hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Rozálku

28.4.2017, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Rozálku
  • datum konání: 28.4.2017
  • zobrazeno již 786x
  • místo konání: Žamberk
  • GPS: 50.08505N, 16.45717E
  • pořadatel: ANIMO Žamberk

Sociální sítě

Místo konání

Žamberk, u muzea (předškolní děti u kaple sv. Rozálie)
od 17:00 (předškolní děti od 16:15) hodin

Přihlášky

od 15:30 do 17:15 hodin v rozhledně

Startovné

žactvo 30 Kč, ostatní 40 Kč

Popis tratě

Délka: 900 m a méně
Povrch: nezpevněné parkové cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ludmila Šlesingrová
tel. 603 876 667

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.animo.zamberk.cz

E-mailová adresa

slesingrova.animo@atlas.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
27.4.2018Běh na Rozálku-
29.4.2016Běh na Rozálku204
24.4.2015Běh na Rozálku201
25.4.2014Běh na Rozálku194
26.4.2013Běh na Rozálku197
4.5.2012Běh na Rozálku231
6.5.2011Běh na Rozálku191
7.5.2010Běh na Rozálku186
7.5.2009Běh na Rozálku188
2.5.2008Běh na Rozálku174
4.5.2007Běh na Rozálku198
5.5.2006Běh na Rozálku182
6.5.2005Běh na Rozálku137
7.5.2004Běh na Rozálku187
2.5.2003Běh na Rozálku, 5. ročník207
3.5.2002Běh na Rozálku201
4.5.20013. ročník - BĚH NA ROZÁLKU173

Statistika závodu Běh na Rozálku

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 3051

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Tobiška Václav4417
Matyášová Jana6516
Kalous Petr7716
Keprtová Miloslava4815
Bielčik Jindřich4015
Sadílek Ota4615
Novotný Luděk6214
Svatoš Otakar3413
Šimůnek Jan4913
Nechvíl Petr9113
Šafář Jaroslav5113
Koblížek Jindřich4812
Šimůnek Jan8212
Maříková Simona9612
Novotná Dora9712
Mannlová Jana8012
Červ Miloslav5012
Kebrle Milan7511
Mařík Jiří7211
Kalousek Jan4111
Tomeš Jaroslav4811
Jirásková Eva6410
Smolák Petr9410
Šponar Josef4710
Gregora Filip029
Moravec Martin849
Ducháček Bedřich599
Vondra Vojtěch989
Strnad Adam009
Exler Ondřej909
Volf Břetislav529
Řemínek Matěj869
Hübl Radek888
Šimůnková Pavla778
Kubelka Tomáš938
Vanický Petr738
Martincová Kristýna938
Mikyska Tomáš008
Bubeníček Jiří518
Vařeka Jan968
Dostálek Petr678
Černá Kristýna938
Čechal Jaroslav618
Jelínková Magdalena458
Sontáková Lenka918
Stránská Adéla918
Jelínek Matěj428
Večeře Tomáš908
Sejkorová Lenka638
Šponarová Lucie918

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1915Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:04:33102,94
2M199169Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:04:3899,40
3M110385Houška AdamFC Žamberk0800:04:4197,67
4M110523Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:04:4495,57
5M1107171Gregora LukášActivity Lanškroun0800:04:4594,85
6M111652Tobiška VáclavAtletika Žamberk0800:04:5091,17
7M112247Pachel JiříAtletika Žamberk0800:04:5587,13
8M1132135Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:05:0083,73
9M114619Fajfr AlešŽamberk0900:05:1275,14
10M114791Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:05:1274,86
11M115472Fousek SamuelŽamberk0900:05:1573,12
12M1155119Kraus JanŽamberk0800:05:1771,82
13M116576Kulhavý KryštofTJ Spartak Letohrad0900:05:2565,76
14M1167172Hájek OndřejŽamberk0800:05:2664,75
15M117390Bezděk VojtěchČeská Třebová0900:05:3260,42
16M1176307Brusenbauch AlanISCAREX junior team Česká Třebová1100:05:4154,21
17M117846Martykán RadimAtletika Žamberk0800:05:4352,48
18M117928Sibera VojtěchNekoř0800:05:4948,22
19M118537Šípek MatějFotbal Žamberk0800:06:0636,24
20M118673Vítek JanČeská Rybná0900:06:1331,04

Nejmladší žákyně I (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z18082Steklá BarboraTJ Svitavy0800:04:26114,26
2Z112469Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:04:5693,40
3Z11287Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:04:5792,35
4Z11364Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:05:0487,79
5Z114875Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:05:1281,56
6Z119335Šlesingrová NikolaŽamberk0800:06:5311,48

Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M24599Bureš JosefISCAREX Česká Třebová0600:04:04100,26
2M24764Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:04:0599,89
3M248107Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:04:0599,85
4M261106Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:04:1194,60
5M27061Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:04:1988,46
6M27521Fajfr MarekSokol Žamberk0600:04:2186,33
7M277125Nýdl MatoušFotbal Žamberk0700:04:2385,01
8M281129Vávra PetrOrel Dolní Čermná0700:04:2682,47
9M286176Krištof JanAtletika Polička0700:04:3078,87
10M29467Doleček PřemyslTJ Spartak Letohrad0700:04:3575,02
11M210622Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:04:4567,15
12M2108124Řehák MarekISCAREX Česká Třebová0700:04:4665,84
13M2111131Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:04:4765,43
14M211248Jaroš MatějAtletika Žamberk0700:04:4864,03
15M211854Jaroš JosefAtletika Žamberk0600:04:5261,16
16M212351Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:04:5558,25
17M212953Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:04:5856,08
18M213550Beier JakubAtletika Žamberk0600:05:0351,82
19M2138112Topinka AdamActivity Lanškroun0700:05:0451,21
20M214227Hájek DominikDlouhoňovice0600:05:0848,30
21M214339Rýdlo OndřejAtletika Žamberk0600:05:0848,13
22M214577Kulhavý TadeášTJ Spartak Letohrad0600:05:1145,18
23M2150114Bureš JanFotbal Žamberk0600:05:1343,71
24M216333Jankovič LiborTJ Spartak Letohrad0600:05:2236,17
25M218449Malý AdamAtletika Žamberk0600:06:014,53

Nejmladší žákyně II (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2716Hejlová KateřinaISCAREX Junior Česká Třebová0600:04:19113,41
2Z2101137Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0700:04:4098,41
3Z212145Cviková VeronikaAtletika Žamberk0600:04:5488,18
4Z2126139Nýdlová DorotaŽamberk0700:04:5686,88
5Z2160140Vavřičková ElizabetaŽamberk0600:05:2069,54
6Z216444Vítková AdélaAtletika Žamberk0700:05:2267,84
7Z2166189Hovadová AnetaTJ Spartak Letohrad0600:05:2665,61
8Z217020Hájková LucieDlouhoňovice0700:05:3062,58
9Z217243Firková NikolaAtletika Žamberk0600:05:3161,50
10Z217542Jedličková NelaAtletika Žamberk0700:05:3657,82
11Z218140Kořínková PetraAtletika Žamberk0600:05:5643,91
12Z2190180Berkyová LucieŽamberk0700:06:3317,09
13Z219895Bártová AlenaŽamberk0700:09:223,00

Mladší žáci (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M33462Jedlička LukášAtletika Žamberk0400:03:54104,41
2M339174Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:5999,97
3M346116Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:04:0595,62
4M351117Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:0694,45
5M35231Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:04:0694,40
6M35494Gregor JanTJ Spartak Letohrad0400:04:0793,52
7M36360Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:04:1388,25
8M3658Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:04:1586,58
9M36659Akak OndřejAtletika Žamberk0500:04:1685,74
10M369173Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT0500:04:1884,06
11M372118Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:04:2082,89
12M385148Schless AdamTJ Spartak Letohrad0400:04:3074,69
13M387111Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:3074,02
14M396122Žofka VojtěchSkialp Dolní Morava0500:04:3668,99
15M310078König AntonínISCAREX Česká Třebová0500:04:3966,90
16M310215Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:4065,85
17M3114154Vencl JiříVencl Servis0500:04:4958,28
18M3127155Veselý OndřejŽamberk0500:04:5751,91
19M3133105Bartoš JiříŽamberk0400:05:0247,73
20M3157104Hübner MichalŽamberk0400:05:1933,24
21M3197179Berky DavidŽamberk0400:07:403,00

Mladší žákyně (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z340168Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:04:00114,13
2Z36897Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:04:18100,39
3Z397188Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:04:3785,48
4Z311079Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0500:04:4678,03
5Z311780Halbrštátová SáraTJ Spartak Letohrad0500:04:5273,84
6Z312058Beierová TerezaAtletika Žamberk0400:04:5472,13
7Z3156193Hovadová IvetaOB Žamberk0500:05:1853,73
8Z318241Krausová KarolínaAtletika Žamberk0500:05:5921,35
9Z31889Dušková AnnaŽamberk0500:06:273,00
10Z319636Malečková ValentýnaAtletika Žamberk0400:07:343,00

Starší žáci (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411108Költö MatějTJ Spartak Letohrad0300:03:28106,04
2M413167Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:03:30104,45
3M430195Moravec JanJM team Letohrad0200:03:4689,51
4M433175Kapoun JanAtletika Polička0300:03:5283,73
5M435157Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad0300:03:5481,77
6M45381Steklý FrantišekTJ Svitavy0300:04:0670,47
7M47813Mňuk VojtěchR Fobl Team Rychnov n.K.0200:04:2453,95
8M4131144Zamastil AlexVysoké Mýto0200:05:0020,82

Starší žákyně (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z43117Haufová ZuzanaSDH Lukavice0200:03:51112,70
2Z45563Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:04:0799,02
3Z473120Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:04:2188,28
4Z482138Motlová LucieTJ Spartak Letohrad0200:04:2683,80
5Z4109136Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:04:4667,40
6Z411355Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:04:4965,49
7Z4139115Burešová KarolínaTJ Spartak Letohrad0300:05:0552,38
8Z415914Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:2039,85

Dorostenci (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M53163Mikyska TomášTJ Spartak Letohrad0000:03:10106,23
2M55162Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí0000:03:13102,86
3M5857Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:03:2590,91
4M5970Bartoš Filipoddíl neuveden0000:03:2788,97
5M521187Kánský PetrTJ Spartak Letohrad0000:03:3383,15
6M522164Strnad Adam3D Fitness Race Team0000:03:3481,51
7M525182Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:03:3976,92
8M593186Hájek MartinŽamberk0100:04:3420,84

Dorostenky (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5104194Gallová VeronikaTJ Spartak Letohrad0000:04:43112,03
2Z5140185Andrová NatálieŽamberk0000:05:0796,48
3Z5152183Hnátnická ZuzanaOB Žamberk0100:05:1491,49

Junioři 18-19 let (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1159Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:03117,87
2MJ12196Moravec JakubJM team Letohrad9900:03:2992,58
3MJ1774Vencl JiříActivity Lanškroun9800:03:3289,54
4MJ2811Novotný MatějOB Žamberk9800:03:4576,85

Juniorky 18-19 let (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ67152Boková IvanaOB Žamberk9900:04:16120,52
2ZJ89165Václavková HanaDlouhá Třebová9900:04:31110,49
3ZJ171191Moravcová DenisaLetohrad9900:05:3068,99

Muži A 20-39 let (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2150Stejskal JakubSkialp Dolní Morava9500:03:07110,30
2MA6126Vařeka MartinŽamberk9100:03:2295,06
3MA7161Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:03:2394,65
4MA10151Diblík MilanTJ Sokol Líšnice9000:03:2889,47
5MA1526Beneš MichalRun Sport Team Lanšperk8300:03:3186,52
6MA16143Kavka MartinSokol Kunvald9700:03:3186,01
7MA19153Lesák JakubOB Žamberk9600:03:3284,89
8MA24142Fliedr JiříF-Bike Klub Sádek8000:03:3779,61
9MA3771Živný Marek3D Fitness Race Team9100:03:5759,29
10MA4288Vařeka JanŽamberk9600:04:0155,73
11MA4310Vrkoč OndřejŽamberk8600:04:0254,41
12MA5712Chaloupka JanMladkov, Široký Důl9000:04:1046,69

Muži B 40-49 let (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4141Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:03:12113,77
2MB14146Bielčik PetrCzech Outdoor Extreme7100:03:3095,55
3MB23101Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:03:3590,68
4MB26158Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:03:4184,94
5MB29149Urban JakubSkialp Dolní Morava7200:03:4581,53
6MB32178Kapoun PetrAtletika Polička7500:03:5274,81
7MB38190Roleček MilanPěčín7600:03:5868,28
8MB41156Veselý JaroslavŽamberk7400:04:0165,94
9MB4983Steklý PetrSvitavy7400:04:0561,75
10MB50308Kalous PetrSK Žamberk7700:04:0661,27
11MB5698Hampl AloisOstrov7000:04:0859,03
12MB58123Žofka PavelSkialp Dolní Morava6900:04:1057,08
13MB62130Němec RadekLitomyšl7700:04:1254,94
14MB8368Doleček MartinSK Žamberk7300:04:2938,86
15MB9016Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:3334,58
16MB9893Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:04:3829,51
17MB130128Martykán Romanoddíl neuveden7100:04:5810,03
18MB14938Kořínek MilošDlouhoňovice7500:05:133,00
19MB153113Topinka RomanHZS HMP7500:05:153,00
20MB168184Skalický RadovanŽamberk6800:05:283,00
21MB16984Houška JanŽamberk7300:05:293,00
22MB18329Sibera RadimNekoř7300:06:003,00

Muži C 50-59 let (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1887Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:03:32103,71
2MC20121Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:03:32103,34
3MC27166Dostálek PetrBouda6700:03:4492,95
4MC36181Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:03:5681,44
5MC59310Novotný Luděk3D Fitness Race Team6200:04:1068,26

Muži D 60-69 let (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7486Ráb PavelČeská Třebová5200:04:21103,29
2MD7918Šolc VítězslavBKL Machov5700:04:24100,72
3MD8832Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:04:3095,99
4MD9289Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:04:3493,61
5MD95100Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:04:3692,10
6MD119177Červ MiloslavAtletika Polička5000:04:5379,10
7MD134305Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:05:0271,85
8MD137102Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:05:0470,64
9MD151103Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:05:1463,08
10MD16234Balla ZikmundSK Pod Dubem Pardubice5400:05:2257,11
11MD192170Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:06:463,00

Muži E 70 let a starší (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME125306Tobiška VáclavOB Žamberk4400:04:56113,96
2ME141192Šponar JosefOB Žamberk4700:05:07106,84
3ME180133Jelínek MatějČernilov4200:05:5179,20
4ME187147Bielčik JindřichElma Tým4000:06:1862,33
5ME189160Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:06:2855,84

Ženy A 20-34 let (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA76309Novotná DoraPejsek a Kočička Žamberk9700:04:22149,47
2ZA19496Bártová AlenaŽamberk8300:07:1550,53

Ženy B 35-44 let (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6066Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:04:11110,70
2ZB6465Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:04:14108,05
3ZB115109Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:04:4981,25
4ZB14425Hájková LudmilaDlouhoňovice7500:05:1066,04
5ZB15892Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:05:2058,24
6ZB174145Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:05:3447,87
7ZB17756Firková HelenaAtletika Žamberk8100:05:4141,97

Ženy C 45-54 let (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4430Matyášová JanaSilvita sro ÚO6500:04:03125,12
2ZC84132Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:04:29106,39
3ZC16124Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:05:2268,49

Ženy D 55 let a starší (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD191110Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:06:37109,27
2ZD195134Jelínková MagdalenaČernilov4500:07:1590,73

Trať 0,9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1159Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:03117,87
1MA2150Stejskal JakubSkialp Dolní Morava9500:03:07110,30
1M53163Mikyska TomášTJ Spartak Letohrad0000:03:10106,23
1MB4141Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:03:12113,77
2M55162Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí0000:03:13102,86
2MA6126Vařeka MartinŽamberk9100:03:2295,06
3MA7161Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:03:2394,65
3M5857Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:03:2590,91
4M5970Bartoš Filipoddíl neuveden0000:03:2788,97
4MA10151Diblík MilanTJ Sokol Líšnice9000:03:2889,47
1M411108Költö MatějTJ Spartak Letohrad0300:03:28106,04
2MJ12196Moravec JakubJM team Letohrad9900:03:2992,58
2M413167Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:03:30104,45
2MB14146Bielčik PetrCzech Outdoor Extreme7100:03:3095,55
5MA1526Beneš MichalRun Sport Team Lanšperk8300:03:3186,52
6MA16143Kavka MartinSokol Kunvald9700:03:3186,01
3MJ1774Vencl JiříActivity Lanškroun9800:03:3289,54
1MC1887Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:03:32103,71
7MA19153Lesák JakubOB Žamberk9600:03:3284,89
2MC20121Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:03:32103,34
5M521187Kánský PetrTJ Spartak Letohrad0000:03:3383,15
6M522164Strnad Adam3D Fitness Race Team0000:03:3481,51
3MB23101Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:03:3590,68
8MA24142Fliedr JiříF-Bike Klub Sádek8000:03:3779,61
7M525182Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:03:3976,92
4MB26158Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:03:4184,94
3MC27166Dostálek PetrBouda6700:03:4492,95
4MJ2811Novotný MatějOB Žamberk9800:03:4576,85
5MB29149Urban JakubSkialp Dolní Morava7200:03:4581,53
3M430195Moravec JanJM team Letohrad0200:03:4689,51
1Z43117Haufová ZuzanaSDH Lukavice0200:03:51112,70
6MB32178Kapoun PetrAtletika Polička7500:03:5274,81
4M433175Kapoun JanAtletika Polička0300:03:5283,73
1M33462Jedlička LukášAtletika Žamberk0400:03:54104,41
5M435157Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad0300:03:5481,77
4MC36181Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:03:5681,44
9MA3771Živný Marek3D Fitness Race Team9100:03:5759,29
7MB38190Roleček MilanPěčín7600:03:5868,28
2M339174Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:5999,97
1Z340168Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:04:00114,13
8MB41156Veselý JaroslavŽamberk7400:04:0165,94
10MA4288Vařeka JanŽamberk9600:04:0155,73
11MA4310Vrkoč OndřejŽamberk8600:04:0254,41
1ZC4430Matyášová JanaSilvita sro ÚO6500:04:03125,12
1M24599Bureš JosefISCAREX Česká Třebová0600:04:04100,26
3M346116Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:04:0595,62
2M24764Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:04:0599,89
3M248107Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:04:0599,85
9MB4983Steklý PetrSvitavy7400:04:0561,75
10MB50308Kalous PetrSK Žamberk7700:04:0661,27
4M351117Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:0694,45
5M35231Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:04:0694,40
6M45381Steklý FrantišekTJ Svitavy0300:04:0670,47
6M35494Gregor JanTJ Spartak Letohrad0400:04:0793,52
2Z45563Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:04:0799,02
11MB5698Hampl AloisOstrov7000:04:0859,03
12MA5712Chaloupka JanMladkov, Široký Důl9000:04:1046,69
12MB58123Žofka PavelSkialp Dolní Morava6900:04:1057,08
5MC59310Novotný Luděk3D Fitness Race Team6200:04:1068,26
1ZB6066Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:04:11110,70
4M261106Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:04:1194,60
13MB62130Němec RadekLitomyšl7700:04:1254,94
7M36360Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:04:1388,25
2ZB6465Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:04:14108,05
8M3658Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:04:1586,58
9M36659Akak OndřejAtletika Žamberk0500:04:1685,74
1ZJ67152Boková IvanaOB Žamberk9900:04:16120,52
2Z36897Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:04:18100,39
10M369173Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT0500:04:1884,06
5M27061Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:04:1988,46
1Z2716Hejlová KateřinaISCAREX Junior Česká Třebová0600:04:19113,41
11M372118Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:04:2082,89
3Z473120Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:04:2188,28
1MD7486Ráb PavelČeská Třebová5200:04:21103,29
6M27521Fajfr MarekSokol Žamberk0600:04:2186,33
1ZA76309Novotná DoraPejsek a Kočička Žamberk9700:04:22149,47
7M277125Nýdl MatoušFotbal Žamberk0700:04:2385,01
7M47813Mňuk VojtěchR Fobl Team Rychnov n.K.0200:04:2453,95
2MD7918Šolc VítězslavBKL Machov5700:04:24100,72
1Z18082Steklá BarboraTJ Svitavy0800:04:26114,26
8M281129Vávra PetrOrel Dolní Čermná0700:04:2682,47
4Z482138Motlová LucieTJ Spartak Letohrad0200:04:2683,80
14MB8368Doleček MartinSK Žamberk7300:04:2938,86
2ZC84132Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:04:29106,39
12M385148Schless AdamTJ Spartak Letohrad0400:04:3074,69
9M286176Krištof JanAtletika Polička0700:04:3078,87
13M387111Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:3074,02
3MD8832Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:04:3095,99
2ZJ89165Václavková HanaDlouhá Třebová9900:04:31110,49
15MB9016Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:3334,58
1M1915Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:04:33102,94
4MD9289Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:04:3493,61
8M593186Hájek MartinŽamberk0100:04:3420,84
10M29467Doleček PřemyslTJ Spartak Letohrad0700:04:3575,02
5MD95100Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:04:3692,10
14M396122Žofka VojtěchSkialp Dolní Morava0500:04:3668,99
3Z397188Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:04:3785,48
16MB9893Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:04:3829,51
2M199169Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:04:3899,40
15M310078König AntonínISCAREX Česká Třebová0500:04:3966,90
2Z2101137Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0700:04:4098,41
16M310215Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:4065,85
3M110385Houška AdamFC Žamberk0800:04:4197,67
1Z5104194Gallová VeronikaTJ Spartak Letohrad0000:04:43112,03
4M110523Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:04:4495,57
11M210622Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:04:4567,15
5M1107171Gregora LukášActivity Lanškroun0800:04:4594,85
12M2108124Řehák MarekISCAREX Česká Třebová0700:04:4665,84
5Z4109136Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:04:4667,40
4Z311079Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0500:04:4678,03
13M2111131Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:04:4765,43
14M211248Jaroš MatějAtletika Žamberk0700:04:4864,03
6Z411355Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:04:4965,49
17M3114154Vencl JiříVencl Servis0500:04:4958,28
3ZB115109Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:04:4981,25
6M111652Tobiška VáclavAtletika Žamberk0800:04:5091,17
5Z311780Halbrštátová SáraTJ Spartak Letohrad0500:04:5273,84
15M211854Jaroš JosefAtletika Žamberk0600:04:5261,16
6MD119177Červ MiloslavAtletika Polička5000:04:5379,10
6Z312058Beierová TerezaAtletika Žamberk0400:04:5472,13
3Z212145Cviková VeronikaAtletika Žamberk0600:04:5488,18
7M112247Pachel JiříAtletika Žamberk0800:04:5587,13
16M212351Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:04:5558,25
2Z112469Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:04:5693,40
1ME125306Tobiška VáclavOB Žamberk4400:04:56113,96
4Z2126139Nýdlová DorotaŽamberk0700:04:5686,88
18M3127155Veselý OndřejŽamberk0500:04:5751,91
3Z11287Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:04:5792,35
17M212953Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:04:5856,08
17MB130128Martykán Romanoddíl neuveden7100:04:5810,03
8M4131144Zamastil AlexVysoké Mýto0200:05:0020,82
8M1132135Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:05:0083,73
19M3133105Bartoš JiříŽamberk0400:05:0247,73
7MD134305Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:05:0271,85
18M213550Beier JakubAtletika Žamberk0600:05:0351,82
4Z11364Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:05:0487,79
8MD137102Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:05:0470,64
19M2138112Topinka AdamActivity Lanškroun0700:05:0451,21
7Z4139115Burešová KarolínaTJ Spartak Letohrad0300:05:0552,38
2Z5140185Andrová NatálieŽamberk0000:05:0796,48
2ME141192Šponar JosefOB Žamberk4700:05:07106,84
20M214227Hájek DominikDlouhoňovice0600:05:0848,30
21M214339Rýdlo OndřejAtletika Žamberk0600:05:0848,13
4ZB14425Hájková LudmilaDlouhoňovice7500:05:1066,04
22M214577Kulhavý TadeášTJ Spartak Letohrad0600:05:1145,18
9M114619Fajfr AlešŽamberk0900:05:1275,14
10M114791Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:05:1274,86
5Z114875Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:05:1281,56
18MB14938Kořínek MilošDlouhoňovice7500:05:133,00
23M2150114Bureš JanFotbal Žamberk0600:05:1343,71
9MD151103Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:05:1463,08
3Z5152183Hnátnická ZuzanaOB Žamberk0100:05:1491,49
19MB153113Topinka RomanHZS HMP7500:05:153,00
11M115472Fousek SamuelŽamberk0900:05:1573,12
12M1155119Kraus JanŽamberk0800:05:1771,82
7Z3156193Hovadová IvetaOB Žamberk0500:05:1853,73
20M3157104Hübner MichalŽamberk0400:05:1933,24
5ZB15892Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:05:2058,24
8Z415914Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:2039,85
5Z2160140Vavřičková ElizabetaŽamberk0600:05:2069,54
3ZC16124Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:05:2268,49
10MD16234Balla ZikmundSK Pod Dubem Pardubice5400:05:2257,11
24M216333Jankovič LiborTJ Spartak Letohrad0600:05:2236,17
6Z216444Vítková AdélaAtletika Žamberk0700:05:2267,84
13M116576Kulhavý KryštofTJ Spartak Letohrad0900:05:2565,76
7Z2166189Hovadová AnetaTJ Spartak Letohrad0600:05:2665,61
14M1167172Hájek OndřejŽamberk0800:05:2664,75
20MB168184Skalický RadovanŽamberk6800:05:283,00
21MB16984Houška JanŽamberk7300:05:293,00
8Z217020Hájková LucieDlouhoňovice0700:05:3062,58
3ZJ171191Moravcová DenisaLetohrad9900:05:3068,99
9Z217243Firková NikolaAtletika Žamberk0600:05:3161,50
15M117390Bezděk VojtěchČeská Třebová0900:05:3260,42
6ZB174145Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:05:3447,87
10Z217542Jedličková NelaAtletika Žamberk0700:05:3657,82
16M1176307Brusenbauch AlanISCAREX junior team Česká Třebová1100:05:4154,21
7ZB17756Firková HelenaAtletika Žamberk8100:05:4141,97
17M117846Martykán RadimAtletika Žamberk0800:05:4352,48
18M117928Sibera VojtěchNekoř0800:05:4948,22
3ME180133Jelínek MatějČernilov4200:05:5179,20
11Z218140Kořínková PetraAtletika Žamberk0600:05:5643,91
8Z318241Krausová KarolínaAtletika Žamberk0500:05:5921,35
22MB18329Sibera RadimNekoř7300:06:003,00
25M218449Malý AdamAtletika Žamberk0600:06:014,53
19M118537Šípek MatějFotbal Žamberk0800:06:0636,24
20M118673Vítek JanČeská Rybná0900:06:1331,04
4ME187147Bielčik JindřichElma Tým4000:06:1862,33
9Z31889Dušková AnnaŽamberk0500:06:273,00
5ME189160Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:06:2855,84
12Z2190180Berkyová LucieŽamberk0700:06:3317,09
1ZD191110Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:06:37109,27
11MD192170Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:06:463,00
6Z119335Šlesingrová NikolaŽamberk0800:06:5311,48
2ZA19496Bártová AlenaŽamberk8300:07:1550,53
2ZD195134Jelínková MagdalenaČernilov4500:07:1590,73
10Z319636Malečková ValentýnaAtletika Žamberk0400:07:343,00
21M3197179Berky DavidŽamberk0400:07:403,00
13Z219895Bártová AlenaŽamberk0700:09:223,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1159Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:03103,79
2MA2150Stejskal JakubSkialp Dolní Morava9500:03:0799,71
3M53163Mikyska TomášTJ Spartak Letohrad0000:03:1096,50
4MB4141Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:03:1294,89
5M55162Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí0000:03:1392,96
6MA6126Vařeka MartinŽamberk9100:03:2283,62
7MA7161Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:03:2383,19
8M5857Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:03:2580,40
9M5970Bartoš Filipoddíl neuveden0000:03:2778,37
10MA10151Diblík MilanTJ Sokol Líšnice9000:03:2877,72
11M411108Költö MatějTJ Spartak Letohrad0300:03:2877,08
12MJ12196Moravec JakubJM team Letohrad9900:03:2976,54
13M413167Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:03:3075,25
14MB14146Bielčik PetrCzech Outdoor Extreme7100:03:3074,83
15MA1526Beneš MichalRun Sport Team Lanšperk8300:03:3174,61
16MA16143Kavka MartinSokol Kunvald9700:03:3174,07
17MJ1774Vencl JiříActivity Lanškroun9800:03:3273,27
18MC1887Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:03:3273,11
19MA19153Lesák JakubOB Žamberk9600:03:3272,89
20MC20121Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:03:3272,68
21M521187Kánský PetrTJ Spartak Letohrad0000:03:3372,25
22M522164Strnad Adam3D Fitness Race Team0000:03:3470,53
23MB23101Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:03:3569,46
24MA24142Fliedr JiříF-Bike Klub Sádek8000:03:3767,32
25M525182Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:03:3965,71
26MB26158Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:03:4163,13
27MC27166Dostálek PetrBouda6700:03:4460,67
28MJ2811Novotný MatějOB Žamberk9800:03:4559,59
29MB29149Urban JakubSkialp Dolní Morava7200:03:4559,38
30M430195Moravec JanJM team Letohrad0200:03:4658,09
31MB32178Kapoun PetrAtletika Polička7500:03:5251,98
32M433175Kapoun JanAtletika Polička0300:03:5251,44
33M33462Jedlička LukášAtletika Žamberk0400:03:5449,40
34M435157Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad0300:03:5449,19
35MC36181Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:03:5647,36
36MA3771Živný Marek3D Fitness Race Team9100:03:5745,86
37MB38190Roleček MilanPěčín7600:03:5844,79
38M339174Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:5943,72
39MB41156Veselý JaroslavŽamberk7400:04:0142,21
40MA4288Vařeka JanŽamberk9600:04:0142,11
41MA4310Vrkoč OndřejŽamberk8600:04:0240,71
42M24599Bureš JosefISCAREX Česká Třebová0600:04:0438,57
43M346116Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:04:0538,14
44M24764Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:04:0538,08
45M248107Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:04:0538,03
46MB4983Steklý PetrSvitavy7400:04:0537,60
47MB50308Kalous PetrSK Žamberk7700:04:0637,06
48M351117Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:0636,64
49M35231Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:04:0636,58
50M45381Steklý FrantišekTJ Svitavy0300:04:0636,21
51M35494Gregor JanTJ Spartak Letohrad0400:04:0735,46
52MB5698Hampl AloisOstrov7000:04:0834,60
53MA5712Chaloupka JanMladkov, Široký Důl9000:04:1032,56
54MB58123Žofka PavelSkialp Dolní Morava6900:04:1032,45
55MC59310Novotný Luděk3D Fitness Race Team6200:04:1032,13
56M261106Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:04:1131,16
57MB62130Němec RadekLitomyšl7700:04:1230,09
58M36360Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:04:1328,70
59M3658Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:04:1526,55
60M36659Akak OndřejAtletika Žamberk0500:04:1625,48
61M369173Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT0500:04:1823,33
62M27061Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:04:1923,12
63M372118Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:04:2021,83
64MD7486Ráb PavelČeská Třebová5200:04:2120,76
65M27521Fajfr MarekSokol Žamberk0600:04:2120,33
66M277125Nýdl MatoušFotbal Žamberk0700:04:2318,61
67M47813Mňuk VojtěchR Fobl Team Rychnov n.K.0200:04:2417,22
68MD7918Šolc VítězslavBKL Machov5700:04:2417,11
69M281129Vávra PetrOrel Dolní Čermná0700:04:2615,29
70MB8368Doleček MartinSK Žamberk7300:04:2912,39
71M385148Schless AdamTJ Spartak Letohrad0400:04:3011,32
72M286176Krištof JanAtletika Polička0700:04:3010,57
73M387111Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:3010,46
74MD8832Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:04:3010,41
75MB9016Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:337,67
76M1915Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:04:337,13
77MD9289Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:04:347,03
78M593186Hájek MartinŽamberk0100:04:346,81
79M29467Doleček PřemyslTJ Spartak Letohrad0700:04:355,52
80MD95100Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:04:364,88
81M396122Žofka VojtěchSkialp Dolní Morava0500:04:364,02
82MB9893Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:04:383,00
83M199169Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:04:383,00
84M310078König AntonínISCAREX Česká Třebová0500:04:393,00
85M310215Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:403,00
86M110385Houška AdamFC Žamberk0800:04:413,00
87M110523Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:04:443,00
88M210622Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:04:453,00
89M1107171Gregora LukášActivity Lanškroun0800:04:453,00
90M2108124Řehák MarekISCAREX Česká Třebová0700:04:463,00
91M2111131Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:04:473,00
92M211248Jaroš MatějAtletika Žamberk0700:04:483,00
93M3114154Vencl JiříVencl Servis0500:04:493,00
94M111652Tobiška VáclavAtletika Žamberk0800:04:503,00
95M211854Jaroš JosefAtletika Žamberk0600:04:523,00
96MD119177Červ MiloslavAtletika Polička5000:04:533,00
97M112247Pachel JiříAtletika Žamberk0800:04:553,00
98M212351Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:04:553,00
99ME125306Tobiška VáclavOB Žamberk4400:04:563,00
100M3127155Veselý OndřejŽamberk0500:04:573,00
101M212953Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:04:583,00
102MB130128Martykán Romanoddíl neuveden7100:04:583,00
103M4131144Zamastil AlexVysoké Mýto0200:05:003,00
104M1132135Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:05:003,00
105M3133105Bartoš JiříŽamberk0400:05:023,00
106MD134305Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:05:023,00
107M213550Beier JakubAtletika Žamberk0600:05:033,00
108MD137102Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:05:043,00
109M2138112Topinka AdamActivity Lanškroun0700:05:043,00
110ME141192Šponar JosefOB Žamberk4700:05:073,00
111M214227Hájek DominikDlouhoňovice0600:05:083,00
112M214339Rýdlo OndřejAtletika Žamberk0600:05:083,00
113M214577Kulhavý TadeášTJ Spartak Letohrad0600:05:113,00
114M114619Fajfr AlešŽamberk0900:05:123,00
115M114791Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:05:123,00
116MB14938Kořínek MilošDlouhoňovice7500:05:133,00
117M2150114Bureš JanFotbal Žamberk0600:05:133,00
118MD151103Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:05:143,00
119MB153113Topinka RomanHZS HMP7500:05:153,00
120M115472Fousek SamuelŽamberk0900:05:153,00
121M1155119Kraus JanŽamberk0800:05:173,00
122M3157104Hübner MichalŽamberk0400:05:193,00
123MD16234Balla ZikmundSK Pod Dubem Pardubice5400:05:223,00
124M216333Jankovič LiborTJ Spartak Letohrad0600:05:223,00
125M116576Kulhavý KryštofTJ Spartak Letohrad0900:05:253,00
126M1167172Hájek OndřejŽamberk0800:05:263,00
127MB168184Skalický RadovanŽamberk6800:05:283,00
128MB16984Houška JanŽamberk7300:05:293,00
129M117390Bezděk VojtěchČeská Třebová0900:05:323,00
130M1176307Brusenbauch AlanISCAREX junior team Česká Třebová1100:05:413,00
131M117846Martykán RadimAtletika Žamberk0800:05:433,00
132M117928Sibera VojtěchNekoř0800:05:493,00
133ME180133Jelínek MatějČernilov4200:05:513,00
134MB18329Sibera RadimNekoř7300:06:003,00
135M218449Malý AdamAtletika Žamberk0600:06:013,00
136M118537Šípek MatějFotbal Žamberk0800:06:063,00
137M118673Vítek JanČeská Rybná0900:06:133,00
138ME187147Bielčik JindřichElma Tým4000:06:183,00
139ME189160Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:06:283,00
140MD192170Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:06:463,00
141M3197179Berky DavidŽamberk0400:07:403,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z43117Haufová ZuzanaSDH Lukavice0200:03:51106,15
2Z340168Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:04:0098,32
3ZC4430Matyášová JanaSilvita sro ÚO6500:04:0395,53
4Z45563Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:04:0792,00
5ZB6066Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:04:1189,30
6ZB6465Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:04:1486,35
7ZJ67152Boková IvanaOB Žamberk9900:04:1684,33
8Z36897Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:04:1883,40
9Z2716Hejlová KateřinaISCAREX Junior Česká Třebová0600:04:1981,97
10Z473120Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:04:2180,88
11ZA76309Novotná DoraPejsek a Kočička Žamberk9700:04:2279,28
12Z18082Steklá BarboraTJ Svitavy0800:04:2676,50
13Z482138Motlová LucieTJ Spartak Letohrad0200:04:2676,24
14ZC84132Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:04:2973,63
15ZJ89165Václavková HanaDlouhá Třebová9900:04:3172,28
16Z397188Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:04:3767,23
17Z2101137Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0700:04:4064,45
18Z5104194Gallová VeronikaTJ Spartak Letohrad0000:04:4361,84
19Z4109136Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:04:4659,27
20Z311079Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0500:04:4659,14
21Z411355Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:04:4957,29
22ZB115109Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:04:4956,53
23Z311780Halbrštátová SáraTJ Spartak Letohrad0500:04:5254,59
24Z312058Beierová TerezaAtletika Žamberk0400:04:5452,74
25Z212145Cviková VeronikaAtletika Žamberk0600:04:5452,49
26Z112469Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:04:5651,39
27Z2126139Nýdlová DorotaŽamberk0700:04:5650,97
28Z11287Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:04:5750,13
29Z11364Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:05:0444,65
30Z4139115Burešová KarolínaTJ Spartak Letohrad0300:05:0543,72
31Z5140185Andrová NatálieŽamberk0000:05:0742,12
32ZB14425Hájková LudmilaDlouhoňovice7500:05:1039,60
33Z114875Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:05:1237,15
34Z5152183Hnátnická ZuzanaOB Žamberk0100:05:1435,80
35Z3156193Hovadová IvetaOB Žamberk0500:05:1832,77
36ZB15892Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:05:2030,92
37Z415914Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:2030,75
38Z2160140Vavřičková ElizabetaŽamberk0600:05:2030,71
39ZC16124Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:05:2229,32
40Z216444Vítková AdélaAtletika Žamberk0700:05:2228,73
41Z2166189Hovadová AnetaTJ Spartak Letohrad0600:05:2626,12
42Z217020Hájková LucieDlouhoňovice0700:05:3022,58
43ZJ171191Moravcová DenisaLetohrad9900:05:3022,41
44Z217243Firková NikolaAtletika Žamberk0600:05:3121,31
45ZB174145Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:05:3419,38
46Z217542Jedličková NelaAtletika Žamberk0700:05:3617,02
47ZB17756Firková HelenaAtletika Žamberk8100:05:4112,81
48Z218140Kořínková PetraAtletika Žamberk0600:05:563,00
49Z318241Krausová KarolínaAtletika Žamberk0500:05:593,00
50Z31889Dušková AnnaŽamberk0500:06:273,00
51Z2190180Berkyová LucieŽamberk0700:06:333,00
52ZD191110Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:06:373,00
53Z119335Šlesingrová NikolaŽamberk0800:06:533,00
54ZA19496Bártová AlenaŽamberk8300:07:153,00
55ZD195134Jelínková MagdalenaČernilov4500:07:153,00
56Z319636Malečková ValentýnaAtletika Žamberk0400:07:343,00
57Z219895Bártová AlenaŽamberk0700:09:223,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Prosím opravit jméno Roček Milan Pěčín čas 3:58 na Roleček Milan (ID 37423) Děkuji
mrolecek
Rolecek opraven.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód