hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Knířovský běh

10.6.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Knířovský běh
  • datum konání: 10.6.2017
  • zobrazeno již 671x
  • místo konání: Knířov u Vysokého Mýta
  • GPS: 49.92657N, 16.14458E
  • pořadatel: Orel Vysoké ýto

Sociální sítě

Místo konání

Knířov (ves 3 km od Vysokého Mýta směr Luže, Proseč)
9:30 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin (do 9:15 pro nejmladší žactvo)

Startovné

hlavní závod 50 Kč

Popis tratě

Délka: 6,5 km a méně
Povrch: asfaltové a lesní cesty ve zvlněném terénu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Smolák
tel. 731 897 217

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

smolak.petr@email.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.6.2018Knířovský běh-
11.6.2016Knířovský běh216
20.6.2015Knířovský běh229
28.6.2014Knířovský běh213
15.6.2013Knířovský běh192
16.6.2012Knířovský běh182
18.6.2011Knířovský běh161
19.6.2010Knířovský běh141
27.6.2009Knířovský běh151
31.5.2008Knířovský běh121
16.6.2007Knířovský běh104
10.6.2006Knířovský běh134
4.6.2005Knířovský běh112
12.6.2004Knířovský běh123

Statistika závodu Knířovský běh

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 2079

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek Jiří4313
Smoláková Dominika0011
Smoláková Alexandra9811
Kopecký Libor5611
Sadílek Ota4610
Šafář Jaroslav5110
Bielčik Jindřich409
Šimůnek Jan499
Nechvíl Petr919
Vacek Martin699
Gregora Filip029
Kopecký Jan909
Smolák Bedřich039
Jirásková Eva649
Boháč Bonifác019
Smolák Petr949
Stránská Michaela979
Smoláková Valérie939
Marhold Luboš778
Kouřil Karel728
Razým Jan578
Stránský Aleš608
Gregorová Michaela048
Šimůnková Pavla778
Smolák Šimon088
Nechvílová Miroslava608
Šimůnek Jan828
Šimůnek Jan038
Boháč Pankrác068
Mlynář Vojtěch987
Brychta Jakub087
Gregora Jakub987
Vondra Vojtěch987
Červ Miloslav507
Svatoš Otakar347
Štyndl Miroslav577
Gregorová Monika007
Frydrychová Eliška017
Pilnáček Petr657
Tomíšek Jindřich397
Borek Petr707
Keprtová Miloslava487
Štanclová Eliška947
Borek Viktor047
Ducháček Bedřich597
Jiskrová Anežka967
Mertová Michaela766
Siegel Josef586
Sejkorová Lenka636
Borková Agáta026

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2012 a mladší (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11280Hladký MikulášOrel Židenice1200:00:26-
2C1143Paus JiříOrel Hranice1200:00:27-
3C11617Zykan OliverNové Město na Moravě1200:00:29-
4C1184Sabolčik SamuelZámrsk1200:00:29-
5C1192Pavlíček KryštofTJ Jablonné nad Orlicí1200:00:30-
6C12235Minařík TobiášOrel Obřany1400:00:42-
7C12351Štulpa MaxOrel - Obřany1200:00:47-

Děvčata r. 2012 a mladší (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11573Holochová AnnaOREL Vyškov1200:00:27-
2D11759Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:29-
3D12021Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:31-
4D12187Pešinová ElinVysoké Mýto1300:00:39-
5D12434Stříhavková AnežkaAC Choceň1400:00:54-
6D12578Preislerová Viola ŽofieISCAREX Česká Třebová1400:00:56-

Chlapci r. 2010-11 (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2576Halas HynekOrel Šitbořice1000:00:23-
2C2752Zejda MatyášOrel Brno-Obřany1100:00:24-
3C2827Brusenbauch AlanISCAREX junior team Česká Třebová1100:00:24-
4C2972Holoch MatějOrel Vyškov1100:00:24-
5C21157Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:26-

Děvčata r. 2010-11 (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2122Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:21-
2D2238Kroupová DominikaOrel Obřany1000:00:21-
3D2381Hladká LeontýnaOrel Židenice1000:00:22-
4D2460Gregorová AnnaŽichlínek ZŠ1000:00:22-
5D2615Tomanová MajaOrel Vyškov1000:00:23-
6D291Sabolčiková NelaBKVM1000:00:24-
7D2135Pausová TerezaOrel Hranice1000:00:27-

Nejmladší žáci I r. 2008-09 (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1286Metelka TomášOK99 Hradec Králové0800:03:00108,75
2M1612Heger ŠimonAtletika Jablonné0800:03:0999,19
3M1723Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:03:1692,07
4M1961Gregora LukášActivity Lanškroun0800:03:1890,05
5M1107Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:03:1988,56
6M11431Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:03:2483,99
7M11598Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:03:2582,19
8M11690Hladký TadeášOrel Židenice0800:03:2780,91
9M12195Dušek MatějVysoké Mýto0800:03:3671,14
10M12277Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:03:4066,25

Nejmladší žákyně I r. 2008-09 (trať 0,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1166Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:47106,19
2Z1237Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:5297,63
3Z1356Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:5296,18
4Z1428Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:5591,99
5Z158Shánělová NicoleVysoké Mýto0800:01:5591,26
6Z1639Zejdová KateřinaOrel Brno-Obřany0800:01:5886,35
7Z1789Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:5885,44
8Z1845Kalánková GabrielaVysoké Mýto0800:01:5984,53
9Z1965Šedová KamilaSruby0800:02:0277,98
10Z11032Nimshausová HelenaAC Vysoké Mýto0800:02:0868,15
11Z111101Sádecká EliškaŘíkovice0800:02:0966,52

Nejmladší žáci II r. 2006-07 (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M219Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:02:56119,11
2M21229Duda JakubOrel Vyškov0700:03:2193,58
3M21767Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:03:2787,30

Nejmladší žákyně II r. 2006-07 (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2318Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:03:05102,10
2Z2497Rouhová NelaVysoké Mýto0700:03:0899,54
3Z2519Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:03:0998,36
4Z2826Matějková Viktoria ElaLubník0700:03:1789,59
5Z21114Tomanová StelaOrel Vyškov0700:03:2185,74
6Z21336Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:03:2383,60
7Z21888Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:03:3075,36
8Z21970Paulusová NicoleAC Vysoké Mýto0700:03:3372,15
9Z22069Kroulíková MichaelaDžbánov0600:03:3471,51
10Z22399Miková JulieOrel Obřany0600:05:053,00

Mladší žáci r. 2004-05 (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3368Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:05:43102,78
2M34106Bukáček MarekAtletika Polička0400:05:47100,42
3M3596Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:05:5396,79
4M37117Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:06:3274,22
5M3816Zykan PatrikNové Město na Moravě0500:07:2345,13

Mladší žákyně r. 2004-05 (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3140Pijáková TerezaOrel Brno-Obřany0400:05:32105,76
2Z3292Metelková MichaelaOK99 Hradec Králové0500:05:35104,00
3Z3679Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:05:5990,24
4Z39100Moskvová AgátaKB Letohrad0500:07:4229,79

Starší žáci r. 2002-03 (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M42124Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:09:34106,41
2M43107Kapoun JanAtletika Polička0300:09:51100,39
3M45114Moravec JanOrel Orlice - JM team Letohrad0200:10:1393,20
4M414157Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:12:3644,90

Starší žákyně r. 2002-03 (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z44116Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:10:11106,95
2Z48112Šedová TerezaCyklo Bendl0300:10:25102,52
3Z410147Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:11:0390,53
4Z418118Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:13:1947,50

Dorostenci 2000-01 (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M512102Vašátko MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0100:23:49107,60
2M51810Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:24:19103,55
3M525103Maryška JanWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou0200:26:0888,85

Dorostenky r. 2000-01 (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z512173Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:12:11111,09
2Z51582Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:12:5699,47
3Z519152Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:13:3489,44

Junioři 18-19 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1128Novák DavidAC Vysoké Mýto9800:21:54127,62
2MJ2483Halas PavelOrel Šitbořice9900:26:0294,99
3MJ36115Moravec JakubOrel Orlice - JM Team Letohrad9900:28:1677,40

Juniorky 18-19 let (trať 6,5 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A 20-39 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA3165Šutera JosefAtletika Polička7900:22:58102,25
2MA7162Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:23:2099,09
3MA8184Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:23:2398,66
4MA9141Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:23:3696,85
5MA14167Lorenc TomášAtletika Polička8600:23:5993,49
6MA15136Tomek JiříOrel Židenice9700:24:0293,06
7MA16183Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:24:0492,78
8MA20135Juránek StanislavOrel Židenice8700:24:3788,13
9MA21164Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:25:0484,22
10MA27123Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:3970,55
11MA29149Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:27:0966,27
12MA3025Stratílek VojtěchVysoké Mýto9300:27:1265,80
13MA456Paus AlešOrel Hranice7800:29:1648,00
14MA47169Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:30:0640,83
15MA55176Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:31:0332,65
16MA5958Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:32:0823,32
17MA79181Bielčik JiříLichkov8500:39:093,00

Muži B 40-49 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2150Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:22:24103,65
2MB4163Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/Sádek u Poličky7600:22:5998,61
3MB5180Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:23:0597,74
4MB6175Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:23:1995,62
5MB10190Adamec MilanOrel Vyškov7700:23:3793,06
6MB11130Moskva RomanPasivity Žamberk7500:23:4691,73
7MB22185Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:25:1978,07
8MB2820Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:26:5863,61
9MB3171Kroulík RadekDžbánov7700:27:2959,08
10MB3294Metelka PavelOK99 Hradec Králové6800:27:3158,78
11MB40121Hladký JiříOrel Židenice7500:28:4747,68
12MB44105Kapoun PetrAtletika Polička7500:29:0944,47
13MB48155Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:30:2133,95
14MB50120Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:2633,33
15MB57177Radiměřský MilanVysoké Mýto6800:31:4222,11
16MB70194Zajíček VladimírZámrsk7200:34:303,00

Muži C 50-59 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC13145Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:23:52107,03
2MC19146Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:24:30101,89
3MC23138Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:25:5091,08
4MC26110Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:26:1188,32
5MC34192Skřivánek PetrOrel Vyškov6600:27:4176,12
6MC3744Mika IvoOrel Obřany Brno6600:28:3069,52
7MC60193Kunc JosefOrel Vyškov6000:32:3236,98
8MC63170Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:32:5334,12

Muži D 60-69 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD35127Šolc VítězslavBKL Machov5700:28:12102,57
2MD39137Nosek MiroslavOrel Židenice5500:28:4199,18
3MD41151Ráb PavelČeská Třebová5200:28:4998,25
4MD42179Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:29:0096,97
5MD49161Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:30:2587,05
6MD53111Švec MiroslavSokol Potštejn5200:30:5283,92
7MD54174Červ MiloslavAtletika Polička5000:31:0082,96
8MD61109Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:32:4370,95
9MD64159Vilhelm VáclavPřívrat5100:33:3564,89
10MD65195Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:33:5063,23
11MD71108Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:34:3258,28
12MD82172Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:39:5920,07
13MD85153Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:41:0712,24

Muži E 70 let a starší (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME76156Bubeník JiříOrel Vyškov4400:37:38102,66
2ME77125Jelínek MatějČernilov4200:38:1999,09
3ME78182Bielčik JindřichElma Tým4000:38:2898,25
4ME81166Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:39:4491,66
5ME84160Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:40:2887,75
6ME87168Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:42:1178,82

Ženy A 20-34 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA33187Nováková BaboraSokol Kunvald8300:27:33149,41
2ZA72139Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:35:08107,90
3ZA91134Stratílková LudmilaSruby9700:47:0442,69

Ženy B 35-44 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB43188Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:29:02110,21
2ZB52131Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:30:4998,55
3ZB5833Nimshausová HanaVysoké Mýto8100:31:5691,25
4ZB62113Šedová JanaSruby7300:32:4486,10
5ZB67142Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:34:0976,76
6ZB6930Dudová VendulaOrel Vyškov7600:34:2175,53
7ZB74122Hladká KláraOrel Židenice7800:36:0763,90
8ZB80119Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:39:3341,52

Ženy C 45-54 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1793Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:24:12123,10
2ZC38178Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:28:3291,38
3ZC46104Rolečková EvaVysoké Mýto7100:29:2085,53
4ZC51171Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:30:3077,00
5ZC56189Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:31:0672,66
6ZC66196Spilková GabrielaVysoké Mýto7200:34:0151,31
7ZC7324Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:35:3240,24
8ZC75191Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:37:2027,08
9ZC83186Vaňková EvaOREL Vysoké Mýto6700:40:234,73
10ZC9043Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:45:083,00

Ženy D 55 let a starší (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD68144Hellerová HanaHradec Králové6100:34:16126,48
2ZD86129Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:41:4288,79
3ZD88154Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:42:3084,72
4ZD89126Jelínková MagdalenaČernilov4500:44:2475,18

Lidový běh (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB150Zejda JiříOrel Brno-Obřany8500:09:14-
2LB611Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:10:18-
3LB748Hronek JaroslavOrel Brno-Obřany9100:10:23-
4LB941Limburský JanOrel Brno-Obřany0100:10:41-
5LB1185Zykan PetrNMNM8400:11:21-
6LB1384Zykanová JarmilaNMNM8600:12:35-
7LB1674Vacek JiříDlouhá Třebová7700:13:00-
8LB17143Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:13:12-
9LB2063Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:13:45-
10LB2175Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:14:11-
11LB2291Halas PavelOREL Šitbořice6800:14:15-
12LB2342Limburská EliškaOrel Brno-Obřany9900:14:22-
13LB2446Kessnerová MartinaOrel Brno-Obřany7600:14:28-
14LB2564Brusenbauch AlanISCAREX junior team Česká Třebová1100:15:05-
15LB2647Zejdová EvaOrel Brno-Obřany8300:15:28-
16LB27140Juránková HanaOrel Židenice9000:16:09-
17LB2862Brusenbauchová HanaČeská Třebová4500:16:36-
18LB2954Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:17:30-
19LB30133Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:17:30-
20LB31132Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:17:54-
21LB3255Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:17:56-
22LB3353Koubová MarcelaRybník8000:17:57-
23LB3449Miková RenataOrel Brno Obřany7200:18:38-

Trať 0,45 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1166Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:47106,19
2Z1237Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:5297,63
3Z1356Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:5296,18
4Z1428Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:5591,99
5Z158Shánělová NicoleVysoké Mýto0800:01:5591,26
6Z1639Zejdová KateřinaOrel Brno-Obřany0800:01:5886,35
7Z1789Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:5885,44
8Z1845Kalánková GabrielaVysoké Mýto0800:01:5984,53
9Z1965Šedová KamilaSruby0800:02:0277,98
10Z11032Nimshausová HelenaAC Vysoké Mýto0800:02:0868,15
11Z111101Sádecká EliškaŘíkovice0800:02:0966,52

Trať 0,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M219Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:02:56119,11
1M1286Metelka TomášOK99 Hradec Králové0800:03:00108,75
1Z2318Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:03:05102,10
2Z2497Rouhová NelaVysoké Mýto0700:03:0899,54
3Z2519Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:03:0998,36
2M1612Heger ŠimonAtletika Jablonné0800:03:0999,19
3M1723Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:03:1692,07
4Z2826Matějková Viktoria ElaLubník0700:03:1789,59
4M1961Gregora LukášActivity Lanškroun0800:03:1890,05
5M1107Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:03:1988,56
5Z21114Tomanová StelaOrel Vyškov0700:03:2185,74
2M21229Duda JakubOrel Vyškov0700:03:2193,58
6Z21336Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:03:2383,60
6M11431Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:03:2483,99
7M11598Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:03:2582,19
8M11690Hladký TadeášOrel Židenice0800:03:2780,91
3M21767Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:03:2787,30
7Z21888Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:03:3075,36
8Z21970Paulusová NicoleAC Vysoké Mýto0700:03:3372,15
9Z22069Kroulíková MichaelaDžbánov0600:03:3471,51
9M12195Dušek MatějVysoké Mýto0800:03:3671,14
10M12277Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:03:4066,25
10Z22399Miková JulieOrel Obřany0600:05:053,00

Trať 1,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3140Pijáková TerezaOrel Brno-Obřany0400:05:32105,76
2Z3292Metelková MichaelaOK99 Hradec Králové0500:05:35104,00
1M3368Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:05:43102,78
2M34106Bukáček MarekAtletika Polička0400:05:47100,42
3M3596Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:05:5396,79
3Z3679Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:05:5990,24
4M37117Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:06:3274,22
5M3816Zykan PatrikNové Město na Moravě0500:07:2345,13
4Z39100Moskvová AgátaKB Letohrad0500:07:4229,79

Trať 2,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB150Zejda JiříOrel Brno-Obřany8500:09:14-
1M42124Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:09:34106,41
2M43107Kapoun JanAtletika Polička0300:09:51100,39
1Z44116Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:10:11106,95
3M45114Moravec JanOrel Orlice - JM team Letohrad0200:10:1393,20
2LB611Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:10:18-
3LB748Hronek JaroslavOrel Brno-Obřany9100:10:23-
2Z48112Šedová TerezaCyklo Bendl0300:10:25102,52
4LB941Limburský JanOrel Brno-Obřany0100:10:41-
3Z410147Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:11:0390,53
5LB1185Zykan PetrNMNM8400:11:21-
1Z512173Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:12:11111,09
6LB1384Zykanová JarmilaNMNM8600:12:35-
4M414157Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:12:3644,90
2Z51582Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:12:5699,47
7LB1674Vacek JiříDlouhá Třebová7700:13:00-
8LB17143Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:13:12-
4Z418118Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:13:1947,50
3Z519152Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:13:3489,44
9LB2063Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:13:45-
10LB2175Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:14:11-
11LB2291Halas PavelOREL Šitbořice6800:14:15-
12LB2342Limburská EliškaOrel Brno-Obřany9900:14:22-
13LB2446Kessnerová MartinaOrel Brno-Obřany7600:14:28-
14LB2564Brusenbauch AlanISCAREX junior team Česká Třebová1100:15:05-
15LB2647Zejdová EvaOrel Brno-Obřany8300:15:28-
16LB27140Juránková HanaOrel Židenice9000:16:09-
17LB2862Brusenbauchová HanaČeská Třebová4500:16:36-
18LB2954Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:17:30-
19LB30133Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:17:30-
20LB31132Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:17:54-
21LB3255Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:17:56-
22LB3353Koubová MarcelaRybník8000:17:57-
23LB3449Miková RenataOrel Brno Obřany7200:18:38-

Trať 6,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1128Novák DavidAC Vysoké Mýto9800:21:54127,62
1MB2150Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:22:24103,65
1MA3165Šutera JosefAtletika Polička7900:22:58102,25
2MB4163Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/Sádek u Poličky7600:22:5998,61
3MB5180Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:23:0597,74
4MB6175Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:23:1995,62
2MA7162Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:23:2099,09
3MA8184Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:23:2398,66
4MA9141Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:23:3696,85
5MB10190Adamec MilanOrel Vyškov7700:23:3793,06
6MB11130Moskva RomanPasivity Žamberk7500:23:4691,73
1M512102Vašátko MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0100:23:49107,60
1MC13145Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:23:52107,03
5MA14167Lorenc TomášAtletika Polička8600:23:5993,49
6MA15136Tomek JiříOrel Židenice9700:24:0293,06
7MA16183Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:24:0492,78
1ZC1793Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:24:12123,10
2M51810Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:24:19103,55
2MC19146Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:24:30101,89
8MA20135Juránek StanislavOrel Židenice8700:24:3788,13
9MA21164Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:25:0484,22
7MB22185Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:25:1978,07
3MC23138Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:25:5091,08
2MJ2483Halas PavelOrel Šitbořice9900:26:0294,99
3M525103Maryška JanWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou0200:26:0888,85
4MC26110Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:26:1188,32
10MA27123Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:3970,55
8MB2820Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:26:5863,61
11MA29149Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:27:0966,27
12MA3025Stratílek VojtěchVysoké Mýto9300:27:1265,80
9MB3171Kroulík RadekDžbánov7700:27:2959,08
10MB3294Metelka PavelOK99 Hradec Králové6800:27:3158,78
1ZA33187Nováková BaboraSokol Kunvald8300:27:33149,41
5MC34192Skřivánek PetrOrel Vyškov6600:27:4176,12
1MD35127Šolc VítězslavBKL Machov5700:28:12102,57
3MJ36115Moravec JakubOrel Orlice - JM Team Letohrad9900:28:1677,40
6MC3744Mika IvoOrel Obřany Brno6600:28:3069,52
2ZC38178Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:28:3291,38
2MD39137Nosek MiroslavOrel Židenice5500:28:4199,18
11MB40121Hladký JiříOrel Židenice7500:28:4747,68
3MD41151Ráb PavelČeská Třebová5200:28:4998,25
4MD42179Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:29:0096,97
1ZB43188Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:29:02110,21
12MB44105Kapoun PetrAtletika Polička7500:29:0944,47
13MA456Paus AlešOrel Hranice7800:29:1648,00
3ZC46104Rolečková EvaVysoké Mýto7100:29:2085,53
14MA47169Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:30:0640,83
13MB48155Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:30:2133,95
5MD49161Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:30:2587,05
14MB50120Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:2633,33
4ZC51171Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:30:3077,00
2ZB52131Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:30:4998,55
6MD53111Švec MiroslavSokol Potštejn5200:30:5283,92
7MD54174Červ MiloslavAtletika Polička5000:31:0082,96
15MA55176Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:31:0332,65
5ZC56189Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:31:0672,66
15MB57177Radiměřský MilanVysoké Mýto6800:31:4222,11
3ZB5833Nimshausová HanaVysoké Mýto8100:31:5691,25
16MA5958Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:32:0823,32
7MC60193Kunc JosefOrel Vyškov6000:32:3236,98
8MD61109Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:32:4370,95
4ZB62113Šedová JanaSruby7300:32:4486,10
8MC63170Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:32:5334,12
9MD64159Vilhelm VáclavPřívrat5100:33:3564,89
10MD65195Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:33:5063,23
6ZC66196Spilková GabrielaVysoké Mýto7200:34:0151,31
5ZB67142Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:34:0976,76
1ZD68144Hellerová HanaHradec Králové6100:34:16126,48
6ZB6930Dudová VendulaOrel Vyškov7600:34:2175,53
16MB70194Zajíček VladimírZámrsk7200:34:303,00
11MD71108Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:34:3258,28
2ZA72139Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:35:08107,90
7ZC7324Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:35:3240,24
7ZB74122Hladká KláraOrel Židenice7800:36:0763,90
8ZC75191Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:37:2027,08
1ME76156Bubeník JiříOrel Vyškov4400:37:38102,66
2ME77125Jelínek MatějČernilov4200:38:1999,09
3ME78182Bielčik JindřichElma Tým4000:38:2898,25
17MA79181Bielčik JiříLichkov8500:39:093,00
8ZB80119Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:39:3341,52
4ME81166Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:39:4491,66
12MD82172Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:39:5920,07
9ZC83186Vaňková EvaOREL Vysoké Mýto6700:40:234,73
5ME84160Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:40:2887,75
13MD85153Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:41:0712,24
2ZD86129Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:41:4288,79
6ME87168Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:42:1178,82
3ZD88154Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:42:3084,72
4ZD89126Jelínková MagdalenaČernilov4500:44:2475,18
10ZC9043Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:45:083,00
3ZA91134Stratílková LudmilaSruby9700:47:0442,69

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1128Novák DavidAC Vysoké Mýto9800:21:54104,71
2MB2150Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:22:24100,18
3MA3165Šutera JosefAtletika Polička7900:22:5895,11
4MB4163Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/Sádek u Poličky7600:22:5995,05
5MB5180Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:23:0594,16
6MB6175Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:23:1992,00
7MA7162Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:23:2091,84
8MA8184Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:23:2391,39
9MA9141Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:23:3689,52
10MB10190Adamec MilanOrel Vyškov7700:23:3789,40
11MB11130Moskva RomanPasivity Žamberk7500:23:4688,05
12M512102Vašátko MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0100:23:4987,57
13MC13145Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:23:5287,12
14MA14167Lorenc TomášAtletika Polička8600:23:5986,04
15MA15136Tomek JiříOrel Židenice9700:24:0285,59
16MA16183Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:24:0485,29
17M51810Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:24:1983,09
18MC19146Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:24:3081,46
19MA20135Juránek StanislavOrel Židenice8700:24:3780,48
20MA21164Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:25:0476,43
21MB22185Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:25:1974,14
22MC23138Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:25:5069,53
23MJ2483Halas PavelOrel Šitbořice9900:26:0267,75
24M525103Maryška JanWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou0200:26:0866,86
25MC26110Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:26:1166,49
26MA27123Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:3962,26
27MB2820Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:26:5859,42
28MA29149Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:27:0957,83
29MA3025Stratílek VojtěchVysoké Mýto9300:27:1257,34
30MB3171Kroulík RadekDžbánov7700:27:2954,81
31MB3294Metelka PavelOK99 Hradec Králové6800:27:3154,52
32MC34192Skřivánek PetrOrel Vyškov6600:27:4153,03
33MD35127Šolc VítězslavBKL Machov5700:28:1248,42
34MJ36115Moravec JakubOrel Orlice - JM Team Letohrad9900:28:1647,83
35MC3744Mika IvoOrel Obřany Brno6600:28:3045,74
36MD39137Nosek MiroslavOrel Židenice5500:28:4144,11
37MB40121Hladký JiříOrel Židenice7500:28:4743,22
38MD41151Ráb PavelČeská Třebová5200:28:4942,92
39MD42179Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:29:0041,28
40MB44105Kapoun PetrAtletika Polička7500:29:0939,94
41MA456Paus AlešOrel Hranice7800:29:1638,90
42MA47169Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:30:0631,47
43MB48155Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:30:2129,24
44MD49161Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:30:2528,64
45MB50120Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:2628,61
46MD53111Švec MiroslavSokol Potštejn5200:30:5224,66
47MD54174Červ MiloslavAtletika Polička5000:31:0023,44
48MA55176Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:31:0322,99
49MB57177Radiměřský MilanVysoké Mýto6800:31:4217,20
50MA5958Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:32:0813,33
51MC60193Kunc JosefOrel Vyškov6000:32:329,85
52MD61109Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:32:438,13
53MC63170Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:32:536,70
54MD64159Vilhelm VáclavPřívrat5100:33:353,00
55MD65195Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:33:503,00
56MB70194Zajíček VladimírZámrsk7200:34:303,00
57MD71108Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:34:323,00
58ME76156Bubeník JiříOrel Vyškov4400:37:383,00
59ME77125Jelínek MatějČernilov4200:38:193,00
60ME78182Bielčik JindřichElma Tým4000:38:283,00
61MA79181Bielčik JiříLichkov8500:39:093,00
62ME81166Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:39:443,00
63MD82172Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:39:593,00
64ME84160Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:40:283,00
65MD85153Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:41:073,00
66ME87168Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:42:113,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1793Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:24:12119,14
2ZA33187Nováková BaboraSokol Kunvald8300:27:3394,15
3ZC38178Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:28:3286,71
4ZB43188Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:29:0282,97
5ZC46104Rolečková EvaVysoké Mýto7100:29:2080,73
6ZC51171Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:30:3072,01
7ZB52131Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:30:4969,64
8ZC56189Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:31:0667,57
9ZB5833Nimshausová HanaVysoké Mýto8100:31:5661,30
10ZB62113Šedová JanaSruby7300:32:4455,42
11ZC66196Spilková GabrielaVysoké Mýto7200:34:0145,75
12ZB67142Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:34:0944,73
13ZD68144Hellerová HanaHradec Králové6100:34:1643,94
14ZB6930Dudová VendulaOrel Vyškov7600:34:2143,32
15ZA72139Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:35:0837,41
16ZC7324Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:35:3234,44
17ZB74122Hladká KláraOrel Židenice7800:36:0730,03
18ZC75191Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:37:2020,97
19ZB80119Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:39:334,44
20ZC83186Vaňková EvaOREL Vysoké Mýto6700:40:233,00
21ZD86129Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:41:423,00
22ZD88154Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:42:303,00
23ZD89126Jelínková MagdalenaČernilov4500:44:243,00
24ZC9043Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:45:083,00
25ZA91134Stratílková LudmilaSruby9700:47:043,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Moc pěkně připravený závod. Pěkné ceny, meloun při doběhu, výborné palačinky.
thorx10
Pohoda a nádhera. Díky Borci z Čermné
jampb
Skvěle zorganizovaný závod, všem patří velké díky:-)
g.spilkova
Krásný závod, není co dodat!!!
pechacek.miroslav

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód