23.8.2014, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
21.8.2024 | 5. Pekelný kilometr | - |
30.8.2023 | 5. Pekelný kilometr | 121 |
31.8.2022 | 5. Pekelný kilometr | 112 |
18.8.2021 | 5. Pekelný kilometr | 105 |
19.8.2020 | 5. Pekelný kilometr | 124 |
28.8.2019 | 5. Pekelný kilometr | 149 |
29.8.2018 | 5. Pekelný kilometr | 124 |
30.8.2017 | 5. Pekelný kilometr | 125 |
31.8.2016 | 5. Pekelný kilometr | 163 |
29.8.2015 | 5. Pekelný kilometr | 133 |
25.8.2012 | 5. Pekelný kilometr | 138 |
24.8.2011 | 5. Pekelný kilometr | 100 |
25.8.2010 | 5. Pekelný kilometr | 97 |
1.10.2008 | 5. Pekelný kilometr | 63 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Sadílek Ota | 46 | 14 |
Sejkorová Lenka | 63 | 14 |
Borek Petr | 70 | 13 |
Šimůnek Jan | 82 | 11 |
Pilgr Luděk | 76 | 11 |
Kubišta Oto | 53 | 10 |
Keprtová Miloslava | 48 | 10 |
Červ Miloslav | 50 | 10 |
Borek Viktor | 04 | 10 |
Grätz Luděk | 58 | 9 |
Matyášová Jana | 65 | 9 |
Šimůnková Pavla | 77 | 9 |
Preislerová Agáta Nela | 09 | 8 |
Borková Agáta | 02 | 8 |
Cvrček Jáchym | 10 | 8 |
Cvrček Martin | 79 | 8 |
Serbousková Sára | 04 | 8 |
Šimůnek Jan | 03 | 7 |
Vacek Michal | 04 | 7 |
Vacek Martin | 69 | 7 |
Kouba Radim | 11 | 7 |
Kovářová Anna | 75 | 7 |
Stránský Aleš | 60 | 7 |
Tlapák Jaroslav | 87 | 6 |
Burešová Markéta | 04 | 6 |
Buriánek Roman | 65 | 6 |
Hofmanová Veronika | 78 | 6 |
Černá Markéta | 70 | 6 |
Kovář Lukáš | 01 | 6 |
Simon Petr | 72 | 6 |
Skalická Nela | 11 | 6 |
Flídrová Lenka | 84 | 6 |
Němcová Natálie | 11 | 6 |
Vacek Jiří | 77 | 6 |
Šimůnek Jan | 49 | 6 |
Pilgr Bohuslav | 51 | 6 |
Záveský Filip | 93 | 6 |
Gregora Jan | 00 | 6 |
Radiměřský Karel | 87 | 6 |
Pazderová Alena | 75 | 6 |
Hanik Maxim | 07 | 6 |
Turek Martin | 80 | 6 |
Broulíková Anežka | 08 | 6 |
Ráb Pavel | 52 | 6 |
Švec Martin | 87 | 6 |
Sedláček Roman | 64 | 5 |
Petráž Jiří | 14 | 5 |
Řehák Lubomír | 09 | 5 |
Marhold Luboš | 77 | 5 |
Němec Radek | 77 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 1 | 20 | Mlynář Marek | Vencl Team Ústí nad Orlicí | 07 | 00:00:29 | - |
2 | C2 | 2 | 1 | Kumpošt Radovan | Čtyřka Česká Třebová | 08 | 00:00:30 | - |
3 | C2 | 4 | 23 | Gregora Lukáš | Lanškroun | 08 | 00:00:33 | - |
4 | C2 | 5 | 19 | Matějíček Šimon | Orel Dolní Dobrouč | 08 | 00:00:34 | - |
5 | C2 | 10 | 9 | Vávra Jan | Peklák team | 07 | 00:00:38 | - |
6 | C2 | 12 | 6 | Trávníček Jan | TRAFO Team | 09 | 00:00:44 | - |
7 | C2 | 18 | 15 | Kyncl Jakub | SKI Klub Česká Třebová | 09 | 00:00:49 | - |
8 | C2 | 19 | 11 | Marhold Daniel | Horní Jelení | 09 | 00:00:52 | - |
9 | C2 | 21 | 4 | Hanák Stanislav | Activity Lanškroun | 09 | 00:00:55 | - |
10 | C2 | 24 | 28 | Částek Filip | - | 10 | 00:01:06 | - |
11 | C2 | 27 | 29 | Částek Adam | - | 10 | 00:01:25 | - |
12 | C2 | 28 | 22 | Hruška Jakub | - | 11 | 00:01:25 | - |
13 | C2 | 29 | 25 | Esser Mikuláš | Creativedock | 10 | 00:01:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 3 | 13 | Königová Tereza | SKB Česká Třebová | 08 | 00:00:32 | - |
2 | D2 | 6 | 18 | Lehká Lucie | Ústí nad Orlicí | 07 | 00:00:34 | - |
3 | D2 | 7 | 10 | Marholdová Aneta | Horní Jelení | 07 | 00:00:34 | - |
4 | D2 | 8 | 3 | Vetchá Rozálie | Activity Lanškroun | 07 | 00:00:35 | - |
5 | D2 | 9 | 14 | Lánová Aneta | ISCAREX Česká Třebová | 07 | 00:00:37 | - |
6 | D2 | 11 | 21 | Hrušková Anna | - | 08 | 00:00:41 | - |
7 | D2 | 13 | 5 | Trávníčková Linda | TRAFO Team | 09 | 00:00:45 | - |
8 | D2 | 14 | 27 | Zadinová Nikol | Praha | 07 | 00:00:46 | - |
9 | D2 | 15 | 2 | Broulíková Anežka | - | 08 | 00:00:46 | - |
10 | D2 | 16 | 26 | Preislerová Agáta Nela | SKI Klub Česká Třebová | 09 | 00:00:46 | - |
11 | D2 | 17 | 16 | Kynclová Sofie | Česká Třebová | 08 | 00:00:47 | - |
12 | D2 | 20 | 12 | Dejdarová Tereza | RCR Bike Team Česká Třebová | 10 | 00:00:55 | - |
13 | D2 | 22 | 24 | Gregorová Anna | Lanškroun | 10 | 00:00:58 | - |
14 | D2 | 23 | 17 | Dvořáčková Viktorka | Praha | 09 | 00:01:01 | - |
15 | D2 | 25 | 7 | Kubátová Amálie | - | 09 | 00:01:12 | - |
16 | D2 | 26 | 8 | Kubátová Anna | - | 11 | 00:01:15 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 8 | 10 | Lepša Filip | 1. FC Rejlov Česká Třebová | 05 | 00:01:31 | - |
2 | M1 | 10 | 18 | Barvínek Daniel | Dlouhoňovice | 06 | 00:01:32 | - |
3 | M1 | 11 | 7 | Zamastil Andrej | AC Vysoké Mýto | 05 | 00:01:33 | - |
4 | M1 | 15 | 15 | Bureš Josef | Česká Třebová - Brázdov | 06 | 00:01:40 | - |
5 | M1 | 16 | 3 | Dostál Tadeáš | BUDO KLUB Lanškroun | 06 | 00:01:41 | - |
6 | M1 | 19 | 16 | Kovář Radim | OB Loko Česká Třebová | 05 | 00:01:47 | - |
7 | M1 | 20 | 22 | Lehký Adam | - | 05 | 00:01:52 | - |
8 | M1 | 23 | 20 | Kašpar Michal | UO - Hylváty | 06 | 00:01:58 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 6 | 24 | Paarová Martina | Jiskra Ústí nad Orlicí | 05 | 00:01:31 | - |
2 | Z1 | 7 | 8 | Kumpoštová Andrea | Čtyřka Česká Třebová | 05 | 00:01:31 | - |
3 | Z1 | 9 | 9 | Hamplová Tereza | Ostrov | 05 | 00:01:31 | - |
4 | Z1 | 14 | 19 | Klementová Luisa | Activity Lanškroun | 06 | 00:01:39 | - |
5 | Z1 | 22 | 23 | Preislerová Elena | ISCAREX Česká Třebová | 06 | 00:01:56 | - |
6 | Z1 | 24 | 21 | Dvořáčková Kateřina | Praha | 05 | 00:02:04 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 17 | Budig Matouš | Atletika Polička | 03 | 00:01:14 | - |
2 | M2 | 5 | 6 | Gregor Jan | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:29 | - |
3 | M2 | 12 | 11 | Jadrný Tomáš | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 04 | 00:01:35 | - |
4 | M2 | 13 | 12 | Vetchý Kryštof | Activity Lanškroun | 04 | 00:01:38 | - |
5 | M2 | 18 | 5 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:01:45 | - |
6 | M2 | 21 | 1 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 2 | 2 | Serbousková Sára | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:18 | - |
2 | Z2 | 3 | 14 | Burešová Markéta | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:19 | - |
3 | Z2 | 4 | 4 | Dostálová Viktorie | BUDO KLUB Lanškroun | 03 | 00:01:28 | - |
4 | Z2 | 17 | 13 | Gregorová Michaela | Activity Lanškroun | 04 | 00:01:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 6 | 9 | Gregora Filip | Activity Lanškroun | 02 | 00:03:57 | - |
2 | M3 | 8 | 4 | Kovář Lukáš | OB Loko Česká Třebová | 01 | 00:04:10 | - |
3 | M3 | 11 | 1 | Broulík Michael | - | 01 | 00:05:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 7 | 6 | Hanáková Klára | Activity Lanškroun | 02 | 00:04:02 | - |
2 | Z3 | 9 | 3 | Kovářová Jana | Cet | 02 | 00:04:23 | - |
3 | Z3 | 13 | 2 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:05:04 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 8 | Pospíšil David | NC Slovan Moravská Třebová | 99 | 00:03:18 | - |
2 | M4 | 2 | 11 | Moravec Jakub | JM Team Letohrad | 99 | 00:03:28 | - |
3 | M4 | 3 | 13 | Gregora Jan | Activity Lanškroun | 00 | 00:03:28 | - |
4 | M4 | 4 | 7 | Chlup Tomáš | Activity Lanškroun | 00 | 00:03:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 5 | 10 | Obstová Kateřina | Activity Lanškroun | 99 | 00:03:56 | - |
2 | Z4 | 10 | 5 | Gregorová Monika | Activity Lanškroun | 00 | 00:04:43 | - |
3 | Z4 | 12 | 12 | Matyášová Eliška | Orel Dolní Dobrouč | 99 | 00:05:03 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 4 | 43 | Kačerovský Michal | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:05:38 | - |
2 | M5 | 47 | 31 | Kučera Jan | Česká Třebová | 97 | 00:08:48 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 27 | 42 | Kalousová Eliška | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:07:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 6 | 27 | Moravec Jiří | ISCAREX Česká Třebová | 96 | 00:05:44 | - |
2 | MJ | 13 | 23 | Jureček Michal | Cotkytle | 96 | 00:06:13 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 52 | 60 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:09:08 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 2 | 56 | Hájek Daniel | Atletika Polička | 89 | 00:05:19 | - |
2 | MA | 3 | 30 | Kučera Ladislav | ISCAREX Česká Třebová | 76 | 00:05:38 | - |
3 | MA | 5 | 48 | Machotka Dominik | Activity Lanškroun | 94 | 00:05:41 | - |
4 | MA | 7 | 40 | Turek Martin | www.zakisova-skolabehu.cz | 80 | 00:05:49 | - |
5 | MA | 8 | 38 | Radiměřský Karel | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:05:57 | - |
6 | MA | 9 | 49 | Vacek Libor | Activity Lanškroun | 86 | 00:06:00 | - |
7 | MA | 12 | 14 | Tlapák Jaroslav | Hokejbal Česká Třebová | 87 | 00:06:07 | - |
8 | MA | 14 | 62 | Novotný Jakub | HORO Česká Třebová | 88 | 00:06:15 | - |
9 | MA | 15 | 25 | Esser Miroslav | Creative Dock | 78 | 00:06:17 | - |
10 | MA | 16 | 28 | Částek Michal | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 75 | 00:06:22 | - |
11 | MA | 25 | 65 | Petráž David | Česká Třebová | 89 | 00:07:14 | - |
12 | MA | 26 | 64 | Pirkl Martin | HORO Česká Třebová | 88 | 00:07:18 | - |
13 | MA | 29 | 15 | Marhold Luboš | Horní Jelení | 77 | 00:07:33 | - |
14 | MA | 31 | 2 | Kovář Jan | SKB Česká Třebová | 81 | 00:07:40 | - |
15 | MA | 34 | 18 | Kyncl Tomáš | Česká Třebová | 80 | 00:07:51 | - |
16 | MA | 36 | 12 | Pilgr Luděk | OB Česká Třebová | 76 | 00:07:56 | - |
17 | MA | 44 | 54 | Štěpán Pavel | Loko Česká Třebová | 77 | 00:08:32 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 1 | 33 | Macháček Petr | SPORT Bárt Ústí nad Orlicí | 72 | 00:05:15 | - |
2 | MB | 10 | 1 | Buriánek Roman | ISCAREX Česká Třebová | 65 | 00:06:04 | - |
3 | MB | 17 | 57 | Pocsai Sándor | Čerti Kunčina | 70 | 00:06:26 | - |
4 | MB | 18 | 16 | Chlup Jiří | Activity Lanškroun | 70 | 00:06:28 | - |
5 | MB | 20 | 35 | Pávek Jiří | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 69 | 00:06:33 | - |
6 | MB | 21 | 39 | Scheuer Jan | Activity Lanškroun | 66 | 00:06:35 | - |
7 | MB | 28 | 41 | Kačerovský Michal | Activity Lanškroun | 69 | 00:07:33 | - |
8 | MB | 30 | 26 | Linhart Tomáš | Česká Třebová | 72 | 00:07:38 | - |
9 | MB | 43 | 11 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:08:31 | - |
10 | MB | 45 | 47 | Sadílek Jindřich | Activity Lanškroun | 73 | 00:08:40 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 11 | 5 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:06:04 | - |
2 | MC | 19 | 37 | Orlich Petr | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 61 | 00:06:32 | - |
3 | MC | 23 | 61 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 00:06:56 | - |
4 | MC | 24 | 59 | Kalous Tomáš | Žamberk | 64 | 00:07:02 | - |
5 | MC | 32 | 20 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | 00:07:44 | - |
6 | MC | 54 | 55 | Grätz Luděk | Sokol Ústí nad Orlicí | 58 | 00:09:33 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 35 | 32 | Kubišta Oto | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:07:54 | - |
2 | MD | 39 | 3 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:07:59 | - |
3 | MD | 40 | 17 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:08:05 | - |
4 | MD | 46 | 44 | Leszkow Josef | MK Hlinsko | 51 | 00:08:47 | - |
5 | MD | 48 | 53 | Hejkrlík Antonín | HEJ HEJ HEJ Litomyšl | 52 | 00:08:48 | - |
6 | MD | 50 | 46 | Sadílek Ota | Activity Lanškroun | 46 | 00:08:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 33 | 45 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:07:51 | - |
2 | ME | 60 | 63 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 00:10:14 | - |
3 | ME | 63 | 24 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:11:30 | - |
4 | ME | 65 | 10 | Rossi Otto | ISCAREX Česká Třebová | 43 | 00:11:46 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 22 | 6 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:06:43 | - |
2 | ZA | 37 | 58 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:07:57 | - |
3 | ZA | 41 | 29 | Částková Eva | Bežecký klub Částkovi | 80 | 00:08:16 | - |
4 | ZA | 55 | 52 | Hejkrlíková Iva | HEJ HEJ HEJ Litomyšl | 82 | 00:09:45 | - |
5 | ZA | 58 | 36 | Flídrová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:10:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 38 | 22 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 00:07:58 | - |
2 | ZB | 42 | 21 | Pirklová Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:08:17 | - |
3 | ZB | 49 | 4 | Dostálová Petra | Lanškroun | 78 | 00:08:52 | - |
4 | ZB | 53 | 19 | Kovářová Anna | OB Česká Třebová | 75 | 00:09:14 | - |
5 | ZB | 61 | 13 | Pazderová Alena | Vysoké Mýto | 75 | 00:10:40 | - |
6 | ZB | 62 | 8 | Herclíková Jaroslava | Česká Třebová | 72 | 00:11:07 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 51 | 7 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:09:03 | - |
2 | ZC | 64 | 50 | Sedláčková Hedvika | Activity Lanškroun | 66 | 00:11:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 56 | 51 | Hejkrlíková Věra | HEJ HEJ HEJ Litomyšl | 54 | 00:09:46 | - |
2 | ZD | 57 | 9 | Rossi Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:09:59 | - |
3 | ZD | 59 | 34 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:10:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 8 | Pospíšil David | NC Slovan Moravská Třebová | 99 | 00:03:18 | - |
2 | M4 | 2 | 11 | Moravec Jakub | JM Team Letohrad | 99 | 00:03:28 | - |
3 | M4 | 3 | 13 | Gregora Jan | Activity Lanškroun | 00 | 00:03:28 | - |
4 | M4 | 4 | 7 | Chlup Tomáš | Activity Lanškroun | 00 | 00:03:35 | - |
1 | Z4 | 5 | 10 | Obstová Kateřina | Activity Lanškroun | 99 | 00:03:56 | - |
1 | M3 | 6 | 9 | Gregora Filip | Activity Lanškroun | 02 | 00:03:57 | - |
1 | Z3 | 7 | 6 | Hanáková Klára | Activity Lanškroun | 02 | 00:04:02 | - |
2 | M3 | 8 | 4 | Kovář Lukáš | OB Loko Česká Třebová | 01 | 00:04:10 | - |
2 | Z3 | 9 | 3 | Kovářová Jana | Cet | 02 | 00:04:23 | - |
2 | Z4 | 10 | 5 | Gregorová Monika | Activity Lanškroun | 00 | 00:04:43 | - |
3 | M3 | 11 | 1 | Broulík Michael | - | 01 | 00:05:00 | - |
3 | Z4 | 12 | 12 | Matyášová Eliška | Orel Dolní Dobrouč | 99 | 00:05:03 | - |
3 | Z3 | 13 | 2 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:05:04 | - |
18.4.2024 (Čtvrtek), svátek má Valérie
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.