioři 18-19 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2127Hájek VojtěchSK MNNET9800:37:25123,79
2MJ6131Augusta ČeněkSK NMMET9800:39:41113,18
3MJ42169Vencl JiříActivity Lanškroun9800:50:1963,03

Juniorky 18-19 let (trať 6,7 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A 20-39 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1126Kovář JáchymICEBUGRUNNING - TJ Dukla Praha9600:36:20108,66
2MA3128Buchta JanOdranec9100:38:2297,95
3MA4129Hradecký JaromírSkuteč8500:39:1493,39
4MA5130Šolc VítězslavREDPOiNT ELEVEN TEAM9100:39:4091,11
5MA10135Alberto RiciuRumunsko8700:40:1188,39
6MA11136Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:41:0084,08
7MA13138Kramář MichalTJ Sokol Janov9500:43:0373,29
8MA17142Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:43:2571,36
9MA19144Novák MartinRudoltice8300:44:2865,83
10MA20145Myšák TomášHradec Králové8500:44:3864,95
11MA23149Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:46:1856,17
12MA25151Přibyl MartinKONKORDIA Děčín9300:46:5353,10
13MA33159Pícha Petr-8000:48:2545,03
14MA36162Křivohlávek DavidGHOST Team8900:49:1041,08
15MA38165Stratílek AlešPardubice8600:49:3938,53
16MA49176Hyksa TomášNechťáci8300:53:1619,49
17MA52179Vítek Romanflorbal Sokol Pardubice8200:55:109,48
18MA53180Hofman JiříČeskoslovenská obec legionářská8700:55:248,25
19MA54181Horák RadekBD Poseidon Pardubice8000:56:363,00
20MA58185Meduna JosefKRB Chrudim8300:57:443,00
21MA59186Kovárník JaroslavSK Srch8000:58:003,00
22MA66193Odabasi OzgunBrno8301:01:403,00

Muži B 40-49 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB7132Vokolek MichalAC Pardubice7200:39:48105,80
2MB8133Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:39:53105,39
3MB14139Malátek AntonínPardubice7700:43:1788,80
4MB16141Včelák JanŘevnice7300:43:2288,40
5MB18143Mittner LeošPardubice7100:43:5685,63
6MB24150Venzara DavidOMT7600:46:3772,54
7MB28154Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:47:1069,86
8MB29155Sláma MartinSportvisio.cz6800:47:1469,53
9MB31157Daniel PetrStart Brno7100:48:0665,30
10MB32158Paták Pavelnení7700:48:1564,57
11MB34160Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:48:3862,70
12MB35161Klapka MiroslavSK Lvíček Pardubice7000:48:4861,89
13MB37164Číhař TomášChvojenec7000:49:3857,82
14MB45172Weidlich TomášUSK Pardubice7300:51:0550,75
15MB48175Kopáč KamilSvítkov7700:53:1540,17
16MB50177Simon PetrPolička7200:53:1740,08
17MB51178Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:53:2539,36
18MB55182Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:56:3723,75
19MB60187Spurný MilošCafe Bajer7300:58:0816,35
20MB64191Němec VáclavPardubice7301:00:205,61

Muži C 50-59 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC9134Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:03107,09
2MC12137Svoboda MojmírHvězda Pardubice z.s.6600:41:12101,55
3MC15140Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:43:1991,36
4MC21146Čipera RadekRadvanice6400:45:1082,45
5MC22148Vanta JosefTriclub Dobruška6200:45:4080,04
6MC27153Belobrad IvanŽamberk6600:46:5773,86
7MC39166Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:4060,77
8MC40167Nečas JosefÚpice5800:49:4260,61
9MC41168Holeček PetrElab6100:50:1857,72
10MC46173Kratochvíl Vladimírdht Lázně Bohdaneč6200:51:0953,63
11MC47174Matějíček LubošHOVRCH6200:51:5250,17
12MC56183Pelc VítOzzy Brno6700:56:5925,53
13MC57184Trpišovský MiroslavCZ SK Jakub6500:57:2123,76
14MC67194Pudil IvoChrudim6101:03:463,00

Muži D 60-69 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD26152Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:46:56106,59
2MD30156Šolc VítězslavBKL Machov5700:47:52102,75
3MD43170Brožek RadmilKRB Chrudim5400:50:4890,66
4MD44171Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:50:5390,32
5MD61188Bednář JosefPočáply5000:58:1559,96
6MD62189Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:59:3554,46
7MD63190Krajč ZdeněkTrutnov5400:59:4253,98
8MD65192Bajer MilanCafe Bajer5501:00:2650,96

Muži E 70 let a starší (trať 6,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME13109Šůcha VáclavSV Stříbro4600:35:45105,00
2ME14110Leszkow PetrMK Hlinsko4400:35:48104,73
3ME18114Doležal StanislavBK Pardubice3800:38:2790,27
4ME23119Beskydský DědekOstrava4500:40:2579,55

Ženy A 20-34 let (trať 6,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4100Ungerová LenkaELEVEN RUN TEAM8900:31:47109,55
2ZA8104Šimáková KláraHradec Králové8300:33:4697,67
3ZA10106Velínová Monika-8800:34:3592,78
4ZA12108Novotná KateřinaBrno8600:35:3586,78
5ZA15111Rousková JanaHradec Králové8400:36:0184,19
6ZA24120Levínská KateřinaSokol Pardubice8700:40:5055,33

Ženy B 35-44 let (trať 6,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB298Fenclová MartaAC Pardubice7600:28:12122,58
2ZB6102Mannlová JanaMP Pardubice8000:33:2989,34
3ZB7103Šedová Jana-7300:33:4188,08
4ZB11107Mittnerová SimonaPardubice7800:34:4980,95
5ZB26122Pelcová MarcelaOzzy Brno7500:41:3138,80

Ženy C 45-54 let (trať 6,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC197Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:26:54120,03
2ZC399Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:30:3395,61
3ZC5101Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:32:1484,35
4ZC9105Ernestová ZuzanaLokomotiva Trutnov7200:34:1970,41
5ZC16112Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:37:1850,46
6ZC17113Zavřelová JanaZavři Němčice6800:37:4747,22
7ZC20116Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:39:0238,86
8ZC22118Šternerová HanaHradec Králové6300:40:2229,94
9ZC27123Burešová Jaroslava-6900:43:249,65

Ženy D 55 let a starší (trať 6,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD19115Vacková HanaTJ Sokol Starkoč5600:38:40104,99
2ZD21117Hellerová HanaHradec Králové6100:39:13102,21
3ZD25121Procházková IrenaTJ Háje5700:41:0592,80
4ZD28124Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:44:0977,33
5ZD29125Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:53:2430,68

Trať 0,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1163Doubrava OndřejAC Pardubice0800:01:22-
1Z1237Štěpánková KláraZŠ U Stadionu Chrudim0900:01:24-
2M1364Lazarák PatrikZŠ Benešovka0800:01:25-
3M1465Kolík JakubZŠ Studánka0900:01:26-
4M1566Míča TomášAC Pardubice0800:01:27-
2Z1538Ševečková ValerieZŠ Benešovka0800:01:27-
3Z1739Fialová LucieLOKO Trutnov0900:01:28-
4Z1840Šedová KamilaAC Vysoké Mýto0800:01:28-
5Z1941Fenclová HanaPardubice1000:01:30-
5M1967Strnad VítekAC Pardubice0900:01:30-
6Z11142Kopáčová VeronikaSŽ Svítkov0900:01:32-
6M11168Šanda JakubZŠ Benešovka1000:01:32-
7M11369Lazarák PatrikZŠ Benešovka0800:01:33-
8M11470Kohout KarelZŠ Benešovka0800:01:33-
9M11571Šimonek PatrikZŠ Benešovka0800:01:34-
10M11672Jonáš AdamZŠ Benešovka0800:01:34-
11M11773Beděrka MatyášBMX Pardubice0900:01:35-
12M11874Kadaně MatějZŠ Benešovka0900:01:35-
13M11975Kolík JakubZŠ Studánka0900:01:37-
7Z12043Ličartovská LucieZŠ Benešovka0800:01:38-
14M12076Čepek JanHVEPA0800:01:38-
15M12277Šimonek PatrikZŠ Benešovka0800:01:39-
16M12378Chýle JonášSPV Pardubice0800:01:40-
17M12479Stříteský JiříAC Pardubice0800:01:41-
8Z12544Valetová AdélaZŠ Benešovka1000:01:41-
18M12680Lebeda VojtěchPardubice0800:01:42-
19M12781Němec VáclavPardubice0900:01:42-
9Z12845Růžičková DorotaZŠ Benešovka0800:01:45-
10Z12946Malinová NatálieZŠ Benešovka0800:01:46-
20M13082Bruha MatyášZŠ Benešovka1000:01:46-
11Z13147Nejedlá EliškaZŠ Benešovka0900:01:47-
21M13283Klusáček JanZŠ Benešovka0900:01:48-
22M13384Ločárek DanielZŠ Benešovka1100:01:49-
23M13485Čepek JanHVEPA0800:01:49-
12Z13548Černá StellaOpatovice nad Labem0900:01:49-
13Z13649Seligrová PavlínaOpatovice nad Labem0900:01:50-
14Z13750Nejedlá EliškaZŠ Benešovka0900:01:50-
15Z13851Veverková KarolínaZŠ Benešovka1000:01:52-
16Z13952Tomínová VeronikaZŠ Benešovka1000:01:53-
17Z14053Kuboušková ValerieZŠ Benešovka0900:01:54-
18Z14154Faltejsková KateřinaZŠ Benešovka1000:01:54-
19Z14255Kraftová SofieZŠ Benešovka1000:01:56-
24M14386Vožnílek AdamZŠ Spořilov1100:01:58-
20Z14456Pařízková KristýnaZŠ Benešovka1000:01:59-
21Z14557Lajvrová AdélaZŠ Benešovka1000:02:00-
22Z14658Loubová InaZŠ Benešovka1000:02:04-
25M14787Šímák-1100:02:06-
23Z14859Vrátná AnelliZŠ Benešovka0800:02:08-
24Z14960Targošová EvaZŠ Bennešova0900:02:09-
26M15088Hladík JosefZŠ Benešovka1100:02:10-
27M15189xx1100:02:11-
25Z15261Holubová TerezaZŠ Studánka1000:02:14-
26Z15362Elichová EsterZŠ Benešovka1000:02:19-
28M15490Netušil JanZŠ Benešovka1000:02:20-
29M15591Elich JakubZŠ Benešovka1300:02:27-

Trať 0,6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2118Němec MichalZŠ Benešovka0600:00:01-
2M2219Holý MartinAC Pardubice0600:00:01-
3M2320Janouch MartinSK NMMET0600:00:01-
4M2421Targoš JanZŠ Benešovka0600:00:01-
5M2522Korbut JanZŠ Benešovka0700:00:01-
6M2623Štěpánek VítekZŠ Chrudim0600:00:01-
7M2724Špaček AdrienZŠ Bnnešovka0700:00:01-
8M2825Růžička MatějZŠ Benešovka0700:00:01-
9M2926Jelínek JaromírKRB Chrudim0600:00:01-
10M21027Pintner MatoušZŠ Benešovka0700:00:01-
11M21128Loub DavidZŠ Benešovka0700:00:01-
1Z21229Hlaváčková AdélaHvězda Pardubice0600:00:01-
2Z21330Piskačová AndreaAC Pardubice0600:00:01-
3Z21431Raušová NellaZŠ Benešovka0700:00:01-
4Z21532Skřivánkova ElenaZŠ Benešovka0700:00:01-
5Z21633Kratochvílová ZuzanaBezděkov0600:00:01-
6Z21734Faltejsková LucieZŠ Benešovka0700:00:01-
7Z21835Ernestová SofieLOKO Trutnov0700:00:01-

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3111Vařejka KamilSK Ante Žďár n.Sázavou0400:03:32-
1M3110Janáček TomášSK Ante Žďár n.Sázavou0400:03:32-
3M3312Šeda FrantišekSokol Sruby0400:03:41-
1Z341Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:42-
4M3513Chudomel RadekŠAK Pardubice0500:03:48-
2Z362Ručová SimonaŠAK Pardubice0400:03:57-
3Z373Puchernová TerezaŠAK Pardubice0400:04:01-
4Z384Konstantinovová LenkaAC Pardubice0500:04:05-
5Z395Šimonková DanielaAC Pardubice0500:04:08-
5M31014Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:13-
6Z3106Strnadová ElenaAC Pardubice0500:04:13-
6M31215Kratochvíl MichalBezděkov0400:04:17-
7Z3137Gruberová MiriamAC Pardubice0400:04:24-
8Z3148Sádovská AnežkaŠAK Pardubice0500:04:25-
9Z3159Chýlová EliškaPardubice0400:06:38-

