hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

5. Pekelný kilometr

31.8.2016, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 5. Pekelný kilometr
  • datum konání: 31.8.2016
  • zobrazeno již 520x
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
první start nejmladší kategorie: 18:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 20:15 hodin

Přihlášky

na místě od 17:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

běh do českotřebovské sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739475845, 739475822

E-mailová adresa

cncvyroba@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 5. Pekelný kilometr

  • ročníků: 50
  • závodníků na všech ročnících: 5147

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6347
Keprtová Miloslava4844
Sadílek Ota4643
Borek Viktor0442
Šimůnek Jan8241
Borková Agáta0240
Borek Petr7040
Vacek Martin6936
Stránský Aleš6036
Šimůnek Jan0333
Matyášová Jana6533
Šimůnková Pavla7732
Serbousková Sára0432
Pilgr Luděk7631
Červ Miloslav5029
Buriánek Roman6529
Šimůnková Zdena5829
Šimůnek Jan4928
Stránská Adéla9128
Vondra Vojtěch9827
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Preislerová Agáta Nela0926
Kačerovský Michal9826
Bureš Josef0626
Černá Markéta7025
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Pávek Jiří6925
Kostřicová Blanka6124
Gregorová Michaela0424
Gregora Jan0024
Gregorová Monika0023
Kalous Petr7723
Marholdová Aneta0723
Šafář Jaroslav5122
Záveský Filip9322
Lánová Aneta0721
Hruška Vladislav0421
Bielčik Jindřich4021
Pirklová Markéta7921
Kubišta Oto5321
Krátká Hana9521
Turek Martin8020
Hanáková Klára0220
Ducháček Bedřich5920
Vávra Jan0720
Kolářová Adéla0318
Vetchý Kryštof0418

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2127Trávníček JanTRAFO Team0900:00:30-
2C2414Pietkiewicz ŠtěpánRybník0900:00:32-
3C263Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:34-
4C2719Kyncl JakubČeská Třebová0900:00:35-
5C2825Škrabánek DominikSKB Česká Třebová1000:00:36-
6C21020Hanik AlexČeská Třebová1000:00:38-
7C21122Janda MatyášSokol Volejbal Česká Třebová1000:00:38-
8C21316Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:42-
9C21510Kouba RadimRybník1100:00:45-
10C2165Lána Lukáš-1000:00:49-
11C2226Šmídl Jiříneregistrován1400:01:29-
12C2251Machalík Jaroslavneregistrován1300:01:36-
13C2264Vytlačil Matějneregistrován1500:01:42-
14C22730Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:01:47-
15C22828Charrou Vincent-1400:01:52-
16C2297Fater Jáchymneregistrován1400:02:19-
17C23031Hartman Tomáš-1400:03:01-
-C2-8Vondra VojtěchActivity Lanškroun10DNF-

Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2226Trávníčková LindaTRAFO Team0900:00:30-
2D2311Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:32-
3D2515Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:00:34-
4D2918Gregorová AnnaMŠ Žichlínek1000:00:37-
5D21223Bartošová VeronikaMŠ Dolní Újezd1100:00:41-
6D2149Němcová NatálieLitomyšl1100:00:42-
7D21717Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:53-
8D21829Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:00:56-
9D21912Broulíková Amálieneregistrována1200:01:04-
10D22013Broulíková Alžbětaneregistrována1200:01:06-
11D22121Jandová AnetaSokol Volejbal Česká Třebová1300:01:22-
12D2232Machalíková Viktorieneregistrována1300:01:31-
13D22424Čechalová DominikaČeská Třebová1300:01:36-

Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1114Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:05128,14
2M1515Bryška TomášTJ Svitavy0700:01:1697,90
3M11831Jansa MichalHokej Česká Třebová0700:01:2573,96
4M11932Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:2769,46
5M12130Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:3159,25
6M12216Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:3158,66
7M1255Vávra JanPeklák team0700:01:3354,01
8M1309Sixta KarelParník0800:01:3840,20
9M13228Topinka AdamActivity Lanškroun0700:01:4035,15

Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1629Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:18104,05
2Z192Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:01:1999,99
3Z1108Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:2195,96
4Z1156Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:2487,55
5Z11724Matějková Viktoria ElaISMAR0700:01:2586,29
6Z1201Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:2974,86
7Z12413Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:3365,68
8Z12918Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:3753,92
9Z13110Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:3851,54
10Z13523Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:4341,08
11Z13612Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:4340,93
12Z1373Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:02:010,00

Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2234Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:13109,59
2M274König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:01:1995,82
3M2825Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:1994,59
4M21311Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:2385,90
5M21427Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:2481,70
6M22719Škop JonášISCAREX Junior team ČT0600:01:3554,52
6M22733Kovář RadimOB Česká Třebová0500:01:3554,52
8M23337Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:01:4138,68

Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2322Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:15105,81
2Z2420Blaško SáraISCAREX Junior team ČT0500:01:15104,87
3Z21121Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:01:2189,32
4Z21217Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:2286,13
5Z21635Moskvová AgátaKB Letohrad0500:01:2580,55
6Z22326Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:01:3162,99
7Z2267Kubešová KláraLanškroun0600:01:3457,06
8Z23436Voleská Evelína-0600:01:4138,45

Mladší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M335Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:16105,56
2M3410Gregor JanKlub biatlonu Letohrad0400:03:19102,81
3M3713Steklý FrantišekTJ Svitavy0300:03:3091,63
4M3103Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:03:3289,90
5M3132Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:04:0062,72
6M31417Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:0161,69
7M3154Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:04:0161,60

Mladší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3512Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:26112,28
2Z387Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:31107,86
3Z31618Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:04:0279,86
4Z31721Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:04:0378,42
5Z3196Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:04:3847,14

Starší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4119Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:04110,24
2M4220Hai HonzaActivity Lanškroun0100:03:05108,64
3M4914Kovář LukášOB Loko Česká Třebová0100:03:3281,12
4M4121Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:03:5953,34
5M42011Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:04:3812,06

Starší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z468Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:28114,21
2Z41115Kovářová JanaOB Česká Třebová0200:03:35107,71
3Z4189Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:0878,07
4Z42116Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:5139,16

Dorostenci (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51768Gregora JanActivity Lanškroun0000:06:17110,05
2M51862Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:06:26105,49
3M53117Kněžour JakubLoko Borohrádek9900:07:0884,46

Dorostenky (trať 1 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Junioři 18-19 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ661Jurco PatrikFbK OT9700:05:42121,16
2MJ934Pokorný DavidSOOB Spartak Rychnov n.Kn.9700:05:49117,30
3MJ4570Bubeníček DanielSKB Česká Třebová9700:07:3561,54

Juniorky 18-19 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1026Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:51125,94
2ZJ4453Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:07:3574,06

Muži A 20-39 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Štancl DanielSport Bárt Team9500:05:08108,68
2MA257Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:16103,78
3MA720Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:4287,54
4MA839Pátek MichalKOB Choceň8600:05:4784,71
5MA1127Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:5182,08
6MA1440Novák JiříPetrovice8100:06:1368,75
7MA1533Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:06:1467,68
8MA1949Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:2859,12
9MA2124Škrabánek JaroslavSKB Česká Třebová8200:06:3952,42
10MA2248Hájek DanielSKB Česká Třebová9500:06:4648,36
11MA238Blovský Viktor-8800:06:4747,41
12MA2541Hyksa Jakub-9100:06:5343,79
13MA2843Beneš MichalRUNSPORT8300:06:5741,12
14MA3060Řemínek MatějAC Choceň8600:07:0436,93
15MA3265Skuček Pavel-9100:07:0934,02
16MA3467Nunvář Rostislav-8600:07:1430,55
17MA3574Vodička Stanislav-7900:07:1530,01
18MA3671Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:07:1728,61
19MA3959Švec MartinVK Choceň8700:07:2324,77
20MA4066Dvořáček JanTrailrun.cz7900:07:3020,67
21MA422Machalík StanislavČeská Třebová8000:07:3318,88
22MA4864Košnar FilipTrialrun.cz9100:07:4213,26
23MA527Pešek Miroslav-9100:07:508,35
24MA5558Vebr MichalČeská Třebová7800:07:592,66

Muži B 40-49 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB342Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:33102,42
2MB450Hejl RadekKrálíky7200:05:3899,75
3MB547Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:4197,83
4MB1228Moskva RomanPasivity Žamberk7500:06:0186,27
5MB1638Švadlena PavelKOB Choceň7500:06:1578,01
6MB2719Škop MilanZdružení zahrádkářů a chatařů Praha - Východ7600:06:5753,05
7MB3729Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:07:2138,48
8MB4172Simon PetrPolička7200:07:3232,27
9MB439Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:3430,97
10MB4716Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:07:4126,80
11MB5412Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:07:5617,80
12MB5673Šperka PavelSvitavy7300:08:166,12
13MB5723Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:194,22
14MB7036Moník MilanMT Smiřice6900:10:200,00

Muži C 50-59 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1345Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:08112,67
2MC2055Tichý PavelAC Náchod6300:06:3698,43
3MC2631Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:5588,90
4MC2956Hruban JanČeská Třebová6600:07:0086,17
5MC3337Půlpán RomanKOB Choceň6500:07:0981,53
6MC6646Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:366,66
7MC6735Pokorný JanSRK Rychnov6400:09:432,95

Muži D 60-69 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5054Kučera ZdeněkAC Náchod5500:07:47111,39
2MD5169Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:07:48110,74
3MD6330Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:09:1077,86

Muži E 70 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6015Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:38128,16
2ME7451Bielčik JindřichLichkov4000:11:2871,84

Ženy A 20-34 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5314Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:52117,41
2ZA611Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:4696,69
3ZA6563Klusoňová Iveta-9200:09:1485,90
4ZA7213Vytlačilová Aneta-9500:10:5048,73

Ženy B 35-44 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3825Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:22111,62
2ZB4932Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:07:44102,47
3ZB586Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:08:2385,91
4ZB6211Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:5870,81
5ZB6422Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:09:1165,13
6ZB684Kusá MarieVorvaňky s.r.o.7800:09:4550,67
7ZB6921Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:5447,10
8ZB715Petrová LucieVorvaňky s.r.o.8000:10:3131,16

Ženy C 45-54 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2410Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:52121,69
2ZC4644Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:38101,89
3ZC593Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:3776,43

Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7318Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:09100,00

Trať 0,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2127Trávníček JanTRAFO Team0900:00:30-
1D2226Trávníčková LindaTRAFO Team0900:00:30-
2D2311Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:32-
2C2414Pietkiewicz ŠtěpánRybník0900:00:32-
3D2515Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:00:34-
3C263Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:34-
4C2719Kyncl JakubČeská Třebová0900:00:35-
5C2825Škrabánek DominikSKB Česká Třebová1000:00:36-
4D2918Gregorová AnnaMŠ Žichlínek1000:00:37-
6C21020Hanik AlexČeská Třebová1000:00:38-
7C21122Janda MatyášSokol Volejbal Česká Třebová1000:00:38-
5D21223Bartošová VeronikaMŠ Dolní Újezd1100:00:41-
8C21316Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:42-
6D2149Němcová NatálieLitomyšl1100:00:42-
9C21510Kouba RadimRybník1100:00:45-
10C2165Lána Lukáš-1000:00:49-
7D21717Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:53-
8D21829Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:00:56-
9D21912Broulíková Amálieneregistrována1200:01:04-
10D22013Broulíková Alžbětaneregistrována1200:01:06-
11D22121Jandová AnetaSokol Volejbal Česká Třebová1300:01:22-
11C2226Šmídl Jiříneregistrován1400:01:29-
12D2232Machalíková Viktorieneregistrována1300:01:31-
13D22424Čechalová DominikaČeská Třebová1300:01:36-
12C2251Machalík Jaroslavneregistrován1300:01:36-
13C2264Vytlačil Matějneregistrován1500:01:42-
14C22730Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:01:47-
15C22828Charrou Vincent-1400:01:52-
16C2297Fater Jáchymneregistrován1400:02:19-
17C23031Hartman Tomáš-1400:03:01-

Trať 0,25 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1114Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:05128,14
1M2234Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:13109,59
1Z2322Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:15105,81
2Z2420Blaško SáraISCAREX Junior team ČT0500:01:15104,87
2M1515Bryška TomášTJ Svitavy0700:01:1697,90
1Z1629Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:18104,05
2M274König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:01:1995,82
3M2825Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:1994,59
2Z192Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:01:1999,99
3Z1108Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:2195,96
3Z21121Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:01:2189,32
4Z21217Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:2286,13
4M21311Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:2385,90
5M21427Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:2481,70
4Z1156Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:2487,55
5Z21635Moskvová AgátaKB Letohrad0500:01:2580,55
5Z11724Matějková Viktoria ElaISMAR0700:01:2586,29
3M11831Jansa MichalHokej Česká Třebová0700:01:2573,96
4M11932Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:2769,46
6Z1201Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:2974,86
5M12130Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:3159,25
6M12216Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:3158,66
6Z22326Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:01:3162,99
7Z12413Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:3365,68
7M1255Vávra JanPeklák team0700:01:3354,01
7Z2267Kubešová KláraLanškroun0600:01:3457,06
6M22719Škop JonášISCAREX Junior team ČT0600:01:3554,52
6M22733Kovář RadimOB Česká Třebová0500:01:3554,52
8Z12918Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:3753,92
8M1309Sixta KarelParník0800:01:3840,20
9Z13110Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:3851,54
9M13228Topinka AdamActivity Lanškroun0700:01:4035,15
8M23337Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:01:4138,68
8Z23436Voleská Evelína-0600:01:4138,45
10Z13523Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:4341,08
11Z13612Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:4340,93
12Z1373Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:02:010,00

Trať 0,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4119Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:04110,24
2M4220Hai HonzaActivity Lanškroun0100:03:05108,64
1M335Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:16105,56
2M3410Gregor JanKlub biatlonu Letohrad0400:03:19102,81
1Z3512Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:26112,28
1Z468Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:28114,21
3M3713Steklý FrantišekTJ Svitavy0300:03:3091,63
2Z387Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:31107,86
3M4914Kovář LukášOB Loko Česká Třebová0100:03:3281,12
4M3103Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:03:3289,90
2Z41115Kovářová JanaOB Česká Třebová0200:03:35107,71
4M4121Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:03:5953,34
5M3132Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:04:0062,72
6M31417Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:0161,69
7M3154Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:04:0161,60
3Z31618Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:04:0279,86
4Z31721Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:04:0378,42
3Z4189Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:0878,07
5Z3196Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:04:3847,14
5M42011Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:04:3812,06
4Z42116Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:5139,16

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Štancl DanielSport Bárt Team9500:05:08108,68
2MA257Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:16103,78
1MB342Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:33102,42
2MB450Hejl RadekKrálíky7200:05:3899,75
3MB547Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:4197,83
1MJ661Jurco PatrikFbK OT9700:05:42121,16
3MA720Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:4287,54
4MA839Pátek MichalKOB Choceň8600:05:4784,71
2MJ934Pokorný DavidSOOB Spartak Rychnov n.Kn.9700:05:49117,30
1ZJ1026Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:51125,94
5MA1127Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:5182,08
4MB1228Moskva RomanPasivity Žamberk7500:06:0186,27
1MC1345Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:08112,67
6MA1440Novák JiříPetrovice8100:06:1368,75
7MA1533Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:06:1467,68
5MB1638Švadlena PavelKOB Choceň7500:06:1578,01
1M51768Gregora JanActivity Lanškroun0000:06:17110,05
2M51862Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:06:26105,49
8MA1949Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:2859,12
2MC2055Tichý PavelAC Náchod6300:06:3698,43
9MA2124Škrabánek JaroslavSKB Česká Třebová8200:06:3952,42
10MA2248Hájek DanielSKB Česká Třebová9500:06:4648,36
11MA238Blovský Viktor-8800:06:4747,41
1ZC2410Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:52121,69
12MA2541Hyksa Jakub-9100:06:5343,79
3MC2631Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:5588,90
6MB2719Škop MilanZdružení zahrádkářů a chatařů Praha - Východ7600:06:5753,05
13MA2843Beneš MichalRUNSPORT8300:06:5741,12
4MC2956Hruban JanČeská Třebová6600:07:0086,17
14MA3060Řemínek MatějAC Choceň8600:07:0436,93
3M53117Kněžour JakubLoko Borohrádek9900:07:0884,46
15MA3265Skuček Pavel-9100:07:0934,02
5MC3337Půlpán RomanKOB Choceň6500:07:0981,53
16MA3467Nunvář Rostislav-8600:07:1430,55
17MA3574Vodička Stanislav-7900:07:1530,01
18MA3671Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:07:1728,61
7MB3729Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:07:2138,48
1ZB3825Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:22111,62
19MA3959Švec MartinVK Choceň8700:07:2324,77
20MA4066Dvořáček JanTrailrun.cz7900:07:3020,67
8MB4172Simon PetrPolička7200:07:3232,27
21MA422Machalík StanislavČeská Třebová8000:07:3318,88
9MB439Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:3430,97
2ZJ4453Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:07:3574,06
3MJ4570Bubeníček DanielSKB Česká Třebová9700:07:3561,54
2ZC4644Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:38101,89
10MB4716Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:07:4126,80
22MA4864Košnar FilipTrialrun.cz9100:07:4213,26
2ZB4932Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:07:44102,47
1MD5054Kučera ZdeněkAC Náchod5500:07:47111,39
2MD5169Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:07:48110,74
23MA527Pešek Miroslav-9100:07:508,35
1ZA5314Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:52117,41
11MB5412Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:07:5617,80
24MA5558Vebr MichalČeská Třebová7800:07:592,66
12MB5673Šperka PavelSvitavy7300:08:166,12
13MB5723Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:194,22
3ZB586Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:08:2385,91
3ZC593Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:3776,43
1ME6015Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:38128,16
2ZA611Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:4696,69
4ZB6211Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:5870,81
3MD6330Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:09:1077,86
5ZB6422Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:09:1165,13
3ZA6563Klusoňová Iveta-9200:09:1485,90
6MC6646Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:366,66
7MC6735Pokorný JanSRK Rychnov6400:09:432,95
6ZB684Kusá MarieVorvaňky s.r.o.7800:09:4550,67
7ZB6921Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:5447,10
14MB7036Moník MilanMT Smiřice6900:10:200,00
8ZB715Petrová LucieVorvaňky s.r.o.8000:10:3131,16
4ZA7213Vytlačilová Aneta-9500:10:5048,73
1ZD7318Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:09100,00
2ME7451Bielčik JindřichLichkov4000:11:2871,84

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Štancl DanielSport Bárt Team9500:05:08106,87
2MA257Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:16101,92
3MB342Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:3391,21
4MB450Hejl RadekKrálíky7200:05:3888,39
5MB547Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:4186,37
6MJ661Jurco PatrikFbK OT9700:05:4286,09
7MA720Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:4285,53
8MA839Pátek MichalKOB Choceň8600:05:4782,67
9MJ934Pokorný DavidSOOB Spartak Rychnov n.Kn.9700:05:4981,47
10MA1127Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:5180,01
11MB1228Moskva RomanPasivity Žamberk7500:06:0174,15
12MC1345Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:0869,46
13MA1440Novák JiříPetrovice8100:06:1366,55
14MA1533Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:06:1465,47
15MB1638Švadlena PavelKOB Choceň7500:06:1565,42
16M51768Gregora JanActivity Lanškroun0000:06:1763,67
17M51862Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:06:2657,99
18MA1949Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:2856,83
19MC2055Tichý PavelAC Náchod6300:06:3651,93
20MA2124Škrabánek JaroslavSKB Česká Třebová8200:06:3950,07
21MA2248Hájek DanielSKB Česká Třebová9500:06:4645,97
22MA238Blovský Viktor-8800:06:4745,01
23MA2541Hyksa Jakub-9100:06:5341,36
24MC2631Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:5540,21
25MB2719Škop MilanZdružení zahrádkářů a chatařů Praha - Východ7600:06:5739,05
26MA2843Beneš MichalRUNSPORT8300:06:5738,66
27MC2956Hruban JanČeská Třebová6600:07:0036,84
28MA3060Řemínek MatějAC Choceň8600:07:0434,43
29M53117Kněžour JakubLoko Borohrádek9900:07:0831,82
30MA3265Skuček Pavel-9100:07:0931,50
31MC3337Půlpán RomanKOB Choceň6500:07:0931,13
32MA3467Nunvář Rostislav-8600:07:1428,00
33MA3574Vodička Stanislav-7900:07:1527,45
34MA3671Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:07:1726,04
35MB3729Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:07:2123,65
36MA3959Švec MartinVK Choceň8700:07:2322,16
37MA4066Dvořáček JanTrailrun.cz7900:07:3018,03
38MB4172Simon PetrPolička7200:07:3217,09
39MA422Machalík StanislavČeská Třebová8000:07:3316,22
40MB439Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:3415,72
41MJ4570Bubeníček DanielSKB Česká Třebová9700:07:3514,77
42MB4716Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:07:4111,30
43MA4864Košnar FilipTrialrun.cz9100:07:4210,54
44MD5054Kučera ZdeněkAC Náchod5500:07:477,56
45MD5169Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:07:486,56
46MA527Pešek Miroslav-9100:07:505,58
47MB5412Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:07:563,00
48MA5558Vebr MichalČeská Třebová7800:07:593,00
49MB5673Šperka PavelSvitavy7300:08:163,00
50MB5723Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:193,00
51ME6015Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:383,00
52MD6330Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:09:103,00
53MC6646Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:363,00
54MC6735Pokorný JanSRK Rychnov6400:09:433,00
55MB7036Moník MilanMT Smiřice6900:10:203,00
56ME7451Bielčik JindřichLichkov4000:11:283,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1026Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:51125,45
2ZC2410Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:5294,83
3ZB3825Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:2279,72
4ZJ4453Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:07:3573,43
5ZC4644Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:3872,05
6ZB4932Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:07:4469,02
7ZA5314Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:5264,72
8ZB586Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:08:2349,66
9ZC593Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:3742,75
10ZA611Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:4638,02
11ZB6211Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:5832,00
12ZB6422Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:09:1125,36
13ZA6563Klusoňová Iveta-9200:09:1424,11
14ZB684Kusá MarieVorvaňky s.r.o.7800:09:458,45
15ZB6921Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:544,28
16ZB715Petrová LucieVorvaňky s.r.o.8000:10:313,00
17ZA7213Vytlačilová Aneta-9500:10:503,00
18ZD7318Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:093,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód