11.6.2011, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
19.5.2018 | Běh na Děvín | 52 |
3.6.2017 | Běh na Děvín | 55 |
28.5.2016 | Běh na Děvín - MČR veteránů | 86 |
30.5.2015 | Běh na Děvín | 77 |
24.5.2014 | Běh na Děvín | 74 |
8.6.2013 | Běh na Děvín | 48 |
12.6.2010 | Běh na Děvín | 102 |
3.6.2006 | Perná u Mikulova - Běh na Děvín - MČR veteránů | 141 |
2.6.2001 | Běh na Děvín | 36 |
4.6.2000 | Běh na Děvín | 70 |
13.6.1998 | Běh na Děvín | 51 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Kolínek František | 56 | 12 |
Jančařík Petr | 68 | 9 |
Vodička Jan | 45 | 9 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 8 |
Jančaříková Lenka | 70 | 8 |
Pechek František | 53 | 8 |
Kubíček František | 46 | 8 |
Pechek Petr | 83 | 7 |
Urbánek Jiří | 87 | 6 |
Keprtová Miloslava | 48 | 6 |
Vacek Martin | 69 | 6 |
Paulů Blanka | 54 | 6 |
Šimůnek Jan | 49 | 6 |
Měřínský Jaroslav | 61 | 6 |
Šír Václav | 48 | 6 |
Vacarda Vladimír | 59 | 6 |
Orth Milan | 61 | 6 |
Javůrek Jiří | 48 | 6 |
Knotek David | 82 | 5 |
Hrdina Pavel | 88 | 5 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 5 |
Baják Marek | 72 | 5 |
Sobotka Josef | 64 | 5 |
Les Josef | 47 | 5 |
Šplíchal Jan | 83 | 5 |
Horáček Michal | 75 | 5 |
Macháček Martin | 55 | 5 |
Kopecká Sára | 97 | 5 |
Valenta Michal | 62 | 5 |
Kopeček Ivan | 49 | 5 |
Stránský Aleš | 60 | 5 |
Jirásková Eva | 64 | 5 |
Vévoda Ivan | 60 | 5 |
Palko Aleš | 71 | 5 |
Vévodová Martina | 90 | 4 |
Pechková Šárka | 56 | 4 |
Šimůnek Jan | 82 | 4 |
Turek Martin | 80 | 4 |
Brunclík Ivo | 58 | 4 |
Mareš Bohumil | 51 | 4 |
Jančík Bořek | 64 | 4 |
Marek Ludvík | 58 | 4 |
Kaleta Daniel | 82 | 4 |
Zoubek Zdeněk | 69 | 4 |
Matyášová Jana | 65 | 4 |
Budinská Hana | 60 | 4 |
Hanáková Miroslava | 66 | 4 |
Bednář Pavel | 68 | 4 |
Cupalová Eva | 47 | 4 |
Müllerová Hana | 74 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 6 | 13 | Lichý Tomáš | SK SKI ALP Beskydy | 94 | 00:43:55 | 70 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 64 | Pechek Petr | TJ Maratonstav Úpice | 83 | 00:41:18 | 70 |
2 | MA | 2 | 16 | Hrdina Pavel | ABK BRAVO Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:42:28 | 62 |
3 | MA | 3 | 41 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:42:45 | 54 |
4 | MA | 7 | 42 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:43:58 | 48 |
5 | MA | 13 | 14 | Kaleta Daniel | Hrádek ve Slezsku | 82 | 00:46:08 | 44 |
6 | MA | 16 | 81 | Sehnal Tomáš | KHB Radegast | 73 | 00:46:24 | 40 |
7 | MA | 18 | 46 | Gajdušek Jakub | - | 91 | 00:47:25 | 38 |
8 | MA | 21 | 37 | Čermák David | - | 76 | 00:50:11 | 36 |
9 | MA | 22 | 82 | Sichálek Tomáš | HO Holešov | 73 | 00:50:27 | 34 |
10 | MA | 26 | 90 | Suchánek Lukáš | KHB Radegast | 79 | 00:51:21 | 32 |
11 | MA | 34 | 84 | Šitka Josef | Drnovice u Vyškova | 86 | 00:54:06 | 30 |
12 | MA | 36 | 56 | Šindelka Antonín | Radioklub Brno | 72 | 00:55:32 | 28 |
13 | MA | 38 | 44 | Baják Marek | TJ Sokol V. B. | 72 | 00:56:37 | 26 |
14 | MA | 41 | 98 | Kurečka Radomír | - | 76 | 00:56:49 | 24 |
15 | MA | 50 | 88 | Urbánek Jiří | Ho Slávie Liberec | 87 | 00:59:46 | 22 |
16 | MA | 60 | 73 | Štogl Karel | - | 73 | 01:02:48 | 20 |
17 | MA | 65 | 83 | Dvořák Miroslav | Horka nad Moravou | 73 | 01:05:03 | 18 |
18 | MA | 76 | 92 | Klimovič Adam | Břeclav | 90 | 01:13:42 | 16 |
19 | MA | 88 | 20 | Tenk Tomáš | AK Perná | 75 | 01:27:12 | 14 |
20 | MA | 89 | 34 | Holík Šimon | Popocatepetl | 90 | 01:29:44 | 12 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 72 | Palko Aleš | VSK UNI Brno | 71 | 00:43:08 | 70 |
2 | MB | 5 | 3 | Šesták Karel | X-AIR Ostrava | 71 | 00:43:33 | 62 |
3 | MB | 8 | 35 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:44:23 | 54 |
4 | MB | 9 | 94 | Ulich Petr | MT Nové Město nad Metují | 68 | 00:44:50 | 48 |
5 | MB | 10 | 102 | Soukup Radomír | AC Tábor | 68 | 00:45:05 | 44 |
6 | MB | 15 | 48 | Jančík Bořek | Svartes Hořice | 64 | 00:46:23 | 40 |
7 | MB | 17 | 86 | Svoboda Tomáš | Všechovice | 70 | 00:46:58 | 38 |
8 | MB | 19 | 32 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:48:11 | 36 |
9 | MB | 25 | 77 | Nožka Jiří | Dinosport Ivančice | 63 | 00:51:18 | 34 |
10 | MB | 32 | 22 | Valenta Michal | HZS Praha | 62 | 00:53:54 | 32 |
11 | MB | 37 | 91 | Ling Milan | Břeclav | 68 | 00:56:32 | 30 |
12 | MB | 40 | 101 | Bubeník Jiří | LRS Vyškov | 69 | 00:56:48 | 28 |
13 | MB | 43 | 60 | Jančařík Petr | AAC Brno | 68 | 00:57:52 | 26 |
14 | MB | 45 | 43 | Jurča Jaroslav | ;-) | 62 | 00:58:49 | 24 |
15 | MB | 66 | 58 | Kresta Roman | Zetor Brno | 65 | 01:05:09 | 22 |
16 | MB | 82 | 31 | Halbrštat Petr | TK Znojmo | 67 | 01:16:50 | 20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 11 | 36 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:45:16 | 70 |
2 | MC | 14 | 1 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 00:46:14 | 62 |
3 | MC | 20 | 47 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 59 | 00:48:51 | 54 |
4 | MC | 23 | 11 | Zátopek Jiří | X-AIR Ostrava | 60 | 00:50:45 | 48 |
5 | MC | 24 | 65 | Pechek František | TJ Maratonstav Úpice | 53 | 00:50:57 | 44 |
6 | MC | 27 | 27 | Vévoda Ivan | AK Perná | 60 | 00:51:39 | 40 |
7 | MC | 31 | 7 | Šrůtek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 00:53:28 | 38 |
8 | MC | 49 | 2 | Marek Ludvík | Popocatepetl | 58 | 00:59:40 | 36 |
9 | MC | 52 | 76 | Kaše Jaroslav | Barnex Sport Brno | 53 | 00:59:54 | 34 |
10 | MC | 55 | 39 | Měřínský Jaroslav | Dinosport Ivančice | 61 | 01:00:52 | 32 |
11 | MC | 64 | 62 | Macháček Martin | RC Brno | 55 | 01:04:40 | 30 |
12 | MC | 67 | 8 | Palaš Zdeněk | SSSR Prdlavka Modřice | 61 | 01:05:13 | 28 |
13 | MC | 68 | 99 | Gajdoš Jaroslav | AK Perná | 56 | 01:07:55 | 26 |
14 | MC | 69 | 97 | Lach Thomas | - | 57 | 01:08:16 | 24 |
15 | MC | 72 | 89 | Horákovský Petr | MS Brno | 52 | 01:11:44 | 22 |
16 | MC | 80 | 57 | Stříbrný Rostislav | Moravská Slávia Brno | 52 | 01:14:53 | 20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 30 | 51 | Šír Václav | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 48 | 00:53:00 | 70 |
2 | MD | 48 | 4 | Les Josef | TJ Maratonstav Úpice | 47 | 00:59:31 | 62 |
3 | MD | 54 | 45 | Vodička Jan | MK Radslavice | 45 | 01:00:24 | 54 |
4 | MD | 58 | 100 | Mareš Bohumil | LEAR Brno | 51 | 01:02:07 | 48 |
5 | MD | 83 | 53 | Kopeček Ivan | Moravská Slavia Brno | 49 | 01:17:02 | 44 |
6 | MD | 85 | 25 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 01:17:54 | 40 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 1 | 61 | Šteinc Ludvík | AC Vrchlabí | 41 | 00:30:57 | 70 |
2 | ME | 2 | 23 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:34:52 | 62 |
3 | ME | 3 | 55 | Sedláček Josef | Boleráz | 39 | 00:35:17 | 54 |
4 | ME | 4 | 10 | Hána Květoslav | Svatobořice | 37 | 00:35:47 | 48 |
5 | ME | 5 | 18 | Bradáč Alois | Orel Žďár nad Sázavou | 40 | 00:36:11 | 44 |
6 | ME | 6 | 9 | Machala Jaroslav | Hluk | 38 | 00:36:44 | 40 |
7 | ME | 8 | 87 | Kubík Josef | Ptačina Adamov | 38 | 00:44:16 | 38 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 7 | 85 | Šitková Terezie | Drnovice | 92 | 00:38:40 | 70 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 12 | 66 | Schorná Matyášová Pavla | CZE | 80 | 00:45:59 | 70 |
2 | ZA | 28 | 67 | Pechková Jana | TJ Maratonstav Úpice | 85 | 00:51:46 | 62 |
3 | ZA | 35 | 17 | Vévodová Martina | AK Perná | 90 | 00:54:38 | 54 |
4 | ZA | 39 | 26 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:56:40 | 48 |
5 | ZA | 53 | 19 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 01:00:11 | 44 |
6 | ZA | 57 | 96 | Kollertová Eva | MT Nové Město nad Metují | 83 | 01:02:00 | 40 |
7 | ZA | 61 | 24 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 01:03:01 | 38 |
8 | ZA | 63 | 68 | Tržilová Iva | TJ Maratonstav Úpice | 86 | 01:03:29 | 36 |
9 | ZA | 71 | 65 | Sedláčková Alžběta | Brno | 78 | 01:10:32 | 34 |
10 | ZA | 77 | 70 | Kuglerová Jitka | Radostice | 77 | 01:14:17 | 32 |
11 | ZA | 78 | 40 | Coufalová Pavla | AC Moravská Slávia Brno | 77 | 01:14:35 | 30 |
12 | ZA | 86 | 97 | Dokoupilová Kateřina | Brno | 78 | 01:19:18 | 28 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 33 | 38 | Doubková Kateřina | AK Perná | 72 | 00:54:05 | 70 |
2 | ZB | 44 | 28 | Mikulecká Marcela | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:58:18 | 62 |
3 | ZB | 46 | 75 | Topinková Lenka | AC Moravská Slavia Brno | 76 | 00:58:58 | 54 |
4 | ZB | 51 | 80 | Matulová Martina | Barnex sport Brno | 72 | 00:59:50 | 48 |
5 | ZB | 59 | 59 | Jančaříková Lenka | AAC Brno | 70 | 01:02:08 | 44 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 42 | 74 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:57:10 | 70 |
2 | ZC | 47 | 49 | Ottová Radka | TJ Maratonstav Úpice | 66 | 00:59:30 | 62 |
3 | ZC | 62 | 103 | Slabáková Lenka | Olymp Brno | 66 | 01:03:23 | 54 |
4 | ZC | 74 | 52 | Budinská Hana | Moravská Slavia Brno | 60 | 01:12:57 | 48 |
5 | ZC | 79 | 33 | Vocílková Jana | Citonice | 66 | 01:14:36 | 44 |
6 | ZC | 87 | 30 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 01:22:50 | 40 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 29 | 21 | Paulů Blanka | TJ Maratonstav Úpice | 54 | 00:52:39 | 70 |
2 | ZD | 56 | 69 | Pechková Šárka | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:01:05 | 62 |
3 | ZD | 70 | 29 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 01:08:36 | 54 |
4 | ZD | 73 | 78 | Kašová Hana | Barnex sport Brno | 54 | 01:12:37 | 48 |
5 | ZD | 75 | 50 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:13:36 | 44 |
6 | ZD | 81 | 71 | Dvořáčková Dagmar | TK Brno | 50 | 01:16:09 | 40 |
7 | ZD | 84 | 54 | Kociánová Marie | Křenovice | 46 | 01:17:29 | 38 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LB | 9 | 93 | Klimovičová Eva | Břeclav | 59 | 00:49:25 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 1 | 61 | Šteinc Ludvík | AC Vrchlabí | 41 | 00:30:57 | 70 |
2 | ME | 2 | 23 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:34:52 | 62 |
3 | ME | 3 | 55 | Sedláček Josef | Boleráz | 39 | 00:35:17 | 54 |
4 | ME | 4 | 10 | Hána Květoslav | Svatobořice | 37 | 00:35:47 | 48 |
5 | ME | 5 | 18 | Bradáč Alois | Orel Žďár nad Sázavou | 40 | 00:36:11 | 44 |
6 | ME | 6 | 9 | Machala Jaroslav | Hluk | 38 | 00:36:44 | 40 |
1 | ZJ | 7 | 85 | Šitková Terezie | Drnovice | 92 | 00:38:40 | 70 |
7 | ME | 8 | 87 | Kubík Josef | Ptačina Adamov | 38 | 00:44:16 | 38 |
1 | LB | 9 | 93 | Klimovičová Eva | Břeclav | 59 | 00:49:25 | - |
28.3.2024 (Čtvrtek), svátek má Soňa
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
jurca.jaroslav