Trať 1,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4117Zavřel VítAC Pardubice0300:06:28-
1Z4216Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:19-
2Z4393Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:09:25-

Trať 3,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5192Kochová AnnaAC Jičín0100:08:32-
1M5294Janouch DavidSK NMMET0000:13:40-
2M5395Chudomel VáclavAC Pardubice0100:16:12-
3M5496Takáč MilanCerekvice nad Loučnou0100:16:13-
4M55147Říha JakubAC Pardubice0000:45:19108,86
5M56163Simon Jakub-0000:49:3191,14

Trať 6,7 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC197Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:26:54120,03
1ZB298Fenclová MartaAC Pardubice7600:28:12122,58
2ZC399Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:30:3395,61
1ZA4100Ungerová LenkaELEVEN RUN TEAM8900:31:47109,55
3ZC5101Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:32:1484,35
2ZB6102Mannlová JanaMP Pardubice8000:33:2989,34
3ZB7103Šedová Jana-7300:33:4188,08
2ZA8104Šimáková KláraHradec Králové8300:33:4697,67
4ZC9105Ernestová ZuzanaLokomotiva Trutnov7200:34:1970,41
3ZA10106Velínová Monika-8800:34:3592,78
4ZB11107Mittnerová SimonaPardubice7800:34:4980,95
4ZA12108Novotná KateřinaBrno8600:35:3586,78
1ME13109Šůcha VáclavSV Stříbro4600:35:45105,00
2ME14110Leszkow PetrMK Hlinsko4400:35:48104,73
5ZA15111Rousková JanaHradec Králové8400:36:0184,19
5ZC16112Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:37:1850,46
6ZC17113Zavřelová JanaZavři Němčice6800:37:4747,22
3ME18114Doležal StanislavBK Pardubice3800:38:2790,27
1ZD19115Vacková HanaTJ Sokol Starkoč5600:38:40104,99
7ZC20116Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:39:0238,86
2ZD21117Hellerová HanaHradec Králové6100:39:13102,21
8ZC22118Šternerová HanaHradec Králové6300:40:2229,94
4ME23119Beskydský DědekOstrava4500:40:2579,55
6ZA24120Levínská KateřinaSokol Pardubice8700:40:5055,33
3ZD25121Procházková IrenaTJ Háje5700:41:0592,80
5ZB26122Pelcová MarcelaOzzy Brno7500:41:3138,80
9ZC27123Burešová Jaroslava-6900:43:249,65
4ZD28124Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:44:0977,33
5ZD29125Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:53:2430,68

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1126Kovář JáchymICEBUGRUNNING - TJ Dukla Praha9600:36:20108,66
1MJ2127Hájek VojtěchSK MNNET9800:37:25123,79
2MA3128Buchta JanOdranec9100:38:2297,95
3MA4129Hradecký JaromírSkuteč8500:39:1493,39
4MA5130Šolc VítězslavREDPOiNT ELEVEN TEAM9100:39:4091,11
2MJ6131Augusta ČeněkSK NMMET9800:39:41113,18
1MB7132Vokolek MichalAC Pardubice7200:39:48105,80
2MB8133Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:39:53105,39
1MC9134Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:03107,09
5MA10135Alberto RiciuRumunsko8700:40:1188,39
6MA11136Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:41:0084,08
2MC12137Svoboda MojmírHvězda Pardubice z.s.6600:41:12101,55
7MA13138Kramář MichalTJ Sokol Janov9500:43:0373,29
3MB14139Malátek AntonínPardubice7700:43:1788,80
3MC15140Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:43:1991,36
4MB16141Včelák JanŘevnice7300:43:2288,40
8MA17142Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:43:2571,36
5MB18143Mittner LeošPardubice7100:43:5685,63
9MA19144Novák MartinRudoltice8300:44:2865,83
10MA20145Myšák TomášHradec Králové8500:44:3864,95
4MC21146Čipera RadekRadvanice6400:45:1082,45
5MC22148Vanta JosefTriclub Dobruška6200:45:4080,04
11MA23149Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:46:1856,17
6MB24150Venzara DavidOMT7600:46:3772,54
12MA25151Přibyl MartinKONKORDIA Děčín9300:46:5353,10
1MD26152Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:46:56106,59
6MC27153Belobrad IvanŽamberk6600:46:5773,86
7MB28154Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:47:1069,86
8MB29155Sláma MartinSportvisio.cz6800:47:1469,53
2MD30156Šolc VítězslavBKL Machov5700:47:52102,75
9MB31157Daniel PetrStart Brno7100:48:0665,30
10MB32158Paták Pavelnení7700:48:1564,57
13MA33159Pícha Petr-8000:48:2545,03
11MB34160Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:48:3862,70
12MB35161Klapka MiroslavSK Lvíček Pardubice7000:48:4861,89
14MA36162Křivohlávek DavidGHOST Team8900:49:1041,08
13MB37164Číhař TomášChvojenec7000:49:3857,82
15MA38165Stratílek AlešPardubice8600:49:3938,53
7MC39166Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:4060,77
8MC40167Nečas JosefÚpice5800:49:4260,61
9MC41168Holeček PetrElab6100:50:1857,72
3MJ42169Vencl JiříActivity Lanškroun9800:50:1963,03
3MD43170Brožek RadmilKRB Chrudim5400:50:4890,66
4MD44171Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:50:5390,32
14MB45172Weidlich TomášUSK Pardubice7300:51:0550,75
10MC46173Kratochvíl Vladimírdht Lázně Bohdaneč6200:51:0953,63
11MC47174Matějíček LubošHOVRCH6200:51:5250,17
15MB48175Kopáč KamilSvítkov7700:53:1540,17
16MA49176Hyksa TomášNechťáci8300:53:1619,49
16MB50177Simon PetrPolička7200:53:1740,08
17MB51178Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:53:2539,36
17MA52179Vítek Romanflorbal Sokol Pardubice8200:55:109,48
18MA53180Hofman JiříČeskoslovenská obec legionářská8700:55:248,25
19MA54181Horák RadekBD Poseidon Pardubice8000:56:363,00
18MB55182Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:56:3723,75
12MC56183Pelc VítOzzy Brno6700:56:5925,53
13MC57184Trpišovský MiroslavCZ SK Jakub6500:57:2123,76
20MA58185Meduna JosefKRB Chrudim8300:57:443,00
21MA59186Kovárník JaroslavSK Srch8000:58:003,00
19MB60187Spurný MilošCafe Bajer7300:58:0816,35
5MD61188Bednář JosefPočáply5000:58:1559,96
6MD62189Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:59:3554,46
7MD63190Krajč ZdeněkTrutnov5400:59:4253,98
20MB64191Němec VáclavPardubice7301:00:205,61
8MD65192Bajer MilanCafe Bajer5501:00:2650,96
22MA66193Odabasi OzgunBrno8301:01:403,00
14MC67194Pudil IvoChrudim6101:03:463,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1126Kovář JáchymICEBUGRUNNING - TJ Dukla Praha9600:36:20105,56
2MJ2127Hájek VojtěchSK MNNET9800:37:2599,76
3MA3128Buchta JanOdranec9100:38:2294,68
4MA4129Hradecký JaromírSkuteč8500:39:1490,04
5MA5130Šolc VítězslavREDPOiNT ELEVEN TEAM9100:39:4087,72
6MJ6131Augusta ČeněkSK NMMET9800:39:4187,71
7MB7132Vokolek MichalAC Pardubice7200:39:4887,01
8MB8133Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:39:5386,56
9MC9134Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:0385,67
10MA10135Alberto RiciuRumunsko8700:40:1184,96
11MA11136Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:41:0080,59
12MC12137Svoboda MojmírHvězda Pardubice z.s.6600:41:1279,52
13MA13138Kramář MichalTJ Sokol Janov9500:43:0369,61
14MB14139Malátek AntonínPardubice7700:43:1768,37
15MC15140Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:43:1968,19
16MB16141Včelák JanŘevnice7300:43:2267,92
17MA17142Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:43:2567,65
18MB18143Mittner LeošPardubice7100:43:5664,89
19MA19144Novák MartinRudoltice8300:44:2862,03
20MA20145Myšák TomášHradec Králové8500:44:3861,14
21MC21146Čipera RadekRadvanice6400:45:1058,29
22MC22148Vanta JosefTriclub Dobruška6200:45:4055,61
23MA23149Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:46:1852,22
24MB24150Venzara DavidOMT7600:46:3750,53
25MA25151Přibyl MartinKONKORDIA Děčín9300:46:5349,10
26MD26152Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:46:5648,83
27MC27153Belobrad IvanŽamberk6600:46:5748,74
28MB28154Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:47:1047,58
29MB29155Sláma MartinSportvisio.cz6800:47:1447,23
30MD30156Šolc VítězslavBKL Machov5700:47:5243,84
31MB31157Daniel PetrStart Brno7100:48:0642,59
32MB32158Paták Pavelnení7700:48:1541,79
33MA33159Pícha Petr-8000:48:2540,89
34MB34160Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:48:3839,74
35MB35161Klapka MiroslavSK Lvíček Pardubice7000:48:4838,84
36MA36162Křivohlávek DavidGHOST Team8900:49:1036,88
37MB37164Číhař TomášChvojenec7000:49:3834,38
38MA38165Stratílek AlešPardubice8600:49:3934,29
39MC39166Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:4034,21
40MC40167Nečas JosefÚpice5800:49:4234,03
41MC41168Holeček PetrElab6100:50:1830,82
42MJ42169Vencl JiříActivity Lanškroun9800:50:1930,73
43MD43170Brožek RadmilKRB Chrudim5400:50:4828,14
44MD44171Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:50:5327,69
45MB45172Weidlich TomášUSK Pardubice7300:51:0526,62
46MC46173Kratochvíl Vladimírdht Lázně Bohdaneč6200:51:0926,27
47MC47174Matějíček LubošHOVRCH6200:51:5222,43
48MB48175Kopáč KamilSvítkov7700:53:1515,03
49MA49176Hyksa TomášNechťáci8300:53:1614,94
50MB50177Simon PetrPolička7200:53:1714,93
51MB51178Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:53:2514,14
52MA52179Vítek Romanflorbal Sokol Pardubice8200:55:104,77
53MA53180Hofman JiříČeskoslovenská obec legionářská8700:55:243,52
54MA54181Horák RadekBD Poseidon Pardubice8000:56:363,00
55MB55182Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:56:373,00
56MC56183Pelc VítOzzy Brno6700:56:593,00
57MC57184Trpišovský MiroslavCZ SK Jakub6500:57:213,00
58MA58185Meduna JosefKRB Chrudim8300:57:443,00
59MA59186Kovárník JaroslavSK Srch8000:58:003,00
60MB60187Spurný MilošCafe Bajer7300:58:083,00
61MD61188Bednář JosefPočáply5000:58:153,00
62MD62189Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:59:353,00
63MD63190Krajč ZdeněkTrutnov5400:59:423,00
64MB64191Němec VáclavPardubice7301:00:203,00
65MD65192Bajer MilanCafe Bajer5501:00:263,00
66MA66193Odabasi OzgunBrno8301:01:403,00
67MC67194Pudil IvoChrudim6101:03:463,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC197Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:26:54111,56
2ZB298Fenclová MartaAC Pardubice7600:28:12102,45
3ZC399Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:30:3385,99
4ZA4100Ungerová LenkaELEVEN RUN TEAM8900:31:4777,35
5ZC5101Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:32:1474,20
6ZB6102Mannlová JanaMP Pardubice8000:33:2965,44
7ZB7103Šedová Jana-7300:33:4164,04
8ZA8104Šimáková KláraHradec Králové8300:33:4663,46
9ZC9105Ernestová ZuzanaLokomotiva Trutnov7200:34:1959,60
10ZA10106Velínová Monika-8800:34:3557,73
11ZB11107Mittnerová SimonaPardubice7800:34:4956,10
12ZA12108Novotná KateřinaBrno8600:35:3550,73
13ZA15111Rousková JanaHradec Králové8400:36:0147,69
14ZC16112Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:37:1838,70
15ZC17113Zavřelová JanaZavři Němčice6800:37:4735,32
16ZD19115Vacková HanaTJ Sokol Starkoč5600:38:4029,13
17ZC20116Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:39:0226,56
18ZD21117Hellerová HanaHradec Králové6100:39:1325,28
19ZC22118Šternerová HanaHradec Králové6300:40:2217,22
20ZA24120Levínská KateřinaSokol Pardubice8700:40:5013,95
21ZD25121Procházková IrenaTJ Háje5700:41:0512,20
22ZB26122Pelcová MarcelaOzzy Brno7500:41:319,17
23ZC27123Burešová Jaroslava-6900:43:243,00
24ZD28124Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:44:093,00
25ZD29125Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:53:243,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód