10.7.2011, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
15.6.2024 | Běh na Kozlovský kopec | - |
24.6.2023 | Běh na Kozlovský kopec | 66 |
18.6.2022 | Běh na Kozlovský kopec | 76 |
19.6.2021 | Běh na Kozlovský kopec | 67 |
21.6.2020 | Běh na Kozlovský kopec | 80 |
23.6.2019 | Běh na Kozlovský kopec | 88 |
24.6.2018 | Běh na Kozlovský kopec | 100 |
25.6.2017 | Běh na Kozlovský kopec | 107 |
26.6.2016 | Běh na Kozlovský kopec | 101 |
28.6.2015 | Běh na Kozlovský kopec | 140 |
15.6.2014 | Běh na Kozlovský kopec | 123 |
7.7.2013 | Běh na Kozlovský kopec | 151 |
8.7.2012 | Běh na Kozlovský kopec | 120 |
18.7.2010 | Běh na Kozlovský kopec | 112 |
19.7.2009 | Běh na Kozlovský kopec | 137 |
20.7.2008 | Běh na Kozlovský kopec | 138 |
1.7.2007 | Běh na Kozlovský kopec | 124 |
2.7.2006 | Běh na Kozlovský kopec | 129 |
3.7.2005 | Běh na Kozlovský kopec | 136 |
4.7.2004 | Běh na Kozlovský kopec | 111 |
6.7.2003 | Běh na Kozlovský kopec | 133 |
7.7.2002 | Běh na Kozlovský kopec | 140 |
8.7.2001 | Běh na Kozlovský kopec | 133 |
9.7.2000 | Běh na Kozlovský kopec | 126 |
11.7.1999 | Běh na Kozlovský kopec | 125 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Vacek Martin | 69 | 23 |
Stránský Aleš | 60 | 21 |
Mannlová Jana | 80 | 19 |
Jirásková Eva | 64 | 19 |
Keprtová Miloslava | 48 | 18 |
Zajíc Jan | 53 | 18 |
Šimůnek Jan | 82 | 17 |
Kebrle Milan | 75 | 16 |
Vodička Jan | 45 | 16 |
Horáček Michal | 75 | 16 |
Svatoš Otakar | 34 | 16 |
Šimůnek Jan | 49 | 16 |
Leszkow Petr | 44 | 16 |
Borek Petr | 70 | 16 |
Kalous Petr | 77 | 15 |
Dušková Lenka | 80 | 15 |
Sadílek Ota | 46 | 15 |
Vacarda Vladimír | 59 | 14 |
Kubišta Oto | 53 | 14 |
Matyášová Jana | 65 | 14 |
Šimůnková Pavla | 77 | 14 |
Sedlák Jiří | 58 | 14 |
Krsek Miroslav | 49 | 14 |
Javůrek Jiří | 48 | 14 |
Červ Miloslav | 50 | 13 |
Tučný Jan | 47 | 13 |
Kostřicová Blanka | 61 | 12 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 12 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 12 |
Merta Jaroslav | 35 | 12 |
Pilgr Luděk | 76 | 12 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 12 |
Šafář Jaroslav | 51 | 12 |
Hofmanová Veronika | 78 | 12 |
Šebek Michal | 84 | 12 |
Neruda Miroslav | 56 | 11 |
Kubíček Jan | 87 | 11 |
Bielčik Jindřich | 40 | 11 |
Ducháček Bedřich | 59 | 11 |
Kalousek Jan | 71 | 11 |
Stránská Adéla | 91 | 11 |
Razým Jan | 57 | 11 |
Krupička Miroslav | 53 | 11 |
Hrdina Pavel | 88 | 10 |
Borek Viktor | 04 | 10 |
Pečenka Libor | 61 | 10 |
Hübl Radek | 88 | 10 |
Velechovský Jiří | 55 | 10 |
Zajíc Jakub | 89 | 10 |
Wendlig Miroslav | 53 | 10 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 4 | 1 | Lichý Tomáš | SK SKI ALP Beskydy | 94 | 00:19:29 | 104,13 |
2 | MJ | 6 | 29 | Záveský Filip | ISCAREX Česká Třebová | 93 | 00:19:43 | 101,79 |
3 | MJ | 13 | 100 | Cink Martin | AC Pardubice | 94 | 00:20:29 | 94,08 |
4 | MJ | 51 | 111 | Václavek Jan | SKI klub Česká Třebová | 96 | 00:24:17 | 55,88 |
5 | MJ | 53 | 59 | Vondra Vojtěch | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:24:33 | 53,20 |
6 | MJ | 58 | 103 | Dvořáček Radek | OOB Vamberk | 94 | 00:24:54 | 49,68 |
7 | MJ | 61 | 67 | Pavlas Jan | Atletika Albrechtice | 96 | 00:25:13 | 46,50 |
8 | MJ | 71 | 78 | Bednář Petr | Dolní Čermná | 93 | 00:25:57 | 39,12 |
9 | MJ | 111 | 5 | Macek Jan | Litovel | 93 | 00:38:41 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 7 | 19 | Šesták Karel | X-AIR Ostrava | 71 | 00:19:48 | 102,05 |
2 | MB | 9 | 98 | Soukup Radomír | AC Tábor | 68 | 00:20:01 | 99,89 |
3 | MB | 12 | 24 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:20:12 | 98,06 |
4 | MB | 17 | 26 | Škapa Marek | X-Air Ostrava | 71 | 00:20:49 | 91,89 |
5 | MB | 22 | 95 | Petráš Rostislav | Novojický Kotuč | 65 | 00:21:18 | 87,06 |
6 | MB | 26 | 45 | Ožana Václav | Nové Město na Moravě | 64 | 00:21:58 | 80,39 |
7 | MB | 27 | 73 | Buriánek Roman | Česká Třebová | 65 | 00:21:59 | 80,23 |
8 | MB | 34 | 69 | Donát Václav | Sokol Hylváty | 65 | 00:22:51 | 71,56 |
9 | MB | 35 | 72 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 71 | 00:22:55 | 70,90 |
10 | MB | 52 | 63 | Dostálek Petr | ASPV Těchonín | 67 | 00:24:30 | 55,07 |
11 | MB | 54 | 79 | Bielčik Petr | ISRT | 71 | 00:24:38 | 53,74 |
12 | MB | 57 | 125 | Hanuš Petr | Chládek a Tintěra Pardubice | 64 | 00:24:52 | 51,40 |
13 | MB | 70 | 84 | Kalousek Jan | SK Týniště nad Orlicí | 71 | 00:25:50 | 41,74 |
14 | MB | 80 | 107 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:27:00 | 30,07 |
15 | MB | 105 | 77 | Krátký Josef | TJ Svitavy | 65 | 00:33:27 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 11 | 33 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:20:10 | 107,58 |
2 | MC | 21 | 18 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 59 | 00:21:12 | 97,72 |
3 | MC | 25 | 117 | Orlich Petr | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 61 | 00:21:31 | 94,70 |
4 | MC | 28 | 118 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 00:22:10 | 88,50 |
5 | MC | 36 | 2 | Zátopek Jiří | X-AIR Ostrava | 60 | 00:23:02 | 80,23 |
6 | MC | 39 | 128 | Knápek Lubomír | LK Šumperk | 59 | 00:23:12 | 78,64 |
7 | MC | 49 | 114 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:24:12 | 69,10 |
8 | MC | 62 | 58 | Kubišta Oto | TJ Dlouhá Třebová | 53 | 00:25:14 | 59,24 |
9 | MC | 64 | 102 | Dvořáček Vlastimil | Týniště nad Orlicí | 59 | 00:25:18 | 58,60 |
10 | MC | 69 | 4 | Šrůtek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 00:25:38 | 55,42 |
11 | MC | 75 | 65 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:26:30 | 47,15 |
12 | MC | 81 | 109 | Bílý Zdeněk | Hvězda SKP Pardubice | 59 | 00:27:39 | 36,18 |
13 | MC | 85 | 75 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:28:25 | 28,86 |
14 | MC | 94 | 110 | Fenyk František | Hvězda SKP Pardubice | 53 | 00:30:21 | 10,42 |
15 | MC | 101 | 66 | Volf Břetislav | Atletika Albrechtice | 52 | 00:32:07 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 32 | 8 | Javůrek Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 00:22:39 | 109,00 |
2 | MD | 45 | 28 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 00:23:46 | 99,58 |
3 | MD | 55 | 51 | Hájek František | FGT Stolany | 49 | 00:24:44 | 91,43 |
4 | MD | 67 | 44 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:25:30 | 84,96 |
5 | MD | 73 | 115 | Vodička Jan | MK Radslavice | 45 | 00:26:02 | 80,46 |
6 | MD | 79 | 43 | Leszkow Josef | MK Hlinsko | 51 | 00:26:59 | 72,45 |
7 | MD | 83 | 7 | Kubíček František | Relax Dobré Pole | 46 | 00:28:00 | 63,88 |
8 | MD | 91 | 62 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:29:16 | 53,20 |
9 | MD | 95 | 87 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:30:25 | 43,50 |
10 | MD | 107 | 49 | Pilgr Bohuslav | OB Česká Třebová | 51 | 00:33:36 | 16,65 |
11 | MD | 109 | 40 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:34:01 | 13,14 |
12 | MD | 113 | 35 | Krejčí Josef | Pepa Team Frýdek Místek | 49 | 00:39:34 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 96 | 31 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 00:30:43 | 102,57 |
2 | ME | 97 | 37 | Tomíšek Jindřich | Říkovice | 39 | 00:30:57 | 101,07 |
3 | ME | 100 | 64 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:31:41 | 96,36 |
4 | ME | 106 | 22 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:33:32 | 84,47 |
5 | ME | 114 | 13 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:40:02 | 42,69 |
6 | ME | 116 | 126 | Kalousek Jan | KČT Žamberk | 41 | 00:47:02 | 3,00 |
7 | ME | 117 | 82 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:50:42 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 38 | 54 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:23:08 | 102,63 |
2 | ZJ | 44 | 61 | Černá Kristýna | KB OEZ Letohrad | 93 | 00:23:45 | 97,37 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 40 | 11 | Pechková Jana | TJ Maratonstav Úpice | 85 | 00:23:17 | 102,50 |
2 | ZA | 42 | 96 | Vévodová Martina | AK Perná | 90 | 00:23:38 | 99,53 |
3 | ZA | 46 | 88 | Kozáková Denisa | Hvězda SKP Pardubice | 79 | 00:23:49 | 97,97 |
4 | ZA | 48 | 92 | Čejková Věra | KRB Chrudim | 81 | 00:24:07 | 95,43 |
5 | ZA | 50 | 15 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:24:15 | 94,30 |
6 | ZA | 60 | 50 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:25:04 | 87,37 |
7 | ZA | 63 | 20 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:25:16 | 85,67 |
8 | ZA | 74 | 74 | Lauterbachová Lucie | Líšnice | 81 | 00:26:18 | 76,91 |
9 | ZA | 82 | 105 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:27:46 | 64,47 |
10 | ZA | 84 | 71 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:28:15 | 60,37 |
11 | ZA | 87 | 12 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:28:31 | 58,11 |
12 | ZA | 88 | 36 | Hofmanová Veronika | ISCAREX Česká Třebová | 78 | 00:28:50 | 55,42 |
13 | ZA | 98 | 53 | Coufalová Pavla | AC Moravská Slávia Brno | 77 | 00:31:00 | 37,04 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 18 | 104 | Fenclová Marta | AC Pardubice | 76 | 00:20:52 | 120,50 |
2 | ZB | 41 | 76 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:23:28 | 98,14 |
3 | ZB | 66 | 56 | Topinková Lenka | AC Moravská Slavia Brno | 76 | 00:25:25 | 81,36 |
4 | ZB | 92 | 70 | Ouřecká Renáta | Letohrad | 70 | 00:30:10 | 40,50 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 76 | 94 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:26:32 | 124,15 |
2 | ZC | 93 | 46 | Sejkorová Lenka | Česká Třebová | 63 | 00:30:13 | 99,74 |
3 | ZC | 108 | 83 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 00:33:47 | 76,10 |
4 | ZC | 110 | 119 | Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 61 | 00:38:09 | 47,16 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 86 | 10 | Pechková Šárka | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 00:28:29 | 110,15 |
2 | ZD | 90 | 16 | Kováříková Pavla | ŠAK Chodov | 55 | 00:29:10 | 105,59 |
3 | ZD | 102 | 17 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:32:22 | 84,26 |
4 | ZD | 103 | 113 | Dvořáková Eva | FOSA Prostějov | 55 | 00:32:32 | 83,15 |
5 | ZD | 104 | 9 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 00:33:00 | 80,04 |
6 | ZD | 112 | 34 | Krejčí Inka | Pepa Team Frýdek Místek | 53 | 00:39:15 | 38,38 |
7 | ZD | 115 | 30 | Půlpánová Zdeňka | KRB Chrudim | 43 | 00:42:28 | 16,94 |
20.4.2024 (sobota), svátek má Marcela
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.