hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh Dobroučským krajem

3.6.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dobroučským krajem
  • datum konání: 3.6.2017
  • zobrazeno již 784x
  • místo konání: Sportovní areál Dolní Dobrouč
  • GPS: 49.99252N, 16.5E
  • pořadatel: Orel Dolní Dobrouč

Sociální sítě

Místo konání

fotbalové hřiště Dolní Dobrouč
9:30 - 11:45 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

80 Kč (děti a mládež zdarma)

Popis tratě

Délka: 10,3 km a méně
Tratě jsou členité a vedou převážně po loukách, lesních a polních cestách v okolí obce. Délky tratí pro jednotlivé kategorie jsou sestaveny z jednoho či více okruhů.

Ceny pro vítěze

věcné v hodnotě 22.000 Kč
finanční v hodnotě 11.100 Kč
tombola v hodnotě 6.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Špinler
tel: 603 314 261

Plakát závodu ve formátu JPG

Časový program závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.bdk.orlicko.cz

E-mailová adresa

petr_spinler@conel.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.6.2018Běh Dobroučským krajem-
18.6.2016Běh Dobroučským krajem431
6.6.2015Běh Dobroučským krajem406
7.6.2014Běh Dobroučským krajem382
22.6.2013Běh Dobroučským krajem268
2.6.2012Běh Dobroučským krajem - MČR veteránů v krosu333
4.6.2011Běh Dobroučským krajem277
5.6.2010Běh Dobroučským krajem - Cena GELADRINK258
6.6.2009Běh Dobroučským krajem234
7.6.2008Běh Dobroučským krajem217

Statistika závodu Běh Dobroučským krajem

  • ročníků: 11
  • závodníků na všech ročnících: 2806

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0410
Borková Agáta0210
Borek Petr7010
Vacek Martin6910
Matějíček Šimon089
Marhold Petr789
Kubíčková Adéla059
Matyášová Jana659
Sejkorová Lenka639
Mlynář Marek079
Kubíček Tomáš088
Keprtová Miloslava488
Horáček Michal758
Plíva Vojtěch878
Bielčik Jindřich408
Sadílek Ota468
Jirásková Eva648
Jakubec Filip028
Mlynář Tomáš028
Mlynář Vlastimil648
Mlynář Vojtěch988
Dostálek Petr678
Pecháček Ondřej087
Gregora Filip027
Dušek Jakub037
Mikysková Svatava037
Jansová Denisa027
Šimůnková Pavla777
Kubišta Oto537
Mařík Jan007
Gregorová Michaela047
Krejčířová Inka087
Kapounová Kristýna017
Krupička Miroslav537
Vondra Vojtěch987
Nechvílová Miroslava607
Krátká Hana957
Plíva Martin097
Maříková Zuzana977
Živný Marek917
Šimůnková Zdena587
Kalous Petr777
Jakubcová Adéla986
Plíva Michal006
Jakubcová Barbora006
Jadrný Tomáš046
Boháč Pankrác066
Mlynářová Eliška076
Merta Jaroslav356
Brychta Jakub086

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1178Kreidl JanOrel Židenice1200:00:01-
2C1319Zykan OliverNové Město na Moravě1200:00:02-
3C1559Paus JiříOrel Hranice1200:00:03-
4C1746Jadrný VojtěchÚstí nad Orlicí1200:00:04-
5C1937Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:05-
6C11134Štěch MatějLibchavy1200:00:06-
7C11310Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:00:07-
8C11561Bystroň DavidŽamberk1200:00:08-
9C11762Krištof VojtěchAtletika Polička1200:00:09-
10C11938Dušek AdamTJ Spartak Letohrad1200:00:10-
11C12130Jasanský MichalDolní Dobrouč1400:00:11-
12C12312Šváb VojtěchDolní Dobrouč1400:00:12-
13C12548Pawera JosefJamné nad Orlicí1400:00:13-
14C1273Štulpa MaxOrel Obřany1200:00:14-
15C12953Beneš AdamRunSport team - Dolní Dobrouč1300:00:15-
16C13170Halas MatějOrel Vyškov1300:00:16-
17C133702Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:17-
18C13521Štěch JosefDolní Dobrouč1200:00:18-
19C13722Štěch JosefDolní Dobrouč1400:00:19-
20C13932Matějíček TadeášOrel Dolní Dobrouč1500:00:20-

Děvčata 5 let a mladší (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1164Holochová AnnaOREL Vyškov1200:00:01-
2D1368Havlíčková SabinaOREL Vyškov1200:00:02-
3D158Luxová NikoletaLetohrad1200:00:03-
4D1751Jiskrová AdélaJanov1200:00:04-
5D1947Jadrná ValentýnaÚstí nad Orlicí1200:00:05-
6D11124Mikysková ÁjaDolní Dobrouč1200:00:06-
7D11365Marková JolanaDolní Dobrouč1300:00:07-
8D11545Barvínková EliškaLetohrad1300:00:08-
9D11728Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:09-
10D11966Vacková LindaDolní Dobrouč1400:00:10-
11D12154Jirásková LilianaBBB Team1300:00:11-
12D12356Hálová AdélaLanškroun1300:00:12-
13D12550Jiskrová NikolaJanov1400:00:13-
14D12733Špěchová KarolínaLibchavy1400:00:14-
15D12960Preislerová Viola ŽofieISCAREX1400:00:15-
16D13123Mikysková KláraDolní Dobrouč1400:00:16-
17D13318Řenáková MarkétaDolní Dobrouč1300:00:17-
18D13573Langrová EllaÚstí nad Orlicí1500:00:18-
19D13752Šolcová MarkétaDolní Dobrouč1500:00:19-
20D1396Dušková TerezaDolní Dobrouč1500:00:20-
21D14143Váchová AdélaDolní Dobrouč1300:00:21-

Chlapci 6-7 let (trať 0,12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2114Pirkl VítISCAREX Junior team1000:00:01-
2C2376Halas HynekOrel Šitbořice1000:00:02-
3C2574Langr MartinJiskra Ústí nad Orlicí1000:00:03-
4C2780Lebeda ŠtěpánÚstí nad Orlicí1000:00:04-
5C2916Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:00:05-
6C21111Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:00:06-
7C21367Provazník RafaelOrel Vyškov1000:00:07-
8C21575Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:08-
9C21749Ducháček MatějSokol Řetová1100:00:09-
10C21971Grec JosefOrel Vyškov1100:00:10-
11C22141Dušek OndraTJ Spartak Letohrad1000:00:11-
12C2234Zejda MatyášOrel Obřany1100:00:12-
13C22536Jansa ŠtěpánAtletika Žamberk1100:00:13-
14C2277Jabůrek DavidOrel Vyškov1100:00:14-
15C22920Stříbrný JiříPetrovice1100:00:15-
16C2301Kounek JakubBrno - Pohořelice1000:00:16-
17C23115Költö TobiasXTC.CZ H.Heřmanice1000:00:17-
18C23231Matějíček MatoušOrel Dolní Dobrouč1100:00:18-
19C23335Kouba RadimRybník1100:00:19-
20C23439Kubín ZdeněkTJ Spartak Letohrad1100:00:20-
21C23517Řehák JaroslavDolní Dobrouč1100:00:21-
22C23644Vácha JanDolní Dobrouč1100:00:22-
23C2372Kounek MatějBrno - Pohořelice1000:00:23-
24C23872Horák DavidOrel Silůvky1000:00:24-
25C23929Jasanský MatyášDolní Dobrouč1100:00:25-
26C24013Šváb PetrDolní Dobrouč1100:00:26-

Děvčata 6-7 let (trať 0,12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2127Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:01-
2D235Kroupová DominikaOrel Obřany1000:00:02-
3D2563Tomanová MajaOREL Vyškov1000:00:03-
4D2726Fišerová BeátaATLETIKA Dlouhá Třebová1000:00:04-
5D2940Vaníčková ŠtěpánkaTJ SPARTAK Letohrad1000:00:05-
6D21179Marholdová NikolaChoceň1000:00:06-
7D21357Krejčová AnetaLetohrad1100:00:07-
8D21542Prchalová MagdalénaTJ SPARTAK Letohrad1000:00:08-
9D21758Pausová TerezaOREL Hranice1000:00:09-
10D21925Fišerová AdélaOrlické Podhůří1000:00:10-
11D22155Jirásková ApolenaBBB Team1100:00:11-
12D22369Halasová AnežkaOREL Vyškov1100:00:12-
13D22577Hegerová TerezaVýprachtice1100:00:13-
14D2279Plívová MarkétaOrel Dolní Dobrouč1100:00:14-

