hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

1. Zemská míle

7.4.2017, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Zemská míle
  • datum konání: 7.4.2017
  • zobrazeno již 500x
  • místo konání: Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
  • GPS: 49.91747N, 16.60225E
  • pořadatel: Activity Lanškroun, z.s.

Sociální sítě

Místo konání

Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
17:00 - 19:00 hodin

Přihlášky

na místě od 15:30 hodin

Startovné

30 Kč (děti zdarma)

Popis tratě

1 míle a kratší tratě na tartanu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Propozice seriálu

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

sadilek@lenzo.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1152Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:31-
2C1333Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:32-
3C1419Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:00:33-
4C1618Ducháček MatějŘetová1100:00:35-
5C178Netušil TobiášRC Dětský svět1000:00:36-
6C1860Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:36-
7C11071Kouba RadimRybník1100:00:37-
8C111232Richtr JáchymMŠ Žižkova1100:00:38-
9C114121Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:39-
10C11684Dušek Petr-1100:00:39-
11C11839Morávek Matějneregistrován1100:00:40-
12C1197Urban AdamRC dětský svět Lanškroun1000:00:41-
13C12243Resler Mikuláš-1100:00:44-
14C125116Šafář Filip-1000:00:46-
15C12714Uljaki AlexRC dětský svět Lanškroun1000:00:48-
16C12882Šafář Jakub-1200:01:03-

Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1277Gregorová AnnaZŠ Žichlínek1000:00:32-
2D1515Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:00:34-
3D192Hánová KarolínaRC Dětský svět1100:00:37-
4D1129Knápková AnežkaXCT Horní Heřmanice1000:00:38-
5D11313Fišerová AdélaOrlické Podhůří1000:00:39-
6D11555Skalická NelaLanškroun1100:00:39-
7D11751Gregorová EliškaZŠ Žichlínek1200:00:39-
8D1205Dehnerová VeronikaRC Dětský svět1100:00:43-
9D12116Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:00:44-
10D12364Špatenková LindaLanškroun1200:00:44-
11D124117Špirková Daniela-1100:00:46-
12D12666Králová DenisaMalé Svatoňovice1200:00:48-
13D12927Šigitová TerezieLukavice1400:01:09-
14D13083Špirková Ema-1300:01:10-
15D13197Knápková RozálieXCT Horní Heřmanice1300:01:12-
16D13217Uljaki RebekaRC Dětský svět1300:01:19-
17D13387Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:29-

Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1568Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:20-
2M19231Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:23-
3M11480Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:26-
4M11730Heger ŠimonAtletika Jablonné0800:01:29-
5M11826Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:29-
6M12531Suldovský Šimon-0800:01:32-
7M12629Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:32-
8M12948Teichmann RadekFotbalový klub Lanškroun0800:01:34-
9M13438Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:52-

Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11042Morávková LucieJiskra Ústí nad Orlicí0800:01:23-
2Z11222Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:26-
3Z11920Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:30-
4Z12170Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:30-
5Z12288Dušková ŽanetaHorní Třešňovec0900:01:31-
6Z12465Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:31-
7Z12732Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:01:33-
8Z13296Vacková LucieActivity Lanškroun0800:01:41-

Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2158Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:15-
2M2210Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:15-
3M2369Mlynář MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0700:01:18-
4M2437Vávra PetrOrel Dolní Čermná0700:01:19-
5M21340Chaloupek Ondřej-0700:01:26-
6M21541Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:27-
7M22846Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:34-
8M23381Sejkora Sebastian-0600:01:41-

Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z261Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:20-
2Z2745Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:01:21-
3Z2835Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:22-
4Z21128Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:01:25-
5Z21672Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:27-
6Z22057Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:30-
7Z22385Dušková TerezaHorní Třešňovec0700:01:31-
8Z23056Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:35-
9Z231109Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:01:39-

Mladší žáci (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M344Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:35-
2M3676Zoicas DanielTJ Svitavy0400:02:38-
3M312110Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:02:45-
4M31474Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:02:46-
5M3166Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:02:48-
6M318100Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:54-
7M32111Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:01-
8M32675Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:11-
9M33062Teichmann VojtěchVK Lanškroun0500:03:32-

Mladší žákyně (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3261Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:35-
2Z31023Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:02:43-
3Z31373Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:46-
4Z31554Čejková LucieTJ Svitavy0500:02:48-
5Z319141Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:02:55-
6Z32450Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:03:07-
7Z32821Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:03:11-

Starší žáci (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4125Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:02:21-
2M4367Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:02:35-
3M4559Kapoun JanAtletika Polička0300:02:37-
4M4778Stodola VojtěchTJ Svitavy0300:02:38-
5M4849Janů RadimTJ Svitavy0300:02:39-
6M49233Moravec JanJMTeam Letohrad0200:02:42-
7M417111Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:02:50-
8M42347Jonáš Jakubatletika TJ Svitavy0300:03:07-

Starší žákyně (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41144Stránská VendulaJiskra Ústí nad Orlicí0300:02:45-
2Z42053Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:02:57-
3Z42212Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:03:06-
4Z42579Juránová EliškaTJ Svitavy0300:03:07-
5Z42724Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:11-
6Z42963Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:12-

Dorostenci (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M521001Boháč BonifácVencl tým Ústí nad Orlicí0100:05:10-

Dorostenky (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5231008Derková MartinaActivity Lanškroun0100:07:25-

Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ81031Vencl JiříActivity Lanškroun9800:05:54-

Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11034Jor MartinRunSport team8700:05:01-
2MA31012Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:16-
3MA41071Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:05:27-
4MA61070Mizerák RadekActivity Lanškroun8800:05:30-
5MA101006Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:57-
6MA111007Živný Marek3D Fitness Race Team9100:05:58-
7MA121038Knápek Lukáš-7900:06:33-
8MA151002Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:40-
9MA191072Dařílek MichalLanškroun7800:07:02-
10MA201025Vebr MichalČeská Třebová7800:07:09-

Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB71026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:41-
2MB91010Kapoun PetrAtletika Polička7500:05:56-
3MB161020Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:06:43-

Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC51028Krátký LubošTJ Lanškroun6200:05:29-

Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD131029Ráb PavelISCAREX Česká Třebová5200:06:33-
2MD211004Červ MiloslavAtletika Polička5000:07:16-
3MD291019Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:09:21-

Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME261009Bielčik JindřichELMA Tým4000:08:52-

Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA281022Vaníčková Barbora-9100:09:18-

Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB141013Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:33-
2ZB171011Tylšová DanielaTJ Loko Trutnov7800:06:45-
3ZB221043Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:24-

Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC181035Jirásková EvaTJ Maratonstav6400:06:59-
2ZC241003Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:53-

Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD251015Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:08:38-
2ZD271016Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:12-

Trať 0,161 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1152Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:31-
1D1277Gregorová AnnaZŠ Žichlínek1000:00:32-
2C1333Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:32-
3C1419Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:00:33-
2D1515Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:00:34-
4C1618Ducháček MatějŘetová1100:00:35-
5C178Netušil TobiášRC Dětský svět1000:00:36-
6C1860Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:36-
3D192Hánová KarolínaRC Dětský svět1100:00:37-
7C11071Kouba RadimRybník1100:00:37-
8C111232Richtr JáchymMŠ Žižkova1100:00:38-
4D1129Knápková AnežkaXCT Horní Heřmanice1000:00:38-
5D11313Fišerová AdélaOrlické Podhůří1000:00:39-
9C114121Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:39-
6D11555Skalická NelaLanškroun1100:00:39-
10C11684Dušek Petr-1100:00:39-
7D11751Gregorová EliškaZŠ Žichlínek1200:00:39-
11C11839Morávek Matějneregistrován1100:00:40-
12C1197Urban AdamRC dětský svět Lanškroun1000:00:41-
8D1205Dehnerová VeronikaRC Dětský svět1100:00:43-
9D12116Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:00:44-
13C12243Resler Mikuláš-1100:00:44-
10D12364Špatenková LindaLanškroun1200:00:44-
11D124117Špirková Daniela-1100:00:46-
14C125116Šafář Filip-1000:00:46-
12D12666Králová DenisaMalé Svatoňovice1200:00:48-
15C12714Uljaki AlexRC dětský svět Lanškroun1000:00:48-
16C12882Šafář Jakub-1200:01:03-
13D12927Šigitová TerezieLukavice1400:01:09-
14D13083Špirková Ema-1300:01:10-
15D13197Knápková RozálieXCT Horní Heřmanice1300:01:12-
16D13217Uljaki RebekaRC Dětský svět1300:01:19-
17D13387Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:29-

Trať 0,402 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2158Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:15-
2M2210Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:15-
3M2369Mlynář MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0700:01:18-
4M2437Vávra PetrOrel Dolní Čermná0700:01:19-
1M1568Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:20-
1Z261Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:20-
2Z2745Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:01:21-
3Z2835Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:22-
2M19231Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:23-
1Z11042Morávková LucieJiskra Ústí nad Orlicí0800:01:23-
4Z21128Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:01:25-
2Z11222Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:26-
5M21340Chaloupek Ondřej-0700:01:26-
3M11480Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:26-
6M21541Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:27-
5Z21672Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:27-
4M11730Heger ŠimonAtletika Jablonné0800:01:29-
5M11826Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:29-
3Z11920Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:30-
6Z22057Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:30-
4Z12170Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:30-
5Z12288Dušková ŽanetaHorní Třešňovec0900:01:31-
7Z22385Dušková TerezaHorní Třešňovec0700:01:31-
6Z12465Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:31-
6M12531Suldovský Šimon-0800:01:32-
7M12629Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:32-
7Z12732Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:01:33-
7M22846Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:34-
8M12948Teichmann RadekFotbalový klub Lanškroun0800:01:34-
8Z23056Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:35-
9Z231109Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:01:39-
8Z13296Vacková LucieActivity Lanškroun0800:01:41-
8M23381Sejkora Sebastian-0600:01:41-
9M13438Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:52-

Trať 0,805 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4125Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:02:21-
1Z3261Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:35-
2M4367Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:02:35-
1M344Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:35-
3M4559Kapoun JanAtletika Polička0300:02:37-
2M3676Zoicas DanielTJ Svitavy0400:02:38-
4M4778Stodola VojtěchTJ Svitavy0300:02:38-
5M4849Janů RadimTJ Svitavy0300:02:39-
6M49233Moravec JanJMTeam Letohrad0200:02:42-
2Z31023Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:02:43-
1Z41144Stránská VendulaJiskra Ústí nad Orlicí0300:02:45-
3M312110Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:02:45-
3Z31373Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:46-
4M31474Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:02:46-
4Z31554Čejková LucieTJ Svitavy0500:02:48-
5M3166Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:02:48-
7M417111Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:02:50-
6M318100Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:54-
5Z319141Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:02:55-
2Z42053Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:02:57-
7M32111Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:01-
3Z42212Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:03:06-
8M42347Jonáš Jakubatletika TJ Svitavy0300:03:07-
6Z32450Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:03:07-
4Z42579Juránová EliškaTJ Svitavy0300:03:07-
8M32675Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:11-
5Z42724Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:11-
7Z32821Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:03:11-
6Z42963Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:12-
9M33062Teichmann VojtěchVK Lanškroun0500:03:32-

Trať 1,609 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11034Jor MartinRunSport team8700:05:01-
1M521001Boháč BonifácVencl tým Ústí nad Orlicí0100:05:10-
2MA31012Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:16-
3MA41071Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:05:27-
1MC51028Krátký LubošTJ Lanškroun6200:05:29-
4MA61070Mizerák RadekActivity Lanškroun8800:05:30-
1MB71026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:41-
1MJ81031Vencl JiříActivity Lanškroun9800:05:54-
2MB91010Kapoun PetrAtletika Polička7500:05:56-
5MA101006Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:57-
6MA111007Živný Marek3D Fitness Race Team9100:05:58-
7MA121038Knápek Lukáš-7900:06:33-
1MD131029Ráb PavelISCAREX Česká Třebová5200:06:33-
1ZB141013Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:33-
8MA151002Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:40-
3MB161020Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:06:43-
2ZB171011Tylšová DanielaTJ Loko Trutnov7800:06:45-
1ZC181035Jirásková EvaTJ Maratonstav6400:06:59-
9MA191072Dařílek MichalLanškroun7800:07:02-
10MA201025Vebr MichalČeská Třebová7800:07:09-
2MD211004Červ MiloslavAtletika Polička5000:07:16-
3ZB221043Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:24-
1Z5231008Derková MartinaActivity Lanškroun0100:07:25-
2ZC241003Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:53-
1ZD251015Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:08:38-
1ME261009Bielčik JindřichELMA Tým4000:08:52-
2ZD271016Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:12-
1ZA281022Vaníčková Barbora-9100:09:18-
3MD291019Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:09:21-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód