hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh kolem poličských hradeb

1.5.2017, pondělí

Propozice závodu

  • název závodu: Běh kolem poličských hradeb
  • datum konání: 1.5.2017
  • zobrazeno již 661x
  • místo konání: Městský park, Polička
  • GPS: 49.714N, 16.26733E
  • pořadatel: Atletika Polička

Sociální sítě

Místo konání

městský park v Poličce
od 10:00 hodin

Přihlášky

pouze na místě startu, nejpozději do 15 minut před startem kategorie

Startovné

dospělí 50 Kč

Popis tratě

Délka: 4,4 km a méně
převážně asfaltové, profil rovinatý

Ceny pro vítěze

věcné pro první tři v cíli, každý kdo dokončí závod obdrží pamětní list

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miloslav Červ
tel. 461 725 382

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

miloslav.cerv@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.5.2018Běh kolem poličských hradeb-
1.5.2016Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2015Běh kolem poličských hradeb384
1.5.2014Běh kolem poličských hradeb339
1.5.2013Běh kolem poličských hradeb351
1.5.2012Běh kolem poličských hradeb353
1.5.2011Běh kolem poličských hradeb255
1.5.2010Běh kolem poličských hradeb265
1.5.2009Běh kolem poličských hradeb297
1.5.2008Běh kolem poličských hradeb247
1.5.2007Běh kolem poličských hradeb269
1.5.2006Běh kolem poličských hradeb224
1.5.2005Běh kolem poličských hradeb294
1.5.2004Běh kolem poličských hradeb, 39. ročník250
1.5.2003Běh kolem poličských hradeb, 38. ročník253
1.5.2002Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2001Běh kolem poličských hradeb225
1.5.2000Běh kolem poličských hradeb, 35. ročník-

Statistika závodu Běh kolem poličských hradeb

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 4644

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Štyndl Miroslav5717
Večeře Tomáš9017
Sejkora Karel8816
Nechvíl Petr9115
Schauerová Lenka8815
Šimůnek Jan8214
Gdula Petr6114
Smolák Petr9414
Červ Miloslav5013
Frydrychová Eliška0113
Šimůnek Jan4913
Ožana Václav6413
Smoláková Alexandra9812
Červ Jakub8912
Hubáček Petr7812
Jelínek Matěj4212
Stránská Adéla9112
Šutera Josef7912
Smoláková Valérie9312
Šimůnek Jan0311
Pešlová Ivana6311
Lorenc Tomáš8611
Keprtová Miloslava4811
Šimůnková Pavla7711
Jirásková Eva6411
Stránská Michaela9711
Stránský Aleš6010
Borková Agáta0210
Klepárník Otakar5710
Dušková Lenka8010
Cvrček Martin7910
Lakota Antonín9510
Marek Jiří4310
Borek Viktor0410
Klímová Ivana8710
Nechvílová Miroslava6010
Sontáková Lenka9110
Vlčková Zuzana9110
Řemínek Matěj8610
Krátká Anna6910
Boháč Bonifác0110
Razým Jan5710
Šafář Jaroslav519
Šlosrová Eva059
Mužík Jan989
Sadílek Ota469
Boháč Pankrác069
Šaclová Patricie019
Fiedler Jan569
Pulgretová Kateřina999

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2013 a mladší (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C0248Kubalák ŠtěpánSK Nové Město na M.1300:00:21-
2C02981Krumey PetrPolička1300:00:22-
3C03137Macků DavidČerná u Bohdan.1300:00:23-
4C04243Trávníček AntonínSKI Team Herálec1300:00:24-
5C05196Chval FilipPraha1300:00:28-
6C05326Šplíchal BedřichPolička1300:00:28-
7C05560Gracias KryštofPolička1300:00:28-
8C05686Mach ŠtěpánJimramov1400:00:29-
9C05823Orálek AdamPolička1400:00:29-
10C06042Svatý JakubSvinná ČT1300:00:30-
11C0642Fliedr TomášF-BIKE klub Sádek1300:00:32-
12C06585Šutera JosefAtletika Polička1300:00:33-
13C06756Horáček FilipČeská Třebová1300:00:34-
14C06895Kučera KrištofŘíčařova1300:00:36-
15C07088Zach MartinKorouhev1500:00:39-
16C0711Kvapil JakubAtletika Polička1400:00:39-
17C07214Petr RostislavČeská Třebová1400:00:40-
18C07335Šiler MatějBřeziny1400:00:40-
19C07462Břeň Štěpán-1400:00:42-
20C081100Cvrček KristyánSK UNIVERSE1400:01:01-
21C08390Pala DominikŠiroký Důl1300:01:10-
21C083157Krejčí MatějTelecí1400:01:10-
23C08569Krul Tomᚎďár nad Sázavou1400:01:11-
24C08653Vacek MartinDlouhá Třebová1500:01:13-
25C08799Král TomášPolička1400:01:16-
26C08832Votava MatyášPolička1500:01:16-
27C08984Šutera MatějPolička1500:01:17-
28C09031Vodehnal JindřichPolička1500:01:17-

Děvčata r. 2013 a mladší (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D03719Groulíková ZuzanaPolička1300:00:24-
2D04378Brychtová LucieTJ NMnM1300:00:24-
3D0508Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:27-
4D05244Popelková PetraPolička1300:00:28-
5D05447Šimková AdélaVendolí1300:00:28-
6D05679Prügerova AnnaBorovnice1300:00:29-
7D0629Tobiáš Sofie KarolínaPolička1400:00:32-
8D06659Chmelová KláraPolička1400:00:34-
9D06987Kučerová Anna MariePraha1300:00:37-
10D0755Balášová HanaPolička1500:00:52-
11D07654Lorencová SáraPolička1400:00:54-
12D07763Jílková NelaBrno1400:00:55-
13D07849Císlerová AnnaTerka Verka Team1500:00:57-
14D07960Boháčová NelaPolička1400:00:58-
15D08051Faltová NikolaPolička1400:01:00-
16D08245Horáčková KláraČeská Třebová1300:01:05-

Chlapci r. 2011-12 (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1175Grubhoffer NicolasPolička1100:00:16-
2C1236Brusenbauch AlanIscarex Junior Team ČT1100:00:16-
3C1310Kubalák MatějSK Nové Město na M.1100:00:17-
4C1455Dittrich OndřejBorová1100:00:17-
5C1611Kouba RadimRybník1100:00:17-
6C19155Vadžura DanielProseč1100:00:18-
7C11194Kučera VojtěchŘíčanová1100:00:18-
8C11368Chmel FilipPolička1100:00:19-
9C11647Šafář AdamPolička1100:00:20-
10C11897Matouš MartinLachtan k.Polička1100:00:20-
11C11925Šplíchal MatějPolička1100:00:20-
12C12033Rokos KryštofPolička1200:00:21-
13C122147Svoboda FilipSebranice1200:00:21-
14C12328Krištof VojtěchAtletika Polička1200:00:21-
15C12630Bříza JiříHradec Králové1200:00:21-
16C128152Mokrejš MarekSebranice1100:00:22-
17C13274Schwach DamiánPolička1200:00:23-
18C13620Jadrný VojtěchÚstí nad Orlicí1200:00:23-
19C13861Lossmann JosefBorová1100:00:24-
20C14054Falt PavelPomezí1200:00:24-
21C14465Junek MartinNové M.n.M1200:00:25-
22C14638Kunčík VítPolička1200:00:25-

Děvčata r. 2011-12 (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1540Svatá DominikaČeská Třebová1100:00:17-
2D176Němcová NatálieLitomyšl1100:00:18-
3D1848Graciasová BarboraPolička1100:00:18-
4D11081Švejdová Eliška-1100:00:18-
5D11246Šimková TerezaVendolí1100:00:19-
6D11315Krejčí DorotaTelecí1100:00:19-
7D11536Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:19-
8D11792Roušarová SilviePolička1200:00:20-
9D12130Jahodová KarolínaPolička1100:00:21-
10D12550Císlerová VeronikaTerka Verka Team1200:00:21-
11D12756Chalupníková DorotkaPolička1200:00:22-
12D13041Moučková JuliePolička1100:00:22-
13D13376Machová RozálieJimramov1200:00:23-
14D13459Kozlová KarolínaPolička1200:00:23-
15D13569Vrabcová AnetaPolička1200:00:23-
16D13916Doležalová ViktoriePolička1100:00:24-
17D14129Klepárníková FanynkaMedesa1200:00:24-
18D14518Jadrná ValentýnaÚstí nad Orlicí1200:00:25-
19D14794Durdisová LeonaPolička1200:00:25-
20D14864Jílková AničkaAtletika Polička1200:00:25-
21D14973Rambousková ZorinkaLitomyšl1200:00:26-
22D15952Bednářová KateřinaBorová1200:00:30-
23D16177Franková LuciePolička1200:00:31-
24D16361Boháčová AdélaPolička1200:00:32-

Chlapci r. 2010 (trať 0,42 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2415Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:38-
2C2522Kabrda PavelTJ Nové Město na Mor.1000:01:39-
3C2872Hemelík LubošTJ Sokol Jaroměř1000:01:40-
4C2924Suchý AdamAK Herálec1000:01:40-
5C21245Sláma SebastiánBOJ ŽĎ.nSáz.1000:01:42-
6C213145Jirouš MilanPolička1000:01:43-
7C21821Groulík FrantišekPolička1000:01:48-
8C226148Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:53-
9C22992Švejda FilipHC Spartak Polička1000:01:55-
10C230153Roušar PatrikSK Polička1000:01:56-
11C23398Cvrček JáchymSK UNIVERSE1000:01:56-
12C236163Štaud MartinNěmčice Pardubice1000:01:57-
13C23882Schaffer JanPomezí1000:02:01-
14C2393Baláš MartinPolička1000:02:02-
15C24018Mach ŠimonPolička1000:02:02-
16C24189Zach JiříKorouhev1000:02:02-
17C245160Justián LukášPraha1000:02:08-
18C24627Schuch MatějPolička1000:02:09-
19C247135Jílek Vít-1000:02:09-
20C248150Kovář PetrSebranice1000:02:09-
21C25266Chalupník MartinPolička1000:02:12-

Děvčata r. 2010 (trať 0,42 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21425Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:01:43-
2D21537Gregorová AnnaMŠ Žichlínek1000:01:45-
3D2167Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:45-
4D2193Dvořáková AnežkaAtletika Polička1000:01:49-
5D22382Šťastná BarunkaBrno1000:01:51-
6D2242Fliedrová AdélaF Bike klub Sádek1000:01:51-
7D23113Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:01:56-
8D23262Benešová BarboraPolička1000:01:56-
9D23474Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:01:57-
10D23727Prokopová TerezaTJ Sokol Jaroměř1000:02:00-
11D24488Marholdová NikolaChoceň1000:02:06-
12D24933Vodehnalová ŠtěpánkaPolička1000:02:09-
13D25166Hanyková LindaPolička1000:02:11-
14D25368Kopecká EmmaPolička1000:02:12-
15D2574Balášová TereziePolička1000:02:36-

Nejmladší žáci I (trať 0,84 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M149Kubalák JiříSK Nové Město na M.0900:03:21101,66
2M156Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:03:22101,63
3M17159Marhold JanChoceň0800:03:2696,71
4M18144Smolák ŠimonVysoké Mýto0800:03:2894,73
5M1934Gregora LukášActivity Lanškroun0800:03:2994,64
6M11083Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:03:3489,74
7M111138Procházka VojtěchSebranice0800:03:3489,70
8M11417Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:03:3984,85
9M115142Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:03:4082,88
10M116162Schwach PetrSpartak Polička0900:03:4182,80
11M11970Němec DominikJUDO Žd.n Sáz.0900:03:4677,87
12M12191Švejda JáchymPolička0900:03:5173,00
13M12473Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:03:5767,06
14M12667Chmel MatějPolička0900:04:0262,11
15M12941Miláček LadislavSvinná ČT0900:04:1153,15
16M13048Šafář VáclavPolička0900:04:1351,25
17M13146Roch DanielPolička0800:04:1648,29
18M13244Moučka OndřejPolička0900:04:2638,41
19M13349Šafář TomášPolička0900:04:2935,50
20M13480Vrabec DanielPolička0800:04:3826,57
21M13557Hájek FilipPolička0900:04:4321,66
22M13781Konopásek JiříPolička0900:05:013,87

Nejmladší žákyně I (trať 0,42 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1126Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:30108,50
2Z1257Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:3696,14
3Z1321Ficková LudmilaSK Chotěboř0900:01:3695,37
4Z1611Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:3988,83
5Z1738Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:3988,08
6Z11065Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:01:4185,73
7Z11128Dvořáková DanielaTJ Sokol Jaroměř0900:01:4281,59
8Z11793Kovářová BarboraSebranice0800:01:4674,91
9Z12090Králová DominikaAtletika Polička0800:01:4968,21
10Z12132Langerová ErikaHradec Králové0800:01:4967,20
11Z12296Lněničková SáraPolička0800:01:5066,07
12Z12595Biberlová Adéla-0800:01:5261,27
13Z12720Groulíková Barbora-0800:01:5359,25
14Z12884Hejtmánková AdélkaPolička0800:01:5456,02
15Z13585Petrová ElenaPolička0800:01:5750,67
16Z14234Zelendová NatáliePolička0900:02:0435,48
17Z14380Prügerová EliškaBorovnice0800:02:0533,75
18Z15086Machová EliškaTJ Spartak Polička0900:02:1022,37
19Z15454Divoká SofiePolička0900:02:1217,27
20Z15514Makovská MonikaKvětná0900:02:1315,88
21Z15649Dalíková Martina-0800:02:223,00

Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M267Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:03:18103,62
2M210151Mokrejš JiříSebranice0600:03:2398,70
3M21179Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:03:2497,68
4M21629Krištof JanAtletika Polička0700:03:3784,76
5M2208Šafář SamuelPolička0700:03:3982,73
6M224154Mach TomášAtletika Polička0700:03:4378,78
7M225146Šafář ŠtěpánPolička0700:03:4576,74
8M23013Pojmon PatrikSK Ante Źď. n. Sáz0600:03:5071,82
9M232156Král JanAtletika Polička0600:03:5467,26
10M233137Olšán TomášRohozná0700:03:5566,81
11M2345Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:03:5566,78
12M23640Brusebauch KarelTJ Nové M.n.m0700:03:5862,86
13M23758Řehák MarekIscarex Junior team ČT0700:03:5962,82
14M241133Škorpík FilipCyklo SKI Polička0700:04:3031,95
15M24216Makovský PavelKvětná0700:04:3823,94
16M244161Justián JakubPraha0700:04:547,99

Nejmladší žákyně II (trať 0,84 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2142Slámová BarboraBOJ Žďár nad Sázavou0700:03:13103,72
2Z2255Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:03:1799,81
3Z2312Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:03:2096,48
4Z2658Hejlová KateřinaISCAREX Junior Česká Třebová0600:03:2492,37
5Z21299Jílková MaombiAtletika Polička0700:03:3581,50
6Z21339Miláčková AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:3878,71
7Z21771Trnková EmaAtletika Polička0600:03:4175,13
8Z21860Blandová KristýnaPolička0700:03:4571,19
9Z22043Kadidlová NatálieAtletika Polička0600:03:4670,45
10Z22272Schafferová BarboraPolička0700:03:5165,32
11Z22322Ficková AlžbětaSK Chotěboř0700:03:5462,00
12Z22535Votavová KristýnaPolička0600:04:0055,68
13Z22731Schüchová KarolínaPolička0700:04:0848,03
14Z22883Šťastná VeronikaBrno0600:04:0947,07
15Z23610Stachová KateřinaPolička0700:04:553,00
-Z2-70Krumeyová ZuzanaPolička07DNF-

Mladší žáci (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3112Janeček TomášSK ANTE Ž´D.N Sáz0400:03:13102,89
2M3463Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:03:15100,87
3M3793Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:1996,25
4M3977Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:03:2293,63
5M31219Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:2788,54
6M31351Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:03:2887,52
7M317143Šafář RadimPolička0400:03:3778,20
8M31864Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT0500:03:3976,24
9M319149Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:3976,20
10M321139Honig AntonínIscarex0500:03:4075,16
11M32794Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:4668,51
12M328158Roun NikolasOldříš0500:03:4866,69
13M32965Suma JaroslavStřítež0500:03:4965,91
14M34092Beneš TomášPolička0400:04:2628,00

Mladší žákyně (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3553Pijáková TerezaVSK UNI Brno0400:03:16105,85
2Z3898Strešňáková VeronikaSK Nové Město NM0400:03:19102,94
3Z31467Pilná EliškaKKL Hlinsko0500:03:3191,21
4Z31589Horákovská AdélaAtletika NMNM0500:03:3487,86
5Z323134Otcovská BáraAtletika Polička0500:03:4180,77
6Z32623Kabrdová MarieTJ Nové Město n. M.0500:03:4577,10
7Z33517Němcová AdélaAtletika Polička0400:03:5765,54
8Z33824Kabrdová MonikaTJ Nové Město n. M.0500:04:0062,35
9Z34375Bozděchová NikolBrno0500:04:4418,25

Starší žáci (trať 1,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41141Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:03:43102,87
2M4278Pilný MichalKKL Hlinsko0200:03:45100,37
3M434Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:03:4996,76
4M4595Kapoun JanAtletika Polička0300:04:0384,71
5M46136Vondra JanFbK OT0200:04:0583,37
6M4952Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:04:2070,02
7M41082Tengler JáchymPolička0300:04:2565,57
8M4113Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:04:3259,34
9M412140Valentík TomášOlomouc0200:04:3754,95

Starší žákyně (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4297Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:14108,95
2Z4348Holcová EliškaCyklo ski klub Polička0300:03:14108,38
3Z42291Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:03:4082,67
4Z431100Košňarová BarboraLubná0300:03:5469,34
5Z43913Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:0558,28

Dorostenci (trať 2,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5411Koutník MartinTJ. N.Měst.n.Mor0000:07:37109,20
2M551Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:07:53102,51
3M562Brychta JiříTJ NMNM0000:08:2788,29

Dorostenky (trať 1,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z575Pavlíštová NoemiAC Choceň0100:04:12116,91
2Z51310Vomelová AnetaTJ NMNM0100:04:3898,28
3Z5147Petrásová ŽanetaAtletika Polička0000:04:5684,82
4Z5153Smoláková DominikaVysoké Mýto0000:05:0677,89

Junioři 18-19 let (trať 2,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ14Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:07104,60
2MJ28Kulíšek KarelTJ Nové Město na Moravě9900:07:16100,45
3MJ39Starý MichalSK Nové Město na Moravě9800:07:2894,95

Juniorky 18-19 let (trať 1,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ46Pulgretová KateřinaTJ Nové Město Na Moravě9900:03:52125,20
2ZJ713Šáfářová KristýnaAtletika Polička9800:04:12109,86
3ZJ1614Švancarová LenkaSCS MIRVA Svitavy9800:05:1264,94

Muži A 20-39 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Friš JanTJ Dukla Praha9500:14:10102,73
2MA275Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:14:2599,47
3MA370Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:14:3297,80
4MA477Dvořáček AdamSvitavy9600:15:2286,24
5MA730Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:16:0177,20
6MA979Radiměřský KarelAtletika Polička8700:16:2771,16
7MA1068Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:16:2870,71
8MA1189Lorenc TomášAtletika Polička8600:16:3569,29
9MA1220Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:16:4068,15
10MA1366Tlapák JaroslavČT8700:16:4766,53
11MA16106Pazdera Vojtěch-9600:16:5963,74
12MA1764Uher TomášRetia Team8500:17:0462,58
13MA1965Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:17:0961,42
14MA2081Fliedr JiříF-BIKE klub Sádek8000:17:1061,09
15MA2146Chlubna JanCESK8400:17:1460,25
16MA2499Sejkora KarelAtletika Polička8800:17:2956,77
17MA2593Maršálek OndřejCyklo Ski Polička8600:17:4054,07
18MA2792Pražák FilipCerekvice n L.9400:17:5750,28
19MA2915Schaffer MartinKLUK Z trpaslíka8100:18:0448,64
20MA30105Pazdera AlešAtletika Polička9600:18:1944,94
21MA33103Vobejda LukášBorová8800:18:2942,85
22MA343Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:3441,69
23MA35111Večeře TomášAtletika Polička9000:18:3940,53
24MA3639Janoušek DavidBystré9200:18:4339,60
25MA3714Vrabec MartinPolička7800:18:4638,68
26MA3967Hekrle PavelHoro Česká Třebová9300:18:5237,49
27MA4040Kučera StanislavPraha8200:19:0035,65
28MA45108Červ JakubAtletika Polička8900:19:2729,38
29MA5087Garabík TomášPolička8200:19:4824,50
30MA5623Marhold PetrChoceň7800:20:0420,79
31MA6032Cisler MartinChrudim8000:20:4810,37
32MA6554Motl TomášHolice8800:21:115,03
33MA6682Chaloupka JanMladkov Široký Důl9000:21:134,79
34MA6918Vebr MichalČeská Třebová7800:21:313,00
35MA71107Cvrček MartinTHE EARTH7900:21:563,00
36MA7347Holomek JiříCyklo Ski Polička8700:22:043,00
37MA78101Kovář PavelBorová9300:22:243,00
38MA8360Hozák KamilPardubice PSA7900:22:473,00
39MA9217Pruger JiříBorovnice 177800:24:513,00
40MA10159Chlebík DušanČeský Těšín8200:27:193,00
41MA10996Petřvalský DušanHand Bike ČR8200:38:143,00

