Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Hraničář

12.6.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Hraničář
  • datum konání: 12.6.2016
  • zobrazeno již 194x
  • pořadatel: KČT TJ Nýrsko

Sociální sítě

Místo konání

Nýrsko - Lesní divadlo
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 5 km
Převýšení: 378 m

Ceny pro vítěze

Ceny věcné, dle možností pořadatele, pro první tři závodníky v kategorii.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

KČT TJ Nýrsko
Josef Mayer
Jiráskova 675
340 22 Nýrsko
tel. 736 264 488

Internetové stránky

http://www.kct-nyrsko.cz

E-mailová adresa

info@kct-nyrsko.cz

Výsledky závodu

  • platné k 13.06.2016, 09:42
  • zobrazeno 1598x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5 km, 378 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1456Szabo NorbertPod Pajrekem197800:30:2535
Muži A (trať 5 km, 378 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA179Vagenknecht FrantišekASTER Jičín7700:23:3235
2MA371Turek MartinŽAKIS Team8000:25:1031
3MA515Kadoch MichalStrakonice8700:25:3627
4MA664Friček MartinVimperk7900:26:0624
5MA765Kalina ZdeněkEtnetera Etdorfin8400:27:0922
6MA854Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:27:4120
7MA1053Novotný MarekNýrsko8100:28:1519
8MA1266Záruba JanPRE7700:29:3918
9MA1578Pešta MartinBAKAKO Nová Paka7800:30:3717
10MA1758Dolejš TomášSokol Mochtín8200:31:1016
11MA3474Tichota DavidNýrsko8100:37:1115
Muži B (trať 5 km, 378 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB269Šimurda MartinSKI Klub Šumava Vimperk7200:24:2635
2MB1863Čančík MichalKosmonosy7400:31:4031
3MB2772Havel MilanZdouň Hrádek6900:34:0227
4MB2959März VáclavKout na Šumavě7100:35:2824
5MB3655Opluštil BohuslavNýrsko7600:40:3422
Muži C (trať 5 km, 378 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC480Buřil FrantišekVidochov6600:25:1335
2MC973Šatra AloisTatran Velké Hydčice5800:28:0531
3MC11777Voráček KarelSokol Dolany6300:29:0927
4MC1341Dolejš RudolfJK Čácha Sušice5800:30:1724
5MC1977Vacarda VladimírELEVEN RUN Team5900:31:4722
6MC2339Černý KarelRK Evropa Plzeň6000:33:3320
7MC2467Černý KarelRK Evropa6000:33:3719
8MC2557Kukaň FrantišekGAMA Železná Ruda6100:33:4018
9MC3257Valeš PavelNEI Žihobce6400:36:0817
10MC3375Žákovec PavelSokol Kolinec6600:36:2716
Muži D (trať 5 km, 378 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2070Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:32:1835
2MD3076Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:35:3731
3MD3525Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:38:2227
-MD-68Molhanc KarelKČT Nýrsko50DNF-
Muži E (trať 5 km, 378 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3860März FrantišekKout na Šumavě4300:48:1035
Juniorky (trať 5 km, 378 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 5 km, 378 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1643Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:30:4935
2ZA2251Kubrová IdaPlzeň8200:33:0431
3ZA2862Slavotínková Dominika-9400:34:3927
4ZA3152Widimská JulieAC SAKÉ Kateřinky8500:35:4724
Ženy B (trať 5 km, 378 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy C (trať 5 km, 378 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2172Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:32:4935
2ZC2661Naxerová JanaUSK Plzeň6600:33:4631
Ženy D (trať 5 km, 378 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD373Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:47:1335
Trať 5 km, 378 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA179Vagenknecht FrantišekASTER Jičín7700:23:3235
1MB269Šimurda MartinSKI Klub Šumava Vimperk7200:24:2635
2MA371Turek MartinŽAKIS Team8000:25:1031
1MC480Buřil FrantišekVidochov6600:25:1335
3MA515Kadoch MichalStrakonice8700:25:3627
4MA664Friček MartinVimperk7900:26:0624
5MA765Kalina ZdeněkEtnetera Etdorfin8400:27:0922
6MA854Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:27:4120
2MC973Šatra AloisTatran Velké Hydčice5800:28:0531
7MA1053Novotný MarekNýrsko8100:28:1519
3MC11777Voráček KarelSokol Dolany6300:29:0927
8MA1266Záruba JanPRE7700:29:3918
4MC1341Dolejš RudolfJK Čácha Sušice5800:30:1724
1MJ1456Szabo NorbertPod Pajrekem197800:30:2535
9MA1578Pešta MartinBAKAKO Nová Paka7800:30:3717
1ZA1643Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:30:4935
10MA1758Dolejš TomášSokol Mochtín8200:31:1016
2MB1863Čančík MichalKosmonosy7400:31:4031
5MC1977Vacarda VladimírELEVEN RUN Team5900:31:4722
1MD2070Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:32:1835
1ZC2172Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:32:4935
2ZA2251Kubrová IdaPlzeň8200:33:0431
6MC2339Černý KarelRK Evropa Plzeň6000:33:3320
7MC2467Černý KarelRK Evropa6000:33:3719
8MC2557Kukaň FrantišekGAMA Železná Ruda6100:33:4018
2ZC2661Naxerová JanaUSK Plzeň6600:33:4631
3MB2772Havel MilanZdouň Hrádek6900:34:0227
3ZA2862Slavotínková Dominika-9400:34:3927
4MB2959März VáclavKout na Šumavě7100:35:2824
2MD3076Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:35:3731
4ZA3152Widimská JulieAC SAKÉ Kateřinky8500:35:4724
9MC3257Valeš PavelNEI Žihobce6400:36:0817
10MC3375Žákovec PavelSokol Kolinec6600:36:2716
11MA3474Tichota DavidNýrsko8100:37:1115
3MD3525Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:38:2227
5MB3655Opluštil BohuslavNýrsko7600:40:3422
1ZD373Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:47:1335
1ME3860März FrantišekKout na Šumavě4300:48:1035
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA179Vagenknecht FrantišekASTER Jičín7700:23:3235
2MB269Šimurda MartinSKI Klub Šumava Vimperk7200:24:2631
3MA371Turek MartinŽAKIS Team8000:25:1027
4MC480Buřil FrantišekVidochov6600:25:1324
5MA515Kadoch MichalStrakonice8700:25:3622
6MA664Friček MartinVimperk7900:26:0620
7MA765Kalina ZdeněkEtnetera Etdorfin8400:27:0919
8MA854Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:27:4118
9MC973Šatra AloisTatran Velké Hydčice5800:28:0517
10MA1053Novotný MarekNýrsko8100:28:1516
11MC11777Voráček KarelSokol Dolany6300:29:0915
12MA1266Záruba JanPRE7700:29:3914
13MC1341Dolejš RudolfJK Čácha Sušice5800:30:1713
14MJ1456Szabo NorbertPod Pajrekem197800:30:2512
15MA1578Pešta MartinBAKAKO Nová Paka7800:30:3711
16MA1758Dolejš TomášSokol Mochtín8200:31:1010
17MB1863Čančík MichalKosmonosy7400:31:409
18MC1977Vacarda VladimírELEVEN RUN Team5900:31:478
19MD2070Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:32:187
20MC2339Černý KarelRK Evropa Plzeň6000:33:336
21MC2467Černý KarelRK Evropa6000:33:375
22MC2557Kukaň FrantišekGAMA Železná Ruda6100:33:404
23MB2772Havel MilanZdouň Hrádek6900:34:023
24MB2959März VáclavKout na Šumavě7100:35:282
25MD3076Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:35:371
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1643Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:30:4935
2ZC2172Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:32:4931
3ZA2251Kubrová IdaPlzeň8200:33:0427
4ZC2661Naxerová JanaUSK Plzeň6600:33:4624
5ZA2862Slavotínková Dominika-9400:34:3922
6ZA3152Widimská JulieAC SAKÉ Kateřinky8500:35:4720
7ZD373Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:47:1319

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

https://www.youtube.com/watch?v=eg7v7WyawOc V lepší kvalitě nahraji později.
bfj

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód