15.8.2010, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
24.7.2016 | Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná - ZRUŠENO!!! | - |
2.8.2015 | Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná | 120 |
30.8.2014 | Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná | 73 |
3.8.2013 | Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná | 117 |
5.8.2012 | Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná | 91 |
3.9.2011 | Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná | 78 |
12.9.2009 | Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná | 70 |
13.9.2008 | Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná | 73 |
15.9.2007 | Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná | 120 |
20.8.2006 | Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná | 101 |
27.8.2005 | Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná | 75 |
28.8.2004 | Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná | 77 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Vacek Martin | 69 | 9 |
Javůrek Jiří | 48 | 9 |
Stuchlík Zdeněk | 50 | 9 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 9 |
Ulich Petr | 68 | 8 |
Sedláček František | 40 | 8 |
Flegl Bohumil | 60 | 8 |
Metelková Táňa | 72 | 8 |
Kollertová Eva | 83 | 7 |
Sadílek Ota | 46 | 7 |
Flegl Vlastimil | 53 | 7 |
Šimůnek Jan | 82 | 7 |
Dušková Lenka | 80 | 7 |
Jirásková Eva | 64 | 7 |
Marek František | 41 | 7 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 7 |
Matyášová Jana | 65 | 7 |
Jirka Jan | 83 | 7 |
Vacarda Vladimír | 59 | 7 |
Paulů Blanka | 54 | 7 |
Ožana Václav | 64 | 7 |
Pechek František | 53 | 6 |
Tučný Jan | 47 | 6 |
Herda Jan | 83 | 6 |
Benák Jan | 82 | 6 |
Hájek František | 49 | 6 |
Stránský Aleš | 60 | 6 |
Kučera Zdeněk | 55 | 6 |
Kubrová Dagmar | 63 | 6 |
Horáček Michal | 75 | 6 |
Balcar Pavel | 56 | 6 |
Hrdina Vilém | 56 | 6 |
Knápek Ladislav | 61 | 6 |
Metelka Josef | 44 | 6 |
Krejsa Tomáš | 77 | 6 |
Nečas Josef | 58 | 6 |
Štefek Richard | 74 | 6 |
Zelený Luděk | 61 | 6 |
Kapl Libor | 65 | 6 |
Mannlová Jana | 80 | 5 |
Turek Martin | 80 | 5 |
Kubr Václav | 55 | 5 |
Šesták Karel | 71 | 5 |
Chlubna Jan | 84 | 5 |
Šimůnek Jan | 49 | 5 |
Valenta Michal | 62 | 5 |
Merta Jaroslav | 35 | 5 |
Hájková Renata | 75 | 5 |
Svatoš Otakar | 34 | 5 |
Mertová Michaela | 76 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 9 | 61 | Titěra Jan | ASK SG Jablonec nad Nisou | 92 | 01:03:32 | 108,68 |
2 | MJ | 17 | 15 | Píč Karel | SKI Skuhrov nad Bělou | 93 | 01:07:16 | 97,44 |
3 | MJ | 20 | 51 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 01:08:27 | 93,88 |
4 | MJ | 29 | 54 | Remeš Petr | SKI Skuhrov nad Bělou | 94 | 01:11:07 | 85,85 |
5 | MJ | 49 | 20 | Šabata Josef | SKI Skuhrov nad Bělou | 93 | 01:17:28 | 66,77 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 1 | 12 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:28:05 | 114,61 |
2 | ŽJ | 4 | 7 | Holíková Kristýna | SKI Skuhrov nad Bělou | 96 | 00:31:15 | 93,70 |
3 | ŽJ | 5 | 11 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:31:33 | 91,69 |
4 | ŽJ | 6 | 8 | Jirásková Šárka | SKI Skuhrov nad Bělou | 95 | 00:31:50 | 89,83 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 19 | Blaha Tomáš | AK ASICS Kroměříž | 76 | 00:56:40 | 106,38 |
2 | MA | 2 | 34 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:59:11 | 97,76 |
3 | MA | 3 | 25 | Janata Milan | Maratonstav Úpice | 85 | 00:59:44 | 95,86 |
4 | MA | 11 | 10 | Chlubna Jan | TJ Nové Město na Moravě | 84 | 01:04:03 | 81,14 |
5 | MA | 12 | 16 | Kaleta Daniel | Hrádek ve Slezsku | 82 | 01:04:28 | 79,70 |
6 | MA | 15 | 43 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 01:06:05 | 74,21 |
7 | MA | 21 | 28 | Krejsa Tomáš | Renovak Rensport | 77 | 01:08:30 | 65,93 |
8 | MA | 33 | 30 | Nechvíl Lukáš | Choceň | 83 | 01:12:27 | 52,45 |
9 | MA | 41 | 71 | Šrůtek David | BKL Machov | 80 | 01:14:15 | 46,28 |
10 | MA | 42 | 41 | Jirka Jan | STAMP Náchod | 83 | 01:14:27 | 45,60 |
11 | MA | 44 | 44 | Klášterecký Tomáš | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 01:14:59 | 43,78 |
12 | MA | 47 | 31 | Novák Lukáš | AC Saké Kateřinky | 82 | 01:15:48 | 40,95 |
13 | MA | 51 | 37 | Šulc Luboš | Team Pavlišov | 76 | 01:18:30 | 31,77 |
14 | MA | 54 | 56 | Houska Jindřich | HO Koudel | 76 | 01:19:16 | 29,15 |
15 | MA | 56 | 46 | Novotný Pavel | Holusport Třebeš | 81 | 01:21:04 | 22,97 |
16 | MA | 63 | 70 | Rucker Jakub | Machov - Lhota | 88 | 01:24:50 | 10,09 |
17 | MA | 64 | 26 | Štefek Richard | SKI Skuhrov nad Bělou | 74 | 01:25:15 | 8,69 |
18 | MA | 66 | 75 | Marhold Luboš | Choceň | 77 | 01:25:22 | 8,30 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 21 | Petráš Rostislav | Novojický kotuč | 65 | 01:00:53 | 101,66 |
2 | MB | 5 | 39 | Jančík Bořek | Svartes Hořice | 64 | 01:00:57 | 101,47 |
3 | MB | 6 | 68 | Ulich Petr | MT Nové Město nad Metují | 68 | 01:02:22 | 96,87 |
4 | MB | 7 | 45 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 01:02:46 | 95,56 |
5 | MB | 10 | 9 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 01:03:57 | 91,70 |
6 | MB | 16 | 32 | Ducháček Jan | Ústí nad Orlicí | 68 | 01:06:55 | 82,04 |
7 | MB | 18 | 72 | Jokel Lubomír | Palestra Praha | 64 | 01:07:30 | 80,11 |
8 | MB | 23 | 23 | Valenta Michal | Praha 4 | 62 | 01:09:37 | 73,26 |
9 | MB | 27 | 60 | Kaván Lubomír | Chřibská | 61 | 01:10:41 | 69,74 |
10 | MB | 32 | 14 | Veselý Pavel | HSK Horní Rokytnice | 66 | 01:12:05 | 65,21 |
11 | MB | 36 | 78 | Zelený Luděk | AC Náchod | 61 | 01:13:00 | 62,20 |
12 | MB | 46 | 80 | Havlíček Ivo | Lánov - Krkonoše | 66 | 01:15:24 | 54,37 |
13 | MB | 74 | 83 | Kapl Libor | Rychnov nad Kněžnou | 65 | 01:30:59 | 3,63 |
14 | MB | 83 | 64 | Krátký Josef | TJ Svitavy | 65 | 01:58:15 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 8 | 55 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 01:02:55 | 107,28 |
2 | MC | 13 | 73 | Zátopek Jiří | X-AIR Ostrava | 60 | 01:04:47 | 101,56 |
3 | MC | 19 | 52 | Pechek František | TJ Maratonstav Úpice | 53 | 01:08:11 | 91,16 |
4 | MC | 24 | 12 | Walek Bronislav | Hrádek ve Slezsku | 57 | 01:09:48 | 86,18 |
5 | MC | 25 | 59 | Gombita Josef | Loučná | 58 | 01:10:07 | 85,22 |
6 | MC | 28 | 3 | Flegl Vlastimil | Brtev | 53 | 01:10:53 | 82,86 |
7 | MC | 31 | 66 | Šrámek Jaromír | KUS Šumperk | 58 | 01:11:57 | 79,64 |
8 | MC | 35 | 47 | Kaše Jaroslav | Agri KOMP Brno | 53 | 01:12:54 | 76,70 |
9 | MC | 39 | 24 | Balcar Pavel | SKI Skuhrov nad Bělou | 56 | 01:13:28 | 74,97 |
10 | MC | 43 | 7 | Šrutek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 01:14:38 | 71,41 |
11 | MC | 48 | 27 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 59 | 01:17:23 | 62,95 |
12 | MC | 53 | 77 | Kubr Václav | Hvězda SKP Pardubice | 55 | 01:19:03 | 57,85 |
13 | MC | 55 | 74 | Hrdina Vilém | Praha 8 | 56 | 01:20:33 | 53,27 |
14 | MC | 59 | 58 | Kučera Zdeněk | AC Náchod | 55 | 01:22:25 | 47,57 |
15 | MC | 60 | 1 | Nečas Josef | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 01:22:57 | 45,94 |
16 | MC | 61 | 81 | Zahradník Jan | Slavoj Čáslav | 56 | 01:23:01 | 45,70 |
17 | MC | 75 | 11 | Sedlák Jiří | Přelouč | 58 | 01:32:00 | 18,18 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 22 | 17 | Šmída Oldřich | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 01:09:00 | 106,27 |
2 | MD | 30 | 38 | Javůrek Jiří | Jiskra Horní Maršov | 48 | 01:11:19 | 99,73 |
3 | MD | 38 | 40 | Šír Václav | TJ Spartak Rokytnice | 48 | 01:13:22 | 94,00 |
4 | MD | 50 | 13 | Vodička Jan | MK Radslavice | 45 | 01:18:12 | 80,43 |
5 | MD | 52 | 18 | Kadavý Jan | Jablonec nad Nisou | 47 | 01:18:37 | 79,24 |
6 | MD | 58 | 33 | Hájek František | FGT Stolany | 49 | 01:21:32 | 71,06 |
7 | MD | 62 | 4 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 01:23:29 | 65,56 |
8 | MD | 67 | 53 | Groh Stanislav | AC Vrchlabí | 46 | 01:25:48 | 59,09 |
9 | MD | 68 | 49 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 01:26:03 | 58,39 |
10 | MD | 69 | 79 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 01:26:36 | 56,82 |
11 | MD | 72 | 48 | Lelek Vít | Čolek Team Červený Kostelec | 50 | 01:30:39 | 45,47 |
12 | MD | 76 | 6 | Les Josef | TJ Maratonstav Úpice | 47 | 01:32:28 | 40,35 |
13 | MD | 80 | 69 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 01:48:04 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 7 | 3 | Janeček Jaroslav | PSK Union Praha | 40 | 00:33:48 | 109,18 |
2 | ME | 9 | 14 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:35:36 | 99,00 |
3 | ME | 11 | 1 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 00:36:53 | 91,82 |
4 | ME | 12 | 2 | Tomíšek Jindřich | Střechy Macháček Říkovice | 39 | 00:37:24 | 88,83 |
5 | ME | 14 | 10 | Havlíček Zdeněk | Vrchlabí | 35 | 00:40:39 | 70,48 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 26 | 36 | Poborská Helena | PSK Olymp Praha | 78 | 01:10:12 | 119,10 |
2 | ZA | 37 | 35 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 01:13:11 | 111,42 |
3 | ZA | 71 | 67 | Kollertová Eva | MT Nové Město nad Metují | 83 | 01:29:27 | 69,48 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽB | 14 | 57 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 01:04:57 | 118,13 |
2 | ŽB | 40 | 42 | Hájková Renata | TJ Maratonstav Úpice | 75 | 01:14:08 | 92,44 |
3 | ŽB | 45 | 65 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 01:15:13 | 89,42 |
4 | ŽB | 73 | 5 | Ottová Radka | Maratonstav Úpice | 66 | 01:30:52 | 45,60 |
5 | ŽB | 78 | 63 | Pachtová Iva | Ostrava | 70 | 01:40:24 | 18,87 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 34 | 22 | Paulů Blanka | TJ Maratonstav Úpice | 54 | 01:12:53 | - |
2 | ŽC | 57 | 82 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 01:21:16 | 108,10 |
3 | ŽC | 65 | 62 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 01:25:19 | 98,52 |
4 | ŽC | 70 | 76 | Kubrová Dagmar | Hvězda SKP Pardubice | 63 | 01:27:29 | 93,39 |
5 | ŽC | 77 | 2 | Šlechtová Marie | Slavia Hradec Králové | 52 | 01:35:57 | - |
6 | ŽC | 79 | 8 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:40:35 | 62,44 |
7 | ŽC | 81 | 50 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 01:49:18 | 41,86 |
8 | ŽC | 82 | 29 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 01:57:37 | 22,21 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 8 | 5 | Kašová Hana | Barnex sport Brno | 54 | 00:34:40 | 111,21 |
2 | ŽD | 10 | 6 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:36:32 | 101,01 |
3 | ŽD | 13 | 9 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:38:58 | 87,78 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LM | 2 | 13 | Metelka Ondřej | OK 99 Hradec Králové | 01 | 00:29:22 | - |
2 | LM | 3 | 4 | Štefek Martin | SKI Skuhrov nad Bělou | 96 | 00:30:47 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 1 | 12 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:28:05 | 114,61 |
1 | LM | 2 | 13 | Metelka Ondřej | OK 99 Hradec Králové | 01 | 00:29:22 | - |
2 | LM | 3 | 4 | Štefek Martin | SKI Skuhrov nad Bělou | 96 | 00:30:47 | - |
2 | ŽJ | 4 | 7 | Holíková Kristýna | SKI Skuhrov nad Bělou | 96 | 00:31:15 | 93,70 |
3 | ŽJ | 5 | 11 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:31:33 | 91,69 |
4 | ŽJ | 6 | 8 | Jirásková Šárka | SKI Skuhrov nad Bělou | 95 | 00:31:50 | 89,83 |
1 | ME | 7 | 3 | Janeček Jaroslav | PSK Union Praha | 40 | 00:33:48 | 109,18 |
1 | ŽD | 8 | 5 | Kašová Hana | Barnex sport Brno | 54 | 00:34:40 | 111,21 |
2 | ME | 9 | 14 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:35:36 | 99,00 |
2 | ŽD | 10 | 6 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:36:32 | 101,01 |
3 | ME | 11 | 1 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 00:36:53 | 91,82 |
4 | ME | 12 | 2 | Tomíšek Jindřich | Střechy Macháček Říkovice | 39 | 00:37:24 | 88,83 |
3 | ŽD | 13 | 9 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:38:58 | 87,78 |
5 | ME | 14 | 10 | Havlíček Zdeněk | Vrchlabí | 35 | 00:40:39 | 70,48 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽB | 14 | 57 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 01:04:57 | 112,67 |
2 | ZA | 26 | 36 | Poborská Helena | PSK Olymp Praha | 78 | 01:10:12 | 97,55 |
3 | ŽC | 34 | 22 | Paulů Blanka | TJ Maratonstav Úpice | 54 | 01:12:53 | 89,78 |
4 | ZA | 37 | 35 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 01:13:11 | 88,95 |
5 | ŽB | 40 | 42 | Hájková Renata | TJ Maratonstav Úpice | 75 | 01:14:08 | 86,21 |
6 | ŽB | 45 | 65 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 01:15:13 | 83,10 |
7 | ŽC | 57 | 82 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 01:21:16 | 65,65 |
8 | ŽC | 65 | 62 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 01:25:19 | 53,95 |
9 | ŽC | 70 | 76 | Kubrová Dagmar | Hvězda SKP Pardubice | 63 | 01:27:29 | 47,68 |
10 | ZA | 71 | 67 | Kollertová Eva | MT Nové Město nad Metují | 83 | 01:29:27 | 42,01 |
11 | ŽB | 73 | 5 | Ottová Radka | Maratonstav Úpice | 66 | 01:30:52 | 37,96 |
12 | ŽC | 77 | 2 | Šlechtová Marie | Slavia Hradec Králové | 52 | 01:35:57 | 23,25 |
13 | ŽB | 78 | 63 | Pachtová Iva | Ostrava | 70 | 01:40:24 | 10,42 |
14 | ŽC | 79 | 8 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:40:35 | 9,89 |
15 | ŽC | 81 | 50 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 01:49:18 | 3,00 |
16 | ŽC | 82 | 29 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 01:57:37 | 3,00 |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 95% Značení závodu: 90% Vyhlášení výsledků: 93% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: 100% Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 14 návštěvníků. | Celkové hodnocení 97% |
29.3.2024 (pátek), svátek má Taťána
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
jana.mat