Muži B 40-49 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB516Brychta JiříTJ NMNM7400:15:43101,68
2MB61Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/Sádek u Poličky7600:15:48100,63
3MB874Podškubka ViktorEleven Run Team7300:16:0297,69
4MB1513Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:16:5386,95
5MB2253Dlouhý PetrTJ NMNM7600:17:2081,26
6MB287Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:18:0072,85
7MB3280Glaser VáclavFort SMC Ústí nad Orlicí7000:18:2866,96
8MB4841Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:19:3852,01
9MB49100Šafář DavidPolička7200:19:4450,75
10MB5222Procházka JiříSebranice7700:19:5249,12
11MB5325Kapoun PetrAtletika Polička7500:19:5348,86
12MB614Němec RadekLitomyšl7700:20:4937,27
13MB6244Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:20:5935,17
14MB7443Rybka RudolfJUDO ČT7200:22:1718,75
15MB799Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:22:2716,64
-MB-10Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová73DNF-

Muži C 50-59 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1421Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:48103,70
2MC1835Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:17:05100,39
3MC2391Žila MilošELITE KLUB Boskov.6200:17:2895,91
4MC2645Ožana VáclavTJ NMNM6400:17:4692,40
5MC3190Turbak JaroslavSebranice6300:18:2684,61
6MC5762Gdula PetrHvězda Pardubice6100:20:0864,72
7MC6384Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:20:5954,77
8MC6486Hruban JanČeská Třebová6600:21:1052,64

Muži D 60-69 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4185Fiedler JanAC Moravská Slavia Brno5600:19:01102,38
2MD4372Schwarz JosefJiskra Havl.Brod5500:19:2298,90
3MD4428Šolc VítězslavBKL Machov5700:19:2398,72
4MD5133Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:19:5193,88
5MD5834Ráb PavelČeská Třebová5200:20:1889,20
6MD67101Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:1978,64
7MD8027Bubeníček JiříSkuhrov n.Bělou5100:22:2766,85
8MD8256Vilhelm VáclavPřívrat5100:22:4463,92
9MD8826Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:23:4752,84
10MD911000000Klepárník OtakarMedesa Polička5700:24:3544,58
11MD10895Hrabica PetrVáclavovice5400:32:043,00

Muži E 70 let a starší (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7678Leszkow PetrMK Hlinsko4400:22:21119,41
2ME9750Jelínek MatějČernilov4200:25:5191,10
3ME9938Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:26:0389,49
4ME10557Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:28:1072,37

Ženy A 20-34 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4636Trávníčková TerezaTJ NMNM9300:19:32101,46
2ZA4788Schauerová LenkaAtletika Polička8800:19:37100,74
3ZA5483Klímová IvanaAtletika Polička8700:19:5497,80
4ZA55102Hronová MarkétaCzech TRI k. Team9000:19:5996,93
5ZA6863Marholdová LucieChoceň8300:21:2382,77
6ZA7594Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:22:1873,44
7ZA7719Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:22:2172,90
8ZA8458Hejtmánková JitkaČeský Těšín8600:22:5367,48
9ZA9331Císlerová MartinaChrudim8500:24:5746,46
10ZA9449Hejtmánková LenkaJimramov8400:25:0644,99
11ZA9861Malinská MartinaPardubice8800:25:5736,26

Ženy B 35-44 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3842Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:18:49115,48
2ZB5971Vávrová IlonaAtletika Polička7700:20:4197,14
3ZB7029Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:21:4187,38
4ZB7211Rokosová IvanaPolička8200:22:0383,83
5ZB8124Biberlová MartinaPolička7400:22:3279,11
6ZB868Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:23:0174,29
7ZB896Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:23:4866,57
8ZB952Fliedrová ZdenkaBike Klub Sádek8000:25:1452,57
9ZB10655Hejtmánková HanaPolička8000:29:517,34

Ženy C 45-54 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4237Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:19:16123,84
2ZC8569Botošová LenkaCyklo-ski-klub Polička6400:22:5590,44
3ZC8748Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:23:2585,73
4ZC9073Remarová JanaSK Chotěboř6300:24:3275,63
5ZC9697Lettinga TanjaNederland weert6900:25:4264,91
6ZC10076Sekyrová JanaSvitavy6300:26:5953,16
7ZC10498Hawerlandová DagmarBorovnice6500:27:4945,54

Ženy D 55 let a starší (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1025Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:27:33109,17
2ZD10312Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:37108,70
3ZD10751Jelínková MagdalenaČernilov4500:31:2882,13

Trať 0,08 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1175Grubhoffer NicolasPolička1100:00:16-
2C1236Brusenbauch AlanIscarex Junior Team ČT1100:00:16-
3C1310Kubalák MatějSK Nové Město na M.1100:00:17-
4C1455Dittrich OndřejBorová1100:00:17-
1D1540Svatá DominikaČeská Třebová1100:00:17-
5C1611Kouba RadimRybník1100:00:17-
2D176Němcová NatálieLitomyšl1100:00:18-
3D1848Graciasová BarboraPolička1100:00:18-
6C19155Vadžura DanielProseč1100:00:18-
4D11081Švejdová Eliška-1100:00:18-
7C11194Kučera VojtěchŘíčanová1100:00:18-
5D11246Šimková TerezaVendolí1100:00:19-
6D11315Krejčí DorotaTelecí1100:00:19-
8C11368Chmel FilipPolička1100:00:19-
7D11536Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:19-
9C11647Šafář AdamPolička1100:00:20-
8D11792Roušarová SilviePolička1200:00:20-
10C11897Matouš MartinLachtan k.Polička1100:00:20-
11C11925Šplíchal MatějPolička1100:00:20-
12C12033Rokos KryštofPolička1200:00:21-
9D12130Jahodová KarolínaPolička1100:00:21-
13C122147Svoboda FilipSebranice1200:00:21-
14C12328Krištof VojtěchAtletika Polička1200:00:21-
1C0248Kubalák ŠtěpánSK Nové Město na M.1300:00:21-
10D12550Císlerová VeronikaTerka Verka Team1200:00:21-
15C12630Bříza JiříHradec Králové1200:00:21-
11D12756Chalupníková DorotkaPolička1200:00:22-
16C128152Mokrejš MarekSebranice1100:00:22-
2C02981Krumey PetrPolička1300:00:22-
12D13041Moučková JuliePolička1100:00:22-
3C03137Macků DavidČerná u Bohdan.1300:00:23-
17C13274Schwach DamiánPolička1200:00:23-
13D13376Machová RozálieJimramov1200:00:23-
14D13459Kozlová KarolínaPolička1200:00:23-
15D13569Vrabcová AnetaPolička1200:00:23-
18C13620Jadrný VojtěchÚstí nad Orlicí1200:00:23-
1D03719Groulíková ZuzanaPolička1300:00:24-
19C13861Lossmann JosefBorová1100:00:24-
16D13916Doležalová ViktoriePolička1100:00:24-
20C14054Falt PavelPomezí1200:00:24-
17D14129Klepárníková FanynkaMedesa1200:00:24-
4C04243Trávníček AntonínSKI Team Herálec1300:00:24-
2D04378Brychtová LucieTJ NMnM1300:00:24-
21C14465Junek MartinNové M.n.M1200:00:25-
18D14518Jadrná ValentýnaÚstí nad Orlicí1200:00:25-
22C14638Kunčík VítPolička1200:00:25-
19D14794Durdisová LeonaPolička1200:00:25-
20D14864Jílková AničkaAtletika Polička1200:00:25-
21D14973Rambousková ZorinkaLitomyšl1200:00:26-
3D0508Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:27-
5C05196Chval FilipPraha1300:00:28-
4D05244Popelková PetraPolička1300:00:28-
6C05326Šplíchal BedřichPolička1300:00:28-
5D05447Šimková AdélaVendolí1300:00:28-
7C05560Gracias KryštofPolička1300:00:28-
8C05686Mach ŠtěpánJimramov1400:00:29-
6D05679Prügerova AnnaBorovnice1300:00:29-
9C05823Orálek AdamPolička1400:00:29-
22D15952Bednářová KateřinaBorová1200:00:30-
10C06042Svatý JakubSvinná ČT1300:00:30-
23D16177Franková LuciePolička1200:00:31-
7D0629Tobiáš Sofie KarolínaPolička1400:00:32-
24D16361Boháčová AdélaPolička1200:00:32-
11C0642Fliedr TomášF-BIKE klub Sádek1300:00:32-
12C06585Šutera JosefAtletika Polička1300:00:33-
8D06659Chmelová KláraPolička1400:00:34-
13C06756Horáček FilipČeská Třebová1300:00:34-
14C06895Kučera KrištofŘíčařova1300:00:36-
9D06987Kučerová Anna MariePraha1300:00:37-
15C07088Zach MartinKorouhev1500:00:39-
16C0711Kvapil JakubAtletika Polička1400:00:39-
17C07214Petr RostislavČeská Třebová1400:00:40-
18C07335Šiler MatějBřeziny1400:00:40-
19C07462Břeň Štěpán-1400:00:42-
10D0755Balášová HanaPolička1500:00:52-
11D07654Lorencová SáraPolička1400:00:54-
12D07763Jílková NelaBrno1400:00:55-
13D07849Císlerová AnnaTerka Verka Team1500:00:57-
14D07960Boháčová NelaPolička1400:00:58-
15D08051Faltová NikolaPolička1400:01:00-
20C081100Cvrček KristyánSK UNIVERSE1400:01:01-
16D08245Horáčková KláraČeská Třebová1300:01:05-
21C083157Krejčí MatějTelecí1400:01:10-
21C08390Pala DominikŠiroký Důl1300:01:10-
23C08569Krul Tomᚎďár nad Sázavou1400:01:11-
24C08653Vacek MartinDlouhá Třebová1500:01:13-
25C08799Král TomášPolička1400:01:16-
26C08832Votava MatyášPolička1500:01:16-
27C08984Šutera MatějPolička1500:01:17-
28C09031Vodehnal JindřichPolička1500:01:17-

Trať 0,42 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1126Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:30108,50
2Z1257Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:3696,14
3Z1321Ficková LudmilaSK Chotěboř0900:01:3695,37
1C2415Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:38-
2C2522Kabrda PavelTJ Nové Město na Mor.1000:01:39-
4Z1611Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:3988,83
5Z1738Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:3988,08
3C2872Hemelík LubošTJ Sokol Jaroměř1000:01:40-
4C2924Suchý AdamAK Herálec1000:01:40-
6Z11065Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:01:4185,73
7Z11128Dvořáková DanielaTJ Sokol Jaroměř0900:01:4281,59
5C21245Sláma SebastiánBOJ ŽĎ.nSáz.1000:01:42-
6C213145Jirouš MilanPolička1000:01:43-
1D21425Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:01:43-
2D21537Gregorová AnnaMŠ Žichlínek1000:01:45-
3D2167Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:45-
8Z11793Kovářová BarboraSebranice0800:01:4674,91
7C21821Groulík FrantišekPolička1000:01:48-
4D2193Dvořáková AnežkaAtletika Polička1000:01:49-
9Z12090Králová DominikaAtletika Polička0800:01:4968,21
10Z12132Langerová ErikaHradec Králové0800:01:4967,20
11Z12296Lněničková SáraPolička0800:01:5066,07
5D22382Šťastná BarunkaBrno1000:01:51-
6D2242Fliedrová AdélaF Bike klub Sádek1000:01:51-
12Z12595Biberlová Adéla-0800:01:5261,27
8C226148Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:53-
13Z12720Groulíková Barbora-0800:01:5359,25
14Z12884Hejtmánková AdélkaPolička0800:01:5456,02
9C22992Švejda FilipHC Spartak Polička1000:01:55-
10C230153Roušar PatrikSK Polička1000:01:56-
7D23113Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:01:56-
8D23262Benešová BarboraPolička1000:01:56-
11C23398Cvrček JáchymSK UNIVERSE1000:01:56-
9D23474Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:01:57-
15Z13585Petrová ElenaPolička0800:01:5750,67
12C236163Štaud MartinNěmčice Pardubice1000:01:57-
10D23727Prokopová TerezaTJ Sokol Jaroměř1000:02:00-
13C23882Schaffer JanPomezí1000:02:01-
14C2393Baláš MartinPolička1000:02:02-
15C24018Mach ŠimonPolička1000:02:02-
16C24189Zach JiříKorouhev1000:02:02-
16Z14234Zelendová NatáliePolička0900:02:0435,48
17Z14380Prügerová EliškaBorovnice0800:02:0533,75
11D24488Marholdová NikolaChoceň1000:02:06-
17C245160Justián LukášPraha1000:02:08-
18C24627Schuch MatějPolička1000:02:09-
19C247135Jílek Vít-1000:02:09-
20C248150Kovář PetrSebranice1000:02:09-
12D24933Vodehnalová ŠtěpánkaPolička1000:02:09-
18Z15086Machová EliškaTJ Spartak Polička0900:02:1022,37
13D25166Hanyková LindaPolička1000:02:11-
21C25266Chalupník MartinPolička1000:02:12-
14D25368Kopecká EmmaPolička1000:02:12-
19Z15454Divoká SofiePolička0900:02:1217,27
20Z15514Makovská MonikaKvětná0900:02:1315,88
21Z15649Dalíková Martina-0800:02:223,00
15D2574Balášová TereziePolička1000:02:36-

Trať 0,84 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2142Slámová BarboraBOJ Žďár nad Sázavou0700:03:13103,72
2Z2255Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:03:1799,81
3Z2312Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:03:2096,48
1M149Kubalák JiříSK Nové Město na M.0900:03:21101,66
2M156Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:03:22101,63
4Z2658Hejlová KateřinaISCAREX Junior Česká Třebová0600:03:2492,37
3M17159Marhold JanChoceň0800:03:2696,71
4M18144Smolák ŠimonVysoké Mýto0800:03:2894,73
5M1934Gregora LukášActivity Lanškroun0800:03:2994,64
6M11083Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:03:3489,74
7M111138Procházka VojtěchSebranice0800:03:3489,70
5Z21299Jílková MaombiAtletika Polička0700:03:3581,50
6Z21339Miláčková AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:3878,71
8M11417Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:03:3984,85
9M115142Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:03:4082,88
10M116162Schwach PetrSpartak Polička0900:03:4182,80
7Z21771Trnková EmaAtletika Polička0600:03:4175,13
8Z21860Blandová KristýnaPolička0700:03:4571,19
11M11970Němec DominikJUDO Žd.n Sáz.0900:03:4677,87
9Z22043Kadidlová NatálieAtletika Polička0600:03:4670,45
12M12191Švejda JáchymPolička0900:03:5173,00
10Z22272Schafferová BarboraPolička0700:03:5165,32
11Z22322Ficková AlžbětaSK Chotěboř0700:03:5462,00
13M12473Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:03:5767,06
12Z22535Votavová KristýnaPolička0600:04:0055,68
14M12667Chmel MatějPolička0900:04:0262,11
13Z22731Schüchová KarolínaPolička0700:04:0848,03
14Z22883Šťastná VeronikaBrno0600:04:0947,07
15M12941Miláček LadislavSvinná ČT0900:04:1153,15
16M13048Šafář VáclavPolička0900:04:1351,25
17M13146Roch DanielPolička0800:04:1648,29
18M13244Moučka OndřejPolička0900:04:2638,41
19M13349Šafář TomášPolička0900:04:2935,50
20M13480Vrabec DanielPolička0800:04:3826,57
21M13557Hájek FilipPolička0900:04:4321,66
15Z23610Stachová KateřinaPolička0700:04:553,00
22M13781Konopásek JiříPolička0900:05:013,87

Trať 0,9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3112Janeček TomášSK ANTE Ž´D.N Sáz0400:03:13102,89
1Z4297Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:14108,95
2Z4348Holcová EliškaCyklo ski klub Polička0300:03:14108,38
2M3463Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:03:15100,87
1Z3553Pijáková TerezaVSK UNI Brno0400:03:16105,85
1M267Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:03:18103,62
3M3793Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:1996,25
2Z3898Strešňáková VeronikaSK Nové Město NM0400:03:19102,94
4M3977Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:03:2293,63
2M210151Mokrejš JiříSebranice0600:03:2398,70
3M21179Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:03:2497,68
5M31219Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:2788,54
6M31351Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:03:2887,52
3Z31467Pilná EliškaKKL Hlinsko0500:03:3191,21
4Z31589Horákovská AdélaAtletika NMNM0500:03:3487,86
4M21629Krištof JanAtletika Polička0700:03:3784,76
7M317143Šafář RadimPolička0400:03:3778,20
8M31864Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT0500:03:3976,24
9M319149Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:3976,20
5M2208Šafář SamuelPolička0700:03:3982,73
10M321139Honig AntonínIscarex0500:03:4075,16
3Z42291Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:03:4082,67
5Z323134Otcovská BáraAtletika Polička0500:03:4180,77
6M224154Mach TomášAtletika Polička0700:03:4378,78
7M225146Šafář ŠtěpánPolička0700:03:4576,74
6Z32623Kabrdová MarieTJ Nové Město n. M.0500:03:4577,10
11M32794Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:4668,51
12M328158Roun NikolasOldříš0500:03:4866,69
13M32965Suma JaroslavStřítež0500:03:4965,91
8M23013Pojmon PatrikSK Ante Źď. n. Sáz0600:03:5071,82
4Z431100Košňarová BarboraLubná0300:03:5469,34
9M232156Král JanAtletika Polička0600:03:5467,26
10M233137Olšán TomášRohozná0700:03:5566,81
11M2345Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:03:5566,78
7Z33517Němcová AdélaAtletika Polička0400:03:5765,54
12M23640Brusebauch KarelTJ Nové M.n.m0700:03:5862,86
13M23758Řehák MarekIscarex Junior team ČT0700:03:5962,82
8Z33824Kabrdová MonikaTJ Nové Město n. M.0500:04:0062,35
5Z43913Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:0558,28
14M34092Beneš TomášPolička0400:04:2628,00
14M241133Škorpík FilipCyklo SKI Polička0700:04:3031,95
15M24216Makovský PavelKvětná0700:04:3823,94
9Z34375Bozděchová NikolBrno0500:04:4418,25
16M244161Justián JakubPraha0700:04:547,99

Trať 1,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41141Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:03:43102,87
2M4278Pilný MichalKKL Hlinsko0200:03:45100,37
3M434Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:03:4996,76
1ZJ46Pulgretová KateřinaTJ Nové Město Na Moravě9900:03:52125,20
4M4595Kapoun JanAtletika Polička0300:04:0384,71
5M46136Vondra JanFbK OT0200:04:0583,37
2ZJ713Šáfářová KristýnaAtletika Polička9800:04:12109,86
1Z575Pavlíštová NoemiAC Choceň0100:04:12116,91
6M4952Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:04:2070,02
7M41082Tengler JáchymPolička0300:04:2565,57
8M4113Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:04:3259,34
9M412140Valentík TomášOlomouc0200:04:3754,95
2Z51310Vomelová AnetaTJ NMNM0100:04:3898,28
3Z5147Petrásová ŽanetaAtletika Polička0000:04:5684,82
4Z5153Smoláková DominikaVysoké Mýto0000:05:0677,89
3ZJ1614Švancarová LenkaSCS MIRVA Svitavy9800:05:1264,94

Trať 2,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ14Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:07104,60
2MJ28Kulíšek KarelTJ Nové Město na Moravě9900:07:16100,45
3MJ39Starý MichalSK Nové Město na Moravě9800:07:2894,95
1M5411Koutník MartinTJ. N.Měst.n.Mor0000:07:37109,20
2M551Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:07:53102,51
3M562Brychta JiříTJ NMNM0000:08:2788,29

Trať 4,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Friš JanTJ Dukla Praha9500:14:10102,73
2MA275Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:14:2599,47
3MA370Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:14:3297,80
4MA477Dvořáček AdamSvitavy9600:15:2286,24
1MB516Brychta JiříTJ NMNM7400:15:43101,68
2MB61Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/Sádek u Poličky7600:15:48100,63
5MA730Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:16:0177,20
3MB874Podškubka ViktorEleven Run Team7300:16:0297,69
6MA979Radiměřský KarelAtletika Polička8700:16:2771,16
7MA1068Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:16:2870,71
8MA1189Lorenc TomášAtletika Polička8600:16:3569,29
9MA1220Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:16:4068,15
10MA1366Tlapák JaroslavČT8700:16:4766,53
1MC1421Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:48103,70
4MB1513Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:16:5386,95
11MA16106Pazdera Vojtěch-9600:16:5963,74
12MA1764Uher TomášRetia Team8500:17:0462,58
2MC1835Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:17:05100,39
13MA1965Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:17:0961,42
14MA2081Fliedr JiříF-BIKE klub Sádek8000:17:1061,09
15MA2146Chlubna JanCESK8400:17:1460,25
5MB2253Dlouhý PetrTJ NMNM7600:17:2081,26
3MC2391Žila MilošELITE KLUB Boskov.6200:17:2895,91
16MA2499Sejkora KarelAtletika Polička8800:17:2956,77
17MA2593Maršálek OndřejCyklo Ski Polička8600:17:4054,07
4MC2645Ožana VáclavTJ NMNM6400:17:4692,40
18MA2792Pražák FilipCerekvice n L.9400:17:5750,28
6MB287Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:18:0072,85
19MA2915Schaffer MartinKLUK Z trpaslíka8100:18:0448,64
20MA30105Pazdera AlešAtletika Polička9600:18:1944,94
5MC3190Turbak JaroslavSebranice6300:18:2684,61
7MB3280Glaser VáclavFort SMC Ústí nad Orlicí7000:18:2866,96
21MA33103Vobejda LukášBorová8800:18:2942,85
22MA343Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:3441,69
23MA35111Večeře TomášAtletika Polička9000:18:3940,53
24MA3639Janoušek DavidBystré9200:18:4339,60
25MA3714Vrabec MartinPolička7800:18:4638,68
1ZB3842Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:18:49115,48
26MA3967Hekrle PavelHoro Česká Třebová9300:18:5237,49
27MA4040Kučera StanislavPraha8200:19:0035,65
1MD4185Fiedler JanAC Moravská Slavia Brno5600:19:01102,38
1ZC4237Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:19:16123,84
2MD4372Schwarz JosefJiskra Havl.Brod5500:19:2298,90
3MD4428Šolc VítězslavBKL Machov5700:19:2398,72
28MA45108Červ JakubAtletika Polička8900:19:2729,38
1ZA4636Trávníčková TerezaTJ NMNM9300:19:32101,46
2ZA4788Schauerová LenkaAtletika Polička8800:19:37100,74
8MB4841Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:19:3852,01
9MB49100Šafář DavidPolička7200:19:4450,75
29MA5087Garabík TomášPolička8200:19:4824,50
4MD5133Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:19:5193,88
10MB5222Procházka JiříSebranice7700:19:5249,12
11MB5325Kapoun PetrAtletika Polička7500:19:5348,86
3ZA5483Klímová IvanaAtletika Polička8700:19:5497,80
4ZA55102Hronová MarkétaCzech TRI k. Team9000:19:5996,93
30MA5623Marhold PetrChoceň7800:20:0420,79
6MC5762Gdula PetrHvězda Pardubice6100:20:0864,72
5MD5834Ráb PavelČeská Třebová5200:20:1889,20
2ZB5971Vávrová IlonaAtletika Polička7700:20:4197,14
31MA6032Cisler MartinChrudim8000:20:4810,37
12MB614Němec RadekLitomyšl7700:20:4937,27
13MB6244Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:20:5935,17
7MC6384Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:20:5954,77
8MC6486Hruban JanČeská Třebová6600:21:1052,64
32MA6554Motl TomášHolice8800:21:115,03
33MA6682Chaloupka JanMladkov Široký Důl9000:21:134,79
6MD67101Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:1978,64
5ZA6863Marholdová LucieChoceň8300:21:2382,77
34MA6918Vebr MichalČeská Třebová7800:21:313,00
3ZB7029Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:21:4187,38
35MA71107Cvrček MartinTHE EARTH7900:21:563,00
4ZB7211Rokosová IvanaPolička8200:22:0383,83
36MA7347Holomek JiříCyklo Ski Polička8700:22:043,00
14MB7443Rybka RudolfJUDO ČT7200:22:1718,75
6ZA7594Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:22:1873,44
1ME7678Leszkow PetrMK Hlinsko4400:22:21119,41
7ZA7719Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:22:2172,90
37MA78101Kovář PavelBorová9300:22:243,00
15MB799Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:22:2716,64
7MD8027Bubeníček JiříSkuhrov n.Bělou5100:22:2766,85
5ZB8124Biberlová MartinaPolička7400:22:3279,11
8MD8256Vilhelm VáclavPřívrat5100:22:4463,92
38MA8360Hozák KamilPardubice PSA7900:22:473,00
8ZA8458Hejtmánková JitkaČeský Těšín8600:22:5367,48
2ZC8569Botošová LenkaCyklo-ski-klub Polička6400:22:5590,44
6ZB868Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:23:0174,29
3ZC8748Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:23:2585,73
9MD8826Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:23:4752,84
7ZB896Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:23:4866,57
4ZC9073Remarová JanaSK Chotěboř6300:24:3275,63
10MD911000000Klepárník OtakarMedesa Polička5700:24:3544,58
39MA9217Pruger JiříBorovnice 177800:24:513,00
9ZA9331Císlerová MartinaChrudim8500:24:5746,46
10ZA9449Hejtmánková LenkaJimramov8400:25:0644,99
8ZB952Fliedrová ZdenkaBike Klub Sádek8000:25:1452,57
5ZC9697Lettinga TanjaNederland weert6900:25:4264,91
2ME9750Jelínek MatějČernilov4200:25:5191,10
11ZA9861Malinská MartinaPardubice8800:25:5736,26
3ME9938Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:26:0389,49
6ZC10076Sekyrová JanaSvitavy6300:26:5953,16
40MA10159Chlebík DušanČeský Těšín8200:27:193,00
1ZD1025Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:27:33109,17
2ZD10312Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:37108,70
7ZC10498Hawerlandová DagmarBorovnice6500:27:4945,54
4ME10557Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:28:1072,37
9ZB10655Hejtmánková HanaPolička8000:29:517,34
3ZD10751Jelínková MagdalenaČernilov4500:31:2882,13
11MD10895Hrabica PetrVáclavovice5400:32:043,00
41MA10996Petřvalský DušanHand Bike ČR8200:38:143,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Friš JanTJ Dukla Praha9500:14:10102,73
2MA275Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:14:2599,47
3MA370Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:14:3297,80
4MA477Dvořáček AdamSvitavy9600:15:2286,24
5MB516Brychta JiříTJ NMNM7400:15:4381,36
6MB61Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/Sádek u Poličky7600:15:4880,20
7MA730Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:16:0177,20
8MB874Podškubka ViktorEleven Run Team7300:16:0276,97
9MA979Radiměřský KarelAtletika Polička8700:16:2771,16
10MA1068Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:16:2870,71
11MA1189Lorenc TomášAtletika Polička8600:16:3569,29
12MA1220Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:16:4068,15
13MA1366Tlapák JaroslavČT8700:16:4766,53
14MC1421Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:4866,28
15MB1513Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:16:5365,13
16MA16106Pazdera Vojtěch-9600:16:5963,74
17MA1764Uher TomášRetia Team8500:17:0462,58
18MC1835Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:17:0562,34
19MA1965Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:17:0961,42
20MA2081Fliedr JiříF-BIKE klub Sádek8000:17:1061,09
21MA2146Chlubna JanCESK8400:17:1460,25
22MB2253Dlouhý PetrTJ NMNM7600:17:2058,86
23MC2391Žila MilošELITE KLUB Boskov.6200:17:2857,01
24MA2499Sejkora KarelAtletika Polička8800:17:2956,77
25MA2593Maršálek OndřejCyklo Ski Polička8600:17:4054,07
26MC2645Ožana VáclavTJ NMNM6400:17:4652,82
27MA2792Pražák FilipCerekvice n L.9400:17:5750,28
28MB287Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:18:0049,58
29MA2915Schaffer MartinKLUK Z trpaslíka8100:18:0448,64
30MA30105Pazdera AlešAtletika Polička9600:18:1944,94
31MC3190Turbak JaroslavSebranice6300:18:2643,55
32MB3280Glaser VáclavFort SMC Ústí nad Orlicí7000:18:2843,09
33MA33103Vobejda LukášBorová8800:18:2942,85
34MA343Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:3441,69
35MA35111Večeře TomášAtletika Polička9000:18:3940,53
36MA3639Janoušek DavidBystré9200:18:4339,60
37MA3714Vrabec MartinPolička7800:18:4638,68
38MA3967Hekrle PavelHoro Česká Třebová9300:18:5237,49
39MA4040Kučera StanislavPraha8200:19:0035,65
40MD4185Fiedler JanAC Moravská Slavia Brno5600:19:0135,20
41MD4372Schwarz JosefJiskra Havl.Brod5500:19:2230,54
42MD4428Šolc VítězslavBKL Machov5700:19:2330,30
43MA45108Červ JakubAtletika Polička8900:19:2729,38
44MB4841Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:19:3826,61
45MB49100Šafář DavidPolička7200:19:4425,22
46MA5087Garabík TomášPolička8200:19:4824,50
47MD5133Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:19:5123,82
48MB5222Procházka JiříSebranice7700:19:5223,42
49MB5325Kapoun PetrAtletika Polička7500:19:5323,13
50MA5623Marhold PetrChoceň7800:20:0420,79
51MC5762Gdula PetrHvězda Pardubice6100:20:0819,88
52MD5834Ráb PavelČeská Třebová5200:20:1817,55
53MA6032Cisler MartinChrudim8000:20:4810,37
54MB614Němec RadekLitomyšl7700:20:4910,36
55MB6244Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:20:598,04
56MC6384Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:20:598,03
57MC6486Hruban JanČeská Třebová6600:21:105,48
58MA6554Motl TomášHolice8800:21:115,03
59MA6682Chaloupka JanMladkov Široký Důl9000:21:134,79
60MD67101Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:193,40
61MA6918Vebr MichalČeská Třebová7800:21:313,00
62MA71107Cvrček MartinTHE EARTH7900:21:563,00
63MA7347Holomek JiříCyklo Ski Polička8700:22:043,00
64MB7443Rybka RudolfJUDO ČT7200:22:173,00
65ME7678Leszkow PetrMK Hlinsko4400:22:213,00
66MA78101Kovář PavelBorová9300:22:243,00
67MB799Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:22:273,00
68MD8027Bubeníček JiříSkuhrov n.Bělou5100:22:273,00
69MD8256Vilhelm VáclavPřívrat5100:22:443,00
70MA8360Hozák KamilPardubice PSA7900:22:473,00
71MD8826Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:23:473,00
72MD911000000Klepárník OtakarMedesa Polička5700:24:353,00
73MA9217Pruger JiříBorovnice 177800:24:513,00
74ME9750Jelínek MatějČernilov4200:25:513,00
75ME9938Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:26:033,00
76MA10159Chlebík DušanČeský Těšín8200:27:193,00
77ME10557Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:28:103,00
78MD10895Hrabica PetrVáclavovice5400:32:043,00
79MA10996Petřvalský DušanHand Bike ČR8200:38:143,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3842Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:18:49104,02
2ZC4237Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:19:1699,46
3ZA4636Trávníčková TerezaTJ NMNM9300:19:3296,53
4ZA4788Schauerová LenkaAtletika Polička8800:19:3795,80
5ZA5483Klímová IvanaAtletika Polička8700:19:5492,78
6ZA55102Hronová MarkétaCzech TRI k. Team9000:19:5991,89
7ZB5971Vávrová IlonaAtletika Polička7700:20:4184,54
8ZA6863Marholdová LucieChoceň8300:21:2377,38
9ZB7029Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:21:4174,17
10ZB7211Rokosová IvanaPolička8200:22:0370,40
11ZA7594Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:22:1867,81
12ZA7719Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:22:2167,27
13ZB8124Biberlová MartinaPolička7400:22:3265,38
14ZA8458Hejtmánková JitkaČeský Těšín8600:22:5361,71
15ZC8569Botošová LenkaCyklo-ski-klub Polička6400:22:5561,43
16ZB868Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:23:0160,27
17ZC8748Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:23:2556,07
18ZB896Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:23:4852,07
19ZC9073Remarová JanaSK Chotěboř6300:24:3244,58
20ZA9331Císlerová MartinaChrudim8500:24:5740,16
21ZA9449Hejtmánková LenkaJimramov8400:25:0638,66
22ZB952Fliedrová ZdenkaBike Klub Sádek8000:25:1437,20
23ZC9697Lettinga TanjaNederland weert6900:25:4232,38
24ZA9861Malinská MartinaPardubice8800:25:5729,71
25ZC10076Sekyrová JanaSvitavy6300:26:5919,00
26ZD1025Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:27:3313,01
27ZD10312Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:3712,31
28ZC10498Hawerlandová DagmarBorovnice6500:27:4910,32
29ZB10655Hejtmánková HanaPolička8000:29:513,00
30ZD10751Jelínková MagdalenaČernilov4500:31:283,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Běhání v hezkém prostředí pro malé i velké. Jako každý rok, bezvadný. Děkujeme organizátorům a těšíme se na další ročník.
martin.mobile

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód