hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

5. Pekelný kilometr

30.8.2017, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 5. Pekelný kilometr
  • datum konání: 30.8.2017
  • zobrazeno již 506x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
první start nejmladší kategorie: 18:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 20:15 hodin

Přihlášky

na místě od 17:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

běh do českotřebovské sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 845

Propozice seriálu Pekelný kilometr 2017

Časový pořad

E-mailová adresa

simunek@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.20185. Pekelný kilometr-
11.7.20184. Pekelný kilometr-
30.5.20183. Pekelný kilometr-
2.5.20182. Pekelný kilometr-
4.4.20181. Pekelný kilometr-
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 5. Pekelný kilometr

  • ročníků: 55
  • závodníků na všech ročnících: 5185

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6347
Keprtová Miloslava4844
Sadílek Ota4643
Borek Viktor0442
Šimůnek Jan8241
Borková Agáta0240
Borek Petr7040
Vacek Martin6936
Stránský Aleš6036
Šimůnek Jan0333
Matyášová Jana6533
Šimůnková Pavla7732
Serbousková Sára0432
Pilgr Luděk7631
Červ Miloslav5029
Buriánek Roman6529
Šimůnková Zdena5829
Šimůnek Jan4928
Stránská Adéla9128
Vondra Vojtěch9827
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Preislerová Agáta Nela0926
Kačerovský Michal9826
Bureš Josef0626
Černá Markéta7025
Preislerová Elena0625
Marhold Luboš7725
Pávek Jiří6925
Kostřicová Blanka6124
Gregorová Michaela0424
Gregora Jan0024
Kalous Petr7723
Gregorová Monika0023
Marholdová Aneta0723
Šafář Jaroslav5122
Záveský Filip9322
Lánová Aneta0721
Hruška Vladislav0421
Pirklová Markéta7921
Bielčik Jindřich4021
Kubišta Oto5321
Krátká Hana9521
Turek Martin8020
Hanáková Klára0220
Ducháček Bedřich5920
Vávra Jan0720
Kolářová Adéla0318
Vetchý Kryštof0418

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2124Škrabánek DominikSKB Česká Třebová1000:00:30-
2C225Ducháček MatějSokol Řetová1100:00:32-
3C2312Hanik AlexČeská Třebová1000:00:33-
4C2413Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:34-
5C2621Cvrček JáchymAtletika Polička1000:00:35-
6C278Pokorný FrantišekLitomyšl1200:00:37-
7C2817Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:38-
8C2104Machač LukášSokol Valašské Meziříčí1100:00:39-
9C2121Krištof VojtěchAtletika Polička1200:00:48-
10C21318Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:58-
11C21823Beneš AdamRun Sport Team1300:01:08-
12C2202Machalík JaroslavČeská Třebová1300:01:21-
13C2226Dolejš Mikuláš Jiří-1300:01:39-
-C2-10Beneš Jakub-13DNF-

Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2516Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:00:35-
2D2919Němcová NatálieLitomyšl1100:00:39-
3D2119Hegerová TerezaVýprachtice1100:00:41-
4D21414Broulíková Amálieneregistrována1200:01:00-
5D21522Valíková KláraČeská Třebová1300:01:01-
6D21615Broulíková Alžbětaneregistrována1200:01:04-
7D21711Haniková EmaČeská Třebová1300:01:05-
8D21920Bartoňová LeonaSvitavy1400:01:14-
9D2213Machalíková ViktorieČeská Třebová1300:01:38-
10D2237Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:59-

Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1620Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:18-
2M11717Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:26-
3M11816Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:29-
4M12613Ducháček VítSokol Řetová0800:01:46-

Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1819Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:18-
2Z1154Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:01:25-
3Z11910Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:30-
4Z1238Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:39-
5Z12424Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:39-
6Z12723Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:52-

Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2126Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:08-
2M2418Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:14-
3M252Krištof JanAtletika Polička0700:01:15-
4M2925Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:19-
5M2115Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:23-
6M21421Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:25-
7M21614Stránský JakubSokol Řetová0700:01:26-
8M2219Machač PatrikSokol Valašské Meziříčí0700:01:34-
9M22222Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:35-
10M2253Vávra JanPeklák team0700:01:42-

Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2227Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:10-
2Z236Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:01:12-
3Z271Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:18-
4Z21012Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:19-
5Z2127Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:23-
6Z21315Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:23-
7Z22011Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:01:34-

Mladší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3411Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:27-
2M366Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:28-
3M31117Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:59-
4M3128König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:04:04-
5M31813Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:05:05-

Mladší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z317Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:08-
2Z359Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:27-
3Z3812Moskvová AgátaKB Letohrad0500:03:46-
4Z3915Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:49-
5Z3105Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT0400:03:53-
6Z3132Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:04:09-

Starší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4210Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:03:13-
2M4318Moravec JanJM Team Letohrad0200:03:14-
3M41714Zamastil AlexVysoké Mýto0200:04:44-

Starší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z473Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:34-
2Z4144Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:04:13-
3Z4151Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:04:20-
4Z41616Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:42-

Dorostenci (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5951Gregora JanActivity Lanškroun0000:06:19-

Dorostenky (trať 1 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Junioři 18-19 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ133Novák DavidAC Vysoké Mýto9800:05:03-
2MJ817Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:13-
3MJ2843Vencl JiříActivity Lanškroun9800:07:54-

Juniorky 18-19 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3550Václavková HanaDlouhá Třebová9900:08:13-
2ZJ5030Nováková Lucie-9800:10:07-

Muži A 20-39 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA210Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:28-
2MA320Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:05:41-
3MA522Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:53-
4MA652Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:05:59-
5MA1041Hyksa Jakub-9100:06:34-
6MA1113Beneš MichalRUNSPORT8300:06:44-
7MA1226Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:46-
8MA131Stránský TomášČeská Třebová - S.M.R.T.8400:06:51-
9MA1545Košnar FilipTrailrun.cz9100:06:57-
10MA1647Skuček PavelBE Orlica9100:07:00-
11MA1942Nunvář Rostislav-8600:07:10-
12MA2649Němec JiříJehnědí9000:07:49-
13MA2736Grunwwald Jiří-9100:07:51-
14MA3212Cvrček MartinTHE EARTH7900:08:03-
15MA3423Šustek FrantišekČeská Třebová8300:08:07-
16MA3618Matějka PetrJBT Team8900:08:22-
17MA3938Kolbe Martin-8700:08:24-

Muži B 40-49 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB735Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:07-
2MB226Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:23-
3MB2925Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:00-
4MB339Němec RadekLitomyšl7700:08:07-
5MB3854Svoboda Petr-7300:08:24-
6MB4015Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:25-

Muži C 50-59 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC432Novák PetrSK Donocykl6700:05:52-
2MC1840Klusoň Jaromír-6600:07:03-
3MC2353Hruban JanČeská Třebová6600:07:28-
4MC5244Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:09-

Muži D 60-69 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2028Ráb PavelČeská Třebová5200:07:13-
2MD2534Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:45-
3MD3121Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:03-
4MD4948Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:09:57-

Muži E 70 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5119Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:07-

Ženy A 20-34 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1416Nováková BarboraSokol Kunvald8300:06:57-
2ZA3727Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:23-
3ZA445Dolejšová Zuzana-8300:08:44-
4ZA454Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:50-
5ZA4839Klusoňová Iveta-9200:09:47-
6ZA5337Klusoňová Adéla-9600:10:09-

Ženy B 35-44 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB218Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:23-
2ZB303Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:02-
3ZB4124Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:08:29-
4ZB4256Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:30-
5ZB5414Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:13-

Ženy C 45-54 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1746Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:01-
2ZC2429Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:37-
3ZC437Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:08:32-
4ZC462Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:00-
5ZC4731Sychrová Hana-6600:09:24-
6ZC5555Pecinová Jana-6400:10:15-

Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5611Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:55-

Trať 0,25 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2126Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:08-
1Z2227Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:10-
2Z236Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:01:12-
2M2418Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:14-
3M252Krištof JanAtletika Polička0700:01:15-
1M1620Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:18-
3Z271Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:18-
1Z1819Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:18-
4M2925Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:19-
4Z21012Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:19-
5M2115Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:23-
5Z2127Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:23-
6Z21315Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:23-
6M21421Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:25-
2Z1154Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:01:25-
7M21614Stránský JakubSokol Řetová0700:01:26-
2M11717Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:26-
3M11816Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:29-
3Z11910Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:30-
7Z22011Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:01:34-
8M2219Machač PatrikSokol Valašské Meziříčí0700:01:34-
9M22222Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:35-
4Z1238Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:39-
5Z12424Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:39-
10M2253Vávra JanPeklák team0700:01:42-
4M12613Ducháček VítSokol Řetová0800:01:46-
6Z12723Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:52-

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ133Novák DavidAC Vysoké Mýto9800:05:03-
1MA210Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:28-
2MA320Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:05:41-
1MC432Novák PetrSK Donocykl6700:05:52-
3MA522Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:53-
4MA652Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:05:59-
1MB735Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:07-
2MJ817Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:13-
1M5951Gregora JanActivity Lanškroun0000:06:19-
5MA1041Hyksa Jakub-9100:06:34-
6MA1113Beneš MichalRUNSPORT8300:06:44-
7MA1226Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:46-
8MA131Stránský TomášČeská Třebová - S.M.R.T.8400:06:51-
1ZA1416Nováková BarboraSokol Kunvald8300:06:57-
9MA1545Košnar FilipTrailrun.cz9100:06:57-
10MA1647Skuček PavelBE Orlica9100:07:00-
1ZC1746Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:01-
2MC1840Klusoň Jaromír-6600:07:03-
11MA1942Nunvář Rostislav-8600:07:10-
1MD2028Ráb PavelČeská Třebová5200:07:13-
1ZB218Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:23-
2MB226Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:23-
3MC2353Hruban JanČeská Třebová6600:07:28-
2ZC2429Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:37-
2MD2534Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:45-
12MA2649Němec JiříJehnědí9000:07:49-
13MA2736Grunwwald Jiří-9100:07:51-
3MJ2843Vencl JiříActivity Lanškroun9800:07:54-
3MB2925Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:00-
2ZB303Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:02-
3MD3121Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:03-
14MA3212Cvrček MartinTHE EARTH7900:08:03-
4MB339Němec RadekLitomyšl7700:08:07-
15MA3423Šustek FrantišekČeská Třebová8300:08:07-
1ZJ3550Václavková HanaDlouhá Třebová9900:08:13-
16MA3618Matějka PetrJBT Team8900:08:22-
2ZA3727Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:23-
5MB3854Svoboda Petr-7300:08:24-
17MA3938Kolbe Martin-8700:08:24-
6MB4015Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:25-
3ZB4124Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:08:29-
4ZB4256Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:30-
3ZC437Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:08:32-
3ZA445Dolejšová Zuzana-8300:08:44-
4ZA454Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:50-
4ZC462Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:00-
5ZC4731Sychrová Hana-6600:09:24-
5ZA4839Klusoňová Iveta-9200:09:47-
4MD4948Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:09:57-
2ZJ5030Nováková Lucie-9800:10:07-
1ME5119Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:07-
4MC5244Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:09-
6ZA5337Klusoňová Adéla-9600:10:09-
5ZB5414Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:13-
6ZC5555Pecinová Jana-6400:10:15-
1ZD5611Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:55-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód