Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jarní půlmaraton

8.4.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jarní půlmaraton
  • datum konání: 8.4.2017
  • zobrazeno již 604x
  • místo konání: Hotel Studánka, Rychnnov nad Kněžnou
  • GPS: 50.1682553N, 16.3201461E
  • pořadatel: Sportvisio, z.s.

Sociální sítě

Místo konání

Hotel Studánka, Rychnnov nad Kněžnou
12:00 hodin

Přihlášky

online ZDE: http://sportvisio.sport-base.cz/ pouze do úterý 4. 4. 2017 do 22:00 h. V případě volných kapacit i na místě.

Startovné

250 - 430 Kč

Popis tratě

kopcovitá, terén 3/4, lesní asfaltová cesta 1/4

Ceny pro vítěze

věcné v hodnotě 70.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jana Mílová
tel. 725 970 005

Internetové stránky

http://www.sportvisio.cz

E-mailová adresa

jana.milova@sportvisio.cz

Mapa konání závodu

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.4.2018Jarní půlmaraton126

Statistika závodu Jarní půlmaraton

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 126

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalous Tomáš642
Šilar Zdeněk812
Tomáš Zdeněk712
Macko Milan722
Suchodol Josef672
Mikešová Jana912
Halamka Petr712
Belobrad Ivan662
Holinger Jiří772
Polický Tomáš842
Dycka Jan802
Sádovská Petra872
Pešina Jan892
Koďous Leoš742
Hanzlová Markéta732
Rychtera Petr832
Kovařík Pavel752
Hrušková Darina752
Kubík Petr662
Strnad Tomáš692
Capoušek Miroslav702
Růžička Lukáš862
Holingerová Eva802
Breitrová Petra782
Koucký Jiří792
Kotek František732
Šticha Kamil702
Sláma Martin682
Šíma Jiří832
Krunčík Pavel852
Horák Jakub892
Dyckova Sarka822

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

M18 (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3116Plný DavidEnervit Team9301:23:03101,12
2MJ10164Kubíček OndřejVývrtka festival Team9001:29:5084,89
3MJ1265Podolský FilipRychnov nad Kněžnou9001:32:0179,69
4MJ14147Tuček Radek-9901:32:55117,18
5MJ17133Kubišta MichalDlouhá Třebová9001:35:0672,27
6MJ3399Žampach MarekHudy sport Pardubice9101:41:0158,14
7MJ4719Klíma Dušan-9701:46:3944,61
8MJ5551Silný Ondřej-8801:49:2138,18
9MJ5948Pešina JanFTC Vysoké Mýto8901:50:2135,78
10MJ60167Petr JanJeštětice9901:50:2382,82
11MJ826Šipka LukášTj Slavia Hradec Kralove vodni8801:58:0117,40
12MJ84117Simek PetrGladiator gym9101:58:1816,74
13MJ89137Horák JakubSRTG Rychnov nad Kněžnou8901:59:0714,76
14MJ99126Konvalina LukášSkiklub Dobruška9202:01:229,41
15MJ118168Martinec Pavel-9402:12:003,00
16MJ128131Hanyk LukášSDH Kostelec nad Orlicí9102:17:293,00
M30 (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2135Šilar ZdeněkRunSport Team8101:22:26102,61
2MA5146Balcar MichalVella/Runsport8501:25:0596,27
3MA667Lhota ZbyšekELEVEN RUN TEAM8401:25:4994,51
4MA940Šourek Martin-8401:28:3188,06
5MA1184Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8501:31:2681,08
6MA15134Novák Vojtěch-8601:34:1374,39
7MA1681Holub KarelRun4Fun7901:34:5872,62
8MA2053Uher TomášRETIA8501:35:4970,57
9MA23154Moravec PavelTC Dobruška8001:37:1067,34
10MA351Příhoda MartinMEDUNA kalírna7901:41:2557,15
11MA39151Jiskra JaroslavDolní Újezd7801:43:2252,49
12MA433Harant PetrSobotka8301:45:1448,02
13MA4542Šíma JiříRychnov nad Kněžnou8301:45:2847,48
14MA4994Kubín ŠtěpánBěžci na Hodinářce7801:47:2442,84
15MA51104Doležal Stanislav-8101:48:1240,91
16MA5280Lorenc TomášLípa nad Orlicí7801:48:5039,41
17MA5639Růžička LukášRunsport Team8601:49:2538,01
18MA6623Kožnar JakubŽamberk7801:51:4532,42
19MA72142Koucký JiříAlbrechtice nad Orlicí7901:53:4327,70
20MA734Moka MichalKRB Chrudim7901:53:5227,36
21MA7535Wejda VlastimilJanov u Litomyšle7801:54:1926,26
22MA8185Červenka JaroslavDobřenice7901:57:5117,83
23MA8752Zítko PetrTG Gladiator Koldín8201:58:4115,80
24MA94108Polický TomášPOLIČÁTKA8401:59:3613,63
25MA10325Rychtera Petr8302:03:294,32
26MA105156Pospíšil DanielSQUADRA7802:04:433,00
27MA11046Teplý StanislavPiviště Kořalov7802:05:353,00
28MA12956Dycka JanPodrážek8002:17:303,00
29MA13157Andres Zdenek-8402:17:493,00
30MA134119Jiruška Petr-8502:19:213,00
31MA14970Maruna RobertRozběháme Uherské Hradiště7802:53:203,00
M40 (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB172Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7401:20:03109,44
2MB464Havelka PetrEleven Run Team7201:24:0599,86
3MB873Malý JanELEVEN RUN TEAM7301:27:5590,71
4MB13149Benko JanLitomyšl7401:32:3379,69
5MB18161Tomáš ZdeněkTrialtlon Býšť7101:35:2073,07
6MB19159Santrain GauthierCVC7601:35:4472,10
7MB2411Capoušek Miroslav3D Fitness Race Team7001:37:2068,28
8MB27111Klíma DavidRychnov nad Kněžnou7101:38:5064,72
9MB2895Kovařík Pavel-7501:39:3662,89
10MB2968Sláma MartinACL 130 autocentrum Luňák6801:40:0561,76
11MB3120Strnad Tomáš3D Fitness Race Team6901:40:3960,41
12MB32157Palguta RomanStalak - RK7701:40:4560,16
13MB3793Šmerda ZdeněkVýchodní horda7701:42:2156,36
14MB38140Kotek FrantišekStalak Rychnov n.Kn.7301:42:2756,12
15MB41152Uher JurajPřibyslav7301:44:2551,44
16MB44114Koďous Leoš-7401:45:2449,10
17MB509Odnoha DavidKosmorunners7401:48:0342,78
18MB5378Karal Pavel-7001:48:5740,65
19MB5710Suchý MiroslavForrest Gump7401:49:5838,22
20MB5889Sláma JiříVella team Náchod7401:50:0937,79
21MB6963Lukeš MartinEleven Run Team6801:52:4231,72
22MB70166Šticha KamilVinaři -CZ7001:53:2330,09
23MB74141Macko MilanFT UO-ČT7201:54:0628,40
24MB7626Ulč Jiří-7401:54:5426,47
25MB86155Svoboda PavelJENÍKOVICE7601:58:3117,86
26MB915Sopek Tomas-7601:59:2615,69
27MB9792Lang Marek7402:00:4912,40
28MB1062Jiřička Miloš-7502:04:533,00
29MB11113Halamka PetrSquadra7102:06:013,00
30MB112103Rejl Michal7402:06:303,00
31MB121105Vimr Michal-7402:14:043,00
32MB125129Vaclavik Martin-7502:17:213,00
33MB12687Holinger JiříKoldín-Rájec7702:17:223,00
34MB135112Svoboda LudvíkIgráčci7302:19:323,00
35MB138158Zelinka MichalSPARTAN RACE Č. Třebová7302:22:193,00
36MB139170Dostál Pavel-6902:24:503,00
37MB15198Doležal OndřejHERO FACTORY7303:05:463,00
M50 (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC7163Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6501:26:39113,91
2MC21102Scheuer JanLanškroun6601:35:5194,16
3MC2269Vacarda VladimírEleven Run Team5901:36:5391,94
4MC25106Suchodol Josef3D Fitness Race Team6701:37:2490,80
5MC26136Skalický JosefACTIVITYLA.cz Žichlínek6201:37:3390,51
6MC4090Kalous Tomáš3D - Fitnes6401:43:4977,02
7MC48128Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:47:0769,94
8MC67162Macek MartinSK FINISHER6401:52:0959,15
9MC8082Dlabka Ludvík3D Fitness race team6001:56:4249,36
10MC8559Černý AlešTC Dobruška6401:58:2045,84
11MC10096Lanta StanislavVelké Poříčí6302:01:3538,89
12MC10291Néma TiborRANCH-N Today to dám6402:02:3436,75
13MC11358Kubík PetrSRTG Choceň6602:06:5427,46
14MC14688Frýdl MiroslavHradec Králové6402:38:293,00
M60 (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD61118Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:50:36117,75
2MD68139Zahradník JanSokol Sudslava5601:52:21114,84
3MD115110Šorma Ivan-4602:09:19121,97
4MD137109Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5502:21:0867,41
5MD147148Boušek PetrLedská4502:41:1478,03
Z18 (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3043Mikešová JanaSokol Nová Paka9101:40:18110,37
2ZJ46127Novotná Dora3D Fitness9701:45:29100,58
3ZJ71123Pecháčková Renáta-9001:53:2785,53
4ZJ83169Müllerová SimonaSRTG Rychnov n. K.8901:58:0576,75
5ZJ8883Dudková Veronika-9401:59:0274,96
6ZJ92101Mazánková PetraSRTG Rychnov nad Kněžnou8801:59:3074,09
7ZJ9538Hronová MarkétaCzech Tri K. team9002:00:0073,14
8ZJ96171Štěpánková JanaSpartanSRTG RK8902:00:1172,79
9ZJ987Kružberská NikolaOpava8802:01:0571,10
10ZJ11474Tóthová Eva-9502:07:1859,34
11ZJ11615Marku Aneta-8802:09:5054,53
12ZJ13076Šlesingrová Markéta-9202:17:4639,54
13ZJ14266Lipenská RadkaSpartak OEZ Letohrad9002:26:3322,93
14ZJ15050Bednářová Aneta-9603:04:023,00
Z30 (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3632Breitrová PetraSVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ7801:41:31107,83
2ZA65122Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:51:3589,05
3ZA78150Benková RomanaLitomyšl7801:55:1581,82
4ZA9341Pohanková GabrielaBŠMŠ8401:59:3174,04
5ZA10714Čožíková DagmarLetohrad7902:05:2262,66
6ZA10875Holingerová Evaneregistrována8002:05:2462,59
7ZA12024Kirschová EvaTrutnov7802:13:2447,46
8ZA12318Sádovská Petra-8702:16:0742,67
9ZA127130Donátová HankaSRTG Rychnov nad Kněžnou7802:17:2839,73
10ZA13379Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7802:18:4437,34
11ZA14049Svobodová Ditaneregistrována8202:26:0723,38
12ZA14144DVOŘÁKOVÁ ZUZANA-8502:26:2023,36
13ZA143132Kolomá AndreaRunsport.cz7802:26:4422,20
14ZA145113Vránková Pavla8502:34:098,58
15ZA14855Dyckova Sarka-8202:42:113,00
-ZA-97Kalousová Alena3D - Fitnes80DNF-
Z40 (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3462Fořtová IvetaEleven Run Team7201:41:10111,34
2ZB4236Tobišková TerezaAtletika Žamberk7701:44:28102,24
3ZB54165Stejskalová AndreaRůžoffky v běhu Litomyšl7201:49:1696,25
4ZB6286PONČOVA EvaRunSportTeam7401:50:5889,94
5ZB6333Flašarová LenkaSVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ7201:51:2092,41
6ZB64125Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7501:51:3488,79
7ZB77153Uherova Jana-7201:54:5785,65
8ZB79120Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:55:3284,57
9ZB9047Hanzlová MarkétaSvaz českých bohémů7301:59:1474,28
10ZB101160Santrain ClaudieCVC7202:02:0372,41
11ZB1048Richtrova HelenaGomango7202:03:3169,67
12ZB10922Rudolfová JanaBAK SEAL 6 TEAM7102:05:3365,87
13ZB117100Černá PetraBáječné ženy v běhu7702:10:5552,16
14ZB11921Šimková DanielaBAK SEAL 6 Team7202:13:2351,28
15ZB12234Divišková PavlínaSVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ7402:14:2745,47
16ZB124115Petráňová JanaMeDiLa spol. s r.o.7202:17:1544,06
17ZB13671Pavlásková RomanaRomča7602:20:4133,64
18ZB14454Matějíčková Martina7602:34:088,18
Z50 (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC132143Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6402:18:1642,16
Trať 21,096 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB172Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7401:20:03109,44
1MA2135Šilar ZdeněkRunSport Team8101:22:26102,61
1MJ3116Plný DavidEnervit Team9301:23:03101,12
2MB464Havelka PetrEleven Run Team7201:24:0599,86
2MA5146Balcar MichalVella/Runsport8501:25:0596,27
3MA667Lhota ZbyšekELEVEN RUN TEAM8401:25:4994,51
1MC7163Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6501:26:39113,91
3MB873Malý JanELEVEN RUN TEAM7301:27:5590,71
4MA940Šourek Martin-8401:28:3188,06
2MJ10164Kubíček OndřejVývrtka festival Team9001:29:5084,89
5MA1184Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8501:31:2681,08
3MJ1265Podolský FilipRychnov nad Kněžnou9001:32:0179,69
4MB13149Benko JanLitomyšl7401:32:3379,69
4MJ14147Tuček Radek-9901:32:55117,18
6MA15134Novák Vojtěch-8601:34:1374,39
7MA1681Holub KarelRun4Fun7901:34:5872,62
5MJ17133Kubišta MichalDlouhá Třebová9001:35:0672,27
5MB18161Tomáš ZdeněkTrialtlon Býšť7101:35:2073,07
6MB19159Santrain GauthierCVC7601:35:4472,10
8MA2053Uher TomášRETIA8501:35:4970,57
2MC21102Scheuer JanLanškroun6601:35:5194,16
3MC2269Vacarda VladimírEleven Run Team5901:36:5391,94
9MA23154Moravec PavelTC Dobruška8001:37:1067,34
7MB2411Capoušek Miroslav3D Fitness Race Team7001:37:2068,28
4MC25106Suchodol Josef3D Fitness Race Team6701:37:2490,80
5MC26136Skalický JosefACTIVITYLA.cz Žichlínek6201:37:3390,51
8MB27111Klíma DavidRychnov nad Kněžnou7101:38:5064,72
9MB2895Kovařík Pavel-7501:39:3662,89
10MB2968Sláma MartinACL 130 autocentrum Luňák6801:40:0561,76
1ZJ3043Mikešová JanaSokol Nová Paka9101:40:18110,37
11MB3120Strnad Tomáš3D Fitness Race Team6901:40:3960,41
12MB32157Palguta RomanStalak - RK7701:40:4560,16
6MJ3399Žampach MarekHudy sport Pardubice9101:41:0158,14
1ZB3462Fořtová IvetaEleven Run Team7201:41:10111,34
10MA351Příhoda MartinMEDUNA kalírna7901:41:2557,15
1ZA3632Breitrová PetraSVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ7801:41:31107,83
13MB3793Šmerda ZdeněkVýchodní horda7701:42:2156,36
14MB38140Kotek FrantišekStalak Rychnov n.Kn.7301:42:2756,12
11MA39151Jiskra JaroslavDolní Újezd7801:43:2252,49
6MC4090Kalous Tomáš3D - Fitnes6401:43:4977,02
15MB41152Uher JurajPřibyslav7301:44:2551,44
2ZB4236Tobišková TerezaAtletika Žamberk7701:44:28102,24
12MA433Harant PetrSobotka8301:45:1448,02
16MB44114Koďous Leoš-7401:45:2449,10
13MA4542Šíma JiříRychnov nad Kněžnou8301:45:2847,48
2ZJ46127Novotná Dora3D Fitness9701:45:29100,58
7MJ4719Klíma Dušan-9701:46:3944,61
7MC48128Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:47:0769,94
14MA4994Kubín ŠtěpánBěžci na Hodinářce7801:47:2442,84
17MB509Odnoha DavidKosmorunners7401:48:0342,78
15MA51104Doležal Stanislav-8101:48:1240,91
16MA5280Lorenc TomášLípa nad Orlicí7801:48:5039,41
18MB5378Karal Pavel-7001:48:5740,65
3ZB54165Stejskalová AndreaRůžoffky v běhu Litomyšl7201:49:1696,25
8MJ5551Silný Ondřej-8801:49:2138,18
17MA5639Růžička LukášRunsport Team8601:49:2538,01
19MB5710Suchý MiroslavForrest Gump7401:49:5838,22
20MB5889Sláma JiříVella team Náchod7401:50:0937,79
9MJ5948Pešina JanFTC Vysoké Mýto8901:50:2135,78
10MJ60167Petr JanJeštětice9901:50:2382,82
1MD61118Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:50:36117,75
4ZB6286PONČOVA EvaRunSportTeam7401:50:5889,94
5ZB6333Flašarová LenkaSVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ7201:51:2092,41
6ZB64125Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7501:51:3488,79
2ZA65122Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:51:3589,05
18MA6623Kožnar JakubŽamberk7801:51:4532,42
8MC67162Macek MartinSK FINISHER6401:52:0959,15
2MD68139Zahradník JanSokol Sudslava5601:52:21114,84
21MB6963Lukeš MartinEleven Run Team6801:52:4231,72
22MB70166Šticha KamilVinaři -CZ7001:53:2330,09
3ZJ71123Pecháčková Renáta-9001:53:2785,53
19MA72142Koucký JiříAlbrechtice nad Orlicí7901:53:4327,70
20MA734Moka MichalKRB Chrudim7901:53:5227,36
23MB74141Macko MilanFT UO-ČT7201:54:0628,40
21MA7535Wejda VlastimilJanov u Litomyšle7801:54:1926,26
24MB7626Ulč Jiří-7401:54:5426,47
7ZB77153Uherova Jana-7201:54:5785,65
3ZA78150Benková RomanaLitomyšl7801:55:1581,82
8ZB79120Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:55:3284,57
9MC8082Dlabka Ludvík3D Fitness race team6001:56:4249,36
22MA8185Červenka JaroslavDobřenice7901:57:5117,83
11MJ826Šipka LukášTj Slavia Hradec Kralove vodni8801:58:0117,40
4ZJ83169Müllerová SimonaSRTG Rychnov n. K.8901:58:0576,75
12MJ84117Simek PetrGladiator gym9101:58:1816,74
10MC8559Černý AlešTC Dobruška6401:58:2045,84
25MB86155Svoboda PavelJENÍKOVICE7601:58:3117,86
23MA8752Zítko PetrTG Gladiator Koldín8201:58:4115,80
5ZJ8883Dudková Veronika-9401:59:0274,96
13MJ89137Horák JakubSRTG Rychnov nad Kněžnou8901:59:0714,76
9ZB9047Hanzlová MarkétaSvaz českých bohémů7301:59:1474,28
26MB915Sopek Tomas-7601:59:2615,69
6ZJ92101Mazánková PetraSRTG Rychnov nad Kněžnou8801:59:3074,09
4ZA9341Pohanková GabrielaBŠMŠ8401:59:3174,04
24MA94108Polický TomášPOLIČÁTKA8401:59:3613,63
7ZJ9538Hronová MarkétaCzech Tri K. team9002:00:0073,14
8ZJ96171Štěpánková JanaSpartanSRTG RK8902:00:1172,79
27MB9792Lang Marek7402:00:4912,40
9ZJ987Kružberská NikolaOpava8802:01:0571,10
14MJ99126Konvalina LukášSkiklub Dobruška9202:01:229,41
11MC10096Lanta StanislavVelké Poříčí6302:01:3538,89
10ZB101160Santrain ClaudieCVC7202:02:0372,41
12MC10291Néma TiborRANCH-N Today to dám6402:02:3436,75
25MA10325Rychtera Petr8302:03:294,32
11ZB1048Richtrova HelenaGomango7202:03:3169,67
26MA105156Pospíšil DanielSQUADRA7802:04:433,00
28MB1062Jiřička Miloš-7502:04:533,00
5ZA10714Čožíková DagmarLetohrad7902:05:2262,66
6ZA10875Holingerová Evaneregistrována8002:05:2462,59
12ZB10922Rudolfová JanaBAK SEAL 6 TEAM7102:05:3365,87
27MA11046Teplý StanislavPiviště Kořalov7802:05:353,00
29MB11113Halamka PetrSquadra7102:06:013,00
30MB112103Rejl Michal7402:06:303,00
13MC11358Kubík PetrSRTG Choceň6602:06:5427,46
10ZJ11474Tóthová Eva-9502:07:1859,34
3MD115110Šorma Ivan-4602:09:19121,97
11ZJ11615Marku Aneta-8802:09:5054,53
13ZB117100Černá PetraBáječné ženy v běhu7702:10:5552,16
15MJ118168Martinec Pavel-9402:12:003,00
14ZB11921Šimková DanielaBAK SEAL 6 Team7202:13:2351,28
7ZA12024Kirschová EvaTrutnov7802:13:2447,46
31MB121105Vimr Michal-7402:14:043,00
15ZB12234Divišková PavlínaSVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ7402:14:2745,47
8ZA12318Sádovská Petra-8702:16:0742,67
16ZB124115Petráňová JanaMeDiLa spol. s r.o.7202:17:1544,06
32MB125129Vaclavik Martin-7502:17:213,00
33MB12687Holinger JiříKoldín-Rájec7702:17:223,00
9ZA127130Donátová HankaSRTG Rychnov nad Kněžnou7802:17:2839,73
16MJ128131Hanyk LukášSDH Kostelec nad Orlicí9102:17:293,00
28MA12956Dycka JanPodrážek8002:17:303,00
12ZJ13076Šlesingrová Markéta-9202:17:4639,54
29MA13157Andres Zdenek-8402:17:493,00
1ZC132143Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6402:18:1642,16
10ZA13379Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7802:18:4437,34
30MA134119Jiruška Petr-8502:19:213,00
34MB135112Svoboda LudvíkIgráčci7302:19:323,00
17ZB13671Pavlásková RomanaRomča7602:20:4133,64
4MD137109Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5502:21:0867,41
35MB138158Zelinka MichalSPARTAN RACE Č. Třebová7302:22:193,00
36MB139170Dostál Pavel-6902:24:503,00
11ZA14049Svobodová Ditaneregistrována8202:26:0723,38
12ZA14144DVOŘÁKOVÁ ZUZANA-8502:26:2023,36
13ZJ14266Lipenská RadkaSpartak OEZ Letohrad9002:26:3322,93
13ZA143132Kolomá AndreaRunsport.cz7802:26:4422,20
18ZB14454Matějíčková Martina7602:34:088,18
14ZA145113Vránková Pavla8502:34:098,58
14MC14688Frýdl MiroslavHradec Králové6402:38:293,00
5MD147148Boušek PetrLedská4502:41:1478,03
15ZA14855Dyckova Sarka-8202:42:113,00
31MA14970Maruna RobertRozběháme Uherské Hradiště7802:53:203,00
14ZJ15050Bednářová Aneta-9603:04:023,00
37MB15198Doležal OndřejHERO FACTORY7303:05:463,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB172Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7401:20:03104,39
2MA2135Šilar ZdeněkRunSport Team8101:22:2698,56
3MJ3116Plný DavidEnervit Team9301:23:0397,05
4MB464Havelka PetrEleven Run Team7201:24:0594,56
5MA5146Balcar MichalVella/Runsport8501:25:0592,09
6MA667Lhota ZbyšekELEVEN RUN TEAM8401:25:4990,29
7MC7163Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6501:26:3988,27
8MB873Malý JanELEVEN RUN TEAM7301:27:5585,17
9MA940Šourek Martin-8401:28:3183,71
10MJ10164Kubíček OndřejVývrtka festival Team9001:29:5080,48
11MA1184Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8501:31:2676,60
12MJ1265Podolský FilipRychnov nad Kněžnou9001:32:0175,17
13MB13149Benko JanLitomyšl7401:32:3373,85
14MJ14147Tuček Radek-9901:32:5572,95
15MA15134Novák Vojtěch-8601:34:1369,76
16MA1681Holub KarelRun4Fun7901:34:5867,96
17MJ17133Kubišta MichalDlouhá Třebová9001:35:0667,60
18MB18161Tomáš ZdeněkTrialtlon Býšť7101:35:2067,06
19MB19159Santrain GauthierCVC7601:35:4466,06
20MA2053Uher TomášRETIA8501:35:4965,87
21MC21102Scheuer JanLanškroun6601:35:5165,80
22MC2269Vacarda VladimírEleven Run Team5901:36:5363,27
23MA23154Moravec PavelTC Dobruška8001:37:1062,57
24MB2411Capoušek Miroslav3D Fitness Race Team7001:37:2062,15
25MC25106Suchodol Josef3D Fitness Race Team6701:37:2461,98
26MC26136Skalický JosefACTIVITYLA.cz Žichlínek6201:37:3361,65
27MB27111Klíma DavidRychnov nad Kněžnou7101:38:5058,49
28MB2895Kovařík Pavel-7501:39:3656,62
29MB2968Sláma MartinACL 130 autocentrum Luňák6801:40:0555,45
30MB3120Strnad Tomáš3D Fitness Race Team6901:40:3954,07
31MB32157Palguta RomanStalak - RK7701:40:4553,81
32MJ3399Žampach MarekHudy sport Pardubice9101:41:0153,18
33MA351Příhoda MartinMEDUNA kalírna7901:41:2552,17
34MB3793Šmerda ZdeněkVýchodní horda7701:42:2149,91
35MB38140Kotek FrantišekStalak Rychnov n.Kn.7301:42:2749,66
36MA39151Jiskra JaroslavDolní Újezd7801:43:2247,41
37MC4090Kalous Tomáš3D - Fitnes6401:43:4946,30
38MB41152Uher JurajPřibyslav7301:44:2544,86
39MA433Harant PetrSobotka8301:45:1442,85
40MB44114Koďous Leoš-7401:45:2442,46
41MA4542Šíma JiříRychnov nad Kněžnou8301:45:2842,30
42MJ4719Klíma Dušan-9701:46:3939,38
43MC48128Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:47:0738,25
44MA4994Kubín ŠtěpánBěžci na Hodinářce7801:47:2437,57
45MB509Odnoha DavidKosmorunners7401:48:0335,97
46MA51104Doležal Stanislav-8101:48:1235,60
47MA5280Lorenc TomášLípa nad Orlicí7801:48:5034,07
48MB5378Karal Pavel-7001:48:5733,78
49MJ5551Silný Ondřej-8801:49:2132,81
50MA5639Růžička LukášRunsport Team8601:49:2532,64
51MB5710Suchý MiroslavForrest Gump7401:49:5831,29
52MB5889Sláma JiříVella team Náchod7401:50:0930,84
53MJ5948Pešina JanFTC Vysoké Mýto8901:50:2130,37
54MJ60167Petr JanJeštětice9901:50:2330,29
55MD61118Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:50:3629,76
56MA6623Kožnar JakubŽamberk7801:51:4526,94
57MC67162Macek MartinSK FINISHER6401:52:0925,97
58MD68139Zahradník JanSokol Sudslava5601:52:2125,45
59MB6963Lukeš MartinEleven Run Team6801:52:4224,61
60MB70166Šticha KamilVinaři -CZ7001:53:2322,95
61MA72142Koucký JiříAlbrechtice nad Orlicí7901:53:4322,12
62MA734Moka MichalKRB Chrudim7901:53:5221,77
63MB74141Macko MilanFT UO-ČT7201:54:0621,21
64MA7535Wejda VlastimilJanov u Litomyšle7801:54:1920,65
65MB7626Ulč Jiří-7401:54:5419,23
66MC8082Dlabka Ludvík3D Fitness race team6001:56:4214,84
67MA8185Červenka JaroslavDobřenice7901:57:5112,04
68MJ826Šipka LukášTj Slavia Hradec Kralove vodni8801:58:0111,60
69MJ84117Simek PetrGladiator gym9101:58:1810,93
70MC8559Černý AlešTC Dobruška6401:58:2010,83
71MB86155Svoboda PavelJENÍKOVICE7601:58:3110,40
72MA8752Zítko PetrTG Gladiator Koldín8201:58:419,97
73MJ89137Horák JakubSRTG Rychnov nad Kněžnou8901:59:078,91
74MB915Sopek Tomas-7601:59:268,17
75MA94108Polický TomášPOLIČÁTKA8401:59:367,76
76MB9792Lang Marek7402:00:494,79
77MJ99126Konvalina LukášSkiklub Dobruška9202:01:223,45
78MC10096Lanta StanislavVelké Poříčí6302:01:353,00
79MC10291Néma TiborRANCH-N Today to dám6402:02:343,00
80MA10325Rychtera Petr8302:03:293,00
81MA105156Pospíšil DanielSQUADRA7802:04:433,00
82MB1062Jiřička Miloš-7502:04:533,00
83MA11046Teplý StanislavPiviště Kořalov7802:05:353,00
84MB11113Halamka PetrSquadra7102:06:013,00
85MB112103Rejl Michal7402:06:303,00
86MC11358Kubík PetrSRTG Choceň6602:06:543,00
87MD115110Šorma Ivan-4602:09:193,00
88MJ118168Martinec Pavel-9402:12:003,00
89MB121105Vimr Michal-7402:14:043,00
90MB125129Vaclavik Martin-7502:17:213,00
91MB12687Holinger JiříKoldín-Rájec7702:17:223,00
92MJ128131Hanyk LukášSDH Kostelec nad Orlicí9102:17:293,00
93MA12956Dycka JanPodrážek8002:17:303,00
94MA13157Andres Zdenek-8402:17:493,00
95MA134119Jiruška Petr-8502:19:213,00
96MB135112Svoboda LudvíkIgráčci7302:19:323,00
97MD137109Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5502:21:083,00
98MB138158Zelinka MichalSPARTAN RACE Č. Třebová7302:22:193,00
99MB139170Dostál Pavel-6902:24:503,00
100MC14688Frýdl MiroslavHradec Králové6402:38:293,00
101MD147148Boušek PetrLedská4502:41:143,00
102MA14970Maruna RobertRozběháme Uherské Hradiště7802:53:203,00
103MB15198Doležal OndřejHERO FACTORY7303:05:463,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3043Mikešová JanaSokol Nová Paka9101:40:18101,37
2ZB3462Fořtová IvetaEleven Run Team7201:41:1099,65
3ZA3632Breitrová PetraSVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ7801:41:3198,98
4ZB4236Tobišková TerezaAtletika Žamberk7701:44:2893,14
5ZJ46127Novotná Dora3D Fitness9701:45:2991,11
6ZB54165Stejskalová AndreaRůžoffky v běhu Litomyšl7201:49:1683,62
7ZB6286PONČOVA EvaRunSportTeam7401:50:5880,27
8ZB6333Flašarová LenkaSVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ7201:51:2079,54
9ZB64125Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7501:51:3479,07
10ZA65122Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:51:3579,03
11ZJ71123Pecháčková Renáta-9001:53:2775,35
12ZB77153Uherova Jana-7201:54:5772,37
13ZA78150Benková RomanaLitomyšl7801:55:1571,78
14ZB79120Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:55:3271,22
15ZJ83169Müllerová SimonaSRTG Rychnov n. K.8901:58:0566,15
16ZJ8883Dudková Veronika-9401:59:0264,27
17ZB9047Hanzlová MarkétaSvaz českých bohémů7301:59:1463,89
18ZJ92101Mazánková PetraSRTG Rychnov nad Kněžnou8801:59:3063,36
19ZA9341Pohanková GabrielaBŠMŠ8401:59:3163,31
20ZJ9538Hronová MarkétaCzech Tri K. team9002:00:0062,37
21ZJ96171Štěpánková JanaSpartanSRTG RK8902:00:1162,01
22ZJ987Kružberská NikolaOpava8802:01:0560,23
23ZB101160Santrain ClaudieCVC7202:02:0358,30
24ZB1048Richtrova HelenaGomango7202:03:3155,39
25ZA10714Čožíková DagmarLetohrad7902:05:2251,74
26ZA10875Holingerová Evaneregistrována8002:05:2451,66
27ZB10922Rudolfová JanaBAK SEAL 6 TEAM7102:05:3351,36
28ZJ11474Tóthová Eva-9502:07:1847,91
29ZJ11615Marku Aneta-8802:09:5042,88
30ZB117100Černá PetraBáječné ženy v běhu7702:10:5540,75
31ZB11921Šimková DanielaBAK SEAL 6 Team7202:13:2335,86
32ZA12024Kirschová EvaTrutnov7802:13:2435,84
33ZB12234Divišková PavlínaSVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ7402:14:2733,76
34ZA12318Sádovská Petra-8702:16:0730,45
35ZB124115Petráňová JanaMeDiLa spol. s r.o.7202:17:1528,19
36ZA127130Donátová HankaSRTG Rychnov nad Kněžnou7802:17:2827,76
37ZJ13076Šlesingrová Markéta-9202:17:4627,18
38ZC132143Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6402:18:1626,18
39ZA13379Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7802:18:4425,26
40ZB13671Pavlásková RomanaRomča7602:20:4121,39
41ZA14049Svobodová Ditaneregistrována8202:26:0710,65
42ZA14144DVOŘÁKOVÁ ZUZANA-8502:26:2010,23
43ZJ14266Lipenská RadkaSpartak OEZ Letohrad9002:26:339,78
44ZA143132Kolomá AndreaRunsport.cz7802:26:449,41
45ZB14454Matějíčková Martina7602:34:083,00
46ZA145113Vránková Pavla8502:34:093,00
47ZA14855Dyckova Sarka-8202:42:113,00
48ZJ15050Bednářová Aneta-9603:04:023,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód