29.8.2015, sobota
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 8 | 1 | Barvínek Daniel | Atletika Žamberk | 06 | 00:04:14 | 115,69 |
2 | M1 | 12 | 2 | Bryška Tomáš | TJ Svitavy | 07 | 00:04:31 | 103,26 |
3 | M1 | 16 | 3 | Novák Vojtěch | Bike Freaks Holice | 07 | 00:05:02 | 81,06 |
4 | M1 | 21 | 4 | Topinka Adam | Lanškroun | 07 | 00:05:44 | 50,50 |
5 | M1 | 23 | 5 | Lochman Martin | ISCAREX Junior team ČT | 07 | 00:05:47 | 47,85 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 7 | 1 | Klementová Luisa | Activity Lanškroun | 06 | 00:04:12 | 114,89 |
2 | Z1 | 13 | 2 | Vetchá Rozálie | Activity Lanškroun | 07 | 00:04:32 | 100,30 |
3 | Z1 | 15 | 3 | Lehká Lucie | Jiskra Ústí nad Oricí | 07 | 00:04:53 | 84,81 |
4 | Z1 | 17 | 4 | Chládková Nikola | Activity Lanškroun | 07 | 00:05:05 | 76,17 |
5 | Z1 | 19 | 5 | Bednářová Kateřina | TJ Svitavy | 06 | 00:05:28 | 59,22 |
6 | Z1 | 20 | 6 | Lánová Aneta | ISCAREX Česká Třebová | 07 | 00:05:29 | 58,34 |
7 | Z1 | 24 | 7 | Marholdová Aneta | Horní Jelení | 07 | 00:06:29 | 14,01 |
8 | Z1 | 25 | 8 | Kristenová Andrea | ISCAREX Junior team ČT | 07 | 00:06:41 | 5,23 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 3 | 1 | Jadrný Tomáš | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:03:53 | 107,65 |
2 | M2 | 4 | 2 | Gregor Jan | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:04:05 | 97,18 |
3 | M2 | 5 | 3 | Vetchý Kryštof | Activity Lanškroun | 04 | 00:04:08 | 95,18 |
4 | M2 | 9 | 4 | Zamastil Andrej | AC Vysoké Mýto | 05 | 00:04:16 | 88,78 |
5 | M2 | 11 | 5 | Topinka Jonáš | Activity Lanškroun | 05 | 00:04:26 | 80,41 |
6 | M2 | 18 | 6 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:05:09 | 44,73 |
7 | M2 | 22 | 7 | Sadílek Jakub | Activity Lanškroun | 05 | 00:05:47 | 13,46 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 1 | 1 | Serbousková Sára | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:03:35 | 111,28 |
2 | Z2 | 2 | 2 | Burešová Markéta | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:03:40 | 106,71 |
3 | Z2 | 6 | 3 | Hamplová Tereza | ISCAREX Junior team ČT | 05 | 00:04:09 | 82,01 |
4 | Z2 | 10 | 4 | Kumpoštová Andrea | ISCAREX Junior team ČT | 05 | 00:04:21 | 71,41 |
5 | Z2 | 14 | 5 | Gregorová Michaela | Activity Lanškroun | 04 | 00:04:46 | 48,80 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 3 | 1 | Vebr Dominik | ISCAREX Junior team ČT | 03 | 00:11:07 | 122,89 |
2 | M3 | 6 | 2 | Zamastil Alex | AC Vysoké Mýto | 02 | 00:13:59 | 77,11 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 5 | 1 | Hanáková Klára | Activity Lanškroun | 02 | 00:11:48 | 133,30 |
2 | Z3 | 8 | 2 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:16:31 | 66,70 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 1 | Chlup Tomáš | Activity Lanškroun | 00 | 00:10:02 | 113,61 |
2 | M4 | 2 | 2 | Gregora Jan | Activity Lanškroun | 00 | 00:10:32 | 104,22 |
3 | M4 | 4 | 3 | Hai Honza | Activity Lanškroun | 01 | 00:11:43 | 82,17 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 7 | 1 | Gregorová Monika | Activity Lanškroun | 00 | 00:14:15 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 2 | 1 | Kačerovský Michal | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí (Vencl tým Ústí nad Or | 98 | 00:15:15 | 111,68 |
2 | M5 | 6 | 2 | Vondra Vojtěch | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:16:39 | 94,41 |
3 | M5 | 7 | 3 | Vebr Patrik | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:16:42 | 93,91 |
4 | M5 | 10 | 4 | Novák David | SK Donocykl | 98 | 00:17:21 | 85,76 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 31 | 1 | Hypešová Natálie | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:22:25 | 122,25 |
2 | Z5 | 44 | 2 | Obstová Kateřina | Activity Lanškroun | 99 | 00:25:38 | 96,74 |
3 | Z5 | 51 | 3 | Gregorová Lenka | Activity Lanškroun | 98 | 00:27:37 | 81,01 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 3 | 1 | Moravec Jiří | ISCAREX Česká Třebová | 96 | 00:15:34 | 136,13 |
2 | MJ | 14 | 2 | Jureček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 96 | 00:17:38 | 114,39 |
3 | MJ | 39 | 3 | Kučera Jan | Česká Třebová | 97 | 00:23:47 | 49,48 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 17 | 1 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:18:28 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 4 | 1 | Turek Martin | www.zakisova-skolabehu.cz | 80 | 00:16:02 | 104,43 |
2 | MA | 5 | 2 | Kučera Ladislav | ISCAREX Česká Třebová | 76 | 00:16:19 | 100,96 |
3 | MA | 8 | 3 | Šilar Zdeněk | Ústí nad Orlicí | 81 | 00:16:50 | 94,62 |
4 | MA | 9 | 4 | Schwarzbach Martin | neregistrován | 82 | 00:17:01 | 92,44 |
5 | MA | 12 | 5 | Adamec Lukáš | Horo Česká Třebová | 87 | 00:17:34 | 85,74 |
6 | MA | 18 | 6 | Radiměřský Karel | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:18:34 | 73,65 |
7 | MA | 19 | 7 | Růžička Tomáš | Cycling Team Brandýs | 85 | 00:18:38 | 72,75 |
8 | MA | 20 | 8 | Sádecký Marek | SDH Parník | 89 | 00:18:42 | 71,92 |
9 | MA | 21 | 9 | Havran Jan | ISCAREX Česká Třebová | 93 | 00:18:56 | 69,09 |
10 | MA | 22 | 10 | Kovář Jan | SKB Česká Třebová | 81 | 00:19:05 | 67,27 |
11 | MA | 23 | 11 | Kochánek Petr | Notable | 87 | 00:19:34 | 61,25 |
12 | MA | 26 | 12 | Švec Martin | VK Choceň | 87 | 00:20:58 | 44,25 |
13 | MA | 34 | 13 | Vaculík Miroslav | TJ Svitavy | 85 | 00:22:50 | 21,49 |
14 | MA | 37 | 14 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:23:16 | 16,18 |
15 | MA | 46 | 15 | Dvořáček Jan | Trailrun.cz | 79 | 00:26:11 | 0,00 |
16 | MA | 48 | 16 | Novotný Petr | CTB Brandýs | 88 | 00:26:43 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 1 | 1 | Macháček Petr | SPORT Bárt Ústí nad Orlicí | 72 | 00:15:12 | 122,58 |
2 | MB | 15 | 2 | Novák Petr | SK Donocykl | 67 | 00:17:46 | 92,56 |
3 | MB | 16 | 3 | Pávek Jiří | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 69 | 00:18:26 | 84,86 |
4 | MB | 25 | 4 | Kubeš David | Activity Lanškroun | 75 | 00:20:14 | 63,78 |
5 | MB | 27 | 5 | Doucha Jiří | Hvězda SKP Pardubice | 71 | 00:20:59 | 55,11 |
6 | MB | 29 | 6 | Linhart Tomáš | Bouchači z Jelenice | 72 | 00:22:10 | 41,21 |
7 | MB | 32 | 7 | Pražák Tomáš | Jiskra Hylváty Kuželky | 71 | 00:22:25 | 38,25 |
8 | MB | 35 | 8 | Sadílek Jindřich | Activity Lanškroun | 73 | 00:23:06 | 30,26 |
9 | MB | 40 | 9 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:24:04 | 19,08 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 11 | 1 | Buriánek Roman | ISCAREX Česká Třebová | 65 | 00:17:30 | 131,68 |
2 | MC | 13 | 2 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:17:37 | 130,59 |
3 | MC | 50 | 3 | Grätz Luděk | Sokol Ústí nad Orlicí | 58 | 00:27:16 | 37,73 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 30 | 1 | Kubišta Oto | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:22:20 | 109,34 |
2 | MD | 38 | 2 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:23:20 | 100,79 |
3 | MD | 42 | 3 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:24:36 | 89,87 |
4 | MD | 49 | 4 | Sadílek Ota | Activity Lanškroun | 46 | 00:26:46 | 71,38 |
5 | MD | 55 | 5 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:35:15 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 43 | 1 | Flídrová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:24:41 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 33 | 1 | Fojtíková Hana | Pasivity Žamberk | 79 | 00:22:28 | 107,49 |
2 | ZB | 36 | 2 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:23:16 | 100,61 |
3 | ZB | 41 | 3 | Dostálová Petra | Lanškroun | 78 | 00:24:17 | 91,90 |
4 | ZB | 47 | 4 | Pirklová Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:26:27 | 73,22 |
5 | ZB | 52 | 5 | Pazderová Alena | Vysoké Mýto | 75 | 00:29:19 | 48,70 |
6 | ZB | 53 | 6 | Borková Adéla | Brzdy Horní Čermná | 75 | 00:32:14 | 23,73 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 24 | 1 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:19:37 | 125,57 |
2 | ZC | 28 | 2 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 00:22:09 | 103,11 |
3 | ZC | 45 | 3 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:25:43 | 71,32 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 54 | 1 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:33:18 | 115,67 |
2 | ZD | 56 | 2 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:38:57 | 84,33 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 1 | Chlup Tomáš | Activity Lanškroun | 00 | 00:10:02 | 113,61 |
2 | M4 | 2 | 2 | Gregora Jan | Activity Lanškroun | 00 | 00:10:32 | 104,22 |
1 | M3 | 3 | 1 | Vebr Dominik | ISCAREX Junior team ČT | 03 | 00:11:07 | 122,89 |
3 | M4 | 4 | 3 | Hai Honza | Activity Lanškroun | 01 | 00:11:43 | 82,17 |
1 | Z3 | 5 | 1 | Hanáková Klára | Activity Lanškroun | 02 | 00:11:48 | 133,30 |
2 | M3 | 6 | 2 | Zamastil Alex | AC Vysoké Mýto | 02 | 00:13:59 | 77,11 |
1 | Z4 | 7 | 1 | Gregorová Monika | Activity Lanškroun | 00 | 00:14:15 | 100,00 |
2 | Z3 | 8 | 2 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:16:31 | 66,70 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 17 | 1 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:18:28 | 116,03 |
2 | ZC | 24 | 1 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:19:37 | 104,57 |
3 | ZC | 28 | 2 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 00:22:09 | 79,40 |
4 | Z5 | 31 | 1 | Hypešová Natálie | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:22:25 | 76,71 |
5 | ZB | 33 | 1 | Fojtíková Hana | Pasivity Žamberk | 79 | 00:22:28 | 76,27 |
6 | ZB | 36 | 2 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:23:16 | 68,27 |
7 | ZB | 41 | 3 | Dostálová Petra | Lanškroun | 78 | 00:24:17 | 58,15 |
8 | ZA | 43 | 1 | Flídrová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:24:41 | 54,09 |
9 | Z5 | 44 | 2 | Obstová Kateřina | Activity Lanškroun | 99 | 00:25:38 | 44,66 |
10 | ZC | 45 | 3 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:25:43 | 43,78 |
11 | ZB | 47 | 4 | Pirklová Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:26:27 | 36,44 |
12 | Z5 | 51 | 3 | Gregorová Lenka | Activity Lanškroun | 98 | 00:27:37 | 24,90 |
13 | ZB | 52 | 5 | Pazderová Alena | Vysoké Mýto | 75 | 00:29:19 | 7,95 |
14 | ZB | 53 | 6 | Borková Adéla | Brzdy Horní Čermná | 75 | 00:32:14 | 3,00 |
15 | ZD | 54 | 1 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:33:18 | 3,00 |
16 | ZD | 56 | 2 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:38:57 | 3,00 |
28.3.2024 (Čtvrtek), svátek má Soňa
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.