Nejmladší žáci I (trať 0,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11167Horák TomášOrel Silůvky0800:00:58105,59
2M12192Šenkýř DominikOrel Silůvky0800:01:0098,88
3M13118Kumpošt RadovanISCAREX Junior team0800:01:0195,53
3M1322Kubíček TomášDolní Dobrouč0800:01:0195,53
5M15172Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:0292,18
5M1539Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:01:0292,18
7M17126Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:0388,83
8M1932Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:0485,47
9M111184Marhold JanChoceň0800:01:0678,77
10M113112Zajíček VojtěchAtletika DDM Lanškroun0800:01:0775,42
11M114110Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:0872,07
12M115178Kreidl VáclavOrel Židenice0900:01:0968,72
13M11748Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:01:1065,36
13M11756Kubín JanTJ Spartak Letohrad0800:01:1065,36
15M121169Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:1162,01
15M121139Tobiška VáclavAtletika Žamberk0800:01:1162,01
15M12150Janza MatějTJ Spartak Letohrad0800:01:1162,01
18M125109Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:1258,66
19M13149Šedivý EliášTJ Spartak Letohrad0800:01:1451,96
20M13335Šolc AntonínDolní Dobrouč0800:01:1548,60
20M13355Palán ŠimonTJ Spartak Letohrad0800:01:1548,60
22M136146Čapek MatyášOrel Vyškov0900:01:1645,25
22M13647Vacek JakubLetohrad0800:01:1645,25
24M13853Strnad VítTJ Spartak Letohrad0800:01:1741,90
24M13838Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:01:1741,90
26M14113Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:01:1838,55
26M14146Stejskal DanTJ Spartak Letohrad0900:01:1838,55
28M1438Jabůrek RadimOrel Vyškov0800:01:1935,20
29M145159Krejčí ŠtěpánDolní Dobrouč0900:01:2128,49
29M145111Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:2128,49
31M14812Plíva MartinOrel Dolní Dobrouč0900:01:2225,14
32M151195Valenta MartinTJ Spartak Letohrad0800:01:2418,44
33M15631Mikyska PetrDolní Dobrouč0900:01:285,03
34M157164Halas VojtěchOrel Vyškov0800:01:303,00

Nejmladší žákyně I (trať 0,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z17113Knápková TerezaATLETIKA TJ Lanškroun0800:01:03105,15
2Z110129Pichalová KristýnaOREL Domanín0800:01:0598,97
3Z11127Čejková KláraISCAREX Junior Team0800:01:0695,88
4Z115151Trojancová MonikaOREL Vyškov0800:01:0986,60
5Z117182Šedová KamilaSOKOL Sruby0800:01:1083,51
5Z11740Koubová ElenISCAREX Junior Team0900:01:1083,51
7Z12144Jankovičová DenisaTJ SPARTAK Letohrad0900:01:1180,41
8Z125177Hájková ZuzanaACTIVITY Lanškroun0800:01:1277,32
8Z125116Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:01:1277,32
10Z128157Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior Team0900:01:1375,77
11Z1296Zejdová KateřinaOrel Obřany0800:01:1374,23
11Z12952Grosmannová LucieTJ SPARTAK Letohrad0800:01:1374,23
13Z13157Bárnetová ŽofieTJ SPARTAK Letohrad0800:01:1471,13
14Z13354Mikysková DarjaTJ SPARTAK Letohrad0800:01:1568,04
15Z138196Pirklová PatricieLetohrad0900:01:1761,86
16Z143194Faltusová EmaTJ SPARTAK Letohrad0800:01:1955,67
17Z14529Štěchová ZuzanaDolní Dobrouč0900:01:2149,48
18Z148158Langrová TerkaÚstí nad Orlicí0800:01:2246,39
19Z15042Stará EmmaTJ SPARTAK Letohrad0900:01:2343,30
20Z151123Bednářová MartinaDolní Dobrouč0800:01:2440,21
21Z15341Ferancová VendulaTJ SPARTAK Letohrad0900:01:2537,11
22Z154161Záleská SofieKrálíky0900:01:2730,93
22Z15443Koutníková RozalieTJ SPARTAK Letohrad0900:01:2730,93
24Z157154Dorazilová KristýnaOREL Vyškov0900:01:3021,65
25Z159193Socháčková KarolínkaČeská Třebová0800:01:3118,56

Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2211Boháč PankrácJiskra Ústí nad Orlicí0600:03:29103,76
2M24125Bureš JosefISCAREX Junior team0600:03:32100,94
3M2563Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:03:3895,31
4M2777Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:03:4192,49
5M21371Barvínek DanielTJ Spartak Letohrad0600:03:4687,79
6M216171Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:03:5282,16
7M217136Krištof JanAtletika Polička0700:03:5381,22
8M21816Mareš VítAtletika Jablonné nad Orlicí0700:03:5678,40
9M22178Jankovič LiborTJ Spartak Letohrad0600:04:0470,89
10M22220Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč - Vencl tým0700:04:0768,08
11M223138Řehák MarekISCAREX Junior team0700:04:0966,20
12M224198Jurajda TimonTK Letohrad0600:04:1065,26
13M225147Pevný KryštofOrel Vyškov0700:04:1164,32
14M228153Křížek FilipOrel Vyškov0600:04:1857,75
15M23061Kačena MatějTJ Spartak Letohrad0700:04:2353,05
16M231128Kuchař AdamOrel Domanín0700:04:2452,11
17M233140Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:04:2551,17
18M23573Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohrad0600:04:2848,36
19M23670Doleček VojtaTJ Spartak Letohrad0600:04:3046,48
20M237149Provazník GabrielOrel Vyškov0700:05:0117,37
21M23833Šnajdar OndřejDolní Dobrouč0700:05:283,00

Nejmladší žákyně II (trať 0,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21120Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:02:16101,46
2Z2279Kubová LucieTJ SPARTAK Letohrad0600:02:17100,00
3Z2326Hejlová KateřinaISCAREX Junior Team0600:02:1898,54
4Z2460Kubíčková NinaTJ SPARTAK Letohrad0700:02:2391,24
5Z25148Tomanová StelaOREL Vyškov0700:02:2489,78
6Z26131Kosíková MichaelaOREL Domanín0600:02:2588,32
6Z26181Matějková Viktoria ElaLubník0700:02:2588,32
8Z28115Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:02:2686,86
8Z28179Kreidlová VeronikaOREL Židenice0700:02:2686,86
10Z21067Beugmanová KateřinaTJ SPARTAK Letohrad0600:02:2785,40
11Z211157Preislerová Elena MarieISCAREX Junior Team0600:02:2883,94
12Z21266Marešová EliškaTJ SPARTAK Letohrad0700:02:2982,48
13Z213170Kožnarová JulieTJ SPARTAK Letohrad0600:02:3081,02
14Z21464Bártová NicolTJ SPARTAK Letohrad0700:02:3376,64
15Z21558Hegerová RozalieTJ SPARTAK Letohrad0700:02:3672,26
16Z216168Horáková NikolaOREL Silůvky0600:02:3770,80
17Z21736Kristejnová AnetaSOKOL Klášterec nad Orlicí0700:02:3869,34
17Z217114Hubálková KristýnaATLETIKA DDM Lanškroun0700:02:3869,34
19Z21968Lánová TerezieTJ SPARTAK Letohrad0600:02:3967,88
20Z22010Kubešová KláraACTIVITY Lanškroun0600:02:4164,96
20Z220122Pawerová AnnaTJ SOKOL Jamné nad Orlicí0600:02:4164,96
22Z222176Hájková BarboraVOTJ Lanškroun0600:02:4460,58
23Z223134Huvarová JulieOREL Domanín0600:02:4559,12
24Z224160Vítková AdélaATLETIKA Žamberk0700:02:4657,66
25Z225180Kučerová MarianaLubník0700:02:5150,36
26Z22681Hovadová AnetaTJ SPARTAK Letohrad0600:02:5248,91
27Z2272Kubasová SabinaOrel Upice0600:02:5445,99
28Z22834Šolcová VeronikaDolní Dobrouč0600:02:5643,07
29Z22962Dvořáková TerezaTJ SPARTAK Letohrad0700:03:0628,47
30Z2307Janďourková MarkétaDolní Dobrouč0700:03:1022,63
31Z23130Mikysková MarikaDolní Dobrouč0700:03:1121,17

Mladší žáci (trať 1,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M35185Bukáček MarekAtletika Polička0400:05:43100,97
2M37145Vacek MichalISCAREX Junior team0400:05:44100,39
3M31094Gregor JanTJ Spartak Letohrad0400:05:4798,65
4M312121Vetchý KryštofISCAREX Junior team0400:05:4898,07
5M31397Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:05:4997,49
6M31695Škrobánek JaroslavTJ Spartak Letohrad0400:05:5792,84
7M317174Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:05:5892,26
8M319124Štantejský MatějISCAREX Junior team0500:06:0190,52
9M320175Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:06:0389,36
9M32089Fišer RadekTJ Spartak Letohrad0500:06:0389,36
11M322117Jadrný TomášISCAREX Junior team0400:06:0687,62
12M32596Schless AdamTJ Spartak Letohrad0400:06:1383,56
13M329142Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:06:1880,66
14M331166Topinka JonášActivity Lanškroun0500:06:2377,76
15M332173Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:06:2576,60
16M33399Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:06:2874,85
17M33687Rybka FilipTJ Spartak Letohrad0500:06:3968,47
18M339191Hrouzek ZdeněkOrel Silůvky0400:07:0354,55
19M340137Šnajdar ŠtěpánDolní Dobrouč0500:07:0652,80
20M341482Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:1050,48
21M34425Zykan PatrikNové Město na Moravě0500:07:3834,24

Mladší žákyně (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31135Serbousková SáraISCAREX Junior Team0400:03:19109,57
2Z335Pijáková TerezaOrel Obřany0400:03:3099,04
3Z3591Moskvová AgátaTJ SPARTAK Letohrad0500:03:3891,39
4Z3728Stříbrná EliškaPetrovice0400:03:4188,52
5Z39119Kumpoštová AndreaISCAREX Junior Team0500:03:4287,56
6Z31088Marková NikolaTJ SPARTAK Letohrad0500:03:4386,60
7Z31121Hamplová TerezaISCAREX Junior Team0500:03:4485,65
8Z312100Grossmannová KláraTJ SPARTAK Letohrad0400:03:4584,69
9Z31393Hrubá KláraTJ SPARTAK Letohrad0400:03:4683,73
10Z31598Kánská LucieTJ SPARTAK Letohrad0400:03:5079,90
11Z3191Kubasová LeonaOrel Upice0400:03:5872,25
12Z32024Kubíčková AdélaDolní Dobrouč0500:04:0367,46
13Z32684Kubíčková ZuzanaTJ SPARTAK Letohrad0500:04:1357,89
14Z327186Němcová AdélaAtletika Polička0400:04:1655,02
15Z328162Kohlová Aneta LioDolní Dobrouč0500:04:1853,11
16Z331127Kosíková MarkétaOREL Domanín0400:04:2447,37
17Z334132Náplavová AnnaOREL Domanín0500:04:2645,45

Starší žáci (trať 1,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41106Költö Teo MatějTJ Spartak Letohrad0300:05:12105,00
2M42143Šimůnek JanISCAREX Junior team0300:05:2199,38
3M43108Semirád JanTJ Spartak Letohrad0300:05:2795,63
4M44189Konečný VojtěchOrel Silůvky0200:05:3093,75
5M45144Vacek LukášISCAREX Junior team0200:05:4385,63
6M48187Richtr AdamLetohrad0200:05:4584,38
7M49103Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0300:05:4683,75
8M410200Moravec JanOrel Orlice - JM Team Letohrad0200:05:4783,12
9M414104Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad0300:05:5081,25
10M422107Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:06:0671,25
11M424105Vondráček JakubTJ Spartak Letohrad0300:06:0770,63

Starší žákyně (trať 1,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z415199Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:05:55103,87
2Z417183Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:05:58102,21
3Z425163Halasová AnnaOrel Vyškov0300:06:1393,92
4Z427141Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:06:1592,82
5Z428101Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad0300:06:1692,27
6Z430155Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:06:2189,50
7Z434480Marková BarboraBrzdy Horní Čermná0200:06:2985,08
8Z435197Kolegarová AnetaOrel Židenice0200:06:3183,98
9Z437165Veselá AnetaOrel Vyškov0300:06:4874,59
10Z438102Škrobánková ViolaTJ Spartak Letohrad0300:06:5968,51
11Z442152Trojancová IvetaOrel Vyškov0300:07:2355,25
12Z443481Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:3449,17

Dorostenci (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51492Pastor PatrikPasivity Žamberk0100:10:34117,38
2M52498Verner JanČeská Třebová0100:11:4297,79
3M53497Holubář PatrikFBK Orlicko-Třebovsko0000:12:2784,83
4M543Limburský JanOrel Obřany0100:13:3565,24
5M554Tichý MiroslavOrel Obřany0100:14:1553,72
6M511490Fojt OndřejOrel Obřany0100:18:223,00

Dorostenky (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z56494Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:15:25106,15
2Z57493Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:15:48101,33
3Z58495Derková MartinaActivity Lanškroun0100:16:3092,53
4Z59491Kuchařová LucieOrel Domanín0100:16:5487,50
5Z510496Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:17:2381,42

Junioři 18-19 let (trať 7,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2301Štěpánek RadekOrel Obřany9800:36:06103,14
2MJ6326Halas PavelOrel Šitbořice9900:37:1596,86

Juniorky 18-19 let (trať 7,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ9352Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:39:32118,21
2ZJ19357Václavková HanaDlouhá Třebová9900:42:37104,04
3ZJ32324Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:48:2077,75
4ZJ35337Moravcová DenisaLetohrad9900:50:4866,41
5ZJ41327Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:53:0755,75
-ZJ-417Limurská EliškaOrel Obřany99DNF-

Muži A 20-39 let (trať 10,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1203Hübl RadekRunSport team8800:39:16107,65
2MA2261Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:41:2297,36
3MA3280Šilar ZdeněkRunSport team8100:41:5194,99
4MA6241Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:42:1293,28
5MA9231Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:43:1987,81
6MA12235Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:43:4186,01
7MA13271Budina JakubTrailrun.cz9300:43:5085,28
8MA18204Frydrych BroňaLes8900:47:3466,99
9MA19207Beneš MichalRunSport team8300:47:5565,27
10MA23236Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:49:1558,74
11MA29276Wiedermann Ondřej3D Fitness RT8800:51:0549,76
12MA30214Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:51:2248,37
13MA31220Marhold PetrChoceň7800:51:2947,80
14MA35232Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:51:5545,68
15MA36282Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:52:0444,94
16MA43254Žižka DavidTRX Team Pardubice8300:53:2138,66
17MA47206Kožnar JakubŽamberk7800:53:4336,86
18MA53209Paus AlešOrel Hranice7800:56:5920,86
19MA60253Holovský JakubŽamberk8600:59:467,23
20MA62284Padalík OndřejLetohrad8401:00:553,00
21MA64265Strážnický JanOrel Kuřim8201:02:013,00
22MA75228Grec PavelOrel Vyškov8001:09:203,00
-MA-281Jor MartinRunSport team87DNF-

Muži B 40-49 let (trať 10,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4211Adamec MilanOrel Vyškov7700:42:02101,08
2MB5260Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:42:11100,37
3MB7249Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:3498,55
4MB8256Hejl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:43:0696,03
5MB10257Podškubka ViktorEleven Run team7700:43:2794,37
6MB11215Moskva RomanPasivity Žamberk7500:43:4093,35
7MB14252Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:1490,67
8MB16285Malátek AntonínPardubice7700:46:3879,31
9MB17213Horák PetrOrel Silůvky7600:47:2175,92
10MB21230Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:49:0267,95
11MB22208Huvar RostislavOrel Domanín7500:49:0767,56
12MB24219Jirovy BohumilGomango Höcner7300:49:2566,14
13MB26237Toman IgorOrel Vyškov7200:49:4364,72
14MB27269Mařík Jiří3D Fitness RT7200:49:5164,09
15MB32258Doležal MartinSPS Sázava7000:51:3056,28
16MB33221Halas PetrOrel Vyškov7300:51:3455,96
17MB37268Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:52:2152,25
18MB39202Hampl AloisOstrov7000:52:5049,97
19MB44218Záleský MichalKrálíky6800:53:2447,29
20MB45223Jurajda PavelTK Letohrad7400:53:3046,81
21MB51243Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:56:1933,48
22MB52262Vaňous MartinÚstí nad Orlicí6900:56:4631,35
23MB54277Hrabec VladimírRSFK Brno6800:57:1329,22
24MB57226Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:58:0125,44
25MB59283Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:58:5820,94
26MB65263Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:02:175,25
27MB66217Provazník ZdeněkOrel Vyškov7401:02:304,22
28MB68234Kreidl MartinHolasice7501:03:243,00
29MB69205Kubíček MarcelDolní Dobrouč7601:06:253,00
30MB70210Bednář MartinDolní Dobrouč7101:06:283,00
31MB71225Lebeda MartinÚstí nad Orlicí7301:07:203,00
32MB73239Langer MartinSDH Hylváty - Ústí nad Orlicí7601:08:523,00
-MB-240Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí72DNF-

Muži C 50-59 let (trať 10,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC15250Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:44:50112,74
2MC20255Dostálek PetrBouda6700:48:2297,98
3MC28278Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:50:2789,28
4MC39270Novotný Luděk3D Fitness RT6200:52:5079,32
5MC41267Hruban JanČeská Třebová6600:52:5379,12
6MC46266Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:53:4075,84
7MC49248Skyba MartinOrel Židenice6200:54:3971,74
8MC61212Kunc JosefOrel Vyškov6001:00:1548,35
9MC67462Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:03:1535,82
10MC74233Sedlák JiříPřelouč5801:09:1011,10

Muži D 60-69 let (trať 10,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD25251Bláha MilanAF Křovice5700:49:42106,32
2MD34246Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:51:4098,66
3MD38242Dostál LadislavMoravská Třebová5600:52:3695,02
4MD42222Šolc VítězslavBKL Machov5700:53:0593,14
5MD48247Nosek MiroslavOrel Židenice5500:54:0089,56
6MD50227Ráb PavelČeská Třebová5200:55:1684,63
7MD55244Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:57:1876,70
8MD56224Švec MiroslavPotštejn5200:57:4874,76
9MD58201Brtník JiříOrel Obřany5200:58:4071,38
10MD63245Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:01:3360,14
11MD72238Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:07:2337,41
12MD76279Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:24:493,00

Muži E 70 let a starší (trať 7,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8334Krátký FrantišekKrálíky4300:38:34137,08
2ME36317Bubeník JiříOrel Vyškov4400:50:5884,70
3ME40361Bielčik JindřichElma tým4000:52:3078,22
4ME42331Maixner VáclavOrel Čebín4100:53:5572,24
5ME43333Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:54:1171,11
6ME46360Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:55:5963,51
7ME52358Holý JosefOrel Židenice4101:00:2045,13

Ženy A 20-34 let (trať 7,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA7359Nováková BaboraSokol Kunvald8300:37:16111,39
2ZA11338Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:40:0796,96
3ZA14329Marholdová Lucie8300:41:1091,65
4ZA23340Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:44:1376,21
5ZA37356Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:51:0141,80
6ZA38350Vaňková NikolaSDH Hylváty - Ústí nad Orlicí9400:51:2140,11
7ZA45342Kašparová AnetaÚstí nad Orlicí8500:55:4817,59

Ženy B 35-44 let (trať 7,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1354Jiroušková JanaPrestige team Česká Třebová7900:33:57108,40
2ZB3364Mertová MichaelaŠtefko Running team7600:36:0896,08
3ZB4339Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:36:1495,52
4ZB5316Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:36:5391,85
5ZB12363Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:40:3171,34
6ZB13311Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:41:0368,33
7ZB16323Hocková ZuzanaTJ Sokol Pohořelice8200:42:0062,97
8ZB17320Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:42:1661,47
9ZB20315Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:42:3859,40
10ZB21306Svobodová MartinaOrel Obřany7500:43:1056,39
11ZB22313Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:43:5751,97
12ZB24341Škrabálková ZdeňkaÚstí nad Orlicí7400:44:4647,36
13ZB25328Šedová Jana7300:44:5746,32
14ZB26344Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:45:1244,91
15ZB28309Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:45:5740,68
16ZB29305Maryšlerová MonikaOrel Obřany7400:46:4036,64
17ZB30302Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:47:4030,99
18ZB39310Koubová MarcelaRybník8000:51:368,79
19ZB47348Langrová SimonaSDH Hylváty - Ústí nad Orlicí8200:56:323,00
20ZB48336Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:57:193,00
21ZB50349Vaňková PavlaSDH Hylváty - Ústí nad Orlicí7600:58:563,00
22ZB51351Langerová ViolaSDH Hylváty - Ústí nad Orlicí7300:58:573,00

Ženy C 45-54 let (trať 7,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC10362Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:39:37107,97
2ZC15314Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:41:4397,79
3ZC18345Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:42:2794,24
4ZC27318Málková AnnaOrel Vyškov6300:45:4977,92
5ZC31307Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:48:0866,69
6ZC33312Burešová HanaČeská Třebová6500:49:1861,03
7ZC34353Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:50:2455,70
8ZC53303Fučíková HanaOrel Obřany6701:04:473,00

Ženy D 55 let a starší (trať 7,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD44325Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:28117,57
2ZD49346Ehrenbergerová MartaLetohrad5700:58:10105,17
3ZD54308Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:06:3077,26
-ZD-355Jurošková MilušeOrel Židenice58DNF-

Lidový běh - Muži (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM1457Kapalčík ŠimonMistrovice9500:11:47-
2LM2406Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:12:06-
3LM3425Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:12:17-
4LM4459Toman DavidDolní Dobrouč9800:12:50-
5LM5426Kosik MichalOREL Domanín7600:12:58-
6LM6432Toman ZdeněkDolní Dobrouč7100:13:05-
7LM8413Matějíček LiborOrel Dolní Dobrouč7900:13:33-
8LM9450Moravec JanJM Team Letohrad0200:13:36-
9LM10409Zykan PetrNMNM8400:13:39-
10LM13424Jurajda TimonTenisový klub Letohrad0600:14:15-
11LM14468Mikyska VáclavOrel Dolní Dobrouč8700:14:22-
12LM15466Mikyska AdamOrel Dolní Dobrouč0000:14:23-
13LM16434Pevný PetrOREL Vyškov7200:14:27-
14LM17437Marhold JanChoceň0800:14:35-
15LM18444Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:14:41-
16LM22412Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:15:06-
17LM23441Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:15:14-
18LM24408Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:15:15-
19LM28455Mlynář MarekOREL VENCL Team Ústí n. Orlicí 0700:15:54-
20LM29438Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:15:58-
21LM30440Vacek JiříDlouhá Třebová7700:16:00-
22LM32401Fojt LeošOrel Brno-Obřany5700:16:19-
23LM35445Lebeda ŠtěpánÚstí nad Orlicí1000:16:25-
24LM36407Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:16:26-
25LM39435Halas PavelOREL Šitbořice6800:17:27-
26LM41405Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:17:54-
27LM42414Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:18:13-
28LM45460Žižka MiloňNekoř5900:18:25-
29LM49446Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:19:39-
30LM52420Kouba RadimRybník1100:20:32-
31LM53419Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:20:34-
32LM54429Kounek JakubSOKOL Pohořelice1000:20:55-
33LM55431Kounek MatějSOKOL Pohořelice1000:20:56-
34LM56430Kounek RadimSOKOL Pohořelice8100:20:57-
35LM58448Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:21:52-
36LM63442Wendlig MiroslavLuková5300:29:22-

Lidový běh - Ženy (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LZ7464Pirklová KateřinaLetohrad7600:13:19-
2LZ11452Mikysková SabinaOrel Dolní Dobrouč0200:13:41-
3LZ12453Kubasová LeonaOREL MARATONSTAV Úpice0400:14:09-
4LZ19458Tomanová StelaOrel Vyškov0700:14:55-
5LZ20461Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:15:00-
6LZ21428Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:15:01-
7LZ25418Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:15:19-
8LZ26411Zykanová JarmilaNMNM8600:15:33-
9LZ27416Šolcová AnežkaDolní Dobrouč0400:15:44-
10LZ31439Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:16:03-
11LZ32451Kalousová DanaŽamberk5900:16:19-
12LZ34463Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:16:20-
13LZ37421Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:17:21-
14LZ38422Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:17:22-
15LZ40402Kessnerová MartinaOrel Brno-Obřany7600:17:47-
16LZ43415Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:18:14-
17LZ44404Zejdová EvaOrel Brno-Obřany8300:18:23-
18LZ46449Vacková MichaelaDlouhá Třebová7700:18:26-
19LZ47433Trojancová LenkaOrel Vyškov7800:18:39-
20LZ48427Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:19:09-
21LZ50454Marková BarboraBrzdy Horní Čermná0200:19:40-
22LZ51447Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:19:41-
23LZ57456Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:21:01-
24LZ59467Pavelcová ElaAtletika Žamberk0700:25:06-
25LZ60465Vítková AdélaAtletika Žamberk0700:25:07-
26LZ61443Halasová JanaOrel Vyškov7500:25:30-
27LZ62436Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:26:11-
28LZ64403Knopová NadyaOrel - Obřany5700:31:11-
-LZ-423Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná79DNF-

Trať 0,08 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1164Holochová AnnaOREL Vyškov1200:00:01-
1C1178Kreidl JanOrel Židenice1200:00:01-
2C1319Zykan OliverNové Město na Moravě1200:00:02-
2D1368Havlíčková SabinaOREL Vyškov1200:00:02-
3D158Luxová NikoletaLetohrad1200:00:03-
3C1559Paus JiříOrel Hranice1200:00:03-
4D1751Jiskrová AdélaJanov1200:00:04-
4C1746Jadrný VojtěchÚstí nad Orlicí1200:00:04-
5D1947Jadrná ValentýnaÚstí nad Orlicí1200:00:05-
5C1937Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:05-
6C11134Štěch MatějLibchavy1200:00:06-
6D11124Mikysková ÁjaDolní Dobrouč1200:00:06-
7C11310Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:00:07-
7D11365Marková JolanaDolní Dobrouč1300:00:07-
8C11561Bystroň DavidŽamberk1200:00:08-
8D11545Barvínková EliškaLetohrad1300:00:08-
9D11728Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:09-
9C11762Krištof VojtěchAtletika Polička1200:00:09-
10D11966Vacková LindaDolní Dobrouč1400:00:10-
10C11938Dušek AdamTJ Spartak Letohrad1200:00:10-
11C12130Jasanský MichalDolní Dobrouč1400:00:11-
11D12154Jirásková LilianaBBB Team1300:00:11-
12C12312Šváb VojtěchDolní Dobrouč1400:00:12-
12D12356Hálová AdélaLanškroun1300:00:12-
13C12548Pawera JosefJamné nad Orlicí1400:00:13-
13D12550Jiskrová NikolaJanov1400:00:13-
14D12733Špěchová KarolínaLibchavy1400:00:14-
14C1273Štulpa MaxOrel Obřany1200:00:14-
15D12960Preislerová Viola ŽofieISCAREX1400:00:15-
15C12953Beneš AdamRunSport team - Dolní Dobrouč1300:00:15-
16C13170Halas MatějOrel Vyškov1300:00:16-
16D13123Mikysková KláraDolní Dobrouč1400:00:16-
17D13318Řenáková MarkétaDolní Dobrouč1300:00:17-
17C133702Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:17-
18D13573Langrová EllaÚstí nad Orlicí1500:00:18-
18C13521Štěch JosefDolní Dobrouč1200:00:18-
19D13752Šolcová MarkétaDolní Dobrouč1500:00:19-
19C13722Štěch JosefDolní Dobrouč1400:00:19-
20C13932Matějíček TadeášOrel Dolní Dobrouč1500:00:20-
20D1396Dušková TerezaDolní Dobrouč1500:00:20-
21D14143Váchová AdélaDolní Dobrouč1300:00:21-

Trať 0,12 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2127Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:01-
1C2114Pirkl VítISCAREX Junior team1000:00:01-
2C2376Halas HynekOrel Šitbořice1000:00:02-
2D235Kroupová DominikaOrel Obřany1000:00:02-
3D2563Tomanová MajaOREL Vyškov1000:00:03-
3C2574Langr MartinJiskra Ústí nad Orlicí1000:00:03-
4D2726Fišerová BeátaATLETIKA Dlouhá Třebová1000:00:04-
4C2780Lebeda ŠtěpánÚstí nad Orlicí1000:00:04-
5D2940Vaníčková ŠtěpánkaTJ SPARTAK Letohrad1000:00:05-
5C2916Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:00:05-
6C21111Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:00:06-
6D21179Marholdová NikolaChoceň1000:00:06-
7C21367Provazník RafaelOrel Vyškov1000:00:07-
7D21357Krejčová AnetaLetohrad1100:00:07-
8C21575Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:08-
8D21542Prchalová MagdalénaTJ SPARTAK Letohrad1000:00:08-
9C21749Ducháček MatějSokol Řetová1100:00:09-
9D21758Pausová TerezaOREL Hranice1000:00:09-
10D21925Fišerová AdélaOrlické Podhůří1000:00:10-
10C21971Grec JosefOrel Vyškov1100:00:10-
11D22155Jirásková ApolenaBBB Team1100:00:11-
11C22141Dušek OndraTJ Spartak Letohrad1000:00:11-
12D22369Halasová AnežkaOREL Vyškov1100:00:12-
12C2234Zejda MatyášOrel Obřany1100:00:12-
13C22536Jansa ŠtěpánAtletika Žamberk1100:00:13-
13D22577Hegerová TerezaVýprachtice1100:00:13-
14C2277Jabůrek DavidOrel Vyškov1100:00:14-
14D2279Plívová MarkétaOrel Dolní Dobrouč1100:00:14-
15C22920Stříbrný JiříPetrovice1100:00:15-
16C2301Kounek JakubBrno - Pohořelice1000:00:16-
17C23115Költö TobiasXTC.CZ H.Heřmanice1000:00:17-
18C23231Matějíček MatoušOrel Dolní Dobrouč1100:00:18-
19C23335Kouba RadimRybník1100:00:19-
20C23439Kubín ZdeněkTJ Spartak Letohrad1100:00:20-
21C23517Řehák JaroslavDolní Dobrouč1100:00:21-
22C23644Vácha JanDolní Dobrouč1100:00:22-
23C2372Kounek MatějBrno - Pohořelice1000:00:23-
24C23872Horák DavidOrel Silůvky1000:00:24-
25C23929Jasanský MatyášDolní Dobrouč1100:00:25-
26C24013Šváb PetrDolní Dobrouč1100:00:26-

Trať 0,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11167Horák TomášOrel Silůvky0800:00:58105,59
2M12192Šenkýř DominikOrel Silůvky0800:01:0098,88
3M13118Kumpošt RadovanISCAREX Junior team0800:01:0195,53
3M1322Kubíček TomášDolní Dobrouč0800:01:0195,53
5M15172Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:0292,18
5M1539Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:01:0292,18
7M17126Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:0388,83
1Z17113Knápková TerezaATLETIKA TJ Lanškroun0800:01:03105,15
8M1932Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:0485,47
2Z110129Pichalová KristýnaOREL Domanín0800:01:0598,97
3Z11127Čejková KláraISCAREX Junior Team0800:01:0695,88
9M111184Marhold JanChoceň0800:01:0678,77
10M113112Zajíček VojtěchAtletika DDM Lanškroun0800:01:0775,42
11M114110Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:0872,07
12M115178Kreidl VáclavOrel Židenice0900:01:0968,72
4Z115151Trojancová MonikaOREL Vyškov0800:01:0986,60
5Z11740Koubová ElenISCAREX Junior Team0900:01:1083,51
5Z117182Šedová KamilaSOKOL Sruby0800:01:1083,51
13M11748Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:01:1065,36
13M11756Kubín JanTJ Spartak Letohrad0800:01:1065,36
7Z12144Jankovičová DenisaTJ SPARTAK Letohrad0900:01:1180,41
15M121169Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:1162,01
15M121139Tobiška VáclavAtletika Žamberk0800:01:1162,01
15M12150Janza MatějTJ Spartak Letohrad0800:01:1162,01
8Z125177Hájková ZuzanaACTIVITY Lanškroun0800:01:1277,32
18M125109Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:1258,66
8Z125116Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:01:1277,32
10Z128157Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior Team0900:01:1375,77
11Z1296Zejdová KateřinaOrel Obřany0800:01:1374,23
11Z12952Grosmannová LucieTJ SPARTAK Letohrad0800:01:1374,23
19M13149Šedivý EliášTJ Spartak Letohrad0800:01:1451,96
13Z13157Bárnetová ŽofieTJ SPARTAK Letohrad0800:01:1471,13
20M13335Šolc AntonínDolní Dobrouč0800:01:1548,60
20M13355Palán ŠimonTJ Spartak Letohrad0800:01:1548,60
14Z13354Mikysková DarjaTJ SPARTAK Letohrad0800:01:1568,04
22M13647Vacek JakubLetohrad0800:01:1645,25
22M136146Čapek MatyášOrel Vyškov0900:01:1645,25
24M13838Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:01:1741,90
15Z138196Pirklová PatricieLetohrad0900:01:1761,86
24M13853Strnad VítTJ Spartak Letohrad0800:01:1741,90
26M14146Stejskal DanTJ Spartak Letohrad0900:01:1838,55
26M14113Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:01:1838,55
16Z143194Faltusová EmaTJ SPARTAK Letohrad0800:01:1955,67
28M1438Jabůrek RadimOrel Vyškov0800:01:1935,20
29M145159Krejčí ŠtěpánDolní Dobrouč0900:01:2128,49
29M145111Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:2128,49
17Z14529Štěchová ZuzanaDolní Dobrouč0900:01:2149,48
31M14812Plíva MartinOrel Dolní Dobrouč0900:01:2225,14
18Z148158Langrová TerkaÚstí nad Orlicí0800:01:2246,39
19Z15042Stará EmmaTJ SPARTAK Letohrad0900:01:2343,30
32M151195Valenta MartinTJ Spartak Letohrad0800:01:2418,44
20Z151123Bednářová MartinaDolní Dobrouč0800:01:2440,21
21Z15341Ferancová VendulaTJ SPARTAK Letohrad0900:01:2537,11
22Z15443Koutníková RozalieTJ SPARTAK Letohrad0900:01:2730,93
22Z154161Záleská SofieKrálíky0900:01:2730,93
33M15631Mikyska PetrDolní Dobrouč0900:01:285,03
24Z157154Dorazilová KristýnaOREL Vyškov0900:01:3021,65
34M157164Halas VojtěchOrel Vyškov0800:01:303,00
25Z159193Socháčková KarolínkaČeská Třebová0800:01:3118,56

Trať 0,6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21120Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:02:16101,46
2Z2279Kubová LucieTJ SPARTAK Letohrad0600:02:17100,00
3Z2326Hejlová KateřinaISCAREX Junior Team0600:02:1898,54
4Z2460Kubíčková NinaTJ SPARTAK Letohrad0700:02:2391,24
5Z25148Tomanová StelaOREL Vyškov0700:02:2489,78
6Z26131Kosíková MichaelaOREL Domanín0600:02:2588,32
6Z26181Matějková Viktoria ElaLubník0700:02:2588,32
8Z28115Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:02:2686,86
8Z28179Kreidlová VeronikaOREL Židenice0700:02:2686,86
10Z21067Beugmanová KateřinaTJ SPARTAK Letohrad0600:02:2785,40
11Z211157Preislerová Elena MarieISCAREX Junior Team0600:02:2883,94
12Z21266Marešová EliškaTJ SPARTAK Letohrad0700:02:2982,48
13Z213170Kožnarová JulieTJ SPARTAK Letohrad0600:02:3081,02
14Z21464Bártová NicolTJ SPARTAK Letohrad0700:02:3376,64
15Z21558Hegerová RozalieTJ SPARTAK Letohrad0700:02:3672,26
16Z216168Horáková NikolaOREL Silůvky0600:02:3770,80
17Z21736Kristejnová AnetaSOKOL Klášterec nad Orlicí0700:02:3869,34
17Z217114Hubálková KristýnaATLETIKA DDM Lanškroun0700:02:3869,34
19Z21968Lánová TerezieTJ SPARTAK Letohrad0600:02:3967,88
20Z22010Kubešová KláraACTIVITY Lanškroun0600:02:4164,96
20Z220122Pawerová AnnaTJ SOKOL Jamné nad Orlicí0600:02:4164,96
22Z222176Hájková BarboraVOTJ Lanškroun0600:02:4460,58
23Z223134Huvarová JulieOREL Domanín0600:02:4559,12
24Z224160Vítková AdélaATLETIKA Žamberk0700:02:4657,66
25Z225180Kučerová MarianaLubník0700:02:5150,36
26Z22681Hovadová AnetaTJ SPARTAK Letohrad0600:02:5248,91
27Z2272Kubasová SabinaOrel Upice0600:02:5445,99
28Z22834Šolcová VeronikaDolní Dobrouč0600:02:5643,07
29Z22962Dvořáková TerezaTJ SPARTAK Letohrad0700:03:0628,47
30Z2307Janďourková MarkétaDolní Dobrouč0700:03:1022,63
31Z23130Mikysková MarikaDolní Dobrouč0700:03:1121,17

Trať 0,9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31135Serbousková SáraISCAREX Junior Team0400:03:19109,57
1M2211Boháč PankrácJiskra Ústí nad Orlicí0600:03:29103,76
2Z335Pijáková TerezaOrel Obřany0400:03:3099,04
2M24125Bureš JosefISCAREX Junior team0600:03:32100,94
3M2563Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:03:3895,31
3Z3591Moskvová AgátaTJ SPARTAK Letohrad0500:03:3891,39
4M2777Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:03:4192,49
4Z3728Stříbrná EliškaPetrovice0400:03:4188,52
5Z39119Kumpoštová AndreaISCAREX Junior Team0500:03:4287,56
6Z31088Marková NikolaTJ SPARTAK Letohrad0500:03:4386,60
7Z31121Hamplová TerezaISCAREX Junior Team0500:03:4485,65
8Z312100Grossmannová KláraTJ SPARTAK Letohrad0400:03:4584,69
9Z31393Hrubá KláraTJ SPARTAK Letohrad0400:03:4683,73
5M21371Barvínek DanielTJ Spartak Letohrad0600:03:4687,79
10Z31598Kánská LucieTJ SPARTAK Letohrad0400:03:5079,90
6M216171Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:03:5282,16
7M217136Krištof JanAtletika Polička0700:03:5381,22
8M21816Mareš VítAtletika Jablonné nad Orlicí0700:03:5678,40
11Z3191Kubasová LeonaOrel Upice0400:03:5872,25
12Z32024Kubíčková AdélaDolní Dobrouč0500:04:0367,46
9M22178Jankovič LiborTJ Spartak Letohrad0600:04:0470,89
10M22220Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč - Vencl tým0700:04:0768,08
11M223138Řehák MarekISCAREX Junior team0700:04:0966,20
12M224198Jurajda TimonTK Letohrad0600:04:1065,26
13M225147Pevný KryštofOrel Vyškov0700:04:1164,32
13Z32684Kubíčková ZuzanaTJ SPARTAK Letohrad0500:04:1357,89
14Z327186Němcová AdélaAtletika Polička0400:04:1655,02
14M228153Křížek FilipOrel Vyškov0600:04:1857,75
15Z328162Kohlová Aneta LioDolní Dobrouč0500:04:1853,11
15M23061Kačena MatějTJ Spartak Letohrad0700:04:2353,05
16M231128Kuchař AdamOrel Domanín0700:04:2452,11
16Z331127Kosíková MarkétaOREL Domanín0400:04:2447,37
17M233140Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:04:2551,17
17Z334132Náplavová AnnaOREL Domanín0500:04:2645,45
18M23573Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohrad0600:04:2848,36
19M23670Doleček VojtaTJ Spartak Letohrad0600:04:3046,48
20M237149Provazník GabrielOrel Vyškov0700:05:0117,37
21M23833Šnajdar OndřejDolní Dobrouč0700:05:283,00

Trať 1,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41106Költö Teo MatějTJ Spartak Letohrad0300:05:12105,00
2M42143Šimůnek JanISCAREX Junior team0300:05:2199,38
3M43108Semirád JanTJ Spartak Letohrad0300:05:2795,63
4M44189Konečný VojtěchOrel Silůvky0200:05:3093,75
1M35185Bukáček MarekAtletika Polička0400:05:43100,97
5M45144Vacek LukášISCAREX Junior team0200:05:4385,63
2M37145Vacek MichalISCAREX Junior team0400:05:44100,39
6M48187Richtr AdamLetohrad0200:05:4584,38
7M49103Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0300:05:4683,75
8M410200Moravec JanOrel Orlice - JM Team Letohrad0200:05:4783,12
3M31094Gregor JanTJ Spartak Letohrad0400:05:4798,65
4M312121Vetchý KryštofISCAREX Junior team0400:05:4898,07
5M31397Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:05:4997,49
9M414104Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad0300:05:5081,25
1Z415199Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:05:55103,87
6M31695Škrobánek JaroslavTJ Spartak Letohrad0400:05:5792,84
2Z417183Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:05:58102,21
7M317174Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:05:5892,26
8M319124Štantejský MatějISCAREX Junior team0500:06:0190,52
9M320175Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:06:0389,36
9M32089Fišer RadekTJ Spartak Letohrad0500:06:0389,36
10M422107Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:06:0671,25
11M322117Jadrný TomášISCAREX Junior team0400:06:0687,62
11M424105Vondráček JakubTJ Spartak Letohrad0300:06:0770,63
3Z425163Halasová AnnaOrel Vyškov0300:06:1393,92
12M32596Schless AdamTJ Spartak Letohrad0400:06:1383,56
4Z427141Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:06:1592,82
5Z428101Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad0300:06:1692,27
13M329142Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:06:1880,66
6Z430155Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:06:2189,50
14M331166Topinka JonášActivity Lanškroun0500:06:2377,76
15M332173Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:06:2576,60
16M33399Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:06:2874,85
7Z434480Marková BarboraBrzdy Horní Čermná0200:06:2985,08
8Z435197Kolegarová AnetaOrel Židenice0200:06:3183,98
17M33687Rybka FilipTJ Spartak Letohrad0500:06:3968,47
9Z437165Veselá AnetaOrel Vyškov0300:06:4874,59
10Z438102Škrobánková ViolaTJ Spartak Letohrad0300:06:5968,51
18M339191Hrouzek ZdeněkOrel Silůvky0400:07:0354,55
19M340137Šnajdar ŠtěpánDolní Dobrouč0500:07:0652,80
20M341482Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:1050,48
11Z442152Trojancová IvetaOrel Vyškov0300:07:2355,25
12Z443481Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:3449,17
21M34425Zykan PatrikNové Město na Moravě0500:07:3834,24

Trať 2,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM1457Kapalčík ŠimonMistrovice9500:11:47-
2LM2406Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:12:06-
3LM3425Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:12:17-
4LM4459Toman DavidDolní Dobrouč9800:12:50-
5LM5426Kosik MichalOREL Domanín7600:12:58-
6LM6432Toman ZdeněkDolní Dobrouč7100:13:05-
1LZ7464Pirklová KateřinaLetohrad7600:13:19-
7LM8413Matějíček LiborOrel Dolní Dobrouč7900:13:33-
8LM9450Moravec JanJM Team Letohrad0200:13:36-
9LM10409Zykan PetrNMNM8400:13:39-
2LZ11452Mikysková SabinaOrel Dolní Dobrouč0200:13:41-
3LZ12453Kubasová LeonaOREL MARATONSTAV Úpice0400:14:09-
10LM13424Jurajda TimonTenisový klub Letohrad0600:14:15-
11LM14468Mikyska VáclavOrel Dolní Dobrouč8700:14:22-
12LM15466Mikyska AdamOrel Dolní Dobrouč0000:14:23-
13LM16434Pevný PetrOREL Vyškov7200:14:27-
14LM17437Marhold JanChoceň0800:14:35-
15LM18444Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:14:41-
4LZ19458Tomanová StelaOrel Vyškov0700:14:55-
5LZ20461Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:15:00-
6LZ21428Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:15:01-
16LM22412Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:15:06-
17LM23441Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:15:14-
18LM24408Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:15:15-
7LZ25418Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:15:19-
8LZ26411Zykanová JarmilaNMNM8600:15:33-
9LZ27416Šolcová AnežkaDolní Dobrouč0400:15:44-
19LM28455Mlynář MarekOREL VENCL Team Ústí n. Orlicí 0700:15:54-
20LM29438Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:15:58-
21LM30440Vacek JiříDlouhá Třebová7700:16:00-
10LZ31439Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:16:03-
22LM32401Fojt LeošOrel Brno-Obřany5700:16:19-
11LZ32451Kalousová DanaŽamberk5900:16:19-
12LZ34463Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:16:20-
23LM35445Lebeda ŠtěpánÚstí nad Orlicí1000:16:25-
24LM36407Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:16:26-
13LZ37421Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:17:21-
14LZ38422Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:17:22-
25LM39435Halas PavelOREL Šitbořice6800:17:27-
15LZ40402Kessnerová MartinaOrel Brno-Obřany7600:17:47-
26LM41405Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:17:54-
27LM42414Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:18:13-
16LZ43415Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:18:14-
17LZ44404Zejdová EvaOrel Brno-Obřany8300:18:23-
28LM45460Žižka MiloňNekoř5900:18:25-
18LZ46449Vacková MichaelaDlouhá Třebová7700:18:26-
19LZ47433Trojancová LenkaOrel Vyškov7800:18:39-
20LZ48427Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:19:09-
29LM49446Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:19:39-
21LZ50454Marková BarboraBrzdy Horní Čermná0200:19:40-
22LZ51447Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:19:41-
30LM52420Kouba RadimRybník1100:20:32-
31LM53419Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:20:34-
32LM54429Kounek JakubSOKOL Pohořelice1000:20:55-
33LM55431Kounek MatějSOKOL Pohořelice1000:20:56-
34LM56430Kounek RadimSOKOL Pohořelice8100:20:57-
23LZ57456Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:21:01-
35LM58448Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:21:52-
24LZ59467Pavelcová ElaAtletika Žamberk0700:25:06-
25LZ60465Vítková AdélaAtletika Žamberk0700:25:07-
26LZ61443Halasová JanaOrel Vyškov7500:25:30-
27LZ62436Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:26:11-
36LM63442Wendlig MiroslavLuková5300:29:22-
28LZ64403Knopová NadyaOrel - Obřany5700:31:11-

Trať 3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51492Pastor PatrikPasivity Žamberk0100:10:34117,38
2M52498Verner JanČeská Třebová0100:11:4297,79
3M53497Holubář PatrikFBK Orlicko-Třebovsko0000:12:2784,83
4M543Limburský JanOrel Obřany0100:13:3565,24
5M554Tichý MiroslavOrel Obřany0100:14:1553,72
1Z56494Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:15:25106,15
2Z57493Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:15:48101,33
3Z58495Derková MartinaActivity Lanškroun0100:16:3092,53
4Z59491Kuchařová LucieOrel Domanín0100:16:5487,50
5Z510496Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:17:2381,42
6M511490Fojt OndřejOrel Obřany0100:18:223,00

Trať 7,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1354Jiroušková JanaPrestige team Česká Třebová7900:33:57108,40
1MJ2301Štěpánek RadekOrel Obřany9800:36:06103,14
2ZB3364Mertová MichaelaŠtefko Running team7600:36:0896,08
3ZB4339Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:36:1495,52
4ZB5316Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:36:5391,85
2MJ6326Halas PavelOrel Šitbořice9900:37:1596,86
1ZA7359Nováková BaboraSokol Kunvald8300:37:16111,39
1ME8334Krátký FrantišekKrálíky4300:38:34137,08
1ZJ9352Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:39:32118,21
1ZC10362Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:39:37107,97
2ZA11338Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:40:0796,96
5ZB12363Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:40:3171,34
6ZB13311Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:41:0368,33
3ZA14329Marholdová Lucie8300:41:1091,65
2ZC15314Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:41:4397,79
7ZB16323Hocková ZuzanaTJ Sokol Pohořelice8200:42:0062,97
8ZB17320Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:42:1661,47
3ZC18345Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:42:2794,24
2ZJ19357Václavková HanaDlouhá Třebová9900:42:37104,04
9ZB20315Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:42:3859,40
10ZB21306Svobodová MartinaOrel Obřany7500:43:1056,39
11ZB22313Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:43:5751,97
4ZA23340Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:44:1376,21
12ZB24341Škrabálková ZdeňkaÚstí nad Orlicí7400:44:4647,36
13ZB25328Šedová Jana7300:44:5746,32
14ZB26344Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:45:1244,91
4ZC27318Málková AnnaOrel Vyškov6300:45:4977,92
15ZB28309Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:45:5740,68
16ZB29305Maryšlerová MonikaOrel Obřany7400:46:4036,64
17ZB30302Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:47:4030,99
5ZC31307Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:48:0866,69
3ZJ32324Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:48:2077,75
6ZC33312Burešová HanaČeská Třebová6500:49:1861,03
7ZC34353Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:50:2455,70
4ZJ35337Moravcová DenisaLetohrad9900:50:4866,41
2ME36317Bubeník JiříOrel Vyškov4400:50:5884,70
5ZA37356Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:51:0141,80
6ZA38350Vaňková NikolaSDH Hylváty - Ústí nad Orlicí9400:51:2140,11
18ZB39310Koubová MarcelaRybník8000:51:368,79
3ME40361Bielčik JindřichElma tým4000:52:3078,22
5ZJ41327Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:53:0755,75
4ME42331Maixner VáclavOrel Čebín4100:53:5572,24
5ME43333Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:54:1171,11
1ZD44325Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:28117,57
7ZA45342Kašparová AnetaÚstí nad Orlicí8500:55:4817,59
6ME46360Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:55:5963,51
19ZB47348Langrová SimonaSDH Hylváty - Ústí nad Orlicí8200:56:323,00
20ZB48336Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:57:193,00
2ZD49346Ehrenbergerová MartaLetohrad5700:58:10105,17
21ZB50349Vaňková PavlaSDH Hylváty - Ústí nad Orlicí7600:58:563,00
22ZB51351Langerová ViolaSDH Hylváty - Ústí nad Orlicí7300:58:573,00
7ME52358Holý JosefOrel Židenice4101:00:2045,13
8ZC53303Fučíková HanaOrel Obřany6701:04:473,00
3ZD54308Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:06:3077,26

Trať 10,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1203Hübl RadekRunSport team8800:39:16107,65
2MA2261Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:41:2297,36
3MA3280Šilar ZdeněkRunSport team8100:41:5194,99
1MB4211Adamec MilanOrel Vyškov7700:42:02101,08
2MB5260Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:42:11100,37
4MA6241Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:42:1293,28
3MB7249Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:3498,55
4MB8256Hejl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:43:0696,03
5MA9231Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:43:1987,81
5MB10257Podškubka ViktorEleven Run team7700:43:2794,37
6MB11215Moskva RomanPasivity Žamberk7500:43:4093,35
6MA12235Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:43:4186,01
7MA13271Budina JakubTrailrun.cz9300:43:5085,28
7MB14252Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:1490,67
1MC15250Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:44:50112,74
8MB16285Malátek AntonínPardubice7700:46:3879,31
9MB17213Horák PetrOrel Silůvky7600:47:2175,92
8MA18204Frydrych BroňaLes8900:47:3466,99
9MA19207Beneš MichalRunSport team8300:47:5565,27
2MC20255Dostálek PetrBouda6700:48:2297,98
10MB21230Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:49:0267,95
11MB22208Huvar RostislavOrel Domanín7500:49:0767,56
10MA23236Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:49:1558,74
12MB24219Jirovy BohumilGomango Höcner7300:49:2566,14
1MD25251Bláha MilanAF Křovice5700:49:42106,32
13MB26237Toman IgorOrel Vyškov7200:49:4364,72
14MB27269Mařík Jiří3D Fitness RT7200:49:5164,09
3MC28278Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:50:2789,28
11MA29276Wiedermann Ondřej3D Fitness RT8800:51:0549,76
12MA30214Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:51:2248,37
13MA31220Marhold PetrChoceň7800:51:2947,80
15MB32258Doležal MartinSPS Sázava7000:51:3056,28
16MB33221Halas PetrOrel Vyškov7300:51:3455,96
2MD34246Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:51:4098,66
14MA35232Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:51:5545,68
15MA36282Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:52:0444,94
17MB37268Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:52:2152,25
3MD38242Dostál LadislavMoravská Třebová5600:52:3695,02
18MB39202Hampl AloisOstrov7000:52:5049,97
4MC39270Novotný Luděk3D Fitness RT6200:52:5079,32
5MC41267Hruban JanČeská Třebová6600:52:5379,12
4MD42222Šolc VítězslavBKL Machov5700:53:0593,14
16MA43254Žižka DavidTRX Team Pardubice8300:53:2138,66
19MB44218Záleský MichalKrálíky6800:53:2447,29
20MB45223Jurajda PavelTK Letohrad7400:53:3046,81
6MC46266Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:53:4075,84
17MA47206Kožnar JakubŽamberk7800:53:4336,86
5MD48247Nosek MiroslavOrel Židenice5500:54:0089,56
7MC49248Skyba MartinOrel Židenice6200:54:3971,74
6MD50227Ráb PavelČeská Třebová5200:55:1684,63
21MB51243Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:56:1933,48
22MB52262Vaňous MartinÚstí nad Orlicí6900:56:4631,35
18MA53209Paus AlešOrel Hranice7800:56:5920,86
23MB54277Hrabec VladimírRSFK Brno6800:57:1329,22
7MD55244Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:57:1876,70
8MD56224Švec MiroslavPotštejn5200:57:4874,76
24MB57226Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:58:0125,44
9MD58201Brtník JiříOrel Obřany5200:58:4071,38
25MB59283Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:58:5820,94
19MA60253Holovský JakubŽamberk8600:59:467,23
8MC61212Kunc JosefOrel Vyškov6001:00:1548,35
20MA62284Padalík OndřejLetohrad8401:00:553,00
10MD63245Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:01:3360,14
21MA64265Strážnický JanOrel Kuřim8201:02:013,00
26MB65263Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:02:175,25
27MB66217Provazník ZdeněkOrel Vyškov7401:02:304,22
9MC67462Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:03:1535,82
28MB68234Kreidl MartinHolasice7501:03:243,00
29MB69205Kubíček MarcelDolní Dobrouč7601:06:253,00
30MB70210Bednář MartinDolní Dobrouč7101:06:283,00
31MB71225Lebeda MartinÚstí nad Orlicí7301:07:203,00
11MD72238Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:07:2337,41
32MB73239Langer MartinSDH Hylváty - Ústí nad Orlicí7601:08:523,00
10MC74233Sedlák JiříPřelouč5801:09:1011,10
22MA75228Grec PavelOrel Vyškov8001:09:203,00
12MD76279Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:24:493,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1203Hübl RadekRunSport team8800:39:16107,65
2MA2261Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:41:2297,36
3MA3280Šilar ZdeněkRunSport team8100:41:5194,99
4MB4211Adamec MilanOrel Vyškov7700:42:0294,09
5MB5260Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:42:1193,36
6MA6241Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:42:1293,28
7MB7249Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:3491,48
8MB8256Hejl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:43:0688,87
9MA9231Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:43:1987,81
10MB10257Podškubka ViktorEleven Run team7700:43:2787,15
11MB11215Moskva RomanPasivity Žamberk7500:43:4086,09
12MA12235Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:43:4186,01
13MA13271Budina JakubTrailrun.cz9300:43:5085,28
14MB14252Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:1483,32
15MC15250Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:44:5080,38
16MB16285Malátek AntonínPardubice7700:46:3871,56
17MB17213Horák PetrOrel Silůvky7600:47:2168,05
18MA18204Frydrych BroňaLes8900:47:3466,99
19MA19207Beneš MichalRunSport team8300:47:5565,27
20MC20255Dostálek PetrBouda6700:48:2263,07
21MB21230Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:49:0259,80
22MB22208Huvar RostislavOrel Domanín7500:49:0759,40
23MA23236Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:49:1558,74
24MB24219Jirovy BohumilGomango Höcner7300:49:2557,93
25MD25251Bláha MilanAF Křovice5700:49:4256,54
26MB26237Toman IgorOrel Vyškov7200:49:4356,46
27MB27269Mařík Jiří3D Fitness RT7200:49:5155,80
28MC28278Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:50:2752,86
29MA29276Wiedermann Ondřej3D Fitness RT8800:51:0549,76
30MA30214Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:51:2248,37
31MA31220Marhold PetrChoceň7800:51:2947,80
32MB32258Doležal MartinSPS Sázava7000:51:3047,72
33MB33221Halas PetrOrel Vyškov7300:51:3447,39
34MD34246Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:51:4046,90
35MA35232Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:51:5545,68
36MA36282Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:52:0444,94
37MB37268Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:52:2143,56
38MD38242Dostál LadislavMoravská Třebová5600:52:3642,33
39MB39202Hampl AloisOstrov7000:52:5041,19
39MC39270Novotný Luděk3D Fitness RT6200:52:5041,19
41MC41267Hruban JanČeská Třebová6600:52:5340,94
42MD42222Šolc VítězslavBKL Machov5700:53:0539,96
43MA43254Žižka DavidTRX Team Pardubice8300:53:2138,66
44MB44218Záleský MichalKrálíky6800:53:2438,41
45MB45223Jurajda PavelTK Letohrad7400:53:3037,92
46MC46266Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:53:4037,11
47MA47206Kožnar JakubŽamberk7800:53:4336,86
48MD48247Nosek MiroslavOrel Židenice5500:54:0035,47
49MC49248Skyba MartinOrel Židenice6200:54:3932,29
50MD50227Ráb PavelČeská Třebová5200:55:1629,27
51MB51243Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:56:1924,13
52MB52262Vaňous MartinÚstí nad Orlicí6900:56:4621,92
53MA53209Paus AlešOrel Hranice7800:56:5920,86
54MB54277Hrabec VladimírRSFK Brno6800:57:1319,72
55MD55244Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:57:1819,31
56MD56224Švec MiroslavPotštejn5200:57:4816,86
57MB57226Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:58:0115,80
58MD58201Brtník JiříOrel Obřany5200:58:4012,61
59MB59283Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:58:5811,14
60MA60253Holovský JakubŽamberk8600:59:467,23
61MC61212Kunc JosefOrel Vyškov6001:00:154,86
62MA62284Padalík OndřejLetohrad8401:00:553,00
63MD63245Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:01:333,00
64MA64265Strážnický JanOrel Kuřim8201:02:013,00
65MB65263Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:02:173,00
66MB66217Provazník ZdeněkOrel Vyškov7401:02:303,00
67MC67462Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:03:153,00
68MB68234Kreidl MartinHolasice7501:03:243,00
69MB69205Kubíček MarcelDolní Dobrouč7601:06:253,00
70MB70210Bednář MartinDolní Dobrouč7101:06:283,00
71MB71225Lebeda MartinÚstí nad Orlicí7301:07:203,00
72MD72238Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:07:233,00
73MB73239Langer MartinSDH Hylváty - Ústí nad Orlicí7601:08:523,00
74MC74233Sedlák JiříPřelouč5801:09:103,00
75MA75228Grec PavelOrel Vyškov8001:09:203,00
76MD76279Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:24:493,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1354Jiroušková JanaPrestige team Česká Třebová7900:33:57108,40
2ZB3364Mertová MichaelaŠtefko Running team7600:36:0896,08
3ZB4339Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:36:1495,52
4ZB5316Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:36:5391,85
5ZA7359Nováková BaboraSokol Kunvald8300:37:1689,68
6ZJ9352Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:39:3276,89
7ZC10362Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:39:3776,42
8ZA11338Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:40:0773,60
9ZB12363Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:40:3171,34
10ZB13311Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:41:0368,33
11ZA14329Marholdová Lucie8300:41:1067,68
12ZC15314Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:41:4364,57
13ZB16323Hocková ZuzanaTJ Sokol Pohořelice8200:42:0062,97
14ZB17320Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:42:1661,47
15ZC18345Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:42:2760,43
16ZJ19357Václavková HanaDlouhá Třebová9900:42:3759,49
17ZB20315Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:42:3859,40
18ZB21306Svobodová MartinaOrel Obřany7500:43:1056,39
19ZB22313Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:43:5751,97
20ZA23340Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:44:1350,46
21ZB24341Škrabálková ZdeňkaÚstí nad Orlicí7400:44:4647,36
22ZB25328Šedová Jana7300:44:5746,32
23ZB26344Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:45:1244,91
24ZC27318Málková AnnaOrel Vyškov6300:45:4941,43
25ZB28309Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:45:5740,68
26ZB29305Maryšlerová MonikaOrel Obřany7400:46:4036,64
27ZB30302Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:47:4030,99
28ZC31307Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:48:0828,36
29ZJ32324Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:48:2027,23
30ZC33312Burešová HanaČeská Třebová6500:49:1821,77
31ZC34353Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:50:2415,57
32ZJ35337Moravcová DenisaLetohrad9900:50:4813,31
33ZA37356Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:51:0112,09
34ZA38350Vaňková NikolaSDH Hylváty - Ústí nad Orlicí9400:51:2110,21
35ZB39310Koubová MarcelaRybník8000:51:368,79
36ZJ41327Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:53:073,00
37ZD44325Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:283,00
38ZA45342Kašparová AnetaÚstí nad Orlicí8500:55:483,00
39ZB47348Langrová SimonaSDH Hylváty - Ústí nad Orlicí8200:56:323,00
40ZB48336Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:57:193,00
41ZD49346Ehrenbergerová MartaLetohrad5700:58:103,00
42ZB50349Vaňková PavlaSDH Hylváty - Ústí nad Orlicí7600:58:563,00
43ZB51351Langerová ViolaSDH Hylváty - Ústí nad Orlicí7300:58:573,00
44ZC53303Fučíková HanaOrel Obřany6701:04:473,00
45ZD54308Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:06:303,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Jako vždy Dobrouč na jedničku s hvězdičkou a letos i s třešničkou na dortu. Díky moc všem pořadatelům za krásné dopoledne ;-) Borci z Čermné
jampb
Krásný závod až nato horko.
Pechacek.Miroslav

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód