hlavní strana
Peklák 2017 | kvalifikace na MS v běhu do vrchu a peklák challenge


ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

1. Pekelný kilometr

6.4.2016, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Pekelný kilometr
  • datum konání: 6.4.2016
  • zobrazeno již 0x
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
první start nejmladší kategorie: 17:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 17:45 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

běh do českotřebovské sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739475845, 739475822

E-mailová adresa

cncvyroba@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.8.20175. Pekelný kilometr-
12.7.20174. Pekelný kilometr-
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr81
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 1. Pekelný kilometr

  • ročníků: 50
  • závodníků na všech ročnících: 4917

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6345
Keprtová Miloslava4842
Sadílek Ota4641
Borek Viktor0441
Šimůnek Jan8239
Borková Agáta0238
Borek Petr7038
Stránský Aleš6035
Vacek Martin6935
Serbousková Sára0431
Matyášová Jana6531
Šimůnek Jan0331
Pilgr Luděk7630
Šimůnková Pavla7730
Šimůnková Zdena5829
Buriánek Roman6529
Stránská Adéla9128
Šimůnek Jan4928
Vondra Vojtěch9827
Gregora Filip0227
Červ Miloslav5027
Stránská Michaela9727
Kačerovský Michal9826
Burešová Markéta0426
Pávek Jiří6925
Preislerová Agáta Nela0925
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Kostřicová Blanka6124
Gregorová Michaela0424
Bureš Josef0624
Marholdová Aneta0723
Gregorová Monika0023
Kalous Petr7723
Černá Markéta7023
Záveský Filip9322
Gregora Jan0022
Pirklová Markéta7921
Šafář Jaroslav5121
Krátká Hana9521
Lánová Aneta0721
Hruška Vladislav0421
Kubišta Oto5320
Bielčik Jindřich4020
Hanáková Klára0220
Ducháček Bedřich5920
Vávra Jan0719
Volf Břetislav5218
Vetchá Rozálie0718
Kumpošt Radovan0818

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C229Pietkiewicz ŠtěpánRybník0900:00:31-
2C2328Trávníček JanTRAFO Team0900:00:32-
3C2417Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:00:32-
4C284Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:34-
5C2116Hübl ŠtěpánČeská Třebová0900:00:38-
6C21218Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:39-
7C21416Škrabánek DominikSKB Česká Třebová1000:00:40-
8C21633Janda MatyášSokol Volejbal Česká Třebová1000:00:42-
9C21729Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:43-
10C21822Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:44-
11C22034Hruška Jakub-1100:00:48-
12C2213Lána LukášISCAREX Česká Třebová1000:00:53-
13C22220Kovář ŠtěpánSKB Česká Třebová1000:00:56-
14C22331Machalík Jaroslavneregistrován1300:01:00-
15C2295Kouba Radimneregistrován1100:01:32-
16C23425Flídr Nikolas-1400:02:02-

Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1134Němec JakubLitomyšl0700:01:15114,91
2M11015Bryška TomášTJ Svitavy0700:01:2493,58
3M11132Beran MatiasActivity Lanškroun0700:01:2591,50
4M11230Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:2688,63
5M11631Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:2980,99
6M1173Jansa Michalneregistrován0700:01:2980,27
7M11812Motyčka MatyášISCAREX Junior team ČT0800:01:3370,00
8M11922Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:3468,39
9M12233Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:3663,96
10M12425Dvořák MatyášISCAREX Junior team ČT0800:01:3761,91
11M1252Kovář Samuelneregistrován0700:01:3761,66
12M12639Topinka AdamActivity Lanškroun0700:01:3857,56
13M12814Šváb MichalISCAREX Junior team ČT0700:01:4347,41
14M1305Sixta KarelParník0800:01:4443,10
15M13126Třasák ŠtěpánISCAREX Junior team ČT0800:01:4541,69
15M13141Kyncl Davidneregistrován0800:01:4541,69
17M13421Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:4639,47
18M13716Van Sas SamuelTJ - Svitavy0800:01:4735,29

Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z157Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:01:21115,16
2Z1138Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:26102,39
3Z12037Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:3582,44
4Z12118Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:3680,76
5Z1291Petrová ŠtěpánkaISCAREX Česká Třebová0700:01:4364,60
6Z1336Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:4558,88
7Z13540Hrušková Anna-0800:01:4656,27
8Z1389Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:5535,38
9Z13919Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:5632,87
10Z1404Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:0611,10
11Z14135Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:02:110,00
-Z1-42Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová08DNF-

Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2313Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:19103,69
2M2628Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:2199,11
3M2729Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:2197,20
4M2838Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:2392,19
5M21410Škop JonášISCAREX Junior team ČT0600:01:2782,18
6M23627Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:01:4733,75

Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2224Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:17107,20
2Z2420Blaško SáraISCAREX Junior team ČT0500:01:19102,30
3Z2923Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:2490,50
4Z21517Bednářová KateřinaTJ Svitavy0600:01:2879,19
5Z22336Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:01:3758,30
6Z22711Zahálková LucieISCAREX Junior team ČT0500:01:4243,74

Mladší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M327Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:14111,15
2M342Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:03:24101,64
3M384Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:3987,21
4M3910Habiger PatrikISCAREX Junior team ČT0300:03:5670,05
5M3103Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:03:5769,03
6M3118Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:04:0165,20
7M3121Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:04:0561,82
8M31417Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:2046,63
9M3156Vacek MichalAtletika Dlouhá Třebová0400:04:3037,55

Mladší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3516Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:27115,06
2Z3611Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:31111,13
3Z31312Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:04:1373,81
4Z31715Šedová TerezaCykloklub Bendl0300:04:4247,76

Starší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4114Hai HonzaActivity Lanškroun0100:03:08129,14
2M4313Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:20118,44
3M4165Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:04:3252,42

Starší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z479Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:34137,24
2Z41818Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:1262,76

Dorostenci (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M594Gregora JanActivity Lanškroun0000:06:11112,85
2M51913Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:07:0287,15

Dorostenky (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z53619Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:08:14100,00

Junioři 18-19 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ224Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:11149,16
2MJ2655Horký FilipDaredevil's9700:07:2981,73
3MJ3457Kučera JanČeská Třebová9700:07:5569,11

Juniorky 18-19 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ65Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:56148,19
2ZJ433Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:08:4177,44
3ZJ4625Pánková Pavlína-9800:08:4874,37

Muži A 20-39 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Hrdina PavelAK Perná8800:05:00117,63
2MA344Šilar ZdeněkRunsport8100:05:3894,31
3MA545Roháček JanRun Sport Team8200:05:4988,06
4MA734Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:06:0180,69
5MA817Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:0876,60
6MA1047Budina JakubTrail run.cz9300:06:1472,52
7MA1321Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:2565,78
8MA1423Beneš MichalRUNSPORT8300:06:3361,01
9MA1611Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:06:5349,13
10MA2054Kukaň TomášDaredevil's9600:07:0740,63
11MA2552Černoch MichalFC Dlouhoňovice7700:07:2231,02
12MA2743Švec MartinVK Choceň8700:07:3225,30
13MA2848Dvořáček JanTrailrun.cz7900:07:3523,65
14MA3127Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:4517,52
15MA389Vaculík MiroslavTJ Svitavy8500:08:180,00
16MA3928Chaloupka JanMladkov9000:08:240,00
17MA4749Košnar FilipTrialrun.cz9100:08:570,00
18MA5418Němec RadekLitomyšl7700:10:200,00

Muži B 40-49 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB453Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:43120,36
2MB1141Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:15103,56
3MB2139Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:07:0776,09
4MB352Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:08:0446,26
5MB3737Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:1739,55
6MB4026Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:2833,84
7MB418Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:08:3430,71
8MB5114Lebeda MartinExtrém Team Hylváty7300:09:244,69

Muži C 50-59 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1246Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:16110,07
2MC1530Tichý PavelAC Náchod6300:06:3699,90
3MC1729Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:5590,03
4MC2235Hruban JanČeská Třebová6600:07:0883,72
5MC2450Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:07:2276,54
6MC5233Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:406,44

Muži D 60-69 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2331Kučera ZdeněkAC Náchod5500:07:19117,47
2MD4442Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:4382,53

Muži E 70 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME531Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:53100,00

Ženy A 20-34 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3320Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:55114,27
2ZA4838Chudá KláraChoceň8800:09:0885,73

Ženy B 35-44 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2910Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:07:42109,40
2ZB3212Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:53104,87
3ZB426Hrušková DarinaČeská Třebová7500:08:4085,73
4ZB4515Šedová JanaAC Choceň7300:08:4483,97
5ZB507Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:2367,89
6ZB5636Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:0924,13

Ženy C 45-54 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1856Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:00124,85
2ZC3016Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:43106,79
3ZC4922Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:1568,36

Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5540Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:47106,98
2ZD5732Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:3393,02

Trať 0,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2127Trávníčková LindaTRAFO Team0900:00:31-
1C229Pietkiewicz ŠtěpánRybník0900:00:31-
2C2328Trávníček JanTRAFO Team0900:00:32-
3C2417Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:00:32-
2D2523Zelinková VeronikaČeská Třebová0900:00:32-
3D262Koubová ElenISCAREX Česká Třebová0900:00:33-
3D2615Gregorová AnnaMŠ Žichlínek1000:00:33-
5D2826Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:00:34-
4C284Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:34-
6D21024Pilgrová AlexandraOB Česká Třebová0900:00:34-
5C2116Hübl ŠtěpánČeská Třebová0900:00:38-
6C21218Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:39-
7D2137Krejbichová AmálieSK AKTIS Praha0900:00:40-
7C21416Škrabánek DominikSKB Česká Třebová1000:00:40-
8D21512Bartošová VeronikaMŠ Dolní Újezd1100:00:41-
8C21633Janda MatyášSokol Volejbal Česká Třebová1000:00:42-
9C21729Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:43-
10C21822Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:44-
9D21921Němcová NatálieLitomyšl1100:00:46-
11C22034Hruška Jakub-1100:00:48-
12C2213Lána LukášISCAREX Česká Třebová1000:00:53-
13C22220Kovář ŠtěpánSKB Česká Třebová1000:00:56-
14C22331Machalík Jaroslavneregistrován1300:01:00-
10D22414Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:01:02-
11D22513Gregorová JanaLanškroun1100:01:04-
12D22632Jandová AnetaSokol Volejbal Česká Třebová1300:01:08-
13D22711Broulíková Alžbětaneregistrována1200:01:20-
14D22810Broulíková Amálieneregistrována1200:01:27-
15C2295Kouba Radimneregistrován1100:01:32-
15D23019Čechalová DominikaČeská Třebová1300:01:41-
16D2318Vaculíková EliškaTJ - Svitavy1400:01:43-
17D23230Machalíková Viktorieneregistrována1300:01:56-
18D2331Kristenová LucieIscarex Česká Třebová1300:01:58-
16C23425Flídr Nikolas-1400:02:02-

Trať 0,25 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1134Němec JakubLitomyšl0700:01:15114,91
1Z2224Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:17107,20
1M2313Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:19103,69
2Z2420Blaško SáraISCAREX Junior team ČT0500:01:19102,30
1Z157Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:01:21115,16
2M2628Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:2199,11
3M2729Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:2197,20
4M2838Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:2392,19
3Z2923Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:2490,50
2M11015Bryška TomášTJ Svitavy0700:01:2493,58
3M11132Beran MatiasActivity Lanškroun0700:01:2591,50
4M11230Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:2688,63
2Z1138Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:26102,39
5M21410Škop JonášISCAREX Junior team ČT0600:01:2782,18
4Z21517Bednářová KateřinaTJ Svitavy0600:01:2879,19
5M11631Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:2980,99
6M1173Jansa Michalneregistrován0700:01:2980,27
7M11812Motyčka MatyášISCAREX Junior team ČT0800:01:3370,00
8M11922Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:3468,39
3Z12037Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:3582,44
4Z12118Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:3680,76
9M12233Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:3663,96
5Z22336Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:01:3758,30
10M12425Dvořák MatyášISCAREX Junior team ČT0800:01:3761,91
11M1252Kovář Samuelneregistrován0700:01:3761,66
12M12639Topinka AdamActivity Lanškroun0700:01:3857,56
6Z22711Zahálková LucieISCAREX Junior team ČT0500:01:4243,74
13M12814Šváb MichalISCAREX Junior team ČT0700:01:4347,41
5Z1291Petrová ŠtěpánkaISCAREX Česká Třebová0700:01:4364,60
14M1305Sixta KarelParník0800:01:4443,10
15M13141Kyncl Davidneregistrován0800:01:4541,69
15M13126Třasák ŠtěpánISCAREX Junior team ČT0800:01:4541,69
6Z1336Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:4558,88
17M13421Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:4639,47
7Z13540Hrušková Anna-0800:01:4656,27
6M23627Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:01:4733,75
18M13716Van Sas SamuelTJ - Svitavy0800:01:4735,29
8Z1389Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:5535,38
9Z13919Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:5632,87
10Z1404Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:0611,10
11Z14135Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:02:110,00

Trať 0,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4114Hai HonzaActivity Lanškroun0100:03:08129,14
1M327Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:14111,15
2M4313Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:20118,44
2M342Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:03:24101,64
1Z3516Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:27115,06
2Z3611Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:31111,13
1Z479Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:34137,24
3M384Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:3987,21
4M3910Habiger PatrikISCAREX Junior team ČT0300:03:5670,05
5M3103Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:03:5769,03
6M3118Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:04:0165,20
7M3121Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:04:0561,82
3Z31312Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:04:1373,81
8M31417Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:2046,63
9M3156Vacek MichalAtletika Dlouhá Třebová0400:04:3037,55
3M4165Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:04:3252,42
4Z31715Šedová TerezaCykloklub Bendl0300:04:4247,76
2Z41818Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:1262,76

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Hrdina PavelAK Perná8800:05:00117,63
1MJ224Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:11149,16
2MA344Šilar ZdeněkRunsport8100:05:3894,31
1MB453Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:43120,36
3MA545Roháček JanRun Sport Team8200:05:4988,06
1ZJ65Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:56148,19
4MA734Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:06:0180,69
5MA817Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:0876,60
1M594Gregora JanActivity Lanškroun0000:06:11112,85
6MA1047Budina JakubTrail run.cz9300:06:1472,52
2MB1141Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:15103,56
1MC1246Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:16110,07
7MA1321Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:2565,78
8MA1423Beneš MichalRUNSPORT8300:06:3361,01
2MC1530Tichý PavelAC Náchod6300:06:3699,90
9MA1611Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:06:5349,13
3MC1729Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:5590,03
1ZC1856Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:00124,85
2M51913Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:07:0287,15
10MA2054Kukaň TomášDaredevil's9600:07:0740,63
3MB2139Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:07:0776,09
4MC2235Hruban JanČeská Třebová6600:07:0883,72
1MD2331Kučera ZdeněkAC Náchod5500:07:19117,47
5MC2450Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:07:2276,54
11MA2552Černoch MichalFC Dlouhoňovice7700:07:2231,02
2MJ2655Horký FilipDaredevil's9700:07:2981,73
12MA2743Švec MartinVK Choceň8700:07:3225,30
13MA2848Dvořáček JanTrailrun.cz7900:07:3523,65
1ZB2910Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:07:42109,40
2ZC3016Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:43106,79
14MA3127Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:4517,52
2ZB3212Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:53104,87
1ZA3320Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:55114,27
3MJ3457Kučera JanČeská Třebová9700:07:5569,11
4MB352Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:08:0446,26
1Z53619Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:08:14100,00
5MB3737Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:1739,55
15MA389Vaculík MiroslavTJ Svitavy8500:08:180,00
16MA3928Chaloupka JanMladkov9000:08:240,00
6MB4026Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:2833,84
7MB418Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:08:3430,71
3ZB426Hrušková DarinaČeská Třebová7500:08:4085,73
2ZJ433Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:08:4177,44
2MD4442Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:4382,53
4ZB4515Šedová JanaAC Choceň7300:08:4483,97
3ZJ4625Pánková Pavlína-9800:08:4874,37
17MA4749Košnar FilipTrialrun.cz9100:08:570,00
2ZA4838Chudá KláraChoceň8800:09:0885,73
3ZC4922Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:1568,36
5ZB507Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:2367,89
8MB5114Lebeda MartinExtrém Team Hylváty7300:09:244,69
6MC5233Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:406,44
1ME531Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:53100,00
18MA5418Němec RadekLitomyšl7700:10:200,00
1ZD5540Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:47106,98
6ZB5636Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:0924,13
2ZD5732Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:3393,02

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Hrdina PavelAK Perná8800:05:00110,29
2MJ224Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:11103,67
3MA344Šilar ZdeněkRunsport8100:05:3886,04
4MB453Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:4383,15
5MA545Roháček JanRun Sport Team8200:05:4979,53
6MA734Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:06:0171,87
7MA817Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:0867,61
8M594Gregora JanActivity Lanškroun0000:06:1165,48
9MA1047Budina JakubTrail run.cz9300:06:1463,37
10MB1141Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:1562,88
11MC1246Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:1662,52
12MA1321Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:2556,36
13MA1423Beneš MichalRUNSPORT8300:06:3351,40
14MC1530Tichý PavelAC Náchod6300:06:3649,80
15MA1611Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:06:5339,04
16MC1729Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:5537,47
17M51913Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:07:0233,28
18MA2054Kukaň TomášDaredevil's9600:07:0730,19
19MB2139Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:07:0729,72
20MC2235Hruban JanČeská Třebová6600:07:0829,58
21MD2331Kučera ZdeněkAC Náchod5500:07:1922,52
22MC2450Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:07:2220,59
23MA2552Černoch MichalFC Dlouhoňovice7700:07:2220,20
24MJ2655Horký FilipDaredevil's9700:07:2915,91
25MA2743Švec MartinVK Choceň8700:07:3214,24
26MA2848Dvořáček JanTrailrun.cz7900:07:3512,53
27MA3127Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:456,15
28MJ3457Kučera JanČeská Třebová9700:07:553,00
29MB352Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:08:043,00
30MB3737Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:173,00
31MA389Vaculík MiroslavTJ Svitavy8500:08:183,00
32MA3928Chaloupka JanMladkov9000:08:243,00
33MB4026Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:283,00
34MB418Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:08:343,00
35MD4442Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:433,00
36MA4749Košnar FilipTrialrun.cz9100:08:573,00
37MB5114Lebeda MartinExtrém Team Hylváty7300:09:243,00
38MC5233Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:403,00
39ME531Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:533,00
40MA5418Němec RadekLitomyšl7700:10:203,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ65Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:56127,66
2ZC1856Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:0096,52
3ZB2910Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:07:4275,81
4ZC3016Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:4375,54
5ZB3212Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:5370,49
6ZA3320Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:5569,66
7Z53619Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:08:1460,40
8ZB426Hrušková DarinaČeská Třebová7500:08:4047,97
9ZJ433Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:08:4147,35
10ZB4515Šedová JanaAC Choceň7300:08:4445,91
11ZJ4625Pánková Pavlína-9800:08:4843,86
12ZA4838Chudá KláraChoceň8800:09:0834,26
13ZC4922Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:1530,89
14ZB507Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:2326,99
15ZD5540Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:473,00
16ZB5636Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:093,00
17ZD5732Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:333,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód