hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Heřmanická osmička

7.10.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Heřmanická osmička
  • datum konání: 7.10.2017
  • zobrazeno již 722x
  • místo konání: Horní Heřmanice, hřiště
  • GPS: 49.96212N, 16.71044E
  • pořadatel: Cross Country Team - Horní Heřmanice

Sociální sítě

Místo konání

Horní Heřmanice – hřiště
9:30 - 11:15 hodin

Přihlášky

online ZDE
nebo na místě od 8:00 hodin

Startovné

Děti a žactvo zdarma pro předem přihlášené přes internet do 6.10.2017 12:00 hodin, po tomto termínu a při prezentaci 20,- Kč.
Dorost a dospělí 100,- Kč pro předem přihlášené do 6.10.2017 12:00 hodin, po tomto termínu a při prezentaci 130,- Kč.
startovné je možné uhradit při prezentaci nebo bankovním převodem na účet 2900339738, kód banky: 2010 (FIO banka). Do poznámky platby uveďte jméno a příjmení závodníka, popř. závodníků
v ceně startovného je zahrnuto občerstvení v cíli a pro dospělé polévka

Popis tratě

Délka: 8 km a méně
Tratě pro předškolácké kategorie jsou situovány v prostoru hřiště. Ostatní tratě pro žákovské kategorie a starší vedou převážně po loukách a polních cestách.

Ceny pro vítěze

Závodníci na prvních třech místech obdrží diplom, medaili a věcné ceny od partnerů závodu.
Všechny děti k kategorii mrňata obdrží po doběhu do cíle drobný dárek.
Hodnota věcných cen celkem cca 6.000, finančních cen 2.000 Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.xct.cz/hermanicka-osmicka-2010-rozpis

E-mailová adresa

jaroslav.knapek@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Mrňata 3 let a mladší (trať 0,05 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D01313Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:14-
2D02311Petr RostislavČeská Třebová1400:00:14-
3D03320Nunová Mia-1400:00:17-
4D04163Václavský LukášVýprachtice1500:00:18-
5D05349Knápková TerezaŠtíty1400:00:20-
6D06309Vacek MartinDlouhá Třebová1500:00:21-
7D07310Beran JakubHorní Heřmanice1400:03:10-

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,18 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C12304Klein RadimSK Štíty1300:00:41-
2C13323Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:43-
3C15308Teichmann MartinLanškroun1200:00:46-
4C17314Dušek AdamKB Letohrad1200:00:50-
5C19307Faltus FrantišekSokol Klášterec nad Orlicí1300:00:54-

Děvčata 5 let a mladší (trať 0,18 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11302Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:32-
2D14322Nunová Natálie-1300:00:46-
3D16301Knápková RozálieXCT.Cz Horní Heřmanice1300:00:49-
4D18347Václavská Ema Mária-1300:00:53-

Chlapci 6-7 let (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C24185Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:02:17-
2C26149Dušek OndřejTJ SPARTAK Letohrad1000:02:20-
3C27148Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:02:21-
4C29182Költö TobiasXCT Horní Heřmanice1000:02:24-
5C210168Kubín ZdeněkTJ SPARTAK Letohrad1100:02:26-
6C211150Suchodol KryštofTJ SPARTAK Letohrad1100:02:29-
7C214147Janíček OndřejJaníčkovi1100:02:35-
8C21731Dresler LukášHorní Heřmanice1100:02:54-
9C219103Nun TomášHorní Heřmanice1000:03:31-

Děvčata 6-7 let (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2142Málková LucieTJ SPARTAK Letohrad1000:02:08-
2D2237Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:02:09-
3D2333Gregorová AnnaZŠ Žichlínek1000:02:13-
4D2532Knápková AnežkaTJ SPARTAK Letohrad1000:02:20-
5D2835Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:02:24-
6D21215Prchalová MagdalénaTJ SPARTAK Letohrad1000:02:32-
7D21340Faltusová ŠtěpánkaSokol Klášterec nad Orlicí1000:02:34-
8D21541Krejčová AnetaLetohrad1100:02:38-
9D21634Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:02:41-
10D21839Beranová AnnaXCT Horní Heřmanice1100:03:25-

Nejmladší žáci I (trať 0,75 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11129Kumpošt RadovanISCAREX Junior team Česká Třebová0800:04:06100,95
2M12139Hanuš AdamTJ SPARTAK Letohrad0800:04:07100,30
3M13127Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:04:0898,76
4M14140Jansa MatějTJ SPARTAK Letohrad0800:04:1295,51
5M15124Gregora LukášActivity Lanškroun0800:04:2089,59
6M16133Zajíček VojtěchAtletika TJ Lanškroun0800:04:2287,80
7M18141Kubín JanTJ SPARTAK Letohrad0800:04:3081,63
8M110143Šedivý EliášTJ SPARTAK Letohrad0800:04:3775,71
9M112199Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:4073,11
10M114137Tobiška VáclavAtletika Žamberk0800:04:4469,71
11M117132Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:04:4767,35
12M120173Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:04:5263,70
13M121145Moravec VojtěchTJ SPARTAK Letohrad0800:04:5362,56
14M122138Nový JakubTJ SPARTAK Letohrad0900:04:5561,35
15M123181Suchodol LukášKlášterec nad Orlicí0800:04:5759,64
16M124125Fajfr AlešSokol Žamberk0900:04:5858,51
17M126135Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:05:0255,50
18M128136Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:05:0850,15
19M129126Skala RadimAtletika Jablonné nad Orlicí0800:05:1148,04
20M130123Adamec FilipTJ Spartak Letohard0800:05:1644,23
21M133131Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:05:3330,35

Nejmladší žákyně I (trať 0,75 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1743Štruncová EllaTJ SPARTAK Letohrad0800:04:29103,30
2Z19186Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:04:33100,44
3Z11121Jedličková TerezaSK Žamberk0800:04:3896,26
4Z11329Grossmannová LucieTJ SPARTAK Letohrad0800:04:4293,77
5Z115350Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:4591,72
6Z11623Matějková SabinaMatějkovi0800:04:4690,62
7Z11825Knápková TerezaAtletika TJ Lanškroun0800:04:4889,30
8Z11927Barnetová ŽofieTJ SPARTAK Letohrad0800:04:4988,71
9Z125196Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:05:0080,65
10Z12728Faltusová EmaTJ SPARTAK Letohrad0800:05:0576,55
11Z13126Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:05:1767,97
12Z132319Semerádová BarunkaLanškroun0900:05:2959,03
13Z1343Stará EmmaTJ SPARTAK Letohrad0900:05:4348,70
14Z1354Ferancová VendulaTJ SPARTAK Letohrad0900:05:5341,30
15Z13620Koutníková RozalieTJ SPARTAK Letohrad0900:06:0136,09

Nejmladší žáci II (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21184Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:52104,67
2M22348Mikiska FilipKB Letohrad0600:05:0099,11
3M23116Barvínek DanielTJ SPARTAK Letohrad0600:05:0496,22
4M24120Málek MichaelTJ SPARTAK Letohrad0700:05:1191,66
5M25119Knápek ŠimonTJ SPARTAK Letohrad0700:05:1191,39
6M26102Fajfr MarekOB Žamberk0600:05:1489,85
7M28112Suchodol ŠtěpánTJ SPARTAK Letohrad0600:05:1986,49
8M29200Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:05:1986,02
9M211115Suchomel FrantišekTJ SPARTAK Letohrad0600:05:2085,55
10M213113Nový TomášTJ SPARTAK Letohrad0600:05:2582,13
11M223324Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:06:0058,64
12M224104Stejskal JanSK Žamberk - Kanoisti0600:06:0853,48
13M226105Exler ŠtěpánSK Žamberk - Kanoisti0700:06:1548,98
14M227111Doležal MatyášSokol Klášterec nad Orlicí0700:06:1747,44
15M228117Tobiáš JáchymTJ SPARTAK Letohrad0600:06:2343,41
16M232101Kubeš FilipHK Lanškroun0600:06:5522,01

Nejmladší žákyně II (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z276Matějková Viktoria ElaLubník0700:05:18101,04
2Z210194Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:05:20100,10
3Z2122Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:05:2298,85
4Z214189Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:05:3093,72
5Z215187Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:05:3193,41
6Z21610Kubová LucieTJ SPARTAK Letohrad0600:05:3789,53
7Z21718Kubíčková NinaTJ SPARTAK Letohrad0700:05:4783,15
8Z2189Lánová TerezaTJ SPARTAK Letohrad0600:05:4982,15
9Z2198Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:05:4981,65
10Z22011Kožnarová JulieTJ SPARTAK Letohrad0600:05:5280,27
11Z22119Marešová EliškaTJ SPARTAK Letohrad0700:05:5677,83
12Z22212Bergmanová KateřinaTJ SPARTAK Letohrad0600:05:5876,20
13Z22517Hegerová RozálieTJ SPARTAK Letohrad0700:06:0969,70
14Z2291Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:06:3354,18
15Z23014Dočekalová TerezaTJ SPARTAK Letohrad0600:06:3553,43
16Z23113Hovadová AnetaTJ SPARTAK Letohrad0600:06:4249,05
17Z23316Dvořáková TerezaTJ SPARTAK Letohrad0700:07:1329,22
18Z2347Páchová KarolínaSokol Klášterec nad Orlicí0700:07:4012,58
19Z235321Nunová Markéta-0700:07:468,95

Mladší žáci (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31179Gregor JanTJ SPARTAK Letohrad0400:07:58101,21
2M32175Rybka LukášTJ SPARTAK Letohrad0400:08:0199,96
3M33169Bukáček MarekAtletika Polička0400:08:0398,83
4M34177Škrobánek JaroslavTJ SPARTAK Letohrad0400:08:0996,63
5M35190Seidl LukášRychnov nad Kněžnou0500:08:2191,50
6M36180Fišer RadekTJ SPARTAK Letohrad0500:08:2589,84
7M37192Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:08:2888,67
8M38193Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:08:3585,46
9M310198Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:08:3984,00
10M311171Indrák Petr DamianSK Žamberk - Kanoisté0400:08:4083,71
11M312178Schless AdamTJ SPARTAK Letohrad0400:08:4880,38
12M314172Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:08:5079,30
13M315188Jadrný TomášISCAREX Junior team Česká Třebová0400:08:5278,46
14M317174Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:08:5776,67
15M320176Suchodol VítTJ SPARTAK Letohrad0400:09:0573,34
16M322166Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:09:2365,72
17M332170Topinka JonášActivity Lanškroun0500:12:413,00

Mladší žákyně (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z39195Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:08:38103,25
2Z313158Moskvová AgátaTJ SPARTAK Letohrad0500:08:4999,04
3Z316160Kubíčková AdélaTJ SPARTAK Letohrad0500:08:5397,71
4Z317156Grossmannová KláraTJ SPARTAK Letohrad0400:08:5796,34
5Z319157Marková NikolaTJ SPARTAK Letohrad0500:08:5995,28
6Z321165Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:09:1788,59
7Z323155Kánská LucieTJ SPARTAK Letohrad0400:09:2784,91
8Z324197Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:09:2884,41
9Z325159Kubíčková ZuzanaTJ SPARTAK Letohrad0500:09:3282,97
10Z326164Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:09:3880,46
11Z327151Jakubská BeátaTJ Sokol Jaroměř0400:09:4278,94
12Z328162Suchodolová TerezaTJ SPARTAK Letohrad0500:10:1566,48
13Z329153Málková KarolínaSK Žamberk - Kanoisti0400:10:4455,46
14Z330154Málková NikolaSK Žamberk - Kanoisti0400:10:4654,74
15Z331161Šrolerová JanaTJ SPARTAK Letohrad0500:11:0447,87

Starší žáci (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41215Költö MatějTJ SPARTAK Letohrad0300:12:37109,47
2M42213Dvořák MartinTJ SPARTAK Letohrad0300:13:3095,97
3M43217Veselý JaroslavTJ SPARTAK Letohrad0300:13:3694,56
4M44210Gregora FilipActivity Lanškroun0200:13:4392,82
5M45214Harcula MichalTJ SPARTAK Letohrad0300:13:5689,42
6M46152Kapoun JanAtletika Polička0300:14:0886,32
7M47216Bryscejn OndřejTJ SPARTAK Letohrad0300:14:4178,18
8M49212Plevák RichardSokol Klášterec nad Orlicí0200:14:4676,97

Starší žákyně (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z48204Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:14:43102,38
2Z410207Mikysková SvatavaTJ SPARTAK Letohrad0300:14:5998,87
3Z411209Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:14:5998,75
4Z412205Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:15:5985,37
5Z413206Burešová KarolínaTJ SPARTAK Letohrad0300:16:3477,69
6Z414208Škrobánková ViolaTJ SPARTAK Letohrad0300:17:2765,80
7Z415202Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:18:1954,03
8Z416203Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:19:5033,61

Dorostenci (trať 4 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Dorostenky (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5120Derková MartinaActivity Lanškroun0100:24:15100,00

Junioři 18-19 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ224Hock JanTJ Dukla Praha9800:30:58116,32
2MJ10118Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:33:25101,74
3MJ1721Stejskal JakubSK Žamberk - Kanoisti9800:36:4581,95
4MJ2423Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:39:3365,37

Juniorky 18-19 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4219Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:52:34100,00

Muži A 20-39 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1107Hübl RadekVencl Tým8800:29:10111,15
2MA3146Hradecký Jaromír-8500:31:2596,54
3MA6110Jor MartinRunsport team8700:32:0492,31
4MA75Nechvíl PetrAC Choceň9100:32:0592,18
5MA1218Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:33:5680,24
6MA1526Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:36:1565,26
7MA2039Živný Marek3D Fitness race team9100:38:2251,56
8MA2236Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:39:0846,60
9MA2835Vávra Lukáš-8800:40:2438,33
10MA3033Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:41:3730,46
11MA31191Šustek FrantišekČeská Třebová8300:42:0627,30

Muži B 40-49 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB417Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:31:51103,26
2MB814Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:32:2399,90
3MB913Fliedr TomášF- BIKE KLUB SÁDEK7600:32:5396,83
4MB14122Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:36:0776,83
5MB1812Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:36:5372,17
6MB197Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:38:0464,84
7MB2127Hampl AloisOstrov7000:38:3861,26
8MB3416Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:2631,69
9MB3615Vacek JiříDlouhá Třebová7700:47:098,72

Muži C 50-59 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC510Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:54111,22
2MC1111Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:33:4999,83
3MC13108Scheuer JanActivity Lanškroun6600:35:4088,95
4MC239Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:39:2366,95
5MC27134Krátký LubošTJ Lanškroun6200:39:5463,84
6MC3528Jedlička VáclavSK Žamberk6100:44:1138,49

Muži D 60-69 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD18Ráb PavelČeská Třebová5200:29:50123,82
2MD330Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:35:1392,06
3MD438Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:36:3384,13

Muži E 70 let a starší (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5121Bielčik JindřichElma Tým4000:41:08100,00

Ženy A 20-34 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA25128Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:39:40112,86
2ZA2625Maříková SimonaTJ Spartak Letohrad9600:39:51112,02
3ZA3732Faltusová LudmilaXCT Horní Heřmanice9000:47:4075,12
4ZA38109Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:48:0473,29
5ZA40167Šponiarová Lucie-8700:49:1967,35
6ZA4134Vávrová Radka-9000:49:4265,55

Ženy B 35-44 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB163Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:36:22117,47
2ZB2929Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:40:4995,19
3ZB324Šedová Jana---7300:42:2387,34
4ZB3322Semerádová Naďa-7700:42:2886,88
5ZB39144Olenočinová Hana-7400:48:3156,51
6ZB432Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:53:4330,42

Ženy C 45-54 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2183Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:32:18100,00

Ženy D 55 let a starší (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD640Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:42:31106,88
2ZD737Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:45:3393,12

Trať 0,05 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D01313Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:14-
2D02311Petr RostislavČeská Třebová1400:00:14-
3D03320Nunová Mia-1400:00:17-
4D04163Václavský LukášVýprachtice1500:00:18-
5D05349Knápková TerezaŠtíty1400:00:20-
6D06309Vacek MartinDlouhá Třebová1500:00:21-
7D07310Beran JakubHorní Heřmanice1400:03:10-

Trať 0,18 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11302Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:32-
1C12304Klein RadimSK Štíty1300:00:41-
2C13323Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:43-
2D14322Nunová Natálie-1300:00:46-
3C15308Teichmann MartinLanškroun1200:00:46-
3D16301Knápková RozálieXCT.Cz Horní Heřmanice1300:00:49-
4C17314Dušek AdamKB Letohrad1200:00:50-
4D18347Václavská Ema Mária-1300:00:53-
5C19307Faltus FrantišekSokol Klášterec nad Orlicí1300:00:54-

Trať 0,75 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11129Kumpošt RadovanISCAREX Junior team Česká Třebová0800:04:06100,95
2M12139Hanuš AdamTJ SPARTAK Letohrad0800:04:07100,30
3M13127Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:04:0898,76
4M14140Jansa MatějTJ SPARTAK Letohrad0800:04:1295,51
5M15124Gregora LukášActivity Lanškroun0800:04:2089,59
6M16133Zajíček VojtěchAtletika TJ Lanškroun0800:04:2287,80
1Z1743Štruncová EllaTJ SPARTAK Letohrad0800:04:29103,30
7M18141Kubín JanTJ SPARTAK Letohrad0800:04:3081,63
2Z19186Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:04:33100,44
8M110143Šedivý EliášTJ SPARTAK Letohrad0800:04:3775,71
3Z11121Jedličková TerezaSK Žamberk0800:04:3896,26
9M112199Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:4073,11
4Z11329Grossmannová LucieTJ SPARTAK Letohrad0800:04:4293,77
10M114137Tobiška VáclavAtletika Žamberk0800:04:4469,71
5Z115350Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:4591,72
6Z11623Matějková SabinaMatějkovi0800:04:4690,62
11M117132Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:04:4767,35
7Z11825Knápková TerezaAtletika TJ Lanškroun0800:04:4889,30
8Z11927Barnetová ŽofieTJ SPARTAK Letohrad0800:04:4988,71
12M120173Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:04:5263,70
13M121145Moravec VojtěchTJ SPARTAK Letohrad0800:04:5362,56
14M122138Nový JakubTJ SPARTAK Letohrad0900:04:5561,35
15M123181Suchodol LukášKlášterec nad Orlicí0800:04:5759,64
16M124125Fajfr AlešSokol Žamberk0900:04:5858,51
9Z125196Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:05:0080,65
17M126135Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:05:0255,50
10Z12728Faltusová EmaTJ SPARTAK Letohrad0800:05:0576,55
18M128136Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:05:0850,15
19M129126Skala RadimAtletika Jablonné nad Orlicí0800:05:1148,04
20M130123Adamec FilipTJ Spartak Letohard0800:05:1644,23
11Z13126Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:05:1767,97
12Z132319Semerádová BarunkaLanškroun0900:05:2959,03
21M133131Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:05:3330,35
13Z1343Stará EmmaTJ SPARTAK Letohrad0900:05:4348,70
14Z1354Ferancová VendulaTJ SPARTAK Letohrad0900:05:5341,30
15Z13620Koutníková RozalieTJ SPARTAK Letohrad0900:06:0136,09

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21184Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:52104,67
2M22348Mikiska FilipKB Letohrad0600:05:0099,11
3M23116Barvínek DanielTJ SPARTAK Letohrad0600:05:0496,22
4M24120Málek MichaelTJ SPARTAK Letohrad0700:05:1191,66
5M25119Knápek ŠimonTJ SPARTAK Letohrad0700:05:1191,39
6M26102Fajfr MarekOB Žamberk0600:05:1489,85
1Z276Matějková Viktoria ElaLubník0700:05:18101,04
7M28112Suchodol ŠtěpánTJ SPARTAK Letohrad0600:05:1986,49
8M29200Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:05:1986,02
2Z210194Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:05:20100,10
9M211115Suchomel FrantišekTJ SPARTAK Letohrad0600:05:2085,55
3Z2122Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:05:2298,85
10M213113Nový TomášTJ SPARTAK Letohrad0600:05:2582,13
4Z214189Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:05:3093,72
5Z215187Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:05:3193,41
6Z21610Kubová LucieTJ SPARTAK Letohrad0600:05:3789,53
7Z21718Kubíčková NinaTJ SPARTAK Letohrad0700:05:4783,15
8Z2189Lánová TerezaTJ SPARTAK Letohrad0600:05:4982,15
9Z2198Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:05:4981,65
10Z22011Kožnarová JulieTJ SPARTAK Letohrad0600:05:5280,27
11Z22119Marešová EliškaTJ SPARTAK Letohrad0700:05:5677,83
12Z22212Bergmanová KateřinaTJ SPARTAK Letohrad0600:05:5876,20
11M223324Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:06:0058,64
12M224104Stejskal JanSK Žamberk - Kanoisti0600:06:0853,48
13Z22517Hegerová RozálieTJ SPARTAK Letohrad0700:06:0969,70
13M226105Exler ŠtěpánSK Žamberk - Kanoisti0700:06:1548,98
14M227111Doležal MatyášSokol Klášterec nad Orlicí0700:06:1747,44
15M228117Tobiáš JáchymTJ SPARTAK Letohrad0600:06:2343,41
14Z2291Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:06:3354,18
15Z23014Dočekalová TerezaTJ SPARTAK Letohrad0600:06:3553,43
16Z23113Hovadová AnetaTJ SPARTAK Letohrad0600:06:4249,05
16M232101Kubeš FilipHK Lanškroun0600:06:5522,01
17Z23316Dvořáková TerezaTJ SPARTAK Letohrad0700:07:1329,22
18Z2347Páchová KarolínaSokol Klášterec nad Orlicí0700:07:4012,58
19Z235321Nunová Markéta-0700:07:468,95

Trať 2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31179Gregor JanTJ SPARTAK Letohrad0400:07:58101,21
2M32175Rybka LukášTJ SPARTAK Letohrad0400:08:0199,96
3M33169Bukáček MarekAtletika Polička0400:08:0398,83
4M34177Škrobánek JaroslavTJ SPARTAK Letohrad0400:08:0996,63
5M35190Seidl LukášRychnov nad Kněžnou0500:08:2191,50
6M36180Fišer RadekTJ SPARTAK Letohrad0500:08:2589,84
7M37192Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:08:2888,67
8M38193Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:08:3585,46
1Z39195Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:08:38103,25
9M310198Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:08:3984,00
10M311171Indrák Petr DamianSK Žamberk - Kanoisté0400:08:4083,71
11M312178Schless AdamTJ SPARTAK Letohrad0400:08:4880,38
2Z313158Moskvová AgátaTJ SPARTAK Letohrad0500:08:4999,04
12M314172Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:08:5079,30
13M315188Jadrný TomášISCAREX Junior team Česká Třebová0400:08:5278,46
3Z316160Kubíčková AdélaTJ SPARTAK Letohrad0500:08:5397,71
4Z317156Grossmannová KláraTJ SPARTAK Letohrad0400:08:5796,34
14M317174Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:08:5776,67
5Z319157Marková NikolaTJ SPARTAK Letohrad0500:08:5995,28
15M320176Suchodol VítTJ SPARTAK Letohrad0400:09:0573,34
6Z321165Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:09:1788,59
16M322166Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:09:2365,72
7Z323155Kánská LucieTJ SPARTAK Letohrad0400:09:2784,91
8Z324197Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:09:2884,41
9Z325159Kubíčková ZuzanaTJ SPARTAK Letohrad0500:09:3282,97
10Z326164Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:09:3880,46
11Z327151Jakubská BeátaTJ Sokol Jaroměř0400:09:4278,94
12Z328162Suchodolová TerezaTJ SPARTAK Letohrad0500:10:1566,48
13Z329153Málková KarolínaSK Žamberk - Kanoisti0400:10:4455,46
14Z330154Málková NikolaSK Žamberk - Kanoisti0400:10:4654,74
15Z331161Šrolerová JanaTJ SPARTAK Letohrad0500:11:0447,87
17M332170Topinka JonášActivity Lanškroun0500:12:413,00

Trať 3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41215Költö MatějTJ SPARTAK Letohrad0300:12:37109,47
2M42213Dvořák MartinTJ SPARTAK Letohrad0300:13:3095,97
3M43217Veselý JaroslavTJ SPARTAK Letohrad0300:13:3694,56
4M44210Gregora FilipActivity Lanškroun0200:13:4392,82
5M45214Harcula MichalTJ SPARTAK Letohrad0300:13:5689,42
6M46152Kapoun JanAtletika Polička0300:14:0886,32
7M47216Bryscejn OndřejTJ SPARTAK Letohrad0300:14:4178,18
1Z48204Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:14:43102,38
8M49212Plevák RichardSokol Klášterec nad Orlicí0200:14:4676,97
2Z410207Mikysková SvatavaTJ SPARTAK Letohrad0300:14:5998,87
3Z411209Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:14:5998,75
4Z412205Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:15:5985,37
5Z413206Burešová KarolínaTJ SPARTAK Letohrad0300:16:3477,69
6Z414208Škrobánková ViolaTJ SPARTAK Letohrad0300:17:2765,80
7Z415202Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:18:1954,03
8Z416203Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:19:5033,61

Trať 4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5120Derková MartinaActivity Lanškroun0100:24:15100,00

Trať 6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD18Ráb PavelČeská Třebová5200:29:50123,82
1ZC2183Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:32:18100,00
2MD330Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:35:1392,06
3MD438Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:36:3384,13
1ME5121Bielčik JindřichElma Tým4000:41:08100,00
1ZD640Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:42:31106,88
2ZD737Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:45:3393,12

Trať 8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1107Hübl RadekVencl Tým8800:29:10111,15
1MJ224Hock JanTJ Dukla Praha9800:30:58116,32
2MA3146Hradecký Jaromír-8500:31:2596,54
1MB417Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:31:51103,26
1MC510Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:54111,22
3MA6110Jor MartinRunsport team8700:32:0492,31
4MA75Nechvíl PetrAC Choceň9100:32:0592,18
2MB814Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:32:2399,90
3MB913Fliedr TomášF- BIKE KLUB SÁDEK7600:32:5396,83
2MJ10118Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:33:25101,74
2MC1111Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:33:4999,83
5MA1218Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:33:5680,24
3MC13108Scheuer JanActivity Lanškroun6600:35:4088,95
4MB14122Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:36:0776,83
6MA1526Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:36:1565,26
1ZB163Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:36:22117,47
3MJ1721Stejskal JakubSK Žamberk - Kanoisti9800:36:4581,95
5MB1812Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:36:5372,17
6MB197Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:38:0464,84
7MA2039Živný Marek3D Fitness race team9100:38:2251,56
7MB2127Hampl AloisOstrov7000:38:3861,26
8MA2236Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:39:0846,60
4MC239Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:39:2366,95
4MJ2423Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:39:3365,37
1ZA25128Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:39:40112,86
2ZA2625Maříková SimonaTJ Spartak Letohrad9600:39:51112,02
5MC27134Krátký LubošTJ Lanškroun6200:39:5463,84
9MA2835Vávra Lukáš-8800:40:2438,33
2ZB2929Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:40:4995,19
10MA3033Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:41:3730,46
11MA31191Šustek FrantišekČeská Třebová8300:42:0627,30
3ZB324Šedová Jana---7300:42:2387,34
4ZB3322Semerádová Naďa-7700:42:2886,88
8MB3416Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:2631,69
6MC3528Jedlička VáclavSK Žamberk6100:44:1138,49
9MB3615Vacek JiříDlouhá Třebová7700:47:098,72
3ZA3732Faltusová LudmilaXCT Horní Heřmanice9000:47:4075,12
4ZA38109Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:48:0473,29
5ZB39144Olenočinová Hana-7400:48:3156,51
5ZA40167Šponiarová Lucie-8700:49:1967,35
6ZA4134Vávrová Radka-9000:49:4265,55
1ZJ4219Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:52:34100,00
6ZB432Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:53:4330,42

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1107Hübl RadekVencl Tým8800:29:10108,85
2MJ224Hock JanTJ Dukla Praha9800:30:5897,08
3MA3146Hradecký Jaromír-8500:31:2594,07
4MB417Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:31:5191,27
5MC510Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:5490,90
6MA6110Jor MartinRunsport team8700:32:0489,79
7MA75Nechvíl PetrAC Choceň9100:32:0589,66
8MB814Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:32:2387,71
9MB913Fliedr TomášF- BIKE KLUB SÁDEK7600:32:5384,45
10MJ10118Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:33:2580,97
11MC1111Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:33:4978,29
12MA1218Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:33:5677,57
13MC13108Scheuer JanActivity Lanškroun6600:35:4066,24
14MB14122Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:36:0763,23
15MA1526Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:36:1562,40
16MJ1721Stejskal JakubSK Žamberk - Kanoisti9800:36:4559,10
17MB1812Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:36:5358,28
18MB197Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:38:0450,52
19MA2039Živný Marek3D Fitness race team9100:38:2248,54
20MB2127Hampl AloisOstrov7000:38:3846,71
21MA2236Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:39:0843,52
22MC239Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:39:2341,87
23MJ2423Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:39:3340,79
24MC27134Krátký LubošTJ Lanškroun6200:39:5438,43
25MA2835Vávra Lukáš-8800:40:2435,15
26MA3033Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:41:3727,19
27MA31191Šustek FrantišekČeská Třebová8300:42:0623,98
28MB3416Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:2615,34
29MC3528Jedlička VáclavSK Žamberk6100:44:1110,35
30MB3615Vacek JiříDlouhá Třebová7700:47:093,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB163Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:36:22111,69
2ZA25128Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:39:4094,61
3ZA2625Maříková SimonaTJ Spartak Letohrad9600:39:5193,69
4ZB2929Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:40:4988,70
5ZB324Šedová Jana---7300:42:2380,61
6ZB3322Semerádová Naďa-7700:42:2880,13
7ZA3732Faltusová LudmilaXCT Horní Heřmanice9000:47:4053,19
8ZA38109Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:48:0451,19
9ZB39144Olenočinová Hana-7400:48:3148,80
10ZA40167Šponiarová Lucie-8700:49:1944,66
11ZA4134Vávrová Radka-9000:49:4242,69
12ZJ4219Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:52:3427,84
13ZB432Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:53:4321,88

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód