hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Peklák - kvalifikace na ME

4.6.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Peklák - kvalifikace na ME
  • datum konání: 4.6.2016
  • zobrazeno již 329x
  • místo konání: Areál Peklák, Česká Třebová
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E
  • pořadatel: ČTBK ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
10:00 - 13:30 hodin

Přihlášky

do 1. 6. 2016 na stránkách: sport-reg.cz/registrace?zavod=326 nebo na místě startu v den závodu od 8:30 do 10:00 hodin za zvýšené startovné,
seznam prihlášených: sport-reg.cz/seznam.php?id_zavod=326

Startovné

100 Kč pro přihlášené předem
150 Kč pro přihlášené na místě v den závodu

Popis tratě

náročná okruhová trať po sjezdovce a lesních cestách

Ceny pro vítěze

věcné pro první 3 v kategorii, dárkové balíčky v celkové hodnotě 15 tis. Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Aleš Stránský
tel. 724 213 134

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.peklak.iscarex.cz

E-mailová adresa

ales.stransky@vda.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Peklák - kvalifikace na ME

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 04.06.2016, 21:56
  • zobrazeno již 1521x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,4 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ130Šinágl ViktorPSK Olymp Praha9700:33:25105
2MJ247Bednarský VojtěchTNF Bike Team9700:34:2093
3MJ334Chrascina MarekTj Tž Třinec9700:34:5281
4MJ472Czeczotka MarekTJ TŽ Třinec9800:35:4072
5MJ666Osolsobě JanAtletický klub AHA Vyškov, z. s.9800:36:3466
6MJ985Vychopeň VojtěchAC Domažlice9900:37:5660
7MJ1469Křeček JiříAtletika Kolín9800:39:3757
-MJ-31Kačerovský MichalTj Jiskra Ústí nad Orlicí98DNF-

Muži A (trať 11,6 km, 660 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Janů JanHvězda Pardubice Salomon9300:50:06105
2MA22Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:51:0693
3MA33Lichý TomášTJ TŽ Třinec/Salomon9400:51:0981
4MA44Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:51:2572
5MA55Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:51:5066
6MA611Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:52:3660
7MA78Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:53:2157
8MA818Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:53:3254
9MA97Kučera LukášVSK Univerzita Brno8100:54:0151
10MA1016Macoun JanAtletika-Sokol České Budějovice9200:54:1448
11MA1113Hladík PavelHvězda Pardubice z. s.9600:55:2445
12MA139Hrdina PavelAK Perná8800:56:0642
13MA1414Herda JanSKP NYMBURK, o.s.8300:56:4739
14MA1581Dvořák PavelAC Prostějov8200:58:1236
15MA1612Bitala VáclavAK EZ Kopřivnice7700:59:2333
16MA1721Šilar ZdeněkRun Sport Team8100:59:4230
17MA1815Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8001:00:0627
18MA1922Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8701:01:3724
19MA2187Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8701:04:3521
20MA2320Záruba JanPRE7701:09:3518
21MA2484Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:15:2515
-MA-6Sádlo DominikSK BP Lumen Upice95DNF-

Muži B (trať 11,6 km, 660 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1210Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:55:28105
2MB2073Moskva RomanPasivity Žamberk7501:02:3393
3MB2219Šimek PetrDHL ITS Running7501:06:5681
4MB2578Polák Tomáš'Čerti'' Kunčina7201:17:5472

Muži C (trať 7,4 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1258Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:37105
2MC1541Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:5193
3MC1660Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:43:0781
4MC2044Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:45:1272
5MC2276Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:0966
6MC2482Kobliha MilanLRS Vyškov5700:50:3060

Muži D (trať 4,5 km, 260 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD477Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:26:05105
2MD546Kučera ZdeněkAC Náchod5500:27:5593
3MD775Hájek FrantišekFGT Stolany4900:28:3381
4MD1552Tučný JanMK Pardubice4700:35:0872

Muži E (trať 4,5 km, 260 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME886Leszkow PetrMK Hlinsko4400:28:58105
2ME950Metelka JosefSpartak Police4400:30:3393
3ME1656Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:35:5381
4ME1780Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:36:4872

Juniorky (trať 4,5 km, 260 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ127Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:22:05105
2ZJ338Bednarská VeronikaAtletika Šumperk9700:25:0693
3ZJ667Šťastná NatálieAtletický klub AHA Vyškov, z. s.0000:28:1381
4ZJ1351Hrdličková CecílieLetohrad0200:34:3672

Ženy A (trať 7,4 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA525Maršánová LucieHvězda Pardubice/Inov-8team9000:36:17105
2ZA826Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:37:2693
3ZA1083Korvasová TerezaUSK Praha9600:38:1181
4ZA1333Vévodová MartinaAK Perná9000:38:5172
5ZA1853Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:43:3866
6ZA2135Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:45:3560

Ženy B (trať 7,4 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB728Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:36:50105
2ZB1136Pastorová PetraMK Seitl Ostrava7700:38:2193
3ZB1732Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:43:2981
4ZB1971Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:44:3772
5ZB2343Fojtíková HanaPASIVITY Žamberk7900:49:3666

Ženy C (trať 4,5 km, 260 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC240Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:24:34105
2ZC1054Jirásková EvaLanškroun6400:31:0793
3ZC1249Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:33:0681

Ženy D (trať 4,5 km, 260 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1179Dvořáková EvaProstějov5500:32:07105
2ZD1445Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:34:5693
3ZD1842Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:37:4281
4ZD1955Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:39:4472
5ZD2074Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:41:2066

Peklák Challenge - muži (trať 2,9 km, 165 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1CM170Havran Janwww.sportvisio.cz9300:12:33-
2CM294Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:12:49-
3CM362Kubišta MichalRCR BIKE TEAM Česká Třebová9000:13:35-
4CM459Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:13:37-
5CM588Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:13:48-
6CM690Hajzler JiříAHA Vyškov6300:15:13-
7CM761Macko MilanFT UO-ČT7200:15:20-
8CM1037Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:17:35-
9CM1264Kukaň TomášDaredevil´s9600:18:17-
10CM1365Horký FilipDaredevil's9700:18:32-
11CM1563Plocek JaroslavČeská Třebová6800:19:45-

Peklák Challenge - ženy (trať 2,9 km, 165 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1CZ889Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:15:38-
2CZ993Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:17:27-
3CZ1192Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:17:48-
4CZ1491Hajzlerová MagdaAK AHA Vyškov7300:19:09-

Trať 2,9 km, 165 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1CM170Havran Janwww.sportvisio.cz9300:12:33-
2CM294Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:12:49-
3CM362Kubišta MichalRCR BIKE TEAM Česká Třebová9000:13:35-
4CM459Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:13:37-
5CM588Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:13:48-
6CM690Hajzler JiříAHA Vyškov6300:15:13-
7CM761Macko MilanFT UO-ČT7200:15:20-
1CZ889Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:15:38-
2CZ993Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:17:27-
8CM1037Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:17:35-
3CZ1192Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:17:48-
9CM1264Kukaň TomášDaredevil´s9600:18:17-
10CM1365Horký FilipDaredevil's9700:18:32-
4CZ1491Hajzlerová MagdaAK AHA Vyškov7300:19:09-
11CM1563Plocek JaroslavČeská Třebová6800:19:45-

Trať 4,5 km, 260 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ127Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:22:05105
1ZC240Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:24:34105
2ZJ338Bednarská VeronikaAtletika Šumperk9700:25:0693
1MD477Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:26:05105
2MD546Kučera ZdeněkAC Náchod5500:27:5593
3ZJ667Šťastná NatálieAtletický klub AHA Vyškov, z. s.0000:28:1381
3MD775Hájek FrantišekFGT Stolany4900:28:3381
1ME886Leszkow PetrMK Hlinsko4400:28:58105
2ME950Metelka JosefSpartak Police4400:30:3393
2ZC1054Jirásková EvaLanškroun6400:31:0793
1ZD1179Dvořáková EvaProstějov5500:32:07105
3ZC1249Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:33:0681
4ZJ1351Hrdličková CecílieLetohrad0200:34:3672
2ZD1445Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:34:5693
4MD1552Tučný JanMK Pardubice4700:35:0872
3ME1656Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:35:5381
4ME1780Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:36:4872
3ZD1842Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:37:4281
4ZD1955Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:39:4472
5ZD2074Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:41:2066

Trať 11,6 km, 660 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Janů JanHvězda Pardubice Salomon9300:50:06105
2MA22Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:51:0693
3MA33Lichý TomášTJ TŽ Třinec/Salomon9400:51:0981
4MA44Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:51:2572
5MA55Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:51:5066
6MA611Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:52:3660
7MA78Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:53:2157
8MA818Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:53:3254
9MA97Kučera LukášVSK Univerzita Brno8100:54:0151
10MA1016Macoun JanAtletika-Sokol České Budějovice9200:54:1448
11MA1113Hladík PavelHvězda Pardubice z. s.9600:55:2445
1MB1210Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:55:28105
12MA139Hrdina PavelAK Perná8800:56:0642
13MA1414Herda JanSKP NYMBURK, o.s.8300:56:4739
14MA1581Dvořák PavelAC Prostějov8200:58:1236
15MA1612Bitala VáclavAK EZ Kopřivnice7700:59:2333
16MA1721Šilar ZdeněkRun Sport Team8100:59:4230
17MA1815Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8001:00:0627
18MA1922Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8701:01:3724
2MB2073Moskva RomanPasivity Žamberk7501:02:3393
19MA2187Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8701:04:3521
3MB2219Šimek PetrDHL ITS Running7501:06:5681
20MA2320Záruba JanPRE7701:09:3518
21MA2484Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:15:2515
4MB2578Polák Tomáš'Čerti'' Kunčina7201:17:5472

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Janů JanHvězda Pardubice Salomon9300:50:06105
2MA22Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:51:0693
3MA33Lichý TomášTJ TŽ Třinec/Salomon9400:51:0981
4MA44Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:51:2572
5MA55Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:51:5066
6MA611Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:52:3660
7MA78Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:53:2157
8MA818Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:53:3254
9MA97Kučera LukášVSK Univerzita Brno8100:54:0151
10MA1016Macoun JanAtletika-Sokol České Budějovice9200:54:1448
11MA1113Hladík PavelHvězda Pardubice z. s.9600:55:2445
12MB1210Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:55:2842
13MA139Hrdina PavelAK Perná8800:56:0639
14MA1414Herda JanSKP NYMBURK, o.s.8300:56:4736
15MA1581Dvořák PavelAC Prostějov8200:58:1233
16MA1612Bitala VáclavAK EZ Kopřivnice7700:59:2330
17MA1721Šilar ZdeněkRun Sport Team8100:59:4227
18MA1815Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8001:00:0624
19MA1922Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8701:01:3721
20MB2073Moskva RomanPasivity Žamberk7501:02:3318
21MA2187Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8701:04:3515
22MB2219Šimek PetrDHL ITS Running7501:06:5612
23MA2320Záruba JanPRE7701:09:359
24MA2484Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:15:256
25MB2578Polák Tomáš'Čerti'' Kunčina7201:17:543

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA525Maršánová LucieHvězda Pardubice/Inov-8team9000:36:17105
2ZB728Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:36:5093
3ZA826Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:37:2681
4ZA1083Korvasová TerezaUSK Praha9600:38:1172
5ZB1136Pastorová PetraMK Seitl Ostrava7700:38:2166
6ZA1333Vévodová MartinaAK Perná9000:38:5160
7ZB1732Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:43:2957
8ZA1853Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:43:3854
9ZB1971Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:44:3751
10ZA2135Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:45:3548
11ZB2343Fojtíková HanaPASIVITY Žamberk7900:49:3645

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

tak co, zakotvi Peklak challenge v terminovce vrchu na trvalo ? :-)
turekm

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód